پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کریستین مولینارو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
330 پاسخ برای این موضوع

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
تو شبکه رای قسمت خبر یووه نوشت که با اشتوتگارت تمام کرده و رفتنیست

3LyAr

3LyAr

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1180 ارسال
پس حله ایشاالله خدا کنه که اینطوری بشه :blissysmile: :181:

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
مثل این که اشتوتگارت دیگه مثل اتلتیکو قرضی نمیخواد قراره 4.5 میلیون دائمی بگیره مولی رو .

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
دوستان رفتن مولینارو را تبریک میگم!!!!!

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
وای من از تمامی این خبر الان با خبر شدم !!!!!!! خیلی خبر مسرت بخشی بود !!!!! اونجا بازیکن نداشته باشیم بهتر از اینه که حرص بخوریم با مولی !!! به استوتگارت تبریک می گم !نوش جونت ! گوارای وجودت!

ALEX 10

ALEX 10

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 435 ارسال
خدایا شکرت که مولی رفتش.

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
جدی رفت ؟؟؟؟ واقعا رفت ؟؟؟ دیگه ریختش رو نمیبینیم ؟؟؟؟؟ آقا تاپیک رو ببندین و بفرستینش تو آرشیو 1000 ساله !!!!!

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال
چه استقبال گرمی شده از این خبر!!! بچه ها کسی از حرفایی که بعد انتقال زده خبر نداره؟! می خوام بدونم خودش جه حسی داره

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
من كه به عنوان يه يوونتوسي دوسش داشتم و دارم.درسته كه سوتي زياد ميداد ولي در هرصورت بازيكن يووه بوده BYE BYE MOLINARO :thankyou:

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
قرضی رفته . فصل بعد برمیگرده

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
سایت رسمی باشگاه اشتوتگارت هم این خبر رو اعلام کرد . با این تفاسیر تاپیک قفل و به آرشیو میره و میتونید در تاپیک "بازیکنان قرضی یووه" در مورد این انتقال پست بدید .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
می گم امشب قراره مولینارو جلوی مسی بازی کنه ؟ :دی:

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
حالا ببینید اگه امشب همین بشر همچین مسی رو مهار نکرد که نتونه از جاش تکون بخوره :دی: به دلم افتاده man of the match میشه امشب :Facepalm:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
باعث افتخاره ماست که همچین اتفاقی بیوفته اما خوب من احتمالش رو نمی دم ! یعنی اینقدر مطمئن هستم که حتی 1 در 10000000000000000000 هم نمی گم :دی:

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
من هم فكر كنم امشب عالي بازي كنه معمولا تو بازيهاي سخت خودشو نشون ميده دلم براش تنگ شده

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
تا جایی که من یادمه ، تو بازی های آسون هم تر میزد ، چه برسه به سخت !! کلا موجود عجیبی بود که خدا قسمت نکنه برا هیچ تیمی !

alborz_k

alborz_k

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 378 ارسال
منم واقعأ به این بازیکن علاقع دارم! :دی: مگه چند تا بازیکن در دنیا وجود داره که به خودش لایی می زنه و یا بعد از این که بازکن حریف رو دریب زد ، روش خطا می کنه؟! :دی: امیدوارم که امشب باعث نابودی تیمش نشه که آخر فصل برش گردونند!

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
مولینارو فصل اخر اینطوری شد کلا ً بازیکن ضعیفی بود مخصوصا ً از نظر روحی روانی ولی همین مولینارو بود که فصل اولی که به یوونتوس اومد کیلینی رو به مرکز خط دفاع فرستاد کلا ً اعتماد به نفس نداشت وقتی توپی رو از دست می داد انگار انتظار داشت همه سرش داد بزنن غصه توپ های از دست رفته رو می خورد ولی به هر حال بازی خوب هم کم ندیدیم ازش به عنوان یه بازیکن زحمت کش و بی حاشیه همیشه واسه ش احترام قائلم و واسه ش آرزوی موفقیت می کنم

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال

مولینارو فصل اخر اینطوری شد
کلا ً بازیکن ضعیفی بود مخصوصا ً از نظر روحی روانی
ولی همین مولینارو بود که فصل اولی که به یوونتوس اومد
میلینی رو به مرکز خط دفاع فرستاد
کلا ً اعتماد به نفس نداشت
وقتی توپی رو از دست می داد انگار انتظار داشت همه سرش داد بزنن
غصه توپ های از دست رفته رو می خورد
ولی به هر حال بازی خوب هم کم ندیدیم ازش
به عنوان یه بازیکن زحمت کش و بی حاشیه همیشه واسه ش احترام قائلم و واسه ش
آرزوی موفقیت می کنم

تاييد ميشه

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
بچه ها از همین الان بشینین هر چی دعا به هر زبان زنده ی دنیا که بلدین بخونین تا بلکه یه فرجی حاصل بشه و مولینارو امشب هت تریک کنه و 4 تا پاس گل هم بده تا هم قیمت پیدا کنه،هم بشه فروختش. :دی: نمیدونم چرا ولی احساس میکنم آلوز و مسی امشب کاری باهاش میکنن که زمین رو گاز بگیره هر چند از صمیم قلب دوست دارم امشب بترکونه

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی