پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته اول سری آ : یوونتوس 0-1 اودینزه

119 پاسخ برای این موضوع

amin_delpiero_juve

amin_delpiero_juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 233 ارسال

کلا دوستمون به 11 تا گتوزو اعتقاد دارن.

نه عزیز اتفاقا من خیلی اعتقاد به بازیکن تکنیکی دارم , من واسه همینم دارم میگم بازیکنی که ۴٠ تا واسش دادیم اینقد ضعیف که ٢ متر پا ب توپ نمیتونه بره و سریع توپ رو از دست میده
اتفاقا من خیلی دوست داشتم ببینم دیبالا پا ب توپ ک میشه حرکات انفجاری داشته باشه ولی تو این بازی هایی ک تو یووه ازش دیدم حتی یکی حتی یکی هم این حرکت رو ندیدم,
شما هم بهتره به تیکه انداختن که من به چی علاقه دارم جواب منطقی بدی
  • juve's fan, alexdelpiero, Soheil Bianconeri و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

انتظار دارم یک هافبک  خوب بخریم برای وسط زمین وبریم به 4-3-3 ودست از بازیکن پشت دو مهاجم واین مسخره بازیها برداریم وبا دیبالا و کوادرادو وموراتا 3-3-4 بازی کنیم که هیچ تیمی جلومون نتونه مقاومت کنه نه اینکه دوباره بخاطر ناقص بودنمون بریم 3-5-2 بازی کنیم 

ما بازیکنهای 4-3-3 رو داریم فقط یه هافبک بازیساز وسط کم داریم

چرا ما همیشه دوس داریم سیستمی بازی کنیم که ابزارش رو نداریم واون سیستم رو کمتر تیمی بازی میکنه چه زمان کنته چه الان

• Bianconero Amore, juve's fan, eⁿzº و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4162 ارسال

هافبک خوب کسی نیست که پاس های رو به عقب یا رو به بغل و عرضی بدهد.

پادوین مارکیزیو و خدیرا از این دست بازیکنان هستند در مقابل سه یار سفر کرده

• GioVanni Agnelli, eⁿzº, alexdelpiero و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Hamed-Bianconeri

Hamed-Bianconeri

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 244 ارسال

یه چیز دیگه ایی که خیلی زجر اور بود به جز نتیجه ضربات شروع مجدد ما بود تیمی که سالها کسایی مثل دل پیرو و پیرلو براش ضربه ازاد میزدن حالا بونوچی براش کاشته میزنه  :2laugh: پوگبا هم 5 تا کرنر زد بدترین کرنرهای تاریخ یوونتوس رو رقم زد دیده بودم یه ضرب از کرنر بزنن تو گل ندیده بودم یه ضرب بزنن تو اوت  :1:

+میگم نمیشه به مانزوکیچ هم لقب لرد رو بدیم تو یه صحنه جلوی دروازه به یه شکل خاصی یه موقعیت رو از دست داد که کلن خرابش شدم از همین الان  :1:

+شکست بعد از 957 روز تو یووه ارنا

• Bianconero Amore, juve's fan, alexdelpiero و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

458v_1_3.jpg

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21230 ارسال
  • LocationDeutschland

- تیمی که گل نزنه، گل میخوره.

نیمه اول کومن حملات خوبی رو ترتیب داد ولی فاقد تجربه و البته تبهر لازم بود برای بهره برداری مناسب و 100% ـی از موقعیت ها.

به نظرم ترکیب اولیه تیم خیلی ایراد داشت و در ادامه هم دیگه جبران اشتباهات کافی نبود.

ضمن اینکه بعد از اینکه گل خوردیم تیم کاملا تمرکز خودش رو از دست داد و این مسئله تلخی ـه که توی یوونتوس آرنا به این شکل ببازیم.

نبود مارکیزیو و ... هم صرفا یک بهونه ساده لوحانه ست، یوونتوس تحت هر شرایطی بهتر و کامل تر از اودینزه بود و این باخت بدی بود ...

• Bianconero Amore, juve's fan, mory و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

خداییش این سیستم 3-3-4 عیبی داره . یک هافبک درست حسابی برای وسط زمین بخریم تمومه

بوفون

ساندرو                          کیلینی                                             بونوچی                                لیشتشتاینر

پوگبا                                                      (.............)                                         مارکیزیو                    

کوادرادو                                                                                                       دیبالا

موراتا

• Bianconero Amore, juve's fan, alexdelpiero و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
وراتی
  • alexdelpiero, El rey leon, Escanor و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

60 میلیون  :22:  :fp:

• alexdelpiero, El rey leon, Escanor و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

دقیقا به وراتی نیاز داریم در اینصورت عجیب وحشتناک میشیم چون تو هر پستی هم بازیکنهای ذخیره ی مناسبی داریم

• alexdelpiero, Escanor, vahid.juv و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

بازی رو ندیدم اما باورم نمیشه علگری دیبالا رو گذاشته رو نیمکت :22: تو بازیای دوستانه هم زیاد با بازیکنای اصلی بازیش نداد به غیر از یه بازی  :fp: 

• Bianconero Amore, alexdelpiero, El rey leon و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

vahid.juv

vahid.juv

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 611 ارسال
  • Locationgolestan-gorgan

نه عزیز اتفاقا من خیلی اعتقاد به بازیکن تکنیکی دارم , من واسه همینم دارم میگم بازیکنی که ۴٠ تا واسش دادیم اینقد ضعیف که ٢ متر پا ب توپ نمیتونه بره و سریع توپ رو از دست میده
اتفاقا من خیلی دوست داشتم ببینم دیبالا پا ب توپ ک میشه حرکات انفجاری داشته باشه ولی تو این بازی هایی ک تو یووه ازش دیدم حتی یکی حتی یکی هم این حرکت رو ندیدم,
شما هم بهتره به تیکه انداختن که من به چی علاقه دارم جواب منطقی بدی

خوب حرف منطقی = جواب منطقی 

حرف اولت چیزی جز احساس توش نداشت.

در مورد دیبالا هم شما چندتا 90 دقیقه ازش دیدی کلا؟؟؟؟؟ کلا 90 مین واسه یوو بازی کرده هنوز؟ فک نمیکنی سطح انتظارت خیلی بالاس؟ یازیکنی که شما با این ویژگی میگی که تکنیکی باشه تو پست دیبالا از استارت خوبی هم برخوردار باشه دریبلینگ فوق العاده هم داشته باشه و اونطوری که شما میگی بیاد تو زمین قادر باشه همه رو ورداره بنظرت یه کم در حد 50 60 میلیون فقط قیمتش بالا تر از خرید دیبالا در نمیاد واسمون؟؟؟؟؟؟؟ تازه فرض بر این بگیریم که همچین بازیکنی باشه اصلا. با این کیفیت که من متوجه شدم از حرف شما فقط 3 تا بازیکن تو جهان هستند که با داشتن توانایی دیبالا ازش خیلی بهترن به ترتیب سن ادن هازارد لیونل مسی و کریستسیانو رونالدو که بتونن توپو وردارن با دیریبلینگ بالاشون و توانایی فردی کار کنن و استارت بزنن. مسی غیر بارسا تیم نداشته کریس و هازارد هم چند سالی هستند که  تو تیمشون فیکسن. در مورد قیمتشون هم که حرف نزنم دیگه. شاید دیبالا بعدا بتونه بشه ادن هازارد حتی قد مسی رونالدو هم نه. ولی بنظرت بهتر نیست که حداقل تا نیم فصل صبر کنیم اگر بد بود بیایم سرشو ببریم. اونوقت منم مثل شما میام اعتراض میکنم چرا یه مدیر باید وقتی تیم پوست میندازه دیبالا رو بیاره پرا جاش گوتزه نیاد. ولی الان فقط صبر میکنم ببینم این مدیری که چندین ساله تو مطرح ترین تیم ایتالیا و یکی از مطرح ترین تیم های اروپا و جهان کار میکنه چرا دیبالا رو خریده و این بازیکن روند رشدش و استعدادش چقدره. چون اون الان  جایگاهش مدیر یووس و من جایگاهم  پشت لب تاب نشستم تو خونم دارم تو فروم ایرانی نظر میدم. چس قطعا اون شایسته تر از من بوده که اونجاس. از خرید دیبالا موجی هم طرفداری کرده که اگه سطحش از ماروتا بالا تر نباشه پایین تر هم نیست. 

در نظر داشته باشیم انتقال استرلینک به سیتی و انتقال غیب الوقوع دی بروین رو که با چه قیمت های ترانسفر شدن و میشن. 

لازمه اینجا به عنوان نظر شخصیم در مورد بازی امشب یوو این تیترو بزارم

اسپورتینگ خیخون 0-0 رئال مادرید؛ شروع ضعیف مادریدی ها در گام اول

تنی چند از بازیکنان رئال مادرید: کریستیانو رونالدو(دارنده 3 توپ طلا و افتخارات بی شمار دیگر) گرت بیل(گران قیمت ترین بازیکن جهان) خامس رودریگز(بهترین گلزن جام جهانی برزیل) تونی کروس ایسکو(ارزوی خیلی از ماها) تیم مقابلش هم معرف حضور میباشد.

• Bianconero Amore, Principino, pezhman و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

الان ترکیب ابتدایی در سیستم 3-5-2 رو دیدم 

اگر پادوین بازی خوبی انجام نداده که هیچ ولی اگر انجام داده بخاطر اینه که تو پست خودش بکار گرفته شده یعنی هافبک راست. من فکر می کردم  او رو هافبک وسط گذاشته ولی انگار پوگبا رو گذاشته بوده وسط .هر چند نیمه ی دوم تغییراتی انجام شد و پوگبا رفت سمت چپ هافبک جایی که تخصصشه

و عجیبتراینکه پریرا رو برده بود جای پوگبا سمت چپ هافبک

خیلی ترکیب وسیستم بدی چیده بود

ما میریم سمت 3-5-2 خود کشی می کنیم . تو حمله فلج میشیم و تو دفاع هم از دو بال کناری ضربه میخوریم و درس عبرت نمی گیریم. لیشتشتاینر همینجورش دقیقه ی شصت به بعد خسته میشه بعد تو 3-5-2 که طبیعتش اینه که فضای زیادی پشت بالهای کناری داره جا میمونه و تو تک موقعیت گل میخوریم و میبازیم

ما زمان کنته که 3-5-2 بازی می کردیم سه هافبک وسطمون پیرلو-ویدال و مارکیزیو بودن الان پوگبا-پادوین وپریرا

آقا اشتباه اشتباهه

اون زمان که اون سه نفر  بودن چی بود که الان با این نفرات باشه

• Bianconero Amore, Georgia , Z3IN48 و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

پادویین رجیستا بود دیگه الگری هم گفت قبلش ... در حد خودش خوب بود .. میتونست یه گل بزنه البته 

پریرا هم اون اوایل متمایل به چپ بازی میکرد .. اینکه بازیکن کجای زمین بوده زیاد مهم نیست شرح وظایف و عملکرد مهمه که هم از لحاظ مربی هم بازیکن درست اجرا نشده 

• Bianconero Amore, eⁿzº, El rey leon و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Seyyed Masoud

Seyyed Masoud

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 839 ارسال

ایسکو ، گوندوغان

• Georgia و vahid.juv از این پست تشکر کرده است
دوست دارم جووه

hoceynjuventini

hoceynjuventini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 692 ارسال
  • Locationshiraz
والا دیبا همین که اومد داخل یه پاس قشنگ داد به پوگبا

من نمیدونم چطور هست همه میگفتن خدا کنه بیاد و عالی هست حالا میگن چرا بلد نیست دریبل کنه یه آمار از فصل قبلش بگیرید بعد این بنده خدا رو بکوبید
بعدشم توقع نباید داشت از ایشون که کار شاخی کنه وقتی نصف تیم با هم مچ نیستن و تازه 2 بازی رسمی رو دارن انجام میدن کنار هم
  • eⁿzº, tecra, Escanor و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
jűvęŅŢś f○r €V£ř

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
اول اینکه کومن به نظرم واقعا خوب بود. فقط موقع زدن ضربه آخر با استرس و عجله خراب میکرد. که این نیاز به بازی کردن داره نه تمرین کردن.
دوم مقصر گل لیخ بود صد در صد که یارگیری رو کامل نکرد و بعد سانتر بی خیال یار مقابلش شد .

گل نزدیم رو کار ندارم ولی این دفاع به این راحتی گل نمیخورد. تیم بد بود ولی بعد خوردن گل بدتر شد . واسه دفاع هم باید صبر کنیم هماهنگ شن ؟
  • tecra, L'Avvocato, Escanor و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
^ ایراد گرفتن خیلی راحته ، گل رو دیشب دیدم از هایلایت، بخاطر اشتباه فردی لیخت توی یارگیری بود [ دقیقا مشابه گلی که نیمه نهایی رونالدو تو تورین بهمون زد از همون زاویه همون جهت یکی با پا بود یکی با سر ] ؛ بجز این صحنه ک اشتباه فردی بود چه ناهماهنگی تو دفاع بود ؟! اصن مگه اونا حمله کردن که بهم ریختگی تو دفاع مشاهده بشه ؟
#ایرادهایبنیاسراییلی #ایرادهایالکی #الکیگیردادن #بازیروازکجامیبیننمعلومنیست #هرکیبیشترگیربدهبهترینه

نیمه اول رو الان دیدم تازه :دی
تیم خیلی پر اشتباه ظاهر میشد ، توی حرکات ترکیبی هماهنگیمون کامل نشده
اورا تا اینجا بهترین بازیکن تیم بود ..
بیشتر سعی کردیم از کناره ها فشار بیاریم ، لیخت هم خیلی خوب بود [ نیمه اولی که من دیدم ]
پادویین بدترین و خنثی ترین بازیکن زمین بود کاش پوگبا رجیستا بازی میکرد و استورارو و پریرا هم کنارش میومدن .. نبود مارکیسیو رو حس کردین ؟ [ اونایی ک میگفتن روح متحرک تیم مارکیسیوست، با شمام ]

تیم نیمه اول ضعف های زیادی داشت ، هیچ شوت پشت محوطه ای نزدیم بر خلاف پارسال پوگبا توی موقعیت شوت قرار نمیگرفت یکی دوبارم ک قرار گرفت بهش پاس ندادن ، در کل برنامه اصلیمون حرکت از جناحین [ شیوه مورد علاقه بازی محمد باز کردن دفاع در عرض و سیستم 433 بود ] که البته خوب اجرا نشد

بونوچی خیلی جلو میومد ، چندتا پاس عمقی داد تن پیرلو تو نیویورک لرزید .. بخش عمقی و پاسهای عمقی تیم خیلی ضعیف بود!! افتضاح بود .. [ یک پاس ب لیخت ؛ یکی پریرا ؛ یکی پادویین ؛ که هر سه تاش ضربه دروازه اعلام شد ]

+ ی سری نکات هم راجبه بعضی بازیکنای بولد بازی تو تاپیک خودشون میگم ، مثل پوگبا ؛مانزو ؛ کومان
برم نیمه دوم رو ببینم امیدوارم بهتر بازی کنیم و اولین بازی رو ببریم [ مثلا نتیجه رو نمیدونم ]
  • Bianconero Amore, tecra, Escanor و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4162 ارسال

کومان همیشه دو بازیکن روبروی خود داشت.

بازی یووه اکثر در جناین ادینس جریان داشت که علتش نبود طراحان بزرگ در مانه زمین و پشت هیجده بود.

پوگبا باید دقت بیش تری کند او شانس گلزنی داشت.

ایزلا سرطان است.

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

دایی احمد

دایی احمد

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
  • Locationahwaz
در مورد کومان باید بگم ناامید کننده بود و ضرب پاش اینقدر ضعیف بود که شوتاش مث پاس بودن.در تمام بازی سرپایین و باری به هر جهت بازی میکرد و هر حرکت مثبتی هم داشت شانسی بود مث پاسش به پریرا
کلا فک نکنم امسال بشه ازش انتظار داشت کاری کنه ولی حیفه بفروشیمش
......
پوگبا هم دنبال نشون دادن خودش بود تا کار تیمی حرکاتش بعضا بچه گونه و عجیب بود . دقیقه 92 وسط زمین دور توپ دستمال بازی میکرد .ولی واقعا پر پتانسیله و اگه یکم نگاهش به فوتبال عوض شه فوقالعاده میشه.
پیرهن شماره 10 هم بهش نمیومد فک کنم به خاطر قد بلندش بود
  • Orphée, mory, Escanor و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Posted Image

دایی احمد

دایی احمد

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
  • Locationahwaz
مانژو خیلی پر تلاش و جنگنده بودخیلی هم تو فکر پاس گل بود تا گلزنی . فک کنم امسال زوجش تو فوروارد آقای گل بشه
  • Orphée, tecra, Escanor و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Posted Image

ارسال پاسخ

2 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 2 مهمان و 0 عضو مخفی