پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

بازی رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا- یوونتوس ایتالیا 1-0 موناکو فرانسه

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
100 پاسخ برای این موضوع

Hamed-Bianconeri

Hamed-Bianconeri

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 244 ارسال

220Italy%20Soccer%20Champions%20League.J

نمیخوام کش بدم اما این عکس بد از برخورد هست وگرنه خطا قبل از خط بود ولی موراتا داخل محوطه خودشو زمین زد تو تصاویر تلویزیونی کاملا مشخص بود یکی از مزیتهای HD دیدن بازی بود درکل گفتم که فقط مهم بردن بود به قول محمد که بدست اومد 

• Escanor, Georgia , Pouya و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

458v_1_3.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6428 ارسال
  • LocationRasht

i#LaStoria

sckytncm2sqyyxcj7ohz.jpg

• AAG, juve's fan, MaMpIeRo و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ned : It's Done Your Grace , The Targaryens Are Gone ... i

Robert : Not All Of Them ! i

standing-jon-snow-game-of-thrones-m44shr

30aMak

30aMak

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 714 ارسال

نمیخوام کش بدم اما این عکس بد از برخورد هست وگرنه خطا قبل از خط بود ولی موراتا داخل محوطه خودشو زمین زد تو تصاویر تلویزیونی کاملا مشخص بود یکی از مزیتهای HD دیدن بازی بود درکل گفتم که فقط مهم بردن بود به قول محمد که بدست اومد 

درست ولی کارت قرمز داش چه پشت چه داخل محوطه

• Escanor, Georgia , I love juve و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

We believed we'd catch the rainbow, ride the wind to the sun, sail away on ships of wonder
But life's not a wheel, with chains made of steel
So bless me, come the dawn

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

همه چی رو گفتید جز پاس فوق العاده مارکیزیو . چقدر خوب توز رو دید و چه خوب توپ رو فرستاد . حیف که توز پاس داد به دروازبان

• AAG, eⁿzº, tifusi و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

چنتا موقعیت خوب رو از دست دادیم

ویدال بجز اون توپی که از دست داد در کل خوب وجنگنده بود

اورا خیلی خوب بود اما لیخت برعکسش خیلی ضعیف

پیرلو آماده نبود ولی باز هم کار خودش رو با اون پاس بلند کرد

موراتا بهتر از توز بود

نبود پوگبا به چشم میومد

مارکیزیو-کیلینی هم متوسط بودن

یخورده پاسهای اشتباهمون زیاد بود 

ولی با این برد برای بازی برگشت میتونیم راحت تر بازی کنیم چون زدن یک گل تقریبا منجر به صعودمون خواهد شد

• juve's fan, eⁿzº, Escanor و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال

آلگری: " شایسته ی برد بودیم"

allegri-monaco-crowd490epa.jpg

ماکس آلگری سرمربی تیم فوتبال یوونتوس معتقد است تیم یوونتوس شایسته ی برد در این دیدار بوده است.

آلگری در مصاحبه با اسکای اسپرت ایتالیا گفت:

" نتیجه ی خوبی است، به خاطر این که ما در چمن خانگی خودمان گلی دریافت نکردیم و این یک مزیت برای تیم است."

" در موناکو شرایط متفاوت خواهد بود، آن ها امروز اثبات کردند که چگونه به سرعت در دفاع سازماندهی می شوند و در حملات تکنیکی هستند."

" آن ها در 15 دقیقه ابتدایی بازی برای مشکل ایجاد کردند، چرا که ما به جای صبور بودن برای ارسال پاس مستقیم منتظر انتقال توپ بین خطوط بودیم."

پس از مصدومیت از ناحیه ساق پا، پیرلو شروع خوبی داشت، نظر شما چیست؟

" پیرلو 70 دقیقه در زمین به خوبی بازی کرد، با در نظر گرفتن این که او 50 روز از میادین دور بوده است عملکرد او بسیار فوق العاده بوده است. مدیریت و تنظیم بازی در این دیدارها تعیین کننده است و من به بازیکن با کیفیت بالایی احتیاج داشتم تا پاس ها را از فضاهای کوچک به عمق دفاع حریف ارسال کند و در حقیقت پاس بلند او در گرفتن پنالتی بسیار تعیین کننده بود."

نظرتان راجع به عملکرد توز چگونه است؟

" کارلوس توز برای شش روز از میادین دور بوده است و او به مانند روزهای عادی به طور کامل زیرک نبود."

با  تعویض بارزالی به جای پیرلو سیستم به 3-5-2 اتغییر دادید...

" برباتف برای موناکو به میدان آمده بود و می توانست در نبردهای هوایی برای ما مشکل ایجاد کند، به همین خاطر من ترجیح دادم بازیکنی فیزیکی تر و مدافع بهتری در دفاع داشته باشم. ما چندین موقعیت داشتیم که می توانست به شمار گل های ما بیفزاید، اما گاهی اوقات پاس ها و ضربات نهایی اشتباه به مقصد می رسند."

" به طور کلی من فکر می کنم شایسته ی این نتیجه بودیم. قطعاً این یک چهارم نهایی است و هر کسی که فکر کند ما می توانستیم بازی را 3-0 برنده شویم با خودش شوخی کرده است . آن ها قوی ترین دفاع را در لیگ قهرمانان و لیگ 1 فرانسه دارند."

بازی برگشت...

" من همواره خوشبین هستم، اما ما می دانیم که ما نیازمند گل زدن به موناکو برای صعود به دور بعد هستیم. بازی کردن مقابل موناکو سخت تر است، از طرف دیگر باز در مقابل دورتموند به خاطر سبک فوتبالشان آسان تر بود."

" موناکو به خوبی محدودیت های خود را می داند و برای همین برای متوقف کردن بازی حریف بازی می کند . این بدین معنی است که آن ها مدت بیش تری منتظر می مانند و پنج یا شش پاس اضافه تر می دهند تا شکافی در تیم حریف پیدا کنند."

فشار اطراف یوونتوس به خصوص در دقایق ابتدایی بازی مشهود بود...

"فشار زیاد اطراف تیم و بازی طبیعی بود، به ویژه هنگامی که ما تیم شایسته تری برای برد بودیم، اما خیلی عجول بودیم و به همین خاطر در پاس هایمان اشتباهات ساده ای داشتیم. در این حالت، شما برای انجام دادن بازی خودتان باید صبور و آرام باشید."

• AAG, juve's fan, Juventus FC و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال

بونوچی تو همون 20 دقیقه اول 3 بار از کاراسکو تو کورس جا موند 2 تاش تبدیل به موقعیت گل شدن دقیقا باید چیکار میکرد که بشه از انتقاد کردو بهش گیر داد لیخ همین طور بود تو دفاع فقط اورا خوب بود بقیه همه بد بودن

کاراسکو رو نمیدونم کیه اصن ، فقط میدونم بونوچی بهترین دفاعمون بود امشب ..
ولی بخاطر حرفی که زدی با موبایل هایلایت بازی رو دانلود کردم فقط برای اینکه نشون بدم دوست داری انتقاد کردن و زیر سوال بردن رو
امیدوارم بونوچی رو از تصاویر تشخیص بدی کدومه !!! چون نمیتنونم هایلایت کنم یا خط بکشم دورش همون که کچله شماره 19 داره ، اون کفش قرمزه کیلینیه

1
hkqe7iuko2aar75w6yx7.png

2v8phj9fmphnhjqacfltf.png

3
mtgom8zzofhlamyunbox.png

موقعیت دوم که بونوچی جا موند از زعم شما

1
t9xc9qo03pmldro1cm5r.png

2
pr1lpdignsq8bdgvjcur.png

3
لحظه شوت

zs177zuae3gbb80ajcc0.png

البته دوتا احتمال دیگه هم هست - یا من نمیدونم جاموندن از کورس چیه یا شما داشتی یه بازی دیگه میدیدی - شایدم بجز این دو موقعیت چندتا فرصت دیگه هم بوده تو 20 دقیقه اول که ورزش 3 هایلایتشو نذاشته باید شکایت کنم ازشون
  • Juventus FC, pezhman, Escanor و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
ولي من در كل راضي هستم.
جلوي دورتموند تو خونه با اينكه بهتر بازي كرديم نتيجه ي بدتري از اين گرفتيم. گل نخورديم و اين عاليه و توي فرانسه حذف نميشيم مگر اينكه با اختلاف بيشتر از دو گل ببازيم كه عمرا!!! موناكو به آرسنال با اون خط دفاع داغووونش و و كلي اشتباه مدافع ها ٣ تا زد اونوقت بياد به ما ٢ بزنه؟
آقا صعود قطعيه، فقط توز چرا انقدر بد بازي كرد؟ يكم مغرور شده به خودش! ويدال هم خيلي خوب نبود. بقيه متوسط بودن به جز بوفون كه نيازي به توضيح نداره! :1:
  • eⁿzº, Escanor, Georgia و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6428 ارسال
  • LocationRasht

11 نفر فیکس موناکو در بازی دیشب روی هم 185 بازی در ل.ق انجام دادن، در حالیکه پیرلو (103) و بوفون (83) روی هم رفته 186 بار در ل.ق به میدون رفتن... :1:

+ بوفون از 2013 و اسکار تا به امروز ، تا به حال گل بیرون محوطه جریمه نخورده...

خوب شد که گلمون مشکوک بود (خطا بیرون محوطه شروع و به داخل 18 هم کشیده شد) تا طرفداران سایر تیمهای ایتالیایی هم فرداهای دیگه حرفی برای گفتن بتونن داشته باشن.

هیشکی نیس بهشون بگه پس فینال 98 مقابل رئال چی؟ مگه گل میاتوویچ به ما آفساید نبود؟

5la5ntaemg6ey331tyij.jpg

• AAG, Juventus FC, sia10 و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ned : It's Done Your Grace , The Targaryens Are Gone ... i

Robert : Not All Of Them ! i

standing-jon-snow-game-of-thrones-m44shr

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

امار بازی

33038963247680576116.png

بهترین بازیکنان

19276807245276340924.png

پاس ها و مالکیت توپ

51018230417285108067.png

تکل ها

37065838156570647564.png

موناکو در طول بازی دیرار رو تعویض کرد و جاش سیلوا رو اورد و واقعا این پسر تکنیکی بود و خیلی خوب حمل توپ میکرد دیشب نیمه اول ضعف انالیز کادر الگری باعث شد موناکو کمی بهتر باشه اما نیمه دوم هوش الگری و عرض دادن به بازی باعث شد خیلی بهتر بشیم اما  یه خصوصیاتی تیم یووه پیدا کرده و اونیم اینه که با توز و موراتا بیشتر تیم به عمق میزنه و این خوبه اما دیدیم تیم موناکو نیمه اول این کار یووه رو بست و نیمه دوم با  بازی کردن در لی خط موراتا تونستیم دفاعشونو کمی بازتر کنیم . در کل تیم آقای ژاردیم بازیکنای پا به توپی داره و خیلی خوب حمل توپ میکردن و این ستاره شانسشون تو لیگ قهرمانانه و همه گل هاشون تو ضد حملست که فقط بوفون نذاشت این کار موناکو ثمر بخش باشه .

نکته بعدی بازی استثنایی اورا هست درسته نفوذ خیلی کمی با توجه به سنش داره و این رو هم از گل بازی تورینو درس گرفته ولی انصافا خیلی به جا دفاع میکنه امیدوارم اساموا برگرده دلم واسه نفوذاش تنگ شده این اورا خیلی خر شانسه بازی بهش نمیرسید اگر اساموا سالم بود

اما سردرگمی پریرا در بازی مشهود بود عدم تجربه و ضعف در توپ گیریش هرچند این بازی ها تجربش رو خیلی زیاد میکنه ولی پوگبا به معنای واقعی هافبکه و پریرا هنوز کامل نیست.

موناکو تو عمق ضعف داره قبل بازی هم اینو گفتم و از سمت چپ هم ضعف داره پس بونوچی و پیرلو تو بازی برگشت با توجه به جلو کشیدن موناکو نقش بسزایی رو دارن .

capture1_gp2v.jpg

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال

ابتدا تبریک بابت برد :53: 

موناکو ضعیفترین تیم حال حاضر در بین 8 تای اروپا؟؟؟حتما فقط یک شوخی هست!خیلی وقته دیگه از اون دوران صفر و یکی گذشته!اگر فقط نتایج چندسال اخیر لیگ قهرمانان و جام جهانی رو ببینید راحت متوجه میشید که شگفتی دیگه معناش رو از دست داده!کاستاریکا میاد و تو گروه مرگ جام جهانی حیثیت همه رو از بین میبره.دورتموند میاد و بعد از سالها دور بودن از اروپا با شایستگی میره فینال و اتلتییکوی ناشناخته سیمئونه میاد و همه رو درو میکنه....پس هی نیایم بگیم موناکو ضعیفترین تیم بود یا پورتو یا .....!

فقط کافی بود 10 دقیقه از بازی رو ببینیم تا بفهمیم اینجا هیچ چی شوخی نیست و نمیدونم چطور محمد میگه من نگرانی از صعود ندارم و همه چی تموم شده هست؟اینجا فقط لحظه ها حرف اول و آخر رو میزنند و تحمل فشار روانی.هممون دیدیم که اصلا اون اعتماد بنفسی که یووه در تقابل با فیورنتینا با وجود شکست 2-1 تو زمین خودش در مواجه با بزای برگشت از خودش نشون داد رو حتی 1/10 رو نداشتیم.دقیقا همون استرسی  و فشاری رو تحمل کردیم که جلو المپیاکو یا سالیان قبل جلو گالا یا شاختار  یا بنفیکا دیده بودیم.موناکو داشت دقیقا همون ضربه ای رو به ما میزد که به آرسنال زد و اگر اون هوشیاری بوفون نبود معلوم نبود به این تیمی که تو فاز دفاعی اگه بره میشه اتلتیکو مادرید چطور میشد گل زد.یووه موفق شد از این نبرد سخت جون سالم به در ببره و من این نتیجه گیری رو نسبت به بازیهای قبلیمون تو اروپا رو حاصل اشتباه نکردن بازیکنامون میدونم.به طور مثال فقط کافیه عملکرد بونوچی رو ببینید که امسال بی اشتباه بوده و پارسال اشتباهاتش جلو گالا تیم حذف کرد.بازیکنا عالی شدند از این لحاظ.ما قبلا هم تو دور گروهی بازی پرفشار برگشت جلو اتلتیکو و اینکه گل نخوریم رو تجربه کردیم و اون تمرین خوبی بود برا این شکل از دقایق بازی.

+امروز آلگری تو نقطه ای ایستاده که با کونته  و کاپلو هم مرز هست و اگه بتونه از این مرحله عبور کنه بنظرم اون 2 تا رو پشت سر گذاشته و بعد لیپی و تراپاتونی میره تا رتبه سوم مربی های برتر یووه رو تصاحب کنه ولی باید قدردان کونته و دستاوردش باشه.الگری واقعا تونست داشته های کونته رو ترقی ببخشه.اینکه میاد و دیشب تو حساسترین دقایق بازی با سوییچ کردن تیم به 2-5-3 کاملا موناکو رو خلع سلاح میکنه کاملا نشان از استفاده درست از ماحصل زحمات کونته داره.درواقع آلگری به خاطر نداشتن غرور و لجبازی و واقع بین بودن لایق این همه ستایش هست. :53:

• GioVanni Agnelli, Juventus FC, hadishs و 23 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

Hamed-Bianconeri

Hamed-Bianconeri

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 244 ارسال

کاراسکو رو نمیدونم کیه اصن ، فقط میدونم بونوچی بهترین دفاعمون بود امشب ..
ولی بخاطر حرفی که زدی با موبایل هایلایت بازی رو دانلود کردم فقط برای اینکه نشون بدم دوست داری انتقاد کردن و زیر سوال بردن رو
امیدوارم بونوچی رو از تصاویر تشخیص بدی کدومه !!! چون نمیتنونم هایلایت کنم یا خط بکشم دورش همون که کچله شماره 19 داره ، اون کفش قرمزه کیلینیه

1
hkqe7iuko2aar75w6yx7.png

2v8phj9fmphnhjqacfltf.png

3
mtgom8zzofhlamyunbox.png

موقعیت دوم که بونوچی جا موند از زعم شما

1
t9xc9qo03pmldro1cm5r.png

2
pr1lpdignsq8bdgvjcur.png

3
لحظه شوت

zs177zuae3gbb80ajcc0.png

البته دوتا احتمال دیگه هم هست - یا من نمیدونم جاموندن از کورس چیه یا شما داشتی یه بازی دیگه میدیدی - شایدم بجز این دو موقعیت چندتا فرصت دیگه هم بوده تو 20 دقیقه اول که ورزش 3 هایلایتشو نذاشته باید شکایت کنم ازشون

بردار شما چرا داری فکر میکنی من الکی دوست دارم انتقاد کنم این عسکها برای وقتی هست اقای بونچی زحمت کشیدن به بازیکن صاحب توپ رسیدن در حالی که بازیکن داره وارد محوطه جریمه میشه همین دقیقه 8.55 ببنید تو کورس چطور جا میمونه از کوندوگبیا یا کاراسکو چند متر جلوتر بود چند متر عقب افتاد همون توپ اومد تبدیل به پاس تو عرض شد حتی وقتی هم رسید نتونست به خوبی مهاجم رو پوشش بده و اگه جیجی نبود که الان ما ول معطل بودیم  موقیعت دوم به راحتی هر چه تمام تر طرف شوتش رو زد و طبق معمول بونوچی فقط یه پا دراز کرد شانش اوردیم بازم گل به خودی نزد موقیعت سومی که که میگم نیمه دوم هست وقتی برباتوف اومد تو زمین سر ضربه کرنر فقط خواهشا برید یار گیری بونوچی با برباتوف رو ببیند خنده تونن میگیره به خدا برباتوف راحت بلند شد قشنگ سرش رو زد و توپ هم با کمترین اختلاف ممکن بیرون رفت وقتی هم که برای کرنر میره جلوه اصلا برنمیگرده که چند بار ما سر این مسئله ضد حمله خوردیم ؟ دیگه ببخشید نکنه باید به خودمون گل بزنه تا بشه ازش انتقاد کرد؟ دیگه اینجا از کسی نمیشه انتقاد کرد هر حرفی میزنه یه قهرمان پیدا میشه میخواد بزنتت نکنه سند یووه چیزی به اسمته که من نمیدونم که انقدر شاکی میشی هان؟

از الگری انتقاد میکنیم میخوای بزنی از بونوچی انتقاد میکنیم میخوای بزنی در مورد ابدارچی فکر کنم حرف بزنم فکر کنم شما ناراحت بشی میگی خطا بیرون بوده یکی میگه جو الکی نده در حالی دیگه همه دیدن که خطا بیرون بوده کلا میخوای من حرف نزنم؟

در کل بنظرم نیمه اول تو دفاع خیلی بد بودیم بجز اورا که خوب بود ولی نیمه دوم بهتر شدیم تو دفاع وگرنه عملکرد دفاعی تیم تو این بازی اصلا جای دفاع نداشت حداقل تو نیمه اول دیگه از امتیازیی هم که WhoScored بهش داده مشخصه که به همراه لیخ ضعیف ترین بازیکناه خط دفاع بودن حالا دیگه اگه از نظرتون دیشب بونوچی بهتر از اورا یا دکتر بود دیگه من نمیتونم حرفی بزنم

• juve's fan, eⁿzº, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

458v_1_3.jpg

Vecchia Signora

Vecchia Signora

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 432 ارسال

اول از همه منم تبریک میگم این برد رو، اگر چه زیاد دلچسب نبود چون موقعیت های خیلی زیادی رو از دست دادیم راحت میتونستیم دوباره 3-0 بزنیم. فکر کنم تو تاپیک بازی با امپولی بود که گفتم تو محوطه جریمه بی نظم و بی دقتیم، این بازی از اون بازی هم فاجعه تر بود! یکی باید به بازیکنا و مخصوصا مهاجم ها بفهمونه که اینجا دیگه مراحل پایانی اروپا هست و جای سر به هوایی و از دست دادن تک به تک های 100% نیست، واقعا این موقعیت هایی که دیشب از دست دادیم خیلی رو مخ بودن، حالا فکر کنید از این مرحله به سلامت عبور کنیم اونوقت جلوی تیم های بزرگ اینقدر موقعیت گیرمون میاد؟ نه!

به هر حال حقمون برد بود و خوشحالم که آخرش گل رو زدیم، اورا عالی بود، هم تو حمله ها خوب اضافه می شد و هم  تو دفاع موثر بود یکی از بهترین های دیشب بود. ویدال هر چقدر هم که تو افت باشه ولی بازم از جون مایه میذاره و هر کاری میکنه که به تیم کمک کنه، همین جنگندگی و خستگی نا پذیریش باعث میشه که اینقدر دوستش داشته باشیم.

اما تاثیر گذار ترین مرد بازی به نظرم کاپیتان بود :8:  دوستان گفتنی ها رو دربارش گفتن و من فقط میخوام ازش تشکر کنم که نذاشت امید هامون نا امید بشه، واقعا نمیتونم به روزی فکر کنم که دیگه تو دروازمون نیست...

بازی برگشت خیلی حساسه، باید از اول با دفاع مطمئن و محکم وارد زمین بشیم و فقط روی ضد حمله ها به فکر گل زدن باشیم، البته اگه دوباره بازیکنا موقعیت ها رو از دست ندن :22:

• juve's fan, Escanor, Georgia و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

And even if I am crazy is cause you make me this way

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

حرکت تکنیکی دیرار جلو پیرلو

http://giant.gfycat....edAcaciarat.mp4

71778343221909592192.jpg

• Orphée, Juventus FC, tecra و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21224 ارسال

- تو این مرحله هیچ تیمی از پیش بازنده و یا برنده نیست، همه تیم ها حتما توانایی ها و شایستگی هایی داشتند که به اینجا رسیدند و دست کم گرفتنشون میتونه به قیمت حذف تموم بشه.

به جز دقایقی، در باقی زمان بازی تیم برتر زمین بودیم و به نظرم لیاقت این پیروزی رو هم داشتیم.

ویدال پنالتی رو "ویدال گونه" زد ! واقعا فوق العاده بود و مهارش غیر ممکن، به جز ویدال، به نظرم مارکیزیو، توز و موراتا هم روز خوبی رو داشتند و با تلاش و دوندگی خودشون همواره خطرناک و موثر ظاهر می شدند.

ضمن اینکه در خط دفاعی هم خوب بودیم، بخصوص اورا که روز به روز داره تحسین برانگیز تر از گذشته بازی میکنه.

برد 1-0 زیاد خوب نیست، ولی همین که گل نخوردیم اوضاع رو بهتر میکنه.

به بازی برگشت خوشبین هستم و به نظرم در موناکو راحت تر میتونیم فوتبال بازی کنیم.

• Juventus FC, MaMpIeRo, Escanor و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال

بردار شما چرا داری فکر میکنی من الکی دوست دارم انتقاد کنم این عسکها برای وقتی هست اقای بونچی زحمت کشیدن به بازیکن صاحب توپ رسیدن در حالی که بازیکن داره وارد محوطه جریمه میشه همین دقیقه 8.55 ببنید تو کورس چطور جا میمونه از کوندوگبیا یا کاراسکو چند متر جلوتر بود چند متر عقب افتاد همون توپ اومد تبدیل به پاس تو عرض شد حتی وقتی هم رسید نتونست به خوبی مهاجم رو پوشش بده و اگه جیجی نبود که الان ما ول معطل بودیم موقیعت دوم به راحتی هر چه تمام تر طرف شوتش رو زد و طبق معمول بونوچی فقط یه پا دراز کرد شانش اوردیم بازم گل به خودی نزد موقیعت سومی که که میگم نیمه دوم هست وقتی برباتوف اومد تو زمین سر ضربه کرنر فقط خواهشا برید یار گیری بونوچی با برباتوف رو ببیند خنده تونن میگیره به خدا برباتوف راحت بلند شد قشنگ سرش رو زد و توپ هم با کمترین اختلاف ممکن بیرون رفت وقتی هم که برای کرنر میره جلوه اصلا برنمیگرده که چند بار ما سر این مسئله ضد حمله خوردیم ؟ دیگه ببخشید نکنه باید به خودمون گل بزنه تا بشه ازش انتقاد کرد؟ دیگه اینجا از کسی نمیشه انتقاد کرد هر حرفی میزنه یه قهرمان پیدا میشه میخواد بزنتت نکنه سند یووه چیزی به اسمته که من نمیدونم که انقدر شاکی میشی هان؟
از الگری انتقاد میکنیم میخوای بزنی از بونوچی انتقاد میکنیم میخوای بزنی در مورد ابدارچی فکر کنم حرف بزنم فکر کنم شما ناراحت بشی میگی خطا بیرون بوده یکی میگه جو الکی نده در حالی دیگه همه دیدن که خطا بیرون بوده کلا میخوای من حرف نزنم؟

در کل بنظرم نیمه اول تو دفاع خیلی بد بودیم بجز اورا که خوب بود ولی نیمه دوم بهتر شدیم تو دفاع وگرنه عملکرد دفاعی تیم تو این بازی اصلا جای دفاع نداشت حداقل تو نیمه اول دیگه از امتیازیی هم که WhoScored بهش داده مشخصه که به همراه لیخ ضعیف ترین بازیکناه خط دفاع بودن حالا دیگه اگه از نظرتون دیشب بونوچی بهتر از اورا یا دکتر بود دیگه من نمیتونم حرفی بزنم

باشه هرجور خودت دوست داری

8:54
تقریبا یک قدم از بازیکن مقابل عقبه
e6pd5l1xfna8nkgw0ulm.png

8:55
فاصله اش با بازیکن صاحب توپ ثابته
4asy0eanh2vbj5mhdiwt.png

8:56
فاصله اش هنوزم یک قدمه
cgzrol5zjmhe15j43f5b.png

واقعا معنیه جا موندن چیه؟ دوست دارم ی نفر بجز من و تو بی طرف نظر بده
واقعا شاید من نمیدونم معنی جا موندن رو!! اوسین بولت نیست سرعت یه مدافع با این فیزیک باید چقد باشه؟ با سرعت یک مهاجم برابره ضمن اینکه زاویه رو هم بست براش با مسیر حرکتش

وقتی که رسید خوب پوشش نداد؟؟ میخواست چیکار کنه دقیقا که نکرد؟

موقعیت دوم : فقط طبق معمول پاشو دراز کرد؟؟ یبار دیگه عکسو ببین یبار دیگه فیلمو ببین! تو با کسی ک میخواد شوت بزنه 2 3 متر فاصله داری، دقیقا بهم بگو بجز اینکه پاتو دراز کنی چیکار میکنی؟؟

t9xc9qo03pmldro1cm5r.png

گزینه 1 سیگار میکشی؟
2 دستاتم باز میکنی !
3 ماله و ملات و سیمان میاری جلوش دیوار میکشی
4 هر سه گزینه

بهت پیشنهاد میکنم بازی های یوونتوس رو نگاه نکنی بعد هر بازی بری تو هواسکورد چک کنی
همه دیدیم بهترین بازیکن دیشب کی بود !ولی ویدال انتخاب شد
همه دیدیم کیلینی توپ لو داد یکی دوبار و همین بونوچی خودشو جر داد فرستاد کرنر
بیشتر از بیانکونری دات آی آر هواسکورد دات کام رو بهت پیشنهاد میکنم

اولا که هرکس اختیار خودشو داره شما میتونی حتی از بوفونم انتقاد کنی بگی موهاش خوشگل نبود و یا کفشش چرا آبی بود مثلا چرا..... و هیچکس از جمله من نمیتونه تعیین تکلیف کنه واست بگه که چی بگی چی نگی اختیارت دست خودته مطمئنا بنده با شما وجه اشتراکی ندارم و قصد زدنتو هم ندارم :24: نظر من با سیاه کاری های شما نسبت به کسی عوض نمیشه بنده هم مخلص و چاکر خانه زاد بونوچی یا فرد دیگه ای نیستم از لئوناردو هم مستمری و حقوق نمیگیرم ازش تعریف کنم ! فقط بر دو مسئله واقف ام اینکه باید نقد بی طرف باشه و برای هر بازی جدا صورت بگیره یعنی ذهنیت قبلی تو به بونوچی باعث نشه بد بگی ازش همه اونایی ک حداقل 5 6 ماهه پست های منو از اول فصل میخونن میدونن بنده منتقد سرسخت پریرا و موراتا و حتی اورا بودم! چون بد بودن کسی نمیتونه کتمانش کنه
ضمن اینکه دیدیم چندبار از عملکرد این سه بازیکن بعضا تشکر کردم و نکات مثبتش یادآوری کردم پس باید بازی به بازی نقد کرد کاری ندارم لیخت چقد کمک کرده این سالها راجبه بازی دیشب شاید بدترین بازیکنمون بود
اما دومین نکته ای که فکر میکنم بهش خوب اهمیت میدم اینه که فکر میکنم بونوچی، فقط بونوچیه!! لبران جیمز نیست 2 متر بپره و اوسین بولت نیست سرعتش اندازه فراری باشه و ارنولدم نیست تنه بزنه برباتف و 30 40 متر پرت کنه
مگه فیلم هندیه حاجی؟؟

نکته اخر اینکه درست حدس زدی من بابام اخیرا 35% سهام باشگاه رو خریده از انیلی فعلا بخاطر مسائلی رسانه ای نشده، واقعا هیچکس رو توی فروم ندیدم به اندازه شما شانتاژ و فرافکنی بکنه ترجیح میدم در کمال ارامش پست هاتو نخونم it mean diverting
انتقاد درسته ولی سیاه نمایی ، نه
میذارم به حساب اینکه کلاس کاریت اینه کلا گیر بدی

این انتظاری که از بازیکنا داری احتمالا انیمیشن زیاد میبینی چمیدونم ben10 و اسپایدر من بوفونم باید با تارهایی که از دستش در میاد توپارو بگیره صد البته برای همچین شخصی برد 1-0 قانع کننده نیست شرمنده که همه بازی هارو 600-0 نمیبریم
راستی میریم نیمه نهایی البته از تیم چهارم لیگ چرت فرانسه رد میشیم، این ها هیچ ارزشی به کار الگری اضافه نمیکنه LOL
منم دوست دارم یوونتوس آرمانی باشه و همرو تار و مار کنه منتها جنسم اینقد خوب نیست زیاد نمیتونم توهم بزنم اخرین پستم بود من دوستت دارم :11:
  • pezhman, Georgia , ace of glass و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

AAG

AAG

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 ارسال
  • Locationتهران

بابت برد تبریک میگم :53:

آقا با دلها چه میکنه #1 ...  :8:  :worship:

ولی ... شخصا وقتی بازی موناکو و آرسنال از 180 دقیقه حدود 100-120 دقیقه رو دیدم نگرانی بابت این بازی نداشتم بعد بازی دیشبم راستش اصلا از عملکرد تیم راضی نبودم. این موناکو از طرف کادر فنی و بازیکنا و هوادارا زیادی جدی گرفته شده ... درسته اینجا اروپاست و نباید غفلت کرد. ولی وقتی یه قرعه مناسب هم بهت میخوره و رویای 3 گانه داری جایز نیس! بخوای با ترس و لرز بازی کنی ... پس بوفون پیرلو توز ویدال کیلینی و... برا چی ان؟کم بازیکن باتجربه تو تیم نیس.

موناکو تو مرجله گروهی تو خارج از خونه با زنیت 0-0 کرد از بنفیکا 1-0 باخت و لورکوزن رو 1-0 برد ... تو خونه خودش 1-0 لورکوزن رو برد با بنفیکا 0-0 کرد و زنیت رو 2-0 برد. تو گروهی درسته فقط یه گل خورد ولی نه بنفیکا نه لورکوزن نه زنیت اون تیمی نبودن که بخوان برای موناکو که تدافعی بازی میکنه و اونا هم قدرت هجومی قابل توجهی ندارن دردسر ساز باشن. پس کلا نتایج گروهیش قابل بحث نیس ...

بازی با آرسنالم همونطور که امیر و سپهر گفتن با خوش شانسی به اینجا رسید و اگه حماقتهای ژیرود نبود الان کسی از موناکو و دفاعش حرفی نمیزد ( اینم در نظر بگیرین که آرسنال چند سالی هست که به همین شکل حذف میشه و دلیل این باخت به موناکو هم فقط خودشون بودن نه قدرت دفاعی و ضد حمله های موناکو) ... موناکو تو گروهی تو 6 بازی 1 گل خورد ولی جلو یه تیم بزرگتر تو دو بازی 3 تا. 

موناکو اون تیمی نیس که بخوایم جلوش با ترس بازی کنیم. یووه از نظر دروازه بان دفاع هافبک حمله یه لول بالاتر از آرسناله. شخصا هیچ دلیل قانع کننده ای برای صعود به جمع 4 تیم نمیبینم. اگه بازیکنا و کادر فنی بخوان تو بازی برگشت با همچین تیمی با ترس و استرس بازی کنن و توانایی خودشون رو دست کم بگیرن پس همون بهتر که به رویای 3 گانه فکرم نکنن.

بنیامین هم در مورد کنته و آلگری به حق اشاره کرد... البته هنوز کار داره تا بخواد به رده سوم برسه :3:... بهترم هست بچه ها از این دو دستگی بیان بیرون... بدون شک یوونتوس فعلی بدون کنته و آلگری یوونتوس فعلی نبود...

نگرانی من از بازی شنبه اس ... از این جهت که نمیخوام تیم دیگه ای حتی ذره ای به اسکودتو امیدوار بشه

• J U V E N T I N I, juve's fan, sia10 و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

خیلی خیلی خوشحالم که بنیامین عزیز :53:  رو دوباره توی فروم میبینم :thank:

فقط کافی بود 10 دقیقه از بازی رو ببینیم تا بفهمیم اینجا هیچ چی شوخی نیست و نمیدونم چطور محمد میگه من نگرانی از صعود ندارم و همه چی تموم شده هست؟ا

در این مورد فقط من توضیح بدم.

قبل از بازی چندین بار گفته شد (تقریبا همه ی دوستان اذعان کردن) که بازی مالکانه و هجومی ما مصادف میشه با خوردن به در بسته و در مقابل ضدحملات خطرناک موناکو.

بین دو نیمه هم عاجزانه از آلگری خواستم این شیوه ی بازی رو عوض کنه و دست از هجوم همه جانبه برداره و تمرکزش رو ببره روی دفاع و ضد حمله.حالا اینکه موناکو خودش تمایلی به حفظ توپ و جلو کشیدن نداشت بحث دیگه ای هست که برمیگرده به شرایط میزبانی ما و تصمیمات مربی اونها.

اما بعد از گلی که زدیم بازم اون تیم زهردار و خطرناک جلوی ما بود؟ موناکو تا لحظه ای که ما نیاز به گل زدن داشتیم تیم خطرناکی بود، مسئله ای که قبل بازی بارها گفته شد، اما بعد از گل خوردن و عقب کشیدن ما، حتی یک موقعیت هم نتونستن خلق کنن. یعنی ترکیبی از دفاع مستحکم ما و ضعف خط حمله ی اونا باعث شد که نتونن به دروازه ی ما نزدیک بشن.

بازی برگشت هم تکلیفش مشخصه.موناکو تحت هر شرایطی باید هجومی بازی کنه و تمام تمرکزش رو بزاره روی نقطه ضعفش یعنی حمله کردن که با نقطه قوت ما یعنی دفاع مواجه میشه (البته قدرت خط دفاع ما فقط زمانی خودشو نشون میده که کامل متمرکز بشیم روی دفاع کردن، وگرنه وقتی هجومی بازی میکنیم دفاعمون شدیدا شکننده ست و ضدحمله خورش ملسه :1: ).

این شرایطی که گفتم ایجاب میکنه از همین الان جشن بگیرم واسه صعود به نیمه نهایی :yes1: ، البته قبلا هم گفتم که غیرحرفه ای و عجولانه ست ولی با این شرایط من شک ندارم بابت صعود

• AAG, sinazzz, Escanor و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

نمی دونم کسی این عکسو گذاشته یا نه

عالیه :8: :6: :worship:

s5hb683uosips623sq38.jpg

• GioVanni Agnelli, AAG, Juventus FC و 19 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

#fiuuuuuuuuuuuuu

عجب بازی ای بود.

چرا این موناکویی ها بوی گل میدادن :1:  هر دقیقه انتظارش میرفت گل رو بخوریم :22:

اگه خورده بودیم همینجا حذف میشدیم.

البته تا خدای تورین تو دروازه هست مشکلی از این بابت نیست :8:

فقط یک نکته رو بگم ، اصلا خدا پشت 18 بود ، خب باید اخراج میشد دیگه :22:  این موناکو اگر 10 نفره میشد که به جای 1-0 باید 3-0 میرفت خونش :33:

به نظر من نه تنها داور اینجا به ضرر یووه سوت زد بلکه باید موناکویی ها هم کلاشونو بندازن بالا

چون خطا تو اون فاصله برای پیرلو فرقی با پنالتی نداشت :nish:

• Escanor, Georgia , Massimiliano Allegri و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی