پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته هفتم سري آ : يوونتوس 3-1 بلونيا

56 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21252 ارسال
  • LocationDeutschland

JuiR1443641714pkizbo.jpg

هفته هفتم سري آ

يوونتوس - بلونيا

تاريخ : يكشنبه، 12 مهر 1394

مكان : ورزشگاه يوونتوس آرنا

ساعت :‌19:30

• Atomic Ant, MaMpIeRo, eⁿzº و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
یعنی به بولونیا هم امتیاز میدیم ؟ :144:
امکانش هست بلونیا مگه چیش از کیوو و فروسینونه و اودینزه کمتره ؟
  • juve's fan, mory, eⁿzº و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

NedVed 11

NedVed 11

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 107 ارسال
شعار یووه این شده :
نمیدونم کی هستی ، نمیدونم چی میخوای اما هر جور شده پیدات میکنم و بهت امتیاز میدم :22:
اوضاع خرابه :22:
با این وضع شانس بیاریم بلونیا رو ببریم !
اگه حضرت الگری دلش هوای تست کردن یه سیستم جدیدو نکنه !
  • GioVanni Agnelli, juve's fan, mory و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

مسئله ی یوونتوس مسئله ی عشق است ....

| استفان لیختشناینر |

qs9e2jb1gfk2kjbi5s7s.jpg

AbolfazlMF

AbolfazlMF

ابولز

• اعضا
  • 1242 ارسال
  • LocationMashhad
m02dqtmrh4eyb4rxb215_thumb.jpg

داور بازی مشخص شد ..
Domenico Celi داور ۴۲ ساله قضاوت دیدار یوونتوس - بولونیا را برعهده گرفت ...
  • juve's fan, mory, Atomic Ant و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6460 ارسال
  • LocationRasht

^^

تا حالا 10 بازی برای یووه سوت زده که حاصلش 9 پیروزی و یه تساوی 2-2 با آرتزو تو سری بی بوده.. قربون مافیامون برم..  :6:  یوقت فکر نکنید فشار روش هست که هر بار که این بوده یووه نباخته و اینا ها...

• Bianconero Amore, juve's fan, mory و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ned : It's Done Your Grace , The Targaryens Are Gone ... i

Robert : Not All Of Them ! i

standing-jon-snow-game-of-thrones-m44shr

abbas-juve11

abbas-juve11

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 671 ارسال
  • LocationQAZVIN & TEHRAN

زود باش مرد.

نشون بده چند مرده حلاجی.

انصافا انتقادات بهش خیلی زیاد بوده.

بعد بازی خوبی که در لیگ قهرمانان داشتیم شدیدا منتظر یه پیروزی شیرین و برگشت تیم به روند خوبش هستم.

امیدوارم مثل بازی بعد از منچستر سیتی نشه.

میتونه نقطه عطفی برای این فصلمون باشه.

به امید موفقیت تیم :53: :53: :53:

• Orphée, mory, Atomic Ant و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

12763285910278071238.jpg

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
دوتا نقطه روشن برای تیم متصورم برای این بازی یا حداقل امیدوارم بعد از بازی هردوتاشونو تیک بزنم !

1- کلین شیت،،
خیلی مهمه خط دغاعمون که نقطه قوت و سطح اتکا و نماد بارز تیم ما بوده و هست به یک آرامش درونی برسه ، خیلی زشته از تیمهای ته جدولی گل بخوریم .. + اصن چهره بوفون رو بعد گل خوردن دوست ندارم اینکه میخواد خودشو آروم نشون بده و بگه چیزی نیست ولی هممون میدونیم توی دلش آشوبه ...

2- ثبات و استحکامی که از الگری به لاین آپ تیم ساطع میشه باید بیشتر از اینها باشه ، دیگه تیم داره هماهنگیشو پیدا میکنه و مصدوما برمیگردن ، خوب نیست هر بازی از شاخه ای به شاخه دیگه بپریم ، اجالتا این کار میمون هاست و به تیم آشفتگی میده

- ما توی اروپا خیلی به این فاکتور آرامش تکیه داریم ، حتی وقتی از من سیتی گل خوردیم اونم یک گل فوق شخمی و اشتباع در حالیکه نیمه اول داور هم گل سالم مارو مردود اعلام کرده بود ، خیلی اروم و جنتل منش وار [ عجب واژه ای ] کت مشکیمومو در آوردیم پ آستین هارو بالا زدیم و دست کردیم تو دهن من سیتی و 3 امتیاز رو برداشتیم گذاشتیم توی جیبمون ! توی تمام بازی های اروپایی آرامشه یووه باعث سوهان روح تیم های روبرو شده بود و فقط توی فینال ازش غافل بودیم و بنظرم عدم سه گانه شدنمون هم همین عدم آرامش تیم بعد گل مساوی بود.. بهرحال باید صبور باشیم و بدنبال غافلگیری تیم های حریف باشیم مخصوصا توی سری آ با این دفاع لایه لایه باید صبور برخورد کرد و جانب احتیاط رو رعایت کرد ، اگر دقیقه 86 هم بازی 0-0 بود مشکلی نیست هنوز 4 دقیقه وقت هست و میشه به گل رسید ،،

3 امتیاز این بازی و همه بازی های بعدی حکم فینال رو داره ، دیگه جای اشتباه نیست
توربو جان ، لطف کن به بازیکنا استراحت نده ، نذار رابطمون خراب شه !
  • juve's fan, mory, Atomic Ant و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

کلید موفقیت یووه در این بازی و ادامه راه...صبر و طمانینه و پرهیز از شتاب زدگی و شلختگی در بازی...

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, mory و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AbolfazlMF

AbolfazlMF

ابولز

• اعضا
  • 1242 ارسال
  • LocationMashhad
20 بازیکن برای بازی مقابل بلونیا دعوت شده اند :
Buffon Chiellini Khedira Zaza Morata Pogba Hernanes Alex Sandro Barzagli Cuadrado Lemina Bonucci Padoin Dybala Asamoah Rugani Neto Evra Audero Vitale
  • mory, eⁿzº, Escanor و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال
آلگری: "دیدار با بولونیا مهم ترین دیدار فصل ما خواهد بود."

42836388740639366553.jpg

مکس آلگری در کنفرانس خبری پیش از بازی یوونتوس و بولونیا حاضر شد و از این دیدار به عنوان مهم ترین دیدار این فصل یوونتوس نام برد.

دو تیم یوونتوس و بولونیا فردا راس ساعت 19:30 در ورزشگاه یوونتوس به میدان می روند و سرمربی توسکانی یوونتوس در مورد این بازی و شرایط تیم صحبت کرد.

آلگری در کنفرانس خبری پیش از بازی گفت:

" برنده شدن در دیدار فردا بسیار مهم است، بالاتر از هر چیزی، به خاطر اینکه می خواهیم اولین پیروزی خانگی این فصل ما لقب بگیرد."
" نتیجه ی هر بازی از عملکرد تیم در میدان حاصل می شود. اگر خوب بازی کنید، احتمال برنده شدن شما افزایش پیدا می کند. نتایج بازی ها تاکنون به نفع ما نبوده است، اما تا زمانی که داور سوت پایان بازی را نزده باشد، همواره باید برای یک نتیجه مطلوب در بازی تلاش کرد."

بیانکونری از شش دیدار ابتدایی خود در سری آ تنها پنج امتیاز کسب کرده است، با این حال در لیگ قهرمانان قدرتمند ظاهر شده و در دو بازی ابتدایی با منچسترسیتی و سویا موفق به کسب دو برد شده است.

" از بازی چهارشنبه شب تیمم بسیار راضی هستم، به خاطر اینکه سویا تنها یک شوت به سمت چارچوب دروازه ما زد. من به نقطه ی عطف در بازی های تیم اعتقادی ندارم، اما به اهمیت ثبات در تیم اعتقاد دارم. فردا در دیدار با سویا باید به نحوی بازی کنیم که انگار مهم ترین مسابقه ی فصل ما است."
" پس از دیدار فردا، بازی های ملی را پیش رو خواهیم داشت و من از بازیکنان خود درخواست کرده ام که با برد در بازی فردا آرامش خاطر را در طول بازی های ملی من بدهند. بولونیا بازیکنان خوبی در اختیار دارد و تنها در دیدار مقابل فیورنتینا به خوبی بازی کرد."

آلگری در کنفرانس خبری تایید کرد که بازیکنانی که چهارشنبه شب به میدان فرستاده است در مقابل بولونیا نیز به بازی خواهند کرد.

" همان بازیکنانی که در روز چهارشنبه حضور داشتند در دیدار فردا بازی خواهند کرد. در مورد سیستم بازی خودتان می توانید در این مورد بحث و گفتگو انجام دهید."
" با این حال هنوز مشخص نیست که آندرا بارزالی بتواند در سمت راست خط دفاعی در دفاع سه نفر قرار بگیرد."
" باید بدون تمرکز بر سیستم تیم خصوصیات بازیکنانی که در اختیار دارم را در نظر بگیرم. من بازیکنانی با خصوصیات مشخصی در اختیار دارم، بنابراین فردا سیمونه پادوین و کوادو آسامواه را در میدان خواهیم دید."
" کلودیو مارکیزیو پس از مسابقات ملی به تیم اضافه خواهد شد.همگی از وضعیت استفان لیختشتاینر خبر دارند. مارتین کاسرس در فرم مناسبی قرار دارد، اما می دانید که موضع باشگاه در مورد او را باید در نظر گرفت."
" خوشبختانه تست های انجام شده بر روی استفانو استورارو نتایج منفی نشان داده است، اما او هنوز از ناحیه ی ساق پای خود احساس درد می کند و به خاطر همین او پس از بازی های ملی به ترکیب تیم اضافه خواهد شد."
" روبرتو پریرا را به دلیل خستگی ماهیچه در دسترس نیست، اما ریکاوری او مدت زیاد طول نمی کشد. ماریو ماندژوکیچ نیز پس از بازی های ملی به جمع ما اضافه خواهد شد. اما سامی خدیرا فردا از ابتدا به میدان می رود."

لیختشتاینر به دلیل ریتم غیرطبیعی ضربان قلب تحت عمل جراحی قرار گرفته است و گزارش های جدید می گویند که او بین یک تا شش ماه از میادین دور خواهد بود.

" من لیختشتاینر را ندیده ام، اما وضعیت او خوب است و امیدواریم که در سریع ترین زمان ممکن او را در اختیار داشته باشیم."

موضوع کاسرس و تصادف با ماشین فراری در حالی که مقدار الکل موجود در خونش بالاتر از حد مجاز بود...

"کاسرس یکی از قابل اتکاترین بازیکنان در میدان است. اما چیزهایی وجود دارد که در صورت انجام دادن دیگر پذیرفتنی نیستند. بازیکنان نباید به مانند راهب ها زندگی کنند، اما برای هر بازیکن خط قرمزهایی وجود دارند که نباید از آن ها رد شد."

عملکرد جی جی بوفون در فصل گذشته فوق العاده بود، اما در کمال شگفتی در لیست اولیه بازیکنان برای دریافت توپ طلا حضور ندارد.

" اصلا انتظار نداشتم که بوفون در این لیست حضور نداشته باشد. توپ طلا به خاطر عملکرد کلی دوران حرفه ای یک بازیکن تعلق نمی گیرد بلکه خاطر عملکرد یک ساله به بازیکن اهدا می شود. بوفون قهرمان داستان یوونتوس در فصل فوق العاده ای بود که پشت سر گذاشتیم. او شایسته ی حضور در این لیست بود."

zs96_09331954287134591688.jpg

• Bianconero Amore, mory, MaMpIeRo و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

NedVed 11

NedVed 11

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 107 ارسال

فردا کوادو آساموعا رو در ترکیب خواهیم دید ! :happy crying:

آساموعا بیا که یکی عینه کوادرادو سمت چپ هم داشته باشیم :65yytgts6rouhope1x2s: بیچاره بولونیا :65yytgts6rouhope1x2s:

تیم خدا رو شکر تو وضعیت روحی خوبی قرار داره و وزنه ای به نام سامی خدیرا به خط هافبک اضافه شده . وجود یه وزنه توی خط هافبک هر تیمی واجبه ! یه بازیکن با تجربه که بازیو دربیاره !

مثل توره واسه من سیتی ، مثل شواینی واسه منچستر ، اینیستا واسه بارسا ، مودریچ واسه رعال و ...

حالا که ما این وزنه رو دوباره به دست اوردیم مطمئنم که دیگه اون ضربات مهلک رو از هافبک خودمون نمیخوریم !

اینجور که آلگری گفت ( پادووین و آساموعا فردا هستن ) پس احتمالا سیستم 4 دفاعه است 

ساندرو ، بونوچی ، کیلینی ، پادویین

خط هافبک ایده آل من :

کوادرادو ، خدیرا ؛ هرنانس ( پریرا )  ، آساموعا

دیبالا ، موراتا ( البته با عملکرد خوب زازا احتمال ورودش به زمین خیلی زیاده . )

دلم واسه یه برد پرگل خیلی تنگ شده !

به امید یه برد 4.0 ! :nish:

• Bianconero Amore, mory, MaMpIeRo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

| استفان لیختشناینر |

qs9e2jb1gfk2kjbi5s7s.jpg

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال
بازیکنان دعوت شده برای دیدار با بولونیا: مصدومی دیگر به نام پریرا

95761733411842241161.jpg

مکس آلگری اسامی بازیکنان دعوت شده برای رویارویی با بولونیا در بازی فردا عصر را اعلام کرد که روبرتو پریرا به دلیل مصدومیت در این لیست حضور ندارد.

بازی دو تیم فردا در ورزشگاه یوونتوس برگزار خواهد شد.

بیانکونری کلودیو مارکیزیو، ماریو ماندژوکیچ،  استفانو استورارو و استفان لیختشتاینر را در این بازی به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد و مارتین کاسرس توسط باشگاه نیز از حضور در این بازی محروم است.

بازیکنان دعوت شده:

بوفون، کیه لینی، خدیرا، موراتا، زازا، پوگبا، هرنانس، الکس ساندرو، کوادرادو، بارزالی، لمینا، بونوچی، پادوین، دیبالا، آسامواه، روگانی، نتو، اورا، آئودرو، ویتاله

Spoiler

• Bianconero Amore, mory, MaMpIeRo و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال

فردا کوادو آساموعا رو در ترکیب خواهیم دید ! 

آلگری جون مادرت بسته انقدر ترکیب های جدید نزار  :fp:  :fp:  نکن آقا  :fp:  یه درصد فکر کن اون آساموآیی که مدت هاست رسمی بازی نکرده نتونه خوب باشه و خراب کنه بازی رو !! یا باید تا دقیقه های آخر بازیش بدی روحیش رو از دست نده و گند بزنه به بازی ، یا باید بکشیش بیرون سریع که گند زده می شه به روحیش !! :22:  :fp:  امتیاز از دست بدیم باز خوبه آیا ؟!  :22:  :22:  یه 3-4 تا بازی ترکیب ثابت و خوب بفرست توی زمین تیم برگرده به صدر بعد که خیالمون راحت شد اصلا پادویین رو بزار توی دروازه  :22:  :22:  هر هفته داریم با یه ترکیب می ریک توی زمین چه داستانی شده واقعا !!  :62:  :22:  اصلا من نمی دونم چیکار می خوای بکنی ببر فقط بازی رو !! خودتم میخوای لخت شی بری تو برو فقط ببر  :22:  :22:  :62: 

پ.ن : هیچوقت فکر نمی کردم دلم واسه 2-5-3 ثابت، قابل پیشبینی و خسته کننده فصل قبل و قبل تراش تنگ بشه  :22:  :31:  هرچقدر هم بد بازی می کردیم باز می بردیم حداقل بازی ها رو  :22:  

• Bianconero Amore, mory, MaMpIeRo و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

uinm_pavel-nedved.png

Golden Boy

Mohammadreza Bianconeri

Mohammadreza Bianconeri

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 299 ارسال
  • Locationتهران

انشاالله میبیریم بعدش میام بازیکنارو نقد میکنم  :1: 

ولی قطعا رسیدن خدیرا و هماهنگ شدن دیبالا و موراتا خیلی میتونه به تیم کمک کنه هرچند لمینا هم بازیکن خوب و جسوری نشون داده :8: 

• Bianconero Amore, mory, Escanor و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

y183136_.jpg

NedVed 11

NedVed 11

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 107 ارسال

آلگری جون مادرت بسته انقدر ترکیب های جدید نزار  :fp:  :fp:  نکن آقا  :fp:  یه درصد فکر کن اون آساموآیی که مدت هاست رسمی بازی نکرده نتونه خوب باشه و خراب کنه بازی رو !! یا باید تا دقیقه های آخر بازیش بدی روحیش رو از دست نده و گند بزنه به بازی ، یا باید بکشیش بیرون سریع که گند زده می شه به روحیش !! :22:  :fp:  امتیاز از دست بدیم باز خوبه آیا ؟!  :22:  :22:  یه 3-4 تا بازی ترکیب ثابت و خوب بفرست توی زمین تیم برگرده به صدر بعد که خیالمون راحت شد اصلا پادویین رو بزار توی دروازه  :22:  :22:  هر هفته داریم با یه ترکیب می ریک توی زمین چه داستانی شده واقعا !!  :62:  :22:  اصلا من نمی دونم چیکار می خوای بکنی ببر فقط بازی رو !! خودتم میخوای لخت شی بری تو برو فقط ببر  :22:  :22:  :62: 

پ.ن : هیچوقت فکر نمی کردم دلم واسه 2-5-3 ثابت، قابل پیشبینی و خسته کننده فصل قبل و قبل تراش تنگ بشه  :22:  :31:  هرچقدر هم بد بازی می کردیم باز می بردیم حداقل بازی ها رو  :22:  

چه متاسفانه و چه خوشبختانه فردا آساموعا رو تو ترکیب میبینیم :65yytgts6rouhope1x2s:

حالا که این توفیق اجباریه چرا قسمت مثبتش رو نبینیم ؟ امیدوارم که فردا آساموعا بعد از مدتها دوریش بتونه دوباره فرم خوب خودش رو نشون بده ، هر چند که بقول شما بعیده !!

ما فقط میتونیم امیدوار باشیم همین و بس ...

• Bianconero Amore, Escanor, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

| استفان لیختشناینر |

qs9e2jb1gfk2kjbi5s7s.jpg

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال
روسی: "هدیه ما برای سالروز تاسیس باشگاه، برد مقابل یوونتوس است."

11206040465766729665.jpg

دلیو روسی سرمربی بولونیا مصمم است که شاگردانش می توانند با پیروزی بر یوونتوس جشن تولد باشگاهشان را جشن بگیرند.

بازی دو تیم فردا ساعت 19:30 به وقت تهران :1: در ورزشگاه یوونتوس برگزار می شود.

روسی در کنفرانس خبری پیش از بازی گفت:

" امروز سالروز تأسیس باشگاه بولونیا است و امیدواریم که به باشگاه یک هدیه ی بزرگ تقدیم کنیم."

روسوبلو در سوم اکتبر 1909 تأسیس شده است و امروز جشن تولد 106 سالگی این باشگاه است.

" بازیکنانم از موقعیت کنونی تیم در جدول مأیوس شده اند، اما تنها یک راه برای غلبه کردن بر این ناامیدی وجود دارد و این است که با تمام وجود قدم به میدان بگذاریم."
" بازیکنان زیادی با این رویا بزرگ شده اند که روزی بتوانند در مقابل یوونتوس در تورین به میدان بروند. بسیاری از بازیکنان ما اولین بازی خود را در این ورزشگاه تجربه می کنند و من امیدوارم پیشکوستان تیم به آن ها اعتماد به نفس لازم را بدهند تا باور کنند به این سطح از فوتبال تعلق دارند."
" ترکیبی که در اختیار داریم در چند هفته ی گذشته فرآیند رشد خود را پشت سر گذاشته است، حتی با وجود اینکه نتایج خوبی حاصل نشده است. ما نیاز به یک جرقه داریم، اما به خوبی می دانیم که این جرقه را باید خودمان بزنیم. اگر عملکردی ضعیف از خود به نمایش بگذاریم و امتیازات لازم را کسب نکنیم، بدین معنی خواهد بود که باید تلاش خود را بیش تر کنیم."
" یوونتوس نیز یک دوره ی گذار را پشت سر می گذارد، اما با در اختیار داشتن ترکیبی شامل قهرمانان آن ها مصمم خواهند بود که ما را شکست دهند."
" در کنار داشتن استعدادهایی منحصر به فرد، قدرت تیمی و عزم راسخ آن ها برای پیروزی از خصوصیات آن ها است و موفقیت های آن ها بر اساس این پارامترها بنا نهاده شده است."

گزارش ها حاکی از آن است که امانوئله جیاکرینی هنوز از مصدومیت خود ریکاوری نکرده است تا بتواند تیمش را در دیدار با باشگاه سابق خود همراهی کند و سفیر تایدر نیز به دلیل ورم لوزه قادر به حضور در این دیدار نیست. 

گادفرد دونساه، فرانکو زوکولینی و امیل کرافت نیز از غایبین بولونیا در این دیدار هستند.

• Bianconero Amore, mory, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4169 ارسال

باز هم یک تیم ضعیف اما کاملا تاکتیکی و دفاعی به تورین اومده....

مسیر قهرمانی از زدن همین تیم های کوچک عبور میکنه.

باید دید ایا الگری این بار هم مات میشه یا اینکه رستاخیز یووه شروع شده در سری ا.

• tecra, Escanor, Georgia و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

الگری نباید دست به سیستم وترکیب بازی قبل بزنه. بهترین ترکیب ممکن و بهترین سیستم ممکن همونه که با سویا بازی کردیم وعالی هم بودیم

با بازگشت مارکیزیو تو بازیهای آینده احتمالا جای هرنانس رو مارکیزیو میگیره. مدافع راست هم که فعلا نداریم وبارزاگلی نشون داد به عنوان مدافع راست هم خوب عمل میکنه وحتی بهتر از لیشتشتاینر عمل کرد. هم تو دفاع وهم تو حمله .  جدا از اتفاقی که برای لیشتشتاینر افتاده کلا دو فصل هست که اون بازیکن قبل نیست وکاسرس هم  فعلا در دسترس نیست. تو ژانویه ماروتا باید یک مدافع راست خوب بخره. 

• Bianconero Amore, Escanor, Georgia و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Sassan

Sassan

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1143 ارسال

پیش بازی 

3obp_juve.png

md81_juve2.png

• tecra, Escanor, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juventus_wallpaper_by_harvy355-d5q4lea.j

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال

دی وایو: " بولونیا باید در مقابل یوونتوس شجاع باشد."

51020038924347594510.jpg

مارکو دی وایو بازیکن سابق تیم های یوونتوس و بولونیا در مورد بازی امروز دو تیم با گازتا دلو اسپرت مصاحبه کرد.

دی وایوی 39 ساله قبل از پیوستن به والنسیا سابقه ی دو فصل حضور با پیراهن بیانکونری را دارد. پس از باشگاه والنسیا مدت کوتاهی در تیم های موناکو و جنوا توپ زد. پس از آن در سال 2008 به بولونیا ملحق شد و توانست عملکردی درخشان از خود به جای بگذارد.

دی وایو در مورد بازی امروز دو تیم در مصاحبه با گازتا دلو اسپرت گفت:

" از آن ها [یوونتوس] انتظار دارم که در فرم خوبی باشند، به خاطر اینکه در مقابل فروزینونه خیلی خوب بازی کردند و شایسته ی برد بودند، پس از پیروزی در مقابل سویا حتی آن ها نسبت به گذشته مصمم تر شده اند."
" ما باید در دفاع عملکرد خوبی داشته باشیم و از کمی از فاکتور شانس برخوردار باشیم و در حملات نیز شجاعت بیش تری به خرج دهیم."

مهاجم سابق تیم ملی ایتالیا در مورد تأثیر باشگاه بولونیا در دوران حرفه ای فوتبالی اش صحبت کرد:

" بولونیا به من فرصت بزرگی داد، من به مدت چهار فصل در سری آ بازی نکرده بودم و در تیم های موناکو و پس از آن جنوا خیلی ضعیف بازی کرده بودم. همگی بر این باور بودند که دوران فوتبالی من به اتمام رسیده است. تحت تأثیر هواداران اینجا قرار گرفتم و آن ها به عنوان یک فرد به من احترام زیادی گذاشتند و من به خاطر این موضوع سپاس گذار آن ها هستم."

• Bianconero Amore, alexdelpiero, Escanor و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ارسال پاسخ

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی