پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کوپا آمریکا - 2015

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
30 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: کوپا آمریکا - 2015 (29 کاربر رای داده است)

به نظر شما کدام تیم بیشترین شانس را برای قهرمانی دارد ؟

1. برزیل (0 رای [0.00%])

درصد آرا: 0.00%

2. آرژانتین (8 رای [27.59%])

درصد آرا: 27.59%

3. اروگوئه (2 رای [6.90%])

درصد آرا: 6.90%

4. شیلی (18 رای [62.07%])

درصد آرا: 62.07%

5. كلمبيا (1 رای [3.45%])

درصد آرا: 3.45%

رای مهمانان نمی توانند رای دهند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21148 ارسال

83341999650484127364.jpg

- کوپا آمریکا 2015 به میزبانی ـه شیلی به زودی آغاز میشه.

این مسابقات در 3 گروه و با 12 تیم برگزار خواهند شد که جدول گروه بندی این رقابت ها به این شکل می باشد :

09953273927475925284.jpg

گروه A : شیلی - اکوادور - مکزیک - بولیوی

گروه B : اروگوئه - جاماییکا - آرژانتین - پاراگوئه

گروه C : کلمبیا - ونزوئلا - برزیل - پرو

برنامه بازی های گروه A :

79493243867031093631.jpg

برنامه بازی های گروه B :

46635008310181141260.jpg

برنامه بازی های گروه C :

77017760714853794718.jpg

• AAG, juve's fan, alexdelpiero و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Pouya

Pouya

گاد خوشحال

• اعضا
  • 1134 ارسال
  • Locationکرج

خب بامداد امروز بازی ها شروع شد و شیلی میزبان با گلزنی ویدال و وارگاس تیم اکوادور رو شکست داد.

خیلی به کوپا امریکا علاقه ندارم. بیشتر از تقابل امریکای جنوبی با اروپا لذت می برم. ولی وقتی تیم های قدرتمند مقابل هم قرار می گیرن بازی های خیلی زیبایی می بینیم. معمولا سر جمع 7-8 تا بازی از کوپا امریکا می بینم و تقریبا همه ش خوبه. آرژانتین - اوروگوئه و برزیل - کلمبیا رو حتما می بینم تو گروهی.

آرژانتین از نظر بازیکن اسمی یه سر و گردن از بقیه تیما بالاتره ولی بارها و مخصوصا تو کوپا امریکا ثابت شده همچین تیم هایی به مشکل می خورن و از قهرمانی راحت خبری نیست. با این حال نمیشه گفت که تیمی جز آرژانتین شانس اول بازی هاست. برای تیمی که مسی، آگوئرو، دی ماریا، ماسکرانو، اتامندی، توز، هیگواین، پاستوره، لاوتزی، زابالتا، گارای و ... رو داره هر چیزی جز قهرمانی شکست محسوب میشه. آرژانتین تیمش از پارسال خیلی بهتره اگه بازیکن به بازیکن قیاس کنیم. فقط دیماریا افت داشته از بازیکن هاش که اونم تو فرم خوبیه الان. و اضافه شدن یکی مثل اتامندی تو دفاع خیلی می تونه به تیم کمک کنه. تاتا مارتینو در بارسلونا خوب کار نکرد ولی سابقه خوبی تو پاراگوئه داره و البته بهترین مسی چند سال اخیر رو داره. آرژانتین 6 دوره س که قهرمان بازی ها نشده و تلخ تر برای طرفدارانش اینه که 4 دوره از 6 دوره رو برزیل برده. بهترین فرصت برای پایان دادن به ناکامی ها همین الانه.

بعد آرژانتین که شانس اوله، برزیل و شیلی و کلمبیا شانس خوبی برای قهرمانی دارن.

برزیل دونگا رو خیلی یادمون نمیاد چون برزیل نبود. یه تیم اعصاب خراب کن که فقط بلد بود بازی هاش رو ببره. خیلی هم خوب بلد بود. ولی هویت برزیل رو نداشت. وقتی از هویتت فاصله می گیری، بلاهایی مثل بازی با هلند سرت میاد. 2 تا بازی دوستانه از تیم دونگا دیدم که خیلی عوض نشده بود پس شانس خیلی خوبی برای قهرمانی تو این جام دارن ولی جام جهانی رو نمیشه اینجوری برد. جملاتی مثل "برزیل دونگا هم مثل برزیل 94 زیبا بازی نمی کنه" ازون جملات ژورنالیستیِ در ظاهر قشنگ و در باطن بیخوده. برزیل 94 خیلی برزیلی بود اتفاقا. نسبت به سال 98 بازیکن های فیزیکی بیشتر و تکنیکی کمتری داشت ولی برزیل بود. یعنی بازی رو سیاه سفید می دیدی و چهره بازیکنا معلوم نبود، کاملا می فهمیدی این تیم برزیله. تیم دونگا ابدا چنین چیزی نداشت. برای همین علی رغم نتایج عالی که گرفت با اولین باخت اخراج شد. برزیل و آرژانتین اگه تو گروهشون اول بشن نیمه نهایی به هم برخورد می کنن و اگه اینجوری بشه، دونگا میاد تا آرژانتین رو یه بار دیگه سورپرایز کنه. من که اصلا تعجب نمی کنم.

کلمبیا با پکرمن جام جهانی بسیار خوبی رو سپری کرد و هم تیمش یکی از بهترین تیم های جام بود و هم خودش. خط حمله بسیار خطرناکی دارن. رودریگز، مارتینز، باکا و فالکائویی که تو کلمبیا همیشه خوب بوده. از کوادرادو هم اصلا نباید غافل شد. تیم پکرمن اگه تو گروهش دوم شه، مسیر راحت تری رو خواهد داشت. احتمالا مکزیک در 1/4 نهایی و شیلی در نیمه نهایی. ولی شکست دادن شیلی هم خیلی کار سختیه. شاید سخت تر از هر تیم دیگه ای. من جای پکرمن بودم سعی می کردم تو گروه اول بشم. تیم سامپائولی نسبت به 3 مدعی دیگه ستاره های کمتری داره ولی به معنی واقعی کلمه یه تیمه. جام جهانی رو به کم تجربگی باختن به نظرم. تو بلوهوریزنته به برزیل. و شاید الان فرصت جبران باشه. به نظرم نیمه نهایی برزیل-شیلی و آرژانتین-کلمبیا، بهترین نیمه نهایی ممکن هست.

اوروگوئه رو نمیشه دست کم گرفت ولی بدون سوارز کارشون خیلی سخته در برابر 4 مدعی اصلی قهرمانی. مکزیک با هررا می تونه شگفتی ساز بزرگ جام باشه. پاراگوئه و اکوادور و بقیه خیلی بعیده.

رو کاغذ دوست دارم شیلی قهرمان بشه ولی در عمل باید ببینم چه حسی به آرژانتین دارم. البته کلمبیا رو هم سخته که دوست نداشته باشی. امیدوارم بازی های خوبی رو شاهد باشیم و لذت ببریم.

• GioVanni Agnelli, Orphée, juve's fan و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman

- نحوه صعود تیم ها توی کوپا هم جالبه .

دو تیم اول سه گروه به مرحله بعد میرن + از اون سه تیم ِ سوم ِ سه گروه ، دو تا تیم بهترمیان بالا . :1:

- دیشب اولین گل جام رو هم ویدال زد .  :8:  پنالتی [1,2] بود . شیلی دو-هیچ اکوادور رو زد و یک سوم راه صعود رو رفت . بازی بعدی شیلی با مکزیک ـه که می تونه بازی خیلی سختی براشون باشه و با یه پیروزی توی این بازی راحت می تونن صعود کنن . شاید فقط به خاطر ویدال به شیلی علاقه داشته باشم وگرنه هیچ حس دیگه ای ندارم به شیلی . :1:

شیلی و مکزیک اول و دوم گروه و اکوادور هم سوم گروه A احتمالا . آرژانتین و اروگوئه هم احتمال زیاد اول و دوم گروه B میان بالا . و پاراگوئه سوم . برزیل و کلمبیا هم اول و دوم گروه C و پرو هم سوم .با این حساب ، دور بعد ، شیلی VSپاراگوئه/پرو ، کلمبیا Vs مکزیک ، آرژانتین Vs پرو/اکوادور و برزیل Vs اروگوئه . برزیل هم دور گروهی بازی های سختی داره و هم دور حذفی . تا اینجا اومدیم 4 تا رو هم بگم . :1: شیلی Vs کلمبیا و آرژانتین Vs برزیل . فینال هم کلمبیا Vs آرژانتین . :1: و آرژانتین قهرمان . شیلی راحت می تونه تا 4 تا بیاد و حتی با یکم سعی به فینال هم بره . بین تیم های بزرگ هم برزیل سخت ترین قرعه رو داره و تمام بازی هاش یه جورایی سختن . شاید راحت ترینش با ونزوئلا باشه .

یه جورایی از لحاظ  چارت بندی مشکل داره کوپا . اول گروه A و B به یکی از تیم های سوم گروه غیر خودشون می خورن اما اول گروه ِ گروه C ، باید با تیم دوم گروه B بازی کنه . شاید برزیل اگر دوم یا سوم گروهش بشه بیشتر به نفعش میشه . :1:

• GioVanni Agnelli, Orphée, juve's fan و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

::: storia de grande amore :::

::: History of a great Love :::

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21148 ارسال

- فعلا در ابتدای دور گروهی هستیم.

شیلی 1-0 برده، مکزیک مساوی کرده و امشب هم اروگوئه برد.

هنوز بازی های زیادی مونده و بازی های حساس فرا نرسیدند.

به نظر شما کدوم تیم بیشترین شانس رو برای قهرمانی داره ؟!

• Prince Claudio, Sayyed Amir, Escanor و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Pouya

Pouya

گاد خوشحال

• اعضا
  • 1134 ارسال
  • Locationکرج

کلمبیا شانسش خیلی زیاده ها :nish:  حداقل 2 برابر اوروگوئه :1:

• Escanor, Georgia , ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
به نظر من شيلي قهرمان ميشه. خيلي انگيزه دارن و ميزبانن و واقعا آمريكاي جنوبيايي! بازي ميكنن. اگه ويدال و سانچز و براوو و وارگاس روزاي خوبشون باشه شيلي قهرمان ميشه.
  • Orphée, Escanor, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

کلمبیا . تیم فوق العاده ای دارن. جام جهانی هم حقشون نبود و تجربه کمشون باعث حذفشون شد .

شیلی هم بیشتر از اینکه شانس قهرمانی داشته باشه شانس طرفداری داره تو فروم ما .

شخصا دوست دارم قهرمان بشن به خاطر ویدال

• Bianconero Amore, Orphée, Escanor و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

خوشم میاد شانسی واسه برزیل قائل نیستیم :))

• Orphée, Prince Claudio, Escanor و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21148 ارسال

- من شانس آرژانتین رو بیشتر از بقیه می دونم، با توجه به مهره های هجومی ـه خوفناکی که داره واقعا این توانایی رو درونشوم می بینم که بتونند هر تیمی رو شکست بدند. ولی خط دفاع قدرتمندی ندارند و پاراگوئه در همون معدود حملات خودش تونست 2 بار بهشون گل بزنه. اگه این نقیصه رو برطرف کنند سخت میشه آرژانتین رو کنترل کرد.

بعد از آرژانتین شانس شیلی رو بیشتر می دونم، تیمی که به معنای واقعی مثل یک تیم "آمریکای جنوبی" بازی میکنه، خشم، جنگندگی، تعصب و خستگی ناپذیری رو میشه توی بازیکن های شیلی دید.

بعد از شیلی هم کلمبیا، برزیل و اروگوئه می تونند برای قهرمانی رقابت داشته باشند.

• juve's fan, Sayyed Amir, Georgia و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

27846090610587743541_thumb.png

من توجهتون رو به گوشه ی پایین دست راست جلب می کنم ، بله ، اشتباه نمی کنید ، کینگگگگگگ ایسلااااااا :nish: :fp:

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Heypnotism

Heypnotism

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 152 ارسال

یه گل عالی از ویدال یه پاس گل عالیتر از ویدال فقط در یک نیمه

چقد یه بازیکن میتونه فوق العاده باشه؟

نیمه دوم داره به هنر نماییش ادامه میده رو پنالتی که میگیره گل سوم شیلی و گل سوم خودش تو کوپا رو میزنه

بازی شیلی و مکزیک واقعا عالی بود کلا این رقباتها رو اگه تونستید حتما ببینید شخصا لذت بردم از 2 بازی امشب مخصوصا بازی شیلی و مکزیک 2 گل هم شیلی زد که مردود شد گل سانچز البته سالم بود

مسیر شیلی هم تا فینال راحته در صورت صدر نشینی در این گروه با تیم سوم گروه b یا c باید بازی کنه که بعیده اون تیما برزیل و آرژانتین باشن نیمه نهایی هم میخوره به تیم دوم گروه خودش یا گروه برزیل  و تا فینال با این تیما رو در رو نمیشه

• Bianconero Amore, Orphée, juve's fan و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21148 ارسال

- برای بازی امشب ویدال در ترکیب اصلی شیلی قرار گرفته.

- همه تیم ها 2 بازی انجام دادند و وضعیت تیم ها به این شکل ـه :

گروه A :

اکوادور بدون امتیاز ـه و باید با مکزیکی بازی کنه که 2 امتیاز کسب کرده و در صورت پیروزی شانس بالایی برای صعود داره.

از طرفی دیگر بازی این گروه بین شیلی و بولیوی ـه که هردو 4 امتیازی هستند و باخت هر کدوم + برد مکزیک به منزله حذف احتمالیشون هست.

گروه B :

پاراگوئه و اروگوئه باید به مصاف همدیگه برند، پاراگوئه برای صعود به یک مساوی هم راضی ـه ولی اروگوئه فقط باید ببره.

بازی آرژانتین و جامائیکا هم حساسیت خاصی نداره، شاید فقط صدرنشینی ـه آرژانتین بتونه براشون انگیزه برد رو به وجود بیاره.

گروه C :

اوضاع این گروه خیلی جالب ـه و هر 4 تیم شانس صعود دارند. برزیل، کلمبیا، پرو و ونزوئلا.

کلمبیا - پرو و برزیل - ونزوئلا بازی های روز آخر این گروه هستند.

• Juventus FC, tecra, Sayyed Amir و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman

- نیمار از ادامه مسابقات محروم شد . از الان میشه کوپا رو نگاه کرد دیگه .  :nish:

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, juve's fan و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21148 ارسال

- دیشب شیلی با برتری 5-0 مقابل بولیوی با قدرت به دور بعد صعود کرد، بولیوی هم با وجود شکست در این دیدار ولی به لطف برتری اکوادور در مقابل مکزیک تونست که به مرحله بعد صعود کنه.

شیلی واقعا با انرژی، انگیزه و ثبات بازی میکنه و قطعا رقیب سرسختی ـه برای قهرمانی.

- از محرومیت نیمار هم خوشحال شدم، خبر خوبی بود ...

• Bianconero Amore, juve's fan, Juventus FC و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
^^^^
ويدال هم فيكس بود ولي كارخاصي نكرد و بعد نيمه تعويض شد. بلاخره اين جريانا روش تاثير گذاشته اميدوارم سريع به فوق العاده بودنش برگرده.
  • Juventus FC, alexdelpiero, Georgia و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Z3IN48

Z3IN48

GGB

• اعضا
  • 357 ارسال

خوب امروز صبح مرحله گروهی کوپا با بازی برزیل و ونزوئلا به پایان رسید و تیم های زیر از سه گروه به مرحله حذفی صعود کردند  :

از گروه A :

شیلی با 7 امتیاز

بولیوی با 4 امتیاز

از گروه B :

آرژانتین با 7 امتیاز

پاراگوئه با 5 امتیاز

اروگوئه با 4 امتیاز 

از گروه C :

برزیل با 6 امتیاز

پرو با  4 امتیاز

کلمبیا با 4 امتیاز 

اتفاقات مهمی که توی دور گروهی افتاده و یه سری فکت و آمار و ارقام از whoscored راجع به کوپا آمریکای 2015 تا به اینجا :

آرتورو ویدال با 3 گل زده تا اینجا آقای گل مسابقات هست.

مسی با 7.99 امتیاز بهترین عملکرد رو داشته و الکسیس سانچز با 7.96 امتیاز نفر دوم هست.

آرژرانتین با 70.1 ٪ بیشترین مالکیت توپ رو در دور گروهی داشته و شیلی با 67.3 ٪ در رده دوم هست.

شیلی با امتیاز 7.14  بهترین تیم مسابقات در دور گروهی شد. 

این هم تیم منتخب دور گروهی 

LXARg.jpg

• J U V E N T I N I, GioVanni Agnelli, Bianconero Amore و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

LA STORIA INFINITA

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
كوپا نزديك بود بدون ويدال و با نيمار بشه ولي حالا برعكس شد!! جالب داره ميشه :1:

مثل اينكه نيمار اون موقع به زونيگا گفته تو ميخواي از من براي معروف شدن خودت استفاده بكني.
من خودايي زونيگا رو قبل از نيمار ميشناختم :1: :1: :2laugh:
  • Bianconero Amore, Juventus FC, alexi kourd و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman

- کوپا نمی بینین مثل اینکه . :1:

گونزالو خارا ، دفاع شیلی ، دیشب تو بازی برابر اروگوئه با کاوانی شوخی دستی [شیث و نصرتی] کرده .  :1:  :21: کاوانی هم برگشت زد تو صورت خارا که داور اخراجش کرد .  :22:

خارا قبلا با سوارز و هیگوائین هم این کار رو کرده بوده .  :22:

راستی ، شیلی هم رفت جزو 4 تا .  :nish:

• Bianconero Amore, AAG, alexi kourd و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Z3IN48

Z3IN48

GGB

• اعضا
  • 357 ارسال

آرژرانتین هم کلمبیا رو برد و رفت نیمه نهایی  :fp:

حالا کاری به اینکه باید برای توز و پریرا خوشحال باشیم ، ندارم ولی دلم میخواست آرژانتین دقیقه نود گل بخوره اینا بسوزن من دلم خنک شه تلافی بازی جام جهانی پارسال با ما در بیاد، ولی خوب قسمت نبود  :fp:  :22:

ولی بازی قشنگی بود من 20 دقیقه اولشو دیدم نکته قابل توجهش داور بازی بود که یا خطا نمی گرفت یا اگر می گرفت کارت زرد میداد، عجیب بود که کسی اخراج نشد! چند بارم مسی رو زدن قشنگ دلم خنک شد  :nish:

• The_God_of_Goalkeepers , eⁿzº, alexdelpiero و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

LA STORIA INFINITA

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21148 ارسال

- با پيروزي 2-1 شيلي مقابل پرو،‌ تيم ميزبان به فينال صعود كرد.

حالا بايد منتاظر ديدار آرژانتين و پاراگوئه باشه تا چهره ديگر تيم فيناليست هم مشخص بشه.

هر دو گل شيلي رو وارگاس زد و 4 گله شد تا با يك گل بيشتر نسبت به ويدال فعلا آقاي گل اين رقابت ها باشه.

• juve's fan, Juventus FC, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی