پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

بازی برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا - دورتموند آلمان (1)0-3(5) یوونتوس ایتالیا

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
196 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: بازی برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا - دورتموند آلمان (1)0-3(5) یوونتوس ایتالیا (42 کاربر رای داده است)

پیش بینی میکنید یووه با چه چیدمانی بازی را آغاز کند؟

1. 3-5-2 (11 رای [26.19%])

درصد آرا: 26.19%

2. 4-3-1-2 (31 رای [73.81%])

درصد آرا: 73.81%

رای مهمانان نمی توانند رای دهند

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

هر مربی که تو یوونتوس بوده یک بازی بهترین بازی اون مربی بوده ! بهترین بازی یوونتوس آلگری بازی برگشت با دورتموند در وستفالن بود !

چقدر خوب بودیم دورتموند اصلا موقعیت نداشت چند تا توپ تو چارچوب بوفون اومد ؟ ما 3 تا زدیم 2 تا هم نزدیم کاری که بازی رفت دقیقا میتونستیم همین تعداد گل بزنیم و صعود کنیم خوب  دفاع کردیم و گل زود هنگام توز دورتموند فلج کرد چیکار میتونستند بکنند ؟ از این دفاع یوونتوس رد بشن جدا نمیشه رد شد ! پریرا و باز هم حرکات انفجاری موراتا دو تا موقعیت داشت که نزد و بالاخره پاس فوق العاده مارکیزیو و حرکات زیبای توز و گل موراتا ! بهترین زوج یوونتوس. خیلی خوب کار کردیم هم در دفاع هم خمله نیمه دوم قشنگ از زیر فشار دورتموند اومدیم بیرون با حملات متعدد و یک ضد حمله خوردیم که بارتزالی فوق العاده گرفت !

پاتریس اورا از خوب های امشب بود علارغم چیزی که سابق میدیدم تجربه در کنار کار تیمی واقعا اثر داشت یوونتوس خیلی بی استرس بازی میکرد ولی دورتموند از دقیقه اول استرس داشت و نتیجه رو هم دید ! مارکیزیو همه فوق العاده بودن 5 تا کارت زردی داشتیم که اگر کارت میگرفتن کار خیلی مشکل میشد اما بازی رفت 1/4 اگر کارت بگیرن اوضاع خیلی برای ما سخت خواهد شد ! مخصوصا اگر اون یک نفر آلوارو موراتا باشه !

• Orphée, juve's fan, MaMpIeRo و 20 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

71312052046200342812.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6439 ارسال
  • LocationRasht

میشه همیشه بمونی ؟! نمیدونم واقعا در توصیف عملکرد امشبت چی میتونم بگم تا حق مطلبو ادا کنه ، اصلا در چهارچوبهای زبانی و فنی میگنجه ؟! :| سعی میکنم فقط سکوت کنم و لذت ببرم ...

d67cbf18804fdd25276caaf47f988db52b756e55

thumb_0970615f835980cf0bc08470b9e9aeb259  thumb_3edac2b2208fcbd8e442eb7e0c6786aef2  thumb_61af65d050d8ea9a5eefe5c6384d2eadb8

thumb_24c3987c89b96209396e5c8ec9a80ddbb7  thumb_6197baea07eb4a78c66c775e6eae8bda32  thumb_173c4949a1a56be0563ec0cc147299daca

• juve's fan, Principino, MaMpIeRo و 20 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ned : It's Done Your Grace , The Targaryens Are Gone ... i

Robert : Not All Of Them ! i

standing-jon-snow-game-of-thrones-m44shr

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

من که از اولش هم میدونستم میبریم با اقتدار !  :nish:

اقا همه چی خوب بود ، استراتژی الگری هم برای این دو بازی فوق العاده بود ! امیدوارم برای جفت بازی بعد هم استراتژی مناسبی مثل این بازی داشته باشه ، البته امیدوارم قرعه داغونی بهمون نخوره ! 

امیدوارم پوگبا چیزیش نشده باشه !

• juve's fan, MaMpIeRo, eⁿzº و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

jadoogar

jadoogar

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 10 ارسال

خدایا ممنون :77:

بهترین عیدی ممکن رو گرفتیم

این آلگری انگار حرفای زیادی واسه گفتن داره تو اروپا ... !

یه دفاع یوونتوسی کردم بعد مدت ها

برای فتح اروپا به امثال توز نیاز داریم ، اینا میتونن تفاوت ایجاد کنن

خدایا از همه فوتبال فقط یه قهرمانی اروپا واسه کاپیتان بوفون میخوام و دیگر هیچ ... :8:

• eⁿzº, alijuve, alireza.de710 و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

yqp7s6rfn00yp8rr7x2w.jpg

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال

شاید گفتن این حرف کمی اغراق آمیز به نظر بیاد ولی این بازی برای من بهترین بازی یووه بعد از کالچو پولی بوده 
بی نقص با برنامه و کاملا هدف دار نبود پیرلو و مصدومیت اپتدای پوگبا میتونست کاملا تیم رو نابود کنه ولی تیم اصلا انگار نه انگار 
الگری اصلا اهل داد و بیداد و هیاهوی بی مورد نبوده تو این مدت و اتفاقا همین به تیم کمک میکنه که تمرکز بیشتر داشته باشه 
تقریبا تو این بازی حتی یه موقعیت 50% هم به دورتموند ندادیم و در عوض میتونستیم به راحتی چند گل دیگه هم بزنیم
شاید دورتموند اون تیم دو فصل پیش نباشه ولی بدون شک از همه تیمهای سری آ در این چهار ساله قوی تر بوده و بردن تو وستفالن مار هر تیمی نیست
خشحالم از این پیروزی امیدوارم دور بعدی هم شانس باهامون یار باشه و با یه قرعه خوب بتونیم بریم به سمی فینال چون به نظر من این یووه هنوز توان بردن بارسا رئال و بایرن رو نداره مخصوصا تو مرحله یک چهارم امیدوارم موناکو یا پورتو و حتی اتلتیکو حریف بعدی ما باشن 

• MaMpIeRo, eⁿzº, alijuve و 18 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

06974274285927411678.jpg

تو حتی توی این شرایط هم ...

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

لئوناردو بونوچی 

" ما به اینجا با شناخت کامل آمدیم، بدون ترس از دورتموند و با برتری ذهنی نسبت به حریف "

" با سیستم 2-5-3 ای که داشتیم در نیمه دوم کمی از نظر بدنی افت کردیم اما می توانستیم بازی هم یک گل بیشتر بثمر برسانیم "

بوفون شب آرامی داشت ..

" بله، رقابت فوق العاده ای بود . حرکت بدون توپ و رو به جلو در فضاها با توجه به اینکه می دانستیم آن ها این فضا را در اختیار می گذارند. باید گفت که همه چیز خوب پیش رفت و این یک قدم بزرگ در بلوغ تیمی ما بود "

در حال رسیدن به اهداف ...

" هنوز هیچ چیزی بدست نیامده اگرچه بازی در مرحله یک چهارم نهایی زیبا خواهد بود . هر حریفی که مقابل ما قرار بگیرد بسیار قدرتمند خواهد بود اما ما بدون ترس و آماده هستیم "

• juve's fan, MaMpIeRo, eⁿzº و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال

دیدن ماتری چقد خوب بود !!!

یاد بازی با سلتیــک افتادم .

مرسی که امشب رو واسم عالی تموم کردید

• eⁿzº, Soheil Bianconeri, Escanor و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

8

Claudio

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1393 ارسال
  • Locationقزوین

برد به سبک لیپی ......................

گل به سبک الکس .....................

کلین شیت به سبک کاتاناچیو .........

خوشحالی به سبک بوفون .............

صعود به سبک یووه ..................

خدایا شکرت عیدی از این بهتر نمی شد

• GioVanni Agnelli, MaMpIeRo, eⁿzº و 19 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

adp.jpg

یووه ای

یووه ای

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 275 ارسال

خب تبریک به همه بابت صعود مقتدرانه به مرحله ی بعد ولی نباید به خاطر این نتیجه مغرور بشویم دورتموند حریف خیی خوبی برای ما محسوب نمیشد.

• GioVanni Agnelli, MaMpIeRo, El rey leon و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اندکی صبر، سحر نزدیک است

به زیبایی یک رویا.....

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

شانس داشته باشیم قرعه ی خوب بهمون بخوره با پورتو یا موناکو بیفتیم بریم نیمه نهایی

فقط به بایرن نخوریم 

تیمهای اسپانیایی و پاریسن ژرمن قابل تحملترن

• juve's fan, Soheil Bianconeri, Escanor و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ERF_JU

ERF_JU

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 610 ارسال
  • LocationUrmia

ینی بهترین شب امسالم رو در حال گذروندن هستم ، بهتر از این نمیشد! واقعا نمیشد

خیلی خوب بودیم خیلییییییییی انتظار این چنین بازی رو قبل از بازی اصلا نداشتم و قک میکنم هیچکدوم نداشتیم...گل اولو ندیدم حیف :fp:  کنترل افتاده بود دست پدر گرامی و هر چی نشستم که بده بزنم شبکه ورزش دیدم اینبار انگار برخلاف همیشه قصد نداره از فیلمش دس بکشه همونجوری نشستم 3 دقیقه بعد طاقتم طاق شد اومدن از نت ببینم تا صفحه لود شد دیدم عدد 1 جلو تو نتیجه درج شده یه لجطه قلبم اومد دهنم فک کردن همون کابوس بازی با بایر اومده سراغمون و گلو خوردیم همون اول ولی دیدم یووه جلعه ینی نمیدونستم چیکار کنم شوکه شدم بودم عین مونگولا داشتم میخندیدم فقط :1: 

ینی توز عالی و فراتر از عالی بود تو این بازی یاد پیراهن های شماره 10 یووه رو زنده کرد و نشون داد لیاقت این شماره و پیرهن پرافتخارو داره بلا شک خیلی خوبه که تو تیم داریمش عاشقشم امیدوارم حداقل 2 سال دیگه بمونه که میدونیم همه کیفیتشو میتونه حفط کنه و همچنان موثر باشه برامون....ویدال بی نقصصصصص بود فک کنم بهترین بازی این فصلشو انجام داد خیلی دونده و جنگنده خیلی عالی نذاشت نفس بکشن زنبورا دوباره برگشته ویدالمون این ینی خوشحالی!....مارکیزیو فوق العاده بود پاسهای عالیش قطع توپاش شرکت در دفاع و حمله ینی بی نطیر بود نذاشت جای خالی استاد حس بشه از بهترین بازیاش بود این بازی چه پاسی داد تو گل دوم :8:

همه تیم عالی بودن از معدود بازیایی بود که کل تیم یکدست و بی نطیر تموم وظایفشونو مو به مو تک به تک انجام دادن بی نهایت خوشحالم :worship: ....اورا عالی لیخت عالی بونو و دکتر بدون نقص :77:  موراتا عالی پریرا عالی

و در آخر عشقم سوپر جیجی که بی نطیر بود تو یه صحنه اومد عالی پشت دفا رو جم کرد بیرون محوطه تو نیمه دومم که عالی دفع کرد ضربه سر یکی از زنبورا رو که ادامش شد گل شوم و بی نظیر توز :worship:  و تونست کلین شیت شیرینی داشته باشه بعد مدتها اونم تو چه ورزشگاهی :8:

چقدر عجیب خوب بودیم امشب...

اصلاً فکر نمیکردم دورتموند رو اینقدر خوب و مسلط زمینگیر کنیم؛ رُک و پوست کنده، خوشبین ترین هوادار یووه هم پیش بینی همچین نتیجه ای رو نداشت. همه چیز منظم، همه چیز با برنامه، همه چیز خوب، همه چیز سر جاش... واقعاً از تک تک بازیکن ها و کادر فنی یووه امشب بی نهایت ممنونم. چقدر قشنگ دفتر 93 رو بستن برای ما. چقدر خوب بودیم امشب. از زمین و زمان امشب متشکرم. 

وقتی تیم شما توی دقیقه 3 گل میزنه، اون هم در شرایطی که تو همون 120 و چند ثانیه قبلش حمله کرده بوده و موقعیت گل داشته، این معنی رو میده که نه برای تساوی و حفظ نتیجه، که برای پیروزی بازی میکنید. اون گل دقیقه 3، برای دورتموندی ها حکم سطل آب یخ رو داشت.یعنی مطئنم دورتموندی ها حاضر بودن دقیقه 93 برتری 1-0 رو با مساوی 1-1 عوض کنن ولی اون موقع از بازی گل نخورن. دورتموند بعد از اون گل خیلی سراسیمه شد و قشنگ روی همون روالی بازی کرد که یووه میخواست. بازی پرشتاب، با تفکر پایین و ضرب آهنگ بالا. مصدومیت پوگبا هم دیدید که خللی توی روند تیم ایجاد نکرد و با وجود این که زودتر از موعد مقرر سیستم یووه عوض شد ولی ریتم بازی حتی برای 30 ثانیه از دستمون خارج نشد. به قدری منطقی و خوب بودیم نیمه اول که بوفون حتی یک بار هم دراز کش توپ رو نگرفت. 

نیمه دوم هم طبق انتظارات دورتموند اومد که از آبروش دفاع کنه و حداقل مساوی کنه اما هر ثانیه ای که میگذشت ویدال با حرکات کشنده و دوندگی بی امانش، ریتم تیم رو به خوبی تنظیم میکرد و مارکیزیو هم با دست گرفتن نبض بازیسازی ، ضد حملات رو طرح ریزی میکرد. همین دو نفر باعث شدن از دقیقه 60 کلوپ کاملاً ناامید بشه و با دو تا تعویض چشم بسته، دست به بازی انتحاری بزنه. همون چیزی که ماکس انتظارش رو میکشید... از لحظه ورود بلاژیکوفسکی و راموس، آتیش بازی بونوچی، کیه لینی و مارکیزیو رسماً کلید خورد و این سه نفر [به خصوص مارکیزیو] با کمتر شدن فشار پرس هافبک های دورتموند آزادی عمل بیشتری پیدا کردن و با ارسال انواع و اقسام پاس، تیم رو هر زمانی که اراده میکردن، به جلو میبردن. نتیجه تعویض های اشتباه کلوپ شد دو تا ضد حمله وحشتناک که موراتا خرابشون کرد و بعد از اون دو گل فوق العاده زیبا و تیمی به فاصله کمتر از ده دقیقه... دیگه وقتی دقیقه 70 تیمی گل دوم رو میخوره، چیزی برای از دست دادن نداره و اون انتحاری بازی کردنشون بیشتر کار دستشون داد و گل سوم رو هم به زیبایی هر چه تمام تر خوردن...

خیلی خیلی از تک تک اعضای تیم متشکرم امشب! از آلگری که ذره ای استرس نداشت و کارش رو درست انجام داد! از جیجی که رهبر واقعی بود! از بونوچی و کیه لینی که تمام طول بازی رو با تمرکز بالا و تعصب بازی کردن [تو رو خدا همیشه همینطوری باشید. :pray 1: ] ! از اورا، واااای که چی شده این عمو پت... چقدر خوبی تو!  :worship:  از بارتزالی که وقتی اومد تو زمین دورتموند رسماً 10 نفره شد! از لیخت که بی امون مثل همیشه دویید! از ویدال که شد همون جنگجویی که ما میشناختیم! از مارکیزیو که امشب مرکز زمین و نبض تیم در اختیارش بود! از پوگبا که تا وقتی توی زمین بود با آبروی سوکراتیس و گوندوغان بازی میکرد! از پریرا که قدر پیرهن تنش رو میدونه! از توز، از توز، از توز که نابغه ی تیم ماس! از موراتا که سر پایین بودنش کلافه ام میکنه ولی باز هم کارش رو میکنه... و در نهایت از مازیچ عزیز که اعتقادی به کارت نداره.  :1:

این هم پیش بینی این حقیر در دقیقه 51 بازی! :1: باشد که ایمان بیاورید.  :1:

92485081211386678435_thumb.jpg

امیر چیش بینی منو میدید چی میگفتی :21:  تو بین دو نیمه با دوستای واتساپی داشتیم صحبت میکردیم من گفتم این نیمه یه گلم رو ضد حمله میزنیم اول بعد دیگه دورتی ها به آب و آتیش کیرنن و احساسی و این حرفا و یه گل دیگم رو این غفلت باز بشون میزنیم و بازی 3-0 میشه گفتم منتظر این نتیجه بمونبن :21:  سجاد میتونه تایید کنه صجبتم رو حوصله اسکرین گرفتن ندارم خدایی به نوستراعرفانوس ایمان بیاورید که صلاح کار شما در اینست :nish:

• juve's fan, eⁿzº, Soheil Bianconeri و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
تصویر
________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Proud_of_Ju#

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6439 ارسال
  • LocationRasht

ایکاش امثال این رو بیشتر تو لیگ خودمون میدیدیم ... یه تار موی گندیده ت شرف داره به کل این فوتبال آشغال ایتالیا ، کلوپ !! باختی ... اما مثه یه مرد ...

Klopp: "If the other team is better, it’s easy to accept defeat. Tonight we lost to a much better team." i

d196a3c4d6cedd27b0d3d8fe704a3212ed4695ad

بجز این ، آخر بازی اومد و به تک تک بازیکنای یووه تبریک گفت ، اونم با لبخند ...

این عکس رو هم ماکس نروتزی ، خبرنگار لااستامپا گرفته ... کلوپ ، تنها در حال قدم به سمت خونه ، از "وستفالن" !!!

a4d7626a5b38c09155e68cfad89060ffe89086c7

• GioVanni Agnelli, juve's fan, Mohammad-SS و 21 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ned : It's Done Your Grace , The Targaryens Are Gone ... i

Robert : Not All Of Them ! i

standing-jon-snow-game-of-thrones-m44shr

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

آلگری

" بازی فوق العاده ای انجام دادیم و کاملا شایستگی این نتیجه را داشتیم. در خانه حریف بازی کردن آسان نبود و دورتموند برای پیروزی در این دیدار به میدان آمده بود اما ما با بازی عالی که انجام دادیم توانستیم با شایستگی به مرحله بعدی صعود کنیم "

" تیم یوونتوس امروز فوق العاده بود و فکر می کنم که نمایش بی نقصی داشتیم، اگرچه حریف فشار زیادی بر روی دروازه ما آورد اما ما هم موقعیت های زیادی داشتیم و در مجموع فرصت های بیشتر و خطرناک تری را در خانه دورتموند ایجاد کردیم "

" توازن زیادی در تمام خطوط تیمی ما دیده شد و بازیکنانم هرچیزی که از آن ها خواسته بودم را به بهترین شکل انجام دادند. البته گل توز روند کار را برای ما آسان تر و برای دورتموند سخت کرد و با توجه به نتیجه ای که در بازی رفت گرفته بودیم توانستیم با فکری راحت ابتکار عمل را در بازی در دست بگیریم "

" ما در تورین هم بازی خوبی انجام دادیم و می خواستیم که صعود کنیم، در آن بازی هم بجز اشتباهی که کیلینی داشت و لیز خورد ما فرصت دیگری به دورتموند ندادیم و با شایستگی 1-2 برنده شدیم "

سرمربی یووه ادامه داد  " در نیمه اول پس از گل تلاش کردیم که بازی را کنترل کنیم، این کار را انجام دادیم. متاسفیم که مصدومیت برای پوگبا پیش آمد اما بلافاصله به بازی برگشتیم و نظم تیمی را حفظ کردیم "

" این یک نتیجه سزاوارانه برای یووه بود و نشان دادیم که چه قابلیت هایی داریم، پیشروی در اروپا دشوار است و 3،4 تیم قدرتمندتر وجود دارد اما ما تلاش خواهیم کرد و هر چیزی شدنی است "

" بازیکنان یووه اکنون به درک خوبی رسیده اند و توانایی های خود را به خوبی بروز می دهند، ما باید همینگونه ادامه دهیم و این فُرم مثبت را حفظ کنیم زیرا با همین رویکرد روزها و نتایج مثبت دیگری هم برای ما در راه خواهد بود "

" بازی در برابر دورتموند هرگز آسان نیست، تیمی سخت کوش و پر تلاش اما فکر می کنم که ما لیاقت این پیروزی و صعود را داشتیم . حالا می خواهیم با قدرت ادامه دهیم "

ترجیح می دهید با چه تیمی روبرو شوید ؟

" اکنون می خواهیم به لیگ برگردیم، به بازی جنوا و به ترتیب به بازی های بعدی فکر می کنیم و پرونده لیگ قهرمانان را فعلا بسته نگه می داریم. شادی زیادی از این پیروزی برای ما وجود خواهد داشت اما باید امتیازات پیش ِ رو در سری آ را هم بگیریم "

" بازی در این مرحله اصلا آسان نبود، یووه هم از نظر فنی و هم ذهنی آماده بود و فکر می کنم مهم پیشرفت یووه از هر دو نظر بوده . بازی بزرگی را در لیگ قهرمانان برنده شدیم و ثابت کردیم نگرش متفاوتی داریم و می توانیم پیشروی کنیم "

" حضور در مرحله بعدی لیگ قهرمانان مهم است و این می تواند باشکوه باشد که با رئال ، بارسا، بایرن و یا پاریس سن ژرمن روبرو شوید . این برای ما خوب خواهد بود و ما دو بازی مهم و حساس را با تیم های قدرتمند اروپا برگزار خواهیم کرد "

" چیزی که برای ما مهم خواهد بود ادامه دادن این رویا است، همه بازیکنان من می خواهند برای موفق شدن و ادامه دادن این راه تلاش کنند و فکر می کنم تا اینجا با شایستگی جلو آمدیم "

عصبانیت ویدال در بازی امشب ..

" آرتورو ویدال امشب از نظر فنی و تاکتیکی بازی عالی انجام داد، گاهی او عصبی به نظر می رسد این بدلیل ای است که او ذاتاً با هیجان و قدرت بازی می کند "

سرمربی بیانکونری در پایان گفت :

" همانطور که گفتم بازیکنان من با شناخت کامل حریف به این میدان آمده بودند، ما نمی توانستیم رسیک کنیم و بنابراین فضا را از دورتموند گرفتیم. گفته بودیم که حمله خواهیم کرد و این کار را بیشتر و بهتر از حریف انجام دادیم و 3 گل بثمر رساندیم "

• juve's fan, MaMpIeRo, eⁿzº و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
Game static

borussia-dortmund-and-juventus-50653.jpg

به این میگن سبک ایتالیایی !
  • MaMpIeRo, alijuve, tecra و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال

دستورالعملی برای موفقیت: پنج پیشنهاد از سایت ForzaItalianfootball برای شکست دورتموند

1. شجاع باش

yr7vsiwrt9si96clne7j_thumb.jpg

2. جمعیت ورزشگاه را ساکت کن ! 

w5zxut9rquox2q6pqj27_thumb.jpg

3. به پریرا ایمان داشته باش!

m32np6avwslu9q6nwicu_thumb.jpg

4. وحشت زده نشو!

as3rlno08cb1rxlj84k3_thumb.jpg

5. تمرین پنالتی انجام بده!

361e7oh67l1glugl7pgy_thumb.jpg

همه ی دستورالعمل ها انجام شد! فقط موند پنجمی !  :8:  :8:  :worship:  :worship:  :worship:

یورگن کولر بازیکن سابق دورتموند و یوونتوس با Bild مصاحبه کرده...

" من در مورد کیفیت دورتموند برای رسیدن به مرحله ی یک چهارم نهایی مطمئن هستم، یوونتوس ممکن است صدرنشین سری آ باشد ولی آن ها ضعف های زیادی دارند" 

" بوفون زمانی یک دروازه بان شگفت انگیز بود، با این حال دیگر الان مانند زمانی نیست که قبلا بوده است، همچنین دفاع یوونتوس بسیار شکننده است."  :Shaking:

" پیش بینی من ؟ من فکر می کنم دورتموند 3-0 یا 3-1 بازی را برنده خواهد شد"  :pokerface:

:desk flip1:

جای این بزرگوار باشم دیگه مصاحبه نمی کنم !  :nish: 

• eⁿzº, alijuve, El rey leon و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4649 ارسال
همه چیز عالی.
برد خیلی ارزشمند و تاریخی ای بود.تبریک میگم

همونطوری که قبل از بازی گفتم دورتموند اون غولی که ما ازش ساخته بودیم نبود و البته این به نفع ما بود که اسم دورتموند8 باعث شد که با جدیت و حداکثر توان جلوی این تیم بازی کنیم.

کاری به دورتموند و ضعفش ندارم و بیش از اندازه بخوام از ضعف دورتموند بگم در حق تیمم و بازیکنا و مربیمون اجحاف میشه.به هر حال اگر بعد از مشخص شدن قرعه ی این دور میگفتن یووه 5-1 دورتموند رو توی دو بازی شکست میده مطمئنا به طرف میخندیدیم ولی با اتخاذ یه استراتژی صحیح و یه بازی ایتالیایی تونستیم نتیجه ای رو که خیلی دور از ذهن به نظر میرسید رو بدست بیاریم.

قطعا مهمترین عامل این برد اتخاذ شیوه ی صحیح بازی و استفاده ی حداکثری از ابزارهای موجود تیم بود.کاری که آلگری توی این دو بازی به نحو احسن انجامش داد و امیدوارم توی لیگ و جام حذفی هم تصمیمات درستی مثل این دو بازی اتخاذ کنه و ثباتی که حلقه ی مفقوده ی عملکرد این فصلش بوده رو به دست بیاره.

این نکته رو هم بگم که هنوز تا موفقیت نهایی فاصله ی زیادی داریم.این برد نباید ما رو مغرور کنه و مهمتر از اون نباید عطش ما واسه کسب موفقیت های بیشتر اروپایی رو از بین ببره.ما دو فصل پیش هم تا این مرحله اومدیم ولی در نهایت بدشانسی خوردیم به یکی از بهترین تیم های تاریخ لیگ قهرمانان، امیدوارم اینبار خوش شانسی ذاتی آلگری دامنگیرمون بشه و قرعه ی آسانتری برامون در بیاد.

نکته ی آخر یه گله هست از بعضی از دوستان.من نمیدونم بعضی از دوستان چه اصراری دارن که همه چیز رو با شکست های گذشته مقایسه کنن؟چه اصراریه با اقراق و بزرگنمایی بیش از حد موفقیت های فعلی و ناچیز دونستن موفقیت های مشابه گذشته کام دوستامون رو تلخ کنیم؟
این برد و موفقیت متعلق به همه ی یوونتوسیهاست، نه یه عده ی خاص.واقعا بعضی اوقات نمیزارید آدم با تموم وجود لذت ببره
  • juve's fan, Mohammad-SS, eⁿzº و 18 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

Mohammadreza Bianconeri

Mohammadreza Bianconeri

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 299 ارسال
  • Locationتهران

♥تــــــــــــــــــــــــــــــبـــــــــــــــــــــــــــــریـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــک♥

دوستان به کامنتم تو پیج 2 این تاپیک مراجعه کنید واقعا راضی نیستید ازم :1:

به امید موفقیت در تمام مسابقات پیش رو

عجیب خوشحالما :nish:  یادتونه تو چند سال اخیر چند بار به این آلمانیای نچسب باخته بودیم اونم با چه شرایطی شانسی منظورم بایرنه :22:  ، دوستان واقفند

کلا من خستگیام دراومد :1: 

FORZA & VIVA JUVE

• Soheil Bianconeri, sia10, Escanor و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

y183136_.jpg

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

امار بازی 

54414758836304748755.png

میزان پاس 

36178186318146730011.png

دریبل ها

09689074393554548899.png

تکل ها

77031712603308298595.png

• tecra, Soheil Bianconeri, sia10 و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4162 ارسال

قبل از بازی گفتم خط حمله یووه الان در بهترین وضعیت قرار داره و همین عامل باعث شده تا یووه بره جلو...........................................

• Soheil Bianconeri, Escanor, Georgia و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
نمره اسپورت مدیا به بازیکنان یوونتوس :
Juventus (4-3-1-2): Buffon 6; Lichtsteiner 7, 7 Bonucci, Chiellini 7, Evra 6.5; 6.5 Vidal, Marchisio 7, Pogba 6 (27 'Barzagli 6); Pereyra 6.5; Tevez 8.5 (36 'st Pepe sv), Morata 7.5

عالیه :|
  • Soheil Bianconeri, Escanor, Georgia و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی