Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

هفته دوم سری آ : رم 2 -1 یوونتوس

123 replies to this topic

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2,086 posts
ای بابا کاسرس شوخی جالبی بود واسه یووه از انواع و اقسام سوتی هایی که داد و تیم رو به فنا داد تا الان که همچنان منتظر یه مهره قابل اتکایی هستین که از توش در بیاد که عمرا در بیاد
  • Signora Omicidi likes this
dme48gukzvs8_t.jpg

30aMak

30aMak

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 714 posts

تا حالا شده تو یک فصل اون هم دو بازی اول ببازیم؟ این هم فکر کنم رکورد جدید محسوب بشه!

• Signora Omicidi, Escanor, یووه ای and 1 other like this

We believed we'd catch the rainbow, ride the wind to the sun, sail away on ships of wonder
But life's not a wheel, with chains made of steel
So bless me, come the dawn

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2,808 posts
  • Locationكرج

تا حالا شده تو یک فصل اون هم دو بازی اول ببازیم؟ این هم فکر کنم رکورد جدید محسوب بشه!

دوبازي پياپي شده بود ولي دوبازي اول فصل نه! #ركورد_زديم
  • Bianconero Amore, Signora Omicidi, Escanor and 2 others like this

hoceynjuventini

hoceynjuventini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 692 posts
  • Locationshiraz
من در کل عقده کرده بودم که پست ندم در مورد این بازی ولی در کل من چیز خاصی ندیدم که بخوام بیام اینجا بگم جز اینکه انگار رم مقابل یه تیم دبیرستانی بازی داشت

2_5_3 !!!!!!!! واقعا! ؟؟؟ آلگری چه فکری پیش خودش کرده بنده خدا گذشت فصل قبل بیدار شو پیرلو و توز و ویدال رفتن ملتفتی! ؟!؟!

یه نفر بهم بگه چرا وقتی وسط زمین توپ دست ما بود پاس میدادیم به دفاع بعد اونا توپ رو از دست میدادن! ؟!!!

لیختشتاینر افتضاح
پوگبا گم و گور شده بود تو بازی
فقط دیبالا و بوفون خوب بودن
jűvęŅŢś f○r €V£ř

Reply to this topic

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users