پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

فینال لیگ قهرمانان اروپا- یوونتوس ایتالیا 1 - 3 بارسلونا اسپانیا --- ProudOfJu#

Champions League

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
706 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: فینال لیگ قهرمانان اروپا- یوونتوس ایتالیا 1 - 3 بارسلونا اسپانیا --- ProudOfJu# (113 کاربر رای داده است)

به نظر شما، شانس قهرمانی یوونتوس در این جام چقدر است؟

1. 0 تا 30 % (14 رای [12.39%])

درصد آرا: 12.39%

2. 30 تا 50 % (55 رای [48.67%])

درصد آرا: 48.67%

3. 50 تا 70 % (24 رای [21.24%])

درصد آرا: 21.24%

4. 70 تا 100 % (20 رای [17.70%])

درصد آرا: 17.70%

رای مهمانان نمی توانند رای دهند

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
عجب بازی شد

يادمه اخرين باری که با بارسا بازی کرديم دو يک با گلهای پاول و زالايتا برديم . ولی خب الان خيلی چيزا فرق کرده

منطق ميگه شانس بارسا بيشتره . بدون تعارف اونا امسال با اختلاف بهترين تيم اروپا بودن . انتظار بازی هجومی يا حتی بازی معمولی هم از يووه ندارم . مثل بيشر شماها منم ته ته دلم ميگم خب ديگه تا اينجا رسيديم ديگه نبايد خيلی انتظار داشت . ولی ...

به عنوان کسی که فينال ۹۷. رو به چشم ديده ميگم

اون زمان يووه مخوف ترين تيم اروپا بود و تيمهايی که جلوش بازی ميکردن. راحت ده کيلو وزن کم ميکردن . هيچ کس شانسی واسه دورتمند قائل نبود. . ولی خود دورتمنديا بر اين باور بودن که. در يک مسابقه ی تک بازی ميتونيم يووه رو شکست بديم
.

و همين اتفاق هم افتاد. . اميدوارم امسال هم اين اتفاق واسه ما بيفته ،
در يک تک بازی همه چی ممکنه .
  • Bianconero Amore, mory, MaMpIeRo و 21 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر

دو تیم تو مرحله گروهیبارسا 9 گل خورده و یووه 7 تا  که البته بازی های بارسلونا به نظر سخت تر بوده . اکثر گلهای بارسا از پی اس جی خوردن .

در عوض یووه چندتا پنالتی و گلهای عجیب غریب مثل گل مقابل دورتمند و مقابل رئال دروازه خالی خورده و گل شانسی اتلتیکو که با دوش به یووه گل زدن و کلا نگاه کنیم بارسا از راه دور و گل های قشنگ زیاد خورده و گل های خلاقیتی خورده در صورتی که یوونتوس گلهایی که خورده اشتباهات مقطعی مدافعین بوده .

خوبیش اینه یووه شوت زن هایی مثل ویدال و توز و میشه گفت پیرلو داره . از اونور مارکیزیو و پوگبا هم معمولا شانس هاشون برای شوت زنی رو امتحان میکنن که این خیلی خوبه به شخصه یقین دارم از راه دور ما شوت خیلی خواهیم زد ولی لامصب یه حس عجیبی بهم میگه قراره بین اینا مارکیزیو گل بزنه  :1:  :fp:  :1:  . اونوقته که ....

گفته باشم نظرم همونیه که میدونید !! :1:  گلم بزنه همونه 

• mory, MaMpIeRo, alijuve و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

:conte:  :conte:  :conte:  :conte:

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

من به 50% تا 70% رای دادم. دلیلش هم این هاست:

1- هر تیمی جلوی یووه پر فشار بازی کنه ضد حمله میخوره :68: . سبک بازی یووه طوریه که در حالت عادی عقب بازی میکنه. این باعث میشه تیم حریف جلو بیاد (کاری که بارسای انریکه دوست نداره انجام بده ولی مجبور خواهد شد :1: )

2-  مسی، نیمار، و سوارز در دفاع شرکت نمیکنن. بود و نبود اینیستا در دفاعشون هم فرقی نداره. بعبارتی موقع حمله یووه، اگه از جناحین اورا یا لیخ حرکت کنن و به یکی از هافبک ها کمک کنن اونوقت یک از دو هافبکشون (بوسکتس و راکیتیچ) مجبور میشه به کمک دفاع کناریشون بره و اینطوری فضای پشت هیجده اونا برای شوت و یا حرکت از عمق باز میشه.

3- به شدت به ضربات ایستگاهی میشه امیدوار بود. رئال یکی از سر زن ترین تیم های اروپا بود و با این وجود هیچ موقعیتی از هوا جلوی یووه نتونست خلق کنه. بارسا از این لحاظ خیلی ضعیفتر از یووه ست. اگه پیکه موراتا، بوسکتس پوگبا (بفرض محال)، و سوارز کیه لینی (بازم بفرض محال) رو نگه دارن، اونوقت اورا، ویدال و بونوچی راحت میتونن رو سر امثال آلوز و آلبا سر بزنن.

4- درصد موفقیت فرار های نیمار و سوارز رابطه مستقیمی با میزان هوش خط دفاع حریف داره. یووه شاید بهترین بازیکنای دفاعی رو نداشته باشه ولی باهوش ترین ها رو داره.

5- تو مورد 2 گفتم که اضافه شدن دفاع کناری به باز شدن فضای حریف کمک میکنه. از دست رفتن توپ در این موقعیت ممکنه باعث ایجاد ضدحمله هم بشه. ولی فکر میکنم لیخ و اورا در این مواقع محتاط و هوشیار هستن. و اینکه هافبک ها هم پوشش خوبی میدن برای این حالت احتمالی.

6- بطرز مسخ گونه ای، یووه هر بازی که در نیم فصل دوم که نیاز مبرم به نتیجه داشت موفق شد بدست بیاره. امسال عجیب ترین سال یووه بوده بنظرم؛ بیش از حد موثر و کارا بود. شانس هم همراه با یووه بوده. میتونه این روند جلوی بارسا به سرانجام برسه :nish:  .

7- بوفون  :worship:

• Orphée, juve's fan, mory و 23 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

من تنها مطلبی که در مورد این بازی میتونم بگم اینه که پسی :31: حال بهم زن ترین بازیکن تاریخ باعث میشه شانس یووه برای قهرمانی رو زیر 5 درصد بدونم مهار این کصافط تو 90 دقیقه خیلی سخته :fp:

• Orphée, alexdelpiero, alex74 و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4147 ارسال

حالا من یک چیزی بگم به غیر از دفاع هوایی بارسلون که مشکل داره

اونهم نحوه تمرکز بازیکنان بارسلون در زمین است.

اکثر هافبکها و مهاجمان بارسلون در مرکز میدان و وسط زمین بازی جمع میشن و عبور از میان این تعداد بازیکن واقعا سخته...

اما پادزهر این مساله ارسال توپ های هوایی از بالای سر این لشکر خطرناک است.

یعنی کسی مانند پیرلو باید چند تا توپ مثل بازی با لاتزیو ارسال بکنه و مهاجمان ما هم باید بروند تو گوشه ها و نقاط خلوت دفاع برسلون..

• juve's fan, mory, eⁿzº و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Pouya

Pouya

گاد خوشحال

• اعضا
  • 1134 ارسال
  • Locationکرج

آقا :fp:  بچه خوبیه که :nish:

===================

فیاض یووه تو گروهی 4 تا گل خورده، کلا 7 تا. بارسا تو گروهی 5 تا خورده، کلا 10 تا. اون 9 که گفتی مال چیه دقیقا؟ :1:

• juve's fan, alexdelpiero, amin-scorpion و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال

مسی و اون همه یالو کوپال 1 گل به ایران زد . دو تیم تو هافبک و حمله و دفاع زمین تا اسمون فرق داشتن 

• amin-scorpion, Georgia , ace of glass و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال

===================

فیاض یووه تو گروهی 4 تا گل خورده، کلا 7 تا. بارسا تو گروهی 5 تا خورده، کلا 10 تا. اون 9 که گفتی مال چیه دقیقا؟ :1:

===================

آخر شب بود خسته بودم تو جمع و تفریق اشتباه شد . گل خورده ها رو نوشتم . ماله بارسا لحظه آخر تو جدول یووه نوشتم  :fp:  :fp:  :1: 

تا حالا ندیدی تو محلتون 2 تا تیرک یه گل حساب میکنن . تیرک خب سنگه بعد وقتی یه توپ از روی تیرک رد میشه اونی که زورش بیشتره میگه توپ گل شد یا نه . اونی که بیشتر دادو بیداد میکنه حق با اونه اینجام فکر کنم من تیرکا رو هم حساب کردم :1:

• amin-scorpion, Georgia , ღZahraღ و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
من یه زیر 30% رای دادم
دلیل خاصی ندارم چون دلم میگه
عقلم کار نمیکنه

اون موقع که بعد بازی اتلتیک گفتم یووه توانایی رسیدن به فینال داره مسخرم کردین
پستش موجوده بازی برگشت اتلتیک

اون موقع ک گفتم یوونتوس 2015 استراتژی اتزوری 2006 داره باز هم برچسب خوشبینی و خیال بافی خوردم

اون موقع که پست دادم آقا سجاد سال نو مبارک و سناریوهای یوونتوس از 2006 رو ترسیم کردم باورمون نشد

امسال سال رکورد شکنیه در ادامه همه رکورد شکنی ها قصد داریم رکورد ناکام ترین تیم اروپا رو از پورتو پس بگیریم و با اقتدار اول بشیم؟ 8 فینال، 2 قهرمانی؟ خ
نچ
باورم نمیشه ..

اینجا طیف های سنین مختلفی رو در بر میگیره
یوزر بالای 40 سال هم داریم نوحوان های 15 16 ساله هم داریم
خیلیا دوران سه فینال لیپی رو هم دیدن ولی من فینال 2003 رو فقط شاهد بودم
اونم شد عقده واسم
چرا ترزگـه باید همیشه پنالتی های مهم خراب کنه؟؟ چرا بوفون باید 3 تا پنالتی بگیره ولی تیم ببازه..
نمیتونم احساسمو پنهان کنم
I cant help myself no more
فقط این بازی رو ببریم
من سرمو بذارم زمین بلند نشدم دیگه مهم نیست..
این بازی رو ببریم چون ریال و بارسا رو دبل کنیم امسال
این بازی رو ببریم چون عنتر برنده سه گانه ایتالیایی نباشه
این بازی رو ببریم چون من دستم خیلی سنگینه محکم بزنم تو گوش همه
ببریم چون وقتی لباس یووه میپوشم نگن این چیه پوشیدی؟
این بازی رو ببریم بخاطر همه ترول ها
بخاطر همه عقده هایی ک تلنبار شده..
با گل افساید با اتوبوس تریلی فراری کوماتسو هپکو ضد فوتبال خطا وقت اضافه پنالتی کارت قرمز فقط این جام لعنتیو بدید بوفون بعدش
این بازی رو ببریم فقط بخاطر اینکه خیلی داره کیف میده
ببریم چون حقمونه!!!!

Wont open my eyes, there is no reason on for
  • J U V E N T I N I, Orphée, mory و 22 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

اینقدر نگید مسی جلوی ایران فقط یک گل زد و ما مدافعینمون از مدافع های ایران قوی ترن. سبک بازی آرژانتین کجا و بارسا کجا . آرژانتین همه تیم ها رو همینطوری برد

• Orphée, juve's fan, mory و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

تو این پست گفتم که  بعد از 2003 با بارسا بازی کردیم

http://bianconeri.ir...-13#entry441219

امار قبل از بازی

o9sv_capture.png2.png

4d3q_capture.png

روند دو تیم در لیگ قهرمانان

[/URL]">http://gj3v_capture.png3_thumb.png

امار دو تیم

[/URL]">http://l34b_capture.png4_thumb.png

اما بحث فنی بازی :

یه مقایسه کلی از دوتیم در لیگ قهرمانان طبق امار شکل زیر انجام میدیم و بعد به جزئیاتش میپردازیم

یووه

[/URL]">http://w8gb_capture.png5_thumb.png

بارسا

[/URL]">http://ep4b_capture.png6_thumb.png

توی این عکس ها مشخصا نقات قوت کلی تیم  مشخص میشه همونطور که مشخصه خط حمله بارسا و خط هافبک و دفاع ما نقطع تمایز دو تیمه این رو توی تعداد گل زده بارسا و گلهای خورده ما میشه نگاه کرد .

به طور کلی بارسلونای انریکه به دور از پاس های تکراری و مالکیت دائم توپ بازی میکنه وچیدمان تیمش رو طوری طرح کرده که توی ضد حمله بیشترین استفاده رو ببره بارسا دیگه از دفاع به اون صورت بازی سای نمیکنه و سعی در انتقال دائم توپ دارن چون ژاوی دیگه مغز تیم به اون صورت توانایی نداره و دوران رکودشه اما تکنیک فردی بازی کنان سبب شده که در موقعیت های ایجاد شده بیشترین خطر رو ایجاد کنن راکیتیچ و اینیستا دو هافبک بازی ساز تیم شدن و بوسکتس بشتر تخریبیه و مسی در راست و نیمار در چپ به کار گرفته میشن و دیگه جا عوض کردنای دائم خبری نیست و اکثر برنامه هاشون از کناره ها ادامه داره اما یووه باید چه برنامه ای رو پیش بگیره؟؟؟

توی آمار بالا تنها نقاطی که یووه بهتره در تعداد گل در ضربات آزاد و میزان دوئل بهتر و جنگندگی بیشتر سر توپه و دفاع منظم تر!!

در دوئلها دو تیم به این ششکل عمل کردن

بارسا

[/URL]">http://auor_capture.png7_thumb.png

یووه

[/URL]">http://r1ds_capture.png8_thumb.png

نکته بارز یووه میزان سرزنی تیمی تیممونه که خیلی بهتره پس اینجاس که ضربات ازاد حتی کرنر نقش بسیار مهمی تو تک بازی ها دارن ...

در دوئل میانه میدان و امار دفاعی تیممون امار خوبی داره پس نکته دوم دفاع تیمی ماست

بارسا

[/URL]">http://ntky_capture.png9_thumb.png

یووه

[/URL]">http://mupk_capture.png10_thumb.png

فشار در میانه میدان ما باید به بیشترین حد برسه تا بارسا نتونه سریع انتقال توپ داشته باشه و توپ رو به راحتی به کناره ها برسونه پس هافبک ها نقش مهمی در دفاع و رابط مهمی با توز و موراتا باید باشن به این دلیل که بارسا از پشت محوطه بسیار کمتر شوت میزنه و بیشتر در داخل 18 کار خودشونو انجام میدن و تنها سوارزه که از پشت 18 توانایی شوت زنی بهتری داره توی آمار زیر میزان شوت زنی مسی و توز رو میبینیم کخه مسی بیشتر در داخل محوطه شوت زنی میکنه پس اگه بتونیم مانع ورودشون بشیم شوتای از پشت محوطشون خطر جدی نیست ازون طرف توز میزان بهتری رو از پشت محوططه ارائه کرده

مسی

[/URL]">http://dyos_capture.png11_thumb.png

توز

[/URL]">http://vvk_capture.png12_thumb.png

برنامه یووه برای دفاع از حملات بارسا ؟  یووه در زمان مالکیت توپ بارسا باید تویزمین خودش دفاع منتقی انجام بده و هیچوقت دل به افساید گیری نبنده خوشبختانه بازی با رئال محک خوبی بود و یارگیری من تو من با 3 مهاجم بارسا در 90 دقیقه باید اولویت لیخت اورا و کیلینی باشه ...چشم نباید بردارن و ویدال و پوگبا هم باید سرعت زیادی در برگشت به دفاع داشته باشن چون دو بال دفاعی بارسا هی اضافه میشن توز و موراتا به هنگام بازی سازی از هافبک بارسا باید پرسشون کنن...یه جورایی مثل بازی با دورتموند و رئال بازی داریم منتها باید خودمون بی اشتباه باشیم

برنامه یووه برای گل زنی ؟

به نظر من گل اول بازی خیلی مهمه مثل بازی که توی خونه با رئال کردیم اگه از دقایق ابتدایی فشار مناسبی رو حتی برای چن دیقه بیاریم بارسا نمیتونه تمرکزش رو فقط برای حمله بزاره پس گل اول خیلی برای دو تیم مهمه چون یووه توانایی مالکیت کامل توپ در این بازی رو نداره و بیشتر دقایق شاید به تخریب بازیکنای حریف بپردازه ولی گل زدن به بارسا کار خیلی سختی نیست چون تمرکز دفاعی بالایی نداره و انریکه اینو تو رم ثابت کرده ... به نظر من پریرا و یورنته در نیمه دوم نقش کلیدی دارن به شرطی که یووه نیمه اولو سالم در بره

بازیکن های کلیدی دو تیم :

در یووه پیرلو فقط در ضربات آزاد و پاس

لیخت و اورا بدون اشتباه باشن به همراه کیلینی

و پوگبا و توز و ویدال در شوت زنی و خلاقیت و دفاع

در بارسا هم مسی - نیمار و اینیستا و سوارز در فاز حمله و راکیتیچ در میانه میدان نقش مهمی رو داره

• Bianconero Amore, AAG, Orphée و 20 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال

میگم این شماره تلفنی که نوشته خود الگری بر میداره ؟ :1:  :fp:

• amin-scorpion, Georgia , ace of glass و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

میدونین چیه .

همه مون میدونیم  که 

تو خط دروازه   --------   ما قوی تریم

تو خط دفاع -------------- ما قوی تریم 

تو خط هافبک ------------ ما قویتریم 

فقط تو خط حمله ----------  اونا قوی ترن 

ولی با  این وجود  باز هم همه میدونیم   که   در کل   اونا قویترن 

• Bianconero Amore, alijuve, alex74 و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

God father1897

God father1897

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 21 ارسال
  • Locationtehran

سلام عرض میکنم خدمت دوستان یونتوسی من چن سالی هست که این فروم دنبال میکنم ولی دفعه اولم که پست میزارم

به نظرم یووه باید با سیستم1-5-4 بازی کنه که بتونه وسط زمین از بارسا بگیره اگه بتونیم خط هافبک شونو از کار بندازیم درصد بردن این بازی واسه یووه میره بالای 50% ترکیب مورد علاقمم واسه فینال اینه بوفون-لیخت-بارزاگلی-بونوچی-دکتر-پریرا-پیرلو-ویدال-مارکیزیو-توز-مروتا

به امید بردن فینال بعد 19 سال :nish:

• Orphée, eⁿzº, alexdelpiero و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

یکی از دلایل مهم که شانس قهرمانی ما رو کم تر میکنه اینه که بارسا بازیکنای بیشتری از یوونتوس داره که تو فینال لیگ قهرمانان بازی کردن

یا اگه اختلاف زیادی نباشه که نیست تجربه بازیکنای ما به سالها قبل برمیگرده . بازیکن هایی مثل بوفون و پیرلو

واقعا خوبه ما بازیکنی به اسم موراتا داریم که جو استادیوم و فینال و نیم نهایی روش تاثیری ندارن که اگه هر بازیکن جوون ایتالیایی رو الان جای موراتا داشتیم فینال رو باید 10 نفره بازی میکردیم هر چند بدون موراتا فینال هم نبودیم

نکته بعدی هم شخصیت تیمی بارسا هستن که سالهاست تو سطح اول اروپا و اکثرا بهترین تیم اروپا بوده هر چند از اون سالها بازیکن زیاده نمونده ولی این ذهنیت پیروزی تو اروپا براشون شکل گرفته

اگه از بارسا نترسیم و بتونیم فشار بیاریم روی دروازشون بدون شک می تونیم گل بزنیم . یک گل شیک مثل گل اول به رئال .

• juve's fan, alijuve, alexdelpiero و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال

من که بعد بازی با رئال یه چی رو فهمیدم اینه که روی خیلیا تبلیغات تلویزیون و تبلیغات زیاد روی مهاجمین بارسلونا تاثیر گذار بوده حتی خود من . بازی اونا بیشتر به چشم میاد خیلیم ازشون تعریفای بیخودی میشه اگر درحالی که اینقدر رو مهاجمینشون تبلیغ میشه همون حد در حالت برابر در مورد دفاع هافبک و دروازشون بگن اونوقته که دهنشون بسته میشه  . در کل نترسین رئال مادریدم یه چیزی مثل این بود . اینا از بایرنی که کلیدی ترین هاشون تو بازی نبودن برگشت 3 تا خوردن محض اطلاع بود ... 

• alexdelpiero, tecra, amin-scorpion و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

abbas-juve11

abbas-juve11

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 671 ارسال
  • LocationQAZVIN & TEHRAN

امیدوارم آلگری اشتباه پراندلی رو تکرار نکنه.
ایتالیای یورو با سیستم 3-5-2 بسته شده بود و خوب هم باهاش اخت شده بود. مقابل آلمان با یه تغییر تاکتیک تونستن موفق بشن.
تو گروهی با سیستم 3-5-2 اسپانیا رو تا مرز نابودی بردند. اونوقت اومد فینال و .... :2: :2:

حالا چیزی که من شدیدا باهاش باهاش مخالفم (مثلا کارشناسم :2laugh: ) اینه که یووه بیاد و سیستم رو 3 دفاعه ببنده.
الان تیم رو سیستم 4 دفاعه اخت شده. بهتره 3 دفاعه رو مثل بازی با رئال بقول یکی از دوستان تو موقع لازم برای پنچر کردن بازی استفاده کنیم.
اگه از اول بازی 3 دفاعه بریم این بدی ها رو داره:

1- از لحاظ روانی بازنده هستیم و ......
2- سرعت بازی و قدرت تهاجمی مون شدیدا میاد پایین و نهایتش شانس بیاریم یه مساوی بگیریم
3- تیم هروقت با 3-5-2 شروع کرده هنگ بوده. انگار همدیگرو تو زمین پیدا نمیکردن :1:
4- بدلیل کاهش قدرت تهاجمیمون اونا خیمه میزنن رو دروازه و فشار دفاعی باعث میشه حتی ضریب اشتباهات باهوشترین مدافعان در برابر فرصت طلب ترین مهاجمان اروپا بالا بره و :fp: :fp:

• Bianconero Amore, mory, eⁿzº و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

12763285910278071238.jpg

sinazzz

sinazzz

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 503 ارسال

همه گفتنی ها رو گفتید همه مقایسه ها رو هم انجام دادید ولی مهمترین مقایسه باقی موند

هیچ کس از توانایی های مربی گری انریکه  خبر نداشته باشه ما ایتالیایی ها خوب خبر داریم :1: انریکه قسمتی از کابوس رم جلوی یووه بود! خاطرات 3 گل و 4 گل داریم ازش! یادمون هم نرفته که رم توی لیگ اروپا مقابل اسلووان براتیسلاوا حذف شد!

مقام هفتمی سری آ هم فراموش نشده! انتظار هم ندارم که با یک دوره یک ساله تو سلتاویگو چیز زیادی تغییر کرده باشه... بزرگترین نقطه قوت ما نسبت به بارسا شخص الگری هست

• Bianconero Amore, juve's fan, mory و 28 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

These things bring you to reality as to how fragile you are; at the same moment you are doing something that nobody else is able to do. The same moment that you are seen as the best, the fastest and somebody that cannot be touched, you are enormously fragile. Because in a split second, it's gone

یووه ای

یووه ای

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 275 ارسال

خب خب خب

پس از سالها دوباره در اوج حرف های خیلی زیادی برای گفتن دارم نمیدونم از کجا شروع بکنم از سال های سیاه بعد از 20006 و سقوط و تحقیر و تنفر از یووه و نابودی یووه و از بد شانسی های پشت سرهم در فینال ها و جام های حذفی از ندود و ترزگه ای که هیچ وقت نتوانستند لیگ قهرمانان را بالای سرشون ببرند فقط به این خاطر که عاشق یووه بودند واز خشم و سوختن دشمنان یووه در ایتالیا و خارج ایتالیا بعد از موفقیت امسال یووه و... به نظرم چند نکته مناسب این بازی باشه:

1- قبل از بازی با لاتزیو درباره ی چیز هایی که در صورت بردن لاتزیو و باخت در فینال لیگ قهرمانان از دست میدهیم گفتم:

http://bianconeri.ir...-201415/page-12

2-من توی نظر سنجی به 30-50 درصد رای دادم چون به نظرم با توجه به توان و بازیکن های دو تیم منطقی می اومد.

3-در صورتی که امسال قهرمان بشویم قطعا یووه دوباره در بین سلاطین فوتبال اروپا تاج گذاری خواهد کرد و رسما یک دوران جدید در تاریخ باشگاه شروع خواهد شد.دورانی که تمسخر های و تحقیر های یووه تمام خواهد شد دورانی که 2 قهرمانی یووه در اروپا برای دیگران دیگه خنده دار نخواهد بود چون به سه رسیده و یک قهرمانی در دوران جدید ودر فوتبال امروز به دست اومده که نشان یووه ی امروزی هست دورانی که دوباره یووه بانوی پیر ایتالیا و اروپا خواهد بود.در صورت قهرمان  در بازی های امسال یووه ی قهرمان اروپا درذهن  نسل جوان بوجود خواهد اومد (حتی بزرگانی که یووه و بزرگیش را در اروپا فراموش کرده بودند )یووه ای که خیلی ها اون را در اروپا از یاد برده بودند.

4-به نظرم امسال نوبت یووست که قهرمان بشه نه به این خاطر که تیم خوبی داره یا دلایل فنی به این خاطر که الان نوبت یووست امسال باید اون بدشانسی های پشت سرهم باعث بشند که یووه خوش شانسی بیاره امسال باید یووه قهرمان بشه(به خاطر قهرمانی یووه نذر هم کردم :1: که حالا نمیگم چی هست ) این فینال باید باعث بشه هوادارهای یووه در سراسر جهان بعد از سالها با تمام وجود خوشحال بشوند و اینکه بارسا توی 3 فینال آخر خودش بازی را برده و 6 گانه هم گرفته به نظرم در صورتی که این جام به یووه برسه هم برای بارسا و هوادارهاش فاجعه نیست.و اینکه قهرمانی یووه در این بازی ها به نفع فوتبال هست چون باعث جذابیت بیشتر این بازی زیبا و جلوگیری از تکراری شدنش خواهد بود(موفقیت های تکراری بایرن و رئال و بارسال در این 5-6 سال در اروپا).

5-حتی در صورتی که باختیم هم به نظرم هیچ چیز از شایستگی های یووه کم نمیکنه و این فصل برای یووه ماندگار خواهد بود.تا الان هم بهترین نتایج را در یک فصل در تاریخ یووه گرفتیم ....

6-فارغ از هر نتیجه ای دوست دارم یک فوتبال جذاب و به یاد ماندنی باشه فوتبالی که مثل بازی نیمه نهایی 2003 مقابل رئال سالها از اون یاد بکنیم .

7-در صورت قهرمانی و کسب سه گانه باید علاوه بر ورود هوادار های جدید منتظر دشمنی های خارج از ایتالیا با یووه هم باشیم چون این رسم تغییر ناپذیری هست که قدرت و بزرگی باعث حسادت و نفرت دیگران خواهد شد.

8- فورتزا یووه هر نتیجه ای در این بازی میتوانه حتی  تاریخ یووه برای چندین سال آینده عوض بکنه به امید قهرمانی زیبا و به یاد ماندنی برای یووه و یوونتوسی ها :53:

• Bianconero Amore, Orphée, mory و 23 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اندکی صبر، سحر نزدیک است

به زیبایی یک رویا.....

abbas-juve11

abbas-juve11

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 671 ارسال
  • LocationQAZVIN & TEHRAN

پست قشنگی بود.
در مورد نذری: :1: :1: :1:
یکی از بچه ها دوره لیسانس میگفت که هر نذری داری یه کیسه نمک یا اگه خیلی کارت گیره 2 کیسه نمک نذر امامزاده صالح کن (اگه اشتباه نکنم، البته نمکشو مطمئنم ها :1: :1: ) میگفت هر حاجتی داشته باشی میگیری.
حالا اینکه امامزاده صالح این همه نمکو میخواد چیکار باید از خود حضرتش پرسید که دلیل علاقش به نمک چی هست؟ :1: :1:

ولی بد نیست یه نفر امتحان کنه ببنییم شاید این امامزاده هم طرفدار یوونتوس بوده باشن :1: :1:

• Orphée, alexdelpiero, amin-scorpion و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

12763285910278071238.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی