Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

پائولو دیبالا - La Joya

* * * * * 1 votes

• Please log in to reply
1863 replies to this topic

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6,451 posts
  • LocationRasht

اولاً که همه جا دارن میگن دیبالا آماده بود پیشنهاد حقوق پایینتری رو هم بپذیره ولی یوونتوس کلاً بخاطر مصدومیتهاش تنبیهش کرده و کلهم پیشنهادی بهش نداد! دیبالا همون وقتی که از منچستر پیشنهاد داشت ، تاتنهام هم براش جلو اومد. الان هم که با تمام مصدومیتهاش بازم صحبت از رفتنش به رم و اینتر گرفته تا اتلتیکو هست... با تمام بازیهایی که از دست داد ، بازم تو تک تک رقابتهایی که یووه توش شرکت کرد ، بهترین گلزن یوونتوس بوده...

ثانیاً همین ماهایی که بهشون میگی هیچی از مدیریت نمیفهمیم ، وقتی با اون حقوقها با رمزی و ربیو و دلیخت و... قرارداد امضاء شد ، گفتیم این راهی که میریم به ترکستانه و باشگاه هنوز برای تحمل همچین فشارهایی آماده نیست ولی یه سری هم بودن که میگفتن یوونتوس فرق داره و به سرنوشت آرسنال و میلان و اینتر دچار نمیشیم. گذشت و گذشت و همین مدیرانی که در تمام ارسالهات ازشون حمایت میکنی ، با سر به زمین گرم خوردن... ازینها گذشته آنیلی و آریوابنه قبل از یوونتوس در کارخانجات سیگارسازی و فراری سابقۀ مدیریت داشتن و به هیچ وجه دارای سررشته ای در فوتبال نبودن. حتی اگه آنیلی از ۱۸ سالگی وارد کارهای مدیریتی شده باشه (که نشده) ، بازم دارای ۳۰ سال سابقۀ مدیریتی که گفتی و توی سر من میزنیش نخواهد بود!! (الان ۴۶ سالشه) ندود هم که از ۲۰۱۰ یدفعه عضو هیئت مدیره شد! فوتبالی ترینشون همین کروبینی هست که اونم تا قبل ۲۰۱۲ توی تیم فولینو مدیر بوده و یبارم نتونست حتی با این تیم به سری بی صعود کنه! الانم که توی سری دی جولان میدن!

ثالثاً به اون کار ، میگن فسخ توافقی ، همونکاری که یووه با فشار پیرلو ، با خدیرا و هیگوآین کرد و سالهای قبلترش مثلاً با لوسیوی برزیلی...

• حامد, GioVanni Agnelli, mory and 13 others like this

Ned : It's Done Your Grace , The Targaryens Are Gone ... i

Robert : Not All Of Them ! i

standing-jon-snow-game-of-thrones-m44shr

Serie A

Serie A

trequartista

• اعضا
  • 1,040 posts
  • LocationKurdistan

photo_2022-05-18_02-04-47_n2x3.jpg

تونی مونتانا:چشم ها "چیکو" اونا هیچوقت دروغ نمیگن!/صورت زخمی

دیبالا با تمام وجود یوونتوس دوست داشت و دلش میخواست بمونه. ولی نتونست!
به نظرم رویکرد مدیرهای یوونتوس درقبال دیبالا درست نبود ، حتی هوادارای یووه تو ورزشگاه هم بخاطر این تصمیم باشگاه ناراحت شدن.

اکثر هوادارای متعصب یوونتوس بعد ازسال 2006 و اتفاقات موراتوپولی، از یه هوادار ساده به طرفدار واقعی و متعصب تبدیل شدن
دلیلش  رفتار اون 5 بازیکن وعلاقه شون به پیراهن تیم بود!.قاعدتا بازیکن متعصب هوادار متعصب بوجود میاره!ما گلوری هانتر نبودیم واگه جام اروپایی میخواستیم سالها پیش طرفدار تیمی مث رئال شده بودیم!

شاید خیلیا با این تعبیر موافق نباشن و‌لی به نظرم ارزش بعضی بازیکنها فراتر از قرارداد یا مسائل مالیه ومعتقدم دیبالا جواهریه که اصلا قیمت نداره
متاسفانه تو پروژه آنیلی مفاهیمی مث علاقه به پیراهن و تعصب بازیکنها و .. محلی از اعراب نداره!و نحوه برخورد مدیریت باشگاه با اسطوره های محبوب و بازیکنای متعصبی مث دلپیرو، دیبالا، مارکیزیو بیشتر به یک جوک شبیه هست

همه تو ماجرای تمدید قرارداد دیبالا قاطعیت مدیریت یوونتوس دیدیم ! خب برنامه مدیریت یوونتوس برای بازگشت رمزی چیه؟ (بازیکنی که کل فصل مصدومه..با حقوق مشابه دیبالا و عملکرد افتضاح)  آیا قبل از شروع لیگ ، برنامه ای برای فروش این بازیکن تعریف شده؟ یا کما فی السابق پرداخت حقوق نجومی به رمزی جزیی از اهداف بلند پروازانه پرزیدنت آنیلیه؟

بحث مصدومیتها یا ناامادگی یا حقوق دریافتی، توجیه مناسبی برای عدم تمدید قرارداد دیبالا نیست. همین الان هم کلی بازیکن (بنجل) داریم که در طول فصل بارها مصدوم میشن
و بازیهای زیادی رو از دست میدن چرا عذر اینها رو نمیخوان؟..مثلا چرا ساندرو (پاشنه آشیل همیشگی یووه)با اون حقوق  بالا و عملکرد افتضاح  یا روگانی که همیشه پیچ و مهره نیمکت سفت میکنه یا رابیو جزء ثابت ترکیب یوونتوس هستن؟

بنظرم نگرشی که دیشیلیو/ دنیلو ، رمزی ، روگانی و... رو مناسب تیم میدونه اما دیبالا رو نه، قابل توجیه نیست

• Orphée, mory, eⁿzº and 9 others like this

p87322_GMheE6iXQAA1FRQ.jpg

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,181 posts
  • LocationTehran,Iran

@Orphée

وقتی از عبارت "همه جا دارن میگن" استفاده می کنی دقیقا از همون جاست که نمیشه بحثو منطقی ادامه داد

بعد هم میگی "قرارداد امضاء شد ، گفتیم این راهی که میریم به ترکستانه 

نه عزیزم!

شما نتیجه عمل رو که دیدی این بازیکنا جواب ندادن، "الان" داری میگی اون موقع گفتم! نه نگفتی. هیچ کی نگفت رمزی بده. همه کفشون بریده بود که دلیخت و ربیو رو از چنگ بارسا و بقیه در آوردیم. بری بگردی پستای اون سال رو پیدا کنی بهت ثابت میشه

میگی نه؟ این لینک صفحه اول تاپیک رابیو:

http://bianconeri.ir...-رابیو-‏tarzan/

میبینی که همه خوشحالن از خریدش. اتفاقا خودت یه پست مثبت راجع بهش تو صفحه سوم تاپیک دادی

اینم لینک صفحه دوم تاپیک رمزی. پست مثبت خودت از انتقالش هم هست:

http://bianconeri.ir/ipb/index.php?/topic/2132-%D8%A2%D8%B1%D9%88%D9%86-%D8%B1%D9%85%D8%B2%DB%8C-rambo%E2%80%8F-%D8%B1%D9%86%D8%AC%D8%B1%D8%B2/page-2

پس لطفا فاز برندارید ما گفتیم، ما گفتیم! خیر! نه تنها ناراحت نبودید کلیم پارا و تیم مدیریت رو تشویقش کردید

لطفا دست از این مدل ایرانی بازیا بردارید که تو خوشی قربون صدقه یارو میرید کافیه گند بزنه دو بار، میشید روشنفکر منتقد!

راجع به نوشتت درباره فسخ توافقی، به نظرم تو تنهاییت بشینی فکر کنی به حرفای من و حرفای خودت، می فهمی که الکی داری حرفت رو کش میدی که مثلا حرفتو به زور اثبات کنی! خب قربونت خودت میگی فسخ "توافقی"! زوری که نیست! هیگی توافق کرد رمزی نکرد وگرنه مدیریت زودتر از تو فهمیده که نباید سالی 7 میلیون پولشو (که من و تو تا آخر عمر یه میلیونشم نمی تونیم در بیاریم) رو بریزه پای رمزی!

• tecra, Senmorta, L'Avvocato and 3 others like this

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6,451 posts
  • LocationRasht

منابعی که تمایل دیبالا به قبول پیشنهاد حقوق کمتر یوونتوس رو تأیید کردن (بازم هست و اینا فقط جهت نمونه تقدیم میشه) :

Sky Sport

https://sport.sky.it...irigenti-fischi

TuttoJuve

https://www.tuttojuv...-ribasso-600664

Gazzetta

https://www.gazzetta...856073486.shtml

Eurosport

https://www.eurospor...651/story.shtml

منابعی که پیشنهاد داشتن دیبالا از تیمهای مختلف مثه منچستر ، دورتموند ، اتلتیکو ، آرسنال و ... رو تأیید کردن (بازم هست و اینا فقط جهت نمونه تقدیم میشه) :

Eurosport

https://www.eurospor...590/story.shtml

Gazzetta

https://www.gazzetta...098999525.shtml

Giovanni Albanese

https://twitter.com/...874526201569282

Mediaset

https://www.sportmed...5-202202k.shtml

CdS

https://www.corriere...a_non_ha_deciso

+ تو که میخوای مُچ گیری کنی ، درست اینکارو بکن یا حداقل جانب انصاف رو رعایت کن. تو همون صفحۀ بعدی اینو گفتم (خوشبختانه قشنگ پتانسیل خودشو نشون داد چون داریم سالی 10.6 میلیون یورو خرجش میکنیم و بدون تعارف باید بصرفه!) و از حقوق بالاش انتقاد کردم ...

تو صفحۀ بعدی تاپیک رمزی هم اینو گفتم : (در کل انتظاراتم خیلی اومده پایین؛ « هرکسی که بتونه رو بجلو بازی کنه، یه پاس تو عمق درست حسابی بده و یا با ثبات شوت بزنه کافیه! خسته م از پاس عرضی دهنده ها!)

یادم نمیاد پاراتیچی و تیم مدیریت رو بخاطر این خریدهای گرون تشویق کرده باشم. همیشه سعی کردم مورد خریدهای جدید خوش بین باشم و به بچه ها اُمید بدم. ولی دلیل نمیشه از بُعد اقتصادی هم اون خریدها رو تأیید کنم!

++ در مورد فسخ هم والا اول که میگفتی "جل الخالق از این راهکار" و "بازیکن وسط زمین و هوا موشک بخوره بترکه تا آخر قراردادش باشگاه موظف به پرداخت حقوقه. تمام!" ، بعد که دیدی همین پیرارسال این اتفاق در یوونتوس با خدیرا و هیگوآین اُفتاده و مسبوق به سابقه ست کاملاً ، حرفت رو تعدیل کردی که البته باز من ازش استقبال میکنم. بازم مثالهایی بیشتری هست مثه مارکیزیو و دنی آلوز که اصلاً حقوقهای پایینی نسبت به حد نصاب یوونتوس نمیگرفتن ولی موفق شدیم باهاشون فسخ کنیم. اگه واقعاً اراده ای باشه ، در مورد بازیکنان فعلی هم میشه یه حرکاتی زد...

• حامد, GioVanni Agnelli, mory and 14 others like this

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1,385 posts

منابعی که تمایل دیبالا به قبول پیشنهاد حقوق کمتر یوونتوس رو تأیید کردن (بازم هست و اینا فقط جهت نمونه تقدیم میشه) :

Sky Sport
https://sport.sky.it...irigenti-fischi

TuttoJuve
https://www.tuttojuv...-ribasso-600664

Gazzetta
https://www.gazzetta...856073486.shtml

Eurosport
https://www.eurospor...651/story.shtml

منابعی که پیشنهاد داشتن دیبالا از تیمهای مختلف مثه منچستر ، دورتموند ، اتلتیکو ، آرسنال و ... رو تأیید کردن (بازم هست و اینا فقط جهت نمونه تقدیم میشه) :

Eurosport
https://www.eurospor...590/story.shtml

Gazzetta
https://www.gazzetta...098999525.shtml

Giovanni Albanese
https://twitter.com/...874526201569282

Mediaset
https://www.sportmed...5-202202k.shtml

CdS
https://www.corriere...a_non_ha_deciso

+ تو که میخوای مُچ گیری کنی ، درست اینکارو بکن یا حداقل جانب انصاف رو رعایت کن. تو همون صفحۀ بعدی اینو گفتم (خوشبختانه قشنگ پتانسیل خودشو نشون داد چون داریم سالی 10.6 میلیون یورو خرجش میکنیم و بدون تعارف باید بصرفه!) و از حقوق بالاش انتقاد کردم ...

تو صفحۀ بعدی تاپیک رمزی هم اینو گفتم : (در کل انتظاراتم خیلی اومده پایین؛ « هرکسی که بتونه رو بجلو بازی کنه، یه پاس تو عمق درست حسابی بده و یا با ثبات شوت بزنه کافیه! خسته م از پاس عرضی دهنده ها!)

یادم نمیاد پاراتیچی و تیم مدیریت رو بخاطر این خریدهای گرون تشویق کرده باشم. همیشه سعی کردم مورد خریدهای جدید خوش بین باشم و به بچه ها اُمید بدم. ولی دلیل نمیشه از بُعد اقتصادی هم اون خریدها رو تأیید کنم!

++ در مورد فسخ هم والا اول که میگفتی "جل الخالق از این راهکار" و "بازیکن وسط زمین و هوا موشک بخوره بترکه تا آخر قراردادش باشگاه موظف به پرداخت حقوقه. تمام!" ، بعد که دیدی همین پیرارسال این اتفاق در یوونتوس با خدیرا و هیگوآین اُفتاده و مسبوق به سابقه ست کاملاً ، حرفت رو تعدیل کردی که البته باز من ازش استقبال میکنم. بازم مثالهایی بیشتری هست مثه مارکیزیو و دنی آلوز که اصلاً حقوقهای پایینی نسبت به حد نصاب یوونتوس نمیگرفتن ولی موفق شدیم باهاشون فسخ کنیم. اگه واقعاً اراده ای باشه ، در مورد بازیکنان فعلی هم میشه یه حرکاتی زد...

داش چرا اینقدر اطلاعات اماریت زیاده؟؟؟😄😄
  • حامد, Orphée, El rey leon and 6 others like this
«بر بالشی که از مرگ پرنده‌ها پُر است،
نمی‌توان خواب ِ پرواز دید...»

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3,453 posts

مومبلانو : دیبالا و‌ اینتر : 99/93%
  • tecra, Escanor, D E L P I E R O and 3 others like this

Buffon2003

Buffon2003

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 516 posts

مومبلانو : دیبالا و‌ اینتر : 99/93%

اعتبار منبع : 0.07%  :1: امیدوارم نره اینتر  :fp:

• saeed-nedved, Orphée, eⁿzº and 8 others like this

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,181 posts
  • LocationTehran,Iran

@Orphée

مشکل میدونی چیه فراز؟ تو اصلا متنی که من مینویسمو نمی خونی و فقط تندی می دویی جوابشو بنویسی و تا وقتی اینطوره بحث من و تو فایده نداره. پسر خوب! اصل اول توی بحث، شنیدنه نه جواب دادن! من نوشتم "همه جا دارن میگن" و منظورم اینه که حرف این "همه" که معمولا شامل روزنامه و سایت هاست باد هواست و تو تندی برا اینکه اثبات کنی من غلط میگم برداشتی 10 تا از این باد هواها نوشتی برای من!!!!! (این دفعه تا استاتبول علامت تعجب)

الان شما این خبرای امباپه رو ببین. روزنامه های فرانسوی میگن قطعا میمونه PSG در حالیکه اسپانیایی ها دقیقا برعکسشو میگن و میگن میاد رئال. چرا؟ چون "حرف روزنامه ها باد هواست"

الکی از شکم می نویسن بلکه چهار نفر کلیک کنن و آمار بازدید سایتشون بره بالا و تبلیغاتشونو گرونتر بکن تو پاچه اسپانسر!

بعد من داشتم بحث میکردم رو کیفیت دیبالا، روی اون نتونستی نظری بدی بحث رو کشوندی به بیراهه چون میدونستی حرفی نداری در دفاع از کیفیت دیبالا. اومدی دست گذاشتی رو یه موضوع قدیمی که اثبات کنی دیبالا از تات پیشنهاد داشته! اوکی قبول! دیبالا اصلا از بارسا پیشنهاد داشته، خوبه؟

میدونی به این کارت چی میگن؟

آفرین! بهش میگن فرافکنی

تاریخ پستی که میگی رو نگاه کردی از من شاکی میشی؟ تاریخش جولای 2020 ئه. یعنی یه فصل بازیشون دیدی اومدی اظهارنظر کردی!!! زحمت کشیدی دمت گرم مستر نوستراداموس

الان تو به این میگی انتقاد از خرید رمزی؟ خدا قوت پهلوان! خسته نباشی!!!

ادم نمیاد پاراتیچی و تیم مدیریت رو بخاطر این خریدهای گرون تشویق کرده باشم. همیشه سعی کردم مورد خریدهای جدید خوش بین باشم و به بچه ها اُمید بدم. ولی دلیل نمیشه از بُعد اقتصادی هم اون خریدها رو تأیید کنم!

دمت گرم قهرمان فروم! حالا بنظرت بهتر نیست بعد این همه فرافکنی برگردی به بحث اصلی راجع به افت کیفیت دیبالا؟ ناسلامتی تاپیک دیبالاست!

دوست داشتی جواب سوالام راجع به کیفیتش رو جواب بده

میگم حرفامو نمی خونی بخاطر همینه! مجدد مثل اینکه باید تکرار کنم حرفامو: مدیریت قطعا ک...ل نیست 7 میلیون یورو ( که واسه 1 میلیونش من و تو تا آخر عمرمون باید بدوییم) بریزه پای رمزی!

پاراتیچی یه اشتباهی کردی این بشر رو خریده و باهاش قرارداد طولانی مدت بسته

الان مدیریت میخواد باهاش توافق کنه اما خودش آدم زاقارت و پول پرستیه که حاضره از مدیریت تا هوادار فحش بخوره اما 7 میلیونش رو بگیره

درست مثل اون یکی هموطن زاقارت تر از خودش گرت بیل!

مدیرای ما ک...خل! پرز رو که قبول داری؟ یا اونم قبول نداری؟

مطمئنم پرز هم خودشو داره جر میده که بیل فسخ کنه اما نتونسته و بیل هم هر روز یه رفتار زشت از خودش نشون میده و هر روز هم از هوادار و مربی داره فحش میخوره ولی انگار نه انگار!

+ نهایتا استدعا دارم جوابم رو اگر خواستی بدی اول نوشتم رو بخون تا ته. بعد جواب بده

مرسی از جنبه ت :53:  :8: 

• eⁿzº, tecra and Senmorta like this

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6,451 posts
  • LocationRasht

لحنت اصلاً شایستۀ فروم نیست و پُر از تهمت. فکرم نمیکنم من بهت کوچکترین بی احترامی کرده باشم و حتی در تاپیک مسائل جاری استقبال هم کردم ازینکه پُستای منو به چالش میکشی ، منتها ظاهراً تقصیر خودم بود که باعث شدم روت باهام باز بشه! ولی من برخلاف تو نیازی ندارم برای به کُرسی نشوندن حرفم طعنه بزنم یا حمله کنم.

از نظر تو باد هواست ، در واقعیت امثال دی مارتزیو و رومانو (هر دو ریشه در اسکای اسپورت دارن) و... نه تنها تو ایتالیا معتبرن ، بلکه در بُعد جهانی و درمورد لیگها و بازیکنان خارج از ایتالیا هم بهشون رجوع میشه...

در مورد کیفیت دیبالا هم صحبت کردم منتها تو دوست نداری ببینی (سری آ) ؛

دیبالا در اولین فصلش (۲۰۱۵-۱۶) آقای گل تیم بود با ۱۹ گل و بعد از پوگبا (۱۰) هم با ۷ پاس گل بهترین پاسور تیم...

دیبالا در دومین فصلش (۲۰۱۶-۱۷) بعد از هیگوآین دومین گلزن برتر تیم بود با ۱۱ پاس گل و بعد از پیانیچ بهترین پاسور تیم بود با ۸ پاس گل...

دیبالا در سومین فصلش (۲۰۱۷-۱۸) آقای گل تیم بود با ۲۲ گل و چهارمین پاسور تیم با ۵ پاس گل ...

دیبالا در چهارمین فصلش (۲۰۱۸-۱۹) چهارمین گلزن برتر تیم بود با ۵ گل و هفتمین پاسور تیم با ۲ پاس گل..

دیبالا در پنجمین فصلش (۲۰۱۹-۲۰) بعد از رونالدو (۳۱) دومین گلزن برتر تیم بود با ۱۱ گل (با اینکه رونالدو تمام پنالتیها و ضربات آزادو میزد!) و بهترین پاسور تیم با ۱۱ پاس گل...

دیبالا در ششمین فصلش (۲۰۲۰-۲۱) پنجمین گلزن برتر تیم بود با ۴ گل و پنجمین پاسور تیم بود با ۳ پاس گل ...

دیبالا در آخرین فصلش (۲۰۲۱-۲۲) آقای گل تیم هست با ۱۰ گل و دومین پاسور تیم بعد از موراتا (۷) با ۵ پاس گل ، ضمن اینکه در تمام رقابتهای این فصل هم آقای گل یوونتوسه...

از ۷ فصلی که در یووه ست ، ۳ فصلش آقای گل یوونتوس بوده (تو یکیش توأمان آقای پاس هم بوده) و فصل ۲۰۱۹-۲۰ هم اگه پنالتیهای رونالدو رو او میزد ، قطعاً بازم دیبالا آقای گل میشد. در ۴ فصل باقی مونده هم توی ۲ تاش دومین گلزن برتر تیم بوده (تو یکیش توأمان بهترین پاسور تیم) و توی ۲ تاش دومین پاسور برتر تیم! همۀ اینها در شرایطیه که آلگری کم ازش بعنوان هافبک دفاعی من مارکر استفاده نکرده! دو فصل عالی اولی که داشت (شامل یک آقای گلی) ، قبل از تمدید قراردادش بود و با حقوق ۳ میلیونی و درحالیکه پوگبا + بوفون + خدیرا + بونوچی + کیه لینی + مانژو + مارکیزیو ، جملگی حقوق بیشتری ازش میگرفتن! تازه علی رغم تمام مصدومیتهاش در فصول اخیر ، بازم از کلی تیم اسمی پیشنهاد داره...

این از کیفیت دیبالا. در مورد اینیم که میگی من خواستم بحثو به بیراهه بکشونم تا ثابت کنم دیبالا از تاتنهام پیشنهاد داشته : لینک دادم از منابع چون اینجا گفتی ("دیبالا از آخرین پیشنهادش که معاوضه با لوکاکو بود پیشنهاد دیگه ای حتی تو روزنامه ها داشته؟ نه!" و علاوه بر مُنکر شدن پیشنهادات دیبالا ، خواستی کیفیتش رو هم زیر سوال ببری... مجبور شدم ثابت کنم که نه تنها آخرین پیشنهادش از منچستر نبود ، بلکه تیمهای بزرگ دیگه ایم خواستارش بودن. حالا که با مدرک مواجه شدی و حرفی نداری ، بحث رو میبری جای دیگه روی چیزهای دیگه مانور میدی...

اگه دقت کنی ، کلاً بین اون پُستی که برای مُچگیری از من داخل تاپیک ربیو نقل و قول کردی و پُست بعدی که به گفتۀ تو یه سال بعد از حضور ربیو هست ، تاپیکش تنها ۷ پُست خورده که از نصف گنجایش یک صفحه (۲۰) هم کمتره! به اینم راضی نیستی ، اینم پُست من قبل از اومدن ربیو که از حقوق بالایی که میدیم انتقاد کردم...

انتقاد از رمزی از نظر تو دادن فحش خواهر و مادر به بازیکنه ولی من هیچوقت رویکردم به این شکل نبوده و حتی در مورد کساییکه بهشون انتقاد دارم مثه آلگری و مدیران هم خوبی اگه ازشون دیدم ، گفتم در مقاطع مختلف.

پاراتیچی به تنهایی مسئول گرفتن رمزی و دادن همچین حقوقی بهش نیست ، آنیلی در درجۀ اول بعنوان رئیسش ، مسئول انتصاب او و بعد هم ادامه دادن با او هست. اگرم میبینه انحراف بزرگی در مسیر یوونتوس داره اتفاق میوفته و دادن همچین حقوقی به رمزی تبعات بزرگی مثل افزایش لیمیت حقوقها و درخواست بقیۀ بازیکنان اسکوآد یوونتوس برای افزایش حقوق یا گرفتن حقوق مشابهی هست ، باید دخالت کنه. در درجات بعدی هم ندود و بقیه مقصرن. پاراتیچی رفت ولی آنیلی و سایرین هنوز هستن! اینو در حمایتهای بی شائبه ات از کل مدیریت یوونتوس ، از بالا تا پایینش ، در نظر بگیر.

بعدم... رمزی مقاومت میکنه ، دلیخت و ربیو و شزنی و ساندرو و آرتور چی؟ یعنی از بین این ۶ نفر ، یه کدومشون تحت فشار و بیرون گذاشتن از لیست و سکو نشینی حاضر به فسخ نمیشن؟ یه کدومشون ، یه پیشنهاد هم ندارن؟ تا جاییکه من میدونم ، بطور مثال ربیو و شزنی و دلیخت و ساندرو ، جزو اولین نفراتی هستن که آلگری اسمشونو تو ترکیب یوونتوس اعلام میکنه! مدیریت هم که دربست آلگری رو قبول داره. اینا چه سود فنی قابل توجهی تو این ۳ سال به یوونتوس رسوندن که به این شکل و عمیقاً بهشون اعتماد میشه. بطور مثال میرتی تو ۳ بازی ، از ۳ فصل ربیو موثرتر و اُمیدوارکننده تر ظاهر شد. پس همونطور که میبینی ، نه تنها اراده ای برای قطع همکاری با این حضرات وجود نداره ، بلکه روز به روز هم ارج و قُربشون پیش این عزیزان بیشتر میشه. که اگه بود ، مربی میتونست فشار بیاره و مثه خدیرا و هیگوآیین و دنی آلوز و مارکیزیو ، باهاشون فسخ کنن ، یا خود مدیریت قاطعاً دست به کار بشه و فسخ کنه ، ولو با هزینۀ زیاد...

• حامد, GioVanni Agnelli, mory and 13 others like this

Serie A

Serie A

trequartista

• اعضا
  • 1,040 posts
  • LocationKurdistan

دیبالا و زانتی در حاشیه بازی خیریه امشب در سن سیرو :45:
اسکای پرسیده با زانتی و آسیلیو صحبت کردی؟..گفته امشب با آدمای زیادی صحبت کردم! و درباره آینده اش  گفته هنوز تصمیم نگرفته و فصل آینده
از بین پیشنهادهای تیمهای مختلف بهترین انتخاب میکنه و..

ftd6mknwuaa6o9w_if6o.jpg

• Orphée, mory, Signora Omicidi and 6 others like this

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9,087 posts
  • Locationتهران پیروزی

نمیدونم تو فروم هم بهش اشاره شده یا نه 

ولی خبری از جایی یکی گذاشته بود که کنار گذاشتن دیبالا ربطی به خود دیبالا و مسائل فنی و مالی نداره 

دلیل کنار گذاشتن دیبالا دوست دختر شیطان پرستشه و انگار پست یا استوری یا هر چی نمیدونم از این قبیل زیاد داره 

اگه درست باشه این قضیه اصلا بعید نیست از خانواده آنیلی همین حرکتی 

• Orphée, eⁿzº, Signora Omicidi and 9 others like this

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

Buffon2003

Buffon2003

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 516 posts

بنظرم شایعه است ولی قبلا هم دیدیم فقط بخاطر مسائل اخلاقی بازیکن رو کنار میذارند. نمونه اش ویدال. که اشتباه بسیار بزرگی هم بود و در نهایت ضررش رو هم ما دیدیم هم ویدال 

• Orphée, eⁿzº, Signora Omicidi and 5 others like this

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9,087 posts
  • Locationتهران پیروزی

بنظرم شایعه است ولی قبلا هم دیدیم فقط بخاطر مسائل اخلاقی بازیکن رو کنار میذارند. نمونه اش ویدال. که اشتباه بسیار بزرگی هم بود و در نهایت ضررش رو هم ما دیدیم هم ویدال 

پست هاش رو دیدم چند تایی رو . شیطان پرستیش (یا حالا ی همچین قیافه ای شبیه اونا) شایعه نیست 

orianasabatini  اینستاش 

• Orphée, AliReZaZa, tecra and 7 others like this

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

Buffon2003

Buffon2003

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 516 posts

تقریبا انتقالش به اینتر نهایی شده. اگر پیشنهاد 6 میلیون + 1 میلیون پاداش اینتر صحیح باشه واقعا متاسفم واسه یووه. یه چیزی رو در مورد رئال بگم. همین بیل و هازارد شاید از نظر دستمزد + هزینه انتقال نسبت به دقایق بازی گرون ترین بازیکنای تاریخ باشند. تازه دیبالا شرایطش به بدی اون دو نفر نیست! اینکه دیبالا بخاطر دستمزد بیشتر توافق نشده باهاش اصلا با عقل جور در نمیاد! اصلا یک درصد تحمل درخشش تو اینتر رو ندارم

• Prince Claudio, L'Avvocato, D E L P I E R O and 3 others like this

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4,169 posts

ارزیابی پیش از فصل جدید داریم در مورد این بازیکن

یک ارزیابی هم داریم در طول فصل جدید یا بعد از ان که ایا ایشان رفتنش حرکت مثبتی بوده یا خبطی بوده از طرف یووه

به نظر در این مرحله نیز صرف ارزیابی جزیی و نقطه ای کافی ناشه.

بهترین حالت ان است که اگر فکر می کنید رفتن ایشان نامناسب هست با باقی تحولات ترانسفرینگ و خصوصا ورودی های جدید در کنار هم بذاریم.

• eⁿzº, Senmorta, D E L P I E R O and 1 other like this

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,181 posts
  • LocationTehran,Iran
دوستان!
دیبالا ممکنه بره اینتر بترکونه ولی این دلیل بر اشتباه مدیرا نیست!
دیبالا تو یوونتوس یه ته خط رسیده بود همتونم شاهدین
همونطور که توز تو سیتی به ته خط رسیده بود و اومد یووه و مجدد شکوفا شد
پیرلو تو میلان به بن بست رسیده بود، خدیرا تو رئال، لوکاکو تو منچستر
و یه میلیون مثال مشابه دیگه!
بازیکن گاهی برای نجات کریرش بااااید فضاش رو عوض کنه
امیدوارم تعویض فضاش فوتبالش رو نجات بده و باز بتونه فصلی حداقل ۳۰ تا گل بزنه نه اینکه بین مهاجمای رفوزه ما، کل فصل ۱۰ تا بزنه و بشه گلزن ترین بازیکن تیم و ما براش هورا بکشیم!!!
  • حامد, Senmorta, D E L P I E R O and 2 others like this

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6,060 posts
  • LocationKhorram Abad
داشتم تاپیک بازیکنانی ک جداییشون قطعی شده رو انتقال میدادم ک احساس کردم یکیشون یادم رفته! یکی دو بار لیست رو بالا پایین کردم تا فهمیدم دیبالاست! :fp: من جدایی بزرگتر از دیبالا رو هم دیدم اما تفاوتش اینجاست ک اون بزرگان در اواخر فوتبالشون رفتن اما انتظار نداشتم دیبالا ب این زودی بره! :fp:

طی هفت سال موفق شد 115 گل برامون بزنه

82 گل در سری آ
18 چمپیونزلیگ
11 کوپا ایتالیا
4 سوپرکاپ ایتالیا

از رفتنش ب اینتر زیاد ناراحت نمیشم بیشتر رفتارش بعد از پوشیدن لباس اینتر برام مهمه... حالا ک میری اینتر، برو اما اینتری نشو ..!
  • Orphée, mory, eⁿzº and 7 others like this
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,181 posts
  • LocationTehran,Iran

برو اینتر و اول هر فصل با چینش ترکیب، هوادارای باشگاهو ا ر ض ا کن و وسط فصل (با انبوه مصدومیتات) از فرضیاتشون پشیمون!

• tecra and D E L P I E R O like this

Buffon2003

Buffon2003

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 516 posts

کادر پزشکی الگری یکی از مقصرین اصلی مصدومیت های عجیب و زیاد بازیکن های یووه است به جرات میشه گفت ما مصدوم ترین تیم چند سال اخیر اروپا بودیم. اگه دیبالا فصل بعد مصدوم نشه چی؟

ویرایش : کادر پزشکی یووه و بدنسازی الگری کلا باهم منظورمه

• saeed-nedved, حامد, Orphée and 9 others like this

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6,060 posts
  • LocationKhorram Abad
>
کادر پزشکی تیم ک ربطی ب سرمربی نداره! اگه منظورت بدنسازای آلگری هست ک هیچی. هر چند در دوران ساری و پیرلو هم وضعیت سلامتی دیبالا تعریفی نداشت!

اما در کل پزشکای یووه بسیار عملکرد بدی دارن. در قضیه پارگی رباط کیه زا پزشکان تیم بیشترین سهم رو داشتن و ب راحتی بهترین بازیکن یووه و ایتالیا رو پرپر کردن! بازیکن مصدوم شد اما اجازه دادن برگرده زمین تا دو دقیقه بعد از همون ناحیه رباط بده! :fp: بارها در طول فصل دیدیم مدت دوری یک بازیکن یووه ب دلیل مصدومیت مثلا یک ماه تخمین زده میشه و بعد اون یک ماه تبدیل ب دو ماه یا حتی بیشتر میشه! از اون بدتر اینه ک بازیکن بعد از مدتها مصدومیت برمیگرده و تو همون بازی اول دوباره مصدوم میشه! مصدومیت دیبالا تو بازی با لیون رو یادتونه؟!
  • saeed-nedved, حامد, Orphée and 11 others like this
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users