پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

سیمونه زاتزا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
294 پاسخ برای این موضوع

Principino

Principino

Nothing really matters

• اعضا
  • 942 ارسال
  • LocationFar far away

دلم برای این بچه میسوزه!

مهاجم فیکس آتزوری شده بود یهویی افت کرد...

یووه 18تا پول داد براش، آخر نقل و انتقالات همش حرف فروشش بود، طرفدارا هم از شایعات فروشش خوشحال میشدن دیگه روحیه نمیمونه براش :2:
از مانژوکیچ اصلا" بدم نمیاد و هیچ مشکلی باهاش ندارم اتفاقا" به نظرم یکی از بهترین تارگت های حال حاضره ولی امیدوارم زاتزا بتونه خودشو ثابت کنه و علگری رو مجبور کنه زیاد بهش بازی بده

حیفه اون زاتزایی که هممون هر سال خودمونو خفه میکردیم چرا نمیاریمش؟ چرا هنوز تو ساسولوئه؟ چرا فروختیمش؟ نابود بشه و هی بگیم چرا نمیفروشیمش :2: :fp:

• Bianconero Amore, AAG, Orphée و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

marchisio_juve_applauso_2017_2018_356x23

And it's killing me when you're away
I wanna leave and I wanna stay
I'm so confused, so hard to choose
Between the pleasure and the pain

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

کنته هم گفته بازیکنایی که تو باشگهشون بازی نمیکنند از تیم ملی خط میخوردند ... زاتزا الان آخرین گزینه ی خط حمله ی یووه است و جایگاهش تو تیم ملی زیر سوال رفته .

• Bianconero Amore, juve's fan, Principino و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

بابا اضافیه. خریدش از اول هم اشتباه بوده .اشتباه کردن پیشنهاد ارسنال رو رد کردن. بهتره نیم فصل بفروشنش

• Signora Omicidi, Donnie و vahid.juv از این پست تشکر کرده است

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

هر مهاجمی که نتونه خودشو به اثبات برسونه باید زودتر بره از یووه تا جا رو واسه دیگران خالی کنه ،نمونشم یورنته و ماتری که یه زمانایی یعضی بازیا خوب بودن

زاتزا هم همینه بدون شک اگه نتونه خودشو ثابت کنه فروخته میشه یا مفتی میره نهایتش دو فصل بهش فرصت بدن

• Senmorta, Donnie و vahid.juv از این پست تشکر کرده است
dme48gukzvs8_t.jpg

Atomic Ant

Atomic Ant

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 258 ارسال

به نظر من حداقل روی کاغذ بین بازیکن هایی که امسال جذب شدند، فقط زازا به لحاظ فنی در حد یوونتوس نبود و احتمالاً در آینده هم نخواهد بود. نه بازیکن بدی هست و نه هیچ مسئله دیگه ای، فقط مشکل اینجاست که یووه تا پیش از این انتقال در مورد این بازیکن سیاست درستی رو پیش گرفته بود ولی امسال همه چیز رو خراب کرد. حتی شاید آینده ی خود بازیکن رو. حد زازا نهایتاً این بود که یووه سرمایه گذاری "مالی" روش انجام بده نه "فنی"! حالا با اومدنش به یووه احتمالاً همون سود سیاست سرمایه گذاری مالی هم که در قبالش انجام شده بود از بین خواهد رفت چون از این به بعد یا قیمتش افت خواهد کرد و یا نهایتاً سایر تیم ها مثل وستهم و ... فقط بصورت قرضی خواهانش هستند. حتی براردی هم هنوز خیلی خامه برای یوونتوس. به اندازه ی کافی بازی هاشو دیدم و هنوز شخصاً قانع نشدم که به درد تیمی مثل یوونتوس بخوره. گر چه هنوز خیلی سنش پایینه و می تونه پیشرفت کنه. ضمناً آمار رو هم کلاً بیخیال. آمار نهایتاً همون قضیه ی دامن کوتاهه :fp:

به هر حال اُمیدوارم از فرصت هایی که بهش می رسه استفاده کنه و خلاف این مسئله برای من ثابت بشه. لااقل به نظر نمیاد زازا بازیکن حاشیه سازی باشه در صورت نیمکت نشینی ... 

• Bianconero Amore, juve's fan, mory و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

lotfimostanad.jpg

به زخمه ای که غمت می زند ز راه مرو ...

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال

تلگراف: " آرسنال در حال آماده سازی پیشنهادی برای به خدمت گرفتن زازا در ژانویه"

24841089036589462511.jpg

در نقل و انتقالات تابستانی امسال گزارش هایی مبنی بر علاقه ی آرسنال به سیمونه  زازا بازیکن یوونتوس شنیده می شد، با این حال با پیوستن فرناندو یورنته به باشگاه سویا، بانوی پیر از فروش بازیکن جوان خود امتناع کرد.

حالا تلگراف در گزارشی ادعا کرده است باشگاه توپچی ها دوباره می خواهد برای به خدمت گرفتن زازا تلاش کند. این گزارش می گوید باشگاه لیگ برتری پیشنهادی 22 میلیون پوندی را برای بازیکن تیم ملی ایتالیا آماده کرده است.

به نظر می رسد با وجود بازیکنانی نظیر آلوارو موراتا، پائولو دیبالا و ماریو ماندژوکیچ، قرار گرفتن در ترکیب اصلی تیم کار دشواری برای زازا باشد، بنابراین پیشنهاد اغواکننده باشگاه لیگ برتری می تواند او را به سمت درهای خروجی باشگاه هدایت کند

همچنین بر اساس گزارش های رسانه های ایتالیا، با توجه به نزدیکی رقابت های یورو 2016، زازا می خواهد در ماه های باقیمانده بیش تر بازی کند تا آنتونیو کنته را برای قرار دادن او در لیست نهایی بازیکنانش متقاعد کند. بنابراین، در صورتی که بازی های زیادی در لباس بیانکونری به زازا نرسد احتمال خروج وی قوت خواهد گرفت.

i9ph01qw1o72b8kom5by.jpg

Spoiler

• Bianconero Amore, AAG, juve's fan و 21 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

احتمالا با توجه به غیبت مراد و مانزو فیکس خواهد بود  مصاحبه ی مدیر ساس :

• در حال حاضر بازگشت زاتزا و رفتن براردی به یوونتوس حقیقت ندارد ، ما در این باره صحبت نکرده ایم.
  •  ما چند تصمیم گرفتیم ، ما زاتزا را فروختیم  درست نیست به فکو بازگشت او باشیم ، ما با پروژه امان پیش می رویم.
  • ما سعی کردیم کمترین تغییر ممکن را داشته باشیم.
  • ما پیشنهادهای بالایی برای ورسالیکو و بقیه داشتیم اما سعی کردیم هسته ی تیم را حفظ کنیم.

پ.ن : پیش خودش گفته تا آرنج کردم تو پاچتون بدبختا ، خبر ندارین :fp: :2laugh:

• Atomic Ant, MaMpIeRo, eⁿzº و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

مهدی تورین . آتزوري

مهدی تورین . آتزوري

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 825 ارسال
قطعا اگر جلو تیم لئالی فیکس باشه . شک ندارم حداقل ی گل میزنه و نمایشش هم چشم گیر خواهد بود . حالا اومدیم بازی بعد هم فیکس شد و خیلی خوب ظاهر شد و گل هم زد جلو ناپولی . با برگشتن موراتا و مانژو دوباره باید ی نیمکت نشین باشه !!!
قطعا هرقدر هم اماده باشه با اومدن اون دوتا باید رو نیمکت باشه .
اگر موارد بالا اتفاق بیوفته روحیش رو بدجوری میبازه و شاید دیگه نشه اونی که بود .
من یادم نمیاد یووه بازیکن خریده باشه و نابودش کرده باشه . اگرم بودن قطعا کم بودن نه مثل ریال که تبحر خاصی داره تو خراب کردن و به مراتب نابود کردن بازیکن .
  • mory, Atomic Ant, eⁿzº و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

vahid.juv

vahid.juv

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 604 ارسال
  • Locationgolestan-gorgan

اخ اخ من عجیب منتظر این دوست عزیز ایتالیاییمون زاتزا هستم. بر خلاف همه که میگن سطح فنیش پایین و این حرفا ولی من دلم میسوزه واسش سوخت شه. ترو جون هر کی دوست داری خودتو نشون بده تو دل الگری جا کن خودتو. میگم مهاجم حتما نباید گولاخ باشه که جنگنده بازی کنه. بنظرم این اگه جواب بده خودشو بتونه پیدا کنه مثل توز میشه چون هم جنگجو هست هم سرعتی. من بازی ازش زیاد دیدم قدرت بدنی خوبی داره.  تازه قدش هم بلنده. خیییییییلییییییییی دوست دارم این تو یوو جا بیوفته خط حمله باز بیاد دست یه ایتالیایی. دلم واسه مهاجم ایتالیایی تنگ شده. البته خوبش منظورمه (الکس باجو). حالا در حد اونا نه. خوب باشه گل بزنه فقط. مانژو رو قبول دارم ولی خوب سنش دیگه داره میره بالا 30 و رد کرده جا که بیوفته تهش مثل توز میخواد بره دیگه. اما زاتزا.......... :272:

• Bianconero Amore, Principino, Atomic Ant و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

یه مطلبی که راجب بازیکنای ایتالیایی هست اینه که اگر کیفیت بازیکن ایتالیایی پایین باشه احیاناً ولی تاثیر خوب خودش رو حتماً میزاره تو تیم امثال ماتری که هر چند در مجموع بازیکن تاپی نبودن ولی به هر حال ناجی یووه بودن در بعضی مواقع خوب هم کار کردن ولی امثال بنتنر و آنلکا هیچوقت بازیکن مفیدی نبودن واسه یووه 

• Bianconero Amore, Atomic Ant, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

eⁿzº

eⁿzº

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 615 ارسال

z0hrzt78w1w4vwz1bc7g.png

Z A Z A

First Chance

فرصتی مناسب در شرایطی نامطلوب

با پیوستن به یوونتوس یه فرصت فوق العاده برای زازا پیش اومده ولی عدم آمادگی و همینطور تعداد و سبک مهاجمین تیم شرایط سخت و نامطلوبی رو برای این مهاجم جوان به وجود آورده ...

مشکلات فنی و آمادگی زازا درکنار ترانسفر نامتعادل این فصل و نتیجه حضور 3 مهاجم تارگت از بین 4 یا 5 بازیکن خط حمله ، وضعیتی رو به وجود آورده که در ابتدای فصل بدون انجام حتی یک بازی رسمی چیزی نمونده بود که این بازیکن به تیم دیگه ای قرض داده بشه ... با شروع فصل و گذشت چند بازی هم شرایط ایجاد شده جوریه که مانژو با انجام 4 بازی در سری آ و بدون گل زده و پاس گل ، احتمالا اگر مشکل مصدومیت براش پیش نمیومد همچنان به زازا ترجیح داده میشد و مسلما مربی تیم هم برای این انتخاب دلایل فنی و تاکتیکی داره ...

میشه گفت این اولین شانس زازا برای اثبات خودش و تغییر شرایط هست ، بعد از نیمکت نشینی تو 6 بازی سری آ و سوپر کاپ و لیگ قهرمانان و فقط حدود 10 دقیقه بازی ، این مهاجم ایتالیایی فرصت داره برای اولین بار تو ترکیب ابتدایی قرار بگیره و مربی و طرفدارا رو به خودش امیدوار کنه ...

زازا طی چند فصل گذشته تو ساسوئولو مهاجم خوبی بوده و یه مقطعی هم تو تیم ملی زیر نظر کونته خوب کار کرد ، آمار گلزنی بالایی نداشته ولی گل های زیبایی به ثمر رسونده ، آمار فصل قبلش تو 31 بازی سری آ 11 گل و 3 پاس گل بوده (آمار مانژو تو 28 بازی لالیگا 12 گل و 5 پاس گل بوده) ، قدرت بدنی بالایی داره ، به مدافعین حریف فشار میاره و گاها توپ گیری های خوبی انجام میده ، سرعتش نسبت به پست بازیش مناسبه وشوت های تک ضرب فوق العاده ای میزنه ولی هنوز تو یووه نتونسته خودشو پیدا کنه واحتمالا یه فصل یا یه نیم فصل برای اثبات توانایی هاش فرصت داره ...

خیلی دوست داشتم به  یوونتوس بیاد  و یه نماینده دیگه  تو تیم ملی ایتالیا داشته  باشیم  ،  انتظارات از زازا اینه که  تو یووه از اون مهاجم خوب ساسوئولو تبدیل به یه مهاجم عالی بشه و بتونه خودشو تو تیم جا بندازه ... امیدوارم این هفته و در ادامه از فرصت های احتمالا کمی که بهش میرسه استفاده کنه و تو یووه بمونه ...  :juve: 

• Hossein Salehi, Bianconero Amore, Orphée و 19 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

مهدی تورین . آتزوري

مهدی تورین . آتزوري

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 825 ارسال
ازت ممنونم که خیالمون رو راحت کردی . کماکان اعتقاد دارم فقط باید بهش بازی برسه .
تا ابد یووه
  • Orphée, mory, MaMpIeRo و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS

شادی نکردن بعد گلش یه خورده رو مخ بود. هرکی تو پیراهن یوو مخصوصا تو لیگ قهرمانان گل میزنه باید خودشو بترکونه واسه هوادارا. در کل فرارش عالی بود امیدوارم همینطور ادامه بده

• Bianconero Amore, Orphée, mory و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

کلا احساس می کنم اضافه وزن داره و سنگین راه میره مثلا در مقایسه با توز 

• Escanor, Donnie و vahid.juv از این پست تشکر کرده است
dme48gukzvs8_t.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6399 ارسال
  • LocationRasht

- گل من؟ بخاطر زحمات آلوارو و پائولو بود که مدافعین حریف رو خسته کردن با فرارهای بی امانشون در طول بازی... #ذهنیت

- دوران خوبی رو نمیگذرونیم. این تیم فقط به برد عادت دارم، از همون اول ورودم اینو فهمیدم. وقتشه اعتماد به نفس و مثبت گراییمونو بازیابی کنیم. از یکشنبه و مقابل بولونیا شروع میکنیم...

4rmp_cqld1q9ucaa-tp0_thumb.jpg  97ff_cqld1souaaaqshv_thumb.jpg

+ "ایول باو، گلم میتونی بزنی..." :دی

iv5g_cqlkfyfw8aahfrf_thumb.jpg

• juve's fan, mory, Atomic Ant و 20 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6399 ارسال
  • LocationRasht

شادی نکردن بعد گلش یه خورده رو مخ بود. هرکی تو پیراهن یوو مخصوصا تو لیگ قهرمانان گل میزنه باید خودشو بترکونه واسه هوادارا.

ایجنتش : گلزنی در سری آ و بعد در اولین بازیش در CL واسش مثه یه رویا بود. سیمونه واقعا خوشحال و پر از ذوق و شوقه...

رابطۀ عالی با همه در رختکن داره.. دیروز بعد از پایان بازی، سیمونه داشت هم تیمیاش ؛ دیبالا ، اورا و بقیه رو بغل میکرد...

خودش گفته : خوشحالیم؟ بذارید اینطوری بگم؛ من از اونام که تو خودم حبسش میکنم و بعد از خوشحالی منفجر میشم. لحظۀ قشنگی بود...

وقتی قراردادمو با یووه امضا کردم، از ترافیک زیاد خط حمله آگاه بودم ولی ما اینجا تو 3 جام بازی میکنیم و برا یه باشگاه تاپ

داشتن گزینه های متعدد در خط حمله، امر طبیعی ـه. هیچوقت دپرس نشدم و هیچوقت هم نمیشم. از تواناییهام آگاهم.

3 هم تیمی قوی تو خط حمله کنارم دارم، دیبالا، موراتا و مانژو. هر روز سعی میکنم بازیشونو تماشا کنم که ازشون چیز یاد بگیرم

و روز به روز بهتر بشم... این فصل اهداف زیادی دارم. میخوام سری آ رو ببرم و تا مراحل پایانی CL با یووه برم + در یورو 16

همراه تیم ملی باشم...

3edv_sz.jpg

:دی

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, juve's fan و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

NedVed 11

NedVed 11

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 107 ارسال
چهار بازی واسه یووه کرده که تو دوتاش بصورت یار تعویضی
توی 10 دقیقه اخر اومده و تا حالا 2 تا گل زده .
امار بدی نیست ولی جا واسه بهتر شدن هم داره .
  • Bianconero Amore, alexdelpiero, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

مسئله ی یوونتوس مسئله ی عشق است ....

| استفان لیختشناینر |

qs9e2jb1gfk2kjbi5s7s.jpg

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21174 ارسال

- احساس مي كنم هنوز اعتماد به نفس خودش رو به كامل به دست نيورده.

نياز داره كه بيشتر بازي كنه و بيشتر مورد توجه قرار بگيره.

توي اين اوضاعي كه ايتاليا مهاجم نوك خوبي نداره به نظرم زازا يكي از بهترين هاي ايتالياست و بايد بهش كمك بيشتري بشه.

به درخشش زازا ميشه اميدوار بود در صورت اعتماد بيشتر.

• alexdelpiero, tecra, Huceyn و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال

زاتزا رو من قربانی تغییرات یوونتوس می دونم !! تغییرات یووه و اومدن بازیکنای جدید یه نموره جا رو واسش تنگ کرده. این زاتزا اگه به عنوان یکی از مهاجم های اصلی میومد توی یوونتوس می تونست خیلی خیلی موثر و بهتر باشه. از صحبتای بازیکنا و مربی می تونم حدس بزنم خودش از اول امیدی به مهم بودن توی تیم نداشت واسه همین تحلیل رفت ،،، با این حال ولی آمارش حداقل خوب بوده ! تصور کنید تو یه شرایط روحی خوب و روی فرم چقدر دیگه می تونه بهتر باشه ،،، 

اینم البته باید بگم که زاتزا یه مهاجم کاملا ایتالیاییه ! یکی مثل اینزاگی، ویری، روسی، جیلاردینیو و تونی !! یعنی از انایی که بکاریشون تو محوطه و اونم واستون گل بزنه. آره یه نموره از اونا تکنیکی تر و فعال تره که اونم به مدرن شدن فوتبال بر میگرده ولی اصلش همون مهاجم تارگت خالص بودنه. فکر کنم بشه یه کریستین ویری از توش در اوورد نهایتا  :1: 

پ.ن : در مورد خوشحالی نکردنش ! ناموسا منم اگه اون همه مسافت رو با توپ می دوییدم و گل میزدم، نای نداشتم خوشحالی کنم  :1:  2 دقیقه فقط وایمیسادم نفس می گرفتم  :1:  بعدش گل بزنه، خوشحالی نخواست هم نکنه مهم نیست  :8:  :1: 

• eⁿzº, alexdelpiero, Escanor و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

uinm_pavel-nedved.png

Golden Boy

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

این حرف که امیدی نداشت و این حرفا همش کشکه، بازیکن می خواد تو ترکیب باشه اونقدر باید خودش رو نشون بده با تمام قوا که مربی رو مجاب کنه تو ترکیب اصلی قرار بگیره، اتفاقاً تا حالا زاتزا چیزی رو نداشت به تیم اضافه کنه و به نظر تنبل میاد

• alexdelpiero, Escanor, Camel Blue و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی