پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

پائولو دیبالا - La Joya

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1863 پاسخ برای این موضوع

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال

این بنده خدا از همون اولشم گفته بود که حاضره برای رفتن به بارسلونا بدنو بزنه به دریا و شنا کنه تا اونجا، یکی دو فصل بعد که رفت به بارسلونا به فحش نکشیدش فقط.

ازونجایی که مدیریت بسیار رئوفی داریم و دیبالا هم از قبل علاقه ش رو به بارسا نشون داده این اتفاق به شدت محتمله، تو این مدت فقط سعی کنید خیلی دل نبندید بهش. :fp:

• GioVanni Agnelli, mory, alexdelpiero و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 ارسال

من نمیدونم چه اصراری هست که هر روز گفته بشه اینم میره و...

چه قرار باشه بمونه و چه قرار باشه بره (که من شخصا امید دارم به موندنش) این حرفا تنها اثری که داره دلسرد شدن بعضی از هواداراست. 

• Orphée, mory, pezhman و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کافی‌ است چشمانم را بازکنم تا دوباره آغاز شود دودِ بشریت...

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
اصرار به این نیست که بگیم اینم میره، اصرار به اینه که از کسی که قاعدتا نباید تعلق خاطر خاصی به باشگاه داشته باشه بت نسازید که بعدش رفت به فحش بکشیدش! گنده تر از دیبالا به یوونتوس وفادار نبودن، این که جایه خودشو داره...

الآن حرف دلسرد کننده زده بشه و دلسردی به وجود بیاد بهتر از اینه که فردا پسفردا یادآور حرکات هوادارای ناپولی و رم و ... بشیم، لقب بذاریم برا طرف، کسی که تا دیروز رو سرمون میذاشتیمو الآن در حد گریگرا بیاریمش پایین.
  • mory, alexdelpiero, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

همه مون خیلی وقت پیش میدونستیم پوگبا دیر یا زود میره ... قضیه دیبالا فرق داره 
شخصا الان بازی ها رو به خاطر بوفون جدی دنبال می کنم ولی اگه اینقدر باشگاه فروشنده ای شدیم که به بازیکن جوون و اینده دارمون و ستاره حال حاضر تیم نمیشه دل بست دیدن بازی ها چه ارزشی داره ؟

• mory, Numero Uno, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6399 ارسال
  • LocationRasht

- از بین بازیکنایی که در سری آی 2015-16 بالای 6 گل زدن، ایگوآیین (83) و دیبالا (130) بالاترین ضریب دقیقه/گل رو داشتن! #FullHD

1caia1k26ypilg2ijip0.jpg

- آلگری دیروز بازم تکرار کرد: دیبالا یکی از 3 بازیکن برتر جهان خواهد شد!

./ اطمینان آلگری رو دوس دارم، کار غیرمعمولیه توسط یه مربی... کلیدواژه اینجا "خواهد شد" ـه نه "میتونه بشه" .. خواهد شد! فشار زیادی رو دیبالا میاره تا درستیشو اثبات کنه. حرکت جسورانه ای بود...

- گاتزتا: یووه آماده ست تا قرارداد دیبالا رو تا 2021 تمدید کنه و او حقوقی مشابه ایگوآیین دریافت خواهد کرد!

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6399 ارسال
  • LocationRasht

- عــمــر ســیــووری الهام بخش خیلیاست، حتی حالا. دیبالا این عکسو تو اینستاش گذاشته و نوشته "مهاجمای آرژانتینی".. گذشته، حال و آینده مون در یک قاب :

y77msskoxr7qaa9mvx61_thumb.jpg

./ البته سیووری اولین ایتالیایی بود که توپ طلا رو برد. تابعیت دوگانه داشت و وقتی توپ طلا رو گرفت، برا آتزوری بازی میکرد. بخاطر بازی برا ایتالیا و شهروند ایتالیا شدن، مجبور شد پاسپورت آرژانتینیشو تسلیم کنه! و اون روزا میگفت حس میکنه ایتالیاییه...

./ خیلیا میگن بهتر از مسی و مارادونا بود! استاد اصلی و مخترع حقیقی لایی انداختن ـه سیووری! 2 بار دور استادیوم زد درحالیکه مشغول شیرین کاری با فقط پای چپش بود و توپ حتی زمین رو لمس هم نکرد!!! #ElCabezon

- کلیپ ـی نادر از دوران بازی دیبالا در Instituto و گل زیر طاقیش...

ekm0i0zpl8jkk9lmyutv_thumb.jpg

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

cr7

cr7

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 701 ارسال

دیبالا: همیشه گفته ام که می خواهم در یوونتوس بمانم. نمی خواهم به بارسلونا بروم و مهاجم چهارم باشم. 

یعنی با زبان بی زبانی می خواد بگه اگر مهاجم سوم می شدم آری

ماروتا الان قند تو دلش اب شد :pep:

100 میلیون در جیب باشگاه. ایول باشگاهمون داره هر روز پولدار تر میشه

• eⁿzº, alexdelpiero, El rey leon و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

spinning-juventus.gif FORZA JUVENTUS Juventus.png

مهربان تر و پوست کلفت تر باشید(علیرضا و من)

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

منم بعد خوندن مصاحبه ـش خیلی ناراحت شدم اما با خودم گفتم حداقل مث بعضی ها دروغ گو و دو رو نیست.

• mory, alexdelpiero, El rey leon و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

حالا فصل بعد که نه ولی دو فصل دیگه احتمال اینم درخواست خروج میده و از اونجایی که ما اصلا بازیکنی که نخواد بمونه رو نگه نمیداریم با 80 میلیون میفروشیمش بعد با پولش میریم گیلاس میذاریم رو کیک

• mory, alexdelpiero, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

paulo-dybala-you-simply-cant-hate-this-g

2005-messi-sent-off-on-his-argentina-deb

• mory, alexdelpiero, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

الان باز همه میگن میره بارسا با مثلاً 100 تا 

عجب داستانی شده  :fp:

• MaMpIeRo, alexdelpiero, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6399 ارسال
  • LocationRasht

- در مورد اینکه #10 های آرژانتین واسه بارسا بازی میکنن : خیلیا بودن، حتی ریکلمه، ولی تصادفیه. آرژانتینی های دیگه ایم #10 رو خواهند پوشید و وحی منزل نیس که لزوماً به بارسا بپیوندن..

- یووه تازگی فینال ل.ق رو باخته بود، با اینحال مارکیزیو بهم گفت 'آماده شو، فصل بعد همۀ جامها رو میبریم!' اونجا بود که قدرت گروه رو فهمیدم..

- در مورد جثۀ کوچیکش : وقتی 15 سالم بود، پیرنم تقریباً به زانوهام میرسید! مثه یه تونیک (لبادۀ کمردار زنانه!)، واسه همین بهم میگفتن کشیش کوچیک!

- 3 مکان مورد علاقه م در تورین؟ بغیر از خونه م، مونته دی کاپوچینی، ایل لونگو پو و استادیوم یوونتوس!

- در مورد پنالتی زاتزا به آلمان : معمولاً همینطوری میزنه. وقتی شروع به دوییدن کرد، من و مارکیزیو گفتیم این یکی بیرونه!

- میخواستم به ریو 2016 برم و سعی کردم یووه رو راضی کنم ولی تصدیق کردن که بدنم افت خواهد کرد..

- در مورد این خونۀ اعیانی ایگوآیین : اون داستان دروغه! او نزدیک من تو یه آپارتمان معمولی زندگی میکنه...

+ توتو هم نوشته که قبلاً قرار بود تو تمدید قراردادش 4.5 م حقوق بگیره ولی بعد از اثر ایگوآیینی، بدنبال +5 م خواهد بود!

++ آنالیز گاتزتا از لاتزیو 0-1 یووه این نکته رو برجسته کرده که در غیاب بونوچ، دیبالا بازیساز تیم بود (عقب تر میرفت)...

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

AbolfazlMF

AbolfazlMF

ابولز

• اعضا
  • 1231 ارسال
  • LocationMashhad

8g5dkmw60j7ktfl0lhoa.jpg

قسمتی از مصاحبه اختصاصی JTV با پائولــو :

نمیتونم برای شروع لیگ قهرمانان صبر کنم ، فکر میکنم تیمی عالی هستیم و در سطح تاپ های اروپا قرار داریم  ، سال قبل نیز این را باور داشتم .

ما نمایش فوق العاده ای برابر بایرن مونیخ داشتیم و چند ثانیه تا حذف بایرن مونیخ فاصله بود ، در تابستان بازیکنان خوب و مهمی را به خدمت گرفتیم و با تفکری مناسب فصل را پیش میبریم .

برای مسابقه چهار شنبه ، تمام انرژی ام را در زمین میذارم و امیدوارم سه امتیاز شیرین رو به هواداران هدیه کنیم .

از بازی کنار گونزالو لذت میبرم ، فکر کنم میتونیم کنار مانزو هم بازی کنیم ، همون کاری که در بازی با اسپانیول انجام دادیم . البته که تصمیم با رئیـس ـه !

==========

+ عملکرد پائولو مقابل ساسولو --» 360p | 10Min | 39Mb | Download

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

دیبالا خیلی میاد عقب  :fp: 

ایگواین تنهاست تو خط حمله  :22: 

• alexdelpiero, Escanor, ace of glass و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

alexdelpiero

alexdelpiero

مهدی

• اعضا
  • 885 ارسال
  • LocationRoudan,Hormozgan
به خاطر نوع بازی لمینا به نظرم چیزیه که آلگری ازش خواسته تا تو بازیسازی شرکت کنه !
  • Orphée, Escanor, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال

این پسر عاشق بازی در کنار بزرگان و بهترین های دنیای فوتبال هست و اصلا وفاداری و...!!! البته حق هم داره.  اگه پستی که بهش داده میشه و نوع به کارگیریش تغییر نکنه مطمئنم که سال دیگه شاهد جدا شدن پائولو  خواهیم بود.

• alexdelpiero, Huceyn, Escanor و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6399 ارسال
  • LocationRasht

@alexdelpiero آلگری قبل بازی گفته بود که پست دیبالا مثه فصل قبله. البته ف.دلاوالۀ گاتزتا نوشته بود آلگری از دیبالا خواسته که عقبتر بیاد و به خط میانی کمک کنه و ممکنه کمتر گل بزنه ولی بیشتر پاس گل خواهد داد. تا الانم حرفش درست بوده و دیبالا بیشترین پاس گلو تو یووه داده (2)...

- این حرفای بائوسا (مربی آرژانتین) در موردش هم جالب بود بنظرم : آدم فکر میکرد کسی که کمی بیشتر از 60 کیلوـه مطمئناً تو ایتالیا به مشکل برمیخوره ولی خلافش ثابت شد! همیشه یه راهی برای فرار پیدا میکنه...

خود من بعضی وقتا تعجب میکنم که چطو جلو تنه و اقدام به خطای بازیکنای قلدر تعادلشو از دست نمیده و همچنان به حرکتش با توپ ادامه میده، در حالیکه بدن اونچنان عضلانی حتی مثه مسی نداره! تو یووه فقط آلوز ازش وزن کمتری داره و اورا، آساموآ و آلوز ازش قد کمتری! مثلاً جلو اینتر اون "بچه" ای که کنارش وارد زمین شد از خودش بزرگتر بود! laugh.gif

uasudx9m26t8ed5uqb5p.jpg

+ همچنین مقابل کالیاری، 100 اُمین بازیش تو سری آ رو انجام داد و چه خوب بود اگه با گل/پاس گل همراه میشد (شاید داره سیوش میکنه واسه پالرموش!) گاتزتا هم پایین ترین ریتینگ یووه رو بهش داده (6)، البته ارنانسو بعنوان بدترین بازیکن یووه انتخاب کرده (اونم 6)!

• MaMpIeRo, eⁿzº, alireza.de710 و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6399 ارسال
  • LocationRasht

- اینتر 2 بار سعی کرد بخردش؛ 2012 و 2015. اولین بار وقتی در اینستیتوتو بود، ولی 8 م میخواستن و از نظر اینتر بیش از اندازه زیاد بود (بجاش رفت پالرمو با 12 م!). دومین بار وقتی تو پالرمو بود، مدیرعاملشون 40 م میخواست ولی اینتر 25 + 5 م بونوس پیشنهاد داده بود. [گاتزتا]

- یووه و اینتر تو این مرکاتو زیاد با هم کنتاکت و رقابت داشتن؛ بروزوویچ، براردی، لیخی، ویتسل و غابیغول (و البته پیاتسا و ایکاردی). بارسا همین تابستون 80 م برا دیبالا پیشنهاد داد ولی رد شد. یووه نیتی برا فروشش نداره و خودشم میخواد بمونه. [توتو]

- گاتزتا نوشته یووه برا تمدید قراردادش تا 2021 آماده ست ولی منابع اسپانیایی میگن که در 2017 به بارسا میپیونده! (حالا اینکه کجا جا خواهد شد خدا میدونه!)

- یووه تموم 5 بازی سری آیی که بی دیبالا از آگوست 2015 (مرداد 94) تا به امروز بازی کرده رو برده...

- دیبالا این فصل 0 گل در سری آ زده و برای اولین بار حتی 1 دقیقه هم بازی نکرد! (پالرمو 0-1 یووه). میتونست اولین گلشو مقابل ساسولو بزنه ولی بجاش ترجیح داد هتتریک ایگوآیینو بسازه. [گاتزتا]

• MaMpIeRo, eⁿzº, El rey leon و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

حالا اگه خودش هم نره و باشگاه هم نفروشدش  يه عده از افراد اينجا حتما ميفروشنش . اينو مطمئنم

• MaMpIeRo, alexdelpiero, Huceyn و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

هر سایت خبری رو امروز باز می کردیم یه خبری در مورد دیبالا و تمدید قراردادش کار کرده بود .واقعا

یوونتوس داره به شدت برای تمدید قرارداش برنامه ریزی می کنه و این در هر دو صورت عالی خواهد بود 

چه بماند و چه برود 

• Orphée, mory, MaMpIeRo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی