پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته سی و چهارم سری آ- سمپدوریا 0-1 یوونتوس - Scudetto in Ordinera

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
64 پاسخ برای این موضوع

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

تبریک به همه یوونتوسی ها :8: :8: :8:

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

Pouya

Pouya

گاد خوشحال

• اعضا
  • 1134 ارسال
  • Locationکرج

درود. تبریک میگم قهرمانی رو به همه دوستان. :53:  :53:  :53:  امیدوارم حالا حالا ها قدرت رو تو ایتالیا حفظ کنیم و به اروپا هم با سرعت بیشتری انتقالش بدیم. :nish: 

تشکر ویژه ای از ماسیمیلیانو الگری که ماموریتش رو به خوبی انجام داد. :53:  و فراموش نکنیم نقش کنته، دل پیرو و خیلی های دیگه رو. :thank: 

تو این دو دهه ای که من فوتبال و یووه رو دنبال می کنم، این 11 امین قهرمانی یوونتوس در سری آ ست. اگر اون خیمه شب بازی های 2006 نبود، می تونست تا 15 هم بره. البته همینم فوق العاده س و نشون میده ایتالیا فقط یک پادشاه داره. :8: 

• AAG, Orphée, juve's fan و 19 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

juvenista

juvenista

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 285 ارسال

تبریک بابت قهرمانی

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

:juventus: زنـده بـاد یـوونتوس  :juventus: 

هرکی که نمی تونه قهرمانی های یووه رو ببینه ایــــــــــــــشالا چشــاش در بیاد !  :1:  :nish: 

• AAG, Orphée, juve's fan و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4147 ارسال

عالی

عالی

عالی

• mory, Principino, alijuve و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

تبریک بخاطر قهرمانی

• AAG, mory, Principino و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
چقد بده نتت دیقه 30 تا نود قطع شه.....
تحلیل بازی: نیمه اول سرسره بازی
نیکه دوم ندیدم :|

اینا ب کنار تبرییییک هووووورررررررا
جشن قهرمانی رو کی برگذار میکنین؟؟
  • AAG, Orphée, Principino و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

+ قهرمانی رو تبریک میگم

خیلی خیلی خیلی بهتر از سه چهار بازی قبلیمون بودیم با اینکا پامون زیاد روی پدال نبود و فشار بازی با رئال رو هم داشتیم ولی کاملا متمرکز و بدون اشتباه بازی کردیم ! تنها اشتباهمون هم همون پاس ناقص ویدال بود که سوپر بونو جمعش کرد ! 

جاداره یه یادی هم بکنیم از جناب گارسیا : "ما قطعا قهرمان میشیم !"  :2laugh: اره جون ننت ! دست اخر هم باز جام رو دادن کاپیتان ما ! توتیشون هم میتونه بره سلفی بگیره !! LOL 

• AAG, juve's fan, Principino و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
دقت کردین فررو هی دیوانه بازی در میاورد بعد مرده بغل دستیش هی خندش میگرفت
  • Orphée, juve's fan, Principino و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

I love juve

I love juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 322 ارسال

من هم تبریک میگم 4 امین قهرمانی پی در پی 

اصن ادم احساس غرور میکنه وای این اجساس هزار برابر میشه وقتی یووه رئال را هم بزنه

ایشالله دوتا تبریک دیگه هم میایم بهم دیگه میگیم 

• AAG, Orphée, Principino و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

19366479919486609719.jpg

این همون پارسالیه ست.

به استیصال و درماندگیش نگاه کنید و لذت ببرید

این نگاه همه ی ایتالیایی هایی هست که طرفدار یووه نیستن

لذت ببرید از این لحظات

:violin: :violin: :violin:

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

alijuve

alijuve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 35 ارسال

قهرمانی رو به همه تبریک میگم :53: :53:

احساس میکنم خیلیا سری آ رو دست کم میگیرن ولی قطعا دست کم گرفتن لیگی که هیچکدوم از بازیاش قابل پیش بینی نیست میتونه در قالب حرفهای صدتا یه غاز دسته بندی بشه

:65yytgts6rouhope1x2s:

+

:pep:

-------------------

:blissysmile (2): :blissysmile (2): :blissysmile (2): :blissysmile (2): :blissysmile (2):

• AAG, Orphée, Principino و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال

بونوچی :

اولین کلمات از قهرمان ایتالیا ..

"  این اسکودتو زیبایی های فوق العاده ای دارد "

" ما در مینه راه با یک هرج و مرج و آشفتگی روبرو شدیم، یک خداحافظی که می توانست به ما صدمه بزند . اما بار دیگر با کمک آلگری پا را بر روی پدال گذاشتیم و پیش رفتیم "

" بیایید از این جشن لذت ببریم، البته امروز ما به سه شنبه فکر می کنیم برای یک فصل به یادماندنی "

این اسکودتو بوی (طعم) متفاوتی داشت ؟

" بله، مربی ، همه عوامل باشگاه و هم تیمی هایم صاحب این عنوان هستند و ما آن را به هوادارانمان تقدیم می کنیم که ما را کمک زیادی کردند و مورد حمایت قرار دادند. آلگری در شرایط سختی به تیم آمد ، در آشفتگی .. اما او تیم بسیار خوبی را آماده کرد و آرامش را برگرداند. ما حالا از جشن قهرمانی لذت می بریم و سپس بدنبال رویای لیگ قهرمانان خواهیم بود "

کجا جشن می گیرید ؟

" در رختکن ، اتوبوس و بعد مقابل رئال مادرید ! "

• J U V E N T I N I, AAG, juve's fan و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6376 ارسال
  • LocationRasht

How do U like that ?! #4 i

g2.JPG

اما این بازی (یووه 3-2 رم) روشنم کرد که ما این فصل اسکودتو رو خواهیم برد ...

444.JPG

چقدر قهرمانیمونو به تاخیر انداخت میستر میهایلوویچ! تو چالشای آینده واسش آرزوی موفقیت میکنم :6: تعویضا هم عالی بودن، بخصوص اومدن کومان؛ کنترل مومنتوم بازی و کشتن وقت به طرز کاملا فنی!

پیرلو هرچقدر سعی کرد ایمپرس نشه ولی دیگه انقدر زدن تو پشت و سرش که آخراش دیگه دم به تله داد :دی حالا از 2011 تا 2015 ، 5 اسکودتوی متوالی برده!!

یجا هم که بازیکنا داشتن آلگری رو پرتاب میکردن تو هوا، کج پرتش کردن داشت میوفتاد زمین پاره میشد :2laugh:

بوفون هم با رکورد 8 اسکودتوی فورینو + الکسی برابری کرد [اینجا چارت کلی رو گذاشته بودم] .. گلرای خوب وقتی تیمشون دائما تحت فشاره واکنش نشون میدن و سوپر گلرا وقتی به تیمشون به ندرت فشار میاد... GRANDE GiGi !!!

تبریک به همه... چه فصلی! مرسی بوفون بخاطر اینکه دهن خیلیارو بستی با عملکردت. هنوز بهترینی تو دنیا. هنوز یکی از ما. هنوز سوپرمن!

مرسی کیه لینی بخاطر سیمان و آجری که بهش میگیم دفاع! مرسی بخاطر ایستادگیت و رهبری مثال زدنیت... مرسی بونوچ بخاطر بهترین مدافع این فصل سری آ بودنت... بخاطر ابراز عشق همیشگیت به یووه...

مرسی لیخی بخاطر موندن با ما... بخاطر پاره کردن جناح راست حریف و بخاطر اینکه هیچوقت کمتر از 100 % نذاشتی تو زمین! مرسی عمو پت بخاطر اینکه ثابت کردی اشتباه میکنم و اشتباه میکنیم. بخاطر تزریق تجربه ات و یکی از ارکان اصلی تیم شدنت...

مرسی باردزالی بخاطر اینکه نذاشتی 8 ماه دوریت احساس بشه. تو برامون آرامش و اطمینان به ارمغان آوردی تو اوج هرج و مرج... مرسی کسرس بخاطر اینکه همیشه برای تموم وجودتو گذاشتن تو زمین آماده بودی حتی وقتی بازی نمیکردی. برای صدمین بار ارزشت نشون دادی

مرسی اوگبونا، انتقادات بهت زیاد بود ولی باز هم بازی خوب داشتی و نقشتو ایفا کردی... مرسی استوراری، آدم باید خاص باشه که این همه سال #2 بوفون باشه و با اینحال با کلاس و متانت وظیفه ش رو انجام بده. خوشحالیات رو نیمکت و در کنار گلزنا رو فراموش نمیکنم

مرسی ده چلیه ، رومولو و په په... کم بازی کردید ولی بهرحال نقشتون رو تو این قهرمانی ایفا کردید... مرسی پیرلو بخاطر گلهات، بخاطر عشق، احساس و تعهدت و اون گلت مقابل تورینو وقتی همه چیزو تموم شده میدیدم...

مرسی پوگبا.. نمیدونم تو آینده چه اتفاقی میوفته ولی تو همیشه یکی از مایی... یه فصل باورنکردنی و به یاد موندنی دیگه... الهام بخش بودی! مرسی مارکیزیو بخاطر اینکه به یکی از بهترین هافبکای دنیا بودن ادامه دادی و این فصل بیشتر از همیشه ثابتش کردی..

مرسی پادویین... دفاع چپ ، دفاع راست، رچیستا... هر جا بازی کردی اقلا 6/10 بودی.. بدون شک یکی از مهمترین بازیکنای تیم یوونتوس هستی و باید بخودت افتخار کنی...

مرسی ویدال... که GRINTA رو معنا کردی با وجود تموم مصدومیتها و شعرای رسانه ها... همه چیزتو گذاشتی.. همیشه بمون! مرسی استورارو و آساموآ که هر کدوم یه نیمه از فصلو همراهیمون کردید و مشارکت ارزشمندی داشتید...

مرسی پریرا... اونقدری که باید قدرت دونسته و ازت تقدیر نشد تو این فصل ولی نشون دادی که جای چی تو خط هافبک بی نظیرمون خالی بود... تو قطه پازل گمشدۀ این خط بودی...

مرسی یورنته... با اینکه شاید آخرین فصلت باشه ولی هیچوقت مشارکتت زیر 100 % نبود و همیشه یکی از مایی... هیچوقت کمکات به موراتا رو فراموش نمیکنم و تا آخر عمر مدیونته... موراتا رقیبت بود ولی تو انسانیت رو معنا کردی...

مرسی جووینکو، رفتی ولی فراموش نشدی... برات تو تیم جدیدت آرزوی موفقیت میکنم... مرسی ماتری بخاطر برگشتنت و اینکه بهمون ثابت کردی دوباره که چه کارا که نمیتونی بکنی. گل زیرکانۀ تو مارو به فینال کوپا فرستاد. هیچوقت فراموش نمیکنیم!

مرسی کومان بخاطر صبوریت و انتظار برای رسیدن فرصتت... خیلی مستعدی و خوشبختانه چشمه هاییشو این فصل دیدیم... مرسی موراتا بخاطر فصلی پر از امید و استعداد. گلهای کم نظیری زدی و عاشق بانوی پیر شدی، حالا یه یوونتوسی واقعی هستی...

مرسی کارلیتوس.. بازیکن فصلمون.. یه تنه بار تیمو با گلهای حیاتیت بدوش کشیدی و شانس سه گانه رو زنده نگه داشتی ... حتی میتونی بیشترین گل رو در یک فصل در تاریخ یووه بزنی! همین برای اثبات خارق العاده بودنت کافیه...

مرسی پاراتیچی... مرد پشت پرده... تو پیدا کردن بازیکنایی که میتونن نسل بعدی یووه باشن فوق العاده ای... مرسی ماروتا.. حتی بین خودیها هم بدخواه داری و مسخره میشی و با اینحال تیمیو ساختی که دنیا ازش میترسه!!

مرسی کنته بخاطر ساختن ستون پایه های چیزی که به نوه هام در موردش میگم... با کمک تو دوباره سر پامون وایستادیم... مثه ققنوسی که از خاکسترش دوباره متولد میشه و انتقام تک تک دشمنامون رو گرفتیم. هیچوقت فراموش نمیکنیم!

مرسی آنیلی... افتخار میکنم که ازت بعنوان مدیرعامل باشگاه یاد کنم.. دوراندیشیت این باشگاه رو ازینم فراتر خواهد برد... مرسی که با اومدنت 5 سال پیش، دوباره بهمون امید دادی... چون فامیلیت با امید عجین شده..

مرسی ندود که هیچوقت مارو تنها نذاشتی... دیدنت کنار تیم، خوشحالیات و اشکات بهم امید میده... مرسی آلگری.. مرسی، مرسی ، مرسی ، مرسی... و دیگر هیچ... مسخره شدی، بهت توهین شد و حتی ماشینت لگدمال... ولی داری بهترین فصل تاریخ یووه رو رقم میزنی، نشون دادی که نباید از رو قیافه و صدا و گذشتۀ آدما قضاوت کرد... حتی الان برای همه ثابت شد که تو مشکل میلان نبودی... مرسی که تو اوج ناامیدی ، بهمون امید دادی...

مرسی الکسی بخاطر وفاداری مثال زدنیت ... بخاطر عشقت ، بخاطر اینکه نشون دادی برای یه دل ، یک دلبر بسه!

de.JPG

همین... هیچ چیز دیگه ای اهمیت نداره... با این باشگاه زندگی کردم و نفس کشیدم تا اونجایی که یادمه... #finoallafine و زنده باد یوونتوس ، باشگاهی که زنده ماند !!

• Bianconero Amore, AAG, juve's fan و 25 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

منم به نوبه خودم قهرمانیمون رو تبریک میگم :first: ...امروز زیاد به خودمون فشار نیاوردیم علیرغم این که سمپ هم تیم سر سختی نشون داد...

گاها با 6،7 نفر تو 1/3 دفاعی ما عمل پرسینگ رو انجام میدادن و سعی داشتن با استفاده از اشتباهات احتمالی مدافعینمون به ما ضربه بزنن

که خوشبختانه بونوچ و بارزالی کم اشتباه کار کردند...خیلی مهم بود که بدون مصدوم و با یه روحیه خوب به مصاف رئال میریم...

گروهبان هم میتونه بره و به نواختن ویولونش ادامه بده...

• AAG, Orphée, mory و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

محمد جمالی

محمد جمالی

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
  • Locationمازندران - شهر ساحلی محمودآباد

:53:  تبریک به همه عاشقان و هواداران یووه   :53:  

:thank:  :thank:  :thank:  :thank:  :thank:  :thank:  :thank: 

Forza Juve

امشب رو باید خوش باشیم فردا میرم سراغ تاپیک بازی با رئال
(تا الان همه فکرم به این بازی بود و به تاپیک بازی با رئال نرفتم) 

• AAG, Orphée, juve's fan و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

rgkqiqfovwkli7upfqq6.jpg

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال

جانلوئیجی بوفون

خیلی خوشحال و هیجان زده هستی ..

" اگر شما هیجان زده نیستید باید نگران باشید، شما نمی تواند ورزش کنید بدون اینکه هیجان چیزهای فوق العاده ای که بدست می آورید را داشته باشید "

این چندمین اسکودتو بود ؟

" من نمی خواهم به این سوال پاسخ دهم و فقط مدال ها و دستاوردهایم را می گویم. 9 مدال ، هشت تا در سری آ و یکی در سری ب "

رفتن کونته و آمدن آلگری ؟

" سحت ترین چیز تغییر مربی است ، زیرا تغییر مربی ما را سردرگُم می کند . ابتدا تاثیرش در لیگ است و سپس آن را در بازی مقابل ناپولی (سوپرکاپ) دیدیم که پیش بودیم اما در نهایت شکست خوردیم "

این فصل چگونه بود ؟

" زمانی که شما با اختلاف امتیازی قهرمان می شوید به این معنی است که در طول فصل معنی و مفهوم پیروزی و موفقیت را چشیده اید ، امروز ما تکلیف این فصل را مشخص کردیم. دوست داریم که تمام شب را جشن بگیریم اما نمی توانیم زیرا باید برای بازی با رئال آماده شویم و تمرکز کنیم "

" فصل فوق العاده ای برای ما رقم خورد و بسیار خوشحال هستیم که توانستیم برای چهارمین بار قهرمان سری آ شویم، این افتخاری فوق العاده برای من و همه هم تیمی هایم است "

فکر می کردید که با آلگری موفق باشید ؟

" او مربی بسیار خوبی است، در گذشته در میلان هم خوب بود و با ذهنیتی مثبت به یووه آمد. ما وظیفه داشتیم که دستورات او را اجرا کنیم و فکر می کنم که این کار را کردیم و نتیجه آن قهرمانی بود "

از قهرمان شدن خسته نمی شوی ؟

" هرگز خستگی وجود ندارد، چرا که هرچه بیشتر جلو بروید بیشتر لذت می برید و با قهرمانی ارزشمند تر می شوید. این بسیار با ارزش و لذت بخش است زیرا می تواند زمانی آخرین ِ آن باشد "

حالا جشن می گیرید ؟

" 10 دقیقه و نه بیشتر ! تمرکز ما بر روی شکست ِ رئال است "

این قهرمانی سخت تر از قهرمانی های قبل بود ؟

" ما تلاش زیادی کردیم، تغییرات در تیم ما انجام شده بود و ما می خواستیم که خودمان را ثابت کنیم. خوشحالم که موفق بودیم و حالا با افتخار از این فصل صحبت خواهیم کرد "

در مقاطعی انتقاداتی در مورد تیم شما بود ..

" بله، اما ما شکی در اینکه بهترین هستیم نداشتیم . می دانستیم که قدرت زیادی داریم . گاهی برای هر تیم و بازیکنی اُفت ایجاد می شود اما ما همیشه خودباوری زیادی داشتیم و عقب نکشیدیم "

• AAG, juve's fan, Principino و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

محمد جمالی

محمد جمالی

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
  • Locationمازندران - شهر ساحلی محمودآباد

:thank:  :53:  01028222.jpg  :53:    :thank: 

•  amir_juvei امیرخان کنار اسم و نتیجه تاپیک یه چیزی تو مایه های قهرمانی اضافه کنید بدک نمیشه... البته بازم نظر شما مهمه و قابل احترام

• J U V E N T I N I, Principino, alijuve و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

rgkqiqfovwkli7upfqq6.jpg

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال

ef23372ec125652c580865105378b665-55024-c

-آیا قهرمانی برایتان به خستگی تبدیل شده؟
+ خیر حقیقتا هرگز از قهرمانی های بیشتر خسته نشدم
صد البته فکر می‌کنم هرچه بیشتر بهش نزدیک می شوم بیشتر احساس رضایت و خشنودی می کنم

-جشنی برگزار نخواهد شد؟
+ تنها ده دقیقه، نه بیشتر!
ما بزودی بازی مهمی مقابل رئال مادرید خواهیم داشت و مراسم جشن رو به زمان مناسب تری منتقل کردیم تا تماما متمرکز بازی آینده باشیم و از این کار پشیمان نیستیم
باید با قلب و جانمان به دیدار نیمه نهایی برویم

-اسکودتو امسال چه طعمی بود؟
خیلی لذیذ !
یک اسکودتو خاص برای تمام تیم، ما نشون دادیم چقدر از نظر انگیزه های ذهنی قوی بودیم
"خودمان را برای بیشتر از این فدا می‌کنیم"
و بارها و بارها برای کسب دوباره اش آرام نخواهیم گرفت
علی رغم تغییرات تاکتیکی که داشتیم نشان دادیم ارزش های بالایی داریم

-عکس العملتان در قبال کاپیتانی تیم
+شما باید در این نقش قادر باشید تا بی حسی و عدم انگیزه رو با برد های مداوم و سرافرازی از بین ببرید
چندین تلنگر از طرف کاپیتان به تیم کافیست به بیداری تیم منجر شود
بهترین ها باید بهترین عملکرد را داشته باشن

______ Never chase a bitch _______

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال

مکسی آلگری

" تبریک به همه یوونتوسی ها ، این یک جشن بزرگ و دستاوردی مهم است. از اینکه توانستیم در این فصل زودتر از اتمام فصل قهرمان شویم خوشحالم و فکر می کنم که کار فوق العاده ای انجام دادیم "

" بازیکنان من در این فصل فوق العاده بودند ، آن ها پس از 3 فصل موفق بار دیگر می خواستند که قهرمانی را تجربه کنند و این کار را هم کردند . کیفیت بازیکنان و تلاشی که داشتند ستودنی بود و من از همه آ« ها متشکر و ممنون هستم "

فکر می کردید چنین روزی را آن هم هفته ها زودتر تجربه کنید ؟

" من در شرایط خاصی به یووه آمدم. پس از اینکه از میلان جدا شدم پیشنهاد یوونتوس برای من شانس دوباره ای بود ، من با آن ها وارد مذاکره شدم و اهداف و برنامه هاشان را دیدم. باشگاه نیز از اهداف و ویژگی های من با خبر شد و تصمیم به همکاری گرفتیم "

" مطمئنا در شروع ، تیمی که عنوان قهرمانی را در 3 فصل پشت ِ هم کسب کرده کار سخت خواهد بود. اما من اطمینان داشتم که با مجموعه ای که در اختیار داریم می توانیم به موفقیت دست پیدا کنیم "

" من از همه بازیکنان ، عوامل و مدیران و همکارانم در باشگاه تشکر می کنم که شرایط را برای قهرمانی فراهم کردند. سه بار قهرمانی در سه فصل آسان نیست و حالا ما چهارمین قهرمانی را هم داریم "

" این برای من و همه مجموعه یوونتوس فوق العاده است، من از بازیکنانم باد تشکر ویزه ای کنم که هم از نظر اخلاقی و هم فنی عالی بودند و توانستند این افتخار را کسب کنند "

در این فصل افت هایی هم داشتید ؟

" بله، این طبیعی است. نمی شود که در سک دوره کاملا خوب بود و گاهی اتفاقاتی باعث افت می شود. همانطور که دیدید ما بخوبی از پس ِ همه سختی ها بر آمدیم و توانستیم موفق باشیم "

" البته این پایان کار نیست و هنوز جا برای بهتر شدن است، همانگونه که من هنوز هم می گویم باید رشد کرد و اشتباهات را رفع نمود. می خواهیم در بازی های بعدی که ابتدای آن مقابل رئال است بهتر باشیم "

بازی با رئال .. چگونه خواهد بود ؟

" باید خیلی زود جشن را تمام کنید، لذت این قهرمانی برای ما وقتی کامل می شود که رئال را هم شکست دهیم. آن زمان برای جشن و پایکوبی شوث بیشتری خواهیم داشت . حالا باید به رئال فکر کنیم "

" آن ها با همه ستاره های خود می آیند و ما با تیمی که جنگیدن و تلاش کردن را بخوبی آموخته است. می دانم که می توانیم باز هم موفقیت کسب کنیم "

" رئال تیم فوق العاده ای است و هرگز به بازیکنی وابسته نمی شود ، اما ما هم مدافعین و تیم خوبی داریم. باید قدرت خودمان را نشان دهیم "

" برای ما 2 90 دقیقه مهم و سرنوشت ساز برای رسیدن به فینال وجود دارد، 180 دقیقه ای که می تواند همه چیز را برای ما بطور زیادی باورنکردنی کند . باید تمرکز زیادی داشته باشیم "

می توانید لیگ قهرمانان را بگیرید ؟

" ما برای آن تلاش می کنی. نمی دانیم که در نهایت چه اتفاقی خواهد افتاد اما من بازیکنانی دارم که توان بالایی دارند و بسیار آماده و تاکتیک پذیر هستند. باید همین را مقابل رئال تکرار کنیم "

شرایط برای شخص ِ آلگری نسبت به ابتدای فصل تغییر کرده ..

" همانطور که گفتم یووه در برهه ای خاص مربی خود را تغییر داد و من به این تیم آمدم. می دانستم که کار سختی در پیش دارم و باید قهرمان شویم . در ابتدا شرایط کمی سخت بود، برای مثال ما بازی برنده را در برابر ناپولی از دست دادیم اما به مرور همه چیز را عوض کردیم "

حالا با یوونتوس خواهید ماند ؟

" اکنون زمان صحبت در مورد قرارداد نیست، ما قهرمان شدیم ولی فصل برای ما هنوز تمام نده . ضمن اینکه کوپا ایتالیا و لیگ قهرمانان را در پیش داریم که باید به آن ها تمرکز کنیم "

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی