پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

پائولو دیبالا - La Joya

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1863 پاسخ برای این موضوع

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2638 ارسال
ما که میدونیم هیچ تیمی این حقوقی که از یووه خواسته رو بهش نمیده. فقط ممکنه اینتر بخاطر قدرت نمایی جذبش کنه. اتلتیکو دو بازیکن با صفات مشابه دیبالا داره و بنظرم احتمالش خیلی کمه که دنبال دیبالا، اونم با این حقوق، باشن.
اینکه با رفتن دیبالا موافقت کنم به این بستگی داره که اگه بره معنیش اینه پوگبا رو میگیریم یا نه و اینکه کیه زا میتونه از پس مصدومیت بربیاد یا نه ...
  • Aminvo, tecra, L'Avvocato و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

نمی تونم ازاد جدا شدنش رو هضم کنم ، بازیکنی مثل دیبالا تو بازار فعلی ۵۰ میلیون یورو قیمتشه ، با ریخت و پاش هایی که زمستون انجام شد دیگه بعیده هزینه های سنگین برای تابستان هم انجام بشه ، در بهترین حالت اگر خوش شانس باشیم یه دونه زانیولو نصیب یوونتوس میشه که با بیست و یکی دو سال از دیبالای ۲۹ ساله تا الان بیشتر مصدوم شده ، دو بار هم رباط زده ...

الان چیجوری باهاش قرارداد ببندن وقتی راضی به حقوق کم نمیشه؟ اگرم بالا ببندن مگه دیوونست که یووه رو ترک کنه بره یه تیم دیگه با حقوق پایین تر

• Orphée, Aminvo, Signora Omicidi و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS
دیبالا میمونه انشالله. قطعا هم راضی میشه کاهش بده درخواستش رو چون خودشم فهمیده مصدومیت زیاد داشته
ایشالله با تمدید دیبالا بترکه چشم هرچه اینتری یوو نما هست
  • saeed-nedved, Orphée, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

مقصر مصدومیت های متعدد صرفا دیبالا نیست. قطعا بدن مستعدی داره برای مصدومیت ولی بازیکنای زیادی هم این فصل و هم فصل قبل مصدوم شدن. توی تیم پزشکی، تمرینات و بدنسازی باید دنبال دلیلش باشن.

پ.ن. : دوستان شاید یادشون نیاد ولی آلگری خدای مصدومیت توی ایتالیای معاصر بود تا اینکه پیرلو وارد عرصه مربیگری شد.

• saeed-nedved, Orphée, eⁿzº و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2516 ارسال

مصدومیت هیچی، بازیکنی که 8 میلیون میگیره زیبا نیست موقع هر شوت سر بخوره رو زمین.  :fp:

• saeed-nedved, Orphée, El rey leon و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

مصدومیت هیچی، بازیکنی که 8 میلیون میگیره زیبا نیست موقع هر شوت سر بخوره رو زمین.  :fp:

:1:  :1:  :1:  :1:

عالی بود 

• saeed-nedved, Orphée, El rey leon و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6405 ارسال
  • LocationRasht

اسکای گفته درست از قبل از ژانویۀ امسال (اومدن ولاهوویچ) ، دیبالا به محض افزایش حجم تمریناتش به مشکل میخوره و بشدت به مصدومیت نزدیک میشه...

دو تا پیشنهادی که داره ؛ اتلتیکو سالی ۶ میلیون ... اینتر سالی ۷.۵ میلیون! confused.gif

• El rey leon, Aminvo, Signora Omicidi و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ned : It's Done Your Grace , The Targaryens Are Gone ... i

Robert : Not All Of Them ! i

standing-jon-snow-game-of-thrones-m44shr

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال
بقول یکی از دوستان این الان که 28 سالشه اینجوری مصدوم‌میشه، ۳۰ رو‌ رد کنه کلا همیشه بیمارستانه

بره‌ به نفع خودشه، مطئنا مدیرایه یووه هم واسه همین مصدومیتاش تعلل میکنن وگرنه کسی‌ نمیتونه منکر تواناییایه تکنیکیش شه
  • Orphée, El rey leon, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

Buffon2003

Buffon2003

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 516 ارسال

دوشنبه آخرین جلسه با مدیربرنامه های ایشان

در 4 سال گذشته که مقابل آژاکس لیون پورتو و ویارئال حذف شدیم از مجموع 720 دقیقه ایشان 190 دقیقه بازی کردند به عنوان اصلی ترین بازیکن پروژه یوونتوس! قطعا یکی از دلایل ناکامی یووه است.  

• Orphée, Pinturicchio, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6405 ارسال
  • LocationRasht

آخرین گل / پاس گل دیبالا در اروپا برمیگرده به سال ۲۰۱۸ و مقابل تاتنهام. آخرین گلش قبل اون برمیگرده به ۲۰۱۷ و مقابل بارسا.  تو این سالها ۱۸ بازی کردیم و سهم دیبالا ۱ گل و ۰ پاس گل بوده...

با همۀ اینها من میگم این همه حروم رمزی و ربیو و آرتور کردیم ، ککمون نگزید ، چرا مثن یه قرارداد ۳ سالۀ ۷ میلیونی (گیر ندید ، حالا ۲ تا بالاتر یا پایینتر) با کسی که حداقل میتونیم از چهره ش به نفع باشگاه استفاده کنیم ،

و چند برابرشو دربیاریم ، اذیت کننده س برامون؟ اُمیدوارم واقعاً تمدید نکردن با دیبالا ، نظر سارتوری باشه. من به تصمیمات اینا دیگه زیاد اعتماد ندارم ... tus_facepalm.gif

• saeed-nedved, Aminvo, Signora Omicidi و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2638 ارسال

آخرین گل / پاس گل دیبالا در اروپا برمیگرده به سال ۲۰۱۸ و مقابل تاتنهام. آخرین گلش قبل اون برمیگرده به ۲۰۱۷ و مقابل بارسا. تو این سالها ۱۸ بازی کردیم و سهم دیبالا ۱ گل و ۰ پاس گل بوده...

با همۀ اینها من میگم این همه حروم رمزی و ربیو و آرتور کردیم ، ککمون نگزید ، چرا مثن یه قرارداد ۳ سالۀ ۷ میلیونی (گیر ندید ، حالا ۲ تا بالاتر یا پایینتر) با کسی که حداقل میتونیم از چهره ش به نفع باشگاه استفاده کنیم ،

و چند برابرشو دربیاریم ، اذیت کننده س برامون؟ اُمیدوارم واقعاً تمدید نکردن با دیبالا ، نظر سارتوری باشه. من به تصمیمات اینا دیگه زیاد اعتماد ندارم ... tus_facepalm.gif

فراز آریوابنه تاکید داره که کشتی بان را سیاستی دگر اومده و الان چندین مصاحبه هست که میگه تمدیدمون با دیبالا بستگی به این داره که دیبالا در فصل چند بازی میتونه انجام بده. استدلال چندان غلطی هم نیست بنظر من.
آرتور و ربیو رو نتونستن تو دو پنجره قبلی جایگزین کنن و تنها دلیل موندشون همینه.

فکر میکنم یووه دوباره داره به دوران اولویت دادن به دیسیپلین برمیگرده و اینکه از فلان بازیکن بشه بعنوان چهره باشگاه استفاده کرد دیگه اولویت چندانی تو برنامه های یووه نداره.

من ترجیحم اینه که به پاس خدمات و زحمات دیبالا تو این چند سال، حداقل یه جدایی آروم و مسالمت آمیز داشته باشه ...
  • saeed-nedved, Orphée, Pinturicchio و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6405 ارسال
  • LocationRasht

لمحه ای از کل اتفاقاتی که از جلسۀ تمدید قرارداد دیبالا بین سران یووه و تیم دیبالا درز کرده ، بیشتر سعی کردم مثبت هاش رو بگم :

- تیم دیبالا در ابتدای جلسه میخواد که یه ویدئو در جلسه پخش بشه و اون ۱۱۳ گل پائولو با لباس یووه ست... در پایان همه دست زدن!

- تیم دیبالا به این نکته اشاره کردن که تا این تاریخ ، ۲۱ مارس ۲۰۲۲ ، دیبالا علی رغم غیبت هاش ، آقای گل تیم در سری آ ، در کوپا و در لیگ قهرمانانه. سران یووه متعجب شدن..

- ندود به ایجنتهای دیبالا عکسهایی که پهپادهای دوران ساری از پائولو در پارتی مککنی گرفتن رو نشون داد و آنتون در پاسخ توانایی های ربیو و برنا رو متذکر میشه...

Spoiler

• saeed-nedved, Pinturicchio, Aminvo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

مرگ یه بار شیون هم یه بار!

قصه یووه و دیبالا تموم شد (با توجه به اخبار آگرستی)

اگر بعد احساسی قضیه رو کنار بگذاریم و اگر به جای دیبالا یه بازیکن درست حسابی جذب بشه این وسط یووه سود کرده

مشکل فعلی یووه بازیکن های اسم دار ولی دائم المصدوم، کم تاثیر و بی انگیزست

امثال همین دیبالا، کیه لینی، رمزی (که ممکنه آخر فصل برگرده :fp: )، ربیو، ساندرو، برنا، مک کنی و ... ست (ماشالا اسم ها اندازه یه تیمن :fp: )

یووه اگر میخواد تیم بشه باید روی تک تک بازیکنهای اصلی و ذخیرش تجدید نظر کنه. کیه زا و ولا تو حمله، زکریا و لوکاتلی تو هافبک، کواد و بونوچی و دلیخت و دنیلو تو دفاع. این ها هستن که فقط لیاقت پوشیدن پیراهن یووه رو دارن. امثال موراتا و پلگرینی هم با تخفیف!

تیم رو شخم بزنن و یه فصل حروم ایجاد هماهنگی بشه می ارزه به اینکه دیبالا، ربیو و ساندرو رو مخمون راه برن!

فقط کاش یه مربی داشتیم که به جوونترا بیشتر میدون میداد. دیدن امثال سوله و آکه توی ترکیب با وجود احتمال سوتی های ممکنه خیلی جذابتر از دیدن ساندرو و ربیو بی انگیزه تو زمینه

• saeed-nedved, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6405 ارسال
  • LocationRasht

مسئله اینه که با تمام غیبتها و مصدومیتها ، بازم بلحاظ آماری موثرترین بازیکن تیم بوده. باید بازیکنی بجلش بیاد که بتونه این خلاء کیفی رو پُر کنه. هر چند خرید ولاهوویچ هم در این عدم تمدید نقش کلیدی ایفاء کرده...

ولی این تفاوت ۱.۵ میلیونی بین پیشنهاد اولیه (۸.۵ میلیون در اکتبر) و این ۷ میلیونی که امروز بهش پیشنهاد دادن ، برای یووه و الکانها هیچ جوره عددی نیست. نمیدونم ، امیدوارم تصمیم صحیحی بوده باشه...

و اینکه در نهایت بازم میگم ، اُمیدوارم این تصمیم ، تصمیم شخص سارتوری / کارنوالی / و ... بوده باشه ، چون واقعاً دیگه به تصمیمات اینها ، حداقل اعتماد گذشته رو ندارم...

• saeed-nedved, Aminvo, Signora Omicidi و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3440 ارسال
من یکی دیگه نمیکشم
هر چی باداباد!!!

احتمالا سال دیگه تو تیم منحوس اینتر ببینیمش!!! پس بهنره دیگه در ادامه فصل هم بازی گرفته نشه!
  • Orphée, Aminvo, Signora Omicidi و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6405 ارسال
  • LocationRasht

مشکل ما اینه که حسابدار و اُرتوپد شدیم. فراموش کردیم فوتبال چیه. دیبالا از جنس فوتبال بود ... فقط خرید کسی مثه پوگبا میتونه کمی درد این زایمان رو کم کنه.

• saeed-nedved, Principino, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال
دیبالا رو به خاطر مصدومیت تمدید نمی کنن ولی زکریا رو با اون سابقه میخرن. یا زانیولو رو که دو بار رباط پاره کرده میخواد بخره. اینا ظاهر ماجراست. هر سال می خوان به طریقی ردش کنن بره ولی نتونستن آخرش هم قراردادش تموم شد مجبور شد بره. دلپیرو و مارکیزیو و بوفون رو هم زیرپوستی از باشگاه جدا کردن. هر بازیکنی که محبوبیت زیادی واسه طرفداران داره همینجوری پس زدن!!
  • eⁿzº, Aminvo, Signora Omicidi و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

cr7

cr7

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 701 ارسال
سرنوشت پائولو دیبالا در لیگ قهرمانان با پیراهن یوونتوس : 

▪فصل ۲۰۱۵/۱۶ 
مصدومیت و از دست دادن کامل دیدار برگشت برابر بایرن در مرحله ۱ هشتم نهایی
( حذف یووه ) 
-----------------------------------------
▪فصل ۲۰۱۶/۱۷
دریافت کارت زد در نیمه اول فینال سی ال برابر رئال
محو شدن در بازی از ترس اخراج
ارائه یکی از بدترین بازی های دوران حرفه‌ای خودش
تعویض در دقیقه ۷۸
( باخت یووه در فینال ) 
▪فصل ۲۰۱۷/۱۸
دریافت کارت قرمز و اخراج در دقیقه ۶۶ دیدار رفت برابر رئال مادرید
محرومیت از دست دادن کامل دیداد برگشت برابر رئال در مرحله ۱ چهام نهایی
(حذف یووه ) 
▪فصل ۲۰۱۸/۱۹ 
مصدومیت در دقیقه ۸۰ و خرج از زمین در دیدار رفت برابر اتلتیکو 
مصدومیت و عدم آمادگی برای حضور در ترکیب اصلی دیدار برگشت برابر اتلتیکو
ورود به زمین در دقیقه ۶۸ 
تنها ۲۲ دقیقه بازی
مرحله ۱ هشتم نهایی 

مصدومیت و عدم آمادگی برای حضور در ترکیب اصلی برابر آژاکس در مرحله ۱ چهارم نهایی
ورود به زمین در دقیقه ۷۵ 
تنها ۲۵ دقیقه بازی در دیدار رفت 

مصدومیت در دقیقه ۴۶ بازی برگشت برابر آژاکس و خروج از زمین...
( حذف یووه )
▪فصل ۲۰۱۹/۲۰
مصدومیت و عدم آمادگی برای حضور در ترکیب اصلی دیدار برگشت برابر لیون 
ورود به زمین در دقیقه ۷۱ و خرج از بازی در دقیقه ۸۴ به دلیل مصدومیت
تنها ۱۳ دقیقه بازی
مرحله ۱ هشتم نهای 
( حذف یووه )
▪فصل ۲۰۲۰/۲۱ 
مصدومیت و از دست دادن کامل دیدار رفت برابر پورتو
مصدومیت و از دست دادن کامل دیدار برگشت برابر پورتو 
مرحله ۱ هشتم نهایی 
( حذف یووه )
▪فصل ۲۰۲۱/۲۲
مصدومیت و از دست دادن کامل دیدار رفت برابر ویارئال

مصدومیت و عدم حضور در ترکیب اصلی 
ورود به زمین در دقیقه ۷۹ 
تنها ۱۱ دقیقه بازی 
دیدار برگشت برابر ویارئال
مرحله ۱ هشتم نهایی 
( حذف یووه )

• Orphée, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

spinning-juventus.gif FORZA JUVENTUS Juventus.png

مهربان تر و پوست کلفت تر باشید(علیرضا و من)

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
دیبالا بهترین بازیکن یوونتوسه و ما مدیرانی داریم که میخوان بهترین تیم رو فراری بدن ...
  • eⁿzº, Aminvo, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
ببینیم این خدایگان مدیریت باشگاهی و ورزشی میتونن ی بازیکن کم اثر و بی انگیزه و بی لیاقت بگیرند که ۱۱۳ تا گل برای این تیم بزنه یا نه ...
  • saeed-nedved, Orphée, Principino و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی