پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لباس های یوونتوس

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1479 پاسخ برای این موضوع

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
اره عزیز.من لباس گرفتم ولی اون لباسی که میخواستم نبود واسش پس فرستادم و مشکلی پیش نیومد

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
اره تمام شده نمایندگی که اون ازش می خره تمام کرده وگرنه خودم 5 پیراهن ازش قرار بگیرم

Mahyar*Matri

Mahyar*Matri

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 1 ارسال
Agha salam man taze toe anjoman omadam, pirahane dovome juve tehran koja dare, moniriye gheyr az adiran k 280 migoft, nadidam lotfan rahnemayi konid???

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
سایت خرید پستی پیراهن چیه؟ هیچکس خریده؟؟

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
football-shop.ir juveshop.ir/

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
یه سویی شرت یکی از سایت ها داشت . خرید کردم . گفته بود برای اینکه زودتر به دستتون برسه زنگ بزنید و سفارشتون رو زودتر اوکی کنید . بلافاصله زنگ زدم گفت موجودی احتمالا تموم کردم اگه تموم کرده باشم حتما اس میدم که تموم شده . و خیلی هم تاکید داشت اگه از باشگاه یوونتوس نبود از باشگاه دیگه نمیخوای گفتم نه . خلاصه گذشت هیچ اسی هم نیومد . بعد 7 روز که دیدم لباس نرسیده پیگیری خرید رو زدم دیدم نوشته انصرافی به دلیل نبودن موجودی :1: لباس یووه هم به ما نیومده

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
من لباس فصل قبل يووه رو دارم،هم آستين دار هم بدون آستينش اما حيف كه شماره نخورده روش ولي خوبيش اينه كه پول ندادم واسش‏!‏

amirabas1369

amirabas1369

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 609 ارسال
من یه لباس شماره 10 یووه از ایتالیا دوستم واسم آورده بود،خیلی می پوشیدمش. :1: 1روز که سراغشو از مامانم گرفتم گفت همون لباس قدیمیه رو می گی؟؟؟دادمش به بچه سبزی فروش محل!! :e: :e: تا چند روزی سر اون ماجرا دپرس بودم و باش حرف نزدم!!! :furious: :heartbreaking:

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1603 ارسال

football-shop.ir
juveshop.ir/

من از سایت اولی پیراهن اینتر را سفارش دادم !!!
می خوام روز قدس آتیشش بزنم :1:

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
تصویر

به نظر می رسد که سران هواپیمایی قطر و باشگاه یوونتوس برای اسپانسرینگ فصل بعد ، در حال نهائی کردن قرارداد خود هستند .

در این صورت بر روی پیراهن بیانکونری در فصل آینده ، نشان هواپیمایی قطر حک خواهد شد .

هنوز جزئیاتی از این قرارداد فاش نشده است .

reza italia

reza italia

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال
رو پيراهن بارسلونا هم كه اسم قطر هست!!!كاش اسم اين كشور... روي لباس يوونتوس نياد...اگه قرارداد بسته بشه,چقد كاسب ميشيم?

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
یووه میتونه خیلی به جیب بزنه از این قرارداد . پسر امیر قطر من شنیدم که یوونتوسیه و این شرکت هم 50 درصدش واسه اوناست ، به خاطر همینه که به یووه پیشنهاد دادن . به نظر من که به نفع یووه ست .

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال
شايد اگه اسم هواپيمايي قطر بياد رو لباس يوونتوس خيلي پول گيرمون بياد ولي خيلي هم خوب نيست شركت هاي ديگه اي هم هستن كه سود مالي زيادي داشته باشن

pinturichio

pinturichio

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 11 ارسال
دوستان الان تو تهران جایی سراغ ندارین لباس دوم رو داشته باشه. آدیران فقط لباس اول داشت،میگفت 55 تومن.کسی از اونجا گرفته؟

wildfire

wildfire

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1297 ارسال
دوست عزیز ادیران داره لباس دوم رو ولی به قیمت گزاف!

pinturichio

pinturichio

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 11 ارسال

دوست عزیز ادیران داره لباس دوم رو ولی به قیمت گزاف!

آره گفتش 220 تومن.
جای دیگه ای سراغ ندارین در حد همون 50 -60 تومن؟

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman

تصویر

به نظر می رسد که سران هواپیمایی قطر و باشگاه یوونتوس برای اسپانسرینگ فصل بعد ، در حال نهائی کردن قرارداد خود هستند .

در این صورت بر روی پیراهن بیانکونری در فصل آینده ، نشان هواپیمایی قطر حک خواهد شد .

اینا که خیلی زشتن

Erfan-Tifusi

Erfan-Tifusi

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 9 ارسال
رفقای تیفوسی...یه سوال داشتم راهنمایی درست کنید...چاکر همتون... من لباس الکس رو بخوام بخرم...اورجینال باشه : 1- چقد در میاد؟ 2- از کجا باید بخرم؟ بچه ها من کنکوریم و تو خونه اینترنت ندارم و نمیتونم کافینت هم بیام... اگه یکی از داداشای گلم که تو سایت برو بیا زیاد داره یه اس یا یه تک بزنه که من باش در ارتباط باشم خیلی دمش گرمه... فقط محض اینکه بدونه داره به کی زنگ میزنه میگم...>> من عرفان بچه اراک...سیاسفید شاخی هستم!...18 سال دارم... 09366565440 ممنون میشم اگه یکی از داداشا این کار رو بکنه...البته الان یه چند دقیقه ای تو سایت هستم... راستی یه چیز دیگه>> یکی لطف کنه آیدی یکی دو تا از مدیرا بذاره خیلی خوبه... مخلصیم...

sina1897

sina1897

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 563 ارسال

تصویر

این لباسی که گذاشتی مطمئنی مال فصل بعده!!!؟

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال

دوستان الان تو تهران جایی سراغ ندارین لباس دوم رو داشته باشه.
آدیران فقط لباس اول داشت،میگفت 55 تومن.کسی از اونجا گرفته؟

آديران كجاست؟
لطفا آدرس دقيق بدين

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی