پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

12- الكس ساندرو

* - - - - 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
541 پاسخ برای این موضوع

Heypnotism

Heypnotism

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 152 ارسال

رفتنیه فکر دارمیان و دیشیلیو باشید

• tecra, Georgia و vahid.juv از این پست تشکر کرده است

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6045 ارسال
  • LocationKhorram Abad
اینا همش نفرین های اوراس! ژانویه برا رفتنش جشن گرفته بودیم حالا باید تاوان بدیم..!
  • tecra, Georgia , vahid.juv و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Mohamadjuve100

Mohamadjuve100

هوادار یوونتوس

• بن شده
  • 440 ارسال
روز از نو ...
  • tecra, Georgia , ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
پس تحمل کن، تحمل ستون بودن را:<br><br />ستونی از نور که فقط پرندگان کور <br><br />بَرو تکیه می‌زنند.

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 ارسال

ساکت، بی حاشیه و با اخلاق. دیگه این مثل اون قبلی نیست که آدم بهونه جور کنه! تازه زانوشم درد نمی کنه! اگر بفروشیمش... دیگه رسما میشیم نماد فروشندگی. آیاکس هم یه تیمی داشت که از بهترین تیمای تاریخ بود (اگر نگیم بهترین). البته حداقل آیاکس زیبا بازی می کنه.

اگر بزرگی معنا پیدا کنه تو باشگاه ها (که معنا نداره و خط کشی هم وجود نداره) و فاکتور تاریخ رو کمرنگ کنیم و و ذهنیت و افکار فعلی رو ملاک قرار بدیم یه باشگاه بزرگ محسوب نمیشیم واقعا.

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کافی‌ است چشمانم را بازکنم تا دوباره آغاز شود دودِ بشریت...

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

ببینین روزنامه ها زیاد شایعه مینویسن و بازیکناا الان تو تفریحن اصلا فکر نمیکنم ساندرو ب این راحتی از یووه بره اما اما اگر بره واقعا در مدیریت رو باید گل گرفت واقعا مرگ و ننگ بر ماروتا و امثالهم چون یکیو بدیم یکیو بگیریم هیجچ سودی نداره ...باید یکیو ک خوبه 8 تا 10 سال نگهش دارم 

اما میگم خیلی ممکنه شایعه باشه بازیکنی ک جوونه دوسال تو یووه هست ب این راحتی بره

هیچی معلوم نیست اما واقعا پول داریم و واقعا میشه ساندرو رو نگه داشت  و فروشش فقط کار مدیراست حتی اگه ساندرو مصاحبه کنه بگه من خودم رفتم هنوز یادمون نرفته ویدال مصاحبه کرده بود که یووه من رو فروخت 

• tecra, Georgia , vahid.juv و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6045 ارسال
  • LocationKhorram Abad
بخش مسخره این فروشها اینجاس ک میگن تصمیم با خود بازیکنه ک بمونه یا بره! خب یکی مثل ساندرو راحت میشینه درباره پیشنهاد چلسی با خودش دو دو تا چهار تا میکنه: اینا ک براشون فرقی نداره من بمونم یا ن اما اونا حاضر شدن بخاطرم رکورد بزنن و میشم گرونترین مدافع تاریخ حقوقمم ک بیشتر میشه، رسانه های اونجا قدرت بیشتری دارن راحت تر میتونم ب تیم ملی برسم و... چرا نرم؟

ماروتا میگه یووه جای بازیکن ناراضی نیس! این ک نشد حرف خب ساندرو اینجا راضیه ولی اونجا میتونه راضی تر باشه...

فقط ی ایتالیایی میتونه این پیشنهادو رد کنه...
  • mory, tecra, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

ارش کدوم بازیکن ک جاش تو یووه راحته توی تیم ملیه و جزو 4 تیم برتر اروپاس میره تیم دیگع 

شک نکن بزی سیاسه مدیراس

• tecra, Georgia , vahid.juv و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1484 ارسال

احتمالاً برای شما هم پیش اومده بازیکنی رو که از دید دیگران ستاره محسوب می‌شه به هر دلیلی دوست یا قبول نداشته باشید.

نمی‌شه منکر با‌اخلاق و بی‌حاشیه بودن الکس ساندرو بود و از این نظر برای من هم دوست‌داشتنی و قابل احترامه، دلایل و حس و حال دوست‌دارانش رو درک می‌کنم و قصد زیر سؤال بردن آمارش رو هم ندارم(هر چند که از نظرم قابل بحثه)، بر تکنیک ناب و چشم‌نواز برزیلیش که متأسفانه در یووه تا حدود زیادی بهش مهار زده شد هم نمیشه چشم بست ولی شخصاً هیچ‌وقت بازیش اون‌قدر راضیم نکرد که بتونم بگم یه وزنه‌ی غیرقابل جایگزینی برای یووه است و رفتنش رو (حتی با جایگزینی یه جوون ایتالیایی) از نظر فنی ضرر جبران‌ناپذیری نمی‌بینم. در دفاع(حتی با وجود پیشرفتش) مشکلات زیادی داشت و در حمله هم دست و بالش رو بستیم و اجازه‌ی چندانی بهش ندادیم.

می‌شه با اورا یا دچلیه مقایسه‌اش کرد و از رفتنش ناراحت شد، می‌شه حتی تعصب رو دخالت داد و گفت بهترین دفاع چپ جهانه ولی چیزی که من دیدم این بود که بازیکنی نیست که در سطح بالا بتونه تفاوت ایجاد کنه(حداقل در تیمی با سبک ما :fp: ).

به هر حال اگه موند امیدوارم پیشرفت کنه و بتونه بازیکن تعیین کننده‌ای بشه، اگه هم که رفت به خاطر نجابت و اخلاق و طرز رفتارش ازش ممنونم، از تیپ بازیکنانیه که فقط به فوتبال فکر می‌کنه نه حواشی و مدل مو و فالوئرها و لایکهاش.

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

Guest_A Tribute To Buffon_*

• مهمان

بحث اینجاست با فروشش آیا تقویت میشیم ؟
در فوتبال روز اروپا هیچ تیم فروشنده ای برنده نیست 
ببینید رئال بارسا بایرن فروشنده نیستند 

• mory, Aminvo, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

مثلاً رئال با فروش دیماریا به مشکل خورد؟

• Aminvo, tecra, Senmorta و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

اونا دیماریا رو می فروشن میرن خامسو می خرن برای همین به مشکل نمی خورن :1:  نه اینکه مثل ما برن دی شیلیو رو بخرن  :22: فرقش زمین تا اسمونه  :fp: 

در کل یه چندتا کلیپ از اسپیناتزولا دیدم بد نیست خوبه در واقع :1:   :8:  :6: 

• mory, eⁿzº, Pinturicchio و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4151 ارسال

بله...وقتی در کنارت بازیکن خوبی نباشه که باهات یک و دو کنه یا پاس رو به جلو بده مگه میشه یک تنه جلو رفت؟

یا اینکه مربی تیم تو را مدافع بذاره در حالی که قابلیتهای هجومی زیادی داری....

• tecra, Senmorta, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

این نوع فروشها جالب نیست

همینجور که پیرلو و-پوگبا و ویدال رفتن و جانشینشون خریده نشد برای ساندرو هم  همین اتفاق میفته.فروشهایی که فقط جنبه اقتصادی داره نه فنی. ربطی هم به ملیت بازیکن نداره.چون مارسلو برزیلیه و سالهاست داره تو رئال بازی میکنه. همین الوز 7 سال تو بارسلنا بازی کرده.

• tecra, Georgia , Sassan و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

اگه دوناروما یوونتوس بود با این جریان ها قطعا الان با پیراهن رئال عکس هم داشت !! منتها میلان هر جور بود سرمایه اش که قطعا اینده دروازه اتزوریه رو حفظ کرد ! این وسط یوونتوس خودش یکی از بهترین بازیکنانش رو وسوسه میکنه که تیم رو ترک کنه !! کلا یه مقدار این داستان درخواست خروج بازیکن ها مضحکه !!

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

ساندرو رفتنیه و همه ی ما از رفتنش ناراحت خواهیم شد...

اما وقتی به فروش ستاره هامون تو این چند ساله نگاه میکنیم ، به غیر حسرتی که مطئمنا میخورم اما میبینم تیم مون همچنان توی در لیگ قهرمانان مدعی مانده ..

لذا باز هم به مدیریت اطمینان میکنم و میدونم نقل و انتقالات و کلا مدیریت باشگاه در واقعیت مث چیزی نیست که ما تو فیفا  17 میبینیم و خیلی مسائلی هست که ما اصلا خبر نداریم و اصلا در قضاوت مون در نظر نمیگیریم.

ای کاش میموند ،  اما نگاه کردن به گذشته فایده ای نداره ، باید به فک اینده بود.

از کنته هم دلگیرم ، درسته مربی تیم دیگه ست و باید صلاح تیم ش رو در نظر بگیره اما از همون روز اولی که رفت چلسی ، چشمش همش به ستاره های ما بوده.

• tecra, Georgia , Serie A و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6045 ارسال
  • LocationKhorram Abad
حداقل شما ک دارین میفروشین بجز 70M‏ یکی دو بازیکن از این چلسی بگیرین... موقع فروش پوگبا هم باید اینکارو میکردیم. پول نقد ب کار ماروتا نمیاد...
  • tecra, L'Avvocato, Georgia و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

فروش ساندرو علاوه بر ناراحتی ازینکه هر سال ستاره میفروشیم اینه که چرا مدیریت ثبات ایجاد نمیکنن تو تیم.اینهمه جابجایی بازیکن تو پستای مختلف باعث عدم نتیجه گیری تو اروپا هست.تا یک پست بازیکن خوب پرورش میدیدم شروع میکنیم به فروش که بریم یجا دیگه رو درست کنیم بعد همین جا رو هم میزنیم خراب می کنیم

• eⁿzº, tecra, Georgia و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

• مهمان

متاسفم فقط همین
میخوام خوشبین باشم اما هیچ راهی نیست
چند نفر چند هقته پیش گفتند خوشبین باشیم و این حرفا
حالا اینو چی میگی ؟ ​

• tecra, Georgia , Gin و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 ارسال

واقعا متاسفم برای این تیم...  اصلا بحث نتیجه گیری نیست. این شیوه ی مدریت و نقل و انتقالات مخصوص تیمای کوچیکه. مدیریت که کوچیک باشه نتیجه اش همینه (کاری به کارای مثبت ندارم. بحثم ذهنیته).

به هر حال تصمیم گرفتن امور مربوط به یسووه رو تا حدی حواله بدم و الکی حرصشو نخورم! چون این باشگاه همینه و قر ار نیست مدیریتش تغییر کنه.

پ.ن: عزیزانی  که بازم از مدیریت دفاع میکنن ...  :fp:

• mory, tecra, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کافی‌ است چشمانم را بازکنم تا دوباره آغاز شود دودِ بشریت...

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

رفتنش قطعی شده.

• tecra, Georgia , ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی