پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته هشتم سری آ : اینترمیلان 0-0 یوونتوس

119 پاسخ برای این موضوع

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

احتمالا آلگری برای بازی برابر اینتر ، چینشی مانند دیدار برابر سویا و بولونیا خواهد داشت و این به معنی قرار گرفتن بارتزالی ، بونوچی و کیلینی در خط دفاعی و مقابل کاپیتان بوفون است .

همچنین پیش بینی می شود که در خط میانی کوادرادو و اورا در دو سمت و خدیرا و مارکیزیو در میانه میدان باشند و این در شرایطی است که کماکان انتظار برای بازی کردن پوگبا در این خط وجود دارد .

و در صورتی که پوگبا شرایط بازی کردن را نداشته باشد هرنانس جایگزین او خواهد شد .

در خط حمله نیز بازی کردن دیبالا قطعی بنظر می رسد و تلاش ها برای قرار گرفتن موراتا در کنار بازیکن آرژانتینی یووه ادامه دارد و در صورت عدم حضور آلوارو موراتا ، زاتزا جایگزین او خواهد شد .

• Bianconero Amore, mory, The_God_of_Goalkeepers و 18 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

cr7

cr7

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 701 ارسال

دام می خواد یوونتوس تو این بازی به طور عمد ، طوری بازی کنه که تیم حریف تمام دقایق به سمت دروازه یووه حمله کنه و یووه دست و پا بسته باشه بعدش دقیقه 90 یک پنالتی ناحق داور برای یووه بگیره و بعدش هرنانس بره پشت توپ و گلللللللللللللللللللل

رفتن به سایت طرفداری و دیدن جلز و ولز اینتریا  خیلی حال میده..خیلی :nish:  :pep:  :65yytgts6rouhope1x2s:  :conte:  :Troll-Melvin-l:

• Soheil Bianconeri, Senmorta, Escanor و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

spinning-juventus.gif FORZA JUVENTUS Juventus.png

مهربان تر و پوست کلفت تر باشید(علیرضا و من)

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1841 ارسال

گفته شده بیانکونری با ترکیب کامل خود راهی میلان و ورزشگاه سن سیرو میشه... :65yytgts6rouhope1x2s:

مارتین کاسرس پس از محرومیت توسط باشگاه در دیدار با بولونیا، دوباره به ترکیب تیم بازخواهد گشت. به دلیل مصدومیت استفان لیختشتاینر که در حال ریکاوری از عمل جراحی قلبش است، حضور کاسرس در ترکیب تیم برای آلگری بسیار مهم است.

کلودیو مارکیزیو نیز برای این دیدار کاملاً آماده است. نگرانی هایی در مورد نرسیدن آلوارو موراتا و پل پوگبا به دلیل مصدومیت در دیدارهای ملی وجود داشت، اما به نظر می رسد مصدومیت آن ها حاد نباشد و مشکلی برای حضور مقابل اینتر نخواهند داشت :yes1:

• Bianconero Amore, mory, tecra و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

ای بابا اعتماد به نفستون چقدر پایین اومده! این انتر الان تو افت و رکوده و یووه شروع به اوج گیر کرده، انتر چندین بازی تو سری آ رو یا مساوی کرده یا باخته و برخلاف یووه که برده، اصلاً کلاس 2 تیم قابل مقایسه نیست، بازیکن درپیت و تموم شده ملو و یووتیتچ الان دارن ادعا می کنن، این انتر هیچ عددی نیست، اینو گفتم که اگه بردیم فکر نکنینم که بارسلون رو بردیم! 

• Escanor, Donnie و abbas-juve11 از این پست تشکر کرده است
dme48gukzvs8_t.jpg

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3789 ارسال

اینتر توی این فصل تیمی نشون داده که اگر از حریف پیش بیوفته گل زدن بهش بسیار سخت خواهد شد باختی هم که جلوی فیورنتینا آورده بیشتر به خاطر خوردن گل اول از سوی فیوره و از هم پاشیدن برنامه مورد نظرشون در بازی تدافعی و استفاده از ضد حملات بود ...

باید با صبر و حوصله بازی کنیم و نظم و ریتم مناسبی برای بازی داشته باشیم مسلما فرصت های گلزنی هم برامون ایجاد خواهد شد .

• Bianconero Amore, tecra, L'Avvocato و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

rtip8f7123cu33owv07o.jpg

حجم عکس 48 کیلوبایت ...

پست رو قبل از ارسال با تمامی قوانین 20 گانه فروم چک کردم ... ایشالله موردی نباشه  :3: 
موردی بود گزینه Report  :53:

• juve's fan, mory, L'Avvocato و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

فکر می کنم با توجه به اینکه اورا خسته و کوفته می یاد از بازی های ملی ، یکشنبه شاهد حضور سانترو [لقب جدیدش :1: ] باشیم ، با بقیه ی ترکیب مشکلی ندارم ، فقط امیدوارم بارزا سرحال باشه.

بازی دربی همیشه متفاوته و ربطی به اینکه کدوم تیم قوی تر و اماده تره خیلی وقتا نداره ، یادمون نره سال ۲۰۱۰ ، اینتر ۳ گانه گرفت ، اما به یووه ۲-۱ باخت ، البته تو المپیک تورین ...

پ.ن : بازی رو قراره پخش زنده کنه شبکه ی ۳.

• juve's fan, mory, MaMpIeRo و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

شما رو نمی دونم اما خیلی برای این بازی هیجان دارم :1: این حسو دیگه از سال اول کنته به اینور تو سری آ نداشتم من هر چی سری آ قدرتمند تر باشه بیشتر میپسندم سالای پیش اصلا" بازی با اینتر برام مهم نبود :pep:

علگری اگه این بازیو ببازه باید اخراج بشه :troll insane: :TrollDad: مگه اینکه امسال هدفمون لیگ اروپا باشه فاصلمون همینجوری زیاد هست ببازیم که دیگه هیچی  :fp: 

از یه چیزی که خیلی میترسم این که سامی تانک مصدوم بشه این بازی :angry1: :yuno:

باید بازی رو ببریم باید :244:

• Bianconero Amore, mory, MaMpIeRo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4176 ارسال

در مورد بازی های اخر شب یکشنبه احساس خوبی ندارم و بعید میدانم سه امتیاز بگیریم...اما شنبه شب ها همیشه خوش یمن است.

• Escanor, Georgia و Massimiliano Allegri از این پست تشکر کرده است

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

30aMak

30aMak

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 714 ارسال

rtip8f7123cu33owv07o.jpg

حجم عکس 48 کیلوبایت ...

پست رو قبل از ارسال با تمامی قوانین 20 گانه فروم چک کردم ... ایشالله موردی نباشه  :3: 
موردی بود گزینه Report  :53:

موراتا؟! به بازی میرسه؟

• Escanor, Georgia , Massimiliano Allegri و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

We believed we'd catch the rainbow, ride the wind to the sun, sail away on ships of wonder
But life's not a wheel, with chains made of steel
So bless me, come the dawn

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

آقا به ساندرو بازی بده جان هر کی دوست داری از خر شیطون بیا پایین :fp:

• Escanor, Georgia , Camel Blue و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

• بن شده
  • 3066 ارسال

@30aMak
ub8ch512i3dw6q5vwqey.jpg

بله موراتا و پوگبا مشکلی برای بازی ندارند . گاتزا هم 352 پیش بینی کرده 

locawks3gcguqp5uf1be_thumb.png

• mory, MaMpIeRo, L'Avvocato و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Mohammadreza Bianconeri

Mohammadreza Bianconeri

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 299 ارسال
  • Locationتهران

مطمئنا اگر بارزاگلی آماده باشه تو فاز دفاعی مشکلی نخواهیم داشت و به شخصه از چیدمان تیم راضیم فقط بنظرم بهتره با توجه به این موضوع که الکس ساندرو با تیم بطور کامل تمرین کرده و البته خستگی پاتریس اورا ، الگری به ساندرو بازی بده در پست بک چپ و اورا رو بعنوان بازیکن تعویضی بیاره.

در هر حال امیدوارم با هر ترکیبی به میدان رفتیم ما برنده بازی باشیم .

به امید موفقیت و سربلندی یووه 

#FINOALLAFINE

• Bianconero Amore, mory, L'Avvocato و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

y183136_.jpg

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر

هیچ چیزی مثل برد مقابل اینتر با اشتباه داوری برای من جذاب تر نیست . وای اشتباه داوری نگو مو به تنم سیخ میشه وقتی جلو اینتر اینجوری ببریم  :1:  :1:  :1:

دیگه چی بهتر از اینکه اینتر نود دقیقه حمله گل رو یووه بزنه .

البته مشابه این پست رو زدن ولی گفتم خالی از لطف نباشه  :1:

• MaMpIeRo, tecra, Escanor و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

:conte:  :conte:  :conte:  :conte:

cr7

cr7

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 701 ارسال

شما رو نمی دونم اما خیلی برای این بازی هیجان دارم :1: این حسو دیگه از سال اول کنته به اینور تو سری آ نداشتم من هر چی سری آ قدرتمند تر باشه بیشتر میپسندم سالای پیش اصلا" بازی با اینتر برام مهم نبود :pep:

علگری اگه این بازیو ببازه باید اخراج بشه :troll insane: :TrollDad: مگه اینکه امسال هدفمون لیگ اروپا باشه فاصلمون همینجوری زیاد هست ببازیم که دیگه هیچی  :fp: 

از یه چیزی که خیلی میترسم این که سامی تانک مصدوم بشه این بازی :angry1: :yuno:

باید بازی رو ببریم باید :244:

یوونتوس پس از عمری بعد از مارچلو لیپی صاحب یه مربی قدرتمند در ایگ قهرمانان شده اونوقت با چندتا باخت اونهم نه به خاطر ضعف مربی بلکه بخاطر ضعیف شدن و تغییر ترکیب تیم همچین مربی بندازیم بیرون مربی که حس شجاعت بردن تیم های قوی اروپا رو به یووه برگردوند.این انصافه

• Bianconero Amore, tecra, conte و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

spinning-juventus.gif FORZA JUVENTUS Juventus.png

مهربان تر و پوست کلفت تر باشید(علیرضا و من)

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

• بن شده
  • 3066 ارسال

هرچی به جدول نگاه میکنم می بینم نبریم باید غید قهرمانی رو بزنیم ... مگه اینکه معجزه بشه ، امکان داره اختلاف امتیازمون با تیم اول پایان این هفته تو بدترین حالت 13 و بهترین حالت 7 امتیاز بشه ... :22: هر طور شده باید ببریم ، یکی از حساس ترین یووه - عنتر های 5-6 سال اخیر این بازی 

حیف لیخت نیست برا دعوا :141: ببینیم  خدیرا اون وسط چه میکنه ... کلا یکم تیم سوسول شده  :22:  :fp:

• Bianconero Amore, juve's fan, mory و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

مانژووکیچ به بازی رسید؟

• conte, Escanor و abbas-juve11 از این پست تشکر کرده است
dme48gukzvs8_t.jpg

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

زورو ( میرکو وویچینیچ ) :

• یوونتوس در لیگ به مشکل برخورده ، اما یوونتوس واقعی را در لیگ قهرمانان دیده ایم. در آنجا با وجود قرارگرفتن در سخت ترین گروه صدرنشین هستند. بهترین تیم ها در انتهای فصل مشخص می شوند و نه اول فصل و یووه از این لجاظ مثل اسب استقامت دارد! برای من شانس اول قهرمانی هنوز یوونتوس ، رم و ناپولی هستند. فیورنتینا هم بدون شک تیم بسیار خوبی است ، اما من آن سه تیم را جلوتر می دانم و فکر میکنم آنها برای قهرمانی می جنگند.

دون مارچلو لیپی :‌

• فکر نمی کنم این بازی برای کسب اسکودتو تعیین کننده باشد. ما تازه در هفته ی هشتم هستیم و هنوز بازی های زیادی باقی مانده است. با این حال روشن است که از لحاظ روانی برای تیمی که برنده می شود مزیت وجود دارد.
  • برای اینتر ، این بازی تاییدی برای شروع خوب فصل برای آنهاست و اگر برنده شوند ، ۱۱ امتیاز از یوونتوس جلو خواهند افتاد.
  • برای یووه ، به این معنی است که آنها جانی تازه گرفته اند و هنوز در لیگ حرفی برای گفتن دارند. اما با توجه به ۳۰ بازی که تا انتهای فصل مانده نمی تواند تعیین کننده باشد.
  • فکر نمی کنم در این بازی ها تیم خاصی شانس بیشتری داشته باشد ، این داربی ایتالیاست ، و هر تیمی ۵۰٪ شانس پیروزی دارد  ، چه در خانه بازی کند و چه مهمان باشد.
  • یووه درحال بازسازی است ، آنها یک بازیکن داشتند که قصد ترک باشگاه را دارد [آرتورو ویدال ] و یکی که ۳۶ ساله بود  [آندره آ پیرلو] و به دنبال یک ماجراجویی جدید بود.
  • مشخص بود که بازیکنان جدید نیاز به زمان دارند و انها به آرامی در حال تطبیق پیدا کرن هستند و این نیازمند زمان است.
  • از بین آن سه نفر جای کدام یک بیشتر خالی است؟ نمی دانم ، فقط می توانم بگویم که آنها ۳ بازیکن بسیار خوب و فوق العاده بودند که برای یووه بسیار خوب بازی می کردند.

حیف لیخت نیست برا دعوا :141: ببینیم  خدیرا اون وسط چه میکنه ... کلا یکم تیم سوسول شده  :22:  :fp:

چرا نداریم ، همین آقای مانزوکیچ  :nish:  ، فقط جلو بیفتیم دقیقه ی ۷۰ اینا بیاد رو اعصاب عنترها با فرغون پنچر  :1:

• juve's fan, mory, MaMpIeRo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر

مانژو مگه مصدوم نیست؟

• Escanor, Georgia , Massimiliano Allegri و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

:conte:  :conte:  :conte:  :conte:

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4176 ارسال

رجعت تیم به 3.5.2 اقدام ارزنده ای است و ضریب صلابت دفاعی تیم را دو برابر می کنه..

امیدوارم در این بازی کیلینی خواب نره و گل های تکراری  و زاویه بسته وارد دروازه نشه...

• Escanor, Georgia , ERF_JU و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

ارسال پاسخ

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی