پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ماریو گوتزه

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
226 پاسخ برای این موضوع

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
ببين .

ما اينجا نشستيم و اطلاعاتمون در حد چهار تا خبر از سايتهاست که اکثرا هم دروغ و شايعه ميکنن . یا حد اقل چيز واقعی رو اعلام نميکنن .
بعد ما از روی اين چيزا يه ذهنيتی در ما ايجاد ميشه و ميايم يارو رو ميکوبيم . در حالی که ممکنه يارو روحش هم خبر نداشته باشه .

من حجم بسيار زيادی از اخبار و مصاحبه ها يي که پراکنده ميشه رو اصلا باور ندارم . و اعتنايي هم نميکنم بهش . مثل همین ۲۵ تا برای سانچز . سانچز هيچوقت قيمتش ۲۵ تا نبوده که ماروتا بخواد بده يا نده . اينا بازيای رسانه هاست

يه بار ميگن دراکسلر نزديک شده - فرداش ميگن دور شده - روز بعد ميگن توافق کردن - روز اخر هم ميگن اصلا پيشنهادی داده نشده . خودتون رو درگير خبرگذاريها نکنين

بازيکن خريدن به همين نون و ماستيا هم نيست . هزار تا ريزه کاری و مسائل پشت پرده هست که ما ازش بيخبريم و البته هيچوقت هم اعلام نميشه . مثل همين قيمت ويدال که من مطمئنم با قيمت بيشتری فروختنش و صداشون در نمياد .

متاسفانه يه عده فکر ميکنن دارن تو فيفا بازيکن ميخرن که با فشار يک دکمه اد تو ليست . هر بازيکنی که بخوای اضافه شه . نه اينجوری نيست برادر من
  • Principino, Signora Omicidi, Senmorta و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

پژمان خیلی خوبه که بهش اعتماد کامل داری

درسته واقعا خیلی جاها فراتر از انتظار خرید کرد

اما این قضیه رو دادن به شالکه دلیل منطقی نیس

اصن یه سوال تو ای که عاشق سانچز بودی بهت بر نخورد ماروتا 25 تا برا سانچز نداد و میخاست با 30 تا ایتوربه رو بگیره

یا الان حاضر نیست 25 تا نقد به داکسلر بده بعد 30 یا بیشتر بره به کوارادو بده

بعضی کاراش رو مخن

یه سوال دارم هر شایعه ای رو که روزنامه ها بهش دامن بزنند باید به پای ماروتا بنویسیم ؟؟
اینتوربه رو که میگیند شاید در حد یه تعریف معمولی ازش کرد ولی هیچوقت جدی نبود . یووه فصل پیش پول نداشت اصلا که بخواد سانچز رو بخره . همون موراتا رو هم با صد تا قست اوردنش.

ماروتا قراره واسه جذب دراکسل اقدام کنه . اگه موفق نبود بعدا بیاد بکوبیدش . وگرنه بقیش شایعات روزنامه هاست .

• Principino, pezhman, Signora Omicidi و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3854 ارسال
  • LocationAhWaS

شاید من اشتباه میکنم

اما  یه سوال واقعا ما به ایتوربه پیشنهاد ندادیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ایا به واقع ما با ایتوربه وهلاس ورنا توافق نکردیم که لحظه اخر رم پیشنهاد بالاتر داد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ایا این خود راسل نبود قبل جام جهانی سانچزو گذاشت تو لست وقیمتشو 25 تا اعلام کردن؟

منم روزنامه ها و رسانه ها رو زیاد مرور می کنم اما خیلی چیزا خیلی ضایعست

مثلا اینکه قضیه ایتوربه رو زیرش میزنن دیگه خیلی تابلو هست

• Georgia , Donnie, abbas-juve11 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

آیا انتظار بیجاییه که ما بعد از چند فصل  لااقل دو تا خرید بزرگ انجام بدیم بدون اینکه بازیکنمون رو بفروشیم و بخوایم پول خرید بازیکن رو از فروش بازیکنهامون تامین کنیم 

• juve's fan, mory, Signora Omicidi و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
@Malefactor

همين روزنامه هايی که ميگی. يه ماه پيش گفتن ويدال با ارسنال امضا کرده . پارسال هم گفتن به متچستر پيوست . در حالی که روح هيچ کدومشون هم خبر دار نبود

@ mahdi

نميدونم . نميدونم امثال توز و موراتا و اورا و ... بازيکن بزرگ حساب ميشن يا نه
ولی ايا فکر نميکنی که اگه واقعا به همين راحتی که ميگی باشه. و بگن چند ؟ و باشگاه فروشنده هم بگه مثلا n دلار . و ماروتا هم بگه باشه قبوله . فردا بيايم امضا کنيم . اونوقت منی که از هيچ چیز سر در نميارم هم ميتونم با يک دهم حقوقی که ماروتا ميگيره برم و بشينم جاش ؟؟؟

و يا اگه اينطوريه باشگاه پولداری مثل پاريس نميتونه يه چک يه تخته ی روز بده و کريس رونالدو و مسی رو با هم بخره ؟

و اينکه بعضی ها جوری ميگين به خاطر مثلا پنج تا فلان بازيکن رو نگرفت که انگار پنج هزار تومنه . برادر . اين پنج تايي که شما ميگين يه چيزی تو مايه های درامد يکسال نصف مردم ايرانه

و کلا ميگم . نقد کردن يک نفر يعنی اينکه تو نميفهمی و من ميفهمم . اين طور که من تاحالا ديدم بيشتر بچه های اينجا بهتر از ماروتا کار بلدن . خب يه چيز ساده ميگم . اگه ماروتا انقدر پيادست که نصف ماها از اين فاصله ی دور بيشتر ازش ميفهميم چرا باشگاه بزرگی مثل يووه. اينو تاحالا با اردنگی ننداخته بيرون .

و اينکه چرا ما اينجا نشستيم ؟ پاشيم بريم درخواست کار بديم به باشگاه واسه پست مدير نقل و انتقالات ديگه
  • Principino, alireza.de710, Signora Omicidi و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

abbas-juve11

abbas-juve11

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 671 ارسال
  • LocationQAZVIN & TEHRAN

@Malefactor

همين روزنامه هايی که ميگی. يه ماه پيش گفتن ويدال با ارسنال امضا کرده . پارسال هم گفتن به متچستر پيوست . در حالی که روح هيچ کدومشون هم خبر دار نبود

@ mahdi

نميدونم . نميدونم امثال توز و موراتا و اورا و ... بازيکن بزرگ حساب ميشن يا نه
ولی ايا فکر نميکنی که اگه واقعا به همين راحتی که ميگی باشه. و بگن چند ؟ و باشگاه فروشنده هم بگه مثلا n دلار . و ماروتا هم بگه باشه قبوله . فردا بيايم امضا کنيم . اونوقت منی که از هيچ چیز سر در نميارم هم ميتونم با يک دهم حقوقی که ماروتا ميگيره برم و بشينم جاش ؟؟؟

و يا اگه اينطوريه باشگاه پولداری مثل پاريس نميتونه يه چک يه تخته ی روز بده و کريس رونالدو و مسی رو با هم بخره ؟

و اينکه بعضی ها جوری ميگين به خاطر مثلا پنج تا فلان بازيکن رو نگرفت که انگار پنج هزار تومنه . برادر . اين پنج تايي که شما ميگين يه چيزی تو مايه های درامد يکسال نصف مردم ايرانه

پژمان جان از ته بگم بیام بالا.

اولا اونجا ایران نیست و 5 تای اونجا رو با درآمد مردم ایران نسنج.

ثانیا: پاریس هرجا طرفش اهل معامله بوده خریده. هرچند گرون. ولی ما هم هرجا طرف فروشنده بوده شورشو درآوردیم.

ثالثا: یه چیزایی خیلی واضحه. خیلی. بنظرت اون مصاحبه مدیر شالکه چیزی جز گند زدن حضرت رو میرسونه؟

در مورد تعریف از بازیکن بزرگ هم فکر نمیکنم باهم اشتراک نظری داشته باشیم.

موراتا بزرگ بود یا تو یووه بزرگ شد؟

اون بند بازخرید رو کی قبول میکرد که استاد پذیرفتن؟

توز اصلا کسی رغبت میکرد طرفش بره با اون قضایاش؟
اورا اصلا مشتری بزرگی غیر یووه داشت؟

پیرلوی بظاهر افت کرده و سن بالا و نیمکت نشین رو کی میخواست؟

ما بازیکن بزرگی نگرفتیم در دوره استاد

• juve's fan, mory, alireza.de710 و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

12763285910278071238.jpg

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
اين تيکه رو دير ويرايش کردم دوباره مينويسم

و کلا ميگم . نقد کردن يک نفر يعنی اينکه تو نميفهمی و من ميفهمم . اين طور که من تاحالا ديدم بيشتر بچه های اينجا بهتر از ماروتا کار بلدن . خب يه چيز ساده ميگم . اگه ماروتا انقدر پيادست که نصف ماها از اين فاصله ی دور بيشتر ازش ميفهميم چرا باشگاه بزرگی مثل يووه. اينو تاحالا با اردنگی ننداخته بيرون .

و اينکه چرا ما اينجا نشستيم ؟ پاشيم بريم درخواست کار بديم به باشگاه واسه پست مدير نقل و انتقالات ديگه
  • Donnie و abbas-juve11 از این پست تشکر کرده است

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
@abbas-juve11

همين پاريس الان ئک ماهه که درگير خريد ديمارياست

و ثانيا . اگه دقت کنی فرق کار ما با من سيتی پاريس که به قول تو هر کی رو خواست هر چند گرون . خريد اينه که فينال اروپا يک طرفش يووه بود . نه پاريس
  • Principino, Senmorta, juventusia و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

abbas-juve11

abbas-juve11

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 671 ارسال

اين تيکه رو دير ويرايش کردم دوباره مينويسم

دوست عزیز فکر کنم مشکل ما خیلی اساسی هست.

تعریفی که من از نقد دارم با تعریفی که شما داری خیلی فرق داره.

و کلا ميگم . نقد کردن يک نفر يعنی اينکه تو نميفهمی و من ميفهمم !!؟؟!!

آخه اینو از کجا درآوردی؟؟

نخیر. نقد قرار نیست بگم من میفهمم.

نقد من اشکالاتی رو مطرح میکنم و احیانا راه حل هایی.

تو نقد کردن من قبلش میپذیرم که شاید اشتباه کنم و شما باید به نقد من جواب بدی.

همونطور که طرف نقد شونده هم باید پذیرفته باشه که شاید اون اشتباه میکنه.

حالا شما که نقد شدی یا طرفدارات میان جواب میدن.

با شیوه لا ادری گری نمیشه اصلا بحث کرد.

اینکه برگردیم هر انتقادی شد بگیم "ماروتا بهتر میدونه" و "شما برو بجای ایشون مدیر شو" اصلا شیوه بحث نیست.

@abbas-juve11

همين پاريس الان ئک ماهه که درگير خريد ديمارياست

و ثانيا . اگه دقت کنی فرق کار ما با من سيتی پاريس که به قول تو هر کی رو خواست هر چند گرون . خريد اينه که فينال اروپا يک طرفش يووه بود . نه پاريس

از شیوه پاریس دفاع نکردم.

پاریسم مطمئن باش اگر تا الان نتونسته بخره بخاطر منچستر بوده.

حداقل درگیری داخلی با خودشون نداشتن.

مشکل من اینه که مدیرا و بعضی هوادارا تو خواب نایب قهرمانی فصل پیش خواب نرن.

سوالم اینه اگر ما جای پاریس بودیم و میخوردیم به چلسی و بارسا تا کجا بالا میومدیم؟
و ما باید برناممون برای قهرمانی باشه وقتی پارسال نایب قهرمان شدیم.

نه اینکه تیمو تضعیف کنیم و آرزوی صعود از یک هشتم سال بعد رو دلمون بمونه

• Escanor, Georgia , Z3IN48 و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

12763285910278071238.jpg

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

پژمان 

بنظرت آیا زازا بازیکن بزرگیه؟ اما در مورد اینکه میگی بحث دو باشگاه سر قیمت که فلانی بگه چند وطرف هم بگه باشه قبول من میگم بله بهمین راحتیه. طرف مقابل میگه 30 میلیون ولی مدیر ما بعد از دو هفته زحمت میکشن میره میگه 15 میلیون. خیلی این پیشنهاد ضایعه. اگر خریدار نیستی اصلا نرو دنبالش و اگر خریداری لااقل قیمتی پیشنهاد بده که اینقدر ضایع نباشه عین گدا گشنه هایی که پیاز بر داشتن دنبال نون میگردن

از همه بدتر اینکه ویدال رو همین آقا یک شبه فروخته. یعنی بایرن مونیخ و مدیرش بلد نبوده بگه ویدال 15 میلیون اون هم بعد از دو هفته. خوبه حالا یک نفر رو با قیمت بیشتری نسبت به قیمت دراکسلر فروخته و بهونه ی پول نداره

مدیری که چند ساله فقط بقول خودش دنبال فرصتهای بازار هست یعنی بازیکنهایی که به هر دلیل قراردادشون آزاده و یا از تیم سابقشون کنار زده شدن و آقا سعی در جذبشون داره 

این سیاست باشگاه بزرگ نیست. سیاست باشگاه بزرگ باید تو ترانسفر هم بزرگ باشه. بخر اما فله ای نخر . بازیکن زیاد خریدن هنر نیست. 

• juve's fan, mory, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
@abbas-juve11

همونه . زياد فرقی نکرد . فقط سر و شکلش رو عوض کردی

من گفتم تو نميفهمی و من ميفهمم

تو گفتی اشکالاتی در کارتون ميبينم و راه حلش رو ميدم

همونه فقط يک کم باکلاستر

لاادريگری در کار نيست . اگه قرار باشه با هر مزخرفاتی که روزنامه ها نوشتن( که متاسفانه حجم زيادی رو هم اشغال ميکنه ) بدون هيچ درنگی بيايم و مديرا رو بکوبئم با لا ادری گری يا هر روش ديگه ای نميشه بحث کرد . اگه اشتباه نکنم خود تو اولين کسی بودی که به محض اين خبر ۱۵ تا رو يکی تو فروم نوشت عکس العمل نشون دادی و خواستی سرت رو بکوبی به مونيتور

ضمنا ما به چلسی درسته که نخوردئم . ولی خوردئم به قهرمان فصل قبل اروپا . يادت که نرفته

@mahdy
اولا زازا در اينده توانايي تبديل شدن به يک بازيکن بزرگ رو داره . کما اينکه الان هم مهاجم اول ايتالياست . حالا اگه نميخريدن که باز جامه ميدرانديم که اااای. استعداد پريد و فلان و بيسار
در ثانی . باز هم داری ميگی ۱۵ ميليون ؟ يعنی تا اخر ميخواين اينو بگين ؟ واقعا اگر اينطور فکر ميکنين که ماروتا در حالی که پيشنهاد ۲۲ ميليونيش رد شده مياد پيشنهاد دومش رو ۱۵ ميليون ميده من ديگه حرفی ندارم . ميتونين با بازی رسانه ها سرگرم باشين

در کل زياد بحثی ندارم . گفتم که . به ماروتا اعتماد کامل دارم . مثل اعتمادی که از همون اول به الگری و موراتا و بونوچی و اورا و .... داشتم
  • Principino, tecra, Senmorta و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

abbas-juve11

abbas-juve11

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 671 ارسال

@abbas-juve11

همونه فقط يک کم باکلاستر

لاادريگری در کار نيست . اگه قرار باشه با هر مزخرفاتی که روزنامه ها نوشتن( که متاسفانه حجم زيادی رو هم اشغال ميکنه ) بدون هيچ درنگی بيايم و مديرا رو بکوبئم با لا ادری گری يا هر روش ديگه ای نميشه بحث کرد . اگه اشتباه نکنم خود تو اولين کسی بودی که به محض اين خبر ۱۵ تا رو يکی تو فروم نوشت عکس العمل نشون دادی و خواستی سرت رو بکوبی به مونيتور

بقول عماد حرفی ندارم :22: :22: :fp: :22:

• Escanor, Georgia و Hamed-Bianconeri از این پست تشکر کرده است

12763285910278071238.jpg

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

اقا تاپیک کوادرادو اشنایدرم بزنین ....ساپونارا هم همینطور .....خدا بگم چکارت کنه ماروتا  :fp:  ...

اندکی صبر تا سحر پدرمون در میاد  :fp:

• Orphée, eⁿzº, Signora Omicidi و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

hoceynjuventini

hoceynjuventini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 692 ارسال
  • Locationshiraz
واقعا برای چی هنوز این تاپیک فعاله!!!

ماروتا داره به ریشمون میخنده نصف تیم رو هم داد رفت آنیلی هم که فرمود 200 میلیون هزینه میکنیم منتظره که ماروتا ماست مالی کنه حرفش رو

راستی کسی یادش هست این نمیدونم 3 یا 5 سال باید میگذشت تا یووه بتونه خریدهای سنگین انجام بده تموم شده یا نه. آنیلی میگفت البته ... احتمالا دوستان یادشون هست
  • mory, eⁿzº, Signora Omicidi و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
jűvęŅŢś f○r €V£ř

amin_delpiero_juve

amin_delpiero_juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 233 ارسال

@abbas-juve11

همونه فقط يک کم باکلاستر

ضمنا ما به چلسی درسته که نخوردئم . ولی خوردئم به قهرمان فصل قبل اروپا . يادت که نرفته

@mahdy
اولا زازا در اينده توانايي تبديل شدن به يک بازيکن بزرگ رو داره . کما اينکه الان هم مهاجم اول ايتالياست . حالا اگه نميخريدن که باز جامه ميدرانديم که اااای. استعداد پريد و فلان و بيسار
در ثانی . باز هم داری ميگی ۱۵ ميليون ؟ يعنی تا اخر ميخواين اينو بگين ؟ واقعا اگر اينطور فکر ميکنين که ماروتا در حالی که پيشنهاد ۲۲ ميليونيش رد شده مياد پيشنهاد دومش رو ۱۵ ميليون ميده من ديگه حرفی ندارم . ميتونين با بازی رسانه ها سرگرم باشين

در کل زياد بحثی ندارم . گفتم که . به ماروتا اعتماد کامل دارم . مثل اعتمادی که از همون اول به الگری و موراتا و بونوچی و اورا و .... داشتم

منم دیگه واقعا قانع نشدم به چیش اعتماد داری پژمان جان؟؟؟؟ یکی از ستون های تیم رو اقا فروخته و جاش داره به اشنایدر و ساپونارا و ... داره میرسه!!!

پژمان اگه در اخر نتونست نه دراکسلر و نه گوتزه رو بگیره !! اونوقت خیلی روست دارم بیای من یکی نظرت رو بدونم :53:

• Signora Omicidi, Massimiliano Allegri, vahid.juv و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
من كي گفتم دراكسلر يا گوتزه رو ميگيره ؟ ميگم به تيم مديريتي اعتماد دارم
چون نتيجه ي كاراشون رو ديدم تو اين چهار سال با چشمام . حتي اگه نه دراكسر رو بگيره و نه گوتزه .

ضمنا من كلا منظورم اينه كه يه روزنامه اي مياد مينويسه ماروتا به دنبال خريد رونالدو . حالا نه روح اون خبر داره نه اون . اون وقت اينجا شور حسيني راه ميفته عليه اين بابا .

بيشتر اين داستانا شانتاژ خبرنگاراست . نه ضعف ماروتا
  • Signora Omicidi, AliReZaZa, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
و سوالم اينه كه واقعا فكر ميكنين ماروتا يه بار پيشنهاد بيست و خورده اي ميده و اونا پيشنهادش رو رد ميكنن . و بعد مجدد مياد پيش نهاد ١٥ تاييدميده ؟ واقعا اينطوري فكر ميكنين ؟
  • Signora Omicidi, AliReZaZa و abbas-juve11 از این پست تشکر کرده است

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

و سوالم اينه كه واقعا فكر ميكنين ماروتا يه بار پيشنهاد بيست و خورده اي ميده و اونا پيشنهادش رو رد ميكنن . و بعد مجدد مياد پيش نهاد ١٥ تاييدميده ؟ واقعا اينطوري فكر ميكنين ؟

چه فرقی میکنه حالا 15 تا یا 22 تا

وقتی ویدال یک شبه فروخته میشه به 37 میلیون نمیشه دراکسلر رو با 30 تا یا دو سه میلیون پایینتر خرید؟

قیمت بازار همینه. این آقا برای خرید  فقط قیمت زیر 20 میلیون میشناسه و این قیمت تو بازار امروز ترانسفر بازیکنی مثل دراکسلر که هم اینده داره وهم یه استعداده که استعدادش دیده شده نمیدن. رحیم استرلینگ 20 ساله رفته سیتی با 62/5 میلیون و اون وقت این پیشنهادها برای خرید ستاره ای که قراره شماره ی ده رو بهش بدن حالا چه 22 میلیون باشه چه 15 میلیون هر دو تاش کمه. حالا یبار یه اتفاقی افتاده و پوگبایی بوده ومفت اومده اونم بخاطر مشکلاتش تو منچستر بوده حاضر به تمدید نشده دیگه قرار نیست همه بازیکنشون رو مفت بفروشن

• juve's fan, mory, amin_delpiero_juve و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
ای بابا .

بيخيالش .

حتما مشکل از منه که نميتونم منظور رو برسونم .

بی خيال
  • AliReZaZa و abbas-juve11 از این پست تشکر کرده است

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

من نمیدونم ضعف ماروتاست یا سیاست باشگاهه یا هر چیز دیگه .تو یه پست دیگه گفتم امسال که مثلا بهتر شده سه تا خرید کرده کار هم به فروش وبازیکن آزاد واینا ندارم .

فقط 4 خرید 

دیبالا 32 میلیون

مانزوکیچ 19 میلیون

زازا 18 میلیون

پریرا رو هم کامل خریده به 14 میلیون

آیا راضی کننده هست؟

ببینید بازیکنها رو از چه باشگاههایی خریده؟

دیبالا از پالرمو

مانزوکیچ از اتلتیکو

زازا از ساسولو

پریرا از اودینزه

سه تا باشگاه ایتالیایی باشگاههایی هستن که بهترین روابط رو با یووه دارن . خرید زازا هنری نبوده نیازی هم نبوده. خرید پریرا همینطور کار فوق العاده ای نبوده

میمونه خرید مانزوکیچ از اتلتیکو مادرید و دیبالا

• Georgia , ace of glass و abbas-juve11 از این پست تشکر کرده است

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی