پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

بازی برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا - دورتموند آلمان (1)0-3(5) یوونتوس ایتالیا

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
196 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: بازی برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا - دورتموند آلمان (1)0-3(5) یوونتوس ایتالیا (42 کاربر رای داده است)

پیش بینی میکنید یووه با چه چیدمانی بازی را آغاز کند؟

1. 3-5-2 (11 رای [26.19%])

درصد آرا: 26.19%

2. 4-3-1-2 (31 رای [73.81%])

درصد آرا: 73.81%

رای مهمانان نمی توانند رای دهند

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

ابدا هیچ نگرانی و استرسی واسه بازی ندارم و خیالم بابت صعود راحته.

دورتموندی که توی بازی اول دیدیم واقعا هیچی نبود، اون تیم حتی با وجود حمایت تماشگراش و بازی کردن توی زمین خودی باز هم اونقدری توانایی نداره که بتونه خطری در راه صعود ما ایجاد کنه.

ترجیح من اینه که این تک بازی رو باز هم با 2-5-3 به زمین بریم و اولویت کاریمون رو بزاریم روی استحکام دفاعیمون، نتیجه رو همین حالا هم تو جیبمون داریم پس عاقلانه ست که مثل بازی برگشت با اتلتیکو این بازی رو هم با احتیاط کامل شروع کنیم، تا پایان بازی هم تنها چیزی که نیاز داریم اینه که تمرکز بازیکنامون ثانیه به ثانیه ی حفظ بشه.

صعود رو قطعی بدونید و با خیال راحت زمان رو بگذرونید تا شروع بازی :53:

• Principino, Mohammad-SS, alexdelpiero و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

Pouya

Pouya

گاد خوشحال

• اعضا
  • 1134 ارسال
  • Locationکرج

^^

اوه اوه. خدا به الگری رحم کنه پس  :nish: بازی هایی که محمد امید نداشت و نتیجه نمی گرفتیم اونجوری بود، وای به حال مکس اگه ببازیم. (زبانش لال البته :1:)

شوخی کردم. منم حسم مثبت شده در این هفته. ناراحتی از باخت که همیشه هست ولی قبل بازی رفت تفکرم این بود که اگه حذف بشیم فاجعه رخ نداده. الان به نظرم رخ میده. حواست جمع باشه مربی :68: .

----------------------------------------

دو جور میشه به زمین رفت که هر دو رو می پسندم. اولی همین 3-5-2 هست. البته نفوذ مدافعین کناری باید کمتر باشه. یعنی در اصل 5-3-2 بازی کنیم. نفرات هم که مشخصه:دی

روش دوم که من یه ذره بیشتر می پسندم اینه که همون ترکیب همیشگی رو بریم. جای خالی پیرلو که توسط مارکیسیو پر میشه. در این حالت من دوست دارم از پادوین برای خنثی کردن رویس استفاده کنم.  :1: پوگبا و ویدال هم آزادتر بازی می کنن. توز میاد عقب تر و کار دورتموند رو برای بازی سازی سخت می کنه. اجرای این سیستم سخت تره ولی به نظرم می تونست نتیجه بده. کاسرس هم اگه مصدوم نبود به درد می خورد. (بازی کردن پریرا رو از ابتدا نمی پسندم.)

در مورد روند بازی. حس می کنم هم گل می زنیم و هم گل می خوریم. احتمال اینکه بازی در اواسط نیمه دوم 1-1 باشه هست. حس می کنم اتفاقات دراماتیکی در آخرین دقایق میفته و حتی احتمال میدم بازی بره وقت اضافه اگه اشتباهات همیشگی رو داشته باشیم و دورتموند هم شور حسینی بگیرش :22:  :1:  

حضور نداشتن پیرلو استثنائا به نفع ماست به نظرم. دورتموند پرسش خیلی خیلی شدیده و اگه از نظر روحی کم نیارن تا آخر بازی همینجوری ادامه میدن. رو ایستگاهی هام گل نخوریم فقط، گل زدن پیشکش. یه جمله هم به سبک الگری بگم :1:  "نبود پیرلو و ضربات ایستگاهی؟ ما توز را داریم." :nish: 

امیدوارم هر اتفاقی بیفته بازیکنا تا آخرین لحظه تلاش کنن، به صعود باور داشته باشن و بازیو جدی بگیرن. ممکنه تا دقیقه 80 با 1 گل جلو باشیم ولی 2 گل بخوریم و در وقت اضافه ببازیم. هیچ چیز گارانتی نیست در اروپا. چلسی و رئال رو همه دیدن هفته قبل. در عین حال اگه حتی 3-0 هم عقب بیفتیم باز نباید ناامید بشن. با یک گل میشه به بازی برگشت...

البته این یوونتوس اروپایی!! که من می بینم اگه گل اول رو دریافت کنه (مخصوصا تو نیمه دوم.) واقعا کار سخت میشه. امیدوارم دقت کنیم و خوش شانس باشیم. اتفاقات فوتبال یکی از عوامل موفقیت تو این جور بازی هاست. معمولا تو اروپا ضد ما بوده، امیدوارم شانس مکس به درد بخوره و این بار دیگه بعد بازی حسرت نخوریم...

• J U V E N T I N I, juve's fan, Principino و 19 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

Mohammadreza Bianconeri

Mohammadreza Bianconeri

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 299 ارسال
  • Locationتهران

بچه ها کارلیتوس به من اس زده و گفته ما با مشعل هایی آتشین وآغشته به بنزین وارد لانه زنبورها میشویم :nish: :1: :649919_okoswuphdho:

به امید ی برد دشمن کش :worship: :worship: :worship:

• alexdelpiero, moha684, Georgia و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

y183136_.jpg

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21160 ارسال

- در آخرین بررسی و معاینات از پیرلو مشخص شد که پیرلو به طور 100% آماده این بازی نیست، البته "شاید" دعوت بشه به این بازی ولی احتمال اینکه در ترکیب اصلی قرار بگیره خیلی کم ـه.

به جز پیرلو، استورارو و دچلیه نیز غایب هستند.

پیش بینی شده که برای این بازی یووه با ترکیب زیر بازی خواهد کرد :

یوونتوس (3-5-2) : بوفون - بارتزالی - بونوچی - کیه لینی - لیختشتاینر - ویدال - مارکیزیو - پوگبا - اورا - توز - موراتا

• juve's fan, Juventus FC, alexdelpiero و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

به تظر من الگری هر دوسیستم رو بکار میگیره و این بستگی به شیوه تفکرش یا بهتر بگم ترسیه که داره ....اگه نترس باشه با 4 دفاع و اگه نتیجه گرا باشه با 3 دفاع ...

اما تو هر دو سیستم ضعف های مهمی داریم....تو 3 دفاع کند حمله میکنیم در صورتی که دورتموند ضد حمله خورش ملسه ...ب نظرم الگری باید یک نیمه ب فکر گل زدن باشه و اگه موفق شد حالا با 3 دفاع کار کنه ...

• Principino, Escanor, Georgia و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6377 ارسال
  • LocationRasht

اسکای یه مطلب کار کرده با عنوان "بازگشت به دورتموند" در مورد آخرین بازی بوفون در وستفالن ... در توصیف بازی بوفون جلوی 65000 آلمانی ، از leggendaria = افسانه ای ، استفاده شده ...

نوشته یووه نیازمند عملکردی مشابه از کاپیتانشه تا به رویاپردازی در ل.ق ادامه بده ... 4 جولای 2006 ؛ برای اولین بار در تاریخ بود که آلمان در استادیوم شانسش ، میباخت !

e3053a37a5e4030f8b3d3acfd865a6516f0aa110

thumb_af0e6f63200263984933e4240087ca344c  thumb_4a5886f649928b28f8f2a6f3250da87ad1  thumb_6ff83ed0a2427cb7efc2a9669b38d55880

+ این شاهکار هم فراموش نشه ؛ کلاسِ خالص ! :|

1551c9ceafd034fc6f4a008f77ec968445b918a9

• Principino, Mohammad-SS, alijuve و 20 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال

وب سایت Forzaitaliafootball ترکیب یوونتوس  و دورتموند رو به صورت زیر پیش بینی کرده:

Juventus - 3-5-2

Buffon; Barzagli, Bonucci, Chiellini; Lichtsteiner, Vidal, Marchisio, Pogba, Evra; Tevez, Morata

Borussia Dortmund - 4-2-3-1

Weidenfeller; Kirch, Subotic, Hummels, Schmelzer; Sahin, Gundogan; Blaszczykowski, Kampl, Reus; Aubameyang

• juve's fan, Principino, alexdelpiero و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

شاهین که می گفتند قطعا به بازی نمی رسه ؟  :39: 

امیدوار بودم شایعه باشه ... چرا 3 - 5 - 2  :fp: 

• Principino, alexdelpiero, Escanor و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
اتفاقا به نظرم براي اين بازي ٣-٥-٢ بهتره اين فصل هر وقت با ٣-٥-٢ بازي كرديم نتيجه رو گرفتيم. تازه اونم با كاسرس. با اومدن بارزالي خط دفاعي مستحكم تر ميشه و مطمئنا بارزالي از ليخت مهار بهتري براي رويسه.
در كل به نظرم تا يه تركواريستاي خوب نداريم نبايد ٤-٣-١-٢ بازي كنيم.
  • Principino, Mohammad-SS, alexdelpiero و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

^^^

دورتمند آتالانتا و پالرمو نیستا !
جلو همون آتالانتا هم رفتیم رو 3-5-2 فوق العاده دفاعی و در حمله عاجز بودیم ... 
90 درصد امتیازات این فصل رو هم با 4-3-1-2 گرفتیم ... نمونش بازی رفت 
که حتی با خروج پیرلو بهترم بازی کردیم !

• Principino, Mohammad-SS, alijuve و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
دقیقا اگر 352 بریم مطمئن هستم الگری به اورا و لیخ اجازه نفوذ نمیده ! یعنی در اصل 532 میریم شک ندارم خیلی زود گل میخوریم و دستپاچه میشیم الگری حالا دائما میخواد تغییر سیستم بده 4132 یا 4312 یا 433 بازی کنیم تا گل بزنیم !! اون موقع ما میمونیم و ضد حمله های کلوپ ...

الگری ک گفت برای برد میریم سیگنال ایدونا پارک ؟؟ اینجوری میرن برای برد ؟؟ حرفش با عملش نمیخونه !! چ خوب گفت بزرگواری : ترسو ها به بهشت نمیروند .. تا الان اصلا استرس نداشتم الان بدجوری اعصابم بهم ریخته !
  • Principino, Mohammad-SS, alexdelpiero و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال

یورگن کلوب : " سیگنال ایدونا پارک برای یوونتوس زشت و ترسناک خواهد بود" 

:1234:

دقیقا همین نظریه ای که سجاد میگه درسته. کافیه گل بخوریم، آلگری هی تغییر سیستم میده و این وسط بازیکنا نظم و هماهنگیشون رو از دست میدن  :fp: . تیم به معنای حقیقی " Desperate" میشه واسه گل زدن و دورتموند هم نهایت استفاده رو می کنه! خیلی ریسکیه ! به شخصه اگه قراره 3-5-2 هم بازی کنیم باید اورا و لیخت نفوذ کنن که تجمع بازیکنای دورتموند جلوی دروازمون کم تر بشه. هر چند که بارزالی، بونوچی و کیه لینی در دفاع سه نفره خیلی هماهنگ میشن و میزان اشتباه فردیشون به مراتب کم تر میشه.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

یورگن کولر بازیکن سابق دورتموند و یوونتوس با Bild مصاحبه کرده...

" من در مورد کیفیت دورتموند برای رسیدن به مرحله ی یک چهارم نهایی مطمئن هستم، یوونتوس ممکن است صدرنشین سری آ باشد ولی آن ها ضعف های زیادی دارند" 

" بوفون زمانی یک دروازه بان شگفت انگیز بود، با این حال دیگر الان مانند زمانی نیست که قبلا بوده است، همچنین دفاع یوونتوس بسیار شکننده است."  :Shaking:

" نتیجه دور رفت برای یوونتوس بسیار خطرناک است، دورتموند توانایی شکست آن ها را داشته است، بازیکنانی مانند مارکو رویس و اوبامیانگ می توانند از همه جا گلزنی کنند"

" پیش بینی من ؟ من فکر می کنم دورتموند 3-0 یا 3-1 بازی را برنده خواهد شد"  :pokerface:

:desk flip1:

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

@SO.HE.IL درادامه مصاحبه کولر سایت گل گفته است نوری شاهین بازی مقابل یوونتوس رو از دست داده...

• juve's fan, Principino, Mohammad-SS و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

اتفاقا اگه قرار باشه 3-5-2 بازی کنیم و یا به عبارت بهتر 5-3-2 خیلی بعیده دورتموند بتونه بهمون گل بزنه

• Principino, Mohammad-SS, alexdelpiero و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

" من در مورد کیفیت دورتموند برای رسیدن به مرحله ی یک چهارم نهایی مطمئن هستم، یوونتوس ممکن است صدرنشین سری آ باشد ولی آن ها ضعف های زیادی دارند" 

" بوفون زمانی یک دروازه بان شگفت انگیز بود، با این حال دیگر الان مانند زمانی نیست که قبلا بوده است، همچنین دفاع یوونتوس بسیار شکننده است."  :Shaking:

" نتیجه دور رفت برای یوونتوس بسیار خطرناک است، دورتموند توانایی شکست آن ها را داشته است، بازیکنانی مانند مارکو رویس و اوبامیانگ می توانند از همه جا گلزنی کنند"

" پیش بینی من ؟ من فکر می کنم دورتموند 3-0 یا 3-1 بازی را برنده خواهد شد"  :pokerface:

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

محمد حرف غیر حق زده ؟؟ :1:
ما خودمون با این که دانش فنی اونچنانی نداریم همه این حرفا رو میدونیم . دفاع تیم از لحاظ آماری خوبه ولی در واقعیت بسیار تعطیه . :1:
تنها نکته مثبت 352 بالانس مرکز زمینه به نفع یووه است . پوگبا ، مارکیزو ، ویدال  میتونند 90 دقیقه تمام بازی کن های حریفو پرس کنند. که این خودش برتری مرکز زمین رو میده به ما .
دوندگی تو خط حمله مون هم خیلی خوبه هم توز هم موراتا . 

امیدوارم با دوندگی بالا بتونیم رویس و اوبامیانگو از بازی خارج کنیم .
از لحاظ مهره ای خیلی سر تریم ولی اونا از لحاظ روانی از ما خیلی بهترند .

تو این 352 اگه گوشه هامون بخواند نفوذ کنند بیچاره ایم . هم اوبامیانگ از اونور هم رویس از اینور .

+ حس خوبی ندارم نسبت به این بازی چون یا تحقیر میشیم یا اگه هم قرار باشه صعود کنیم با بدبختی صعود میکنیم .

• Principino, alexdelpiero, Escanor و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4147 ارسال

مسیو الگری به نقاط ضعف و قوت  دو سیستم مذکور آگاه است.....

شک نکنید او تیم را بر مبنای دفاعی محض نمی چیند...

از حرف های چند روز قبل او این نکات قابل فهم است....

حالا کاری ندارم به سیستم ها....

ما صعود می کنیم اگر و اگر ارور کشنده ندهیم...

متاسفانه برخی بازیکنان یووه حتی در دیدارهای بزرگ هم قابلیت دادن ارورهای کشنده دارند بخصوص در فاز دفاعی.....

از آن سوی، دورتمند حتما از همان دقیق اول تهاجمی و پرسینگی عمل خواهد کرد و سابقه گلباران کردن ریال مادرید را در زمین خود دارد البته امسال احوالش به خوشی اون سال نیست..

البته با نوع پرسی که از دورتمند دیدم به وضوخ کاملا معلوم است که اگر ما توپ را از خط پرس دورتمند که گاه تا محوطه جریمه یووه هم میرسه عبور دهیم عجب فضای گل و گشادی گیر مهاجمان یووه میاد که نگو و نپرس..... یعنی عقب میدونشون خیلی آزاده و غیر متراکمه.....

یعنی یک نقطه ضعف بزرگ در پرسینگشون است که پرسشون ممکنه صد درصد جواب ندهد و این امر یعنی ویران شدن دورتمند....

قبلا بارسلون پرس میزد اما پرس قطعی....یعنی تیم حریف نمی تونست توپ رو سریع از خط پرس رد بکنه.... و یک تاخیری میفتاد برای ریکاوری بارسلون ...اما پرسینگ دورتمند همیشه این توانانیی نداره و ما باید از این ضعف استفاده بکنیم..................

• Principino, alexdelpiero, tecra و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Mohammad-SS

Mohammad-SS

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 857 ارسال

به نظرم 3-5-2 یا به قول دوستان 5-3-2 بازی کردن کار عاقلانه ایه ؛ اما به فکر این هم باشید که اگر روی یک اتفاق ، یک کرنر ، یک پنالتی گل بخوریم دیگه گل زدن به این دورتموند به طرز وحشتناکی سخته . تا 3-5-2 به 4-3-1-2 و ... سویچ بشه خیلی طول میکشه . 

به نظر منم بهتره 3-5-2 بازی کنیم و دعا کنیم تیم روی کرنر ها گل نخوره . 3-5-2 با حضور موراتا تو زمین میشه ضد حمله زد و امید داشته باشیم که روی ضد حمله گل بزنیم . 

از اونجایی که چند روزیه حال خوبی ندارم ، اصلا امید ندارم فردا بازی به نفع ما تموم بشه . انتظارم 1-1 مساوی هست اونم به سختی !

• Principino, alexdelpiero, Escanor و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

تو میری ، آره میدونم

نمیگم که بمون پیشم !

ولی تا لحظه رفتن ، یه عالم عــاشقت میشـــم !

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال

وب سایت رسمی یوونتوس به بهانه ی این بازی مهم 5 پیروزی مهم که با برد یوونتوس در خاک ژرمن ها همراه بوده را لیست کرده است:

c2631483-46e4-4bdb-af39-b2d92b981b13.jpg

1. یوونتوس 1 - 0 اف سی ماگدِبورگ، نوامبر 1972، جام اروپا

مرحله ی دوم رقابت ها

2. یوونتوس 3 - 1 اف سی ماگدبورگ، مارس 1977، جام یوفا

مرحله ی یک چهارم نهایی 

3. یوونتوس 1 - 0 اف سی چمنیتزر، دسامبر 1989، جام یوفا

مرحله ی سوم رقابت ها 

4. یوونتوس 2 - 0 هامبورگ، مارس 1990، جام یوفا

مرحله ی یک چهارم نهایی

5. یوونتوس 1 - 0 بایرن مونیخ، نوامبر 2004، لیگ قهرمانان اروپا

با گلی که دل پیه رو در دقیقه 90 بازی به ثمر رساند یوونتوس با 12 امتیاز در صدر جدول مرحله ی گروهی ( بایرن مونیخ، آزاکس، م ک ا ب ی رژیم صهیونیستی  :1: ) قرار گرفت.

+ به طور کلی یوونتوس و دورتموند در 7 دیدار، رو در روی یکدیگر قرار گرفته اند که سهم یوونتوس 4 برد، 2 باخت و 1 تساوی بوده است. در این بازی ها یوونتوس 15 گل و دورتموند 10 گل به ثمر رسانده اند.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

21 بازیکن دعوت شده توسط مستر :65yytgts6rouhope1x2s:

Juventus squad for Borussia Dortmund: Buffon, Chiellini, Ogbonna, Pogba, Pepe, Marchisio, Morata, Tevez, Coman, Llorente, Barzagli, Bonucci, Padoin, Vidal, Vitale, Lichtsteiner, Storari, Matri, Evra, Rubinho, Pereyra

• GioVanni Agnelli, Principino, Mohammad-SS و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

26002558978913090665.png

رسیدن بارزالی همه چیو عوض کرد

• Principino, Mohammad-SS, alexdelpiero و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

30aMak

30aMak

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 714 ارسال

یورگن کلوب : " سیگنال ایدونا پارک برای یوونتوس زشت و ترسناک خواهد بود" 

:1234:

دقیقا همین نظریه ای که سجاد میگه درسته. کافیه گل بخوریم، آلگری هی تغییر سیستم میده و این وسط بازیکنا نظم و هماهنگیشون رو از دست میدن  :fp: . تیم به معنای حقیقی " Desperate" میشه واسه گل زدن و دورتموند هم نهایت استفاده رو می کنه! خیلی ریسکیه ! به شخصه اگه قراره 3-5-2 هم بازی کنیم باید اورا و لیخت نفوذ کنن که تجمع بازیکنای دورتموند جلوی دروازمون کم تر بشه. هر چند که بارزالی، بونوچی و کیه لینی در دفاع سه نفره خیلی هماهنگ میشن و میزان اشتباه فردیشون به مراتب کم تر میشه.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

@SO.HE.IL درادامه مصاحبه کولر سایت گل گفته است نوری شاهین بازی مقابل یوونتوس رو از دست داده...

مثلا خواسته روحیه بده!! همین الان بهترین دروازه بان جهان فقط یک نفر هست و اونهم بوفونه. کاسیاس که هر بازی 3 تا 4 تا رو می خوره نویر که بیشتر بدرد ورزش های رزمی می خوره هیچ دروازه بانی مثل بوفون تک به تک گیر نیس. بماند هم دوره ایهای بوفون مثل اولیور کان  اشمایکل  تولدو وندرسار چیلاورت  دیوید سیمن پالیوکا پروتزی بارتز دیدا و ...  دست به عصا شدن ولی بوفون هنوز بهترین سنگربان جهانه.

اون پیش بیتی خنده دارش هم خیلی جالبه  توهم از نوع فانتزی :1: ولی برعکسش امکان داره به وقوع بپیونده.

• Principino, alijuve, alexdelpiero و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

We believed we'd catch the rainbow, ride the wind to the sun, sail away on ships of wonder
But life's not a wheel, with chains made of steel
So bless me, come the dawn

"Sina"

"Sina"

...

• اعضا
  • 980 ارسال

اسکای گفته به احتمال زیاد ترکیب همون 4 - 3 - 1 - 2 ئه و 3 - 5 - 2 یه جایگزینه. فکر کنم یعنی آلگری وسط بازی اگه دید برتری خوبی پیدا کرده از یه دقیقه ای تیم رو دفاعی 3 - 5 - 2 بچینه. همون کاری که قبلاً هم کرده.

ترکیب پیش بینی شده اسکای :

Buffon; Lichtsteiner, Bonucci, Chiellini, Evra; Vidal, Marchisio, Pogba; Pereyra; Tevez, Morata

(وااااااای سورپرایز شدم عجب ترکیب غافلگیر کننده ای :fp: )

• alexdelpiero, tecra, Escanor و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

I Joined Juventus Too Soon

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی