پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ماریو مانژوکیچ - Super Mario

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
677 پاسخ برای این موضوع

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

هممون با مانزو خاطرات بهتری نسبت به هیگواین داریم ، ولی مشکل اینجاست که هیگواین مثل کنه چسبیده و ول نمیکنه و ما مجبوریم یکی مثل مانزو رو رد کنیم .

واسه من بهترین بازیش ، جلوی آتلانتا بود که یه تنه کل آتلانتای اون موقع رو با دوندگیش کرد تو کیسه .
یه تیکه هم با سینه توپو از تو گل در آورد .

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

انتقالش به منچستر منتفی شد و بجاش یورنته رو گرفتن

پاراتیچی معلوم نیست چیکار داره میکنه ...

• Orphée, mory, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3850 ارسال
  • LocationAhWaS

مانژ پیشنهاد بسیار خوبی از پاریس داشته که امروز ردش کرده

هرچقدر این چند سال محبوب شده برا من دراه خودشو خراب می کنه خیلی سخت مانژو رو رو سکوها ببینیم اما اگه نره از یوو واقعا لیاقتش سکو ها هست با این لجبازیا

• mory, Aminvo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Atomic Ant

Atomic Ant

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 258 ارسال

rw06_gty_691924784_91408860.jpg

تقصیر تو نیست. دنیا جای خوبی نیست.

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

lotfimostanad.jpg

به زخمه ای که غمت می زند ز راه مرو ...

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3850 ارسال
  • LocationAhWaS

اتفاقا تقصیر شخص حودش هست دلپیرو تو ترکیب کنته جای نداشته محترمانه رفت مانژ کی باشه در مقابل الکس اخه مانژو از ابتدای تابستون ساری بهش گفته علاقه ای بهش نداره و تو لیست فروشه اما ایشون پیشنهاد دورنمند وست هام سپس منچستر یونایتد بعد بایرن مونیخ بعد بارسا و در اخر پاریسن ژرمن رو رد کرد. اینقدر پیشنهاد تیم های بزرگ براش اومد که میتونست تو سی ال فیکس بازی کنه

خودش خواسته اینطور بشه پس الکی دل نسوزونیم براش

• mory, Aminvo, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1382 ارسال
  • Locationقزوین

اتفاقا تقصیر شخص حودش هست دلپیرو تو ترکیب کنته جای نداشته محترمانه رفت مانژ کی باشه در مقابل الکس اخه مانژو از ابتدای تابستون ساری بهش گفته علاقه ای بهش نداره و تو لیست فروشه اما ایشون پیشنهاد دورنمند وست هام سپس منچستر یونایتد بعد بایرن مونیخ بعد بارسا و در اخر پاریسن ژرمن رو رد کرد. اینقدر پیشنهاد تیم های بزرگ براش اومد که میتونست تو سی ال فیکس بازی کنه

خودش خواسته اینطور بشه پس الکی دل نسوزونیم براش

الکس کجا خودش رفت کنار؟ الکس تا وقتی با باشگاه قرارداد داشت برای جایگاهش جنگید و بعد از اون توسط مدیریت غیرمحترمانه کنارگذاشته شد.
مانژو هم ظاهرا پییشنهاداشو رد کرده تا بتونه توی تیمی که بهش علاقه داره بازی کنه و می خواد خودش رو اثبات کنه. چه اشکالی داره؟ شما خودتون اگه جای مانژو بودین برای موندن توی یووه به هر دری نمی زدین؟

• GioVanni Agnelli, mory, El rey leon و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

adp.jpg

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3850 ارسال
  • LocationAhWaS

الکس کجا خودش رفت کنار؟ الکس تا وقتی با باشگاه قرارداد داشت برای جایگاهش جنگید و بعد از اون توسط مدیریت غیرمحترمانه کنارگذاشته شد.
مانژو هم ظاهرا پییشنهاداشو رد کرده تا بتونه توی تیمی که بهش علاقه داره بازی کنه و می خواد خودش رو اثبات کنه. چه اشکالی داره؟ شما خودتون اگه جای مانژو بودین برای موندن توی یووه به هر دری نمی زدین؟

داداش الکس قرارداد نداشته و وقتی کنته جای برا الکس نذاشت تو برنامه هاش دیگه محترمانه بهش گفتن برو و اونم محترمانه رفت نه مصاحبه ای کرد و نه تلاشی کرد که خودشو مثل توتی هرسالع با کاراش بچاپونه تو یوو

مانژو از دورتنمند بایرن مونیخ منچستر موناکو پاریس و بارسلونا پیشنهاد داشت نکنه فکر میکنی مانژو میخاسته منتظر پیشنهاد اف سی کره مریخ بمونه > بهترین تیم های دنیا بهش پیشنهاد دادن

مانژ. عملا  نمیتونه برا جابگاهش بجنگه چون اصلا تو برنامه نبوده

• Aminvo و tecra از این پست تشکر کرده است

juve_for_ever2006

juve_for_ever2006

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 11 ارسال

ربطی به تاپیک نداره ولی بخونید. چون بحث دل پیرو شد :

فرانچسكو توتي، كاپيتان رم:

نمي توانم يوونتوس را بدون دل‌پيرو تصور كنم

بدون دل پيرو اين يوونتوس وجود نخواهد داشت. نمي توان اين يووه را با يووه بدون دل پيرو مقايسه کرد. شخصا براي شخصيت و نحوه رفتار حرفه اي الساندرو خوشحالم، او در همه مسائل نفر نخست است، چه داخل زمين و چه خارج از زمين هميشه نام او در صدر قرار مي گيرد اما يووه بدون دل پيرو را نمي توانم تصور کنم. فکر مي کنم که يووه سقوط کند و هرگز اين يووه را نخواهيم ديد. تقريبا بيست سال رقابت و مبارزه ورزشي از دل پيرو که سال هاي زيادي است، واقعا زياد است. به هر حال ما او هميشه و فقط با اين پيراهن ديديم.

ماسيميليانو آلگري، سرمربي ميلان:

همه شگفت زده شديم

همه متعجب شديم، به اين دليل که در ماه اکتبر هستيم و دل پيرو تاكنون عملكرد بسيار خوبي داشته است. اين خبر و اين اعلام نمي تواند واکنش خوبي را به دنبال داشته باشد، اما مطمئنا اين تصميمي است که كاپيتان يوونتوس با هماهنگي مديران گرفته است.

لوچانو موجي، مدير سابق يوونتوس:

دل پيرو دليل و انگيزه‌ي ساير بازيكنان است

حرف هايي که اندرا انيلي در خصوص دل پيرو را زد را نمي توانم درك كنم. الساندرو زماني که بازي مي کند هميشه بهترين بازيکن ميدان است و هميشه مدافعين حريف را به زحمت مي اندازد و با تاکنيکش بهترين صحنه ها را خلق مي کند. زماني که بازي گره مي خورد او مي تواند گره گشاي ديدار باشد. او دليل و انگيزه اي براي ساير بازيکنان است.

تاکي‌ناردي، همبازي دل پيرو:

منتظر اين خبر بوديم، اما نه حالا

صادقانه بگويم هرگز انتظار شنيدن اين خبر را از سوي مديران باشگاه نداشتم، همه فهميده‌ايم كه ديگر نمي‌توانيم دل پيرو را با بيانكونري ببينيم. انيلي به نظر من اشتباه كرد كه در اين برهه زماني چنين خبري را منتشر کرد. همه منتظر شنيدن اين خبر بوديم اما نه در حال حاضر كه يوونتوس صدرنشين است و دل پيرو خوب بازي مي كند.

موره‌نو توريچلي، همبازي پيشين دل پيرو:

دهانم بازماند

وقتي اين خبر را شنيدم دهانم باز ماند. نمي توانستم باور کنم. هرگز انتظار شنيدن اين خبر را در اين لحظات نداشتم. اميدوارم مدير پيش از صحبت هاي مطرح شده با خود دل پيرو صحبت کرده باشد و نظر شخصي او را جويا شده باشد. احساس مي کنم دل پيرو هنوز توان بازي کردن دارد و اگر بخواهد بازي کند مي تواند از پيشنهادهايي كه دارد تيمش را انتخاب كند. دوست داشتم که همچنان در يوونتوس باشد. او هميشه پرچم دار يوونتوس خواهد بود، دل پيرو همه‌ي ركوردها را در باشگاه به دست آورده و من  اميدوارم و دوست دارم كه در يوونتوس بماند.

السيو سکو، مدير ورزشي پيشين يوونتوس:

بمب خبري عجيبي بود

آخرين فصل دل پيرو در يوونتوس يك بمب خبري بود كه به بدترين و عجيب ترين شكل مطرح شد. اميدوارم که با بازيکنان صحبت شده باشد و بعد چنين خبري منتشر شده باشد. اين طور بهتر است.موضوع خداحافظي دل پيرو را همه مي دانستند، اما  اما بيان کردن و رسانه‌اي شدن آن  به اين شکل واقعا كار عجيبي بود.اگر دل پيرو بخواهد مي تواند در سمت ديگري با اين تيم باشد. اما اگر تصميم به ادامه بازي داشته باشد مشکلي نخواهد داشت، از آمريكا، ژاپن و  ايتاليا براي او به راحتي پيشنهاد دريافت مي كند و اوست که بايد تصميم بگيرد چه کند.

سرجيو بريو همبازي سابق دل پيرو:

او متوقف نمي شود

خداحافظي براي يك بازيكن پس از 18 سال با پيراهني که همه افتخارات را با آن به دست آورده كار آساني نيست، من انتظار خداحافظي را داشتم اما نه در شرايط فعلي. باشگاه مي‌توانست يک سال ديگر نيز قرارداد او را  تمديد کند. دل پيرو نيازي ندارد که بگويد در تاريخ يوونتوس تا چه اندازه بزرگ است. مطمئن نيستم که دل پيرو بخواهد فوتبالش را کنار بگذارد چون او هنوز قدرت ادامه دادن را دارد. مي دانم که همه به الکس نگاه مي کنند و اين مهره با تجربه و خصوصياتش به همه بازيکنان کمک مي کند.  اصلا نمي توانم دليل اين اظهارت در اين ماه بفهمم، ماه مارس و يا اوريل مي شد در اين خصوص صحبت کرد، چه دليل داشت در اکتبر از رفتن حرف زد. اصلا نمي فهمم آنيلي براي چه اين كار را انجام داده است. تنها مي دانم که يک اشتباه بزرگ، يک اشتباه وحشتناک از مدير سر زده است. يوونتوس اشتباه کرد. اين تصميم خانواده الکان است، به هر حال براي الساندرو خيلي زياد خوشحالم که هنوز در ميدان حرف هاي زيادي براي گفتن دارد و بسيار خوب ظاهر مي شود. او را مي شناسم، مي دانم که به عقب برنمي گردد ، او اينجا متوقف نمي شود اما بدون شک در هفته هاي نخست روي روحيه او تاثير خواهد گذاشت و شايد بي انگيزه شود. "

آنجلو دي ليويو، همبازي پيشين دل پيرو:

شوكه شدم، فكر مي كردم يك سال ديگر بازي كند

مطمئنا خيلي متعجب شدم، هرگز انتظار چنين چيزي را نداشتم. مطمئن بودم که يک سال ديگر نيز ادامه خواهد داد و بعد به بخش مديريت اضافه مي شود. اين مسئله را حداقل بيست روز پيش شنيده بودم و بسيار خوشحال شدم و راحت بودم، از اينکه او در يوونتوس باشد خوشم ميآيد و لذت مي برم. اما حالا شنيدم که يووه را ترک مي کند واقعا شوکه شدم. تنها رکوردها مهم نيستند، اين شخصيت و حضور بيش از 18 ساله الکس با يک پيراهن و وفاداريش است که از او پرچم دار يک باشگاه مي سازد. واقعا او تنها پرچم دار فوتبال ايتاليا هست، او و توتي . من با بازيکنان بزرگي مانند ويالي و باجو هم تيمي بودم اما تاکيد مي کنم و مي گويم که براي من دل پيرو بي نظير بود، من براي هميشه او را انتخاب مي کنم. مطمئنا تغيير پيراهن از حفظ آن آسان‌تر است، الکس هميشه منتظر ماند و صبر کرد و اين بود که از او يک الگو ساخت. واقعا باور نمي کنم، خيلي متاسفم.

ميکل آنجلو رامپولا، بازيكن سابق يوونتوس:

برگ سياه بزرگي در تاريخ يوونتوس نوشته شد

حقيقت را به شما مي گويم، خشکم زد! اعلام انيلي سياهي بزرگي را در تاريخ يووه نوشت، هيچ كس انتظار چنين حرفي را از سوي او نداشت. هيچ مهره اي مثل او نخواهد امد. مي دانم که هر باشگاهي مي تواند هر تصميمي بگيرد اما يوونتوس با الکس نمي توانست چنين کند. هنوز زمان براي الکس تمام نشده، مي دانيم که با 37 سال سن سرانجام زمانش مي رسيد اما توان و انگيزه او را نمي توان ناديده گرفت.  طبيعي است که او هميشه يک يوونتوسي است و هيچ يوونتوسي دوست ندارد او را با پيراهن تيم ديگري ببيند اما فکر مي کنم که بتواند يک فصل به امريکا برود و در برگشت در بخش مديريت يوونتوس مشغول شود، اميدوارم که اين بار مجموعه دست به اشتباه بزرگ تري نزند.

جيوواني کوبولي، مدير سابق باشگاه يوونتوس:

به تيم ديگري نمي رود، قبلا هم نرفت

مهم ترين مسئله جدايي الکس با اين فضا و هواداران خواهد بود، من از اين اتفاق واقعا متاسفم، انتظارش را نداشتم که اين طور بيان شود. اما مي دانم و مطمئنا که دل پيرو چنان بازيکني است که به راحتي مي تواند پيشنهاد تيم هاي مختلفي را دريافت کند اما او نمي پذيرد همانند گذشته كه نپذيرفت . فکر مي کنم فوتبال آمريكا و يا ژاپن براي يک سال از او پذيرايي کنند.

مارچلو ليپي، مربي پيشين يوونتوس:

دل پيرو هميشه قهرمان خواهد ماند

خبر خداحافظي يکي از بزرگ ترين قهرمانان فوتبال مثل الساندرو دل پيرو مرا واقعا ناراحت و غمگين کرد. آن هم در زماني که اروپا منتظر بازگشت يوونتوس بود. مطمئنا دل پيرو در بخش ديگري با يووه ادامه خواهد داد اما همه هواداران اين تيم رکوردها، گلزني ها و افتخاراتش را هميشه به ياد خواهند داشت. شما در کنار همه هواداران مي خواهند او را به ياد داشته باشند و هيچ کس انتظار نداشت در شروع فصل اين خبر را بشنود اما مطمئنا دل پيرو همچنان قهرمان خواهد ماند و منتظر يک فصل استثنايي از الکس هستم.

جيجي ريوا، بازيكن پيشين تيم ملي ايتاليا:

يوونتوس خوش شانس بود دل پيرو را داشت

خبرا را خواندم و بعد اعتراض و انتقادات بسيار زيادي كه پس از اين خبر منتشر شد. اين صحبت ها به من حس ناخوشي را داد. سردي و نااميدي از اندرا انيلي. يکي از بزرگ ترين اشتباهات فوتبال ايتاليا را اين بار مديران يوونتوس تکرار کردند. هرگز فکر نمي کردم که يوونتوسي‌ها هم اين اشتباه بزرگ را انجام دهند. تورين يک استاديوم مدرن اروپايي را دارد و يک کاپيتان جهاني. اما حالل سياه‌ترين اقدام باشگاه يوونتوس عليه او انجام شد. زماني که به صحبت هاي دل پيرو درباره‌ي باشگاه و برعكس فکر مي کنم نمي‌دانم چه بگويم! با اين حال دل پيرو بازيکن خوش شانسي است که توانست با اين تيم زندگي کند، تمرين کند و افتخار پوشيدن اين پيراهن را داشته باشد اما يوونتوس نيز خوش شانس بود که چنين بازيکني را جذب کرد، بازيکني که هميشه عاشق يوونتوس بوده و هست.

فيليپو اينزاگي، همبازي پيشين دل پيرو:

يووه بدون الكس؟ باورم نمي شود

باورم نمي شود، يووه بدون الکس! متاسفم واقعا ناراحت شدم و شگفت زده. الکس موفق باشي مي دانم که مي تواني يک بار ديگر از زير فشار خارج شوي.

چزاره مالديني، سرمربي پيشين تيم ملي ايتاليا:

در اين فوتبال بدون قلب و احساس، حالا فقط توتي را داريم

واقعا شوکه شدم و متعجب. اين اعلام بيشتر شبيه همه اخبار در ساير باشگاه ها در خصوص بازيکنان شان بود. فکر نمي کردم که الکس هم  براي مديران يوونتوس چنين وضعيتي داشته باشد كه اين گونه خبر خداحافظي‌اش اعلام شود.مي گويند كه اين تصميم با هماهنگي گرفته شده اما من فکر مي کنم که اين خبر را بايد به گونه ديگري منتشر مي کردند، الکس بازيکن عادي نيست که اين طور با او برخورد شود. حالا همه دنبال اين موضوع هستند که الکس چه مي کند، چه خواهد کرد و چه تصميمي مي گيرد. به هر حال اول و آخر بايد حرفي بزند و تصميمي بگيرد، الان همه علاقمندان دنبال او هستند، دنبال تصميم او و حرکتي که انجام خواهد داد. شايد هم منتظر پيشنهاد مديريت باشد. باشگاه بايد براي او جشن بگيرد يك جشن پرافتخار با شكوه و با غروري كه در حد الكس باشد. حالا فوتبال ايتاليا تنها فرانچسکو توتي را خواهد داشت، او تنها پرچم دار اين کشور خواهد بود، اينجاست که نشان مي دهد فوتبال تجارت است بدون قلب و احساس .

کلوديو پاسکوالين، اولين مدير برنامه‌هاي دل پيرو:

الكس بايد مدير شود

يک سوال دارم؛ اينکه دوست دارم بفهمم الکس از همه چيز خبر داشته يا نه؟ " الکس خيلي خوب کار مي کند، الان هم در شرايط خوبي قرار دارد اما چرا بايد اين طور از خداحافظي او بگويند؟ تنها مسئله من اين است که آيا الکس از همه چيز خبر داشته يا خير؟ شکي ندارم که الساندرو صحبتي نمي کند، حس مي کنم که او مانند هميشه سکوت کرده تا در آرامش و با درايت صحبت کند. هرگز از او صحبت ناسنجيده اي نشنيده ام. بايد منتظر بمانيم ببينيم الکس چه مي گويد، اين خيلي مهم خواهد بود. البته در اين زمان کوتاه نبايد منتظر بمانيم. به هر حال دوست دارم ببينم او چه مي گويد. الکس بايد مدير شود، او فرهنگ و آداب مديريت را دارد همه خصوصيات در او ديده مي شود. بازيکني که هميشه درخشيده نه در زمين بلکه در همه زمينه هاي زندگي.

پيترو آناستازي، همبازي سابق دل پيرو: 

برخورد باشگاه غيرحرفه‌اي بود

مطمئنا نامناسب ترين رفتار در قبال دل پيرو اتحاذ شد. همه از شروع فصل مي دانستيم اما اين گونه برخورد كردن با او درست نيست. الكس هميشه بهترين بوده و هست، مي تواند حتي يک سال ديگر در يوونتوس بازي کند. حتي اگر کمتر به بازي گرفته شود،. الساندور پسري باهوش، باتدبير، بسيار پرتلاش که حالا متوجه شده راهي براي ادامه کار نيست، ادامه زندگي در تيمي که هميشه به آن وفادار بوده! آنيلي چه اشتباهي! اشتباه تو قابل پذيرش نيست.

ايوان زاتزاروني، مفسر فوتبال:

آنيلي فقط به قرارداد فكر كرده است

من فکر مي کنم که آندرا تنها به قراردادي که با الکس در سال گذشته امضا کرده احترام گذاشته نه به هيچ چيز ديگر! ماه اکتبر را فراموش نکنيد، ماهي که هميشه بهترين نمايش ها را از الکس مي ديديم و حالا بدترين خبر را مي شنويم. آنيلي عاشق اين است که همه را متعجب کند. آقاي آنيلي خيلي ممنون. شگفت زده شديم!

• GioVanni Agnelli, AAG, mory و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3749 ارسال

@juve_for_ever2006

دوست عزیز بابت پست  گرانبهای شما درباره ی الکس هزاران هزار بار سپاسگزارم .

• GioVanni Agnelli, eⁿzº, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21156 ارسال

- به نظرم مانژو حداقل در اروپا عملکرد قابل دفاع تری نسبت به هیگواین داشته.

ولی نظر سرمربی ـه در نهایت و هیگواین رو بهش ترجیح داده.

با این تفاسیر احتمال خروجش در ژانویه خیلی بالا میره مگر اینکه اتفاقات خاصی بیوفته.

• eⁿzº, tecra, Georgia و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

به بازی فردا دعوت نشده و دلیل ش احتمال خروج از یووه به مقصد اسیا ست که هنوز پنجره نقل و انتقالات بازه

(احتمالا قطر)

• GioVanni Agnelli, mory, Signora Omicidi و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

واسه کسی ک هیگواین رو ب این غول ترجیح داده متاسفم 

• Orphée, mory, El rey leon و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
از بین دورتموند، پاریس، بایرن و منچستر نتونست یکیو انتخاب کنه تا الان بخواد بره الغرافه! امیدوارم حداقل مثل بن عطیه مفت نفروشنش! حداقل باید 15 تا ازش در بیاد!

هیگواین هم فرم بهتری داره هم انگیزه بیشتری و هم سن کمتری پس رفتن مانژو منطقیه! مانژو تو 9 ماه اخیر فقط 1 گل شانسی ب آتالانتا زده! :fp:
  • GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6375 ارسال
  • LocationRasht

مانژو بازیکن دوست داشتنی، زحمت کش و متعصبی بوده برامون، شکی نیست... دوس دارم با برگردونش به رئال بخاطرش بیارم ولی بنظرم علاوه بر اینکه خودش تابستون پیشنهادات تیمای بزرگو رد کرد، بی برنامگی یووه هم دخیل بود که با بازیکن کلیدی مربی قبلی، علی رغم 33 ساله بودن، 2 ساله تمدید کردن اونم با افزایش حقوق... (از مواردی که اینترِ فاتحِ سه گانۀ 2010 رو زمین زد) مگه اینکه اینطور تئوری پردازی کنیم که واقعاً اراده ای برای تغییر آلگری تا قبل از جلسات دو جانبه باهاش، وجود نداشته و همه چی یک شبه اتفاق اُفتاده! قبلاً با بازیکنای +30، یه ساله تمدید میکردیم با آپشن تمدیدِ بیشتر و [معمولاً] کاهش حقوق، مثه خیلی از تیمای بزرگ دیگه! نمیدونم چرا هر چی گذشت، ازون سیاست بیشتر فاصله گرفتیم... no.gif

• mory, eⁿzº, GG.B1 و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
تیم لوس آنجلس اف سی آخرین مشتری مانژو هست... بره MLS بهتره حداقل از قطر بهتره! دربی لوس آنجلس با حضور زلاتان و مانژو میتونه جذاب باشه..!
  • GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3850 ارسال
  • LocationAhWaS

الغرافه پیشنهاد سه ساله سالی 6 میلیون رو بهش پیشنهاد داده که از نظر مالی بهترین قرارداد ممکن برا مانژو هستش همینطور خبرنگارای مطرح ایتالیا احتمالش رو بالا دونستن اما مانژو هنوز اقدامی نکرده

به نظرم 12 میلیونم ازش در بیاریم سود کردیم

• Orphée, Aminvo, amirali2001 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
پیشنهاد الغرافه برای مانژو :

10 میلیون برای یووه
6 میلیون دستمزد سوپرماریو

کمه ولی انگار چاره ای نیس!
  • GioVanni Agnelli, Aminvo, Signora Omicidi و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

سوپر ماریوی دوست داشتنی ... هیچوقت تعصب و گلزنی هاش رو نمیشه فراموش کرد .

• Aminvo, Signora Omicidi, D E L P I E R O و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

l79r_0406219752900443d6e8bed68198b71b.pn

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3850 ارسال
  • LocationAhWaS

ای اقا 6 میلیون با مالیات حدود 10 میلیون میشه اگه الان بدیمش قطر ده میلیون از رو حقوق پس اندازه میکنیم و ده میلیون هم نقدینگی به صدنوق واریز میشه چاره ای نیس باید بفروشیم

• Aminvo, amirali2001, Donnie و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
خب تا اینجا مثل اینکه الریان تونسته مانژو رو از الغرافه هایجک کنه! ب حال یووه فرق چندانی نداره همون 10 میلیون ب یووه میرسه!
  • mory, Aminvo, amirali2001 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی