پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

سامی خدیرا - Il Tedesco

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
424 پاسخ برای این موضوع

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4151 ارسال

خدیرا توان فقط یک بازی رو داره مثل اساموا

یعنی همینکه یک بازی کردن خودبخود اسیب دیدگیشون مجددا ظاهر میشه.

پس بهتره این دو بازیکن رو فقط برای بازی با بایر تو زمین بفرستیم...

• Bianconero Amore, eⁿzº, alexdelpiero و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

:22:

قدرت بدنی رو مشاهده کردید :22: 

بعد پشت سر هم مصدوم میشه :22:

بونوچ تعجبم برخورد زیاد بدی هم با خدیرا نداشت چطور مصدوم شد :1:

امیدوارم بونوچ برسه :2:

• Bianconero Amore, mory, MaMpIeRo و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4151 ارسال

دکتر مولر پزشک سابق بایر مونیخ طبیب بهبودی خدیرا بوده

• Bianconero Amore, mory, Delle Alpi و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

پوگبا:خدیرا؟ تو بازی ها تعداد بی شماری توپ رو واسمون پس می گیره و حیاتیه حضورش ، این پسر ۵ تا شش داره.  :53:  :worship:  :8:

• mory, MaMpIeRo, alexdelpiero و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

دور اول مرحله ی یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا روز سه شنبه ادامه می یابد  ، سامی خدیرا هافبک باتجربه و آلمانی یوونتوس در مصاحبه با نشریه ی وطنی بیلد به گفت و گو پرداخته است :

"بایرن مونیخ بدون شک یکی از بهترین تیم های اروپاست و بازیکنان خوب بسیار زیادی دارد.شاید بعضی ها بگویند که آنها شانس بیشتری در مقایسه با ما دارند ، عجیب نیست و می توانید چنین فکری کنید ، اما من می گویم یوونتوس هم در سطح بایرن است و همواره آماده است که با تجربه و شخصیت حرفش را در چنین بازی هایی بزند.من فکر می کنم نهایتا وضعیت فیزیکی دو تیم نتیجه را تعیین می کند."

هر دو تیم مصدومینی در خط دفاع دارند ، بواتنگ و کیه لینی :

"اگرچه که ما از داشتن دو تا مدافعان فوق العاده مان کیه لینی و کاسرس محرومیم ، اما مهم تر از هرچیزی رویکردی است که مقابل بایرن پیش می گیریم ، اگر اشتباه کنیم نمی توانیم خط دفاع آنها را آزار دهیم. غیبت بواتنگ واقعا بایرن را آزار خواهد داد ، چون به نظر من او یکی از بهترین مدافعان جهان در دو سال گذشته بوده است.من تاسکی را از زمان اشتوتگارت می شناسم و خیلی خوشحالم او را می بینم."

بایرن خط دفاعی را به بازی می فرستد که هیچ کدام بالاتر از یک متر و ۸۰ سانتی متر نیستند ...

"این موضوعی است که باید با آلگری در موردش صحبت کنیم ، اما ما بازیمان را طوری پیش برده ایم که به ما تنوع تاکتیکی فراوانی می دهد ، ما تاکتیک های مختلفی در خط حمله هم داریم و با دیبالا و موراتا قدرتمند و متنوع هستیم."

وضعیت من در تورین در مقایسه با مادرید؟

"در مادرید هواداران دوست دارند در تلویزیون بازی نمایشی ببینند ، من بازیکنی نیستم که بتوانم نمایشی بازی کنم. من تلاش می کنم که به تیم تعادل بدهم و ایتالیایی ها تیم را درک می کنند و من از این بابت خوشحالم  ، البته سبکم نسبت به زمانی که در اشتوتگات بودم تغییر زیادی نکرده است ، شاید فقط دلم برای آن بازی که ۲-۲ شد و گل زدم در سال ۲۰۰۸ تنگ شده باشد ، بدم نمی آید که روز سه شنبه در لیگ قهرمانان گل بزنم ، چون در سالهای اخیر برابر بایرن آمار خوبی نداشته ایم."

وضعیت فیزیکی ات؟

"من باید به بدنم توجه کنم و به خصوص در ماه های آخر فصل که تعیین کننده هستند نه تنها در چهار ساعت آخر روز در مرکز ورشی وینوو به تمرین می پردام بلکه ترجیح می دهم که در اوقات فراغتم به بدنسازی بروم به جای اینکه در مرکز شهر خرید کنم. من باید بر مبنای اولویت هایم زندگی می کنم چون ما باید همواره در دسترس باشگاه باشیم  و به خصوص در این دوره ی حیاتی فصل در برابر بایرن باید ۱۰۰٪ اماده باشید ، کسب آمادگی ۹۵٪ به معنی این است که یک گل تعیین کننده را  از دست می دهید.برای اوضاع بدنی ام دکتر مولر به من کمک میکند ، اعتماد ۱۰۰٪ بین ما وجود دارد ، او می داند که به خاطر مصدومیت های ماهیچه ایم به چه درمان هایی نیاز دارم و به من کمک می کند که سریع تر آماده شوم و بتوانم با تمام کاملا همکاری کنیم ، ما تلاش تیمی فوق العاده ای داریم."

در مورد جانشینی پپ گواردیولا توسط آنچلوتی : 

"فکر می کنم آمدن آنچلوتی یک پیروزی برای فوتبال آلمان باشد ، او مربی است که همواره به شما گوش می دهد و رو در رو همه چیز را روشن می کند ، رویکردش به بازیکنان بسیار آزادانه است و از طریق ارتباطات انسانی منتقل می شد، آنچلوتی مربی فوق العاده ای است اما در عین حال انسانی بسیار با کلاس است."

• mory, MaMpIeRo, alexdelpiero و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر

آقا باز نیاین بگین این خدیرا خوبه خوبه من که از اول با این بازیکن مخالف بودم اصلا در حد یووه نیست . بعضیام نیان بگن یه بازی که ملاک نمیشه و هر دفعه اومدم تایپیکش همینارو گفتم 

• alexdelpiero, El rey leon, Escanor و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

:conte:  :conte:  :conte:  :conte:

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

واقعاً بازیکن ضعیفیه، در چند بازی اخیر خصوصاً بازی با بایرن و اینتر با فاصله بدترین بازیکن زمین بود، 100% یک بازیکن معمولیه که در حد تیمی مثل پالرمو آتالانتا ... چیزی نداره به مجموعه یوونتوس اضافه کمه فقط و فقط نیمکت پر کنه 

• Escanor, Camel Blue و Alex2003 از این پست تشکر کرده است
dme48gukzvs8_t.jpg

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4151 ارسال

واقعاً بازیکن ضعیفیه، در چند بازی اخیر خصوصاً بازی با بایرن و اینتر با فاصله بدترین بازیکن زمین بود، 100% یک بازیکن معمولیه که در حد تیمی مثل پالرمو آتالانتا ... چیزی نداره به مجموعه یوونتوس اضافه کمه فقط و فقط نیمکت پر کنه 

• El rey leon, tecra, Massimiliano Allegri و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر

این خدیرا 2 تا گل صد در صد رو نزد گیریم اولی رو مدافع زد ولی دومی رو فکر کم دیبالا پاس عرضی داد خدیرا توپ رو زیر پاش گم کرد خیلی مسخره بود 

• alexdelpiero, Georgia , Massimiliano Allegri و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

:conte:  :conte:  :conte:  :conte:

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
اگر با پا به توپ ضربه نمیزد توپ میخورد به مدافع حریف یا میخورد به شکم و کمرش کمونه می‌کرد می‌رفت تو گل..

-هرروز بدتر از دیروز [ دووود دوووودوووود دو دو دودود ]
  • alexdelpiero, tecra, conte و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال

آخه چرا فقط ۷۰ دقیقه میتونی بدوی ؟

بخدا اگه توانشو داشتی هیچوقت اونا اینطور جلو نمی کشیدن و قد علم نمی کردن واسمون !

ولی تعصبت وقت تعویض رو دوست داشتم ! :53: 

• mory, alexdelpiero, Georgia و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

8

Claudio

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

نمی دونم به خاطر علاقم به خدیراست یا نه اما اگه تعویض نمیشد اینجور اون اخر وا نمیداد یووه :22:

کیفیت خط هافبک یووه افت کرد با تعویضش :fp:

گل اول هم که نقش داشت رو گل :22: 

این بازکینا نیاز نیست همه بازیا خوب باشن

حیف که باختیم حیف :2:

• mory, El rey leon, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

کیفیت بالایی داره با توجه به ضعف هایی که داره .
کیفیتش هر مربی رو مجبور میکنه تو ترکیبش ازش استفاده کنه . از رئال آنجلوتی و مورینیو بگیر تا لو تو آلمان و همین آلگری تو یووه .

حتی اگه فصل بعد بازیکن با کیفیت تری جاش بیاد ، بهتره تو تیم بمونه .

• mory, alexdelpiero, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
جایگیری های خیلی خیلی خوبی داره توی ویدیو بازی چندبار به حرکاتش دقت کردم درست میدونه تو چه تایمی باید کجا باشه .. اگر بد شانس نبود حداقل یک گل دیگه باید میزد ..
تو هافبک های ما فقط خدیرا و پوگبا چارچوب شناس هستن و بخوبی میدونن چطوری گل بزنن ..
  • mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

خدیرا هم چیزه خاصی نداره، بجز اینکه نه که هافبک اینترنشنالی هست تو بازی های بزرگ دست و پاشو گم نمی کنه، در کل بهتر از مارکیزیوست!

• tecra و Massimiliano Allegri از این پست تشکر کرده است
dme48gukzvs8_t.jpg

مهدی تورین . آتزوري

مهدی تورین . آتزوري

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 825 ارسال
البته در مقابل فیلیپه ملوی شما دوست اینتری ، خدیرا و مارکیزیو چیز خاصی نیستن (( :
  • Heypnotism, El rey leon و cr7 از این پست تشکر کرده است

AbolfazlMF

AbolfazlMF

ابولز

• اعضا
  • 1232 ارسال
  • LocationMashhad

16v5jujvb84cch5nj7pk_thumb.jpg

آمارش تا به اینجای فصل :

1452 دقیقه بازی ، 5 گل و 4 پاس گل

#ماروتا_افکت  :nish:

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال

بیش ترین گل های زده ی سامی در یک فصل مربوط به دوران حضورش توی اشتوتگارت و در فصل 2009- 2008 میشه که در 27 بازی 7 گل به ثمر رسونده. سامی حتی در اوج دوران بازیگریش در رئال مورینیو آمار به این خوبی این فصل نداشته. در صورتی که مصدوم نشه و روی فرم خوبش باشه هر بازیکنی رو میتونه نیمکت نشین کنه. این تعداد گل و پاس گل برای یک هافبکی که بیش تر اوقات فصل مصدوم بوده و گهگاه بازی بهش می رسیده به نظرم فوق العاده است ! 

# سامی _ تانک...

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AbolfazlMF

AbolfazlMF

ابولز

• اعضا
  • 1232 ارسال
  • LocationMashhad

b1mgebkqzcq3hrtwqj05_thumb.png

Sami Khedira - First Year at Juve

Download | 27Mb

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
4rgg_insta_juve-%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B6

این عکسو تو اینستاگرامش گذاشته :22:
این چیه اخه ! وقتی فیفادی میشد ی ربع واسه المان بازی میکرد 1 ماه مصدوم میشد وای بحال یورو 16 کنن ...
بخاطر این مصدومیت های مسخرش و شیشه ای بودنش هیچوقت روش نمیتونم حساب کنم بیشتر واسه نیمکت روش برنامه چیدم .
  • mory, eⁿzº, alexdelpiero و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی