پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

يوونتوس و ليگ قهرمانان فصل 2015/16

225 پاسخ برای این موضوع

Sassan

Sassan

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1143 ارسال

asne_cwlzr0ywcaaorm6.jpg

• mory, alexdelpiero, El rey leon و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juventus_wallpaper_by_harvy355-d5q4lea.j

Sassan

Sassan

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1143 ارسال

بازی رفت 3 شنبه 4 اسفند

بازی برگشت 4 شنبه 26 اسفند  :146fs495919:

• juve's fan, mory, alexdelpiero و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juventus_wallpaper_by_harvy355-d5q4lea.j

hoceynjuventini

hoceynjuventini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 692 ارسال
  • Locationshiraz
هیچ چشم امیدی به ماروتا نداشته باشید اون تو 2 ماه و خورده ای تعطیلات لیگ ها اینقد دق مرگمون میکنه یه بازیکن بگیره وای به حال تعطیلات زمستانی و نیم فصل
  • Bianconero Amore, mory, alexdelpiero و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
jűvęŅŢś f○r €V£ř

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

اشتباه همه اینه که یووه آلگری رو همه با یووه کنته مقایسه می کنن ، اون تیم کنته از پس ضعیف ترین ها یا معمولی ترین های اروپا بر نیومد

• Delle Alpi, MaMpIeRo, alexdelpiero و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

-OMID-

-OMID-

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 508 ارسال
  • LocationTehran

^ اشتباه شما هم اینه که در حالیکه هیچ صحبتی از یوونتوس کونته نشده ، باز حرف خودتو میزنی و بحث آلگری/کونته رو میکشی وسط :53:

به مراتب اتفاقات بهتری میتونست برامون تو این قرعه کشی بیفته ، اما به هر حال خوردیم به بایرن ، اما نباید فراموش کرد که 1- تیم اگر حذف شه تنبیه بازی سهل انگارانه ش تو فاز حمله مقابل سویا

و بازی ضعیف اکثر تیم تو تقابل خونگی با مونشن گلادباخ رو میده. 2-تقابل فینالیست دوره قبل با یکی از بهترین های چند سال اخیر اروپا یه فینال زودرسه و اگر معیار مالی

(با تمام اهمیتش) در نظر گرفته نشه ، حذف برای هیچ کدوم از تیم ها ننگ نیست.

امیدوارم بازی قشنگی رو ببینیم از تیم ، خوشبختانه بعد از بازگشت به بازی خوبی که مقابل بارسا بعد از گل زودهنگامشون داشتیم ، میشه امیدوار بود که حتی اگر تیم با یه گل زودهنگام غافلگیر شه ، قدرت بازگشت به بازی رو داره.

البته همه این ها امیدواری هست و همه مون می دونیم که خوردیم به یه تیم سرسخت .

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, juve's fan و 21 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AICY-Personal-Branding-Marcello-Lippi-1.

Don Marcello Lippi

===============

Il Guerierro سابق

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

آلگری اگه اسکودتو رو برامون بگیره من به احترامش کلاه از سر برمیدارم...در مورد چمپیونز لیگ هم هر چقدر سال قبل خوش شانس بودیم

امسال بدشانس ترین تیم بودیمْ که بدترین قرعه کل 1/8 به ما خورد ...بدترین تیم و سبک بازی برای این یووه بایرن گواردیولاس...بخشیش هم

خودمون مقصریم البته با فرصت سوزی هایی که برابر گلادباخ و سویا صورت دادیم... یه مساوی در تورین و یه باخت آبرومندانه در مونیخ میتونه

پایان خوبی بر فصل ۲۰۱۵/16 یووه در اروپا باشه...جیزی که منو بیشتر میسوزونه اینه که با اون همه صلابت  آخر سر باید مبلغ حضور در اروپا رو

با کفتارهایی  که با سلام و صلوات بالا اومدن و احتمالا بازم مثل مرحله گروهی کیسه گل خواهند شد تقسیم کنیم و عملا توانمون برای تقویت دوباره تیم

کمتر خواهد شد..

پ . ن : من سیتی - دینامو کیف :fp:

• Bianconero Amore, mory, MaMpIeRo و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

sinazzz

sinazzz

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 503 ارسال

یکم دیدگاه من متفاوت با بقیه بنظر میرسه. البته شکی در قدرت بایرن ندارم. فوق العاده قوی و با ثبات هستند ولی بایرن (پپ) یک مشکل اساسی داره و اون مشکل "فقط" تکیه کردن به نقطه قوتشونه!

اما جایی که من متفاوت فکر میکنم توی تیم خودمونه. اول فصل هم پست دادم و گفتم که 4 سال قبل رو بگذارید کنار. با رفتن بازیکنی مثل پیرلو اون سبک بازی مالکانه هم بهمراهش رفت! اصلا فکر نمیکنم مالکیت حدود 70 درصدی توپ توسط فیورنتینا اونم توی یوونتوس ارنا در حالتی که تنها شوت داخل چهارچوب فیو همون ضربه پنالتی بود نتیجه ناکارامدی خط میانه یووه باشه. اگه فقط همین یک بازی بود باز میشد نتیجه گیری های متفاوتی کرد اما در 6 بازی اخیر لیگ و تقریبا تمام بازی های اروپا با همین سبک بازی کردیم

در نتیجه اتفاقا فکر میکنم بایرن دقیقا بازی رو میکنه یووه مورد نظرش هست. باقی ماجرا همش برمیگرده به تمرکز و شرایط هر تیم در این مرحله. اما اونقدر ناامید نیستم.

• Bianconero Amore, mory, eⁿzº و 23 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

These things bring you to reality as to how fragile you are; at the same moment you are doing something that nobody else is able to do. The same moment that you are seen as the best, the fastest and somebody that cannot be touched, you are enormously fragile. Because in a split second, it's gone

black&white

black&white

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 98 ارسال
  • Locationahvaz
قطعن شانس بایرن از یووه بیشتر ولی یووه از پیش باخته نیست منتها یه مسئله ی نگران کننده که وجود داره اینه که ما الان غیر از سیستم 352 تو بقیه سیستم ها لنگ می زنیم در واقع نظم بازی تو 352 خیلی بیشتر از بقیه سیستمها مشهوده ولی روبروی بایرنی که وینگرای فوقو العاده ای داره بازی با 352 خودکشیه واقعن اینکه با توجه به نداشتن بازیکن پشت مهاجم الگری خیلی جای مانور نداره نگران کننده ترین موضوع قابل بحث در واقع حریف اولین مرحله ی حذفی بایرن نیست اولین حریف سیستم خودمونه که بشه بهش اتکا کرد تو اروپا بعد از اون از پس هر حریفی میشه بر اومد ولی بازی با 352 تو اروپا جلوی 70 در صد رقبا یعنی باخت
  • Bianconero Amore, mory, alexdelpiero و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21244 ارسال
  • LocationDeutschland

- شايد عجيب باشه ولي اصلا نا اميد نيستم.

من بايرن گوارديولا رو تيم بسيار خوبي ميدونم و حتي پر مهره تر از زمان هنكس هست، از نظر انعطاف تاكيتيكي هم تيم به مراتب بهتري ـه ولي "قدرت" اون تيم بيشتر بود، بايرن هنكس ترسناك بود !

ما هم تيم ضعيفي نيستيم، همونجور كه قبلا گفتم اعتقاد قلبي دارم كه تيم امسال بسيار تيم كامل و قدرتمند تري نسبت به سال هاي پيش هست.

به نظرم در صورتي كه بدشانسي نياريم و يا غافلگير نشيم ميتونيم پا به پاي بايرن حركت كنيم ولي نميشه اين رو ناديده گرفت كه شانس بايرن بيشتره.

• Bianconero Amore, mory, MaMpIeRo و 21 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

درسته سخت ترین قرعه هست اما جالب ترینش هم هست مانجوکیچ بدجوری با پپ لجه ویدال و کومان هم دوباره به تورین میاد خدیرا هم که خودش المانیه و تقابل الگری و پپ از تاکتیکی ترین مربی های جهان .

نقاط ضعف ما نداشتن یک ضربه ازاد زن خوب و نبود بازیکن خلاق بازیسازه و مشکل بایرن هم البته پپ این مشکل رو تو 3 سال حل کرده و قبلا پاس های زیادی رد و بدل میشد در کل مشکل بایرن همون نقطه قوتشه چون متکی به دو وینگره و چپ و راست ما خوب عمل کنن میشه باهاشون رقابت کرد ما موراتا و دیبالا و استورارو کم تجربه رو داریم اونا با کلی تجربه میان من ب نظرم همون نتیجه پارسال ک جلوی رئال رقم زدیم رو جلوی بایرن پیش بینی میکنم اگر روز خوب تیم ما باشه وگرنه حذفیم چون بایرن خیلی پر مهرست . 

ضعف بیرن توی ضد حمله خوردنشه ولی امسال این مشکل رو حل کردن باز باید دید چ میشه کرد .....واقعا بازی جذاب سخت و غیر قابل پیش بینیه مثل بارسا بایرن سال قبل

• Bianconero Amore, mory, alexdelpiero و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر

حالا چرا ترسیدین بعضیا 

این بایرن اون بایرن 3 سال پیش نیست و این یوونتوس اون یووه 3 سال پیش نیست

3سال پیش اصلا یووه مهاجم نداشت .

بیا مقایسه کنیم :

دوازه بان : 

بوفن و نویر 

مدافع : کیلینی و بازراگلی و بونوچی 

مدافع بایرن : آلابا و بن عطیه و بواتنگ

پیستون هایه راست و چپ  یووه :

لیششتاینر و ساندرو(تیم منتخب اروپا )  و کوادرادو  که هر سه عالین 

پیستون  هایه بایرن : 

فیلیپ لام و روبن همرا با کومان فوق العاده هستن 

خط میانی یووه:

پوگبا و استورارو و مارکیزیو و هرنانس 

خط میانی بایرن :

ویدال و ماتینز و داگلاس کاستا و آلکانتارا و آلونسو 

خط حمله یووه : مانژوکیج و دیبالا در بهترین فرم ممکنشون هستن و موراتا و زازا رو یووه داره 

خط حمله بایرن : لواندوفسکی و مولر هم در بهترین شرایط ممکن هستن که خیلی عالین 

یعنی اینجور که من میبینم خط میانی فقط یکم در سطح پائدن شاید باشیم البته اگه خط میانی اون روز خوب کار کنن مشکلی نیست شایدم بهتر بودن بیشتر مد نفر من هافبک دفاعی هایه بایرن هستن تو بقیه پست ها من مشکلی نمیبینم خیلی با جرات دارم در مورد پیستون هایه یووه میگم که هیچی کمی از بایرنی ها ندارن. دیگه بایر از بارسا که شاخ تر نبود پارسال یووه دیبالا و مانزوکیج و ساندرو رو نداشت . امسال به طور قطع و یقین من میگم از یووه پارسال بهتریم . همین ویدال نمیگم بده ولی ویدال قبل نبوده که تو یووه بازی میکرد همین سال آخر . یووه از نظر سرعت خیلی بهتر شده و همینجوری دارن پیشرفت و هماهنگ تر میشن .

سالهایه قبل خیلی استرس از باخت بد داشتیم ولی دیگه اینجور نیستم من یووه و بایرن رو در سطح هایه یکسان میبینم اصلا هم ترسی از بایرن ندارم همین تیم اگه بخواد ببازه بد میبازه بازی اول در زمین یووه من میگم حتی بهتره چون یووه هم ترسش میریزه البته اگه داشته باشه و هم اینک راحت تر میتونن بازی کنن . 

اون تیم هیولایه بایرن و اون تیم سطح پایین یووه دیگه الان فرق کرده . یووه جلویه بارسا نشون داد همچین هم دست پا بسته نبود امسال سرعت برایه یووه خیلی رفته بالاتر . بارسایه پارسال خیلی خوب بود در اصل هم یووه 2 بر 1 باخت گل سوم خب ول کرده بودن و تمام .

نکته کلیدی بازی همون ترکیبیه که الگری میچینه و بس و تاکتیک تیم . رئال هم پارسال خیلی ادعاشون میشد و یادمون نمیره یووه رئالی رو برده که همین رئال بایرن رو تو خونه سلاخی کرده 

البته اینا رو بهم ربط ندیم بهتره 

یه سلامی عرض میکنم خدمت بایرنی هایی که دارن تو فروم یووه میخونن ما چی میگیم 

• Bianconero Amore, alexdelpiero, Georgia و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

:conte:  :conte:  :conte:  :conte:

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

من نمیخوام بگم قطعا حذف میشیم چون اساسا کسی که از واژه قطعا تو فوتبال استفاده میکنه یعنی اساسا با معدلات حاکم بر اون بیگانه س...

اما در مورد این مقایسه ای که انجام دادی فیاض جان...از این مقایسه ها همون سال هم بچه ها تو فروم زیاد انجام دادن...در مورد شانسمون

هم باید اذعان کنیم تیم آلگری نسبت به کونته تو اروپا بهتر کار کرده اما در مجموع از لحاظ فوتبالی زیاد شانسی نداریم مگر این که اتفاق

عجیبی رخ بده...اگر آلگری بایرن رو حذف کنه باید مجسمه ش رو بسازن بزنن وسط میدون سن کارلو!!

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, mory و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال

من نمیخوام بگم قطعا حذف میشیم چون اساسا کسی که از واژه قطعا تو فوتبال استفاده میکنه یعنی اساسا با معدلات حاکم بر اون بیگانه س...

اما در مورد این مقایسه ای که انجام دادی فیاض جان...از این مقایسه ها همون سال هم بچه ها تو فروم زیاد انجام دادن...در مورد شانسمون

هم باید اذعان کنیم تیم آلگری نسبت به کونته تو اروپا بهتر کار کرده اما در مجموع از لحاظ فوتبالی زیاد شانسی نداریم مگر این که اتفاق

عجیبی رخ بده...اگر آلگری بایرن رو حذف کنه باید مجسمه ش رو بسازن بزنن وسط میدون سن کارلو!!

البته درست میگیا . ولی برد یووه جلویه رئال باعث شده هیچ حرف حدیثی نباشه یادمه سه سال قبل همه میدونستن قطعا یووه رو میبره بایرن ولی تو طرفداری وقتی میبینم 90 درصد شانس برابر میدونن ولی باز هم به خاطر هماهنگی اونا یکم کارمون سخت تر از اوناست . یعنی بازم این روبن شکمش جر بخوره یا لواندوفسکی بترکه خیلی حال میده هرچند یووه هر دفعه جلویه تیم هایه بزرگ قبل بازی یا مصدوم میده یا محروم نمیدونم چه سریه 

آقا کارت ها بخشیده میشه یا نه؟

• alexdelpiero, tecra, Georgia و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Mohammad Boushehri

Mohammad Boushehri

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 210 ارسال

بایرن تیم خوبیه

اما به نظر من تنها تیم هایی  که میتونن بایرن رو حذف کنن همین یوونتوس و بارسا هستن 

...

یوونتوس چند سال پیش روبرو اون بایرن رویایی خیلی خوب بازی کرد ! الان که هم یوونتوس قویتر شده هم بایرن ضعیفتر 

به نظرم دیبالا خیلی دردسر درست میکنه واسه بایرن و نقش کلیدی داره

• Bianconero Amore, alexdelpiero, tecra و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4166 ارسال

تیم های گواردیولا مالکیت توپ بالا دارند و زیاد پاس کاری می کنند.

راه کار مقابله با این روش بازی این است که هر وقت یووه توپ را از بایرن گرفت سریعا و بدون اشتباه و با دقت بالا به سمت دروازه حریف بره

یعنی از مالکیت کم توپ بیش ترین بهره برداری رو بکنه

در ضمن سیستم بازی بایرن بر حرکت از بغل و گوش ها استوار شده

راحت هم دریبل می زنند

• Bianconero Amore, juve's fan, mory و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2517 ارسال

یکم دیدگاه من متفاوت با بقیه بنظر میرسه. البته شکی در قدرت بایرن ندارم. فوق العاده قوی و با ثبات هستند ولی بایرن (پپ) یک مشکل اساسی داره و اون مشکل "فقط" تکیه کردن به نقطه قوتشونه!

اما جایی که من متفاوت فکر میکنم توی تیم خودمونه. اول فصل هم پست دادم و گفتم که 4 سال قبل رو بگذارید کنار. با رفتن بازیکنی مثل پیرلو اون سبک بازی مالکانه هم بهمراهش رفت! اصلا فکر نمیکنم مالکیت حدود 70 درصدی توپ توسط فیورنتینا اونم توی یوونتوس ارنا در حالتی که تنها شوت داخل چهارچوب فیو همون ضربه پنالتی بود نتیجه ناکارامدی خط میانه یووه باشه. اگه فقط همین یک بازی بود باز میشد نتیجه گیری های متفاوتی کرد اما در 6 بازی اخیر لیگ و تقریبا تمام بازی های اروپا با همین سبک بازی کردیم

در نتیجه اتفاقا فکر میکنم بایرن دقیقا بازی رو میکنه یووه مورد نظرش هست. باقی ماجرا همش برمیگرده به تمرکز و شرایط هر تیم در این مرحله. اما اونقدر ناامید نیستم.

منم با نظرتون موافقم.. یووه دوست داره عقب بشینه و تیم حریفو جلو بکشونه تا بتونه ضد حمله بزنه

فقط اینکه آیا یووه بتونه به بایرن ضد حمله بزنه سوال بزرگیه. دیبالا تجربه کافی رو نداره. مانژو و دیبالا هردو تازه به ترکیب اضافه شدن و اگه خدیرا رو هم اضافه کنیم سه عنصر جدید اون جلو به تیم اضافه شدن که شناخت متقابل کافی برای چشم بسته پاس دادن به هم رو ندارن. هماهنگی که سال های قبل ویدال با لیخ داشت..برای ضدحمله زدن این پارامترها لازمه که امیدوارم تا اون موقع به این سطح برسیم. از طرفی با بودن دکتر کیه لینی شانس سوتی و پنالتی و خوردن گل اتفاقی زیاده..

یه مسئله ای که هست، تیم های گواردیولا معمولن در بازی های حذفی تو زمین حریف خوب کار نمیکنن و نتیجه دلخواهشونو در آلمان میگیرن.. الگری هم از اون طرف تو بازی های رفت که تو زمین خودی برگزار میشه معمولن خوب نتیجه گرفته. اگر بتونیم بازی رفت رو ببریم بازی برگشت روحیه و اعتماد به نفس تیم بالا میره و میشه امیدوار به بازی برگشت بود.. 

• Bianconero Amore, juve's fan, mory و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

یعنی اینجور که من میبینم خط میانی فقط یکم در سطح پائدن شاید باشیم البته اگه خط میانی اون روز خوب کار کنن مشکلی نیست شایدم بهتر بودن بیشتر مد نفر من هافبک دفاعی هایه بایرن هستن تو بقیه پست ها من مشکلی نمیبینم خیلی با جرات دارم در مورد پیستون هایه یووه میگم که هیچی کمی از بایرنی ها ندارن. دیگه بایر از بارسا که شاخ تر نبود پارسال یووه دیبالا و مانزوکیج و ساندرو رو نداشت . امسال به طور قطع و یقین من میگم از یووه پارسال بهتریم . همین ویدال نمیگم بده ولی ویدال قبل نبوده که تو یووه بازی میکرد همین سال آخر . یووه از نظر سرعت خیلی بهتر شده و همینجوری دارن پیشرفت و هماهنگ تر میشن .

البته اگه ساندرو یی در کار باشه  و باز  با حضور اورا  سورپرایز نشیم 

• Bianconero Amore, conte, Georgia و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

BAYERN MUNCHEN

BAYERN MUNCHEN

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 5 ارسال

یووه خیلی اماتور گونه هم قرعه خودش رو سخت کرد هم قرعه بایرن رو :fp:

عجب ذهینت های جالبی دارن دوستان !!!! فکر کنم اصلا بازیهای این فصل بایرن رو ندیدین و فقط از روی شناختی که از پپ دارید نظر میدین

بایرن این فصل و حتی فصل گذشته بسیار تغییر کرده و اصلا دنبال  حفظ توپ نیست  درسته حفظ توپ برای بایرن مهم هست ولی مثل قبل کلیدی نیست

شما به خرید های دو سال اخیر بایرن نگاه کنید  بایرن هرگز بی جا خرید نمیکنه  چرا ویدال رو خرید و چرا تا روز اخر به شدت دنبال کومان بود در حالی که  داگلاس کاستا رو هم خرید بود ؟؟؟  پپ دنبال بازیکنانی هست که به تونه بلافاصله  از دفاع به حمله و با سرعت زیاد بازی کنه  و ضد حمله هم بزنه  و صد البته پپ در این چند سال دیده که چطور تیم ها چند لایه جلو بایرن بازی میکنن و دنبال ضد حمله هستن به همین خاطر دنبال خرید بازیکنانی بود که شوت زن باشن و قابلیت عبور از مدافعین حریف رو داشته باشن به همین خاطر کاستا و کومان و ویدال خریده شدن

بایرن اصلا تاکتیک خاصی رو دنبال نمیکنه و بر حسب داشته هاش بازی میکنه به نوعی تاکتیک محور نیست بلکه بازیکن محور شده  یعنی وقتی روبن و ریبری و کوستا هستن یه تاکتیک بازی میکنه و وقتی نیستن تاکتیک دیگری

بایرن فصل پیش کاملا شایسته قهرمانی اروپا بود ولی بدشانی و مصدومیت های روبن و ریبری ..مارتینز..بن عطیه..الابا..شواینی .. وغیره و حتی مصدومیت لوا  کمر تیم رو شکست وگرنه بارسا حریفی نبود که بتونه از سد بایرن عبور کنه

بایرن با امادگی زیادی احتمالا مقابل یووه  بیاد  تعطیلات زمستانی  و استراحت یک ماهه بایرنی ها و صد البته برگشت تمام مصدومان من جلمه  گوتزه .. ریبری... الابا ... میتونه دست پپ رو خیلی باز کنه

بایرن فصل قبل با بازیکنانی نظیر رافینیا .. برنات..دانته .. روده .. شواینی ( تازه از مصدومیت برگشته ) تیاگو ( تازه از مصدومیت برگشته ) لواندوفسکی ( مصدوم )  مقابل بارسا رفت و کلی بازیکن غائب داشت

به نظرم تنها چیزیکه میتونه باعث حذف بایرن بشه همین مصدومیت های ناگهانی هست مثل فصل قبل  و مسئولین بایرن از ترس همین مصدومیت ها با وجود روبن ..ریبری..مولر..لوا..گوتزه..و کلی ستاره دیگه رفتن و کومان و ویدال و کاستا رو خریدن چون بدجوری مصدومیت به تیم ضربه زد

یووه اما اون تیم هماهنگ فصل قبل نیست فصل قبل بازیهای زیبای پیرلو  ویدال و توز واقعا خیلی از بازیها رو برای یووه در اورد  یووه مثل فصل قبل زیاد در جدول سری ا راحت نیست و فشار زیادی در جدول احساس میکنه  به هر حال یووه  یووه هست و قدرت اول ایتالیا و هرگز تیم و قرعه راحتی نیست

امیدوارم بایرن با ترکیب کامل مقابل یووه بازی کنه

• Bianconero Amore, alexdelpiero, tecra و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال

یووه خیلی اماتور گونه هم قرعه خودش رو سخت کرد هم قرعه بایرن رو :fp:

عجب ذهینت های جالبی دارن دوستان !!!! فکر کنم اصلا بازیهای این فصل بایرن رو ندیدین و فقط از روی شناختی که از پپ دارید نظر میدین

بایرن این فصل و حتی فصل گذشته بسیار تغییر کرده و اصلا دنبال  حفظ توپ نیست  درسته حفظ توپ برای بایرن مهم هست ولی مثل قبل کلیدی نیست

شما به خرید های دو سال اخیر بایرن نگاه کنید  بایرن هرگز بی جا خرید نمیکنه  چرا ویدال رو خرید و چرا تا روز اخر به شدت دنبال کومان بود در حالی که  داگلاس کاستا رو هم خرید بود ؟؟؟  پپ دنبال بازیکنانی هست که به تونه بلافاصله  از دفاع به حمله و با سرعت زیاد بازی کنه  و ضد حمله هم بزنه  و صد البته پپ در این چند سال دیده که چطور تیم ها چند لایه جلو بایرن بازی میکنن و دنبال ضد حمله هستن به همین خاطر دنبال خرید بازیکنانی بود که شوت زن باشن و قابلیت عبور از مدافعین حریف رو داشته باشن به همین خاطر کاستا و کومان و ویدال خریده شدن

بایرن اصلا تاکتیک خاصی رو دنبال نمیکنه و بر حسب داشته هاش بازی میکنه به نوعی تاکتیک محور نیست بلکه بازیکن محور شده  یعنی وقتی روبن و ریبری و کوستا هستن یه تاکتیک بازی میکنه و وقتی نیستن تاکتیک دیگری

بایرن فصل پیش کاملا شایسته قهرمانی اروپا بود ولی بدشانی و مصدومیت های روبن و ریبری ..مارتینز..بن عطیه..الابا..شواینی .. وغیره و حتی مصدومیت لوا  کمر تیم رو شکست وگرنه بارسا حریفی نبود که بتونه از سد بایرن عبور کنه

بایرن با امادگی زیادی احتمالا مقابل یووه  بیاد  تعطیلات زمستانی  و استراحت یک ماهه بایرنی ها و صد البته برگشت تمام مصدومان من جلمه  گوتزه .. ریبری... الابا ... میتونه دست پپ رو خیلی باز کنه

بایرن فصل قبل با بازیکنانی نظیر رافینیا .. برنات..دانته .. روده .. شواینی ( تازه از مصدومیت برگشته ) تیاگو ( تازه از مصدومیت برگشته ) لواندوفسکی ( مصدوم )  مقابل بارسا رفت و کلی بازیکن غائب داشت

به نظرم تنها چیزیکه میتونه باعث حذف بایرن بشه همین مصدومیت های ناگهانی هست مثل فصل قبل  و مسئولین بایرن از ترس همین مصدومیت ها با وجود روبن ..ریبری..مولر..لوا..گوتزه..و کلی ستاره دیگه رفتن و کومان و ویدال و کاستا رو خریدن چون بدجوری مصدومیت به تیم ضربه زد

یووه اما اون تیم هماهنگ فصل قبل نیست فصل قبل بازیهای زیبای پیرلو  ویدال و توز واقعا خیلی از بازیها رو برای یووه در اورد  یووه مثل فصل قبل زیاد در جدول سری ا راحت نیست و فشار زیادی در جدول احساس میکنه  به هر حال یووه  یووه هست و قدرت اول ایتالیا و هرگز تیم و قرعه راحتی نیست

امیدوارم بایرن با ترکیب کامل مقابل یووه بازی کنه

اتفاقا یووه هر روز داره هماهنگ تر میشه شما بازی هایه یووه این فصل بعد از عدم هماهنگی اوایل فصل رو ندیدی وقتی یووه تیمش هماهنگ شده الان یووه اژدهایه 7 سره . یووه توس حاضر از یوونتوس 15 سال اخیر قویتره تازه اولین سالیه که وینگر ها دارن نمود پیدا میکنن طی این 15 سال حملات یووه از میانه به کناره ها هم کشیده شده الان با وجود مانژو از هوا و دیبالا از زمین یووه یه تیم کامله تنها مشکل یووه هافبک دفاعی تخصیصیه که دنبالشه . 

اگر بایرن تیم کاملیم باشه بازیکنایه تازه از مصدومیت برگشته حتی یه مشکل هستن . بازی فکر کنم استفند ماه باشه 

تولد عیسی مسیح 4 دی هست و 11 دی هم اغاز سال میلادی من نمیدونم تعطیلات کریسمس چجوریه ولی بازم اینجور که معلومه بایرن استفند ماه تو کوران مسابقاته نه تعطیلات 

• Bianconero Amore, alexdelpiero, ace of glass و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4166 ارسال

متاسفانه دوستمون هم میاد اینجا و هم مطالبی که ما نوشتیم رو قبول نداره

برای یک نمونه که میگه...

چند تا امار می ارم از سایت یوفا حتی هر وقت بایرن باخته هم مالکیت توپش بالا بوده..پس شما دوست عزیز ما را به جهالت نیانداز

تو برد دو بر صفر ارسنال مالکیت توپ بایرن 69 درصد ارسنال 31

منبعhttp://www.uefa.com/...tics/index.html

تو بازی با زاگربمالیک توپ 71 درصد

منبع http://www.uefa.com/...5683/index.html

تو  بازی برگشت با ارسنال مالیک 66 درصد

منبعhttp://www.uefa.com/...atch/statistics/index.html

پس چطور میفرمایید گواردیولا دنبال مالکیت نیست.... امار که حرف شما را رد می کند...پس سبک اقای گواردیولا هم هیچ تفییری نکرده

• Bianconero Amore, mory, eⁿzº و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

ارسال پاسخ

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی