پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

تیم یوونتوس

* * * * * 4 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
6914 پاسخ برای این موضوع

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

الیا ویویانی در گفتگو با Firenzeviola.it 

من در ورزش تخصصی‌ام همانقدر كه كریستیانو رونالدو در فوتبال جدیت دارد، ‌ هستم. من در رشته دوچرخه‌سواری به خوبی او در فوتبال هستم. ما پدیده‌های دوچرخه‌سواری و فوتبال هستیم. هرچند یكی از طرفداران پرو پاقرص یووه هستم اما هرگز به سطح تیفوسی‌های دوآتشه بیانكونری نمی‌رسم.

از دیدن بازی‌های یووه از نزدیك بسیار لذت می‌برم و امیدوارم روزی كه بازیكنان یوونتوس جام قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا را بالای سر می‌برند من نیز به همراه آنها در استادیوم باشم و خوشحالی كنم.

من نیز مثل همه طرفداران یوونتوس امسال و یا سال آینده از بیانكونری قهرمانی در اروپا را می‌خواهم. هرچند معتقدم امسال برای كسب این جام شرایط كاملاً مساعد است.

الیا ویویانی دوچرخه‌سوار 29 ساله و سرشناس تیم ملی مردانِ ایتالیا و برنده مدال طلای بازی‌های المپیك تابستانی در سال 2016، 2 نقره و یك برنز از مسابقات قهرمانی دوچرخه‌سواری پیست جهان، 5 طلا و 3 برنز از مسابقات قهرمانی دوچرخه‌سواری پیست اروپا و یك نقره از مسابقات قهرمانی دوچرخه‌سواری جاده اروپا است و یكی از برترین دوچرخه‌سواران حال حاضر جهان محسوب می‌شود. او پیش از این بارها با حضور در باشگاه یوونتوس، موزه یوونتوس و برخی از دیدارهای بیانكونری‌ها حمایت خود از این تیم فوتبال محبوب را اعلام كرده بود.

eygt_juir1542806158ajqplz.jpg

• AAG, mory, MaMpIeRo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

ابوخالد

ابوخالد

عضو جدید

• بن شده
  • 46 ارسال
این نظرسنجی خیلی بی ارزشه، در واقع درستش اینه که هر فرد فقط ی دونه حق رای داشته باشه و اونم فقط بتونه به تیم محبوب خودش رای بده نه اینکه حق چن تا رای داشته باشه و بخاطر تنفر از ی تیم به تیم رقیبش رای بده!
  • Orphée, tecra, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2635 ارسال
پیج یووه ایران سوال جالبی پرسیده :

اگه اعلام کنن یووه به سری بی سقوط کرده، این بار پنج بازیکنی که با تیم میمونن کدوما هستن ؟

نظر خودم: کیلینی، مانژوکیچ، کوادرادو، پرین، بارتزالی.
  • GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

دایی احمد

دایی احمد

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
  • Locationahwaz

اگه اعلام کنن یووه به سری بی سقوط کرده، این بار پنج بازیکنی که با تیم میمونن کدوما هستن ؟

نظر خودم: کیلینی، مانژوکیچ، کوادرادو، پرین، بارتزالی.

کیلینی . برناردسکی . مانجو . کواد

همین 4 تا

بوفون و مارکیزیو هم برمیگردن.
  • GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Posted Image

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

کیه لینی و دیگر هیچ .... :68:

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

فقط کیلینی ( و شاید بارزالی و پینسلو چون  جای دیگه نمیگیرن شون  :1: )

توی سری بی ، اون جانتان زبینا بدبخت هم پای تیم موند ، ولی هیچکس اسم اون رو تو لیست وفادار ها نمیارن

• mory, tecra, ace of glass و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

بارزالی فک کنم ب همون قیمت 300 هزار تا رسیده  :1:

کیلینی  کوادرادو روغنی مانجو شاید .... اما  اما عشق ب یووه هیچیو مشخص نمیکنه چون یک داستان بزرگ پشتشه شاید خیلیا درس بگیرن و بمونن 

• Orphée, mory, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

از این تیم کیلینی، پینسولیو، روگانی، بارتزالی، مانژوکیچ، کوادرادو و اسپیناتزولا میمونن.

کسی که شک دارم پرین هستش. پرین رویای بازی تو لیگ قهرمانان داره ولی خب ایتالیاییه و هر چیزی ممکنه و خب به نظرم یووه فنه.

برناردسکی عمرا بمونه. به فیورنتینا رحم نکرد با اون همه سال بازی :دی

توی سری بی ، اون جانتان زبینا بدبخت هم پای تیم موند ، ولی هیچکس اسم اون رو تو لیست وفادار ها نمیارن

اگر میرفت توی لیست وفادارها میشد قرارش داد :دی

زانتی به نظرم کسی بود که در حقش کم لطفی شد.

• Orphée, mory, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ابوخالد

ابوخالد

عضو جدید

• بن شده
  • 46 ارسال
داستان گل سولی مونتاری و سری آ:

باز یه عده شروع کردن به صحبت درباره گل هفت سال پیش و باز هم ما با سعه‌ی صدر پاسخ می‌دیم:
۱-اون توپ ۱۰۰‎٪ گل بود.
۲-تو همون بازی گل ماتری به اشتباه مردود شد.
نتیجه گیری: یک گل این ور و یک گل اون ور که ... فک کنم نتیجه گیری ساده باشه.
اما
فرض می‌کنیم اصلا گل ماتری ارزش نداره و میلان اون بازی رو می‌برد:
میلان در هفته ی ۲۵ام ۵۳ امتیازی می‌شد و یوونتوس ۴۹ امتیازی: یعنی در حالیکه ۱۳ هفته به پایان لیگ مونده بود میلان ۴ امتیاز از یووه جلو می افتاد! ما نمیگم اونا جو میدن ولی همه قبول دارن که ۴ امتیاز برتری در حالی که ۱۳ هفته مونده به معنای تموم شده بودن همه چیز نیست.خیلی خب ... ۴ هفته بعد در هفته‌ی ۲۹ میلان ۶ امتیاز از یووه جلو افتاد ... چجوری فاصله ۶ امتیازی در ۹ بازی نتونست قهرمانشون کنه ولی ۴ امتیاز اختلاف در ۱۳ بازی ۱۰۰‎٪ قهرمانشون می‌کرد؟

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

چرا یوونتوس نمیتونه همزمان هیگواین، دیبالا، مانژو و رونالدو رو تو تیمش داشته باشه؟ تا وقتی که یووه به این حد نرسید نمیشه انتظار داشت 3 فصل پشت هم قهرمان چمپیونز بشه

• MaMpIeRo, tecra و ace of glass از این پست تشکر کرده است
dme48gukzvs8_t.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
^
فقط همینا ک گفتی نیس ک! کاستا و برناردسکی و کوادرادو هم هستن. اصلا جا واسه هیگواین میموند؟ الانشم بازی ب کاستا نمیرسه! طبیعی بود ک ی نفر باید میرفت و بهترین گزینه همون هیگواین بود... حالا مگه رئال 22 تا سوپراستار داشت ک سه بار سی ال گرفت؟ غیر از این بود ک لوکاس وازکز تعویض ثابتشون بود و بنزما و بیلی رو داشتن ک در حد نیمکت یووه فعلی هم نیستن؟!
  • tecra, amirali2001, back to juve و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2635 ارسال

چرا یوونتوس نمیتونه همزمان هیگواین، دیبالا، مانژو و رونالدو رو تو تیمش داشته باشه؟ تا وقتی که یووه به این حد نرسید نمیشه انتظار داشت 3 فصل پشت هم قهرمان چمپیونز بشه

مربیایی مثل الگری هر چی ابزار کمتری تو دستشون باشه راحت ترن :1:
  • eⁿzº, tecra, amirali2001 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Number One

Number One

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 3 ارسال
چرا دیگه فکر اسطوره پروری تو ایتالیا نیست ، الان باید برنامه ریزی کنند و از دیبالا اسطوره بسازن که بتونه تا حدی خاطرات زیبای حضور الکسو زنده کنه برای طرفداران ، مطمینا حضور بازیکنانی مثل رونالدو خیلی موثره ولی اینا نمیتونم تو تاریخ یووه ماندگار باشن ، باید اسطوره پروری دوباره زنده بشه
  • GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
Best MOMO

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21148 ارسال

- در فصلی که تصور میشد به سختی بخوریم ولی در هفته چهاردهم (با یک بازی بیشتر نسبت به رقبا) 11 امتیاز از تیم دوم بیشتر داریم !

البته هنوز چیزی رو به دست نیوردیم ولی اقتدار عجیبی داریم و البته همین اختلاف امتیاز زیاد خود به خود باعث کاهش اعتماد به نفس رقبا میشه.

• AAG, mory, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

^^^

امسال لیگ عجیب شده.. یوونتوس هم عجیب شده.. قبلن همیشه نیم فصل مشکل داشتیم و ترکیب معلوم نبود.. امسال همه چی معلومه و تیم از روز اول رو روال افتاده و فقط بازیکنای جدید باید با تیم هماهنگ بشن که این م سریع داره اتفاق میفته. 

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

آلبرتو زاكه‌روني در گفتگو با Radio Anch'io lo Sport

سرمربي يوونتوس در سال 2010

«به ياد ندارم بزرگان و پيشروها به آساني متوقف شوند. يوونتوسِ اين فصل از فوتبال لذت مي‌برد و همين باعث خواهد شد تا تيم‌هاي حاضر در سري آ دائم در حال جستجو براي پيدا كردن راهي براي شكست بيانكونري‌ها باشند.»

ulk9_17335.jpg

Ti seguiremo anche noi

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

فدراسيون جهاني فوتبال (فيفا) به باشگاه‌هايي كه بيشترين همكاري‌ها و تأثير را در راه آماده‌سازي بازيكنان براي حضور در تيم‌هاي ملي‌شان در رقابت‌هاي مقدماتي و بازي‌هاي جام‌جهاني 2018 روسيه داشته‌اند پاداش‌هاي مالي مي‌هد.

در فهرست باشگاه‌هاي ايتاليايي كه فيفا براي آنها پاداش مالي درنظر گرفته؛ باشگاه يوونتوس به عنوان برترين تيم قرار گرفته است. يووه با داشتن 11 بازيكن ملي‌پوش و دريافت بيش از 3 ميليون يورو، بالاترين پاداش را در ميان تيم‌هاي حاضر در رقابت‌هاي فوتبال در ايتاليا دريافت خواهد كرد.

پس از يووه نيز فيورنتينا، رم، آتالانتا، بولونيا، كالياري، كروتونه، جنوا، هلاس ورونا، اينتر، ميلان، پالرمو، سمپدوريا، اسپال، لاتزيو، ناپولي، تورينو، اودينه‌زه و سالرنيتانا در رتبه‌هاي بعدي پاداش فيفا قرار گرفته‌اند.

7wiq_72ffe3f81010b4456f3a8ab1de36c5d5-18

Ti seguiremo anche noi

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

qvsc_ddddd.jpg

2ii6_ddddd.jpg

0ecb_ddddd.jpg

Ti seguiremo anche noi

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21148 ارسال

- با باخت مقابل یانگ بویز یکی از رکوردهای خوب تیم هم از بین رفت و بالاخره در خارج از خونه باختیم !

تا قبل از این آخرین باخت ما در نوامبر 2017 بود  و طی این مدت 23 برد و 3 تساوی گرفته بودیم در خارج از خونه !

یانگ بویز ؟!؟!؟

• AAG, mory, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

farzad-t

farzad-t

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 ارسال

کدومش درسته؟  :39:

زننده 5 هزارمین گل تاریخ باشگاه کیست؟ دیبالا یا رونالدو؟

ilo0_img_20181216_084336_499_2_30.jpg r4q6_img_20181216_084324_397_1_30.jpg

• Orphée, mory, MaMpIeRo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

20i_48132_1_480x300.jpg

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی