پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هرنانس - The Prophet

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
209 پاسخ برای این موضوع

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

ایشالله همیشه خوش خبر باشین ، یعنی تازه رسیدم خونه حالم جا اومد اصلا :1:

• tecra, Escanor, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3848 ارسال
  • LocationAhWaS
تسلیت به سهیل عزیز
و تبریک به همه یوونتوسیای گل روزگار که امشب با شنیدن خبر یوونتوس را خدا ازاد کرد خوشحال شدن
  • mory, eⁿzº, El rey leon و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Serie A

Serie A

trequartista

• اعضا
  • 998 ارسال
  • LocationKurdistan

من دوست نداشتم بره..اگه به جای هرنانس یکی در حد وراتی میومد اوکی بودم باهاش/ ولی وقتی نخاله ای مثل لمینا تو این تیمه..یا استورارو بی مغز ....!

• Delle Alpi, alexdelpiero, Signora Omicidi و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

x64103_GHSVhdPX0AAVopA.jpg

Sassan

Sassan

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1143 ارسال

10 میلیون برای یوونتوس حقوق 8 میلیونی برای هرنانس

با رفتنش به هبی چین یوونتوسیا رو هپی کرد دمشم گرم

• mory, eⁿzº, Signora Omicidi و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juventus_wallpaper_by_harvy355-d5q4lea.j

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

ممنون به خاطر همون یه نیمه ی فوق العاده که نشون دادی هافبک وظیفه اش تو زمین چیه :53:
به امیدی آزادی یوونتوس از پاس های بیهوده رو به عقب و دو متری 

• mory, Delle Alpi, alexdelpiero و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4145 ارسال
به امیدی آزادی یوونتوس از پاس های بیهوده رو به عقب و دو متری
  • mory, Delle Alpi, Signora Omicidi و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

alexdelpiero

alexdelpiero

مهدی

• اعضا
  • 885 ارسال
  • LocationRoudan,Hormozgan
تو این خط هافبکی که الان یووه داره هرنانس یه مهره مفید و کارآمده .
من همینجا می نویسم و امضا می کنم در ادامه فصل خواهید گفت کاش هرنانسو نگه میداشت یووه .
نذاشتن چند بازی پشت سر هم باشه تا خودشو ثابت کنه . خیلی بهش فشار آوردن .
فاکتورهای مثبتی داره که سر جمع هنه هافبکای یووه با هم دارند .
تکنیکی . دوپا . شوتزن . ضربه آزادزن . رجیستا . تراکواریستا ...
خداحافظ مرد .
  • mory, Delle Alpi, Signora Omicidi و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juvenilia-xs

juvenilia-xs

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 273 ارسال

تو چت باکس که پیاما نمی مونه ، بعد از هر بازی پستهای انتقاد از هرنانز کم و بیش بود .الان یه مدته آلگری بازیش نمی ده ،  مث پیاتسا کسی انتقاد کرد ؟؟

هر بازی بدون تعصب عملکردش رو نمره دهی کردم. در کل موافق همچین خریدایی نیستم ولی بقول بعضیها :" بازیکن خوبیه ولی در حد یووه نیست"  یا "بازیکن خوبیه ولی ستاره نیست". :22:

حالا هم که داره می ره وانمود میکنیم نمخوایم هلش بدیم .

حالا جالبه اگر هرنانز 4 متر دورتر از پستی که اغلب بازی کرده ، بازی میکرد ، همین مسئله توجیه ضعفش بود . ولی برای بقیه بازیکنایی که حداقل باشگاه رو مسافرخونه ی سر راهی فرض نکرده ن هیچ توجیهی قابل قبول نیست . من هم تعصب های خودم رو دارم ، ولی بیاین حداقل با خودمون صادق باشیم.

نکته :  چرا آلگری اخیرا ازش استفاده نمی کرد ؟

• Signora Omicidi, tecra, Caspian+Gauss و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

خب رفتنش انگار داره قطعی میشه..

امیدوارم موفق باشه. جدا از کیفیت، بازیکن با شخصیتی بود و بیچاره وقتی آلگری پستشو از پشت مهاجم به جلوی مدافع تغییر داد جیکش در نیومد.  :53:

• mory, alexdelpiero, Signora Omicidi و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Mohammad Boushehri

Mohammad Boushehri

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 210 ارسال

درسته نگه داشتنش مفید بود و به نظرم هافبک خوبی هم بود مخصوصا تو لیگ قهرمانان ، اما اول اینکه سنش یکم زیاد بود ، دوم ۱۰ میلیون پول کمی نیست واسه کسی که انتخاب ۴م خط هافبکه پس از نظر باشگاه فروشش  منطقی بود 

الان یوونتوس با سیستم جدیدی که داره دوتا هافبک مرکزی نیاز داره که فکر میکنم پیانیچ و خدیرا و مارکیزیو کافی باشن + استورارو و رینکون

اما به علت اینکه با رفتنش کسی به تیم اضاف نشد ، رفتنش باعث خوشحالیم نمیشه ، چون این انیلی و ماروتا ۱۰ هزار میلیون دلار هم سود کنن خرجی واسه باشگاه نمیکنن

و بزرگتر از این اینه که تو pes پاسای پشت دفاعش بی نظیر بود الان نمیدونم چیکار کنم ( مخصوصا وقتی از جناحین مینداخت واسه موراتا) :1:  :fp:

• mory, alexdelpiero, Signora Omicidi و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juvenilia-xs

juvenilia-xs

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 273 ارسال

هافبک زیاد داریم و احتمال زیاد تابستان هم یک هافبک گران قیمت اضافه بشه ، پس بهش بازی نمی رسید و اینم صداش در می اومد . صبر هم حدی دارد . هرچند رفتن به چین تصمیم درستی نیست.

معلوم نیست رینکن در یووه چگونه خواهد بود. از یه طرف خوبه که هر کسی هست خوب بازی کنه و بتونیم امسال یا سال بعد یک قهرمانی CL بگیریم . از یه طرف هم بهتره مسئولین از پریماورا بازیکن بیارن. گروسو بازیکنای خوب و باکیفیتی داره و بازی روان ی هم ارائه می کنن. حیفه یکی یکی از دستشون بدیم.

• Signora Omicidi, tecra, ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

هافبک زیاد داریم و احتمال زیاد تابستان هم یک هافبک گران قیمت اضافه بشه ، پس بهش بازی نمی رسید و اینم صداش در می اومد . صبر هم حدی دارد . هرچند رفتن به چین تصمیم درستی نیست.

دلیلی نداره صداش دربیاد وقتی خودشم میدونه توی هر پستی ازش بازیکن بهتری هست. هرنانس تو حالت عادی هیچ وقت انتخاب اول نیست و هیچوقتم قرار نبوده باشه.

• mory, El rey leon, Signora Omicidi و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

یه سوال دارم از شما که میگید با تغییر پستش صداش در نیمد . کدوم بازیکن تو دنیای فوتبال ، توی یه تیم بزرگ، میاد حرف بزنه که چرا مربی جای منو عوض کرده ؟؟ هر بازیکن دوست داره بازی کنه حتی شده تو دروازه باشه .

کم بهش فرصت داده شد ؟؟ کم بهش بها داده شد ؟؟ نکنه ما باید برای یه بازیکن 30 ساله دو فصل تو تمام بازی ها صبر کنیم که آقا به فرم خوب لاتزیوش برگرده ؟؟ تازه اون فرمشم هیچوقت در حد و انداره های مارکیزیو ، خدیرا ، پیانیچ ، پوگبا نبوده و نخواهد بود . 
کل کریر مثبتش تو یووه خلاصه میشه تو دو تا بازی جلوی بایرن که حتی اون بازی رو هم نبردیم .

این بازیکن ترکیبی از رونالدو و مسی هم میبود من هیچ وقت این مصاحبش یادم نمیرفت " Hernanes: “What I like the most about Inter? They have never played in Serie B”

• mory, tecra, Senmorta و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

juvenilia-xs

juvenilia-xs

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 273 ارسال

حقیقتش تعداد بازیکنایی که از حضورشون در یووه نگران و ناراضی بوده م و هستم و خواهم بود کم نیست. ولی خب کاری نمیشه کرد.

یوونتوس شده جولانگاه و سکوی پرتاب یک سری نابازیکن ، که میان و بی انصافانه ترجیح داده میشن به استعدادهای تیم و حتی در برخی موارد مشاهده شده که طرفدار هم پیدا میکنن. بارها گفته م : چی میشد 3 4 تا مورد دیگه مث روگانی می داشتیم. اگر درست مدیریت بشه تضمین آینده مون خواهد بود. اگر این تضمین 5 6 مورد می بود غمی نبود . امیدوارم به سمت تخریب نریم. همین .

• Pinturicchio, El rey leon, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

حقیقتش تعداد بازیکنایی که از حضورشون در یووه نگران و ناراضی بوده م و هستم و خواهم بود کم نیست. ولی خب کاری نمیشه کرد.

یوونتوس شده جولانگاه و سکوی پرتاب یک سری نابازیکن ، که میان و بی انصافانه ترجیح داده میشن به استعدادهای تیم و حتی در برخی موارد مشاهده شده که طرفدار هم پیدا میکنن. بارها گفته م : چی میشد 3 4 تا مورد دیگه مث روگانی می داشتیم. اگر درست مدیریت بشه تضمین آینده مون خواهد بود. اگر این تضمین 5 6 مورد می بود غمی نبود . امیدوارم به سمت تخریب نریم. همین .

داریم خیلی خوب رو استعدادا سرمایه گذاری میکنیم ، از این بابت اصلا نگران نباشید . اگه گالیاردینی تو یه بازی مانزو رو اذیت کرد ، ماندراگورا ، پوگبا و مارکیزیو و خدیرا رو تقریبا محو کرد .
رومانیا ، کالدرا ، روگانی ، ماندراگورا ، کین ، بنتانکور همشون استعدادایی اند که آینده تیم رو تضمین میکنند .

• mory, tecra, Senmorta و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

یه سوال دارم از شما که میگید با تغییر پستش صداش در نیمد . کدوم بازیکن تو دنیای فوتبال ، توی یه تیم بزرگ، میاد حرف بزنه که چرا مربی جای منو عوض کرده ؟؟ هر بازیکن دوست داره بازی کنه حتی شده تو دروازه باشه .

کم بهش فرصت داده شد ؟؟ کم بهش بها داده شد ؟؟ نکنه ما باید برای یه بازیکن 30 ساله دو فصل تو تمام بازی ها صبر کنیم که آقا به فرم خوب لاتزیوش برگرده ؟؟ تازه اون فرمشم هیچوقت در حد و انداره های مارکیزیو ، خدیرا ، پیانیچ ، پوگبا نبوده و نخواهد بود . 
کل کریر مثبتش تو یووه خلاصه میشه تو دو تا بازی جلوی بایرن که حتی اون بازی رو هم نبردیم .

این بازیکن ترکیبی از رونالدو و مسی هم میبود من هیچ وقت این مصاحبش یادم نمیرفت " Hernanes: “What I like the most about Inter? They have never played in Serie B”

اول از همه بگم که هیچوقت طرفدارش نبودم..

به سبک مموتی :1:  :fp: : من از شما می پرسم: کدوم تیم درجه یک دنیا در یه نیم فصل 5 بار ترکیب عوض میکنه؟ 

واقعیت: هرنانز، بعنوان بازیکن پشت مهاجم خریده شد. مکس همیشه دنبال یه بازیکن برای این پست بود و در روزای آخر فصل نقل و انتقالات پارسال هم هرنانز صرفن برای این پست خریداری شد. ولی 4 بازی هم بهش در اون پست بازی داده نشد. سبک بازی و توانایی مناسبی هم برای سایر پست ها نداشت، مثل خیلی از بازیکنای تک پستی دیگه. 

پس در جواب سوالتون (که کم بهش فرصت داده شد؟): آره.. اینا رو گفتم ولی اگر هم بهش فرصت کافی داده میشد هم بنظرم برای ترکیب اصلی یووه مناسب نبود..  :1:

• mory, pezhman, Pinturicchio و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

تیمی که بازیکناش رفتند و دنبال بهترین چینش و ترکیب برای بازیکنای جدید می گرده .

خدا خیرت بده . برای پشت مهاجم خریده شد . منم اینو قبول دارم ، اما تونست تفاوتی تو ترکیب و چینش ایجاد کنه ؟؟ اینقدر ضعیف بازی کرد که آلگری برگشت سر 352 که حداقل گل نخوره .
این سیستم ها تو تمرین هم تست میشه مطمئن باشید حتی 9-1-0 هم تست شده .

اتفاقا این تعویض ترکیب به نفع هرنانزبوده . تو اکثر پست ها امتحان شده ولی تو یه پست اونم زوری تونست جا باز کنه .

• mory, Signora Omicidi, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3848 ارسال
  • LocationAhWaS

این همه که شما در باره هرنانر بحث میکنید در باره پوگبا بحث نکردین

میگم اخر چی شد چرا هنوز خبر رسمی ازش مخابره نشده؟

نکنه پشیمون شدن ؟

• alexdelpiero, tecra, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

تو اکانت اینستاگرامش خداحافظی کرده :yes1:

• Pinturicchio, Signora Omicidi, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

رسمی : ۸+۲

• mory, alexdelpiero, El rey leon و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی