پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

تیم یوونتوس

* * * * * 4 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
6916 پاسخ برای این موضوع

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
اره دیگه

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
اشک تو چشمام حلقه زد ؛ بالاخره خدا رو شکر یکی پیدا شد حرفی از درد این قلب ما بزنه ... .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
یک دوستی داشتم می خواست بررسی کنه برای زندگی بره ایتالیا ! حدودا دو هفته ایتالیا بود. تعریف میکرد که ایتالیایی ها به شکل عجیبی فوتبالی هستند ! (چون قبلا المان رفته بود ) میگفت تو المان بعد از احوال پرسی احوال سگت رو می پرسند ! ولی تو ایتالیا بعد از سلام می پرسند طرفدار چه تیمی هستی ! (با کمی اغراق می خواست بگه خیلی فوتبالی اند ) گفت من 1 ساعت توی اتاقی منتظر نشسته بودم که دو نفر تمام این مدت داشتند کل کل فوتبالی میکردند ! میگفت پیرمرد 70-80 ساله رو می بینیود که با عصا راه می ره و جلوشو نمیبینه با همه این احوالاتش پیرهن یوونتوس رو پوشیده !!! می گفت به نظر میومد نیمی از ایتالیایی ها یوونتوسی باشند !!! بقیه طرفدارای میلان و اینتر و بقیه تیما ! (نکته : لازم بگم این دوست من به شدت از یوونتوس متنفره و یکی از ضد یوونتوسی های بزرگ.خودش رئال مادریدی)

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21224 ارسال
جدا مقاله زیبایی بود . واقعا درباره کدوم یک از تیم های ایتالیایی میشه چنین مقاله رو نوشت ؟ باور کنید هیچ تیمی . فقط یوونتوسه که میشه درباره سخن گفت . فقط یوونتوس !

dalton

dalton

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 100 ارسال
به نظر من یووه نیاز به هافبک داره طبق امار دوستان واقعا از یه هافبک بازیساز خوب تیم رنج میبره.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
جهان فوتبال كاملا يوونتوسي نيست.نويسنده‌ي اين مطلب يوونتوسيه... خيلي قشنگ بود.جدا قشنگ بود.كم آوردم...

alex_s7

alex_s7

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 127 ارسال
الان یووه توی گلزنی مشکلی نداره....مشکل اصلی گل خوردنه (که خط دفاعی و دفاع تیمی رو باید تقویت کرد) و همون جور که صادق و بقیه ی بچه ها گفتن یه هافبک خاق و بازی ساز که وسط زمین رو پر کنه

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
این جریان بازی لیورپول یکی از سه بازی تلخ تاریخ فوتباله.منظورم تلخترین حادثه های فوتباله. بازی ای که طی اون 39 طرفدار یوونتوس وداع تلخی رو با زندگی داشتن.واقعا آدم تاسف میخوره وقتی میبینه یه همچین اتفاقاتی تو فوتبال اونم برای طرفدارای تیمش می افته. اونطور که من شنیدم ضد یوونتوسی ها از این حادثه خوشحال شده بودن!!تنفر تا این حد! این مظلومیت یوونتوس رو نشون میده.

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال

به نظر من یووه نیاز به هافبک داره طبق امار دوستان واقعا از یه هافبک بازیساز خوب تیم رنج میبره.

مثل رومن ریکلمه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
رکوبا گفته تیم یوونتوس خیلی رشد کرده و خیلی قوی تر شده.ولی هنوز اونها برای اسکودتو به اندازه کافی قدرت ندارند.و باید بیشتر تلاش کنند. همچنین رکوبا بازیکن تورینو گفته : اگر هم در دربی ببازیم اتفاق خاصی نمی یفته.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
سایت juventus.ir و دو سایت معتبر و بین المللی vecchiasignora و Juvepoland.com با هم قرار گذاشته اند که از تاریخ 08/10/2007 به مدت یک هفته یک نظر سنجی مشترک از هوادارانشون به عمل بیاورند و به نتیجه هماهنگی دست پیدا کنند نظر سنجی که در سایت و همین تاپیک می بینید از امشب ساعت 12 شروع به کار خواهد کرد

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
جالبه توي نظر سنجي قبلي كه اين بود : سوال: نقطه ضعف یووه در این فصل چیست ؟ بازیکنان : مدافعان. 4 (25%) بازیکنان : هافبک ها. 7 (43.8%) بازیکنان : مهاجمان. 0 (0%) مربی تیم. 0 (0%) مدیران تیم. 5 (31.3%) مجموع آراء: 16 از 16 راي هيچكس رانيري رو دليل ضعف يووه نمي دونست ! فكر ميكنم نتايج رانيري براي هواداران قابل قبول بوده و مشكل يوونتوس توي كمبود نفر (البته نه مهاجمان) مي دونن. ولي يه سوال به ذهنم اومد.فكر ميكنيد چند درصد تلاش و انگيزه يوونتوسي ها براي پس گرفتن قهرماني ها و.... در سال ها دوم به بعد باقي ميمونه ؟ چون من فكر ميكنم بيش از 50 درصد از نتايجي كه يووه تاالان گرفته مي تونه به دليله انگيزه و تشنگي تيم باشه. شايد دقيقا همين اتفاق داره براي ميلان ميفته ولي برعكس. تيم تقريبا پيري كه همه بازيكنان تازه گي ها افتخارات زيادي كسب كردند و عملا يه جورايي بي انگيزه و بي شوق اند براي بازي هاي طولاني و طاقت فرساي ليگ.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21224 ارسال
قهرمانی در همین فصل هم دور از دسترس نیست . یوونتوس خوب بازی میکنه و تقریبا خوب هم نتیجه میگیره . تقریبا رو میگم چون در دو بازی مثل بازی با اودینزه و فیورنتینا میتونستیم ببریم و ما از 6 امتیاز ممکن فقط 1 امتیاز گرفتیم . رانیری تیم رو خیلی خوب اداره و هدایت میکنه و تیم روند صعودی فوق العاده ای داشته . اما فراموش نکنیم که یوونتوس رو باید زا هفته دهم به بعد دید . چون دیگه یک تیم جا افتاده خواهد بود . اما یک نکته ویژه که در تیم دیده میشه بازی بسیار هجومی و رو به جلوی یوونتوس هست . شیوه ای که در طول این سالها کمتر مورد استفاده بوده . امسال نقطه ضعف ها و قوت های تیم مشخص میشه و با توجه به اینا تیم تقویت میشه . مسلم بدونید که سال بعد یوونتوس به مراتب تیم قدرتمند تری رو خواهد داشت . منکر انگیره بالای یوونتوس نمیشم ولی من میگم یوونتوس سال بعد بسیار قدرتمند تر خواهد بود . هر چند امسال هم مدعی هستیم .

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
واسه منم نكته جالب ترميم نقاط ضعف هر بازي در بازيه بعده روند صعودي خط دفاع بعد از بازي با رم خط هافبك كه توي بازي با فيورنتينا تا قبل از دقايق 60 ، 70 به نظر من اين انگيزه واسه شروع خيلي مهم بود ولي نميشه تا فصل آينده هم بهش تكيه كرد مطمئنا ً فصل بعد نياز به تقويت خطوط مختلف احساس ميشه ------------------------------------------------------------------------ راستي چرا نظر سنجي سايت گزينه فصل آينده رو نداره ؟ نوشته فصل جاري ، دو فصل بعد و غيره

Juve lover

Juve lover

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 554 ارسال
تيم ما در اين فصل خيلي عالي شروع كرده اما با توجه به نيمكتش كه خاليه خدا كنه كه بتونه همينطور هم تمومش كنه يادمون باشه كه هدف اول ما حضور در جمع 4 تيم اول بوده و حالا چون تيم فراتر از انتظارمون بوده نبايد انتظار قهرماني داشته باشيم تيمهايي مثل اينتر و ميلان،رم ،رئال و بارسا هم با اينكه فصل قبل توي كورس بودندو تازه شكارهاي خيلي بزرگي هم داشتند الان ضعفهايي انچناني دارند و اگر نگيم ضعفهاشون بيشتر از يوو نيست كمتر هم نيست ولي مهم اينه كه اين ضعفها با خريدهاي مناسب در ژانويه و البته تابستان برطرف بشه و يادتون نره كه ما يوو هستيم تيمي كه حتي بعد از كسب 28اسكودتو هنوز هم تشنه قهرماني و بهترين حرف رو خود رانيري زد : پيروزي در يوو ژنتيكي است

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
منم موافقم واقعا ً روي نيمكت مشكل داريم البته با آماده شدن ماركيوني و كامورانزي وضعيت بهتري پيدا مي كنيم

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال

------------------------------------------------------------------------
راستي چرا نظر سنجي سايت گزينه فصل آينده رو نداره ؟
نوشته فصل جاري ، دو فصل بعد و غيره

منظور ما این بوده که بین 1 تا 2 ساله دیگه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
خوب از امروز هم نظر سنجی در 4 سایت پرطرفدار یوونتوس اغاز شد

تصویر

وب سایت یوونتوس دات ای ار به عنوان اولین حامی تیم های اروپایی در ایران روز گذشته موفق به امضای قرارداد همکاری با سه سایت بزرگ و بین المللی هواداری باشگاه یوونتوس در سطح جهان شد . مدیریت وب سایت یوونتوس دات ای ار بعد از پشت سر گذاشتن 4 جلسه اینترنتی فی ما بین مدیران وب سایت های JuvePoland - VecchiaSignora - Juworld و رد و بدل کردن نقطه نظرات خود در مورد همکاری با دیگر وب سایت های یوونتوس در جهان و شرح فعالیت های پنج سال گذشته به نتایج مثبت و مفیدی دست یافت . در فاز اول این قرارداد هر چهار وب سایت موظف شدند به مدت یک هفته نظر سنجی مشترکی را به اجرا گذاشته و در پایان و رسیدن به جمع بندی نهایی نتیجه کلی را برای باشگاه ارسال نمایند . از دیگر موارد این قرارداد می توان به رد و بدل کردن اطلاعات و تصاویر مربوط به باشگاه یوونتوس - حمایت از دیگر وب سایت های یوونتوس - گسترش روابط با باشگاه یوونتوس ایتالیا و ... اشاره کرد
به زودی و پس از تصویب نهایی کلیه موارد این قرارداد به اطلاع شما دوستان یوونتوسی خواهد رسید .

معرفی 3 وب سایت دیگر :

JuvePoland.com
وب سایت رسمی و تخصصی هواداران باشگاه یوونتوس در کشور لهستان که روزانه بیش از 11000 بازدید کننده دارد و منبع اصلی رسانه های کشور لهستان برای اطلاع رسانی اخبار یوونتوس می باشد

VecchiaSignora.com
فوروم تخصصی هواداران یوونتوس در کشور ایتالیا می باشد که مخاطبین زیادی را از سر تا سر جهان در خود می بیند و هواداران یوونتوس از تمامی نقاط دنیا روزانه به بحث و تبادل نظر در مورد اخرین وضعیت باشگاه می پردازند

Juworld.net
بدون شک بزرگترین وب سایت هواداران یوونتوس در سطح جهان می باشد که در 3 سال اخیر موفق به کسب دو عنوان برترین وب سایت هواداری باشگاه یوونتوس در سطح جهان شده است و روزانه بیش از 24000 بازدید کننده دارد . در این سایت می توانید کلیه امار و اطلاعات مربوط به باشگاه یوونتوس را در کمترین زمان ممکن به دست اورید

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
در ضمن این نظر سنجی در قسمت چینی سایت اصلی باشگاه یوونتوس هم هست و باشگاه این یکی رو هم اضافه کرد به ما

http://cn.juventus.c...ge=1#pid1818163

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
من شخصا فکر میکنم یووه در 3 سال آینده (یعنی یا امسال یا دو سال آینده ) یک قهرمانی رو تجربه میکنه چون باید تجربه کنه !! یووه نیاز داره به اثبات خودش و می خواد قهرمانی هاش رو پس بگیره و عطش زیادی برای اینکار هم داره. من رای دادم به 2 سال آینده.یووه می تونه اینکار رو کنه.

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی