پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس-اسپزیا ( هفته 42 سری ب ایتالیا )

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
54 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
یک شنبه 20 خرداد 1386 (ساعت 17:30 به وقت تهران)
هفته چهل و دوم سری B ایتالیا
یوونتوس-اسپزیا (ورزشگاه المپیک تورین)

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 20985 ارسال
این بازی حکم خداحافظی یوونتوس با سری ب رو داره . یوونتوس باید ببره تا با شکوه کامل بیاد به سری آ . امیدوارم فقط به جیووینکو و بتگا بازی بده کورادینی .

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3415 ارسال
آين آخرين بازی ما تو سری ب است احساس ميکنم پرگل ببريم

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
ایشالا میترکونیم

clever

clever

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال
ان شا الله و ما کماکان در انتظار لیپی

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 20985 ارسال
واقعا هیچکس نداره درباره آخرین بازی یوونتوس توی سری ب ؟ خیلی عجیبه

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
چرا . من یه سری صحبتها پیرامون این بازی و کلا این هفته دارم . 3 تا دلیل برای پیروزی یووه و 3 دلیل هم برای شکست یووه ؛ دلایل پیروزی یووه : 1 - کلودیو رانیری ؛ بدون شک رانیری در اولین هفته سرمربیگریش و در اولین بازیش دوست داره ببره ( اونم با گلهای زیاد . چون احتمالا تو مدت زمانی که تا بازی فرصت داره میشینه و بازیهای درخشان یوونتوس رو تو این فصل میبینه تا بتونه به فرمول بازیهایی مثل 5 - 0 با کروتونه یا 4 - 0 با مودنا پی ببره . به همین خاطر ترکیب هجومی شبه لیپیایی در این بازی خیلی نزدیک به نظر میرسه . خصوصا اینکه رانیری میخواد ناکامیهای چند سال اخیر خودش رو هم پشت سر بذاره ) 2 - آخرین بازی ؛ ببینید دوستان چه بخوایم - چه نخوایم شاید این آخرین بازی تاریخ باشگاه یوونتوس در دسته دوم باشه . بنابر این بازیکنان یووه ( مخصوصا جوونها ) خیلی دلشون میخواد تا با یه پیروزی تاریخی از این رقابتهای کذایی کنده بشن . قطعا جوونایی مثل : پالادینو ، پارو ، دی که لیه ، جیووینکو ، مارکیزیو ، میرانته و کیه لینی در صورت بازی کردن روز مهیج و پر انگیزه ای رو پشت سر خواهند گذاشت ( به زعم من ) 3 - تساوی در بازی رفت ؛ یوونتوس در هفته آخر از نیم فصل اول با توقف 1 - 1 مقابل همین اسپتزیا سایه سنگین تیمهای پایین رو حس کرد . اضطراب و استرس اون موقع و حس انتقام گرفتن میتونه یکی از محرکهای بازیکنان یوونتوس تو این بازی باشه . دلایل شکست یووه : 1 - شکست جنوا و پیروزی ناپولی در هفته قبل ؛ شوک وحشتناک شکست 1 - 0 برابر مانتووا خبر فوق العاده ناگواری برای هواداران تیم جنوا بود . هوادارانی که هفته ها تیم خودشون رو در رده دوم جدول و با فاصله 8 امتیازی با یوونتوس صدر نشین و 2 امتیازی با ناپولی ، تیم سوم دیده بودن . فاصله با یووه تو هفته های مختلف کم و زیاد میشد اما جالب توجه تو تمامی این هفته ها این بود که جنوا و ناپولی با هم می بردن ، با هم مساوی میکردن و با هم دیگه می باختن !!! این تصادف خیلی خیلی جالب بود تا اینکه بالاخره ناپولی از فرصت بوجود اومده استفاده کرد و تونست با برتری 1 - 0 مقابل لچه با 1 امتیاز بیشتر نسبت به جنوا به رده دوم جدول صعود کنه . 2 - قرار گرفتن اسپتزیا در رده نوزدهم جدول ؛ یه دلیل فوق العاده خطرناک برای یوونتوس اینه که بازیکنان اسپتزیا برای فرار از سقوط به سری ث با انگیزه ای صد چندان بازی خواهند کرد . تا الان سقوط کروتونه و پسکارا به سری ث قطعی شده و از بین دو تیم آرتزو و اسپتزیا ، یکی شون به دسته پایین تر سقوط خواهد کرد . الان آرتزو با داشتن 42 امتیاز پایین تر از اسپتزیای 43 امتیازی قرار داره . از طرفی در یه صورت ممکنه که غیر از این دو یه تیم دیگه به دسته پایین تر سقوط کنه . اونم به این صورته که اسپتزیا با پیروزی بر یووه ( که صد البته امیدوارم به وقوع نپیونده ) بتونه 46 امتیازی بشه و بقای خودش رو قطعی کنه ، آرتزو هم بازی خودش رو ببره و ورونا هم شکست بخوره . در این صورت و به دلیل اینکه در ایتالیا تفاضل گل ، بازی مستقیم و این سوسول بازیا بی معنیه بین دو تیم ( آرتزو و ورونا ) بازی رفت و برگشت گذاشته میشه و آرتزو در صورت پیروزی در مجموع بازیها میتونه به همراه اسپتزیا فصل بعد بازهم در سری ب دیده بشه ( چیزی که به نظر من فقط 10 درصد احتمال داره ) 3 - شکست در بازی قبل و تساوی در نیم فصل اول ؛ تیم اسپتزیا در بازی قبل و در خانه با حساب 2 - 1 از ترویزو شکست خورده . همچنین این تیم موفق شده که در نیم فصل اول یووه رو متوقف کنه . البته یوونتوس قراره که قهرمانی خودش رو در خونه خودش جشن بگیره اما ممکنه اسپتزیا برای فرار از شکست هم که شده خودش رو به آب و آتیش بزنه و چه بسا ممکنه که 3 امتیاز این بازی رو هم بگیره و جشن یووه و تیفوسی ها رو خراب کنه . با این تفاسیر من ترکیب احتمالی خودم رو : میرانته ، بومسانگ ، بیریندلی ، کیه لینی ، زبینا ، مارکیونی ، دی که لیه ، ندود ، جیانی کدا ، ترزگه و پالادینو میبینم . دل پیرو و بوفون احتمال بازی نکردنشون از دید من خیلی زیاده . از طرفی من جیووینکو ، مارکیزیو و زانتی رو هم کاندیداهای تعویض میدونم . در آخر هم فکر میکنم بازی 3 - 2 به نفع یووه تموم بشه .

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
و اين آخر سال تلخ و طاقت فرساي يووه در سري ب است و "بازگشتي به آينده" يك برد 5-0 رو آرزومنديم.

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
تمام فوتبال ایتالیا چشم به بازی حساس ناپولی و جنوا در هفته اخر دارد

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 20985 ارسال
واقعا هم دیدار بزرگی هست . دو تیم بزرگ تاریخ ایتالیا . من خیلی اینا رو دوست دارم

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
چطور مگه؟

تمام فوتبال ایتالیا چشم به بازی حساس ناپولی و جنوا در هفته اخر دارد

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
چون هر کی ببره مستقیم میره سری آ در غیر اینصورت میره پلی آف و راستی تو این بازی یوونتوس مربی رانیریه یا کورادینی

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
فکر میکنم کورادینی باشه

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

چون هر کی ببره مستقیم میره سری آ در غیر اینصورت میره پلی آف

و راستی تو این بازی یوونتوس مربی

رانیریه یا کورادینی

قرارداده رانیری از 1 جولای شروع میشه پس مسلما کورادینی

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
امیدوارم با یه بازی پر گل بیایم سری آ تا تیمای دیگه مخصوصا اینتر حساب کارشونو بکنن وبا گلزنی الکس جشن آقای گلیشو بر پا کنیم چه بهتر که هتریک باشه تا به تاریخ بپیونده چون فکر نکنم هیچ بازیکنی تا به حال در یه فصل سه بار هتریک کرده باشه راستی به یووه جام میدن ؟

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
سري آ هم جام نداره چه برسه به سري بي

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
توی این بازی که بدون شک مربی کورادینی هست ولی رانیری هم توی ورزشگاه حضور داره ولی امیدوارم این بازی اخر فصل رو با پیروزی به پایان برسانیم تا با خاطره ای خوش وداع کنیم

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
کد شبکه ای که بازی یووه رو پخش میکنه رو اگه دارین به من بدین رسیورم استاست 190 هستش

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
یکی از حاشیه این بازی حضور Guzman در تیم اسپتزیا ست.خودش تو مصاحبه با سایت یووه گفته که این بازی برای ما حکم مرگ و زندگی داره چون فقط در صورت برد شانس موندن در Serie B رو داریم و انجام این کار هم در المپیکو کار خیلی سختیه

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
گوژمان كه اول و آخرش فصل بعد توي سري آ هست.پس چرا براي نرفتن به سري سي جوش مي زنه؟؟؟

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی