پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته ی سوم دور رفت مرحله ی گروهی لیگ قهرمانان اروپا - یوونتوس ایتالیا 0-0 بوروسیا مونشن گلادباخ آلمان

81 پاسخ برای این موضوع

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

JuiR1445251949umrapv.jpg

دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا

هفته ی سوم

یوونتوس ایتالیا - بروسیا مونشن گلادباخ آلمان

چهارشنبه 29 مهر 94

ساعت 22:15 به وقت تهران

استادیوم یوونتوس آرنا

• mory, MaMpIeRo, alexdelpiero و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4156 ارسال

با توجه به برد عربان در این شهر ما هم باید این بازی رو ببریم و صدر جدولی صعود کنیم.

• alexdelpiero, amin-scorpion, Escanor و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

cr7

cr7

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 701 ارسال

یوونتوس میزبانه....ورزشگاه یوونتوس اره نا...اصلاح کنید

• Bianconero Amore, alexdelpiero, amin-scorpion و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

spinning-juventus.gif FORZA JUVENTUS Juventus.png

مهربان تر و پوست کلفت تر باشید(علیرضا و من)

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
به نظرم این بازی و بازی بعدی جذاب ترین بازیای گروهی میشه. مونشنی که بعد از تعویض مربی حسابی رو دور افتاده و همه تیم ها رو از دم تیغ میگذرونه و حتی از پارسال هم خطرناک تر به نظر میرسن، مقابل یووه ای که همیشه جلوی تیمای این سطحی مشکل داشته اما بلاخره نائب قهرمان اروپاست. الگری هم متوجه خطرناک بودن مونشن هست و دیبالا و پریرا رو استراحت داد. به نظرم نمیتونه بازی راحتی برامون باشه، ولی میبریم.

خدا کنه بوفون مشکلی نداشته باشه و برسه :22:
  • Bianconero Amore, mory, MaMpIeRo و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

چن تا نکته از بازی ، اولا که امروز بیشتر سیستم ۳-۵-۲ تمرین شده ، و باز هم می گن قراره اورا جای ساندرو فیکس بازی کنه ، تو خط حمله هم موراتا قطعا فیکسه ، یکی بین دیبالا و مانژوکیچ زوجش خواهد بود ، بقیه پست ها هم که مثل بازی با عنتر.

خدا کنه دروغ باشه و ساندرو فیکس باشه ، این هم که کسی جز دیبالا کنار موراتا بازی کنه در حالیکه ما میزبانیم واقعا توهینه به دیبی بیچاره. :22:

مصاحبه ی هیتزفیلد :

• یوونتوس ۳ عنصر اصلی تعادل تیمی خود را از دست داده است.
  • در حال حاضر انها در حال بازیافتن راه های جدید برای بازی هستند ، در برابر سیتی کلید موفقیت آنها استحکام دفاعی بود.
  • در برابر سویا تفاوت آنها توانایی های تکنیکی بازیکنانشان بود.
  • مونشنگلاباخ تیمی خوب و در سطح بین المللی است.
  • در آغاز فصل آنها تاوان مصدومیت بازیکنان کلیدی شان ازجمله مارتین استرازی ، الوارو دومنیگز ، پاتریک هرمان  و فابین جانسون و همچنین فروش کروس و کرامر را پرداختند ، و این دو نفر با بازیکنان هم سطحی جایگزین نشده اند.
  • با آمدن مربی ای چون آندره شوبرت ، بروسیا قدرتش را بازیافت که باعث تعادل تیم در دفاع و حمله شد.
  • آنها حالا بیشتر از اینکه سازمان یافته بازی کنند ، سعی در ارائه ی بازی ای جذاب دارند. بهترین بازیکنان آنها گرانتی خاکا و رافائل هستند.

• خدیرا یک بازیکن کلاس جهانی است ، او شم تاکتیکی دارد ، در نبردهای هوایی و تکل قدرتمند است و به طور خلاصه یک خرید فوق العاده بود. --> خرید؟‌ :nish:
  • بازیکن مورد علاقه ام در یوونتوس؟ استفان لیخشتاینر ، او در نقش خود یکی از بهترین های جهان است و عنصری اساسی در یووه. امیدوارم هر چه زودتر به میادین برگردد.
  • آلگری کاریزمای فوق العاده ای دارد ، او یک مربی خارق العاده با شخصیت قدرتمند است و من احترام بسیاری برایش قائل هستم. علاوه بر اینها او یک تاکتسین بزرگ است.
  • کومان پسری است که استعداد فوق العاده ای دارد ، اما در یوونتوس از فرصت هایش استفاده نکرد. اما حالا در بایرن از شانس بیشتری برای به نمایش گذاشتن توانایی ها و اثباتش برخوردار است.
  • دراکسلر بازیکنی عالی است ، اما هنوز باید بسیار پیشرفت کند، به همین دلیل برایش بهتر است که  در وولفسبورگ رشد کند و شاید در عرض چند سال وقتی بازیکن بالغ تر و کامل تری شد ، به ایتالیا برود.

• mory, MaMpIeRo, alex 4ever و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

hoceynjuventini

hoceynjuventini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 692 ارسال
  • Locationshiraz
بازی رو شبکه RSI LA 2 به صورت رایگان رو مسیر هاتبرد پخش میکنه

بهتره آلگری دیگه دیبالا رو بازی بده چون داره شورش رو در میاره
  • MaMpIeRo, amin-scorpion, Escanor و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
jűvęŅŢś f○r €V£ř

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

شوبرت :

• آیا از بازی در اینجا می ترسیم؟ در فوتبال ترس وجود ندارد.این یک چالش فوق العاده در برابر یک تیم فوق العاده است. ما در یک رقابت هستیم ، پس با هم می جنگیم. به علاوه ما چند بازیکن کلیدی مان از مصدومیت بازگشته اند.
  • یووه هم رقابت های داخلی این فصلش را خوب آغاز نکرده ، شاگردان من برای اینکه فرصت حضور در لیگ قهرمانان را پیدا کنند تلاش زیادی کرده اند ، پس هدفمان این است که از آن لذت ببریم.
  • بازی با من سیتی؟ وقتی در برابر من سیتی بازی می کنید ، طبیعی است که با مشکلاتی مواجه شوید ، انها تیم سازمان یافته ای هستند ، اما یووه بسیار متفاوت تر از سیتی است و بازی جدیدی خواهد بود.
  • باشگاه های بزرگی در این گروه هستند و ما از اینکه این چالش رو قبول کرده ایم خوشحالیم.ما با تمرکز بازی کردیم و بسیار تهاجمی کار می کنیم.ما خیلی خوب پرس می کنیم و سریع توپ را پس می گیریم ، چیزی که در فوتبال یک اصل است.
  • ما سعی می کنیم بازی به بازی اعتماد به نفس پیدا کنیم ، وضعیت ما از ابتدای فصل بهتر است و فردا هم تجربه کسب خواهیم کرد.

• mory, alex 4ever, amin-scorpion و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

یوونتوس در سومین بازی دور رفت مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا فردا به مصاف بوروسیا مونشن گلادباخ خواهد رفت. ماسیمیلیانو آلگری که تیمش از دو بازی ابتدایی 6 امتیاز کسب کرده است در مورد دیدار با نماینده آلمان گفت :

" در لیگ قهرمانان هرگز بازی آسان وجود ندارد و ما باید با تمام قوا به مصاف حریفان برویم. با دو پیروزی که در بازی های قبل کسب کردیم کارمان راحت تر شده اما هنوز چیزی در این مرحله تمام نشده است و باید کیفیتمان را نشان دهیم "

" ما تیم آماده ای داریم و برای پیروز شدن مهیا می شویم ، باید شرایط را گونه ای که خودمان می خواهیم رقم بزنیم. نباید اشتباه داشته باشیم و دنبال کسب 3 امتیاز مهم در یک بازی خانگی هستیم "

" وضعیت مانژوکیچ بهتر شده است ، او دقایق کمی برای ما بازی کرد و حالا بهتر شده . او مصدومیت داشت اما حالا شرایطش بهتر از قبل است "

" سیمونه زاتزا را هم داریم که در بازی با اینتر نشان داد چقدر خوب است ، او آماده است. و همچنین موراتا که از فصل قبل بازیکنی به مراتب بهتر شده است "

" همچنین اعتقاد دارم که دیبالا بازیکنی است که کیفیت فوق العاده ای دارد اما باید اجازه دهیم مانند اتفاقی که در فصل پیش برای موراتا افتاد او بی سر و صدا پیشرفت کند "

" می دانیم که او تازه 22 سال دارد و برای پیشرفت وقت دارد ، ما نمی توانیم از او انتظار خیلی زیادی داشته باشیم ولی می توانیم بدانیم و بپرسیم که چه می کند و چه تلاشی دارد "

" هدف ما پیروزی در بازی فردا است . ما در ابتدا تنها پیروزی را می خواهیم و نتیجه برایمان زیاد اهمیت ندارد. پس از آن تعداد گل ها و کسب یک پیروزی قاطع برای ما می تواند مهم باشد "

" شرایط متفاوت یوه در لیگ ایتالیا و لیگ قهرمانان اروپا ؟

" باید شرایط را هم بررسی کرد ، ما در لیگ خوب بودیم اما موفق نشدیم امتیازات زیادی بگیریم. البته تکرار می کنم که نگرانی از جهت رشد تیم و بهتر شدنمان نداریم . در اروپا اما در 2 بازی موفق بودیم و 6 امتیاز کشب کردیم "

" باید تلاش کنیم که فردا نتیجه مناسبی بگیریم ، حریف ما تیم خوب و منسجمی است. از نظر ذهنی قوی هستند پس باید در خانه دست به دست هم دهیم و از تلف شدن امتیاز جلوگیری کنیم "

خدیرا ؟

" او بازیگن عالی است. کسی که فقط باید بازیش را در زمین زیر نظر داشت زیرا او در سطح فنی و تاکتیکی بالایی است و جز بهترین بازیکنانی است که در اروپا داریم . او و بارتزالی مقابل اینتر جز بهترین ها بودند و نمایش عالی داشتند "

" من فکر می کنم که بازی برابر اینتر به رشد ما کمک کرد ، این بازی نقاط ضعف و قدرتمان را نشان داد. در شرایط سختی مقابل اینتر قرار گرفتیم اما بازی خوبی انجام دادیم. فکر می کنم که اعتماد به نفس بازیکنانم بیشتر شد "

" آن ها یک شنبه بازی حساسی در سن سیرو انجام دادند و فردا در لیگ قهرمانان بازی می کنند ، من می دانم که با یک اشتباه ممکن است چیزهای زیادی عوض شود اما نباید تلاش و پیشرفت شاگردانم را نادیده گرفت "

" بازی فردا در صورتی که با پیروزی ما تمام شود 9 امتیازی می شویم و می دانیم که منچسترسیتی و سویا هم با هم بازی خواهند کرد. این فرصت خوبی برای تثبیت جایگاهمان است و باید از آن استفاده کنیم "

پوگبا ؟

" نیمه اول برای یووه خوب کار کرد و مطمئنا نیمه دوم بسیار بهتر شد. او همچنان یک بازیکن مهم برای یوونتوس است و ما می دانیم که چه توانایی هایی دارد . بازیکنی که چیزهای زیادی به یووه می دهد و انتظار زیادی هم ازش می رود "

" همین که او در لیست فیفا است نشان می دهد که موفق بوده ، البته او نیاز دارد که بهتر شود پیشرفت کند و تلاشش بیشتر شود . انگیزه مهم ترین رکن برای بازیکن با کیفیتی مانند پوگبا است "

کوادرادو ؟

" او نیز بازیکن مهمی برای یوونتوس است. خوب کار کرده و باید بیش از این تعیین کننده باشد زیرا فکر می کنم او قابلیت های مهمی دارد و در واقع در زمین می تواند برتری عددی ایجاد کند "

" بازی فردا با وجود خستگی که داریم می تواند سخت باشد. مونشن گلادباخ سرعت خوبی در بازی دارد گه ما باید آن را از بین ببریم و در خانه بر حریف تسلط داشته باشیم تا موفق به کسب پیروزی مهم شویم "

• Bianconero Amore, mory, tecra و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

سامی خدیرا :‌

Default_Size_16_1x1.gif

• نمی دانم چرا در سری آ به مشکل برخورده ایم ، اما در لیگ قهرمانان بسیار خوب کار کرده ایم ، عملکرد فوق العاده ای در بازی ها داشتیم و فردا می خواهیم به این روند ادامه دهیم.
  • ما تلاش می کنیم که تمرکز کنیم و بازی فوق العاده ای ارائه دهیم ، مثل بقیه ، ما هر بازی را جداگانه انالیز می کنیم.
  • بازی با اینتر؟ ما سازمان یافته بودیم ، و بر بازی مسلط بودیم ، به خصوص در نیمه ی دوم. ما باید از فرصت هایمان بهتر استفاده می کردیم ، اما هر چه بیشتر با هم بازی می کنیم ، بهتر و بهتر می شویم.
  • ما چند مصدومیت داشتیم ، پس در چند هفته ی پیش رو امیدواریم که ریتممان را پیدا کنیم ، فکر می کنم اگر هم آماده بمانیم ، به چیزهای بزرگی دست پیدا می کنیم.

• فکر نمی کنم بازگشتم از مصدومیت ربطی به اینکه فرم بهتری پیدا کرده ام داشته باشد.زیرا همه ی تیم باید در طول تابستان بازتنظیم می شد.
  • برای مربی هم مشکل بوده است ، اما ما موانع اولیه را پشت سر گذاشته ایم و شانس این را داشتیم که سیستم بازی را عوض کنیم.ما در طول هر هفته تنها باید بهتر شویم و اعتماد به نفسمان را بیشتر کنیم.
  • من در حال حاضر هیچ مشکل فیزیکی ندارم ، در فرم خوبی هستم و ما کادر فوق العاده ای در باشگاه داریم.من در کل با تیم و در این شهر خوشحال هستم و احساس می کنم در خانه ام.
  • جای گرفتن در اینجا بسیار آسان بود و من واقعا شهر تورین را دوست دارم.من می توانم بگویم که در اینجا واقعا احساس می کنم در خانه ی خودم هستم.

• بروسیا مونشن گلاباخ؟  رفتن به مصاف یک تیم آلمانی همواره خاص است ، اما در نهایت فقط ۳ امتیاز و پیشروی در لیگ قهرمانان اهمیت دارد.
  • ما برای بروسیا احترام قائلیم ، همانطور که برای سایر رقبایمان اینگونه ایم. فکر می کنم آنها تیمی بسیار قوی هستند که با مصدومیت روبرو بوده اند ، نمی دانم بهبودشان به مربی بستگی داشته یا نه ، اما آنها با گذشت زمان و بسیار سریع کیفیت بالایی را نشان داده اند.
  • ما در زمین خانگی بازی می کنیم ، از قدرتمان آگاهیم و باید متمرکز باقی بمانیم.من در مورد عملکرد فردایمان مطمئنم.

• توصیه به پوگبا؟ پل یک بازیکن خارق العاده است و هرکسی دوست دارد که از استعداد او برخوردار باشد.او بسیار جوان است ، پس اگر بخواهم برای او نصیحتی داشته باشم ، این است که باهوش باشد و همانطوری بماند که هست!متمرکز باشد و نگرانی جدیدی برای خودش ایجاد نکند.
  • او بازیکن فوق العاده ایست ، او کیفیت دارد و برای من بازی کنار او افتخار است.

• mory, MaMpIeRo, Numero Uno و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

THE OLD LADY

THE OLD LADY

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 16 ارسال

باید به مصاف تیم سرحال این روزهای آلمان بریم.تیمی که در بهترین شرایط تاریخ باشگاه خودش قرار داره و برای اولین باره که تونسته 5 پیروزی پیاپی رو کسب کنه.تیمی که سیتی هم با کلی سلام و صلوات شکستش داد.نمیدونم چرا ولی کمی احساس نگرانی برای بازی دارم.تیمی که آماده باشه و کسی روش حساب نکنه و نیاز به امتیاز داشته باشه خیلی میتونه خطرناک باشه

فقط باید آرامش داشته باشیم.اینکه کسب 3 امتیاز مقابل تیم بدون امتیاز جدول اون هم در شرایط میزبانی برای صعود هرچه زودتر ما لازمه،نباید دلیلی بشه که شتابزده برای رسیدن به گل تلاش کنیم.همونطور که مربیشون گفت باید بدونیم که حریف نیاز به امتیاز داره و حتما حمله خواهد کرد که قطعا باز تر بازی خواهند کرد و این قطعا به نفع ماست.

متاسفانه نمیتونیم مختصر و مفید به گل برسیم و راندمان حملاتمون پایینه امیدوارم با حل این مشکل،شاهد یه برد خوب از تیممون باشیم و به یک قدمی صعود برسیم

• Bianconero Amore, tecra, amin-scorpion و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

FROM BERLIN TO SERIE B

FROM SERIE B TO BERLIN

74716661563947198547.jpg

چنین است رسم سرای درشت

گهی پشت بر زین گهی زین به پشت

Sassan

Sassan

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1143 ارسال

پیش بازی 

nyhu_juve.png

4erh_juve2.png

• mory, tecra, amin-scorpion و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juventus_wallpaper_by_harvy355-d5q4lea.j

Sassan

Sassan

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1143 ارسال

ترکیب احتمالی 

qzyj_%DB%8C%D9%88%D9%88%D9%87.png

فقط کاش جای اورا به ساندرو بازی بده

• mory, tecra, amin-scorpion و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juventus_wallpaper_by_harvy355-d5q4lea.j

مهدی تورین . آتزوري

مهدی تورین . آتزوري

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 825 ارسال
نمیدونم چرا به این بازی خوشبین نیستم . از ی طرف جلو جرمنها اکثرا موفق بودیم که این میتونه نکته مثبت باشه از یه طرف دست کم گرفتن علگری جلو تیمهای نسبتا ضعیف منو میترسونه . در کل امیدوارم فقط ببریم . چون مساوی جلو این تیم که به سویا و سیتی باخته و ما اونارو بردیم ، با باخت هیچ فرقی نمیکنه . و از یه طرف برد جلو این تیم و مساوی سیتی سویا میتونه بهترین اتفاق باشه . تا بتونیم تمرکز بیشتری تو سری آ داشته باشیم و این امتیازات از دست رفته رو بدست بیاریم .
  • Bianconero Amore, mory, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
میگن امروز تو تمرینات ساندرو فیکس بوده و احتمالا امشب بازی میکنه :1: بلاخره عمو پت هم نیاز به استراحت داره :22:
  • Bianconero Amore, mory, tecra و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Sinajuve

Sinajuve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 1 ارسال
دوستان بازی رو میتونین از فوتبین هم ببینین.
http://footbin.ir
مسابقات پیش بینی هم گذاشته.
  • Signora Omicidi, amin-scorpion, L'Avvocato و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3852 ارسال
  • LocationAhWaS

هنوز ترکیب اصلی یوو اعلام نشده ؟

از سه چیز تو ترکیب امروزمون متنفرمیشم اگه الگری انجام بده

1- بازی ندادن به ساندرو و بازی دادن به اورا

2-نیمکت گذاشتن دیبالا

3- فیکس بودن زاتزا و خراب کردن موقعیت ها

من از همون اول که قرعه این گروه مشخص شد از گلاد باخ  ترسیدم و احتمال میدم دسته کم بگیریمش و ضربه بخوریم

من دوست دارم امروز با این سیستم بازی کنیم

بوفون

ساندرو  کیلینی   بنوسوتی  بارزاگلی

مارکیزیو

پوگباه                  خدیرا

پریرا        موراتا      دیبالا/ کوارادو

• mory, amin-scorpion, Escanor و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج

هنوز ترکیب اصلی یوو اعلام نشده ؟

از سه چیز تو ترکیب امروزمون متنفرمیشم اگه الگری انجام بده

1- بازی ندادن به ساندرو و بازی دادن به اورا
2-نیمکت گذاشتن دیبالا
3- فیکس بودن زاتزا و خراب کردن موقعیت ها

من از همون اول که قرعه این گروه مشخص شد از گلاد باخ ترسیدم و احتمال میدم دسته کم بگیریمش و ضربه بخوریم

من دوست دارم امروز با این سیستم بازی کنیم

بوفون
ساندرو کیلینی بنوسوتی بارزاگلی
مارکیزیو
پوگباه خدیرا
پریرا موراتا دیبالا/ کوارادو

خوب کوادرادو که صد در صد باید باشه، که با توجه به ترکیبت دیبالا میره نیمکت، پس از ترکیب خودت متنفری؟ :22: :10:

به نظر من آسا میتونه امروز تعویضی بیاد اگه اماده باشه سمت چپمون بیمه است :baghal:

بازی هم از شبکه ZDF پخش میشه :4:
  • Signora Omicidi, amin-scorpion, L'Avvocato و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

به نظر من آسا میتونه امروز تعویضی بیاد اگه اماده باشه سمت چپمون بیمه است :baghal:

اسمش برای اروپا رد نشد البته به همراه پادویین

• Bianconero Amore, mory, Signora Omicidi و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
یوونتوس 2-5-3

بوفون - بارتزالی - بونوچی - کیلینی - کوادرادو - مارکیزیو - خدیرا - پوگبا - الکس ساندرو - مانژوکیچ - موراتا .

بازیکنان نیمکت نشین :

نتو - روگانی - اورا - هرنانس - پریرا - دیبالا - زاتزا .

بازی کردن مانژو کنار موراتا و ساندرو بجای اورا تصمیم عالی بود 

• Bianconero Amore, mory, The_God_of_Goalkeepers و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج

اسمش برای اروپا رد نشد البته به همراه پادویین

ها حواسم نبود :fp:

بازم دیبی رو نیمکته :1: ببینیم مانژو چیکار میکنه ولی من در کل موراتا نوک باشه رو ترجیح میدم مثل پارسال :fp: الکس هم که هست :baghal:
  • mory, Signora Omicidi, amin-scorpion و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ارسال پاسخ

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی