پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

تیم یوونتوس

* * * * * 4 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
6918 پاسخ برای این موضوع

Alex2003

Alex2003

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 378 ارسال

خبرهای ضد و نقیضی شنیده میشه که دلیل عدم حضور لمینا در لیست تیم برای بازی قبل انجام رفتارهای ویدال و کاسرس گونه بوده.مثل اینکه شب رفته آب شنگولی زده بعد هم در حالت مستی با اتومبیلش تصادف کرده.خدایا این بازیکن ها رو از ما نگیر.منتظر فروش بازیکن 20 میلیونی با 100 هزار تا باشید.

• mory, Aminvo, Georgia و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3581 ارسال

لیپی : وقتی پوگبا، پیرلو و ویدال و میدید برن و جاش به استورارو و لیمنا بازی میدید دچار مشکل می شوید . با احترام به هر دو ان ها :2laugh: :24:

• mory, Pinturicchio, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4184 ارسال

خود لیپی هم استوارو و امینسوتی رو قبول نداره

• Pinturicchio, Aminvo, Georgia و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

مهم اینه که ماروتا قبول داره 

• mory, Delle Alpi, Pinturicchio و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Sassan

Sassan

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1143 ارسال

چی می شد اگه این ترکیب یوونتوس 2016 می بود  :pray 1:

9q8k_15259061_349268352117418_6980308190

39kb

• mory, Aminvo, Georgia و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juventus_wallpaper_by_harvy355-d5q4lea.j

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1604 ارسال

قصدم این بود که این مقایسه را بعد از نیم فصل اول انجام بدم، ولی خوب به دلیل جذاب بودن آمار تصمیم گرفتم که قبل از دو بازی مهم تیم تو سری آ(تورینو و رم) این مقایسه را قرار بدم. البته تصمیم ابتدایی حاکی از مقایسه 5 تیم اول جدول بود ولی حضور ناپولی در جایگاه ششم هر کسی را متقاعد می کنه که بین 6 تیم این مقایسه صورت بگیره.

x75q_final.jpg

تصویر خود گویای همه چیز هست. تیم اول جدول سری آ در هیچ زمینه ای برتری نسبت به 5 تیم تعقیب کنندش نداره حتی در میانگین امتیاز کلی  کیفیت بازی که رم در صدر قرار داره و در رده بعدی یوونتوس.

رم بهترین خط حمله سری آ را داره و در هر بازی 2.3 گل به ثمر رسونده این در حالی هست که از حیث مالکیت توپ در رده دوم به همراه یووه و بعد از ناپولی هستند. نکته جالب اینجا هست که ناپولی هم بیشترین درصد مالکیت را داره و هم بیشترین دقت در پاس و در جایگاه مقایسه نسبت به شوت زده شده در هر بازی با اختلاف ناچیزی نسبت به رم دوم هست و این آمار خودش نشون دهنده مشکل تمام کنندگی ناپولی هست و بعد از بازگشت مهاجم، ناپولی به تیمی به مراتب هولناک تر تبدیل خواهد شد و جایگاهش را در رده های بالا تر جدول تصویب خواهد کرد، چه بسا برای قهرمانی.

ولی متاسفانه نکته تلخ این آمار ، قسمت دریبل های موفق در هر بازی هست که یوونتوس در بین 6 تیم اول جایگاهی بهتر از ششمی نداره و می دونیم که اکثر این دریبل ها هم توسط کوادرادو و ساندرو زده شده و این نشون دهنده پایین بودن میزان خلاقیت فردی در تیم هست که در نوع بازی و نتیجه گیری تیم تاثیر گذار بوده. البته مصدومیت دیبالا و پیتسا هم کمک زیادی به پایین بودن این عدد کرده و امید هست که با بازگشت این دو بازیکن تکنیکی ، خلاقیت فردی تیم افزایش پیدا کنه.

ولی آمار جالب توجهی هست که آمار بیشترین دریبل با اختلاف کمی نسبت به رم در اختیار آتلانتا هست ولی این تیم زیاد در این امر مقابل یووه موفق نبود و با توپ گیری خوب خط هافبک و به خصوص مانژو، آتلانتا نتونست از این ویژگی بازیکن هاش استفاده بکنه.

به هر حال این مقایسه نشون میده که یووه وضعیت خیلی مساعدی نداره و تیم های رم و ناپولی رقیب های بسیار خوبی در این فصل برای یووه هستند مخصوصا ناپولی که مطمئنا با برطرف شدن ضعف تام کنندگیش از این آمار شوت های به سمت دروازش استفاده بهتری خواهد کرد. به هر حال دوم بودن در سه معیار مهم اول باعث شده یووه در صدر جدول باشه و هیچ کدوم از این تیم ها نتونستند در هر سه تا ویژگی جایگاه اول و یا دوم را داشته باشند که در مجموع باعث شده یووه در صدر قرار بگیره (ناپولی در ویژگی های دوم و سوم رتبه اول را داره!!!)

نکته دیگه ای که قابل توجه هست آمار آث میلان هست که بیانگر این هست که اگه این تیم در ژانویه تقویت نشه قطعا جایگاهش را از دست خواهد داد و هر سه تیم پشت سر آث میلان شایستگی این را دارند که جایگزین این تیم بشند.

نبرد هفته پیشرو میلان و رم می تونه تفاوت های این دو تیم را علیرغم امتیازی برابری که دارند به تصویر بکشه. و نشون دهنده این باشه که آیا این آمار می تونه برای پیش بینی رده بندی آخر فصل هم استفاده بشه یا نه؟؟

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2517 ارسال

^^^

ممنون واسه آمار و تحلیل :53:

---------

بر خلاف تیم های دیگه، یووه با تمام قوت بازی تو سری آ بازی نمیکنه..قبل بازی های CL بازیکنای کلیدی استراحت می کنن..بعد از بازی های CL هم یه سری دیگه..

یه سری بازیکنا هم بخاطر ناراحت نشدن یا بودن در ترکیب بازی میکنن در حالیکه مهره ی هم پستشون قابلیت بیشتری داره..نمونه ش لیخ هست. و مانژوکیچ در اوایل فصل (بخصوص مقابل اینتر که هیگوایین ذخیره نشست). یه سری دیگه هم چرخشی بازی میکنن مثل بن عطیه و روگانی..

برا آلگری سری آ موش آزمایشگاهیه..داره ترکیب ها و بازیکنای مختلفو تو پست های جدید آزمایش میکنه..

با این وضعیت طبیعیه که یووه آمار خوبی نداشته باشه..بماند که نصف بازیکنای اصلی تیم مصدومن

• mory, eⁿzº, Pinturicchio و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

ممنون بابت آمار :53: آمار بد نیست به نظرم ، همین الان نگاه کنید تو هر زمینه ای شاید اول نباشیم ولی از میانگین همین چند تا تیم بالاتریم . 

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4184 ارسال

برخی امارها با هم رابطه دارند.

مثلا تعداد گل با تعداد شوت مرتیط است که از هر دو لحاظ رم اول است.

یا اینکه پاس صحیح با مالکیت توپ ارتباط دارد که در هر دو ناپل اول است.

بدترین امار مربوط به دریبل است که ضعیف ترین است یووه

این امر باعث زشت شدن بازی یووه و دلخوری هواداران شده

ضمن اینکه نشان می دهد خط هافبک یووه دچار کمبود خلاقیت استو

• eⁿzº, tecra, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Serie A

Serie A

trequartista

• اعضا
  • 1052 ارسال
  • LocationKurdistan

چند بازیکن یووه هستن که با هیچ متر و معیاری در حد تیمهای متوسط سری آ هم نیستن چه برسه به یووه!
موندم چجوری فیکس بازی میکنن اورا، آساموا لمینا و استورارو
سوهان روح و روان من شدن :141:  به خصوص لمینا ، فصل آینده مجانی هم برن ضرر نمیکنیم

• Delle Alpi, alexdelpiero, Georgia و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

l54361_GHGHGHH.jpg

juvenilia-xs

juvenilia-xs

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 273 ارسال

بعضی خانواده ها هر سال میوه می خرن و ترشی می ذارن و در طول سال هر موقع نیاز بود ازش استفاده می کنن و مجبور نیستن برن ترشی از فروشگاهها بخرن که معلوم نیست کی و چطور درستش کرده و قیمتش هم در کل سال ، به مراتب از ترشی محلی ای که خودشون می ذارن گرون تر درمیاد و باقی موارد و مشکلات .... مثل حمل و نقل و در دسترس نبودن همیشگیش و غیره ..

تیمهای پایه ی یوونتوس تا اون حدی که من خبر داشته باشم همیشه حائز اهمیت بوده ن و بهشون رسیدگی شده . از چند سال قبل (حالا به هر دلیلی) باشگاه یوونتوس مسافرخانه ی تعطیلاتی شده و بازیکنانی اومدن که یا الان نیستن و یا اگر هستن کارایی ندارن. ما اوائل قرن جدید بازیکنانی گرفتیم که سالهای سال اسکلت اصلی تیم رو حفظ کردن . اما الان طوری شده که هر سال انگار رفتیم طرفدار یه تیم دیگه شدیم.

تو پستهای مختلف نظراتی رو خوندم که بعضی از دوستان از شرایط الان تیم گله ای نداشتن . اگر بحث فقط اینه که امسال رو هر طوری که هست با موفقیت تمام کنیم ، که باید عرض کنم بله من از شما هم راضی ترم و دست همه شون و می بوسم . حتی توپ جمع کنای کنار زمین رو. ولی واقعا هوادار تیمی که پایه ی فوتبال رو می سازه بودن افتخاره ، نه هوادار تیمی که هر سال 3 4 تا کاپ به خونه میاره.

الان ندود بعد از زحماتی که برای یووه کشید سمتی در باشگاه داره. تصور کنید چند سال بعد سمتهای باشگاه رو این بازیکنانی که الان برای تعطیلات میان یوونتوس و بعضیاشون یهویی شرایط طوری میشه که می مونن ، خواهند گرفت . :22:

باعث افتخاره زیدان بعد از سالهای سال ، و بعد از اون همه زحمت که برای رئال کشید و درش پیشرفت کرد ، باز هم یه جورایی خودش رو به یوونتوس ربط میده و میگه دوست ندارم قرعه کشیم با یووه بیفته .

• mory, alexdelpiero, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21376 ارسال
  • LocationDeutschland

- شخصا معتقدم بخش بزرگی از این اعتقاد از این میاد که بوفون سالهای آخر فوتبالش هست و یووه در بهترین شرایط برای قهرمانی در CL ـه.

در واقع "فعلا" شرایط رو ترجیح دادیم به آینده.

دلیل دوم این میتونه باشه که مربی تیم، مربی نیست که بازیکن جوون پرورش بده، البته این انتقاد نیست، چون قرار نیست همه مربی ها بازیکن پرورش بدند.

ضمن اینکه خیلی سخت میشه هم بازیکن پرورش داد و هم مدعی قهرمانی بود. در واقع نمیگم یکی رو باید فدای دیگری کرد ولی نباید پر توقع هم بود.

دلیل سوم هم شاید این میتونه باشه که نسل کنونی فوتبال ایتالیا، نسل پر فروغی نیست و همون معدود بازیکن های خوب هم یا خیلی قیمتشون بالاست نظیر وراتی و بلوتی و یا مشکلی از یووه رو حل نمی کنند.

• mory, alexdelpiero, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

juvenilia-xs

juvenilia-xs

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 273 ارسال

کاملا موافقم.

من هم دقیقا همین موارد رو تصور می کنم ولی :

این مسئله تا یک حدی قبل از آلگری هم بود و این سوال مطرحه که آیا کنته هم همچین خصوصیاتی داشت ؟؟ . و جریان بوفون هم اون سالها به اندازه ی الان پررنگ نبود. ضمن اینکه از لحاظ مالی چون مشکل داشتیم میشد از پریماورا بیشتر و بیشتر بهره ببریم.

فرمودید نسل پرفروغی نداشته ایم این سالها ، و دقیقا همین مشکلی که من بابتش نگرانم و اعتراض می کنم دلیل اصلیش می تونه باشه. فرآیند پرورش و میدان دهی به همین معدود استعدادهایی هم که داریم میشه گفت قبل از این جریانات بوده.

من نتیجه گرا نیستم ولی از ته دل دوست دارم هر طوری شده و هر کاری که انجام می دن امسال بتونیم با بوفون CL رو ببریم. (البته نامردانه و بی انصافانه نباشه و تو مسیرمون بتونیم واقعا حریفای اصلیمون رو با هر سبکی که شده ، جوانمردانه حذف کنیم) از هر لحاظ که حساب بشه ، بوفون حقشه . :53: :53: :53:

• GioVanni Agnelli, alexdelpiero, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21376 ارسال
  • LocationDeutschland

- زمان کونته که اوضاع بدتر بود دوست عزیز، 2 فصل هفتم شده بودیم و قطعا نیاز داشتیم به مهره هایی که تجربه بیشتری دارند و البته از نظر تاکتیکی درک بالایی داشته باشند.

در واقع همینطور که در زمان آلگری "هنوز" وقت جوانگرایی نرسیده چون ازش توقع قهرمانی در CL  میره، در زمان کونته هم شرایط به گونه دیگری بود و فرصتی برای چنین کارهایی نبود.

ولی بهرحال یووه خواسته یا ناخواسته پوست اندازی میکنه، بوفون، کیه لینی، بارتزالی، دنی آلوز، لیختشتاینر، اورا و ... در سالهای پایانی فوتبال و یا حضور خودشون در یووه هستند و جانشین کردن "تمامی" این بازیکن ها با ستاره های هم طراز کمی سخت و نشدنی ـه، پس قطعا یووه در بعضی از پست ها رو به بازیکن جوون میاره.

• mory, alexdelpiero, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

juvenilia-xs

juvenilia-xs

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 273 ارسال

من هم اعتقاد دارم شروع این جو جدید تقریبا مصادف بود با شروع زمان کنته در یووه (حالا یه کم قبل تر یا بعد تر) ولی مستقیم عرض نکردم مبادا موجبات برداشت اشتباه دوستان فراهم بشه. من با نظر شخصیم لیپی رو دوست دارم ولی هم کنته هم آلگری ، جزو مربیان محبوبم هستن . با در نظر گرفتن واقعیت جایزالخطا بودن همه ی ما ، کشف حقیقت با بررسی شرایط تیم در این چند سال برای درک بهترمون از شرایط تیم ، لازمه.

ضمن تائید دوباره ی پستت باید بگم متاسفانه یک مشکل اساسی همیشه مانع تاثیرات بنیادی یک نفر در جهت رشد و پیشرفت در یک تیم میشه. اون هم چیزی نیست جز زمان

الان آلگری و قبلا کنته مجبور بودن برنامه ریزی تیم رو طوری تنظیم کنن که در کوتاه مدت تاثیرش مشخص بشه (چون اگه یکی دو سال ضعیف می بودن تعویض میشدن و مجبور بودن هرطوری شده مثبت باشن) و برای این امر ، چاره ای جز اضافه کردن بازیکنانی که تاثیرشون حتمیه و جواب پس داده هستن نبوده. و صد البته جوانگرایی و کشف استعداد از رده های پایین تر فعلا مختوم شده (با توجه به اینکه معلوم نیست وقتی بیان تیم اصلی عملکردشون در کوتاه مدت مثبت خواهد بود یا نه، که اگر نباشه همه مورد انتقاد شدید قرار خواهند گرفت)

پیشنهاد من برای رفع این مشکل اینه که یا جو از خودگذشتگی بین مدیران و مربیان و حتی بازیکننان بوجود بیاد یا تغییراتی به همین هدف ایجاد بشه . اگر مسئله ی بوفون و حتی بعضی دیگه از بازیکنای خوبمون نبود ، قطعا نظرم این بود که اشکالی نداشت چند سال همون هفتم و هشتم بودیم و تو CL نمی بودیم و عوضش فرصت داشتیم برای 10 15 سال آینده مون اطمینان رو به تیم تزریق کنیم و نگران وفادار بودن و نبودن بازیکنامون (بخصوص اسکلت اصلی تیم) نباشیم .

هرچند یادآوری کنم برنامه ای که در خیال من بوده و هست اجراش خیلی سخته و قطعا همه نخواهند تونست این از خودگذشتگی رو برای آینده ای بهتر اجرایی کنن (مدیرا ، مربیا ، بازیکنا ، طرفدارا و حتی جامعه ی فوتبالی ایتالیا و جهان) 

همش تو این فکرم که آیا برای چند سال آینده وقتی بوفون و حتی بقیه ی ستاره هامون بازنشست میشن ، جایگزینی براشون داریم که شایسته ی جایگزینی باشن ؟ فعلا که روگانی به جای یکی از مدافعا تثبیت شده . اگر بشه دیبالا رو هم در پستی که هنوز اسم خیلی از اسطوره هامون درش میدرخشه نگه داشت عالی میشه.

• mory, alexdelpiero, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

من یکی از دوستام تو تورین رشته رادیولوژی داره دکتری میگیره اینو گفته الان: 

از پسرای نه تا پونزده ساله تست گرفتن که ببینن تا سن هجده سالگی کدومشون تا دو متر رشد میکنن که دروازه بان آینده ی یونتوس بشن

این روزا دارم عکس رادیوگرافی دروازه بانهای آینده باشگاه یوونتوس رو اندازه میگیرم

آره، تازه قد پدر و مادر و دایی و عمو و پدربزرگ مدربزرگاشونم اندازه گرفتن

از رادیوگرافی استخون مچ دستشون + چندتا معیار دیگه بچه های قد بلندتر رو انتخاب میکنن از الان باهاشون کار میکنن

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

juvenilia-xs

juvenilia-xs

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 273 ارسال

عالیه ، خبر خوبی بود . بوفون تکرار نشدنیه واقعا . ولی بهرحال امیدوارم جانشینش هم همون خصوصیت رو داشته باشه :53: :53: :53:

• mory, alexdelpiero, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

یوونتوس با تمدید دو بازیکن ایتالییاییه اخیرش نشون داد که حساب ویژه ایی رو ایتالییایا کرده هرچند این بازیکنا ترجیحشون موندن تو یوونتوسه نه امثال پوگباها و ویدال ها پول رو ارجحیت که پول رو خداشون کردن

• mory, Pinturicchio, alexdelpiero و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4184 ارسال

یه نکته ای الگری در مورد 4.4.2 چند روز قبل اعلام کرد که احتمال زیاد علت اصلی به کارگیری این روش است..

اون اینکه تو امر دفاعی با این روش بازیکنی مانند مارکیزیو تک و تنها میمونه..............

• mory, alexdelpiero, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• ادمین
  • 6081 ارسال
  • LocationKhorram Abad
بازی کروتونه-یوونتوس ک قرار بود پس فردا برگزار بشه و ب دلیل بازی سوپرکاپ لغو شده بود ب 8 فوریه موکول شد
  • mory, alexdelpiero, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی