Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

هفته هفتم سري آ : يوونتوس 3-1 بلونيا

56 replies to this topic

Sassan

Sassan

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1,143 posts

آمار بازی 

81cd_juve.png

f3kd_juve2.png

zxiz_juve3.png

ynhk_juve4.png

• mory, Atomic Ant, alexdelpiero and 12 others like this

juventus_wallpaper_by_harvy355-d5q4lea.j

F A R SH A D J U V E

F A R SH A D J U V E

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 333 posts
سلام به بیانکونری ها
تبریک به خاطر برد
تبریک به خاطر بازگشت دوباره آسا
امروز یووه خوبی بودیم و بهتر هم میتونستیم باشیم...
خسته شدم که انقدر به پوگبا گفتم بشوت، بشوت....
فورزااااا یووووووه
  • mory, Signora Omicidi, Escanor and 3 others like this

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,340 posts
  • LocationDeutschland

- نکته وار صحبت می کنم :

1- هماهنگی دیبالا و موراتا خیلی امیدوار کننده ست و البته قطعا در آینده بهتر هم خواهند شد. خیلی به این زوج امید دارم.

2- موراتا، این بازیکن واقعا فوق العاده ست، دوباره داره به روزهای خوبش برمیگرده و این نویدبخش روزهای خوب یووه هم میتونه باشه.

3- خدیرا، سعی میکرد بیشتر در جریان بازی قرار بگیره، مثلث خدیرا - مارکیزیو - پوگبا واقعا میتونه قابل اتکا باشه.

• Bianconero Amore, mory, Atomic Ant and 15 others like this

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,840 posts

با بازگشت مارکیزیو خط هافبک سه نفرمون بهترهم  میشه. 

الگری تازه   ترکیب تیم رو پیدا کرده  و میشه امیدوار بود که ازین به بعد دست به  ترکیب وسیستم نزنه و بردهای پشت سر هم از راه برسه. 

• Bianconero Amore, mory, alexdelpiero and 10 others like this

hoceynjuventini

hoceynjuventini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 692 posts
  • Locationshiraz
تیم فقط باید ذهنیت برد رو داشته باشه که داره کم کم بهش میرسه

الان فقط تجربه و هماهنگی رو لازم داریم تو تیم

دیبالا هم داره هر بازی بهتر میشه

مشکل تیم همچنان بازیساز هست هرناندز که این بازی هم گم بود

یه توپ پخش کن عالی میخوایم

لمینا خیلی بی جهت کارت میگیره

موراتا بهترین بازیکن زمین بود بدون شک
  • Bianconero Amore, alexdelpiero, Signora Omicidi and 7 others like this
jűvęŅŢś f○r €V£ř

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1,841 posts
آلگری: " خدیرا تجربه را همراه خود به تیم آورده است."

52663936794089409100.jpg

ماسیمیلیانو آلگری سرمربی یوونتوس پس از برد 3-1 شاگردانش مقابل بولونیا معتقد است حضور سامی خدیرا در تیم تجربه را به تیم جوان یوونتوس اضافه کرده است.

بیانکونری با بردی که به دست آورد، توانست در بازی های خانگی این فصل نخستین پیروزی خود را به دست آورد.

سرمربی توسکانی بانوی پیر در مصاحبه با اسکای اسپرت ایتالیا گفت:

" در دقایق ابتدایی بازی آلوارو موارتا باید توپ را به خوان کوادرادو پاس می داد، در این صورت گل اول را به ثمر می رساندیم و بازی 1-0 می شد. ما گل را در منطقه ی دفاعی خود دریافت کردیم که نباید این اتفاق می افتاد."
" باید بگویم که با وجود ما موقعیت های گلزنی زیادی در این بازی ایجاد کردیم، چیزی که در حال حاضر به آن نیاز داریم ثبات بیش تر در تیم است."
" بازی خوبی بود و شایسته ی کسب سه امتیاز بازی بودیم، اگر چه بر روی گل بولونیا تنبل ظاهر شدیم."

خدیرا دو بازی برای تیم انجام داده است و هر دو بازی تیم با برد همراه بوده است...

" وقتی بازیکنی به مدت سه یا چهار سال برای تیمی مانند رئال مادرید بازی می کند و اولین انتخاب سرمربی برای رقابت های جام جهانی است، نتیجه ی آن به امغان آوردن تجربه و آرامش برای تیم است."
" در حال حاضر حمله های موثرتری را انجام می دهیم. مهاجمین ما بسیار بااستعداد هستند، اما در عین حال جوان و تجربه ی کافی را در اختیار ندارند."
" وقتی که موراتا به تیم ملحق شد، تنها هدف او به ثمر رساندن گل بود و کم تر به هم تیمی هایش پاس می داد. اما حالا ببینید در حالی که باید شوت آخر را خود روانه ی دروازه ی حریف کند به هم تیمی اش پاس می دهد! او بسیار جوان است و لازم است این موضوع را یاد بگیرد که بهترین فرصت برای پاس دادن و گلزنی چه موقع است."

پائولو دیبالا موفق به گلزنی از روی نقطه ی پنالتی برای تیم شد و به نظر می رسد او پنالتی زن اول تیم باشد...

" دیبالا، موراتا و پوگبا به ترتیب نفرات من برای زدن پنالتی هستند و امروز من تصمیم گرفتم که این پنالتی را دیبالا بزند."

همچنین سرمربی تیم پس از پایان بازی در مصاحبه با خبرنگاران گفت:

" در دقایق ابتدایی بازی در دفاع ضعیف ظاهر شدیم. قبل از به ثمر رساندن گل حریف تلاش کردیم از تله ی آفساید برای بازیکن حریف استفاده کنیم، اما در آن زمان تصمیم درستی نگرفتیم. موارتا نیز در نیمه اول باید خودخواهی را کنار می گذاشت."
" باید ثبات خود را پیدا کنیم و علاوه بر اینکه در کنترل بازی بهتر عمل کنیم، صبر بیش تری در هنگام تصاحب توپ از خود نشان دهیم."
" باید انرژی خود را در فرصتی که در اختیار داریم بازیابی کنیم، پس از بازی های ملی بازیکنان مصدوم به تیم اضافه خواهند شد. بنابراین، فرجه بازی های ملی نباید اتفاق بدی تلقی شود."
" بازی های لیگ قهرمانان در کنار دیدارهای سری آ خستگی بازیکنان را افزایش می دهد و فرجه بازی های ملی به ما این اجازه را می دهد که ثبات بیش تری پیدا کنیم."
" خدیرا در ابتدا مشکلاتی در پیدا کردن ریتم بازی پیدا کرده بود، هرنانس در بازی های زیادی به میدان نرفته است و ما هنوز منتظر کلودیو مارکیزیو هستیم تا از مصدومیت بازگردد."
" فصل برای ما از 10 سپتامبر آغاز شده است، موقعی که بیش ترین بازیکنان خود را در اختیار داشتیم."

zs96_09331954287134591688.jpg

• Bianconero Amore, juve's fan, Atomic Ant and 14 others like this

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2,086 posts

آلگری جان مادرت به ساندرو بازی بده، دیگه از اورا دبــــــــــه که بهتره، این بشر حتی نمیتونه ضعیف ترین مدافع های حریف رو دریب بزنه، اون سمت شده کلاً بایکوت، همون یه سانتی هم که از اونطرف شد فقط و فقط چون کوادرادو اومده بود با همکاری ماروتا تونستن یه کاری کنن

دقیقاً تو بازی با سویا هم به همین منوال بود اون سمت

• alexdelpiero, tecra, Escanor and 2 others like this
dme48gukzvs8_t.jpg

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4,176 posts

پنالتی دیبالا خوب بود چون هم زاویه داشت هم ارام زد هم درواه گول خورد

برخی اوقات بولونا راحت میومد داخل زمین یووه و بازیکنان یووه دنبال حریف می دویدند بدون انکه کسی برای گرفتن توپ بجنگه...

موراتا در این بازی گرچه گل زد و ساخت اما فرصت سازی کوادرادو را نابود کرد..

هرنانز حرکات بی معنایی انجام میده تو این چند بازی تعداد زیادی شوت زده یکیش هم درست نبود و کلا بازیکن دلچسبی نیست..

لامینا باید بعد تکنیکی خودش رو زیاد بکنه از جهت عبور از یار مقابل....

• alexdelpiero, Signora Omicidi, tecra and 8 others like this

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2,086 posts

حالا همه حساس شدن نسبت به موراتا

دیگه بازیکنی که یه گل میزنه و دو تا پاس گل میده چه انتظاری دارید؟؟ 

همین مسی و رونالدو هم تو کلی بازی ها کلی  ایراد داشتن که اگه مثلاً پاس میداد، گل میشد

100% موراتا با اختلاف بهترین بازیکن زمین بود 

هرنانز بازیکن عالیه ایه ، تو همین لاتزیو بود بهترین بازیکنشون همیشه لقب می گرفت، این بازی هم تکنیک خوبی داشت، چیزی که یووه کم داشت، دیگه کمه کمش از پوگبا بهتره هر بازی

لمینا هم احساس می کنه دیگه خیلی بازیکن شاخیه ای ! هیچی نشون نداده این بشر، فقط قیافش شبیه پوگباست از دور 

• alexdelpiero, Escanor, F A R SH A D J U V E and 1 other like this
dme48gukzvs8_t.jpg

hoceynjuventini

hoceynjuventini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 692 posts
  • Locationshiraz

هرنانز بازیکن عالیه ایه ، تو همین لاتزیو بود بهترین بازیکنشون همیشه لقب می گرفت، این بازی هم تکنیک خوبی داشت، چیزی که یووه کم داشت، دیگه کمه کمش از پوگبا بهتره هر بازی

منظورت همین بازی بود !؟
  • L'Avvocato, Escanor and Donnie like this
jűvęŅŢś f○r €V£ř

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1,841 posts

روسی: " یوونتوس شایسته ی برد در این دیدار بود."

78664640460219381607.jpg

دلیو روسی سرمربی تیم بولونیا در کنفرانس خبری پایان بازی حاضر شد و در مورد دیدار یوونتوس و بولونیا که با نتیجه ی 3-1 به سود بیانکونری به پایان رسید صحبت کرد:

" نتیجه ی بازی همه چیز را می گوید. یوونتوس تنها تیمی بود که می توانست برنده میدان لقب گیرد. آن ها توپ را به خوبی به گردش در آوردند و موقعیت های گلزنی فراوانی ایجاد کردند."
" متأسفانه بدشانس هستیم، به خاطر اینکه ما شایسته ی حضور در جایگاه دیگری در جدول هستیم، اما در حال حاضر نمی توانیم این را تغییر دهیم. بازیکنانم را سرزنش نمی کنم، به خاطر اینکه آن ها با تمام وجود بازی می کنند."

حالا روسوبلو در رتبه ی آخر جدول سری آ قرار دارد و روسی اصرار دارد که تیمش می تواند در ادامه موفق باشد:

" می دانم راه های دیگری نیز وجود دارند، اما من ترجیح می دهم به موقعیت کنونی خود در جدول نگاه نکنیم، بهتر است از کنار آن بگذریم. باید نسبت به دیدارهایی که تاکنون انجام داده ایم با کیفیت بالاتری به میدان برویم."

شایعاتی مبنی بر اخراج شما از باشگاه وجود دارد...

" ما هر روز صحبت هایی با همدیگر داریم، اما در این خصوص با باشگاه صحبت نکرده ام. من به عنوان کارمند در باشگاه حضور دارم و تمام تلاش خود را می کنم که با تمام وجود به بولونیا خدمت کنم."

• juve's fan, mory, MaMpIeRo and 9 others like this

مهدی تورین . آتزوري

مهدی تورین . آتزوري

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 825 posts
اول از همه تبریک به همه یووه ای های گل
بازی رو درست حسابی ندیدم ولی بعد خوردن گل اشفتگی رو دوباره داشتیم که خدا رو صد هزار مرتبه شکر رفته رفته کمتر شد تا تونستیم با یک ارامش خوب بازی رو ببریم . حمله ای که با ارامش شک بگیره نتیجش این میشه . فقط کاش تو این هفته بازیمون با اینتر بود . هم ما شرایطمون خوبه و هم اونا داغونن و امروزم که به خوش شانسی نباختن . در هر صورت امیدوارم این روند ادامه دار باشه . چیزی که امیدوار کنندست به نظر من اینه که این تیم امسال بعید میدونم به بازیکنی متکی باشه و تیمی هستیم که رو یک ستاره یا دو ستاره نمیدرخشه . یادمون نره این تیم بدون مارکیزیو داره پیش میره .
خدیرا فقط سوپرایزم کرد که تو دومین بازیش یک گل زد و یک پاس گل داد .
البته بازی با بلونیا بود . تیم بیستم سری آ . باید دید بعد از تقریبا 2 هفته تعطیلی لیگ چه اتفاقاتی میوفته که تو این تعطیلیا بدترین خبر در مورد مصدومیته بازیکناس که امیدوارم رخ نده .
  • juve's fan, mory, Signora Omicidi and 6 others like this

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1,841 posts

دیبالا: " عملکرد خوبی در این دیدار به نمایش گذاشتیم"

74407137350964108814.jpg

پائولو دیبالا مهاجم جوان بیانکونری که دومین گل بانوی پیر را در دقیقه 52 از روی نقطه ی پنالتی روانه دروازه بولونیا کرد، در پایان بازی با خبرنگاران صحبت کرد:

" از عملکرد امروزم و اینکه گل دوم تیمم را به ثمر رساندم بسیار خوشحال هستم."
" ما در پاسخ به گل آن ها قدرتمندتر ظاهر شدیم و توانستیم سریع گل تساوی را به ثمر برسانیم. در نیمه ی دوم نمایش بهتری ارائه دادیم و به بولونیا فرصت بازگشت به بازی را ندادیم."
" همواره تلاش می کنم بهترین عملکرد خود را به نمایش بگذارم و در بازی های بعدی نیز این کار را خواهم کرد."
" از نتیجه ای که به دست آمد راضی هستیم. اما باید سخت تر تلاش کنیم، به خاطر اینکه نتوانستیم از به ثمر رساندن گل حریف در اولین موقعیتی که بر روی دروازه ما ایجاد کرد جلوگیری کنیم."
" سرمربی از من خواست که ضربه پنالتی را بزنم و این کار را انجام دادم."
" تصور می کردم پل پوگبا ضربه پنالتی را بزند، اما آلگری از من خواست این کار را انجام دهم. در هر حال ما تیم متحدی هستیم."
" همه چیز به انتخاب سرمربی بستگی دارد، اینکه بخواهد در بازی ها از من استفاده کند یا خیر. احساس خوبی در گروه وجود دارد. ما می خواهیم برنده باشیم و فرقی نمی کند که چه کسی گل را به ثمر می رساند."

• juve's fan, mory, MaMpIeRo and 11 others like this

ERF_JU

ERF_JU

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 610 posts
  • LocationUrmia

خب طلسم شکست...

خوب بودیم تو این بازی و تنها فرقش این بود که تو این بازی توپ روش نشد دیگه بعد این همه حمله نره تو گل مث بازی با فروز !

البته خیلی بدشانس و کم دقت هم بودیم در زدن ضربات آخر و راحت میتونستیم 5 تا بزنیم بدون اغراق!

تنها نکته منفی بازی این گل خوردنای الکیه...بخدا زورم میگیره از اول فصل هر تیمی که میاد راهش بازه برا گل زدن به ما و سوپر جیجی و اولین توپ و تنها توپی که تو کل بازی میارن سمت دروازه میره تو گل اصلا تحمل این وضع رو ندارم نمیدونم مشکل از کجاس آخه چرا باید بهترین خط دفاع سالهای گذشته اروپا و ایتالیا بیاد رو تنها موقعیت تیم های پایین جدول سری آ گل بخوره مشکل از کجاست...به قول آغام بوفون حاضرم همه 38 بازی فصل رو 1-0 ببریم تا اینکه پر گل ببریم و گل بخوریم...اونم به آسونی ...اصلا قابل قبول نیست من که خیلی ناراحتم برا سوپر من که تو 7 بازی این فصل فقط 1 کلین شیت داشته به لطف خط دفاع تازه اگه درخششش نبود تو این بازیا معلوم نبود که چنتا گل خورده تو جدول به ناممون ثبت شده بود...قربونش برم

+ این سیستم و این ترکیب مثل اینکه هماهنگ شده و داره جواب میده عالیه باید قبات داشته باشیم همونجور که قبل بازی گفتم با یه برد پر کل و بازی هماهنگ و زیبا برگشتیم به رقابتها...امیدوارم مصدوما برسن و مصدومم ندیم ..خوب پیش میریم شک ندارم

- این هرنانز چرا وتاش اینقد کم جون و بی رمق و بی هدف شدن؟ اصلا دوس نداشتم ..البته غیر از شوتاش بازی بدی به نمایش نذاشت و قابل قبول بود ولی با این وجود جای خالی شاهزاده به شدت حس میشه این خط هافبک 3 نفره مارکی خدیرا و پوگبا اگه هماهنگ بشن حرفای زیادی برا گفتن خواهند داشت

+ خدیرا خدیرا خدیرا....فوق العاده در یک کلام...بهترین بازیکن زمین شد با یه گل و یه پاس گل و بازی عالی در میانه میدان...چقد کم داشتیمش! مرسی پسر امیدوارم کردی انتظار نداشتم به هیچ وجه ! همینجوری بمون

موراتا در یه کلام تبدیل به یه مهاجم عالی و فرصت طلب شده که تو مواقع خاص اثرشو میزاره ...تو اوایل نیمه اول گفتم چرا اینقد بی رم بازی میکنه ولی یه لجظه بازیهای قبلشو به یاد آوردم گفتم شک ندارم که سورپرایز میکنه باز و با اینکه داره شل و ول بازی میکنه اول بازی مطمئنم اثرشو میزاره حالا ببین و در عین ناباوری همونطور شد اصن یه وضی بود خیلی خوب شد از اواسز نیمه اول و نیمه دومم ک ترکوند یه پنالتی و یه پاس گل استادانه رو جاگیری استادانه خدیرا فرستاد که گل به یاد موندنی شد

دیبالا عشق من چقد خوب شده بازی به بازی چقد عقب برمیگشت توپ پخش میکرد چقد تو حملات موثر بود چقد فعالیت و تلاش داد گلشم که عالی بود بی حرف و حدیث ...فک میکردم بعد رفتن اون فرد پنالتی زن قهار نداریم ولی دیبا نشون داد عالی میزنه مرسی پسر عاشقتم 

و در نهایت فدای عشقم بشم که موقع گل اول دوربین زوم کرد روش یه آه از سر آسودگی کشید معلوم بود چه فشاری متحمل میشه ...اونجور روشو برگردونده بود موقع پنالتی دیبالا ، اونجور با انرژی خوشحالی کرد رو گل آخر....فداش بشم دلیل فوتبال دیدنم...طاقت ناراحتی و گل خوردنشو ندارم...

• GioVanni Agnelli, MaMpIeRo, alexdelpiero and 10 others like this
تصویر
________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Proud_of_Ju#

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1,841 posts
دیبالا: " برای کسب این برد سختی و رنج زیادی متحمل شدیم." 

65029602147955293825.jpg

پائولو دیبالا اقرار کرد که با وجود اینکه او و هم تیمی هایش در دیدار دیشب تیم پیروز میدان لقب گرفتند، تیم شرایط دشواری را تجربه کرده است.

پس از شروع ناامیدانه در هفته ی آغازین سری آ، با کسب نخستین پیروزی خانگی در بازی دیشب مقابل بولونیا، جرقه هایی از امید برای بیانکونری زده شد.

دیبالا پس از بازی با خبرنگاران صحبت کرد:

" بله، این پیروزی سرشار از سختی و رنج برای ما بود. پس از دریافت گل، لحظات دشواری را نجربه می کردیم."
"در اولین موقعیتی که حریف بر روی دروازه ی ما ایجاد کرد گل را دریافت کردیم که نباید اتفاق بیفتد. اما در ادامه تیم به خوبی بازی را اداره کرد و از فرصت دادن به بازیکنان حریف خودداری کرد که کار آسانی نبود."
" سه امتیاز ارزشمند به دست آوردیم، مطمئناً به رقابت برای کسب اسکودتو ایمان داریم. در بازی های قبلی بدشانس بودیم."

با چهار گلی که مهاجم جوان آرژانتینی در بازی های این فصل به ثمر رسانده است حالا می تواند تداعی کننده ی کارلوس توز جدید برای یوونتوس باشد:

" مردم این را از من ار من می خواهند، بله این طور است. تمام تلاش خود را برای نمایش بهترین عملکردم در میدان انجام می دهم."

حرکت بوفون بر روی ضربه ی پنالتی...

" او به من پیشنهاد کرد که در کدام جهت پنالتی را بزنم، به خاطر همین به ضربه پنالتی من نگاه نکرد. این عادت بوفون است که هنگامی که هم تیمی هایش ضربه پنالتی را می زنند جهت دیگری را نگاه کند."

Spoiler

• Bianconero Amore, juve's fan, MaMpIeRo and 8 others like this

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1,841 posts
نمرات بازیکنان یوونتوس در دیدار با بولونیا از دیدگاه  روزنامه گازتا: جرقه های جادویی موراتا

81561638790325825994.jpg

مهاجم جوان بانوی پیر در بازی دیشب همه کاری برای تیمش انجام داد، گلزنی کرد، پاس گل داد و یک ضربه پنالتی برای تیمش به ارمغان آورد، تا بانوی پیر بتواند به نخستین پیروزی خانگی خود برسد.

موراتا به عنوان بازیگر اصلی بیانکونری در میدان درخشان ظاهر شد. گازتا دلو اسپرت نمرات بازیکنان یوونتوس را در بازی دیشب اعلام کرده است:

جیانلوئیجی بوفون – 5/5

بر روی گل حریف اشتباه کرد، او می بایست در مقابل ضربه ی مونیه واکنش بهتری نشان می داد و اجازه نمی داد که توپ زیر پاهایش بلغزد و به درون دروازه راهی شود.

آندرا بارزالی – 6

در نیمه ی اول تلاش هایی برای ایجاد موقعیت بر روی دروازه حریف انجام داد، اما در هنگام تصاحب توپ ‌‌‌شتاب زده عمل می کرد. با این حال، در نیمه دوم عملکرد خود را بهبود بخشید و در یک 45 دقیقه موفق توانست خطرات حملات ماتیا دسترو را به خوبی خنثی کند.

لئوناردو بونوچی – 6

مدافع میانی یووه نسبت به مدافعان کناری خود عملکرد بهتری نشان داد و از فضاهای خالی مدافعان کناری خود را به خوبی پوشش داد. همچنین، از موقعیت هایی که حریف بر روی دروازه ایجاد کرد به خوبی جلوگیری کرد و در کارهای دفاعی به خوبی عمل کرد.

جورجو کیه لینی – 6

با جاگیری بدی که داشت یکی از مقصرین اصلی در صحنه ی گل مونیه بود. اما علی رغم اشتباهی که انجام داد، در دفاع بیانکونری قدرتمند نشان داد و به روسوبلو اجازه ی خلق موقعیت بر روی دروازه را نداد.

خوان کوادرادو – 6/5

به عنوان بال بیانکونری بسیار پرانرژی و پرتلاش ظاهر شد. این بازیکن کلمبیایی به بازی تیم سرعت بخشید و یکی از افراد اصلی در مالکیت توپ و میدان بیانکونری بود. هم در حملات بیانکونری موثر ظاهر شد و هم با برگشت به عقب توانست به دفاع تیم کمک کند.

سامی خدیرا – 7

از عقب خط هافبک به خوبی دفاع کرد و همزمان در خط حمله ظاهر می شد. او حملات اندکی بر روی دروازه ی حریف تدارک دید و یکی از بازیکنان موثر در گل تساوی موراتا با ضربه سر بود و در نهایت در دقیقه 65 بازی خود موفق به گلزنی شد.

هرنانس – 6

بازی آرامی را پشت سر گذاشت، اما وظایفش را تا حدودی خوب انجام داد. این بازیکن برزیلی به مالکیت توپ و میدان در میانه ی میدان برای بیانکونری کمک کرد.

پل پوگبا – 6

شماره ی 10 یووه بازی خوبی را پشت سر گذاشت و با قدرت بدنی و پرسی که به نمایش گذاشته بود برای بازیکنان حریف دردسرهایی ایجاد کرد. او در بازی خود سراسیمگی نشان نداد، اما گاهی اوقات پاس های آخر را اشتباه به بازیکنان حریف واگذار می کرد.

پاتریس اورا – 6

فضاهای خالی پشت سر خود ایجاد کرد و همواره برای حمایت از پوگبا رو به جلو حرکت می کرد. علی رغم اینکه در حملاتی شرکت داشت، پاس های او به سمت دروازه حریف تداوم پیدا نکرد.

پائولو دیبالا – 6/5

موقعیت های خطرناکی بر روی دروازه حریف ایجاد کرد و در خط دفاعی روسوبلو دوندگی زیادی کرد. هرگاه توپ را تصاحب می کرد و بازیکنی را دریبل می کرد خطری بر روی دروازه حریف ایجاد می کرد. در دقیقه ی 52 بازی از روی ضربه ی پنالتی گل دوم را به ثمر رساند.

آلوارو موراتا – 7

در حملات بسیار درخشان ظاهر شد و جنب و جوش خوبی در جلوی خط حمله ایجاد کرده بود. پرس او بر روی بازیکنان حریف فوق العاده بود و توانست در دقیقه 33 گل تساوی را به ثمربرساند. او در ابتدای نیمه اول یک فرصت مسلم از دست داد و در نیمه ی دوم نیز در حالی که می توانست نتیجه را 2-1 کند موفق به انجام آن نشد. اما در نهایت منجر به گرفتن یک خطای پنالتی در محوطه ی خریف شد و در ادامه پاس گل را به خدیرا داد.

ماریو لمینا – 6

به عنوان یار تعویضی به جای هرنانس روانه میدان شد. به سختی تلاش کرد و با استفاده دوندگی و تکل هایی که انجام داد موثر ظاهر شد. 

سیمونه زازا -  N/A

کوادو آسامواه – N/A

• Bianconero Amore, juve's fan, Atomic Ant and 10 others like this

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3,620 posts

کوه به کوه نمی رسه ، مارکو به جیجی میرسه :1:  #BianconeriReunion

---> wvn5726nveus062or79z_thumb.jpg

ازنیمه ی اول راضی نبودم ، کیه لینی نباید اینقدر بد جا می موند سر گل ، اما خدا رو شکر برخلاف بازی با کیه وو مثل مرغ سرکنده نبودیم و با آرامش دنبال فرصتهامون بودیم ، البته حضور سامی و وزنه ای که اون وسط زمین ایجاد کرده و اطمینانی که بقیه بهش دارن فوق العاده بود.

بونوچی هم امروز بازی خوبی از خودش به نمایش گذاشت و اجازه ی موقعیت سازی نداد و بارزا هر چی تو دفاع خوب بود ، تو حمله معمولی بود و کلا مث بازی با سویا شرکت نداشت ، دیبالا هم خیلی خوب هر ابر مدافع ها رو دنبال خودش اسکل می کرد و برای بقیه فضاسازی می کرد و اگه همینطور بتونه رو بازی بدون توپش هم کار کنه + قدرت بدنی که اینقدر سربه زنگاه لیز نخوره و با یه تنه نیفته خیلی خیلی به دیباتا می شه امید داشت :8:

هرنانس هر چی بازی با سویا خوب بود ، امروز معمولی بود ، عملکردش خیلی سینوسیه ، اما خدا رو شکر با ۴۳۳ و بازگشت مارکیزیو برمی گرده به نیمکت :1:

• Atomic Ant, alex 4ever, alexdelpiero and 10 others like this

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Reply to this topic

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users