پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته ی سوم دور رفت مرحله ی گروهی لیگ قهرمانان اروپا - یوونتوس ایتالیا 0-0 بوروسیا مونشن گلادباخ آلمان

81 پاسخ برای این موضوع

مهدی تورین . آتزوري

مهدی تورین . آتزوري

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 825 ارسال
طبق معمول همیشه زاتزا داره مقصر اصلی شناخته میشه . ینی اگر زاتزا تو یووه نبود ما الان این بازی رو برده بودیم و صد البته صدر نشین سری آ بودیم . ولی موراتا واقعا فوق العاده هست . من نمیدونم چرا توپ طلا نمیدن به موراتا
  • amin-scorpion, Escanor, Georgia و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Sassan

Sassan

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1143 ارسال

آمار بازی 

txow_juve.png

rxs1_juve2.png

hzy4_juve3.png

1vch_juve4.png

• mory, tecra, amin-scorpion و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juventus_wallpaper_by_harvy355-d5q4lea.j

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
مشکل زازا و پوگبا و موراتا نبود، مشکل شخص الگری بود والسلام دیگه سهیل هم قبول داره :1:
  • Bianconero Amore, juve's fan, mory و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال

مونشن گلادباخ هم پس از دو شکست متوالی برابر سویا و منچستر سیتی، اولین امتیاز خودش رو در خانۀ یوونتوس گرفت.

#یورو_مکس :fp:

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, juve's fan و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4156 ارسال

جالبه که کلی توپ هم  به زازا میرسه

• Bianconero Amore, amin-scorpion, Escanor و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Alex2003

Alex2003

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 378 ارسال

در کل خوب بودیم.یعنی با 3-5-2 بهتر از این وجود نداره نهایتش همینه.

مارکیزیو فقط تعریف داره.هیچ عیبی توی بازی نداشت.

کوه تعصب بارتزالی هم حرف نداشت.

پوگبا هم داره رو دور میفته.هنوز یکم کندی توی بازیش موج میزنه.فقط یه فکری باید برای بهتر زدن ضربات آزادش بکنه.به نظر یه مسافرت به نیویورک لازم داره.

پریرا از وقتی وارد شد جون تازه ای به تیم داد.

ورود دیبالا دقیقه 82 نابودم کرد.بنظرم کلا بازی نمیکرد سنگین تر بود.ناراحتی از سر و روش میریخت.

بونوچی هم توی 2-3 صحنه نیمچه سوتی داد که به خیر گذشت.

بقیه هم نورم بازیشون رو انجام دادن.

• Bianconero Amore, alexdelpiero, amin-scorpion و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Pouya

Pouya

گاد خوشحال

• اعضا
  • 1134 ارسال
  • Locationکرج

کلا همیشه معتقد بودم تیمی که تو زمینش 0-0 کنه، خیلی ایراد داره؛ مگر موارد خیلی خاص که قطعا این بازی شامل حالش نمیشه.

یه تیم تو فوتبال هرچی که نداشته باشه میشه تحمل کرد جز یه چیز. بلد باشه چجوری گل بزنه. یعنی چی؟ یعنی هم نقاط قوت خودشو بشناسه و هم بتونه ازش استفاده کنه. الگری امسال هنوز مرحله اول رو رد نکرده. تو این دو بازی کاری که الگری کرده شبیه اینا بوده به نظرم:

2 تا بازیکن سانتر کن خوب بذاری تو زمین. مایکل اوونو بذاری نوک انتظار داشته باشی هد بزنه در حالی شیرر رو نیمکته :1:

امسال اصلا از نبود ویدال ضربه نخوردیم. از توز ضربه خوردیم و پیرلو و پوگبا :1: 3 بازیکنی که تفاوت ایجاد می کردن. دو تای اول نیستن، سومی هم حال نداره مثکه :1:

بازی خیلی واضح بود به نظرم. یوونتوس تمام ابزارهای لازم رو برای موفقیت داره. فقط باید بدونه چجوری ازش استفاده کنه. هیچ ایده عجیب غریبی هم لازم نیست. صرفا لازمه حماقت صورت نگیره.

مصاحبه الگری رو زنده دیدم. از حرفا چیزی متوجه نشدم ولی چیزی که چهره ش نشون میداد "کمی" عدم رضایت بود. متاسفم. به نظرم 0-0 تو خونه اونم مقابل تیمی که در مقابل بقیه گروه ضعیف محسوب میشه از هر فحشی برای مربی بدتره. بیدار شو رئیس جان. وقت خواب نیس...

• Bianconero Amore, juve's fan, mory و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3852 ارسال
  • LocationAhWaS

من تنها کمی از بازی ساندرو خوشم اومد اما اینکه چرا واقعا نمی تونیم موقعیت سازی کنیم و درست ازشون استفاده کنیم برام جای سواله- من سهم عمده این مشکلات رو به پای مدیریت نا کارامد ماروتا میزارم که عوض پوشش ضعف تیم(بازیساز) ده ها بازیکن تو خطوط دیگه خرید فروش کرد. متاسفم که مدیریت پشیزی برا سرمربی احترام قائل نبود.

متاسفم که سرمربی ما اینقدر حماقت میکنه که دیبالا 40 میلیونی رو 80 دقیقه میزاره رو نیمکت

متاسفم

• mory, amin-scorpion, Escanor و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال

3 تا مهاجم تن لش خریدیم !!! یک از یک لش تر !

اما اما یه تن لش تر هم داشتیم به اسم پوگبــــا ! که همین گند زده بود به تیم !

واقعا درک نمی کنم پریرا و هرنانس باشن اما پوگبا کامل بازی کنه !

تعویض کواردادو اشتباه بود !

خدیرا واقعا خسته بود !

یه صحنه بازاگلی و بونوچی با هم پاسکاری کردن , همون یه صحنه کل بازی رو می ارزید !

و در آخر درد و بلای بارزاگلی بخوره توو سر این 4 تا تل لشی که اسم بردم !

• mory, Signora Omicidi, amin-scorpion و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

8

Claudio

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
24 شوت، 2 در چارچوب ..
حس میکنم تیم بی بخاری شدیم، بازیکنا هم غریب به اتفاق بازی و نتیجش به اونجاشونه... دایورته دایورت...

-بازی رو ندیدم هنوز ، در کل میگم !
-الگری هم شده مثل مرغ سر کنده ، همش بالا پایین میپره در جهات مختلف و غیر قابل پیش بینی ..
-من تمام مشکلان تیم رو در حماقت الگری و عدم برش کافیش " در چند بازی اخیر " میبینم..
-تنها نکته مثبت بازی : برای اولین بار 2 بازی پشت سر هم کلین شیت کردیم :1:
-امتیاز و رتبمون توی جدول خوبه اما قابل اتکا نیست
- برد آتلانتا مهم ترین اتفاقی میتونه باشه که توی هفته بعد میتونه بیفته..
-افشین امیدوارم با سرکوفت زدن به مانزو کمی از عصبانیتت کم شه و راحت و خالی شی ! انگار همه مارادونا و بارسی و مالدینی بودن فقط مشکل تیم بی شعوری و نفهمیه ایشون بود... من همچنان رو مانزو خوشبینم اما نه توی 352 قبلا هم گفتم تیم نمیدونه با خودش چند چنده، هرچند مانزو هم توی سراشیبی افتاده مخصوصا از نظر روحی..
-خارج از بحث بازی، دارم بی احساس میشم به بازیهای تیم، نمیدونم چرا... خدا کنه بازم حسم برگرده! شاید شما هم همین حسو تجربه کرده باشید توی برهه های مختلف..
  • Bianconero Amore, mory, Signora Omicidi و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1385 ارسال
  • Locationقزوین

بازیکنی رو میخوایم که تفاوت ایجاد کنه ... 

مثل توز ... 

دقیقا مشکل ما همینه ما سالیان سال الکس رو داشتیم که ندود و زیزو هم کمکش می کردن و تفاوت ایجاد کردن رو به معنای واقعی کلمه می دیدیم و همه ی بازیکنا وقت هایی که بازی گره می خورد به اون ها تکیه می کردن و با سپردن توپ به اونها قفل بازی ها باز می شد در سال های اخیر هم این وظیفه رو پیرلو و توز انجام می دادن اما الان هیچ رهبر یا لیدری نداریم. نزدیک ترین بازیکن با این خصوصیات به نظر من مارکیزیوئه که اگه آماده باشه می تونه یه حرکتایی بزنه اما واقعا کافی نیست تو ژانویه هم بعیده که همچین بازیکنی به تیم اضافه شه مگر اینکه بخوایم یه بازیکن پا به سن گذاشته رو احیا کنیم. واقعا این شرایط برای ما غیر عادی و نگران کنندس

• Bianconero Amore, mory, Signora Omicidi و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

adp.jpg

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1484 ارسال

* خلاصه‌ی تمام بازی رو می‌شد در همون شوت دقیقه‌ی 90 بونوچی از 40 متری که بلاک شد دید: تیمی که قدرت ساختن موقعیت نداره دفاع آخرش هم هوس گل 40 متری می‌کنه،اون شوت جلوی رُم یک بار بود و دیگه تموم شد تازه اونجا فاصله 20 متر بود.

* برد خارج از خونه برابر سیتی تقریباً سوخت شد.

* بدون ذکر نام اشاره کنم که معمولاً از بازیکنان بلندقد ضربه آزادزن خوب در نمیاد، البته استثنا هم هست ولی این‌همه اصرار گویای چیزهای دیگه‌اس.

* بازی‌ای رو نبردیم که بوفون مجبور نشد حتی یه واکنش قابل ذکر نشون بده.

* کوادرادو خیلی کنترل شده بازی کرد. بهتره وقتی تیمت برنامه‌ای برای بردن نداره حداقل بازیکنان تکنیکی رو آزاد بذاری.

* ساندرو هم چیزی بیشتر از اورا نشون نداد، البته در دفاع قطعاً ضعیف‌تره.

* آقای مربی! عزیزم! جانم! یه سیستم پایه انتخاب کن و همون رو ادامه بده، سیستم پایه منظورم سیستمیه که جلوی تیمهای ضعیف و متوسط مجبور نباشی تغییرش بدی، البته که وقتی نتونی بازیت رو به حریف قوی دیکته کنی شاید لازم باشه سیستمت رو تغییر بدی، پس تغییر رو بذار برای تیمهای قوی.

• Bianconero Amore, juve's fan, mory و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
یوونتوس در بازی سومش در لیگ قهرمانان در خانه با نتیجه بدون گل به تساوی رسید تا پس از بازی با اینتر ، اینبار برای دومین بازی متوالی مقابل مونشن گلادباخ موفق به گلزنی نشود .

کاپیتان یووه پس از این بازی در مورد شرایط تیمش گفت :

جیجی ، تو کار سختی نداشتی اما یووه هم در خط حمله خطر زیادی ایجاد نمی کند. نتیجه عادلانه بود ؟

" بله ، برای گرفتن امتیاز ما حتما باید برنده شویم اما ما موفق به بثمر رساندن گل حساسی نشدیم "

" شاید به بازی تسلط داشتیم و در جریان بازی در موقعیت برتر هجومی بودیم اما در نهایت چیز بخصوصی را کسب نکردیم "

حالا در تعداد بازی در لیگ قهرمانان اروپا ، یک بازی بیشتر از دل پیرو داری ..

" بله ، احساس خوشحالی زیادی دارم بدون شک. اما در نهایت همه چیز با موفقیت تیم رضایت بخش خواهد بود ، با تقسیم و مشترک بودنش با هم تیمی ها ، کار گروهی ، باشگاه و هوادارن "

• Hossein Salehi, Bianconero Amore, mory و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

مهدی تورین . آتزوري

مهدی تورین . آتزوري

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 825 ارسال
بازیکنی که تفاوت ایجاد کنه یه طرف . اما کسی هم که بتونه از بازیکن بازی بگیره خیلی مهمتره . تو این یووه هستن کسایی که تفاوف ایجاد کنن ام اگر مربی بتونه ازشون صحیح بازی بگیره . البته این نظر من هست .
  • Hossein Salehi, mory, amin-scorpion و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3852 ارسال
  • LocationAhWaS

یا ایهناس یا ایهناس

خدایی شما نظر بدین زازا و مانزو چه فرقی با هم دارن؟ هر کدوم که تو بازی باشه ایا تغییری میتونه انجام بده؟ ایا امشب تونستن کاری بکنن؟ ایا بازیای قبل چی ؟

اقا بخدا منم میدونم هر کدوم یه خصوصیات خوبی دارن اما بخدا هیچکدوم مهاجم کامل نیستن هیچ کدوم

مانزو و زازا  فقط بایست موقعیت ایجاد کرد براشون و نباید ازشون انتظار بازی سازی و پاسکاری معمولی ازشون داشته باشیم. اینا به درد تیمایی مثل بایرن مونیخ میخورن که دو تا فوق ستاره میزارن چپ راست و مدام براشون موقعیت ایجاد میکنن

نه سجاد نه عزیز من اینجا یووست یه مهاجم باید هر کاری بکنه

توز و دلپیرو که تو ذهنت هستن هنوز نه؟ حتی همون یاکونتا ترزگه و وچنیچ هم  بلد بودن درست پاسکاری کنن. چیزی که از مانزو و زازا اصلا نباید انتظار داشت حتی یه پاس ساده

• mory, amin-scorpion, Escanor و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Hamed-Bianconeri

Hamed-Bianconeri

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 244 ارسال

تو 90 دقیقه بازی تو هیچ لحظه ایی از بازی این احساس رو نداشتم که این تیم با این وضعیت حمله و بازی میتونه به گل برسه مثل بیشتر بازیهای قبلی باز هم فقط منتظر یه اتفاق بودیم و متاسفانه ای اتفاق رخ نداد ما اصلا نمیدونیم تو خط حمله باید چیکار کنیم سانتر کنیم ؟از عمق حمله کنیم؟هیچکدومش رو هم به درستی انجام نمیدیم کلا خط حمله این فصل ما فاقد خلاقیت لازمه و حضور دو مهاجم هدف به صورت همزمان این خلاقیت کم رو کلا از ریشه نابود میکنه فلسفه حضور همزمان دو مهاجم هدف با ویژگیهای تقربیا مشترک تو بازی چیه؟دیبالا کلا تو ده دقیقه بازی از موراتا/مانزوکیچ/زازا هم بیشتر دریبل موفق داشت هم موثر تر بود   :1: حالا اینکه چرا دیبالا بعد از بازیهای خیلی خوبش جلوی سویا و بلونیا باید بشینه رو نیمکت و کلنگی مثل زازا بازی کنه فقط باید از الگری پرسید 

تو هفته ایی که باید هم تو سری آ به کورس قهرمانی برمیگشتیم و کار صعودمون تو ل.ق رو تموم میکردم فقط به خاطر اشتباهات مضحک الگری شانسمون رو از دست دادیم

• Hossein Salehi, Bianconero Amore, juve's fan و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

458v_1_3.jpg

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

توپ رو برسونید به کوادرادو،

برنامه ی اصلی کل تیم ما تو بازیهای اخیر این بود که توی این بازی با کنترل کردن کوادرادو همچی بهم ریخت.

دیگه همین

• Bianconero Amore, juve's fan, mory و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

Sassan

Sassan

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1143 ارسال

من سیتی دی بروئین داره که دقیقه 91 گل میزنه . بازی رو برای تیمش در میاره و نشون میده 70 میلیونی که براش دادن می ارزیده ما هم دیبالای 40 میلیونیمونو 8 دقیقه بازی میدیم

یووه هیچ برنامه ای برای حمله نداشت حتی یه موقعیت درست حسابی هم ایجاد نکرد همش از دور بکش زیر توپ که شاید بره تو گل که نشد تاکتیک اونم تمام 90 دقیقه رو

مقصر این نتیجه بدون شک آلگری هستش

سوار بر بازی بودیم اما دریغ از یه موقعیت 100 درصدی ، یه تاکتیک برای حمله ! من موندم آلگری چرا خودش از اپلیکیشنش استفاده نمیکنه ! :22:  :fp: 

• Bianconero Amore, mory, amin-scorpion و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juventus_wallpaper_by_harvy355-d5q4lea.j

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

سلطان بارتزالی :‌

• ما در مقابل تیمی سرسخت برای یافتن فضا به مشکل برخورده بودیم و در یک سوم پایانی چیزی کم داشتیم.
  • ما گاهی پراکنده شدیم و چند اشتباه کردیم.ما باید بهتر شویم ، زیرا وقتی نمی توانیم موقعیت ایجاد کینم ، نباید در عقب زمین هم ریسک کنیم.
  • ما هنوز بی ثباتیم ، به اندازه ی کافی پشتکار نداریم و باید مصمم و زهردار باشیم و مانند یک باشگاه بزرگ بازی کنیم. گل بزنیم و گل نخوریم.
  • فصل عجیبی است،مدتی همیشه گل می خوردیم ، حالا گل نمی خوریم اما توانایی گل زدن هم نداریم.
  • آیا یوونتوس برابر تیم انتهای جدول ناخوداگاه انتظار برد داشت؟ طبیعی است که در برابر تیم های بزرگ انگیزه های قبل از بازی متفاوت باشد ، اما پیروزی در بازی امروز می توانست ما را یک قدم به صعود نزدیک تر کند.

پوگبا:

• من همیشه می خواهم خوب کار کنم. من به گفته های آلگری گوش می کنم و تلاش می کنم که همیشه ۱۰۰٪ توانم را بگذارم.
  • فشار شماره ی ۱۰؟ ۱۰ تنها یک عدد است، اگر امشب گل می زدم ، هیچ کس در مورد شماره ی ۱۰ از من نمی پرسید.
  • درست است که من باید به حرفهای مربی عمل کنم ، اما باید سبک بازی خودم را اجرا می کنم. من نیاز به صبر دارم ، امیدوارم به زودی گل بزنم و در دسترس تیم باشم.

• Hossein Salehi, juve's fan, Atomic Ant و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

مربی :fp: :

• اگر به موقعیت های ۱۰۰٪ را در نظر بگیریم ، تعداد بسیار کمی وجود داشت.
  • در عین حال اگر به فرصت هایی که می توانست به گل تبدیل شود نگاه کنیم ، ما تقریبا زیاد [موقعیت] ساختیم.گاهی انتخاب اشتباه کردیم ، یا بسیار خودخواه بودیم.
  • ما باید جریان بازی را عوض می کردیم و و قفل بازی را با بهتر عمل کردن با توپ می شکستیم.ما در سن سیرو هم موقعیت مشابهی داشتیم و دوباره نتوانستیم از برتری مان استفاده کنیم.
  • من امشب بسیار عصبانی هستم ، زیرا باید در یک سوم تیم حریف بهتر عمل کنیم. ما باید در سن سیرو گل می زدیم و امشب هم به همین ترتیب.
  • در این موقعیت ها باید گلزنی کنیم یا توپ را در اختیار هم تیمی که موقعیت بهتری دارد قرار دهیم.
  • عملکرد کوادرادو؟ کوادرادو اخیرا خیلی بازی کرده و مثل همیشه سرحال نبود.من ترجیح دادم او را بین خطوط قرار دهم ، زیرا فکر می کردم آنجا تعیین کننده تر باشد.
  • نیمکت نشینی دیبالا؟ دیبالا ۲-۳ کار خوب انجام داد ، او جوان و با کیفیت است. او بازیکن فوق العاده ای خواهد شد ، اما در نقشی متفاوت نسبت به انچه در پالرمو بازی می کرد.

• juve's fan, mory, Atomic Ant و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

ارسال پاسخ

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی