پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

24- دنيله روگانى - Ruga‏

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
457 پاسخ برای این موضوع

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
من فکر میکنم احتمالش خیلی زیاده که یکی از مدافعینمون مصدوم شن و توی اون پریوده مصدومیتش یکی دیگه از مدافعان محروم یا خسته شن .. کاملا فروشش یا قرض دادنش بهر نحوی بنظر احمقانه میاد و از کلاس کاری یوونتوس بدور هست .. تیمی که اکثر اوقات 352 بازی می‌کنه حداقل باید 4 مدافع مرکزی آماده داشته باشه ..

بهتره همینطور کجدار مریض سر کنن و بعضی بازی ها بازیش بدن تا کم کم راه بیفته ، کشته مرده اون یک میلیون قرارداد قرضی نیم فصلش هم نیستیم
  • Bianconero Amore, mory, Atomic Ant و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

مهدی تورین . آتزوري

مهدی تورین . آتزوري

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 825 ارسال
به هر حال جوان هست و جویای نام . باید تا از یووه زده نشده حداقل بیست دیقه ای بازی کنه . جزو بازیکنایی بود که با سرو صدا به یووه اومد و تنها بازیکن جدیدمون هست که فکر کنم یک دیقه هم بازی نکرده . اونایی هم که میگن جوونه و زوده و 21 سالشه و جا داره حالا حالا ها ، کافیه یک نگاهی به 21 ساله های اروپا بندازن ( :
در کل من بعید میدونم مربی بهش بازی بده که تو بازی دادن به ساندرو هم هنوز دچار تردید هست . البته نمیخام بگم روگانی بهتر از 3 تا دفاعمونه . اما جلو پالرمو میتونست خودی نشون بده و این روحیه داغونش از نیمکت نشینی رو درست کنه .
در کل امیدوارم نره . از اینطرف هم عمرش داره تو نیمکت تلف هم اگر نشه سر میشه .
  • mory, Atomic Ant, Georgia و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
روگاني كومان نيست كه به خاطر بازي نكردن بره! به زودي بازي كردنش هم بيشتر ميشه، الگري طبق معمول ميخواد جوونا رو آروم آروم وارد تركيب كنه و مثكه هنوز نوبت دني نشده :1: حقم داشت، اين چند وقت اوضاع خط دفاع داغون بود و اضافه شدن روگاني كم تجربه نه تنها دردي رو دوا نميكرد بلكه به خودش هم ضربه ميزد، كلن نبايد جوونا رو تو شرايط سخت و وقتي تيم تحت فشاره وارد تركيب اصلي كرد. حالا الان يه چند وقته عملكرد تيم و خط دفاع بهتر شده و با ثبات رسيدن اين موضوع ميشه اميدوار بود دني هم بيشتر بازي كنه:8:
  • Bianconero Amore, Atomic Ant, Georgia و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4148 ارسال

یک دقیقه بازی کردن که هیچ

خیلی کم اتفاف هم افتاده که خودش رو گرم کنه برای تعویض شدن

الا بازی قبلی

• MaMpIeRo, tecra, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

مهدی تورین . آتزوري

مهدی تورین . آتزوري

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 825 ارسال
روز موعود فرا رسید و شاهد رونمایی از بهترین دفاع 15 سال اینده یووه خواهیم بود ((( :
تنها نگرانیم از درخشش زیاد و تعریف و تمجید رسانه ها هست . حالا چرا نگران ؟ چون قطعا بازی ندادنش دربازیهای اینده موجب عکس العمل رسانه ها بر ضد مربی میشه .
نمیشه بونوچ و بارزالی و روگانی و جورجو ، با هم تو زمین باشن ؟ این بازی منظورم نیست . کلی میگم .
لطفا بعد از بازی امار فردیشو بزارید .
با تشکر .
  • Bianconero Amore, eⁿzº, alexdelpiero و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21174 ارسال

- آلگري گفت كه روگاني ميتونه دفاع راست هم بازي كنه،

تصور كنيد، كيه ليني (چپ) - بونوچي - بارتزالي - روگاني (راست)

يك خط دفاعي مستحكم ولي كاملا تدافعي ! به نظرم ارزش امتحان كردن رو داره.

• juve's fan, mory, MaMpIeRo و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

- آلگري گفت كه روگاني ميتونه دفاع راست هم بازي كنه،

تصور كنيد، كيه ليني (چپ) - بونوچي - بارتزالي - روگاني (راست)

يك خط دفاعي مستحكم ولي كاملا تدافعي ! به نظرم ارزش امتحان كردن رو داره.

بازی با توپ دنی که از همون ۳ دقیقه ای که جلوی سویا بازی کرد معلومه عالیه ، اما جورجو وایسه دفاع چپ باید گریه کرد ، می تونیم بونوچ رو بذاریم رجیستا ، بعد ۳ نفره بچینیم :دی

• mory, Atomic Ant, MaMpIeRo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21174 ارسال

- چقدر اين بازيكن فوق العاده ست، بازي با توپ خيلي خوبي داره، ديد خيلي خيلي خوبي هم در زمين داره و سر بالا بازي ميكنه.

با اينكه خيلي جوون هست ولي اعتماد به نفس خوبي داره و وقتي هم كه توپ زير پاش ـة آدم اصلا هراس نداره.

يك الماس ناب ـه و قطعا يكي از آينده دار ترين مدافعين فوتبال جهان.

• Bianconero Amore, mory, Atomic Ant و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

خوب جاگیری میکرد و خیلی خوب ب حمله اضافه میشد خیلی استعداد داره ....

• Bianconero Amore, mory, Atomic Ant و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Atomic Ant

Atomic Ant

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 258 ارسال

جایگیری ها و تصمیمات جا افتاده ای که می گرفت کاملاً اثرات همنشینی با حضرت بارتزالی رو هویدا می کرد  :1: از یک "مدافع" با این سن کم اصلاً انتظار نداشتم که اینقدر توی زمان "پاس دادن ها" و "پاس ندادن ها" گزیده و شیک رفتار کنه. یک بار هم ندیدم از روی ترس و خالی کردن فشار از روی خودش، پاسی رو به هم تیمی خودش بده که اون رو به "دردسر" بندازه. کاری که این فصل هرنانس هافبک با 30 سال سن در هر بازی به احمقانه ترین شکل ممکن انجام می داد تقریباً ...

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, mory و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

lotfimostanad.jpg

به زخمه ای که غمت می زند ز راه مرو ...

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

حرکت عاقلانه اش سر گل دوم زاتزا رو باید کلیپ کنن روزی دو بار واسه بونوچی پخش کنن :fp:  یعنی بارها و بارها شده توپ داشته گل میشده بونوچی در نقش مدافع حریف توپ رو دور کرده ، اخه یه بچه ی ۲۱ ساله چقدر می تونه هوشیار باشه  :worship:

ترکیبی از تسلط بر توپ بونوچی رو داره و تمیز بازی کردن بارزالی رو :8:

• GioVanni Agnelli, mory, Atomic Ant و 19 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Pouya

Pouya

گاد خوشحال

• اعضا
  • 1134 ارسال
  • Locationکرج

یه صحنه در ضد حمله خیلی عالی بازیکن صاحب توپ رو تعقیب کرد. نه مثل بی مسئولیت ها بازیکن رو تکل زد و نه مثل احمقا تنه زد. کاملا فضا رو کنترل و با تکلش هم عملا فضا رو بسته تر کرد. هیچ مدافعی در لیگ ایتالیا توانایی و شعور همچین کاری نداشت به نظرم. در ادامه فصل الگری مجبوره بیشتر بهش اعتماد کنه، نه فقط در کوپا ایتالیا.

اگه اول فصل رو گند نزده بودیم و اینتر هم برد های کاذب فعلی رو نداشت قطعا بیشتر بهش بازی می رسید.

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, mory و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال
روگانی: " در حال یاد گرفتن چیزهای زیادی از BBC هستم."

60630256745015610038.jpg

دنیله روگانی مدافع جوان یوونتوس به خاطر یاد گرفتن از مدافعینی همچون آندرا بارزالی، لئوناردو بونوچی و جورجو کیه لینی احساس خوشبختی می کند.

بازیکن تیم ملی زیر 21 سال ایتالیا برای نخستین بار برای بیانکونری در مقابل تورینو در رقابت های جام حذفی  از ابتدا به میدان رفت و عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشت. او در این باره از هم تیمی های باتجربه خودش قدردانی کرد. روگانی در این باره به کانال رسمی یوونتوس گفت:

" من احساس خوشبختی زیادی می کنم، چرا که بازیکنان حرفه ای اطراف من وجود دارد که هر روز با آن ها تمرین می کنم و اینکه قادر هستم تا بازی آن ها را تماشا و چیزی که انجام می دهند را یاد بگیرم."

" آن ها نکات تکنیکی و تاکتیکی زیادی به من یاد می دهند، همچنین به من کمک کرده اند که در سطح روانی خود را به مرحله ی برسانم که بتوانم در بهترین حالت ذهنی وارد میدان حاضر شوم."

" من فکر می کنم از زمانی که به یوونتوس ملحق شده ام در برخی جوانب پیشرفت کرده ام. خوش شانس هستم که با بازیکنانی بااستعداد و حرفه ای در تیم تمرین می کنم."

" سرمربی مکس آلگری و همکارانش به من کمک می کنند تا به بهترین نحو ممکن پیشرفت کنم."

روگانی در مورد انتظارش برای بازی کردن در تیم صحبت کرد.

" ما دیروز نمایش خوبی از خود ارائه دادیم و رویکرد مناسبی برای این دیدار اتخاذ کرده بودیم. بسیار مهم بود که نشان دهیم ما هنوز اشتیاق زیادی داریم و برای پیروزی در هر دیداری که به میدان می رویم مصمم هستیم."

" اینکه من در ترکیب ابتدایی تیم حضور داشتم احساس فوق العاده ای به من داد. هم تیمی هایم و سرمربی به من کمک کردند تا بتوانم برای این شرایط آماده شوم  و به خاطر این بسیار قدردان آن ها هستم."

" این دیدار یک دربی بود، بنابراین بازی دشواری پیش رو داشتیم، اما من خوشحالم که همه چیز خیلی خوب پیش رفت."

zs96_09331954287134591688.jpg

+  پویا اگر اشتباه نکنم منظورت اون صحنه ای هست که بلوتی بازیکن تورینو از سمت راست حرکت کرد. توی اون موقعیت واقعاً روگانی فوق العاده عمل کرد، پا به پای بازیکن پیش رفت و سعی کرد بلوتی رو به گوشه ها ببره تا عملاً فضا رو برای شوت زدنش بسته تر کنه. حتی اگر شوت بلوتی توی چارچوب بود، روگانی با تکل درستی که رفته بود توپ به پاش می خورد و هیچ خطری برای دروازه ایجاد نمی کرد :worship: من موقع دیدن صحنه آهسته از ته دل احساس خوشحالی کردم که اینقدر روگانی حرفه ایه.  :8: 

• Bianconero Amore, Juventus FC, mory و 19 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

قسمت دوم مصاحبه ی دنی :6:  :

• رویای من برای این فصل این است که تا جایی که می توانم برای خودم فرصت بازی به دست بیاورم.تا به آرامی تبدیل به بازیکنی شوم که مربی بتواند رویم حساب کند و در صورت نیاز به من اعتماد کند.بیشتر از یک رویا ، این  در واقع هدف من است.فکر می کنم این کاری باشد که از این به بعد باید انجام دهم ، اینکه به بازیکنی مورد اعتماد در نظر مربی تبدیل شوم ، تا بتواند وقتی به من نیاز دارد ، رویم حساب کند. :worship:
  • چیزی که در یووه من را سورپرایز و میخکوب  کرد ، این ذهنیت پیروزی است که در جو تیم وجود دارد.فقط در حرف نیست ، وقتی شما در تیم هستید ، واقعا می توانید آن را حس کنید.این نکته توجه شما را جلب می کند ، در کنار سطح حرفه ای گری و سازمان یافتگی تیم.
  • یورو ۲۰۱۶؟ این چیزی است که برای این فصل می تواند به صورت یک رویا باقی بماند.واضحا بسیار مشکل خواهد بود ، می دانم ، زیرا برای اینکار شما باید بازی کنید ، اما من روی یوونتوس تمرکز کرده ام.من جوان هستم ، زمان دارم و سالهای زیادی را پیش رویم می بینم ، پس امیدوارم که در اینجا خوب کار کنم و سپس بازی در تیم ملی به دنباش محقق خواهد شد.در حال حاضر این مسئله در حد رویا باقی خواهد ماند.

• بایرن مونیخ مطمئنا قرعه ی بسیار پیچیده ای است. صادقانه بگویم ، آنها تیم بسیار قدرتمندی هستند ، اما فکر نمی کنم یوونتوس مقابل هیچ تیمی از قبل بازنده باشد.در واقع ، فکر نمی کنم انها از اینکه به یوونتوس بر خورد کرده اند خیلی خوشحال باشند.پس ما باید به بهترین نحو ممکن خودمان را آماده کنیم.ما دو ماه برای این کار فرصت داریم ، پس من مطمئنم که آماده خواهیم بود ، حتی آماده تر از چیزی که در حال حاضر هستیم.

• ما در سطح بالایی از عهده ی بخش پایانی سال ۲۰۱۵ بر آمدیم.این برای مبارزه مان برای کسب اسکودتو بسیار اساسی بود ، اما ماهنوز عقب هستیم و نمی توانیم ارام باشیم.ما باید تشنه ی موفقیت باقی بمانیم ، زیرا هنوز امتیازاتی هست که بازیابی کنیم.اما همه ی این ها باعث می شود که اعتماد به نفس و روحیه پیدا کنیم تا ۲۰۱۵ را به بهترین شکل ممکن به اتمام برسانیم و ۲۰۱۶ دوباره کارمان را بدون توقف آغاز کنیم.ماباید به این راه ادامه دهیم ، شروعش از بازی یکشنبه برابر کارپی خواهد بود.یک پیروزی دیگر می تواند باعث شود که فاصله مان را با بعضی از تیم های روبرویمان کم کنیم ، و ما را به هدفمان که رقابت برای اسکودتو در ماه مارس است نزدیک کند.

• بازی سختی خواهد بود ، همه ی بازی ها این چنین هستند.وقتی تیمی مقابل یوونتوس بازی می کند و طبیعی است که ۱۰۰٪ توانش را ارائه می دهد ، زیرا به شکلی ، برایشان حکم بازی مرگ و زندگی را دارد.آنها بسیار بسته و فشرده بازی خواهند کرد ، و ما باید با صبر و فروتنی بازی را پیش ببریم ، و همچنین همان اشتیاق برای جنگیدن و فداکاری که کارپی نشان خواهد داد نشان دهیم ، و بدانیم که لحظات سختی را هم پیش رو خواهیم داشت.
  • ما باید به اندازه ی آنها مصمم و فروتن باشیم تا با برد به خانه برگردیم.

:worship:

Level Of Intelligence & Dignity = Mind Blowing

:worship:

• juve's fan, mory, MaMpIeRo و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

بعد از بازی با تورینو چن تا اظهار نظر درموردش شده ، بد ندیدم اینجام بگم :‌

پائولو تراماتزانی ، کمک مربی آلبانی : "من سالهاست روگانی رو می شناسم و از وقتی تو امپولی بود بازی هاشو دنبال می کردم.من تحت تاثیر آرامشش موقع حضور در زمین قرارگرفتم ، این اولین داربیش بود و اولین بازی که از ابتدا تو ترکیب بود ، عملکردش بسیار + بود ، اگرچه آنقدرها در بازی شرکت نداشت.دانیله عادت داشت در دفاع ۴ نفره بازی کند ، اما در دفاع سه نفره هم بسیار عالی کارکرد  و این خصوصیات یک مدافع مدرن است که بتواند در کارش تنوع داشته باشد.من روش دفاع کردنش را دوست دارم که به مهاجم نزدیک می شود و جا نمی ماند."

نیکولا لگروتالیه ، مدافع سابقمون  :8:  :

"دانیله در تمام مدت بازی متمرکز بود ، چون داربی بود صادقانه بگم ، که او من رو کمی یاد خودم انداخت ، به خاطر آرامشی که موقع بازی کردن دارد ، حتی شخصیت خوبی که در هنگام حضور در زمین .حالا می خوام آزمون حضور او با رقبای سخت تر را ببینم.اولین بازی او در زمان مناسبی انجام شد.الگری کار خوبی کرد که در ابتدای فصل او را در ترکیب قرار نداد ، وقتی تیم هماهنگ و مسلط نبود ، می توانست این مسئله در ادامه به او آسیب برساند. "

آلساندرو بریندلی :

"برای روگانی بهتر است در یووه برای کسب جایگاه تلاش کند ، تا اینکه در یک تیم کوچک یار ثابت باشد.اگر من جای او بودم این کار را می کردم و در تورین می ماند.وقتی من به یوونتوس آمدم از این خوش شانسی ها استفاده کردم ، مثلا وقتی به سری ب رقتیم و یا وقتی مورنو توریچلی مصدوم شد ، به این ترتیب من فرصت بازی پیدا می کردم.ولی خب وقتی شما وارد این تیم می شوید باید پیشرفت کنید.امیدوارم که در یوونتوس بماند و در این تیم تاریخ سازی کند."

مینا روزکی ، نویسنده ی وبلاگ یووه ی ESPNFC :

"روگانی ، قدرشناس و مشتاق یادگیری است ، او مردی خواهد شد که یوونتوس در سالهای آینده رویش تمرکز خواهد کرد ، نه تنها به این خاطر استعداد و هوشی که دارد ، بلکه نوع شخصیتی که مخصوص حضور در یک باشگاه بزرگ است.فروتن ، رهبری آرام و بی علاقه به ذرق و برق های ورزش!روگانی تنها م یخواهد بازی کند و برنده شود ، او برای هواداران یاداور بزرگ مرد دیگری است که روزی کاپیتان یوونتوس بوده است ، گائتانو شیره آ ی بزرگ. با توجه به اینکه دیدار مقابل تورینو اولین شروع او برای بانوی پیر بود  ، مدافع جوان  نشان داد که آینده ی دفاع ایتالیاست ، او در خط دفاعی نمایشی پخته داشت.سر بالا و خوش استیل ، انچه بیش از هرچیر منتقدان را تحت تاثیر قرار داد ، این بود که این بازیکن جوان چقدر خوب با تاکتیک ها انطباق پیدا کرده است.او که به خوبی در قالب دفاع چهارنفره خود را اثبات کرده است ، ، ستاره ی سابق امپولی ثابت کرد که در دفاع سه نفره هم به خوبی می تواند نقش ایفا کند.حضور در این نقش نیاز به پوشش منطقه ی بیشتری از بازی را دارد ، اما او در تمام طول مدت بازی آرام ، متمرکز بود و اندک حمله های تورینو از سمت خودش را دور می کرد. "

نکته ای برای من جالب بود این بود که دنی با اینکه سن کمی داره و تو تیم اصلی تازه وار دمحسوب میشه ، اما کاملا رفتارای یه کاپیتان رو داره ، مخصوصا تو خوشحالی بعد گل با پوگبا که وفت تشویقش کرد ، به نظر می اومد این پوگباست که تازه از منچستر قرضی برگشته و این روگانیه که سال پنجم حضورش تو تیم رو تجربه می کنه :

Screen_Shot_1394_09_28_at_1_21_44_a_m_.j

چندین باز هم وقتی توپ گیری می کرد یا پاس های هوشمندانه می داد ، توسط ورزشگاه شدیدا  تشویق شد ، پیش بینی می کنم تا ۲۵ سالگی به سطح محبوبیت فعلی مارکیزیو در ۳۰ سالگی برسه :8:

• GioVanni Agnelli, juve's fan, mory و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

29.jpg

That smile is Everything

:8: :6: :8:

• Atomic Ant, MaMpIeRo, alexdelpiero و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

ایجنت دنی :‌

"دنیله توانسته چیزهایی را نشان دهد ، او اعتماد همه را دارد و امیدوار است که بیشتر و بیشتر فرصت بازی به دست بیاورد و برای یوونتوس به مهره مهمی تبدیل شود.اگر بگویم انتظار زمانی بیشتر از این برای بازی او داشتیم ، دروغ گفته ام.طبیعی است که بازیکن بخواهد تا جایی که بتواند بازی کند.پیشنهادهایی برای او وجود داشت ، اما پاسخ یوونتوس همواره یک نه قاطعانه بود! هواداران او را تحسین می کنند و او این موضوع را دوست دارد.او با استایل یوونتوس هماهنگی دارد و نمونه ی بارز یک استعداد ایتالیایی است. آیا در مقابل ورونا فیکس خواهد بود؟ نمی دانم ، کاسرس هم ممکن است بازی کند ... مربی انتخاب خواهد کرد ، اما امیدوارم او دنی را انتخاب کند."

• mory, Atomic Ant, MaMpIeRo و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

لوکا تونی برای اولین بار روگانی را در یوونتوس می آزماید

بعد از مدت ها نیمکت نشینی هب نظر می رسد دنیله روگانی برای اولین بار آماده است تا از ابتدای بازی در سری آ‌ برای یوونتوس به میدان برود ، اگرچه در مقابلش چالش سختی را خواهد دید ، تجزیه و تحلیل توسط گاتزتا دلا اسپورت ، میرکو گراتزیانی.

دنیله روگانی قرار است اولین بازی اش در سری آ به صورت فیکس برای یوونتوس را مقابل هلاس ورونا انجام دهد و این آزمون برابر لوکا تونی تمام نشدنی خواهد بود.با توجه به مصدومیت آندره ‌ا بارتزالی از ناحیه ی ساق پا ،  از مربی ماسیمیلیانو آلگری انتظار داریم که روگانی را جلوتر از مارتین کاسرس دوباره اماده شده انتاب کند ، تا دفاع سه نفره ی یوونتوس را در کنار جورجو کیه لینی و لئوناردو بونوچی تشکیل دهد.

او در ماه های اخیر در حال گذراندن مراحل کاراموزی اش در تمرینات یووه نزد ۳ تن از بهترین مدافعات اروپا بوده و بعد از تنها ۱۲۴ دقیقه بازی در این فصل ، روگانی می فهمد که این فرصت را باید دو دستی دریابد.در راه او یکی از با پرستیژترین مهاجمان دهه ی گذشته ی ایتالیا قرار دارد ، یک ماشین گلزنی که تمام فوت و فن های کار را بلد است، لوکا تونی  تلاش می کند که اولین پیروزی این فصل هلاس را کسب کند و این وظیفه ی روگانی است که با تلاشش جلوی این کار را بگیرد.

این بازیکن ۳۸ ساله بهترین گل زن هلاس در این فصل است  با اینکه به خاطر مصدومیت ۲ ماه دور از میادین بود  ، در ۹ مسابقه ۳ گل زده و همه ی انها بدون شک تعیین کننده بوده اند.

اگر روگانی بتواند این مهاجم بلند قامت را خنثی  کند و می تواند یک شبه ره صد ساله ی جلب اعتماد الگری را برای فرصت دادن بیشتر به خودش در ترکیب اصلی برود.یووه در این مدت بازی های سختی دارد که یکی ز انها مقابل بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان است. او قبلا بارها گفته و حالا باید ثابت کند :

• من از انتخابم پشیمان نیستم ، من معتقدم که می توانم در باشگاه بزرگی مثل یوونتوس بمانم

مصاف این دو نفر در فصل قبل

روگانی در حالی به بازی می رود که توانسته در هر دوبازی رفت و برگشت امپولی و ورونا جلوی گلزنی تونی را بگیرد.این آمار بدی نیست وقتی بدانید که تونی جز ، رم ، فیورنتینا و امپولی و اتالانتا به تمام تیم های سری آ در فصل قبل گل زده است.اولین بازیشان دقیقا یک سال پیش ۰-۰ به اتمام رسید و روگانی با نمایشی خیره کننده جلوی موفقیت تونی را گرفت.بازی برگشتشان ۲-۱ به نفع ورونا تمام شد اما این یاکوب سالا و وانجلیس موراس بودند که آن روز گل زنی کردند.

• mory, MaMpIeRo, alexdelpiero و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

ایجنت دنی ، داویده تورکیا  :

• یوونتوس همچنان اظهار می کند که دنیله چقدر برایشان مهم است ، اما دیروز بارزالی مصدوم بود و این کاسرس بود که بازی می کرد.این انتخاب من را حیران کرد ، با توجه به اینکه این بچه در کوپا ایتالیا بسیار خوب بازی کرده بود.در هر حال ، امیدوارم باشگاه سر حرفش بماند ، چون انها ادعا می کنند که روگانی بعد از آن سه نفر انتخاب چهارم است.تمام جهان فوتبال دیروز منتظر بودند که دنیله بازی کند.
  • پیشنهاد ناپولی؟ یووه قصد فروش ندارد ، رابطه ی محترمانه ای بین دو باشگاه وجود دارد ، اما ناپولی نمی تواند بنشیند و منتظر وضعیت روگانی بماند.

• MaMpIeRo, eⁿzº, alexdelpiero و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

مهدی تورین . آتزوري

مهدی تورین . آتزوري

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 825 ارسال
دنیله اگر ایتالیایی نبود تا الان هزار بار ترک تورین کرده بود . برای یوونتوسی آینده دار باید به این جوون ها بها داد . همونجور که پوگبا و دیبالا و ... همیشه حرف رفتنشون بوده . جورجو و مارکیزیو و ... همیشه حرف موندنشون بوده .
  • Bianconero Amore, MaMpIeRo, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی