پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

بازی برگشت مرحله نیمه نهایی- رئال مادرید اسپانیا (2)1-1(3) یوونتوس ایتالیا -=- Road to BERLIN

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
277 پاسخ برای این موضوع

محمد جمالی

محمد جمالی

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
  • Locationمازندران - شهر ساحلی محمودآباد

امرسون: یوونتوس میتواند به فینال CL برسد

01028809.jpg

امرسون بازیکن سابق یووه و رئال به خبرنگاران گفته:" بازی در مادرید بسیار دشوار است؛ دشوارتر از بازی در تورین اما فکر می کنم ‏در نهایت یووه صعود خواهد کرد.
من شیوه بازی آنها را خیلی دوست دارم. یووه تیم سرسختی است. آنها ‏در شرایط دشوار، خیلی خوب دفاع می کند.‏
چه کسی فکر می کند آنها به نیمه نهایی برسند؟
دوست دارم به چشم بازیکنان یووه نگاه کنم و بگویم:کسی ‏به ما باور نداشت، باید اکنون نشان دهیم که می توانیم قهرمان چمپیونزلیگ شویم."‏

امرسون معتقد است رونالدو به تنهایی می تواند رویاهای یووه را از بین ببرد اما تاکید کرد که آندره آ ‏پیرلو هم می تواند در دیدار چهارشنبه شب نقش مهمی ایفا کند:
" با ستاره هایی مانند رونالدو، لیونل مسی ‏و نیمار، تنها باید دعا کنید که آنها روز خوب شان نباشد. ‏
آندره آ یک پدیده است و برنابئو محل مناسبی برای یکی از ضربات آزاد خیره کننده اوست. دقت ضربات ‏آزاد او خیره کننده است.
ضربات آزاد او به احتمال 90 درصد گل می شود."‏

• Bianconero Amore, alijuve, Signora Omicidi و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

rgkqiqfovwkli7upfqq6.jpg

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر

کروس مصدومه فقط به خاطر اینکه جو روانی رئالی ها برگرده دارن بزور میگن خوبه ولی مطمئن باشید این بازی نمیتونه درست حسابی بازی کنه یادتونه پارسال کاستا مصدوم بود بزور واسه جو روانی اوردنش .

بیل کلنگ نباشه فرقی نداره . کلا بازیکنی که انگلیسیا ازش تعریف کنن همینه دیگه .

از قدیم گفتن عروس تعریفی .... از آب در میاد .  ( جای خالی رو اگه نمیدونید پیام بدید خصوصی بگم  :fp:  :2laugh:  )

فققط بدی این بازی اینه که رئال ها بهونه زیاد دارن .

رئال با والنسیا 2000 تا سانت شد لامصب هیچ سانتی رو نه نمیگفتن به شخصه اگه جای الگری باشم یورنته  :CerealSpitting: رو میارم چپ راست روشون سانت میکنم حداقل یه نیمه میشه تست کرد تو نیمه اول  :pokerface:

• alexdelpiero, Signora Omicidi, tecra و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

:conte:  :conte:  :conte:  :conte:

محمد جمالی

محمد جمالی

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال

ix6_11194598_1138035739556987_8770586616

• alexdelpiero, Signora Omicidi, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

rgkqiqfovwkli7upfqq6.jpg

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال

رئالی ها با مرتضی محصص مصاحبه کردند اینم بخشی از صحبت های مربوطش به ما . البته سطح دانشش یکم پایینه بخونین میفهمین .

IMG12323299.jpg

محصص در مورد بازی رفت میان رئال و یووه بیان کرد:” یوونتوس تیم خوبی است. تقابل با تیمهای ایتالیایی که مربیان ایتالیایی مثل آلگری دارند مشکل است. شاید در حال حاضر برخی از تیمهای سری آ مربی غیرایتالیایی داشته باشند و بوسکوف هم زمانی در سمپدوریا به عنوان یک غیرایتالیایی فعالیت می کرد. تیمهای ایتالیایی به حریفشان فضا نمی دهند. بازی رئال و یوونتوس را دو بار نگاه کردم تا نکات آن را بررسی کنم. یوونتوس در بازی برگشت کار خیلی مشکلی خواهد داشتآنها باید در نیمه اول جان سالم بدر ببرد اما اگر بتواند چنین کاری کند شاید در نیمه دوم شانس داشته باشند. از نظر من شانس رئال مادرید خیلی بیشتر است.”
وی با اشاره به حضور راموس در خط هافبک در بازی رفت اظهار داشت:” راموس بازیکن فوق العاده ایست اما در بازیخوانی مشکل داشت. در فوتبال مدرن دنیا ضدحمله از دفاع شروع نمی شود ، از خط هافبک شروع می شود یعنی پانزده متر اطراف هر کدام از خط های دفاعی. راموس قرار بود که در خط هافبک چنین وظیفه ای داشته باشد اما سرعت بازی به خصوص در جناحین به حدی بالا بود که او فرصتی پیدا نکرد. فکر می کنم که راموس احتمالا در بازی برگشت به خط دفاعی بر می گردد.”
“ویژگی های بیل و رونالدو کاملا برعکس است”
کارشناس بادانش فوتبال کشورمان در مورد کریستیانو رونالدو گفت :” می توانید در مورد او از کارلوس کی روش هم سوال کنید. یکی از امتیازات بزرگ رئال این است که بازیکنی مثل او را دارد که می تواند در سه پست بازی کند : بال چپ ، نوک خط حمله و مهاجم کاذب. زمانی که کی روش در یونایتد کار می کرد ، به خاطر کریستیانو رونالدو حاضر شدند تا فن نیستلروی را بفروشند.”
محصص با اشاره کوتاهی به تفاوت رونالدو و گرت بیل اظهار داشت:” این دو ویژگی هایشان برعکس همدیگر است. رونالدو در فضای محدود فوق العاده است. گرت بیل ترجیح می دهد که به سمت مرکز خط دفاعی حریف حرکت کند. اگر بنزما در خط حمله بازی کند شرایط فرق دارد و اگر در بازی برگشت حضور نداشته باشد رئال با دو مهاجم بازی می کند.”
“آنچلوتی و آلگری از بهترین مربیان دنیا هستند”
وی در مورد تقابل اندیشه های ایتالیایی آلگری و آنچلوتی گفت :” جیانلوکا ویالی در مورد فلسفه فوتبال ایتالیا و مقایسه آن با فوتبال انگلیس کتابی به نام ” تفکر ایتالیایی” نوشته است. در بخشی از این کتاب نوشته شده که به بازیکنان ایتالیایی پیش از هر چیزی آموزش داده می شود که چطور پیروز شوند اما در فوتبال انگلیس اولین چیزی که به آنها یاد داده می شود فوتبال جوانمردانه است یعنی این که چطور حمله کنند و چطور دفاع کنند. آنچلوتی کار مشکلی دارد چرا که باید در مقابل اندیشه های یک مربی ایتالیایی مثل آلگری قرار بگیرد.”
وی افزود:” هفته پیش آقای فردوسی پور برای برنامه فوتبال 120 با من تماس گرفت و از من در مورد نظرسنجی برنامه که در مورد مربی برتر بود پرسیدند. من جواب دادم که آنچلوتی و آلگری از بهترین مربیان دنیا هستند. مربیان ایتالیایی ها از نظر تاکتیکی یعنی تصمیم در مورد حمله و دفاع بی نظیر هستند و برنامه کاملا مشخصی دارند.”
“برخی مربیان بالا و پائین می پرند و انگشت توی چشم بقیه می کنند!”
محصص با اشاره به شخصیت آرام کارلتو بیان کرد:” آنچلوتی اخیرا تجربه دوران کاریش را در تیمهایی نظیر پارما، میلان، یوونتوس و بخشی از دوره حضورش در پاریسن ژرمن را نوشته بود. آنچلوتی اهل روستاست و خانواده بسیار آرامی داشته است. این آرامش و سکوتی که در خانواده اش وجود داشته ، روی مربیگری او خیلی تاثیر گذاشته است. او در هر تیمی کار کرده ، بازیکنانش به شدت دوستش داشته اند. آرامش و صبری که آنچلوتی به بازیکنان می دهد برای او یک برگ برنده است. او یک مربی بسیار باتجربه است که به جز یوونتوس در تیم دیگری از کارش برکنار نشده است. آنچلوتی آستانه تحمل خیلی بالایی دارد و بازیکنان با توجه به شناختی که از او دارند احترام زیادی برایش قائل هستند. برگ برنده یک مربی این است که بازیکنانش را متقاعد کند. ”

کارشناس باسابقه فوتبال کشورمان در ادامه شخصیت مربی پرتغالی چلسی را با آنچلوتی مقایسه کرد. جالب آن که او هیچ تمایلی نداشت که از او نام ببرد. محصص اظهار داشت:”مربیانی مثل آنچلوتی یا زاکه رونی در زمانی که در ژاپن کار می کرد ، به لطف نحوه ایستادنشان درون زمین و مدل لباسی که به تن می کنند ، احترام کسب می کنند اما مربیان پرتغالی که در لیگ انگلیس کار می کند و نمی خواهم اسمشان را در این مصاحبه بیاورم، عادت دارند که بالا پائین ببرند و انگشت توی چشم بقیه کنند! آنها مربی نیستند. تمام فکر و ذکرشان روی بردن است و اگر از آنها بپرسند که آیا بازیکنی را ساخته اید و باعث پیشرفت و توسعه او شدید؟ جوابی ندارند که بدهند.”

• Principino, Signora Omicidi, Escanor و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال

این کلیپ رو ببین این استورارو رو الگری آورد چقدر سود کردیم . خامس رودریگز توپ رو به تیرک نزد توپ خورده به پای استورارو خرده به تیرک . اشاره به ایه این تو نیستی که تیر رو رها میکنی بلکه خداست .  نبینی از دستت رفته واقعا حال کردم خیلی عالی بود 

kzre_ss.jpg

http://instagram.com/p/2WD_FRLTds

• Principino, alijuve, Signora Omicidi و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

"Sina"

"Sina"

...

• اعضا
  • 980 ارسال

(همین مونده بود امرسون خودشو با ما جمع ببنده)

بازی خیلی سختیه ، اما خب اگه کروس نباشه اونا واقعاً هافبک ندارن در حال حاضر. رونالدو هم که هیستریکه شدید. کافیه یه ذره کیلینی رو اعصابش بره تا خودش از زمین بره بیرون.

به نظرم دقایق اول اگه گل نخوریم بازی رو آسونتر میشه کنترل کرد. با حضور پوگبا از دقیقه اول هم مخالفم. 50 روز دوری کم نیست. بازی هم اهمیتش کم نیست. ولی 90% از دقیقه اول هست پس فقط امیدوارم آماده ترین باشه.

به امید برد و تحقق رویای کاپیتان. فورتزا یووه :53:

• Orphée, Principino, alexdelpiero و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

I Joined Juventus Too Soon

محمد جمالی

محمد جمالی

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال

تراژدی صعود

12 مگ

دانلود

واقعا زیباس مخصوصا موزیکیش نبینین ضرر کردین

• Orphée, Principino, Signora Omicidi و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

rgkqiqfovwkli7upfqq6.jpg

محمد جمالی

محمد جمالی

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال

کریم بنزما و تونی کروس امروز بدون مشکل همراه سایر بازیکنان رئال تمرین کردند
و میتوانند برای بازی فردا در ترکیب اصلی رئال قرار گیرند.

• Principino, Signora Omicidi, Escanor و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

rgkqiqfovwkli7upfqq6.jpg

محمد جمالی

محمد جمالی

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال

hi5q_%DA%A9%DB%8C%D9%84%DB%8C%D9%86%DB%8

جناب حضرت آقا کیه‌لینی رو به خبرنگاران فرمودند:  
" نمی‌توانیم تا عصر چهارشنبه صبر کنیم. این مهم ترین بازی من از زمان پیوستن به یووه خواهد بود. حدود 10 سال است که اینجا هستم و 12 سال از آخرین صعودمان به نیمه نهایی می‌گذرد. تمامی استادیوم حامی رئال خواهند بود و سعی می‌کنند فشار را بر ما افزایش دهند. البته تیم ما، بازیکنانی با تجربه دارد که با این سوت‌ها، تحت فشار قرار نمی‌گیرد."

• Principino, alexdelpiero, Signora Omicidi و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

rgkqiqfovwkli7upfqq6.jpg

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3857 ارسال
  • LocationAhWaS

من حس میکنم استرس کمتری رو نسبت به بازی رفت داشته باشیم مخصوصا بازیکنا

بزگترین استرس ما تو بازی رفت گل خوردن بود هرچند یه گل خوردیم اما وقتی گل دوم رو زدیم دیگه کاملا روحیه مون برگشت

تو بازی برگشت هم برخلاف خیلی ها که میگن گل اول رو میخوریم و تیم از هم میپاسه نظری مخالف دارم چون تا الان که هنوز بازی شروع نشده گلی نخوردیم و هنوز 2 بر یک پیروزیم و قرار هم نیست گل اول رو بخوریم

مطمئنن پولوتیک الگری این خواهد بود که بازی رو هجومی اغاز کنه و تو دقایق اول با گل زنی کارلو انجلوتی رو اساسی سوپرایز کنیم و بهترین و مطمئن ترین راه اینه که ما گل اول رو بزنیم

یه چیزیو خیلی بهش ایمان دارم اونم نقطه قوت ما تو خط هافبکه وقتی بتونیم بازی رو دست خودمون نگه داریم و مالکیت توپ رو بیشتر نگه داریم میشه به رئال ضربه زد

بازی با والنسیا به مستر الگری فهموند که اگه دل جراعت حمله کردن رو داشته باشیم خیلی راحت میشه بهشون گل زد که دلم میگه حتما 2 گل رو بهشون میزنیم

اگه با فرض اینکه ما جلو بیفتیم و رئال هم دیگه این فصل چیزی برای از دست دادن نخواهد داشت میشه اونوقت از تاکتیک خودشون استفاده کرد و با حضور اساتیدی همچون لیخشتاینر ویدال و استورار و کیلینی میشه اونقدر رو اعصابشون راه بریم که نتونن بازی خودشونو انجام بدن و حتی میشه کاری کرد که اخراجی هم بدن من ایمان دارم میشه یه جانوری مثل په په رو تو بازی برگشت کاری کرد اخراج بشه

در نتیجه من مثل بازی برگشت با دورتمند اعتقاد دارم خیلی راحت تر از بازی رفت و استرس کمتر بازی رو دنبال میکنیم

به امید فینالیست شدن

اصلا هم فعلا به بارسا توجه نمیکنیم :22:

• Principino, alijuve, alexdelpiero و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

محمد جمالی

محمد جمالی

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال

01028840.jpg

کارلو آنچلوتی که در نشست خبری امروز گفت:
ایجنت گرت بیل بهتر است خفه شود

وضعیت تیم

بازیکنان کاملا روی بازی فردا متمرکز شده اند. با حداکثر انگیزه برای حضور در یک نیمه نهایی بزرگ و رسیدن به فینال. در مقطع بسیار مهمی قرار داریم؛ چرا که با رفتن به فینال و قهرمانی، می توانیم تاریخ ساز شویم. نتیجه بازی رفت به نفع یوونتوس تمام شد ولی در بازی فردا برای تغییر نتیجه، همه تلاشمان را خواهیم کرد.

سوت های اعتراضی بر علیه کاسیاس

هر مربی ای از اینکه بر علیه بازیکنش سوت بزنند متاسف می شود ولی کاسیاس بازیکن با تجربه ای است. این مساله روی او تاثیری نمی گذارد و فقط انگیزه اش را بیشتر خواهد کرد.

ژست نامناسب کاسیاس بر علیه هواداران

هر کسی خود باید پاسخگوی رفتارها و تصمیماتی که می گیرد باشد. کاسیاس بارها تکرار کرده که می خواهد در رئال بماند و مورد اعتماد من، باشگاه و هم تیمی هایش نیز قرار دارد. او جایگاهی تضمین شده دارد.
کاسیاس، انتخاب بدون بحث آنچلوتی مقابل یووه

سوت ها علیه رونالدو

برخی مواقع که اشتباهی از بازیکنان سر می زند، این سوت ها را درک می کنم و در بسیاری مواقع هم اینطور نیست. چه برای رونالدو باشد و چه برای کاسیاس. فردا برای ما یک روز سرنوشت ساز است و هواداران اهمیت موضوع را درک خواهند کرد. هواداران همانند سال گذشته در چنین شب مهمی، یکی خواهند شد.

بنزما

او 100 درصد آماده است. وقت کافی برای بهبودی داشت و فردا می تواند از ابتدا هم برای ما بازی کند. چیچاریتو در خط حمله خیلی خوب کار می کند ولی بنزما باعث می شود که کل تیم خوب و بهتر بازی کنند.

یک ماه دوری بنزما از میادین

درست است. در همین مورد تردید دارم. او بهبود یافته ولی یک ماه است که بازی نکرده و هنوز نمی دانم از ابتدا او را به میدان بفرستم یا در نیمه دوم.

مشکل رئال مقابل والنسیا (2-2)

مقابل والنسیا خوب بازی کردیم ولی در برخی مقاطع، آن تمرکز لازم روی بازی را نداشتیم. خیلی بد بازی را شروع کردیم. مقابل سویا با اینکه پیروز شدیم هم ایرادات کوچکی داشتیم. باید دقتمان در بازی ها بیشتر شود.

لالیگای از دست رفته

در یک نشست خبری دیگر در مورد لالیگا صحبت خواهم کرد. الان همه توجه ما روی لیگ قهرمانان است تا به فینال برویم.

توقع شما از تیم

از بازیکنانم انتظار دارم که با دقت و تمرکز بالا بازی کنند.کوچکترین اشتباهی، تبعات سنگینی خواهد داشت. باید بهترین بازی ممکن را به نمایش بگذارند تا به فینال برسیم.

راموس در خط میانی؟

هنوز تصمیم گیری نکرده ام. این هم یکی از گزینه های روی میز است.

انتقاد مدیر برنامه های گرت بیل از بازیکنان رئال

این موضوع را درک نمی کنم. ایشان هرگز یک تمرین رئال را از نزدیک ندیده و نمی داند که چه رابطه خوبی بین بیل و هم تیمی هایش وجود دارد. همه بازیکنان، بیل را دوست دارند و برعکس. مدیر برنامه های بیل بهتر است خفه شود. بیل در رئال مادرید خوشحال است.

سیستم دفاعی کاتناچوی خاص ایتالیایی ها

یووه از این سیستم استفاده نخواهد کرد. بعید می دانم آنها بخاطر این بازی، فلسفه خودشان را تغییر دهند. البته برای ما هم فرقی نمی کند که یووه با سه دفاع بازی کند یا حتی 4 دفاع.

• Principino, alijuve, alexdelpiero و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

rgkqiqfovwkli7upfqq6.jpg

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال

چیچا این روزها خیلی آمادست همون بهتر که کریم بیاد تو ترکیب رئال . کریم مالی نیست چیچا خطرناک تره کلا یووه با مهاجمین ریزه پیزه مشکل داره بزرگا و گنده ها رو راحت تر میتونه کار کنه . 

• Principino, alijuve, Signora Omicidi و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

محمد جمالی

محمد جمالی

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
موراتا که محصول آکادمی فوتبال رئاله، تابستون گذشته با رقم 22 میلیون یورو به یوونتوس پیوست؛ چرا که معتقد بود در رئال کسی قدر او را نمی دونه. او حتی در بازی رفت یووه و رئال که گل اول یووه را به ثمر رسوند ترجیح داد که خوشحالی نکنه. 

01028839.jpg

موراتا که فردا یک بار دیگر و این بار در برنابئو مقابل رئال قرار خواهد گرفت،
به اسکای اسپورت گفت:" بازگشت به برنابئو همیشه فوق العاده است. بیش از 3000 درخواست برای بلیط این بازی دریافت کرده ام و همه اطرافیانم از این مساله به وجد آمده اند. 
در رئال از هیچکس کینه ای ندارم. برعکس، از آنچلوتی متشکرم که بارها از من در ترکیب رئال اسفاده کرد و حتی در فینال سال گذشته مقابل اتلتیکو، برای دقایقی به من میدان داد .
اکنون بازیکن
یوونتوس هستم و برای موفقیت این تیم تلاش خواهم کرد."

• Principino, alijuve, alexdelpiero و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

rgkqiqfovwkli7upfqq6.jpg

محمد جمالی

محمد جمالی

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال

خامس: هواداران احترام کاسیاس را نگه دارند

(من موندم این رئال چه جور تیمیه... خدایش طرفداراش ادعای چیرو دارن...در چنین موقعیت حساسی در پای فینال اروپا بازیکنهای سرشناسشون باید بیان زار بزنن که هوادارها فحش و بدبیراه بهشون نگن ... هو نکنن..)

اعتراضات و سوت های هواداران رئال بر علیه کاسیاس در بازی مقابل والنسیا، همچنان سوژه داغ رسانه های اسپانیاییست.

01028841.jpg

خامس رودریگز به عنوان نماینده بازیکنان رئال در نشست خبری، به خبرنگاران گفت:

بازی حساس فردا

فردا همه باید باهوش و مراقب باشیم.یوونتوس عقب می نشیند تا از برد بازی رفت خود دفاع کند. آنها منتظر کوچکترین اشتباه ما هستند. باید با دقت و تمرکز بالا بازی کرده و از موقعیت هایمان استفاده کنیم.نیاز داریم تا خیلی زود به گل برسیم تا یووه به لاک دفاعی نرود. به شخصه وضعیت خوبی دارم و همیشه هدفم کمک به موفقیت تیم است.

طبق ادعای مدیر برنامه های بیل، به گرت بیل کمتر پاس می دهید؟

چنین چیزی را هرگز ندیده ام و اولین بار است که آن را می شنوم.همه دوست داریم باهم برنده شویم.رونالدو، چیچاریتو و هر بازیکنی در خط حمله باشد، برای ما فرقی نمی کند؛ چرا که تیمی متحد هستیم. هیچکس نباید در مورد موضوعی که از آن اطلاع ندارد اظهارنظر کند. فردا بازی حساس و بزرگی در پیش داریم و روی همین مساله متمرکز شده ایم.

برنابئو

معتقدم که همه باید مراقب باشیم حتی هواداران. آنها در هر بازی از ما حمایت می کنند. انتظار دارم مثل همیشه در بازی فردا نیز یار دوازدهم ما باشند.

سوت های علیه کاسیاس

ایکر کاپیتان ماست و افتخارات زیادی با رئال کسب کرده است. انتظار دارم احترام او حفط شود. من وقتی وارد زمین می شوم، همه حواسم معطوف به بازی می شود و چیزی از خارج از زمین نمی شنوم. وقتی بر علیه کاسیاس سوت می زنند، انگار بر علیه من و سایر بازیکنان سوت زده اند. ما و هواداران باید متحد باشیم.

ویدال و ته وز

هر دو، بازیکنانی بسیار مهم و ارزشمند هستند.یوونتوس البته فقط این دو بازیکن نیست. آنها بازیکنان با کیفیت زیادی دارند.

فینال لیگ قهرمانان

رویای من و همه هواداران رسیدن به این فینال است.

• Principino, Signora Omicidi, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

rgkqiqfovwkli7upfqq6.jpg

محمد جمالی

محمد جمالی

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال

لیست شبکه هایی که بازی رئال :76:  مادرید و   :53: یوونتوس  :8:  رو بصورت زنده پخش میکنن :

بازی برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا چهار شنبه 23 اردیبهشت 1394

ساعت 23:15 بوقت تهران

wn9m_1.png

شبکه هایی که به رنگ آبی هستن کارتی و رنگ سبز رایگان میباشند
اگه به فرکانس و مشخصات احتیاج شد در خدمت یوویی های عزیز هستم... اوچیکتونم

• Orphée, Principino, Signora Omicidi و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

rgkqiqfovwkli7upfqq6.jpg

hoceynjuventini

hoceynjuventini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 692 ارسال
  • Locationshiraz

امرسون: یوونتوس میتواند به فینال CL برسد

01028809.jpg

امرسون بازیکن سابق یووه و رئال به خبرنگاران گفته:" بازی در مادرید بسیار دشوار است؛ دشوارتر از بازی در تورین اما فکر می کنم ‏در نهایت یووه صعود خواهد کرد.
من شیوه بازی آنها را خیلی دوست دارم. یووه تیم سرسختی است. آنها ‏در شرایط دشوار، خیلی خوب دفاع می کند.‏

چه کسی فکر می کند آنها به نیمه نهایی برسند؟
دوست دارم به چشم بازیکنان یووه نگاه کنم و بگویم:کسی ‏به ما باور نداشت، باید اکنون نشان دهیم که می توانیم قهرمان چمپیونزلیگ شویم."‏

امرسون معتقد است رونالدو به تنهایی می تواند رویاهای یووه را از بین ببرد اما تاکید کرد که آندره آ ‏پیرلو هم می تواند در دیدار چهارشنبه شب نقش مهمی ایفا کند:
" با ستاره هایی مانند رونالدو، لیونل مسی ‏و نیمار، تنها باید دعا کنید که آنها روز خوب شان نباشد. ‏

آندره آ یک پدیده است و برنابئو محل مناسبی برای یکی از ضربات آزاد خیره کننده اوست. دقت ضربات ‏آزاد او خیره کننده است.
ضربات آزاد او به احتمال 90 درصد گل می شود."‏

همینم مونده تو نخاله بیایی نظر بدی هنوز اونقدر زخم رفتن شما از یووه واسم تازگی داره که نتونم جلوی خودم رو بگیرم حتی همون کاناوارو عوضی

به عنوان یک ایتالیایی هم به هیچ عنوان از آنجلوتی خوشم نمیاد و همچنان با طرفداران تیم موافقم که یک خوک هیچ وقت نمیتونه یک مربی باشه ( گرچه در توانایی فنی ایشون بحثی نیست )
  • Georgia , Massimiliano Allegri, aman و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
jűvęŅŢś f○r €V£ř

pirlo1365

pirlo1365

عضو جدید

• اعضا
  • 29 ارسال

ho3ein_nemesis گفت ((به عنوان یک ایتالیایی هم به هیچ عنوان از آنجلوتی خوشم نمیاد و همچنان با طرفداران تیم موافقم که یک خوک هیچ وقت نمیتونه یک مربی باشه ( گرچه در توانایی فنی ایشون بحثی نیست ) ))

کاملا باهات موافقم،انجلوتی یک بی شرفی دومی نداره،همیشه برمیگرده میگه تو 2 سالی که یوونتوس بودم بدترین دورانم بود :45: .مردیکه بی وجدان،چنان فردا شب ببریمش که تا اخر عمرش یادش بمونه. :1:

• alexdelpiero, Signora Omicidi, Georgia و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JUVENTUS_HOME_2013_2014.jpg

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4162 ارسال

بهترین برخورد با انچلوتی زمانی بود که مالک باشگاه از داخل رختکن اونو اخراج کرد پس از دو سال....

ضمن اینکه تصویر مثبتی ازش نباید داشت چون مزاحم قهرمانی سال 2003 شد..

• alexdelpiero, Georgia , juvenista و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Pouya

Pouya

گاد خوشحال

• اعضا
  • 1134 ارسال
  • Locationکرج

خیلی سخته برای این بازی ترکیب چیدن. نبود پیرلو یه سری خوبی و بدی داره. فیکس نبودن پوگبا هم همچنین. حضور یا عدم حضور استورارو هم به همین ترتیب.

فقط می تونم بگم امیدوارم الگری مثل همیشه بهترین ترکیبو انتخاب کنه. کاری که انصافا این فصل خیلی خوب انجام داده تو بازی های مهم.

به نظرم بازی و صعود، بالای 80% با گل اول مشخص میشه. تو برنابئو زود گل زدن اینقدری سخت نیس ولی زود گل نخوردن خیلی سخته. بازی با والنسیا از یه طرف انرژی خیلی زیادی از رئالیا گرفت ولی از طرف دیگه توان بدنیشون در این مقطع از فصل واقعا عالی بود. امیدوارم این بازی اینقدر جون نداشته باشن چون واقعا کار سخته. اگه فرصت سوزی نکنیم و با صبر و تمرکز بالا بازی کنیم، راحت میشه به رئال گل زد ولی حملات همه جانبه شون وحشتناکه بعضی اوقات و یهو تو 3 دقیقه 5 تا موقعیت خطرناک ایجاد می کنن. دفاع محض احمقانه س چون نابود میشیم. من ترجیح میدم تو حملات ریسک هم انجام بدیم همین اول بازی. همیشه نباید دنبال آروم کردن بازی باشیم. خیلی وقتا باید به بازی سرعت بدیم و ازین طریق به رئال ضربه بزنیم. راحت میشه از عمقشون فرار کرد. برخلاف بازی رفت باید بازی رو با پرس خیلی سنگین شروع کنیم. هیچ چیزی رو نباید به اما و اگر واگذار کنیم. حفظ کردن بازی در شرایط 0-0 بزرگترین ریسکه به نظرم. رئال امسال در خارج خونه خیلی از توانش کم میشه ولی در برنابئو واقعا وحشتناک قوی هستن. اگه میخوایم صعود کنیم باید هیچ اشتباهی انجام ندیم. خیلی راحت پنالتی و خطا می گیره رئال. تو ایستگاهی ها واقعا خطرناکن. (در مقابل آسیب پذیر هم هستن.) کناره ها رو باید خیلی خوب پوشش بدیم. در عین حال رئال فضای خالی پشت مدافعانش خیلی زیاده و باید استفاده کنیم. همه چیز مثل شمشیر دو لبه س. حتی جو استادیوم. بازی هم فقط وقتی تموم میشه که داور سوت پایان رو بزنه. 2-0 یا حتی 3-0 هم عقب بیفتیم، 1 گل همه چیو عوض می کنه. در مقابل اگه جلو بیفتیم اصلا نباید خیالمون راحت بشه. رئال می تونه تو 10 دقیقه 3 تا گل بزنه. تک تک لحظه ها موثرن تو نتیجه نهایی و مطمئنم تیم 100% توانش رو تو زمین به اجرا میذاره.

امیدوارم از تک فرصت ها بهترین استفاده رو ببریم و اتفاقات فوتبال به سود ما باشه و بریم برلین.

بعد گل دوم مسی، فینال یوونتوس-بارسلونا تو ذهنم نقش بست. خیلی کم این اتفاق میفته برام. شاید تو این 20 سال 10 بار هم نبوده و تا حالا هم اشتباه نبوده. این بار اما دوست ندارم بهش اعتماد کنم چون عدم موفقیت در صورت اعتماد به این حس خیلی برام سنگین تموم میشه و البته دیگه نمی تونم بین بازی لذت ببرم. دوست دارم حس کنم این آخرین بازی یوونتوسه که می بینم. اینجوری میشه لحظه لحظه بازی رو حس کرد و از هر ضربه لذت برد. اینجوری تلاش بازیکنا یه معنی دیگه پیدا می کنه، حتی اگه بدجور ببازیم. برگردیم به تابستون. اگه بعد اومدن الگری، امشب رو به ما نشون می دادن و می گفتن راحت قهرمان ایتالیا شدین، بهترین فرصت رو برای بردن جام حذفی دارین و اگه تو برنابئو نبازین میرین فینال اروپا! خیلی رویایی به نظر می رسید و الانم به نظر می رسه. ولی کافی نیس. شانس رئال بیشتره درست، مهره های بهتری دارن درست، تو برنابئو بازی کردن و نباختن خیلی سخته (تو حذفی همیشه باختیم تو این ورزشگاه، همینطور که اونا تو تورین می بازن) ، همه اینا درست ولی ما هم یوونتوس هستیم و تیم سخت کوش و یکدستی داریم. ما هم بازیکنایی داریم که می تونن تفاوت ها رو رقم بزنن. انگیزه ما بیشتره و تو این مرحله انگیزه خیلی مهمه. (مثلا از رودریگز خیلی بیشتر می ترسم تا بقیه بازیکنای رئال چون پارسال نبوده. یا اونایی که میخوان خودشونو اثبات کنن مثل بیل و حتی ایسکو. در مقابل ما موراتا و ویدال رو داریم. رونالدو و توز همیشه خطرناکن.) اگه باور داشته باشیم با مقداری شانس حتما به فینال میریم.

حذف در بازی فردا، یا شکست در فینال یا قهرمانی، نهایتا ما می مونیم و عشقی به نام یوونتوس. عشقی که هر روز بیشتر میشه و نامتناهیه.

• Orphée, mory, Principino و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

54290551894480839863.jpg

یکی از مهم ترین بازی های چند سال اخیر یووه فردا در سانتیاگوبرنابئو برابر رئال مادرید خواهد بود، جایی که بیانکونری ها در حالی برای رسیدن به فینال تلاش می کنند که بازی رفت را در خانه 1-2 پیروز شده اند . ماسیمیلیانو آلگری سرمربی یووه در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی با رئال در مقابل خبرنگاران قرار گرفت و به سوالات آن ها پاسخ داد .

" بازی مهمی در پیش داریم و همه از حساسیت آن با خبر هستیم، به تنها چیزی که فکر می کنیم برنده شدن و رسیدن به فینال است و به کم تر از آن راضی نخواهیم بود . البته همه مطلع هستند که برابر تیم قدرتمندی به میدان می رویم "

وضعیت بازیکنان یووه ؟

" همه آماده این بازی می شویم، از نظر ذهنی و بدنی آماده ایم و می خواهیم با تمام قدرت مقابل رئال بازی کنیم. آن ها در بازی رفت فشار زیادی به ما آوردند ولی در مجموع ما موفق به پیروزی شدیم "

" ما بازیکنانی داریم که با همه وجود برای برنده شدن تلاش می کنند و می خواهیم از آن ها در بازی فردا بهره مند شویم، تیم ما کاملا آماده دیدار با رئال مادرید است "

پوگبا ؟

" وضعیت او بهتر شده، او تمرینات خوبی را با ما انجام داده و بازیکنی است که می تواند به ما کمک کند . تصور می کنم که احتمال زیادی برای حضور او در زمین وجود داشته باشد . او می تواند باز هم خود را ثابت کند "

" ما برای گرفتن تساوی به مادرید نیامدیم. باید با تمام توان بازی کنیم . می خواهیم هم در دفاع و هم حمله خوب باشیم و قدرت خودمان را نشان دهیم ولی فکر می کنم همانطور که قبلا هم گفتم این دیدار 0-0 خواهد شد "

" رئالی ها زمانی که در خانه بازی می کنند بسیار هجومی و خطرناک هستند، منطقی نیست که در خانه آن ها دفاع کنیم زیرا می دانیم ضربه خواهیم خورد، پس برای ارائه یک بازی خوب مقابل آن ها بازی می کنیم "

" نگه داشتن نتیجه و بازی تدافعی در برابر رئال غیر ممکن خواهد بود، باید بازی خودمان را انجام دهیم و به فکر استفاده از موقعیت ها باشیم "

کارلوس توز ؟

" او بازیکن کاملی است، او برای تیم یوونتوس و در کُل برای فوتبال دنیا بازیکنی فوق العاده است . کسی که وقتی بازی می کند همیشه  از دیدن بازی ِ او لذت می برید "

" فکر می کنم که در حال رقم زدن فصلی مهم است و گل های مهم و حساسی نیز در لیگ قهرمانان اروپا بثمر رسانده است که تعداد کمی از آن ها در زمانی که من مربی او بودم زده شده "

" چیزی که مشخص است این است که بازیکنان من از نظر انگیزشی کاملا آماده این دیدار هستند، پیروزی در بازی رفت در خانه برای ما مهم بود و حالا بازیکنانم با اعتماد به نفس برابر رئال بازی می کنند "

" در ابتدا هیچ کسی انتظار این را نداشت که ما تا این مرحله بالا بیاییم اما حالا اینجا هستیم و فرصت رسیدن به فینال را داریم. یک بازی تا فینال و رسیدن به برلین برای ما مانده البته در صورتی که بازی روان و خوبی انجام دهیم "

خستگی بازیکنان ؟

" بازی هر 3 روز یکبار است و خستگی زیادی به همراه دارد، به هر حال این مسئولیت پذیری را در تیم بیشتر می کند ضمن اینکه بازیکنان من تلاش بیشتری هم برای قرار داشتن در شرایط جسمانی مناسب کردند "

تغییرات در تیم شما ؟

" همانطور که گفتم ما در خانه پیروز شدیم و اعتماد به نفس خوبی داریم، برای چنین بازی حساسی منطقی نیست که تغییر زیادی داشته باشیم . شاید در تاکتیک ها و وظایف تفاوتی وجود داشته باشد "

" انتظار ما این است که بازی خوبی را فردا ببینیم، تساوی 0-0 چیزی است که بسیاری برخلاف من به آن اعتقاد ندارند و آن را پیش بینی نکردند و واقعا هم رَد و بدل نشدن گل در این بازی می تواند عجیب باشد "

اگر یوونتوس به فینال برسد کارلوس توز هم می تواند به مسی و رونالدو برای کسب توپ طلا اضافه شود ؟ او چه چیزی دارد و انجام می دهد که مسی و رونالدو هم دارند ؟

" دو بازیکنی (مسی و رونالدو) که من به اندازه کافی برای اینکه مربی آن ها باشم خوش شانس نبودم ، اما می توام بگویم که توز بازیکنی است که علاوه بر کیفیت فنی که دارد از نظر اخلاقی و شخصیتی هم فوق العاده است و در زمین کسی است که موفق است و بار تیم را بخوبی به دوش می کشد "

" طبیعی است که دریافت توپ طلا به عملکرد یک بازیکن در طول فصل بستگی دارد . من نمی دانم که چه اتفاقی روی خواهد داد، ابتدا صبر کنید که ببینیم ما می توانیم به برلین برویم و بعد از آن ببینیم که چه می شود "

" رئال مادرید تیمی است که بازی سرعتی انجام می دهد پس شما باید کاملا هوشیارانه و با تمرکز مقابل آن ها باشد و درک درستی از بازی مقابل آن ها داشته باشید. این تنها با تمرینات پرتعداد و آمادگی ذهنی ممکن است "

موراتا ؟

" او توانایی های خود را نشان داده، در تیم ما بسیار خوب کار کرده و ثابت کرد که چه شایستگی هایی دارد. موراتا بخوبی پیشرفت کرده بخصوص در استمرار و تداوم در بازی . او بدلیل مصدومیت حدود 40 روز دور از میادین بود و از مشکل زانو رنج می برد "

" اما پس از آن خیلی پیشرفت کرد، این پسر کیفیت فنی بالایی دارد و از لحاظ جسمی رشد کرده و در سطح بالایی از بلوغ ِ بازی قرار دارد "

78627687167003404832.jpg

• Principino, alexdelpiero, tecra و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی