پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته بیست و پنجم سری آ - ویالونیست ها 1-1 یوونتوس

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
99 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: هفته بیست و پنجم سری آ - ویالونیست ها 1-1 یوونتوس (37 کاربر رای داده است)

آیا یوونتوس موفق میشود بازی را بدون گل خورده به پایان برساند؟

1. بله (15 رای [40.54%])

درصد آرا: 40.54%

2. خیر (22 رای [59.46%])

درصد آرا: 59.46%

رای مهمانان نمی توانند رای دهند

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

با توجه به مصدومیت و محرومیت عناصر کلیدیمون یه کم کار برامون سخت شد...از اون طرف رم هم با برد برابر فاینورد دوباره

تونست از نظر روحی بالا بیاد و قطعا با یه روحیه خوب میان که یووه رو تو المپیکو ببرن...برای من مهمترین چیز نباختنه...باید با

تمام توان بریم تو زمین که نبازیم...اگر خدای نکرده ببازیم رم دوباره میتونه به فرم سابقش برگرده و فاصله 6 امتیازی دیگه تضمینی

برای اسکودتو نخواهد بود...رم گارسیا در عین حالی که داغونه، پتانسیل اینو داره که یهو جوگیر بشه و 7،8 تا بازی رو پشت سر هم ببره...

• mory, Atomic Ant, eⁿzº و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Atomic Ant

Atomic Ant

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 258 ارسال

یووه و رُم برای بازی دوشنبه هیچ محرومی ندارند. چرا اینقدر اصرار دارید که مارکیزیو و لیختشتاینر و ... رو محروم کنید برای این بازی؟  :1:

این بازی فقط پیرلو بصورت حتمی غایب خواهد بود. پوگبا هم هنوز وضعیتش مشخص نیست دقیقاً. در صورت بازی نکردن پوگبا اُمیدوارم استورارو اولین بازیش رو انجام بده. جنگندگی خوبی برای بازی المپیکو داره.

• GioVanni Agnelli, juve's fan, FarSH4D و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

lotfimostanad.jpg

به زخمه ای که غمت می زند ز راه مرو ...

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

532 بهترین روش برای بازی ِ ! اگه پوگبا هم برسه زیاد اوضاع داغون هم نیست ! پادوین این فصل درخشان بوده ، بهش اعتماد دارم ! کافیه یه 0-0 بگیره ! تقریبا تمومه سرنوشت اسکودتو امسال ، یه تساوی باعث میشه رم کلا نابود بشه ، جدا ااز این موضوع رم بازی های اسون خودش رو هم انجام داده و از این جای فصل به بعد بازی های نسبتا مشکلی هم داره میشه امیدوار بود بیشتر امتیاز از دست بده ، منتها نباید بیخود امیدوارشون کرد ! 

ای چه حالی میده یه گل افساید دیگه بزنیم یا یه پنالتی مفتی گیرمون بیاد ! ولی تو ایتالیا اشتباهاتشون رو با اشتباه جبران میکنن ، بعید نیست اورساتو بیاد که دق و دلی رمی ها رو سرمون خالی کنه ، کلا این اورساتو رو که میبینم چهارستون بدنم میلرزه ! کاش تالیاونتو رو میذاشتن برای بازی ! 

• GioVanni Agnelli, juve's fan, Atomic Ant و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال

^^^^

من توی سایت ها چک کردم. خبری مبنی بر محرومیت مارکیزیو نیست! بازی قبل با آتالانتا پادوین و لیخت که کارت گرفتند گزارشگر گفت برای بازی با بعد محروم شدند. نمیدونم چقدر واقعیت داشته باشه. البته مارکیزیو هم کارت گرفت!

- از اون طرف رم ایباربو، مایکون، استروتمن، کاستان و بالزارتی رو به دلیل مصدومیت در اختیار نداره...

- ایتوربه هم پس از ریکاوری مصدومیت لیگامنت ار ناحیه ی قوزک پا و زانو نیمه ی دوم فاینورد به بازی اومده و به نظر میرسه برای بازی با یووه مشکلی نداره!

- وضعیت پوگی هنوز به طور کامل مشخص نشده!

- سایت Forzaitalianfootbal هم ترکیب احتمالی دو تیم رو این طوری پیش بینی کرده: 

یوونتوس: بوفون، بونوچی، کیه لینی، اورا، استرارو، مارکیزیو، ویدال، پریرا، توز، موراتا  :272:

رم: ده سانتیس، توروسیدیس، مانولاس، آستوری، هلوباس، پیانیچ، کیتا، ناینگولان، جروینیو، توتی، لیائیچ

+ اگه مارکیزیو و لیخت هم باشن که نورٌ علی نور  :65yytgts6rouhope1x2s:  :worship:

• juve's fan, Juventus FC, Atomic Ant و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

saeed.juventus1373

saeed.juventus1373

عضو جدید

• اعضا
  • 26 ارسال
  • Locationastara

واقعا نگران تیم هستم.البته نه برای این بازی بلکه برای یک ماهه آینده.چون در حال حاضر 4 هافبک در حد یوونتوس(پوگبا-ویدال-مارکیزیو-پریرا)داریم و در نبود پیرلو باید تا قبل بازی با دورتموند یکسره بازی کنن.تازه اگه پوگبا هم مصدوم نشه.امیدوارم رم رو ببریم و در بازی های بعدی با خیال راحت تری از بازیکنای ذخیره استفاده کنیم.در کل به پادوین و استورارو امید دارم و امیدوارم خوب بازی کنن و خودی نشون بدن.مخصوصا استورارو

• juve's fan, Soheil Bianconeri, Georgia و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

یجورایی بازی ِ تعیین کننده فصل و قهرمانی هست ! حالا هرچقدرم که بازیکنا قبل و بعد بازی بگن که نه ، هنوز فلان قدر بازی مونده و این بازی نمی تونه قهرمان رو تعیین کنه .. اما من فکر می کنم که اگه یووه برنده بازی بشه %90 راه ِ قهرمانی رو رفته ..

اگه رُم تونسته فاینورد رو ببره و یکم روحیه بگیره یووه هم دورتموند رو شکست داده ، پس از لحاظ روحیه یوونتوس هیچی کم تر از رُم نداره که  روحیش بهتر هم هست .. چون نتایجش تو هفته های گذشته خیلی بهتر بوده .. ضمن اینکه رُمی ها خیلی به برد تو زمین خودشون هم نمی تونن مطمئن باشن ..

فصل قبل که کلی برای بازی برگشت تو زمینشون کُری خونده بودن و وضعیتشون هم قبل بازی بهتر از الان بود ، اوسوالدو اونجوری زمین گیرشون کرد !

یوونتوس اگه تـرسو بازی نکنه و الکی تو دفاع جمع نشه می تونه راحت رُم رو تو زمین خودش ببره .. به نظرم بزرگترین مشکل یووه تو بازی هایی که این فصل نتونسته نتیجه بگیره در کنار گل نزدن ، ترسو بازی کردن و دفاع کردن تو زمین خودش بوده .. مخصوصا جلو تیمایی که نمی تونستن فشار زیادی به دروازه یووه بیارن اما با عقب بازی کردن یووه فضا پیدا کردن و یووه رو تحت فشار گذاشتن ..  مثلا بازی با اینتر و آتالانتا تو 15 دقیقه آخر ..

گل ِ اول بازی اونم تو زمین حریف می تونه خیلی روحیه حریف رو پایین بیاره ، اما بخاطر اینکه احتمالا بعد ِ گل یووه میخواد تو دفاع جمع بشه و بازی قشنگی انجام نمیده و البته احتما گل خوردنش هم بالا میره من ترجیح میدم خیلی زود جلو نیوفتیم .

راستی یادی کنیم از آقامون دل پیرو و گل فوق العادش به رُم :

48455661388509723659.jpg

85229267208923034484.jpg

دانلود :

http://s5.picofile.c...t_Roma_2012.mp4

• mory, Mohammad-SS, MaMpIeRo و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6376 ارسال
  • LocationRasht

برد و تساوی واسه ما = برده. فقط باخت میتونه نتیجۀ منفی باشه؛ 2 تا از 3 احتمال بنفع ماست، حالا بگذریم از فرم مسخرۀ رم تو لیگ یا قدرت خودمون، بنابراین شانس اینکه از نتیجۀ بازی خوشحال باشیم، 66 درصده. اما به هیج وجه تموم شده ندونید اسکودتو رو. تو 3 هفتۀ آخر با اینتر تو سن سیرو و ناپولی تو خونه بازی داریم و ممکنه تکلیفمون پیچیده بشه و به هفته های آخر بکشه...

اما برخلاف بچه ها، همونطور که گفتم صعودشون به 1/8 لیگ اروپا رو به فال نیک میگیرم چون اگه میباختن، تنها جامی که شانس خوبی واسه بردنش داشتنو از دست میدادن و محکوم به برد جلوی ما بودن و در ادامۀ فصل هم باید بازیای کمتری انجام میدادن + ما هم دیگه دسته کمشون نمیگیریم که فرمشون تو لیگ اینه و فاینوردو هم نمیتونن بزنن و بقول صدر ، و... و.. و.. :دی اما در کل رکورد خوبی داریم تو زمینشون؛ فقط 2 برد دارن از 10 بازی قبلیشون تو المپیکو جلوی ما.

+ محمد صلاح! تو 5 بازی 3 گل زده (و یه پاس گل)، یعنی بیشتر از 2 گلی که تو 19 بازی برای چلسی زد!! ساباتینی اینو هم ژانویه تو جیبش داشت ولی رفت واسه خرید ایباربو...

• juve's fan, Juventus FC, Mohammad-SS و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال

گروهبان  :violin: 

" ما از عملکرمان در روتردام خشنود هستیم، اما نیازمند انسجام در همه ی بازی ها هستیم، این برد می تواند نقطه ی بازگشت ما به مسیر درست باشد"

" ما دو روز کم تر از یووه در اختیار داریم تا برای بازی روز دوشنبه آماده شویم ، اما من مطمئن هستم. بازی برابر یوونتوس را ما باید برنده شویم."

:violin:  :violin:  :violin:

• juve's fan, Juventus FC, Principino و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال

با بررسی هایی که امروز روی پای چپ پوگبا انجام شد اعلام شد که این بازیکن برای بازی روز دوشنبه با رُم مشکلی نداره .

• juve's fan, Juventus FC, Principino و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

یه نکته ای که الان نگرانم کرد این هستش که اگه پارما رو از جدول حذف کنند و فرضا بازی هاش رو 3 - 0 کنند به رم 2 امتیاز اضافه میشه ... 
درست میگم ؟ ... این بازی اگه ببازیم خیلی خیلی بد میشه ... امیدوار هر طور شده یه امتیاز بگیریم ... 
البته من شخصا انتظار بازی واسه 3 امتیاز رو دارم ... به راحتی تو ضد حملات میتونیم موفق بشیم ... 

• Principino, eⁿzº, alexdelpiero و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال

^^^^ 

:newspaperguytear: 

فکر نکنم سهیل. این طور چیزی امکان پذیر نیست...منطقی تر اینه که تمام بازی هاش حذف میشه که اینم به ضرر تیم های دیگه است  :39: .

• Principino, Mohammad-SS, eⁿzº و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

^^^^

بازی هایی که انجام شده رو کاری ندارن :1: :violin:

فقط بازی هایی که از این به بعد دارن 3- 0 اعلام می کنن :yes1:

• Principino, eⁿzº, alexdelpiero و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21159 ارسال

- بازی که طبیعتا از شبکه 3 پخش نمیشه (بخاطر 90) ولی شبکه ورزش پخش میکنه.

• juve's fan, Juventus FC, Principino و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

محمد جمالی

محمد جمالی

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
  • Locationمازندران - شهر ساحلی محمودآباد

این لیست شبکه هایی هست که تا به الان بصورت رسمی مشخص شده که بازی رو به صورت زنده پخش خواهند کرد
البته تا روز بازی حتما چند شبکه دیگه اضافه میشه از جمله شبکه ورزش یا آیدمن آذربایجان

qgiw5lroggvus2gu8yok.png

• juve's fan, Principino, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

rgkqiqfovwkli7upfqq6.jpg

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال

پوگبا امروز بدون هیچ مشکلی به تمرین پرداخت و تمرین و آمادگی ستاره فرانسوی یووه بسیار رضایت بخش بوده است . بر اساس اخبار اسکای اسپورت پوگبا هیچ مشکلی برای حضور مقابل رُم ندارد اما ممکن است آلگری برای آمادگی بیشتر برار دورتموند، به او استراحت دهد و در ترکیب ثابت مقابل رُم قرار نگیرد .

با توجه به مصدومیت پیرلو انتظار می رود که کلودیو مارکیزیو به عنوان جانشین او در میانه میدان قرار بگیرد و در حالی که پیش بینی می شود ویدال و پوگبا 3 هافبک دیگر یووه باشند احتمالا مکسی پریرا نیز به عنوان هافبک هجومی و بازیساز در پشت دو مهاجم قرار بگیرد .

در خط حمله نیز احتمال شاهد حضور موراتا و توز خواهیم بود اگرچه با توجه به فشردگی بازی ها و بازی مهم با دورتموند احتمال حضور یورنته هم وجود دارد .

گفتنی است که کنفرانس خبری آلگری فردا ساعت 12 به وقت ایتالیا خواهد بود و یوونتوسی ها پس از آن هم یک جلسه تمرین برگزار خواهند کرد .

تیم فوتبال یوونتوس پس از بازی با دورتموند در مرحله رفت لیگ قهرمانان اروپا و پیش از انجام بازی برگشت با حریف آلمانی، باید در یکی از مهم ترین دیدارهای فصل به مصاف رُم برود . دیداری که با وجود فاصله 9 امتیازی بیانکونری با جالوروسی همچنان می تواند حساس و تعیین کننده باشد .

خبر خوب برای هواداران یووه در مورد پوگبا است که امروز بدون هیچ مشکلی به تمرین پرداخت و تمرین و آمادگی ستاره فرانسوی یووه بسیار رضایت بخش بوده است . بر اساس اخبار اسکای اسپورت پوگبا هیچ مشکلی برای حضور مقابل رُم ندارد اما ممکن است آلگری برای آمادگی بیشتر برار دورتموند، به او استراحت دهد و در ترکیب ثابت مقابل رُم قرار نگیرد .

با توجه به مصدومیت پیرلو انتظار می رود که کلودیو مارکیزیو به عنوان جانشین او در میانه میدان قرار بگیرد و در حالی که پیش بینی می شود ویدال و پوگبا 3 هافبک دیگر یووه باشند احتمالا مکسی پریرا نیز به عنوان هافبک هجومی و بازیساز در پشت دو مهاجم قرار بگیرد .

در خط حمله نیز احتمال شاهد حضور موراتا و توز خواهیم بود اگرچه با توجه به فشردگی بازی ها و بازی مهم با دورتموند احتمال حضور یورنته هم وجود دارد .

گفتنی است که کنفرانس خبری آلگری فردا ساعت 12 به وقت ایتالیا خواهد بود و یوونتوسی ها پس از آن هم یک جلسه تمرین برگزار خواهند کرد .

سیدو دومبیا خرید جدید این باشگاه که تا پیش از این بدلیل حضور در تیم ملی کشورش ساحل عاج در رقابت های جام ملت های آفریقا بازی های زیادی برای رُم انجام نداه بود دچار مصدومیت شده است .

گفته می شود که دومبیا دچار درد از ناحیه کمر شده و احتمالا قادر به بازی برابر یووه نخواهد بود اگرچه مشخص شدن میزان مصدومیت او هنوز هم به بررسی بیشتر نیاز دارد .

• juve's fan, Principino, eⁿzº و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

ویدال نتونسته تو اخرین جلسه تمرینی خوب تمرین کنه و مشکلاتی داشته ، فردا صبح تکلیفش مشخص میشه که ایا میتونه یوونتوس رو همراهی کنه برای بازی دو شنبه یا نه ! 

ویدال دیگه داره ناامیدم میکنه کم کم ، نیم فصل اون از لحاظ بدنی اصلا اماده نبود ولی از لحاظ ذهنی و روانی اعتماد به نفس بالایی داشت ، الان نه از لحاظ بدنی اماده است نه از لحاظ روانی ! یه بازی خوبه ، سه تا بازی افتضاحه ، یه بازی هم مصدوم ، این چرخه داره تکرار میشه هر ماه یه مقدار هم بد شانس بوده ، بازی با چزه نا خیلی خوب بود ولی پنالتی که خراب کرد داغونش کرد متاسفانه !!

• juve's fan, Principino, Mohammad-SS و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال

ویدال نتونسته تو اخرین جلسه تمرینی خوب تمرین کنه و مشکلاتی داشته ، فردا صبح تکلیفش مشخص میشه که ایا میتونه یوونتوس رو همراهی کنه برای بازی دو شنبه یا نه ! 

ویدال دیگه داره ناامیدم میکنه کم کم ، نیم فصل اون از لحاظ بدنی اصلا اماده نبود ولی از لحاظ ذهنی و روانی اعتماد به نفس بالایی داشت ، الان نه از لحاظ بدنی اماده است نه از لحاظ روانی ! یه بازی خوبه ، سه تا بازی افتضاحه ، یه بازی هم مصدوم ، این چرخه داره تکرار میشه هر ماه یه مقدار هم بد شانس بوده ، بازی با چزه نا خیلی خوب بود ولی پنالتی که خراب کرد داغونش کرد متاسفانه !!

انگار دوباره نشونه هایی از آنفولانزا دیده شده و از ترس تشدیدش تمرین رو ول کرده ..

• juve's fan, Principino, alexdelpiero و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4147 ارسال

وضعیت یووه قمر در عقربه از لحاظ غیبت بازیکنان کبار

• Principino, Georgia , ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال

پالوتا با رادیو رم مصاحبه کرده و از صعود تیمش در لیگ اروپا اظهار خرسندی کرده. در مورد بازی با یووه هم واسه این که تنش بازی رو به حداقل برسونه اظهار کرده رم به دنبال انتقام گرفتن از یوونتوس نیست.

" بازی مقابل فاینورد ؟ بازی بسیار خوبی بود، در شرایط سخت و پیچیده تیم به خوبی بازی کرد و حالا ما به بازی با فیورنتینا نگاه می کنیم."

بازی برابر یووه..

" من فکر نمی کنم این بازی انتقام جویانه ای باشد، اشتباهاتی در بازی رفت اتفاق افتاد ولی این موارد  اتفاق می افتد."

" من در تورین بودم، ما می توانستیم آن ها را شکست دهیم، ما هم سطح آن ها هستیم."

" من در مورد دفاع از عنوان دوم فکر نمی کنیم، من فکر می کنم اگر ما به این موضوع فکر کنیم که آنچه را که هستیم نمایش دهیم بازی بسیار خوبی خواهد بود."

" آنچه من را نگران ساخته است شمار مصدومان تیم است، مصدومیت های جدی برای استروتمن و کاستان اتفاق افتاده است و بقیه مصدومین 4 الی 5 هفته از تیم دور هستند"

" اگر یوونتوس بدون بازیکنانی مانند پیرلو و یا پوگبا می بود قطعا آن ها در شرایط ما بودند."

در مورد ساخت استادیوم رم گفته که مذاکرات ما با شرکت سازنده اش به خوبی داره پیش میره....

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لیختشتاینر در مصاحبه با Rai Sport: " یووه برای رم احترام قائل است"

" این بازی یک چالش جدی است، ما برای این بازی به مانند بقیه بازی ها در حال آماده شدن هستیم، بدون این که به امتیازات حریف نگاه کنیم، من می توانم بگویم احترام زیادی برای رم قائل هستیم ."

هنگامی که در مورد تک قطبی شدن سری آ از سوییس اکسپرس پرسیده شد گفت:

" من این طور به قضیه نگاه نمی کنم، نه امتیاز بالاتر حاشیه امنیت مناسبی هستند، اما تیم های قدرتمندی مانند رم، ناپولی و فیورنتینا هستند و ما به خوبی می دانیم که یک اشتباه می تواند همه چیز را به خطر اندازد."

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ده روسی در مصاحبه با اسکای اسپرت ایتالیا: " رم خوابیده بود"

" ما به مدت یک ماه خوابیده بودیم، ما الان ما می توانیم یوونتوس را شکست دهیم و رقابت برای اسکودتو را دوباره از سر بگیریم."

" بسیار عالی است که رودی گارسیا بسیار با انگیزه شده است، او برای برنده شدن در رم و با تیم رم بسیار گرسنه (مشتاق) است."

• juve's fan, Principino, alijuve و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran

جریان چیه؟چرا بازی دوشنبه هست؟به خاطر بازی 5 شنبه با فاینورد؟مگه یووه همین 5 شنبه بازی مهمتری نداره؟(طرح نادیده گرفتن رم) مگه فیورنتینا و ناپولی و تورینو و اینتر که 5 شنبه بازی کردن یکشنبه بازی نمی کنند؟اگر بازی رم خارج از خانه بود بازی تورینو نبود؟مگر فاصله ایتالیا تا هلند با ایتالیا تااسپانیا(تورینو) چقدر فرق داره؟چرا فیورنتینا باید یه روز بیشتر استراحت کنه؟

حالا من نمیدونم شاید مسئولین یووه هم توافق کردن ولی چون بازی 5 شنبه مهمتره و حذفی اون بازی فاصله داشت بهتر بود.ولی حس میکنم لیگ ایتالیا خیلی داره دور همی اداره میشه.مگر تاتنهام  تا ایتالیا نیومد بازی سخت فینالش هم فردا با چلسی هست.وقتی تیمت چند جبهه بازی میکنه, خستگی و مصدومیت تیمت بیشتر میشه عوضش آوازه و  درآمد باشگاهت هم بیشتر میشه .جای هیچ اعتراضی هم نیست.دیگه عقب انداختن  بازی چه صیغه ای هست :22:  :62:  :14:

Untitled.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی