پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

فینال کوپا ایتالیا - لاتزیو 1-2 یوونتوس -=- Decimo Coppa Italia

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
94 پاسخ برای این موضوع

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
نه سوپركاپ يووه لاتزيو ميشه.
  • Principino, Pouya, F A R SH A D J U V E و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

^^

اتوماتیک وار که قهرمان نمیشیم سوپر کاپ رو .  وقتی قهرمان لیگ و کوپا یک تیمه سوپر کاپ با نایب قهرمان کوپا برگزار میشه

• juve's fan, Juventus FC, Principino و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

90c45343-9a0d-49a4-8303-d7a38b9b3c3f.jpg

لاتزیو این فصل 3 بار با یوونتوس بازی کرد 7 تا گل خورد 1 گل زد و پیولی در مجموع خوب بودن تیمش تو این فصل نتونست هیچ وقت تیم آلگری رو شکست بده و قهرمان بشه ! بردن کوپا ایتالیا موسوم به جام حذفی کار سختی نیست حداقل تو ایتالیا شاید یکی از راحت ترین تورنومنت ها برای بردن باشه برعکس انگلیس فرانسه و آلمان یوونتوس راحت با 4 بازی اونم بازیهای راحت میرسه به فینال.چیزی که این قهرمانی سخت کرده و به تعویق انداخته بعضا ذهن بیمار مربی هایی بوده که میتونستن راحت بزنند حریف و له بکنند ولی این تورنومنت رو کلا بی حساب دونستن و با یک مشت گاو و گوسفند بازی کردن و له شدن.

وقتی با تمام قوا بازی میکنی در عین اینکه قهرمان ایتالیا شدی تنها یک معجزه میتونه تیم حریف رو قهرمان بکنه ! بازی برگشت با فیورنتینا تو فلورانس ما با ترکیب اصلی بازی کردیم جز استوراری بقیه اصلی بودن یا اگر از ذخیره ها استفاده کردیم بازیکن فیکس نابود بوده مثل متری جای توز یا استورارو جای پوگبا.از مکس آلگری صمیمانه تشکر میکنم که ترکیب اصلی بازی داد واقعا حال کردم وقتی لاین آپ تیم و دیدم جز استوراری باقی از فیکس های ترکیب بودن هرچند میشد از ابتدا جای یورنته از متری استفاده کرد این تنه لش اگر 180 دقیقه هم بهش بازی بدی گلزن نیست ولی متری اومد یک گل سالم زد که آفساید گرفته شد و گل برتری تیم رو زد.

با خوش شانسی تمام یا با بدشانسی تو 120 دقیقه لاتزیو بردیم هرچند دقیقه 88 گل سالم زدیم و آفساید گرفته شد و اگر اون شوت برق آسا جورجویچ 2 بار به تیرک نمیخورد و نمیومد بیرون ، گل میشد این واقعا بدشانسی بود ما هرکاری که برای برد باید انجام میدادیم انجام دادیم باید نتیجه میگرفتیم. این لاتزیو انصافا عالی بود چقدر سریع تند و با صلابت بازی میکردن فکر میکردی این تیم یک تیمه دیگه است خیلی خوب بودن بهشون باید تبریک گفت همینطور به پیولی که فصل خوبی داشت. وقت وقت قهرمان شدن یوونتوس بود و شکستن طلسم کوپا ایتالیا حتی ویدال هم عقده ای شده بود از اینکه حذفی نمیگیریم.

بعد از 20 سال طلسم شکسته شد و یوونتوس قهرمان جام حذفی ایتالیا موسوم به کوپا ایتالیا شد 7 سال منتظر این جام بودم دقیقا از فصل دوم رانیری. ممنونم مکس آلگری.

• mory, Principino, MaMpIeRo و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

71312052046200342812.jpg

Amin KH

Amin KH

عضو جدید

• اعضا
  • 37 ارسال

به همه دوستای گل این قهرمانی و ستاره ی نقره ای رو تبریک میگم....تیم دیشب قشنگ معلوم بود داره واسه بازی با بارسا خودشو آماده میکنه و این خودش یه تمرین فوق العاده بود با توجه به اینکه لاتزیو اومد مث بارسا با کارای ترکیبی پشت محوطه ی ماو نه صرفا از روی سانتر کاری رو کرد که احتمال بسیار زیاد بارسلونا انجام میده تو فینال

خیلی ترسناک بود دیشب ولی بازم تعویض های فوق العاده آلگری جواب داد......فوق العادست تعویض هاش....اول فصل بهش ایراد میگرفتم واسه تعویض هاش ولی انصافا عالیه تو این زمینه نمونش بازی دیشب و دو بازی مقابل رئال.

لاتزیو هم تیم خوبی نشون داد و اگه اندرسون و کاندروا رو حفظ کنن و یه مهاجم واسه جایگزینی کلوزه مثل گراتزیانو پله بگیرن خیلی میتونن سال آینده خطرناک بشن.

بازم تبریک میگم این قهرمانی رو و امیدوارم این موفقیتا ادامه داشته باشه

• Orphée, Principino, mahdy و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

اون خانومه طرفدار لاتزیو نبود طرفدار یووه بود ....عکس منشوری ازش دارم نمیتونم بذارم ...حرف من سنده ....در ضمن یک گام دیگر تا قوال دو بانوی پلی بوی به بازیکنای یووه مونده !!! یادتون هست

• Orphée, Principino, alexdelpiero و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

یووه ای

یووه ای

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 275 ارسال

آقا من پس فکر میکردم بازی سوپرکاپ بین تیم دوم لیگ با یووه میشه الان شندیم با نائب قهرمان کوپا :1:

کسی نیست ما را از شبهه دربیاره :53:

• Principino, alexdelpiero, F A R SH A D J U V E و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اندکی صبر، سحر نزدیک است

به زیبایی یک رویا.....

Vecchia Signora

Vecchia Signora

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 432 ارسال

آقا من پس فکر میکردم بازی سوپرکاپ بین تیم دوم لیگ با یووه میشه الان شندیم با نائب قهرمان کوپا :1:

کسی نیست ما را از شبهه دربیاره :53:

سوپرکاپ با لاتزیو بازی داریم...

• Principino, Massimiliano Allegri, D E L P I E R O و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

And even if I am crazy is cause you make me this way

Arturo Vidal

Arturo Vidal

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 188 ارسال

در اینجور مواقع که یه تیم قهرمان دو جام شده و قهرمانان ان دو جام در تورنومنتی دیگر قرار خواهند گرفت ، اون تیم به عنوان قهرمان جام با ارزشتر وارد مسابقات میشه

یووه به عنوان قهرمان لیگ وارد سوپرکوپا میشه و بنابراین نماینده دوم ، بهترین تیم کوپا بعد یووه یعنی لاتزیو ست

به عنوان مثال تو جام کنفدراسیون 2013 اسپانیا هم قهرمان جام جهانی بود (هلند نایب قهرمان)‌ و هم قهرمان یورو (ایتالیا نایب قهرمان) 

که اسپانیا به عنوان قهرمان جهان وارد مسابقات شد و ایتالیا هم به عنوان بهترین تیم یورو بعد اسپانیا

• Principino, ace of glass, F A R SH A D J U V E و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

I must be strong , life carries on
and although time might heal the pain , the world won't be the same

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر

تبریک بابت ستاره نقره ایی :53:  فکر کنم تو فروم اکثر بچه ها اولین بارشون بود که بالا بردن این جامو به چشم خودشون دیده باشن البته چه موقع خوبی هم این افتخار نصیبمون شد اونم وقتی که دهمین قهرمانی رو بدست اوردیم  :8:

در مورد بازی هم که یکی از بدترین بازیهایی بود که از یووه با هدایت مکس الگری دیدم نبود مارکیزیو کاملا مشهود بود امیداورارم منتقدان مارکیزیو فرق یووه بدون مارکیزیو رو دیده باشن پیرلو تازه تو وقت اضافه موتورش روشن شده بود انقدر پاسهای بلند فرستاد که بالاخره یکی از اونها ما رو به قهرمانی رسوند خیلی خوب بودش

امیدوارم جلوی بارسلون خیلی خیلی بهتر باشیم چون چنتا از بازیکنهامون تو چند وقت اخیر خیلی فروم خوبی نداشتن و این منو نگران میکنه پوگبا که دیشب واقعا خیلی افتضاح بود/لیخ هم چند وقتی هست خیلی خوب نیست و کاملا معمولی داره بازی میکنه توز هم یکی دو بازی هست داره کاملا خنثی بازی میکنه اما پیرلو بنظر میرسه داره به روزهای خوب قبل مصدومیتش نزدیک میشه و این خیلی امیدوارا کننده هست 

والا ما که حس نکردیم یه حسی بود اونم ماله موراتا بود  ماله شما رو نمیدونم  :1:

• abbas-juve11 از این پست تشکر کرده است

:conte:  :conte:  :conte:  :conte:

Mohammadreza Bianconeri

Mohammadreza Bianconeri

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 299 ارسال
  • Locationتهران

♥تبریـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــک به همه :53:  :53:  :53:  و دمه همه دستندرکاران تیم گرم ♥

54366745467327788457.jpg

حالا باید بریم سراغ بحث شیرین UCL و به امید فتح اون جام :worship: :worship: :worship:

• Principino, alexdelpiero, ace of glass و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

y183136_.jpg

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال
اگه کونته سرمربی بود با این ترکیب می رفتیم تو زمین :

استوراری، اوگبانا، مارونه، بونوچی، پریرا، استورارو، پوگبا, پادویین, دی چلیه، ماتری، یورنته. با این ترکیب سخت می شد برد ...

مرسی آلگری ....
  • mory, MaMpIeRo, alexdelpiero و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

uinm_pavel-nedved.png

Golden Boy

ERF_JU

ERF_JU

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 610 ارسال
  • LocationUrmia

با تاخیر زیاد تبریک میگم شکستن طلسم 20 ساله  رو و ستاره نقره ای که خیلی وقت بود منتظرش بودیم

خیلی حال داد واقعا با گل ماتری دو متر پریدم هوا اول فک کردم بریشا گرفته توپو زده کرنر بعد دیدم نه گل شده اونم چ دقیقه ای 

بعد گل بود که با بدشانسی تمام برقامون رفت ! گفتم واویلا بدبخت شدم چیکار کنم استرسم 10 برابر شد....بعد 5-6 دیقه خدا هم دلش نیومد من جشن قهرمانی جام طلسم شده یووه رو نبینم حال داد بهمون برقا اومد 

مراسم ریپلی (REPLAY)  خوبی رو هم دیدیم بحای مراسم اهدا مدال و جام ایول خیلی باحال بود!

خیلی دلم میخاس جیجی تو این بازی باشه و از وقتی اینجا خوندم قرار نیس بازی کنه اعصابم هم ریخت و گل دقیقه 4 هم دیگه کاملا از باخت مطمئنم کرد و داشتم میمردم ازینکه سوپر جیجی رو نیمکت باشه و ما اینطوری گل بخوریم

ولی خدا رو شکر بردیم تمام!

فک میکردم جیجی جامو ببره بالا سرش ولی فک کنم مرام خرج داد و میتونس خودش بالا ببره با اینکه بازی نکرده بالاخره بزرگتر تیمه و کاپی اول! ...دوس داشتم خودش بالا ببره ولی خب دیگه بیخیال ایشالا جام سی ال رو بالا ر میبره عشقم تا این فصل کلا اومده باشه برا طلسم شکنی!

در کل تبریک فراوون ...ستاره نقره ای ♥

• Orphée, Principino, MaMpIeRo و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
تصویر
________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Proud_of_Ju#

Principino

Principino

Nothing really matters

• اعضا
  • 942 ارسال
  • LocationFar far away
فک میکردم جیجی جامو ببره بالا سرش ولی فک کنم مرام خرج داد و میتونس خودش بالا ببره با اینکه بازی نکرده بالاخره بزرگتر تیمه و کاپی اول! ...دوس داشتم خودش بالا ببره ولی خب دیگه بیخیال ایشالا جام سی ال رو بالا ر میبره عشقم تا این فصل کلا اومده باشه برا طلسم شکنی!

نمیدونم با وجود اینکه کیه لینی کاپیتان بود بوفون میتونست جامو ببره بالا یا نه

ولی منچستر 2008 که قهرمان سی ال شد کار قشنگی کردن فردیناند کاپیتان بود تو بازی صبر کرد تا گیگز بیاد و جامو با هم ببرن بالا

دیشبم اگه بوفون و کیه لینی با هم جامو میبردن بالا خیلی قشنگ میشد

ولی خوب به هر حال فدا سرشون همین که بوفون با یووه قهرمان کوپا هم شد عالیه (ایشالا همین امسال قهرمان سی ال هم میشه)

• Orphée, ace of glass, Pouya و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

marchisio_juve_applauso_2017_2018_356x23

And it's killing me when you're away
I wanna leave and I wanna stay
I'm so confused, so hard to choose
Between the pleasure and the pain

محمد جمالی

محمد جمالی

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
  • Locationمازندران - شهر ساحلی محمودآباد

نگاهی به قهرمانی یوونتوس در جام حذفی

21 مگ

دانلود

• Principino, alexdelpiero, ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

rgkqiqfovwkli7upfqq6.jpg

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

حیفه!!!!!!حیفه!!!!

واقعا حیفه جامی که 20 سال نگرفتیم تاپیکش خاک بخوره ....بزنین و برقصین و شادی کنین

:Troll-Troll-Dad-Dance-Jump-l:

• Orphée, Principino, alexdelpiero و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی