پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لباس های یوونتوس

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1479 پاسخ برای این موضوع

imijoon

imijoon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 605 ارسال
آقا من امروز آمار پیرهن دومشو درآوردم کامل. تو اهواز و نادری که فقط پیرهن پیرلو و یاکی مونده و جنسش هم پریما هست و قیمتشم 13 تومن. این سایته هم دل پیرو و پیرلو و یاکی رو داره با جنس نایک و قیمت 25 تومن +4 تومن هزینه پستی . لازم به ذکر است تمامی موارد فوق به صورت آستین بلند بوده و فاقد شورت ورزشی میباشند :1: نداشتن پیرهن مارکیزیو یا الکس تو اهواز و گرون بودن پیرهن سایت + فاقد شورت بودنشون باعث شد من فعلا از خریدشون صرف نظر کنم :cryer: دوستان اگه مناطق جنوب مخصوصا بندرعباس رو دسترسی دارن یه لطفی بکنند و آمارشو به بقیه هم بگن تا شاید بشه با شرایط بهتر خرید پیرهن ها رو

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
راستی من پیراهن الکس رو دوبی خریدیم و امضای خودش هم روشه ! به بالاترین پیشنهاد فروخته می شه :دی: یه پیراهن دیگه ی یوونتوس هم هست ! که البته اون لباس بازی و تمرین نیست ! اون هم امضای بوفون - دل پیرو - مارکیزیو و پیرلو داره روش !

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال

آقا من امروز آمار پیرهن دومشو درآوردم کامل. تو اهواز و نادری که فقط پیرهن پیرلو و یاکی مونده و جنسش هم پریما هست و قیمتشم 13 تومن. این سایته هم دل پیرو و پیرلو و یاکی رو داره با جنس نایک و قیمت 25 تومن +4 تومن هزینه پستی . لازم به ذکر است تمامی موارد فوق به صورت آستین بلند بوده و فاقد شورت ورزشی میباشند :1:
نداشتن پیرهن مارکیزیو یا الکس تو اهواز و گرون بودن پیرهن سایت + فاقد شورت بودنشون باعث شد من فعلا از خریدشون صرف نظر کنم :cryer:
دوستان اگه مناطق جنوب مخصوصا بندرعباس رو دسترسی دارن یه لطفی بکنند و آمارشو به بقیه هم بگن تا شاید بشه با شرایط بهتر خرید پیرهن ها رو

آستین بلنده بدون شرت؟ به من گفت که آستین کوتاه همراه با شرت!! مطمئنی؟

imijoon

imijoon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 605 ارسال
دیروز که من زنگ زدم گفت فقط آستین بلند بدون شرت داریم، آخه قیمت جفتشون یکیه منتها همه کوتاه با شرت رو خریدن و اونا رو دستشون مونده! البته من فقط از لباس دوم حرف میزنما...

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
میشه اسم مغازش رو بگی ببینم به کجا زنگ زدی؟

imijoon

imijoon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 605 ارسال

میشه اسم مغازش رو بگی ببینم به کجا زنگ زدی؟

گفتم ديگه، به مسئوله سايته football-shop.ir زنگيدم جنس نایک و قیمت 25 تومن +4 تومن هزینه پستی رو داشت و آستين كوتاه نداشت و يكي از دوستام رو فرستادم تو نادري همه مغازه ها روگشت 13 تومن بود پريما و ايضا آستين كوتاهاش تموم شده بود

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
داداش این سایت رو کلا من معرفی کردم بچه ها خریدن این مغازه هم خودم تمام پیراهناش رو خریدم که تمام شد اما اخرین باری که من رفتم صورتی داشت می خواستم ببینم همون مغازه هست یا نه

imijoon

imijoon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 605 ارسال
خب خوبه، منم نگفتم که شما معرفی نکردی :1: مغازه رم من خودم نرفتم که بگم کدوم بوده ولی اونی که دوستم رفته بود میگفت پیرلو و یاکی صورتی رو داره. نداری شما هنوز هیچ الکس یا پیرلو آستین کوتاهی رو که نخوایش؟ :cryer:

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
بالاخره لباسه یوونتوس صورتیشو گرفتم. :blissysmile: :blissysmile: بخاطر مسابقه ای که داشتم اومدم تهران و رفتم لباسه اصله یووه رو از نمایندگی بگیرم اما لباسه امسال رو نداشتن. رفتم منیریه از تک تکه مغازه ها پرسیدم یکی داشت اصله اصل رو.البته دروغ میگفت.گفت 300 تومن میدم. بش گفتم خوده دلپیرو لباس 300 تومنی نداره بابا :biggrin: دیگه کم کم داشتم نا امید میشدم که بالاخره دیدمش :cryer: :cryer: :cryer: چقد خوشحال بودم. یه دونه گرفتم. سایزه 4 داشت .5 نداشت.5 داشت 5 میگرفتم. لباشه پیرلو رو هم دیدم که داشت. همین حالا هم پوشیدمش :rainbow: :rainbow:

sina1897

sina1897

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 563 ارسال
ببینم از همون سر نبشیه نگرفتی؟مرد سیبیلوه!!!

hadi.pooti

hadi.pooti

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1576 ارسال

بالاخره لباسه یوونتوس صورتیشو گرفتم. :blissysmile: :بblissysmile:
بخاطر مسابقه ای که داشتم اومدم تهران و رفتم لباسه اصله یووه رو از نمایندگی بگیرم اما لباسه امسال رو نداشتن.
رفتم منیریه از تک تکه مغازه ها پرسیدم یکی داشت اصله اصل رو.البته دروغ میگفت.گفت 300 تومن میدم.
بش گفتم خوده دلپیرو لباس 300 تومنی نداره بابا :biggrin:
دیگه کم کم داشتم نا امید میشدم که بالاخره دیدمش :cryer: :cryer: :cryer:
چقد خوشحال بودم.
یه دونه گرفتم.
سایزه 4 داشت .5 نداشت.5 داشت 5 میگرفتم.
لباشه پیرلو رو هم دیدم که داشت.
همین حالا هم پوشیدمش :rainbow: :rainbow:

چند خریدید؟دقیقا از كدوم مغازه؟بدون شماره هم داشت؟

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال

ببینم از همون سر نبشیه نگرفتی؟مرد سیبیلوه!!!

نه سیبیلو نبود.
سره نبش هم نبود.ببخشید درست ادرس نمیدم.چون وارد نیسم به اونجا.اما بگردی گیرت میاد ولی به سختی.

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال

چند خریدید؟دقیقا از كدوم مغازه؟بدون شماره هم داشت؟

24 تومن.بدونه شماره هم نداشت.
نمیدونم چطور بگم کدوم مغازه.اخه اونجا رو نمیشناسم.ببخشید

wildfire

wildfire

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1297 ارسال
ی حدودیم نمیتونی بگی کجاشه؟ شمال منیریه؟جنوب؟شرق؟غرب؟ شمال شرق,شمال غرب,جنوب شرقی,جنوب غربی....... :1: د,بگو دیگه :worship: :biggrin:

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
اهواز 15 تومان با شرت و شماره

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال

ی حدودیم نمیتونی بگی کجاشه؟
شمال منیریه؟جنوب؟شرق؟غرب؟
شمال شرق,شمال غرب,جنوب شرقی,جنوب غربی....... :1:
د,بگو دیگه :worship: :biggrin:

یه مغازه هستش روبروی آدیران . فکر کنم از اونجا خریده . یه مرد 50 ساله صاحبشه . لباس پارسال رو داشت ، امسال نرفتم ببینم .

میدونی که آدیران کجاست ؟ دقیقا سر نبش همون کوچه ای که نمایندگی آدیداس علی دایی هست . 7.8 تا مغازه بالا پایینش هم احتمال داره باشه .

کلا اون راسته رو بگردی پیدا می کنی .

wildfire

wildfire

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1297 ارسال

یه مغازه هستش روبروی آدیران . فکر کنم از اونجا خریده . یه مرد 50 ساله صاحبشه . لباس پارسال رو داشت ، امسال نرفتم ببینم .

میدونی که آدیران کجاست ؟ دقیقا سر نبش همون کوچه ای که نمایندگی آدیداس علی دایی هست . 7.8 تا مغازه بالا پایینش هم احتمال داره باشه .

کلا اون راسته رو بگردی پیدا می کنی .

نمیدونم
ولی اگه اشتباه نکنم تو همون راستا ی مسجد با ی نانوایی و روبه روشم ی ایستگاه اتوبوس هست :1:
ممنون فردا باید ی سر برم ببینم داستان از چه قراره

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال

نمیدونم
ولی اگه اشتباه نکنم تو همون راستا ی مسجد با ی نانوایی و روبه روشم ی ایستگاه اتوبوس هست :1:
ممنون فردا باید ی سر برم ببینم داستان از چه قراره

پایین تر از ایستگاه اتوبوسه . خیلی پایین تر . اگه از بالا به سمت میدون بخوای بیای میشه راسته ی سمت چپ .

برو اگه پیدا کردی یه آمار کلی هم به ما بده . دمت گرم .

mehdi.t

mehdi.t

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
من چند روز پیش از آبادان لباس الکس رو 12 تومن خریدم فک کنم قیمت خوبی بوده باشه!!! البته اونقدر هول شدم طرح قدیمش رو خریدم هر چند اونو بیشتر دوست داشتم ولی روبرو هومن مغازه یکی بود طرح جدید هم داشت

wildfire

wildfire

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1297 ارسال
دوستان طبق تحقیقات انجام شده از کل مغازه های اطراف منیریه,باید بگن کلا 3 مغازه بود که پیراهن یووه رو داشت(پیراهن امسال)
پدر سوخته ترینشون ادیران بود,سه نوع پیراهن داشت با قیمتهای 300,54,68 :mad:,لامصب 300 تومنیه عجب ردیف بود ولی اون دو مدل دیگه رو گرون میداد
مغازه ی بعدی تو ی پاساز پشت پاساز کاوه بود که به قیمت 33
مغازه ی بدی که من ازش خرید کردم تو خیابون ولیعصر بالاتر از منیریه بود که 22 میگفت 20 خریدم :2:
[img width=480 height=361]http://up.iranblog.com/images/54750222924068384939.jpg[/img]

از نظر جنسی :1:منظورم جنس پیراهنه :1: اون پاساز پشت کاوه و اینی که من گرفتم باید بگم فرق داشتند ولی نمیشه گفت کدوم بهتره,باهم متفاوت بودند!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی