پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته سوم سری آ : یوونتوس 1-1 کیه وو

88 پاسخ برای این موضوع

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

سرمربی یوونتوس پس از 2 باختی که تیمش در دو هفته ابتدایی سری آ متحمل شد باید در هفته سوم مقابل کیه وو قرار بگیرد . ماسیمیلیانو آلگری در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی با کیه وو در مورد شرایط تیمش و این مسابقه گفت :

" مطمئنا بازی فردا برای ما بسیار مهم خواهد بود ، ما باید با تمام توان به میدان بویم و برای جبران اتفاقاتی که در هفته های گذشته رخ داده تلاش کنیم . دیدار فردا برای ما بسیار سخت خواهد بود زیرا در برابر تیمی بازی می کنیم که 6 امتیاز دارد و ما از 2 بازی هنوز امتیازی نگرفتیم "

" باید بدانیم که کار برای ما بسیار دشوار است ، ما قهرمان فصل گذشته هستیم و تمام تیم ها برای بردن ما تلاش می کنند اما باز هم تکرار می کنم که هنوز امتیازی نگرفتیم و برای جبران این باید بسیار بکوشیم "

" کیه وو تیمی است که دو بازی را برنده شده ، آن ها بخوبی فوتبال بازی می کنند و در دفاع و حمله خوب هستند باید بخوبی مقابل آن ها قرار بگیریم و حق اشتباه نداریم "

" بازیکنان ما در حال آماده شدن و هماهنگی هستند ، در فصل پیش بازی های خوبی را همه از یووه دیدند و ما برای تکرار و بهتر شدن اینجا هستیم اما تغییرات زیادی هم داشتیم و با بازگشت مصدومین پیشرفت می کنیم "

" این استارت دوران سخت ما خواهد بود زیرا ما از فردا به مدت 1 ماه باید هر 3 روز یک بار به میدان برویم و آماده بازی شویم. این نیاز به تمرینات پرفشار و منظم و تلاش زیادی دارد که امیدوارم بتوانیم به بهترین شکل آن را پشت سر بگذاریم "

" بازیکنان در حال آماده شدن هستند ، تنها می توان گفت که آزاموا و خدیرا را در اختیار نداریم و سار بازیکنان در حال تمرین و یا ریکاوری هستند "

" همانطور که گفتم تغییرات در یووه انجام شده ، باید با این جابجایی ها کنار آمد و برای هماهنگ شدن تلاش کرد. من می دانم که بازیکنان من توانایی این را دارند که باز هم در قالب جدید موفق شوند "

مارکیزیو بازی می کند ؟

" بله ، او به ترکیب برمی گردد و فردا از دقیقه 1 به میدان می رود "

" بازیکنان ملی پوش از اردوهای ملی به تمرین آمدند و باز هم نمی توان فشار %100 به آن ها آورد ، اما تلاش کردیم که آماده بازی برای یووه شوند و فکر می کنم که شرایط خوبی در تیم وجود دارد "

" ما برای دو باختی که متحمل شدیم ناراحتیم اما هرگز احساس سرافکندگی و نا امیدی نداریم ، زیرا می دانیم که بازی های زیادی ماند و فرصت برای هر اتفاقی وجود دارد پس باید تلاش کنیم "

بازی با منچسترسیتی ؟

" مطمئنا سخت است ، اما من اکنون تنها به کیه وو فکر می کنم و برای این بازی تیمم را آماده کردم. برنامه هایمان بصورت کامل آماده است ولی بازی به بازی پیش م رویم و بر روی بازی پیش رو تمرکز می کنیم "

موراتا ؟

" من شرایط او را زیرنظر دارم ، وضعیت او بهتر شده اما نمی توان بطور حتم در مورد بازی کردنش نظر داد "

"  فردا برای ما شروع جدیدی است ، یووه امتیازی ندارد و این می تواند شروع برای گرفتن امتیاز باشد . البته تیم من بازی های خوبی انجام داده که می تواند به مراتب بهتر هم باشد. از فردا باید اولین 3 امتیاز را بگیریم و برای قهرمانی تلاش کنیم "

" بارتزالی بازیکن خوب ما است اما در بازی قبل تصمیم گرفتیم که او را در ترکیب قرار ندهیم ولی فردا می توانیم به او فکر کنیم . البته کاسرس هم جایگزین خوبی برای او بوده است "

الکس ساندرو ؟

" او خرید خوبی است که باید در سمت راست خط دفاعی ما تلاش و رقابت کند ، فکر می کنم که فردا او می تواند در ترکیب اصلی ما قرار بگیرد "

لمینا را برای کجا در نظر گرفتید ؟ می تواند مقابل دفاع بازی کند ؟

" او بازیکن خوبی است اما باید با شرایط فوتبال ایتالیا منطبق و هماهنگ شود ، او می تواند به عنوان جانشینی برای مارکیزیو در مقابل خط هافبک بازی کند "

" ما همیشه تحت فشار هستیم اما باید با این شرایط کنار بیاییم ، زیرا یووه تیمی است که تحت نظر قرار می گیرد. تحلیل ها را در مورد خودم و تیمم می خوانم و می دانم که چه انتظاری از ما می رود ، ما در شرایطی 2 بازی را انجام دادیم که همیشه تعدادی از بازیکنان نبودند "

" اکنون شرایط مناسب تر شده ، ملی پوشان بازگشته اند و ما برای هماهنگی می توانیم برنامه هایمان را دنبال کنیم . می دانم که با این بازیکنان می توانیم به اهداف بلندی که در ایتالیا و اروپا داریم دست پیدا کنیم "

هرنانس ؟

" او بازیکن بزرگی است ، بازیکنی که می تواند در ترکیب بخوبی نقش هافبک را ایفا کند و می دانیم که مشکلات ما را حل خواهد کرد . توانایی بازی در مقابل خط دفاعی و همچنین به عنوان هافبک هجومی را دارد و در شرایط تاکتیک پذیری بالایی است . هرنانس تمینات خوبی را داشته و آماده بازی برای یوونتوس می باشد "

• Hossein Salehi, Bianconero Amore, AAG و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Sassan

Sassan

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1143 ارسال

پیش بازی یوونتوس - کیه وو

http://www.whoscored...1005941/Preview

• mory, Escanor, ERF_JU و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juventus_wallpaper_by_harvy355-d5q4lea.j

1378mohammad

1378mohammad

تازه به ما ملحق شده

• بن شده
  • 10 ارسال

سلام دوستان لطفا بگید چه شبکه هایی این مسابقه رو پخش می کنند و اکه ممکنه تاپیکشو هم بزارید

• Escanor و ERF_JU از این پست تشکر کرده است
تصویر

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4176 ارسال
سبکه های اسکای پخش دارند... ایا ترکیب اصلی تیم داریم الان؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  • Escanor و ERF_JU از این پست تشکر کرده است

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

1378mohammad

1378mohammad

تازه به ما ملحق شده

• بن شده
  • 10 ارسال

میشه تاپیکشو بزارید. :1:  :8:

• Signora Omicidi و Escanor از این پست تشکر کرده است
تصویر

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

تاپیک چی رو بذاریم :22: ؟ اینجا تاپیک بازیه دیگه :22: شبکه های پخش بازی هم اینجا http://liveonsat.com/today.php هست

• eⁿzº, Signora Omicidi, Escanor و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

1378mohammad

1378mohammad

تازه به ما ملحق شده

• بن شده
  • 10 ارسال

chi-4932651966.jpg

• Bianconero Amore, eⁿzº, Signora Omicidi و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
تصویر

amin_delpiero_juve

amin_delpiero_juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 233 ارسال
رسمی ترکیب :buffon bonuci barzagli caceres sandro peryera marchisoi sturaro hernanes dybala morata
  • eⁿzº, Signora Omicidi و Escanor از این پست تشکر کرده است

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

به کیلینی ، لیخت و پوگبا استراحت داده ، تو بحرانی ترین مقطع مربیگریش میاد به بازیکن های اصلی تیم استراحت میده ! مربی باید شجاعت داشته باشه که الگری داره فقط اگه نتیجه نگرفتیم تبدیل میشه به حماقت :1:

• Bianconero Amore, eⁿzº, Signora Omicidi و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

جدا ار نتیجه نیمه اول، واقعا خوب بازی کرد یووه ، ولی چند تا بازیکن شدیداً تو مخی هست مثل پریرا و مارکیزیو که چند موقعیت خوب رو از دست دادن

این الکی گل خوردن چه صیغه ایه که تو بازی های اخیر زیاد دیدیم

• Signora Omicidi از این پست تشکر کرده است
dme48gukzvs8_t.jpg

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

نه سیستم تیم پسندمه نه ترکیبش

ترکیب سه نفر خط هافبک خیلی بده. پریرا-مارکیزیو- استورارو.

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال

مهد کودک باز کردیم تو خط حمله، موراتا و دیبالا فقط برای خودشون بازی میکنند. نیمه دوم باید مانژوکیچ رو بیاره جای یکیشون. 

شرایط متأسفانه نرمال نیست اصلاً، گلی که خوردیم واقعاً خیلی مسائل توش دخیل بود، اگر کیه وو 5 تا موقعیت داشت یه گل میزد میگفتیم حقمون بوده ولی این گل واقعاً حقمون نبود و باعث شد استرس تیم بره بالا و عصبی تر بازی کنیم

واقعاً به یه برد احتیاج داریم.

• mory, Signora Omicidi و NedVed 11 از این پست تشکر کرده است

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

استورارو رو باید با لگد از ورزشگاه بندازن بیرون ، الگری نیز یک تخته اش کمه ! 

تیم کلا به فنا رفته ! از عکس العمل اخر بازی بوفون همه چیز مشخص بود !

ساندرو و تا حدودی هرنانس خوب بودن و تمام !

• Heypnotism, Signora Omicidi, Arturo Vidal و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

NedVed 11

NedVed 11

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 107 ارسال

اگه کوادرادو رو به راست به جای پریرا بیاره و پوگبا رو به چپ جای استورارو ، شاید بتونیم 2 تا گل تو نیمه دوم بزنیم و کارو تموم کنیم .

البته با این وضع بازی موراتا  بهتره مانژو ی با تجربه تر به بازی بیاد .

مسئله ی یوونتوس مسئله ی عشق است ....

| استفان لیختشناینر |

qs9e2jb1gfk2kjbi5s7s.jpg

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
موراتا ساندرو بارزالي فقط خوب بودن. گل رو يه اتفاق بود پيش مياد قبلا هميشه بعدش گل ميزديم الان نميتونيم. بيشتر سيستم مشكل داره به نظرم. ٤-٣-٢-١ بايد باشه. نبود بازيكني مثل توز يا پيرلو حس ميشه
  • mory و Signora Omicidi از این پست تشکر کرده است

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

آقا ساندرو که رویایی بازی کرد و هرناندز متوسط رو به بالا 

ولی کلاً از بازیکنای سن پایین نمیشه یه چیزه رویایی انتظار داشت که یه تنه بیاد بازی رو در بیاره

و یه نکته مهم اینه که این بازیکنای کیه وو حرص در بیار بازی می کنن 

یعنی واقعا می خوام این بازی رو ببریم خیلی تنفر انگیزه این تیم

• Signora Omicidi و NedVed 11 از این پست تشکر کرده است
dme48gukzvs8_t.jpg

Arturo Vidal

Arturo Vidal

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 188 ارسال
استورارو یه سیو اتفاقی جلوی رئال داشت.با این سیوش فکر کردیم ویدال جایگزین شد.واقعا در حد تیم نیست
گویا مستر الگری تو فکر اپلیکیشن های جدیدشه و خودشو زیاد درگیر تیم نمیکنه
به بوفون و بونوچی هم استراحت بده دیگه
  • mory و Signora Omicidi از این پست تشکر کرده است

I must be strong , life carries on
and although time might heal the pain , the world won't be the same

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

مشکل از سیستم بکارگیری الگری هم هست. با این سیستم اون دو مهاجم بالا هم نمیدونن باید چکار کنن.تا دست از این سیستم برنداره همینه. تیم باید 3-3-4 بازی کنه 

کوادرادو رو داریم اون وقت دوباره چسبیده به بازی مرکز گرایی که همه رو خنثی میکنه مخصوصا وقتی خط هافبکمون استورارو باشه

کوادرادو باید بیاد سمت راست خط حمله. دیبالا بره سمت چپ خط حمله وموراتا تو نوک. استورارو رو بکشه بیرون مارکیزیو بره سمت راست خط هافبک وهرنانس وسط زمین بازی کنه وپوگبا هم سمت چپ خط هافبک

amin_delpiero_juve

amin_delpiero_juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 233 ارسال
مارکسیو رو کشید بیرون!!!! باز استورارو تو هست!!!
مرسی تعویض!!!

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
همچين ميگين استورارو استورارو انگار كل تيم عالين فقط اين افتضاحه. مشكل تيم استوراروي بد بخت نيس.
  • Signora Omicidi و Senmorta از این پست تشکر کرده است

ارسال پاسخ

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی