پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هرنانس - The Prophet

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
209 پاسخ برای این موضوع

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

وقتی ذاتا  برای اون پست نیست   نیست دیگه .     شما به کیلینی بگو بیا  پشت دو مهاجم  بازی کن  و پاس کلیدی بده .  میتونه ؟      در ضمن   همین پوگبا رو هم شما بیار بزار رجیستا .  بعید میتونم   بتونه   جلوی  عشقش  به دریبل کردن  رو  بگیره .  .   حالا اینکه  پیرلو هم تو اون پست  چند تا توپ  لو داده رو دیگه نمیگم 

هرنانز  تو  این بازی  یه پاس گل داد .   (  اون پاس  به موراتا رو من پاس گل میدونم .)    یه شوت خیلی خوب زد .    چند دریبل موفق  داشت .   و در درگیریها هم خیلی  خوب درگیر میشد .   

متاسفانه  یه عده هنوز تو اون  پاس اشتباهش  تو بازی  با ناپلی  گیر کردن 

• alexdelpiero, Escanor, Massimiliano Allegri و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

منم گفتم در حد استانداردهای خودش قابل تحمل بود از یه بازیکن ۳۰ ساله ی بزریلی که تو اینتر هم نیمکت نشین بوده و صرفا جهت خالی نبودن عریضه و به خاطر درخششش تو ۲ سال پیش خریداری شده ، همینکه گند نزنه تو بازی ، همه نعجب می کنن. :1:

رجیستا هم فقط طراحی حمله نیست ، پوشش دفاعی هم هست.

البته به نسبت یه بازی مثل بازی با بلونیا خیلی پیشرفت کرده تو این پست ، اونجا که رسما ۸۰ دقیقه نظاره گر پاسکاری بین بازیکنا  بود  :fp:  ، بونوچی بازی سازی می کرد و کیه لینی هم تو دفاع جاشو پوشش میداد ، تا اینکه لمینا اومد یه خورده بهتر شدیم.

• mory, alireza.de710, El rey leon و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

هرنانس :

• ما مجبوریم همیشه بهترین عملکردمان را در تمرین به نمایش بگذاریم و منتظر فرصت بمانیم.مربی به همه ی ما فرصت می دهد و این جنبه ی مثبتی است ، شما می دانید که فرصتان را به دست خواهید اورد چون بازی های زیادی وجود دارد.
  • من آمدم تا در پشت مهاجمان بازی کنم  ، اما فقط در سه بازی آنجا بودم.اما نقطه ی قوت من همیشه توانایی ام برای تطبیق پیدا کردن در پست های مختلف بوده است.فکر نمی کنم بیشتر بازیکنان این را نکته ی مثبتی بدانند ، چون شما در این حالت مجبورید که نقشتان را پیدا کنید و در آن انطباق پیدا کنید و سپس پیشرفت کنید ، اما برای من اینطور نیست ، نقطه ی قوتم همیشه توانایی بازی در پست های مختلف بوده است.
  • وقتی به اینجا امدم ایده ای داشتم  ، بعد با مربی صحبت کردم و او باعث شد متفاوت فکر کنم.من حالا تقریبا ۱۰۰٪ با این پست انطباق پیدا کرده ام.
  • من با مشارکتی که در بازی با سمپ در پست جدیدم ایفا کردم خوشحالم. ، اعتراف می کنم که شروع زندگی ام در اینجا سخت بود و مورد انتقاد واقع شدم ، اما تمرکز روی این چیزها فایده ندارد :‌من به جایش تصمیم گرفتم که روی واقعیت متمرکز شوم ، اینکه بازیکن بهتری بشوم.

او سپس به ستایش جو وینوو و ذهنیت قهرمانی در یوونتوس پرداخت.

• من ادگار داویدز را دیده بودم که می گفت اینجا یاد گرفته چطور پیروز شود.من توضیحی در مورد این قضیه در کتاب بروس لیپتون ، که یک یدانشمند است پیدا کردم ، او ازمایشی روی سلول ها انجام داده بود و فهمیده بود که سلول ها بر طبق محیطشان تغیرر و تطبیق پیدا می کنند.چیزی که جو اینجا را اینقدر خاص می کند ، این است که این جو به قدری سنگین و قدرتمند است که به  محض اینکه وارد اینجا می شوید تمام افکارتان تغییر می کند و همه ی سلول هایتان سیاه و سفید می شود.بنابراین جو خاصی در اینجا حکم فرماست  ، این جو چنان بر شما چیره می شود که کاملا احساسش می کنید ، این تجربه ی یوونتوس است.

StileJuve#

پ.ن :‌فکر کنم مصاحبه ی چند هفته پیش کاناوارو رو یادتون باشه  که گفته بود به محض اینکه اومدم یووه فهمیدم یووه تیمی هست که باید ازش الگو گرفت و نباید متنفر بود ، دیبالا و دنی و خیلیای دیگه هم اینو گفته بودن ... واقعا به یووه افتخار می کنم. :worship:

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

30aMak

30aMak

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 714 ارسال

یک تیم چینی واسه خرید هرنانس پیشنهاد داده

http://www.calciomer...o-guarin-637702

Jiangsu!!

• mory, El rey leon, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

We believed we'd catch the rainbow, ride the wind to the sun, sail away on ships of wonder
But life's not a wheel, with chains made of steel
So bless me, come the dawn

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
متاسفانه شایعه ای بیش نبود سیامک جان :nish:

الان که دیگه پیر شدیم ولی قدیما که توی تیم ترجمه بودم و خبر میذاشتم اصن اسم کالچو مرکاتو که میومد میرفتیم خبر بعدی :1:

این باشگاه با اون اسم درب و داغونش ازین حربه برای معروف کردن خودش استفاده کرده بود و قشنگ 10 روزی تیتر روزنامه ها بود، بعدها فهمیدن روسای تیم توی حسابشون مجموعا به پول ایران سه هزار و هفتصدو پنجاه تومن پول دارن که 500 انتهای حساب هم قابل اعاده نیست و باید توی حساب بمونه.. و میخواستن با همین سه و خورده ای آدریانو و گوارین پ هرنانس و کلوزه و کلا همرو بخرن

این هرنانس عروسیست که در عقد بسی داماد است :2laugh:
  • Bianconero Amore, mory, MaMpIeRo و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

جلو کیوو از وقتی اومد زمین 36 تا پاس داد ، در شکل زیر می بینید . 100% صحیح  :notbad: 

fikygsbb3mayxh28miuq.jpg

• MaMpIeRo, alexdelpiero, El rey leon و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

از جمله بازیکنایی که چن سال پیش خیلی دوسش داشتم ...

ب اعتقادم یه جایی تو این فصل خیلی بدردمون میخوره

• alexdelpiero, El rey leon, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

" کالچومرکاتو " گزارش داده که باشگاه های چینی هرنانس رو میخوان و در صورتی که تا 26 فوریه پیشنهاد مناسبی برای جذبش بدن ممکن هست یووه اجازه خروجش رو بده .

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, mory و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

از جمله بازیکنایی که چن سال پیش خیلی دوسش داشتم ...

ب اعتقادم یه جایی تو این فصل خیلی بدردمون میخوره

این پستمو باید طلا گرفت ....بازیکنای خلاق رو باید جلوی بایرن استفاده کرد هرنانس عالی بود کاش اون ضربه ازاد رو هرنانس میزد 

• eⁿzº, alexdelpiero, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر

یلی وقت بود منتظر بودم ببین این بازیکن اصلا کجاست زیارتش نمیکردیم . وقتی تو زمین دیدمش خیلی حال کردم تعویض خیلی خوبی بود 

• alexdelpiero, Escanor, Georgia و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

:conte:  :conte:  :conte:  :conte:

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

• بن شده
  • 3066 ارسال

http://bianconeri.ir...-prophet/page-4

پست های این صفحه رو بخونید  :2laugh:  :2laugh:  :2laugh: 

علیرضا دمت گرم ... ولی منم از اینا دارم  :nish:  :nish:  :nish:  :nish: 

اگه اون مصاحبه اش رو در نظر نگیرم و بدون ذهنیت قبلی بخوام در موردش قضاوت کنم باید بگم که از استایل بازیش خوشم میاد ، یعنی اگه ویژگی هایی که هرنانز داره رو مارکیزیو داشت یا بلعکس اون موقع یه رجیستای خیلی عالی داشتیم . هرنانز خیلی توپ رو خوب به گردش در نمیاره و توپ بیشتر لو میده اما ! 
شما برید صحنه هایی که توپ لو داد رو ببینید حداقل چند تاش بخاطر این بود که اومد بازیکن مقابلش رو جا بذاره و رو به جلو حرکت کنه کاری که مارکزیو اصلا انجام نمیده ، یعنی ریسکش رو قبول نمیکنه ! ( اشتباه نشه میگم بازم با این حال توپ بیشتر لو میده ) ولی باز حرکات رو به جلوش دیشب خوب بود و اگه فرم خیلی خوبی داشته باشه حداقل تو سری آ میتونه کمک زیادی بهمون بکنه ، البته اگه زود از Cl بریم کنار بعید میدونم چندان بهش بازی برسه که طبیعی هم هست ... 

• eⁿzº, alexdelpiero, Escanor و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال

بهترین بازیه زندگیش رو کرد .

با تکنیکش سرویس کرد بایرنی ها رو ! .

• mory, alexdelpiero, Escanor و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

8

Claudio

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

• بن شده
  • 3066 ارسال
rios1xm7oyofcocq0jpy.jpg

Hernanes v Bayern

​Minutes played: 45

Passes completed: 20/23 87%

Take-ons: 2/3

Ball recoveries: 5

Interceptions: 3

Tackles: 2/2

Fouls suffered: 4/4

چند تا وبسایت معتبر از جمله italianfootballdaily.com به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخابش کردند .

• GioVanni Agnelli, mory, MaMpIeRo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

بازیش خیلی خوب بود تو نیمه دوم .  خودمم قبول دارم از عوامل برد امشب بود .
ولی خداییش برید رو صحنه گل دوم بیخیالیش رو ببینید ، به ... نیست روبن داره گل میزنه :1: ، رفته گوشه وایساده داره نگاه میکنه :1: نه پرسی نه چیزی :fp:

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

• بن شده
  • 3066 ارسال

نوید صحنه گل اول هم پس مارکیزیو مقصره که مارک نکرده و فقط پاش رو دراز کرده ...  :22:  با منطق خودت البته 

• alexdelpiero, El rey leon, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

جان من صحنه گلو ببین یه بار . ببین چیکار میکنه و کجا وایساده . با وجود این که جزو بازیکن های عقب بود و تو اون ضد حمله وقتی دو به دو شدیم به جای پرس رفت گوشه وایساد و گذاشت اورا بیاد پرس کنه .

• MaMpIeRo, eⁿzº, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

دقیقاً رو صحنه گل خیلی بد کار کرد هرنانس ! انقدر بد که من فکر می کنم حتی بعید نیست از قصد کم گذاشته باشه ...

یه زمانی اشتباه پیش میاد مثل لیز خوردن کیلینی ، اشتباه های بونوچی تو خط دفاع .. اصلا خودخواهی پوگبا !

اما رو صحنه گل روبن، هرنانس کاملاً آگاهانه برنگشت ! تو شرایطی که یووه ضد حمله خورده بود ، نفراتمون تو دفاع کم بود .. بایرن هم که سریع !

اما هرنانس با کم ترین سرعت برمیگرده و زمانی هم که به محوطه جریمه میرسه نمیره جایی که باشد باشه ! وایمیسته گوشه و نگاه می کنه !

این به نظر من فقط و فقط کم کاری هست ...

وقتی ضد حمله شروع شد (هرنانس بالا تصویر):

Untitled1.png

هرنانس همچنان کُند برمیگرده جوری که دیگه تو تصویر هم نیست...

Untitled2.png

بونوچی که از هرنانس عقب تر بود ، میرسه ...

Untitled3.png

همه بازیکن ها خودشون رو تو موقعیت دفاع قرار میدن ، هرنانس اون گوشه در حال نگاه کردن !!

Untitled4.png

روبن حرکت عرضی می کنه و بازیکن های روبروش رو تقریبا جا میزاره و تو موقعیت شوت هست اما بازم هرنانس پرس نمی کنه که فضا برای حرکت و شوتزنی روبن بسه شه !

Untitled5.png

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
کلاس بالای خودشو به رخ کشید و با حضورش نشون داد یه هافبک ولو اینکه تخصصش تو بازی تو پست رجیستا نیست ، چطور میتونه حتا بدون گل زدن و پاس گل دادن ، یه بازی رو از این رو به اون رو کنه !
سر گل دومی که خوردیم میشه ازش ایراد گرفت که خودشو درگیر نکرد و توپگیری انجام نداد ، در صورتی که اگر مارکیزیو بود بدون شک برای توپگیری اقدام میکرد ، همونطور که سر گل اول دیدیم کنار بونوچی تو شیش قدم بود. ولی در مجموع ارنانس از تاثیرگزارترین بازیکنان دیشب بود.
  • mory, eⁿzº, alexdelpiero و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

I can count all the things I fear
I close my eyes but they don't disappear
If there's a god then there's a guarantee
But if there's not it's just you and me

Can you feel it coming
Can you feel it coming
Can you feel it, feel it, feel it

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1482 ارسال

حیف شد! اگه بازی با بولونیا بجای مارکیزیو بود الان نوار پیروزیهامون پاره نشده بود، اگه از اول این مسابقه بازی می کرد الان با اختلاف حداقل 3-2 گل بایرن رو زده بودیم، فینال پارسال هم اگه داشتیمش بازنده نبودیم.

با این بازی فیکس بودن برزیل رو برای خودش تضمین کرد. یک بازیکن همه چیز تمام: پرسرعت، مسئولیت پذیر، گلزن، باثبات، مناسب برای تمام پستهای هافبک و البته کلاس بالا. نشون داد وظیفه‌ی هافبک فقط فضاسازی و قطع توپ و کنترل ریتم بازی و حضور شبح‌مانند نیست بلکه کارهاییه که ایشون انجام میده. بازی خوبش در یک نیمه قطعاً اتفاقی نبود پتانسیل و البته ثبات ایشون بسیار بسیار بیشتر از چیزیه که تصور می‌کنید. با نیمکت‌نشین کردن بازیکنی که لایق حضور در ترکیب نیست قطعاً بازیهای درخشان بیشتری از ایشون خواهیم دید.

چقدر خوبه مربی شهامت داشته باشه و ایشون رو از دقیقه‌ی اول توی آلیانز آرنا بازی بده. در این صورت برد با اختلاف بیشتر از 3 گل رو تضمین می‌کنم.

خیلی بده که یک مربی اونقدر بی‌سلیقه یا بی شهامت باشه که با وجود ایشون بازیکن دیگه‌ای رو که بازیش صد تا کمبود داره و هیچ مزیتی جز حضور در آکادمی یووه رو نداره همیشه بازی بده. بازی بزرگ مرد بزرگ می‌خواد که ایشون مصداق بارزشه.

UpsideDownWorld#

• GioVanni Agnelli, mory, ADP10 و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

• بن شده
  • 3066 ارسال

این پیام خصوصی رو هفته پیش برا یکی از بچه ارسال کردم   :troll insane:  :troll insane:  :troll insane: 

3qgastj4hg1n7uc9ps2x.jpg

• MaMpIeRo, eⁿzº, alexdelpiero و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی