پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

فینال لیگ قهرمانان اروپا- یوونتوس ایتالیا 1 - 3 بارسلونا اسپانیا --- ProudOfJu#

Champions League

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
706 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: فینال لیگ قهرمانان اروپا- یوونتوس ایتالیا 1 - 3 بارسلونا اسپانیا --- ProudOfJu# (113 کاربر رای داده است)

به نظر شما، شانس قهرمانی یوونتوس در این جام چقدر است؟

1. 0 تا 30 % (14 رای [12.39%])

درصد آرا: 12.39%

2. 30 تا 50 % (55 رای [48.67%])

درصد آرا: 48.67%

3. 50 تا 70 % (24 رای [21.24%])

درصد آرا: 21.24%

4. 70 تا 100 % (20 رای [17.70%])

درصد آرا: 17.70%

رای مهمانان نمی توانند رای دهند

behnam_juve

behnam_juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 475 ارسال
دوس دارم تا صبح اینجا باشم از بس اعصابم خورده
هم دردیمون فقط میتونه آرومم کنه
قبول کنین این بارسا بو داره یعنی سالهاست که بو داره
داور آمادگی بدنی
طرف با یکونیم متر قد از چهل متری میدوه رو سره بازیکن یکو هشتادوپنجی سر میزنه
توپ هم دقیق میفرسته سمت یار خودی
نه یک بار کلا از اپل تا آخر بازی همین
داور هم که قربونش برم در خدمت اونا بود مخلصانه
حرصم میگیره
  • amin-scorpion, Georgia , ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Hamed-Bianconeri

Hamed-Bianconeri

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 244 ارسال

حالا کاری ندارم به این که خوب بازی کردیم و باختیم در حالی هم واقعا همین طوری بود اما اگه بر فرض مثال ما سال بعدم بیایم فینال با همین تیم دیبالا رو در نظر میگیرم قطعا بازم شکست میخوریم اگه میخوایم دوباره این جام رو بالای سر ببریم هیچ راهی به جز تقویت خط حمله نداریم که اون هم قطعا با امثال زازا و دیبالا و بازیکنهایی از این دست امکان پذیر نیست 

+بدجوری حالم خرابه  :2:

• juve's fan, behnam_juve, amin-scorpion و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

458v_1_3.jpg

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال

یه فصل عالی تیم امسال حرف نداشت 
امشب هم انصافا نیمه دوم خوب بودیم و حتی بعد گل قشنگ سوار بازی بودیم ولی خوب ظاهرا دوم شدن تو سی ال برامون عادت شده 
تیم 98 و 2003 با اون همه ستاره و برتری مقابل حریف نتونست اول بشه الان انتظار زیادی بود که مکس این تیم رو مقابل پرستاره ترین تیم دنیا قهرمان کنه 
باختن در فینال همیشه نارحت کننده هستش و مطمئنا حسرتش برام میمونه ولی این تیم امسال فرا تر از انتظار بود و هیچ وقت حسرتش اندازه بازی با میلان یا رئال برام نخواهد بود  

• Bianconero Amore, juve's fan, mory و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

06974274285927411678.jpg

تو حتی توی این شرایط هم ...

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4148 ارسال

بهترین لحظات بازی بعد از گل موراتا بود که نظم فکری بارسلون از هم پاشیده بود اما ضربات ما باید بهتر زده میشدن تو این لحظات.

• Bianconero Amore, juve's fan, alexdelpiero و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 ارسال

کاش سیگاری بودم که الان فقط سیگار لازمه

به مولا می تونستیم یعنی شک ندارم می تونستیم از پسشون بر بیایم بعد گل مساوی عالی بازی کردیم عالی که یهو گل را خوردیم ...

حیف حیف آخه چقدر دیگه صبر کنیم؟

• juve's fan, behnam_juve, amin-scorpion و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

دل و دماغ پست دادن ندارم...نابود شدم وقتی آقامون داشت بعد بازی مصاحبه می کرد...قشنگ میشد لرزش رو تو اون صدای بم مردونه ش حس کرد.. هر چند قبل بازی هم پیش بینی خودم باختمون

بود ولی ته دلم امیدوار بودم مکس باز هم مثل لیگ و کوپا مشت محکمی بر دهانمون بزنه که نشد..یعنی ابزارش برای این مشت کافی نبود...اونا حرفه ای تر از ما بازی کردن و صد البته حقشون هم

برد بود.. هر چند بازیکنان ما هم میتونستن با کمی تمرکز و دقت بیشتر گل دوم رو نخورن و حتی فرصت گلزنی دوباره هم داشتیم...در هر صورت فوتبال همینه..واسه یه طرف شادیه و واسه طرف

مقابل غم...واسه ما تو اکثر فینال ها طرف دومش بیشتر اتفاق افتاده...کاریش هم نمیشه کرد... :22: :2:

• Bianconero Amore, Orphée, mory و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

behnam_juve

behnam_juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 475 ارسال
گل زود هنگام هم خوردیم خیلی بد بود برامون
  • juve's fan, amin-scorpion, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

nicola

nicola

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 263 ارسال

امیدوارم قبل اینکه بلای بعد از فینال 2003 سرمون بیاد چند بازیکن بزرگ بخریم الان بازیکن نخرن پس کی دیگه :14:  :14:

• Bianconero Amore, amin-scorpion, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Posted Image

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
انریکه :

- همان طور که انتظار داشتیم یووه تیمی خطرناک و قدرتمند بود .
- اما ما به خوبی کار کردیم و در بازی ماندیم . به نظرم ما قهرمانان شایسته ای هستیم .
- برای پیرلو و بوفون متاسفم . این یک فرصت استثنایی برای آن ها بود هرچند که آن ها قهرمان باقی خواهند ماند .
- به هواداران رم هم تبریک می گویم و به آن ها احترام میذارم . به هواداران و تمام کسانی که در باشگاه رم هستند و امشب خوشحالند .
  • juve's fan, amin-scorpion, mohammad.mahdi و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

::: storia de grande amore :::

::: History of a great Love :::

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
کلودیو مارکیزیو هافبک یووه پس از فینال مقابل بارسا و شکست 1-3 برابر نماینده اسپانیا ، در مورد بازی و شرایط آن گفت :

" رویای ما تا اینجا ادامه پیدا کرد و تجربه کسب کردیم، ما قهرمانی را می خواستیم اما به هر حال فصل فوق العاده ای رقم خورد "

" ما به گل آن ها واکنش خوبی نشان دادیم و به زحمت انداختیم آن ها را، می توانستیم پیش بیوفتیم اگر خطا بر روی پوگبا در محوطه جریمه گرفته میشد "

" آن ها تیم بزرگی هستند و بعد از آن هم به گل رسیدند، ما سربلند از میدان خارج شدیم و به خودمان افتخار می کنیم "

" ما پس از گل تساوی فرصت گلزنی و پیروز شدن را داشتیم ، نمی توانستیم 90 دقیقه حمله کنیم و آن ها را تحت فشار قرار دهیم. ما بازی خوبی کردیم "

" این یک فصل فوق العاده و رویایی برای من بود، از فردا به تیم ملی فکر و کرواسی خواهم کرد . با وجود شکست اما شب خوبی برای ما بود "

پشیمان هستی ؟

" برای گل دومی که می توانستیم بزنیم بله، در ابتدا کمی مقابل بارسا ترسیده بودیم اما هرچه از بازی گذشت و بازی جا افتاد خطرناک شدیم "

ششمین شکست در فینال ; چرا ؟!

" همه در مورد ما شک داشتند اما ما با سرمربی شروع کردیم که شاید تنها نفری بود که ایمان و باور داشت می توانیم به نیمه نهایی برسیم "

" ما با هم تحمل می کنیم این سختی را، ما قدرتمندترین تیم نیستیم اما تا اینجا رسیدیم. متاسفانه تاریخ به ما می گوید که قهرمانی در این جام برای ما سخت است "

می دانید که حالا جز 6 هافبک برتر دنیا هستی ؟

" من خوشحالم که با بهترین ها یعنی ژاوی و اینیستا روبرو شدم و مصاف کردم، و در کنار پیرلو بودم "

• Bianconero Amore, juve's fan, MaMpIeRo و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

محمد جمالی

محمد جمالی

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
  • Locationمازندران - شهر ساحلی محمودآباد

شاید تو یکی دو سال اخیر اینقدر در زندگیم ناراحت نبودم ...
نای صحبت با هیچ کس رو ندارم...
خوبه که به این سایت اومدم و با دوستان خوبی آشنا شدم و از تاپیک های زیبا و جالب مدیرای گل گرفته تا پست های زیباتر و جالبتر دوستان که استفاده کردم...

من فینال 96 رو بصورت زنده دیدم
فینال با دورتموند رو هم...
فینال با رئال رو هم با اون گل میاتویچ....
فینال با میلان...
با قهرمانی در سری آ به نا حق بازی کردن در سری بی رو هم....

من یووه ایی هستم و تا آخرش خواهم بود.

یووه امسال دو جام قهرمانی در ایتالیا و یک نایب قهرمانی در اروپا بدست اورد...
می بینید عاشق چه تیم بزرگی هستین که............

یووه ایی هستیم و تا آخرش خواهیم بود....

فعلا خداحافظ...

• Bianconero Amore, Orphée, juve's fan و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

rgkqiqfovwkli7upfqq6.jpg

saeedalex

saeedalex

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2 ارسال

قبل بازی گفتم چیزی به نام "باخت چیزی از ارزش ها کم نکن" وجود داره ولی اشتباه کردم.

مرسی یووه...مرسی مکس...مرسی بوفون...این تیم ارزش خودشو نشون داد و احترامشو برگردوند این فصل. نمیگم همین کافیه ولی کم دستاوردی هم نیست

ما هوادارا هم مثل کاپیتانمون بلدیم چجوری "بیم و امید" و"شکست و پیروزی" رو هضم کنیم. ما طرفدار یووه هستیم و باید به خودمون افتخار کنیم چون وقتی میبازیم بیشتر عاشق تیممون میشیم.

ایراد نداره گویا هنوز اون جام لعنتی لیاقت بوفون رو پیدا نکرده ولی باید به آینده امیدوار بود.این تیم راهشو پیدا کرده

مرس از همتون. ما یوونتوسیا به هم امید میدیم و میفهمیم تنها نیستیم که هنوز هم کسایی هستند که فوتبال و زندگی رو یه جور دیگه میبینن .مثه زندگی واقعی...یه جورایی ایتالیایی

فصل خوبی بود ...به امید فصلای بهتر 

• Bianconero Amore, juve's fan, alexi kourd و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Hamed-Bianconeri

Hamed-Bianconeri

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 244 ارسال

انریکه :

- به هواداران رم هم تبریک می گویم و به آن ها احترام میذارم . به هواداران و تمام کسانی که در باشگاه رم هستند و امشب خوشحالند .

یعنی احساس میکنم از رمی جماعت بدبخت تر حقیرتر ادم نداریم  :21:

• Bianconero Amore, juve's fan, alexdelpiero و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

458v_1_3.jpg

drughi1990

drughi1990

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 719 ارسال
  • Locationzahedan

خوب بازی کردیم وبا سری بالا باختیم از همه اعضای باشگاه ممنونم برای رقم زدن این سال خوب ولی این تازه اغاز ما تو چمبیون لیگ بود اطمینان دارم تو سالهای بعد همیشه جز مدئیان قهرمانی تو اروبا هستیم.فقط برای بوفون متاثر شدم :141: چون با این بازی مطمئنم که سی ال رو تو سالهای بعد میگیریم زنده باد یووه ویووه ای

• Bianconero Amore, Orphée, amin-scorpion و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AAG

AAG

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 ارسال
  • Locationتهران

تقدیر خدا رو درک نمیکنم ...

0tOO2.jpg

• Bianconero Amore, Orphée, MaMpIeRo و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

abbas-juve11

abbas-juve11

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 671 ارسال
  • LocationQAZVIN & TEHRAN

THANK YOU JUVE

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

• Bianconero Amore, Orphée, amin-scorpion و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

12763285910278071238.jpg

amir-hossein

amir-hossein

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 133 ارسال
یووه جلوی هر تیمی به غیر از این بارسلون بود تیم رو شکست میداد
نحوه بازیشون با قوانین فیزیکی سازگار نبود هم تو دفاعشون بیشتر بودند هم تو حملشون
این تیم نیاز به ۲ ستاره و نه بازیکن خوب نیاز داره
  • Bianconero Amore, alexdelpiero, amin-scorpion و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
MY FAVORITES
تصویر

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
آندره آ بارزالی :

- ما به کیفیت بارسا آگاه بودیم و تمام توان مان را در زمین خرج کردیم . ولی این بارسا بود که توانست از موقعیت ها استفاده کند و قهرمان بشود .
- باید سر های خود را بالا بگیریم . در فینال باختیم و هیچ وقت هضم کردن شکست در فینال آسان نبوده است .
- الان وقت آنالیز بازی نیست ولی ما بد شروع کردیم . اما به خودمان گفتیم که باید در بازی بمانیم پس بازی را مساوی کردیم و برای ده دقیقه هم بارسا را ترساندیم .
- در پایان کیفیت آن ها بود که تفاوت را رقم زد . هیچکس باخت را دوست ندارد و هضم این موضوع سخت است .
- حس فینال جام جهانی حس دیگری بود اما من رویایی دیگری را آرزو می کردم که به واقعیت نپیوست . به هر حال سرهای خود را باید بالا بگیریم .
- ما به فینال رسیدیم . اتفاقی که خیلی کم پیش می آید . بارسا در ۱۰ سال اخیر ۴ جام را برده است ، کاری که ما هم می توانیم آن را انجام دهیم .
- این کار نیاز به تجربه دارد و شما باید این راه را یک بار بروید . همه ما می خواهیم برگردیم و دوباره هر چه زودتر یک فینال دیگر را تجربه کنیم .
  • Bianconero Amore, juve's fan, MaMpIeRo و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

::: storia de grande amore :::

::: History of a great Love :::

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

حالا که ناراحتیم ولی در مورد بازی خیلی حرفها میشه زد

من انتظار داشتم که روش بازی ما بعد از زدن گل مساوی دفاعی تر بشه 

بنظرم میشد از بازیکنهای جنگنده تری مثل استورارو  بعد از گل مساوی  تو وسط زمین استفاده کنیم میتونستیم یپرلو رو بکشیم بیرون. پیرلویی که تو بازیهای اروپا اون بازیکن همیشگی نبود

حالا که گذشت ولی میشد اون صحنه ی روی پوگبا رو پنالتی بگیره. درست تو دقایقی که اگر ما گل دوم رو زده بودیم مطمان بودم بارسلنا بازی رو میباخت

ساختار دفاعی ما با نبود کیلینی علاوه بر اینکه نبودش حس میشد یک رهبر جنگنجو رو از دست داده بود

باید از یه جایی تیم قوی تری ببندیم. تیمی که بازیکنهای باتجربه تری داره .بازیکنهایی که ستاره باشن

ضدحمله هایی که امشب تو چند صحنه خوردیم جای سوال داره که بازیکنهای ما کجا بودن که بارسلنا با تعداد زیادی اضافه میشدن

ما بعد از گل مساوی بنظرم نباید اون روش بازی میکردیم باید منتظر میموندیم تا موقعیت خودش پیش بیاد ولی متاسفانه رفتیم که گل دوم رو بزنیم .هر چند میتونستیم تو اون دقایق گل رو بزنیم اما ریسکش بالا بود وآخرش کار دستمون داد

تعویضها هم چنگی به دل نزد

ما باور نداشتیم که میتونیم قهرمان بشیم. ما تو بازی با رئال باور داشتیم میتونیم رئال رو حذف کنیم ولی تو این بازی نه

اگر بعد از گل مساوی بازی رو میبستیم بهتر بود ولی مرتب تو ضد حملات حریف جا مونده بودیم. 

• Bianconero Amore, juve's fan, alexdelpiero و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

چند تا سکانس رو برداشتم برای خودم و زدم تو ویترین افتخارات خیالی یوونتوسیم  ...

yQcTp.jpg

+ سوپر سیو بوفون رو ضربه دنی آلوز

+ سیو دوم رو توپ سوآرز و نگه داشتن یووه توبازی 

+ پشت پای استثنائی مارکیزیو که منجر به گل مساوی شد 

+ خوشحالی بوفون بعد گل 

مردونه فوتبال بازی کردیم ، دیگه هیچ حرفی نه الان نه بعدا در مورد این بازی ندارم ونخواهم زد 

• Orphée, juve's fan, MaMpIeRo و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی