پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

دور رفت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا - یوونتوس ایتالیا 2-1 دورتموند آلمان

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
137 پاسخ برای این موضوع

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

شایعاتی در مورد غیبت پیرلو جلو رُم هست .. مشکل عضلانی داشته .. وضعیتش فردا دقیق بررسی میشه 

• eⁿzº, alijuve, alexdelpiero و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4160 ارسال

بارها گفتم که موراتا در اروپا قابلیت شکوفایی بیشتری داره...

چون متاسفانه درسری آ مدافعان خیلی بدجنس و سمج هستند

اما در زون اروپا سیستم های دفاعی چندان فشرده و صعب العبور نیستند.

• eⁿzº, Escanor, Georgia و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال

بازی خیلی خوبی انجام دادیم و تقریبا به دورتموند موقعیت خاصی ندادیم
واقعا حیف شد اون اشتباه از کیلی و شاید بشه گفت بد شانسی پیش اومد چون فکر میکنم بازی رو میتونستیم با احتلاف بهتری ببریم قشنگ بعد از اون اشتباه تیم 20 دقیقه شک بود و نمیتونست به بازی برگرده 
در کل الگری تاکتیک خیلی خوبی رو اتخاذ کرده بود و حتی با مصدومیت پیرلو هم یووه کاملا سر بود و نیمه دوم اگه کمی خوش شانس میبودیم باید حداقل یک گل میزدیم
درسته گل خوردیم ولی فکر میکنیم این تیم بتونه تو وستفالن هم به دورتموند گل بزنه و از این بابت مشکلی نمیبینم
مورتا بهترین بازیکن تیم بود تو این دیدار این پسر هر روز داره بهتره میشه و امیدوارم این روند ادامه داشته باشه 
پوگبا ولی مثل چند بازی قبل اون پوگبای یک ماه قبل نیستش امیوارم برای بازی برگشت همون پوگبای قبلی بشه
ویدال و مارکیزیو و لیخ هم از خوبای تیم بودن و البته پریرایی که خیلی خوب بازی کرد   

• Atomic Ant, eⁿzº, alexdelpiero و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

06974274285927411678.jpg

تو حتی توی این شرایط هم ...

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال

کارلیتوس توز

نتیجه ای خوب برای شما ..

" بله، بازی خوبی بود . گل را بر روی اشتباه خودمان دریافت کردیم اما خوب کار کردیم "

بازگشت به بازی سخت است ..

" بله اما زمانی که در لیگ قهرمانان بازی می کنید هیچ چیز تمام شده نیست، حتی زمانی که 0-3 باشید تمام شده نیست "

این نتیجه درک خوب از بازی موراتا است ؟

" بله، ما با هم در بازی های مختلفی با هم بازی کردیم و همدیگر را می شناسیم بخوبی "

یوونتوس بخوبی لیگ ایتالیا نبود ؟

" نه، اینگونه نیست. تا زمان گل ِ آن ها ما بازی را کنترل کردیم و پس از پیش افتادن بازی خوبی انجام دادیم "

• eⁿzº, alexdelpiero, sia10 و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
به اين سوتی نميگنا
  • sinazzz, Escanor, Georgia و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

jadoogar

jadoogar

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 10 ارسال

درود

برخلاف دوستمون من فکر میکنم ویدال واقعا خوب نبود ، خیلی عصبی و سردرگم بود ، توپ هم زیا لو داد

اما موراتا بهترین بازیمن زمین بود در کنار مارکیزیو ، این پریرا هم چند بازی اخیر خیلی خوب بوده دارم بهش امیدوارم میشم

در کل حق دورتموند گلزنی نبود چون اصلا موقعیت خطرناک نداشتن ، دلم روشنه که حذفشون میکنیم :3:

• Principino, Georgia , juvenista و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

yqp7s6rfn00yp8rr7x2w.jpg

محمد جمالی

محمد جمالی

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
  • Locationمازندران - شهر ساحلی محمودآباد

خلاصه بازی

40 مگ

دانلود

• eⁿzº, tecra, Soheil Bianconeri و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

rgkqiqfovwkli7upfqq6.jpg

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال

موراتا

و زیباترین بازی ِ تو در اینجا ..

" بله، بازی خوبی بود . دورتموند در شرایط خوبی در بوندس لیگا بسر نمی برد اما در لیگ قهرمانان بسیار قدرتمند است "

آن ها موقعیت های زیادی ایجاد کردند. پیش بینی تو از بازی برگشت ؟

" بازی در یک استادیوم پر شور و هیجان بسیار دشوار خواهد بود. پیروز شدن در استادیوم وستفالن بسیار سخت خواهد بود اما ما برای تلاش کردن به آنجا می رویم "

" یک مهاجم باید همیشه خود را با شرایط بازی وقف دهد، ما خوب بازی کردیم و برنده شدیم و من خوشحالم "

در ایتالیا احساس بهتری داری ؟

" بله ، خیلی. مقابل تیم های ایتالیایی و در تمرینات برابر مدافعین خودمان که قدرتمند هستند "

• Juventus FC, eⁿzº, Escanor و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
آلوارو بورخا موراتا مارتين هم بهترين بازيكن زمين شد.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
الكي مثلا من سرهنگ عليفرم! -_-
  • Juventus FC, Principino, Mohammad-SS و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

یووه ای

یووه ای

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 275 ارسال

تبریک به همه :53: :53: :53:
این بازی که از دو تیم دیدیم شانس یووه را برای صعود خیلی بیشتر دیدم ولی نباید جو وست فالن و هوادارهای پر شور دورتموند را فراموش کرد.
البته از الان باید به فکر بازی برگشت با رم بود که باید این رمی ها را بد جور ببریم که حساب کار دستشون بیاد.
در کل فورتزا یووه با یکم شانس مشکل خاصی توی این مرحله لیگ قهرمانان نداریم.

• Escanor, Georgia , Pouya و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اندکی صبر، سحر نزدیک است

به زیبایی یک رویا.....

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

اول ازهمه تبریک به همه

از دید من نتیجه خوبی نبود.برد با اختلاف یک گل و یک گل خورده تو زمین خودمون خیلی کار رو توی زمین اونا سخت میکنه.به خصوص با جو ورزشگاه اونا و استعدادی که بازیکنامون توی استرس گرفتن و به هم ریختن به لحاظ روانی دارن.حقیقتا بازی رو نتونستم ببینم و نظری نمیدم در مورد کیفیت بازی تیم فقط یه نکته گلی که خوردیم رو قبل این که ببینم فکر کردم کیلینی بیچاره چیکار کرده.سر خوردن سوتی نیست.سوتی اونایی بود که جلوی چزنا دادیم.امیدوارم موراتا همینجوری به پیشرفتش ادامه بده (ایضا ماروتا) و همینطور مصدومیت پیرلو هم جدی نباشه.

به امید صعود

• eⁿzº, alijuve, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
بدترین بازیکن ما مارکیزیو بود.
بهترین ماروتا بود

متاسفانه باز هم ضعف پریرا در تموم کنندگی
و استرسی که بعد از اشتباه کیلینی رخ داد روی روند بازی اثر گذاشت هر چند نیمه ی دوم این استرس کمتر شد
امیدوارم تو بازی برگشت بدون استرس بازی کنیم
  • Georgia و Massimiliano Allegri از این پست تشکر کرده است

Mohammadreza Bianconeri

Mohammadreza Bianconeri

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 299 ارسال
  • Locationتهران

♥♥♥تبریک♥♥♥

ولی خیلی حیف شد اون توپ پریرا گل نشد :fp:

انشاالله تو وست فالنم با غیرت بازی کنیم و با ی پیروزی خوب با اقتدار صعود کنیم :worship: :65yytgts6rouhope1x2s:

FORZA & VIVA JUVE :watermark-small:

• Georgia , Massimiliano Allegri, Pouya و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

y183136_.jpg

"Sina"

"Sina"

...

• اعضا
  • 980 ارسال

اول تبریک به همه بابت صعود.

خب منم مثل بقیه شروع کنم :

چرا آلگری این کت رو پوشیده بود؟ توز چرا پستونک گذاشت تو دهنش؟ مارکیزیو چرا همش حواسش به بازی بود؟ کلوپ چرا عصبانی میشه شبیه ترول میشه؟ دفاع چپ ما کی بود؟!

----

خوب بودیم. این دورتموند رو میشه تو وستفالن کنترل کرد. از موراتا و توز و مارکیزیو ممنونم. جور بقیه رو کشیدن. :53: یعنی تنها کسی که از سالم به مقصد رسیدن پاسهاش مطمئن بودم مارکیزیو بود. بقیه که تا پرس می شدن "بکش زیرش" رو شروع می کردن. آخ اگه اون توپ پریرا گل می شد. این پسر سرعتش به سرعت دورتموند می خورد. به نظرم باید از اول تو زمین بود. راستش تو بازی های سرعتی من یکم به پیرلو شک دارم.

در ضمن تو یه همچین بازی ای کی بیشتر از 7 ثانیه توپ زیر پاش بود که میگید بعضی بازیکنا گم بودن؟! همین رویس بنده خدا تو گونی بود.

و در آخر شدت سوزش حرکت کیلینی به بازی بعدی بستگی داره :fp: امیدوارم همین نسخه موراتا براش کافی باشه.

• Juventus FC, Principino, eⁿzº و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

I Joined Juventus Too Soon

sinazzz

sinazzz

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 503 ارسال

احساس میکنم من یک بازی دیگه رو دیدم مارکیزیو بد بود؟ بدترین بود؟ محو بود؟ بیخیال :1:

مارکیزیو تو این بازی: 2 پاس کلیدی داد که بیشترین بود تو تیم

4 تکل موفق داشت که بعد از لیخت و ویدال با 5 تکل قرار میگیره

5 قطع توپ داشت که بیشترین بود تو تیم

48 پاس داد که 81.3 اونا صحیح بود

73 بار هم توپ رو لمس کرد که بعد از بونوچی بیشترین بوده.

+من شخصا از پریرا راضی ام. نمیگم بهترین بازیکن توی اون پست هستش. حتی نمیگم جزئی از بهترین هاست. اما تنها بازیکنیه که در یوونتوس توانایی بازی تو اون پست رو داره. اینکه میتونه 2 تا بازیکن رو با سرعت دریبل  کنه و خودش رو تو موقعیت خوبی

قرار بده همون کاریه که ویدال نتونسته انجامش بده. میدونم از من متنفر میشید اما من از این ایده که پریرا فیکس بشه و پیرلو بره رو نیمکت استقبال میکنم.تو این حالت یوونتوس منظم تر بازی میکنه

• Juventus FC, mory, Principino و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

These things bring you to reality as to how fragile you are; at the same moment you are doing something that nobody else is able to do. The same moment that you are seen as the best, the fastest and somebody that cannot be touched, you are enormously fragile. Because in a split second, it's gone

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال

آلگری

" بازی سختی را برنده شدیم و باید از بازیکنانم تشکر کنم. دورتموند توانسته در لیگ قهرمانان بازی های خوبی انجام دهد اما ما توانستیم با شایستگی تمام برنده بازی امروز شویم "

" فکر می کنم که فرصت های زیادی هم داشتیم که موفق به استفاده از آن ها نشدیم اما خوشحالم که توانستیم پیروز شویم. بازیکنان در همه خطوط توان و نظم خوبی داشتند و بجز دقایقی توانستیم برنامه هایمان را به درستی اجرا کنیم "

گل تساوی دورتموند و پس از آن حمله دوباره یووه ؟

" بله، ما بازی را خوب شروع کرده بودیم و در حال اداره آن بودیم . کنترل بازی با ما بود و توانستیم موقعیت های خوبی ایچاد کنیم اما بر اثر یک اشتباه دروازه ما باز شد. گل خوردن در چنین بازی هایی حتی در خانه سخت است اما بازیکنان ما توانستند بخوبی بار دیگر شرایط را کنترل کنند و گل دوم را بثمر رساندیم "

فکر می کنید استحقاق این برد را داشتید ؟

" بله، ما می توانستیم گل دیگری را هم بثمر برسانیم اما می خواهم بگویم که نتیجه عادلانه بود . ما حملات خوبی برای روی دروازه دورتموند انجام دادیم و آن ها هم در دقایقی خطرناک بودند "

" با استفاده از کنترل بازی و پیدا کردن فضاها توانستیم دورتموند را تحت فشار قرار دهیم. ما بازی خوبی را بخصوص در نیمه دوم انجام دادیم و ریتم بازی را کنترل کردیم "

گل دورتموند و احتمال شکست یووه ..

" نه، ما بعد از گل چیزی را از دست ندادیم. ما با اعتماد به نفس و ذهنی باز حمله کردیم و بازیکنان من می دانستند که باید چگونه بازی کنند و برای پیروز شدن به چه چیزهایی نیاز است . خوشحالم که با انجام بازی منطقی خیلی زود جبران کردیم "

" دورتموند در فکر استفاده از فضای پشت ِدفاع ما و سرعت دادن به بازی بود ولی ما بخوبی بین خطوط تعادل ایجاد کرده بودیم و ریتم بازی این تیم را از کار انداختیم . این یک بازی و امتحان بزرگ برابر تیمی قدرتمند و بزرگ بود و من از آنچه شاگردانم انجام دادند راضی و خوشحالم "

" از الان به فکر بازی با رُم هسنم، این پیروزی لذت زیادی برای ما دارد اما باید از آن عبور کرد و تمرکز را بر روی بازی لیگ برابر رُم گذاشت "

انتظار بازی هوایی از یووه می رفت ؟

" ما دیدیم که نقطه ضعف حریف در چیست، در صحنه هایی که ضد حمله انجام دادیم توانستیم با عرض دادن به بازی و ارسال در محوطه جریمه بر روی زمین به گل برسیم و موقعیت ایجاد کنیم که این برای ما بسیار خوب بود "

• Juventus FC, Atomic Ant, eⁿzº و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6428 ارسال
  • LocationRasht

#1 امشب یووه 2.7 میلیون از بلیت فروشی کسب درآمد کرد، رکورد تاریخی استادیوم یوونتوس!

#2 توز چهارمین گلش در 7 بازی اخیرش رو بثمر رسوند بعد از 0 گل در 14 بازی قبلیش!

#3 دورتموند در 8 بازی رسمیش مقابل یووه هیچوقت کلین شیت نکرده، ایشاالله تو نهمی هم نمیکنه :1:

#4 یووه همچنان تو 2015 بدون باخته، 8 برد و 3 تساوی...

دفاع دورتموند ضعیفه اما عملا خط هافبکشون این خلا رو جبران میکنه با پرسینگ استثناییش. لحظاتی از بازی بود که ما بزحمت توپ گیری میکردیم اما پرسینگ پر حرارتشون در عرض 30 ثانیه 4 بار ازمون میگرفتش دوباره! انصافا نفس هم نمیتونستیم بکشیم زیر پرسینگشون نیمۀ اول.. مشخصه که خیلی شیک بازیای قبلیمون رو آنالیز و این انفارکتوس بازیکنامون زیر پرس از توز گرفته تا بوفون رو تمیز درآوردن. حالا یمقدار امیدوارترم، 2-0 مسلما بهتر بود ولی میتونیم از پس وستفالن بر بیایم. اونجا دورتموند مجبوره دیگه حمله کنه و دفاعشم ازینم آسیب پذیر تر میشه و بعید میدونم که گلی نخورن. ویدال و کیه لینی اما بعنوان رهبران تیم کم کم دارن بدبینم میکنن چون فرم فعلیشون داره ادامه دار میشه ... یووه در گذشته زیاد ضدحال خورده و ناموفق بوده تو اروپا اما هیچوقت نقش بزرگای تیمش پررنگ نبوده... بگذریم که این نیز بگذرد

• Juventus FC, Atomic Ant, alijuve و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ned : It's Done Your Grace , The Targaryens Are Gone ... i

Robert : Not All Of Them ! i

standing-jon-snow-game-of-thrones-m44shr

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21224 ارسال
  • LocationDeutschland

- ترجیح میدم از این برد به عنوان یک برد "تلخ" عنوان کنم، تلخ به این خاطر که یک گل خوردیم، یک گل بد هم خوردیم و خطرناک کرد شرایط تیم رو.

من کامل بازی رو ندیدم ولی همون 40 دقیقه ای هم که از بازی دیدم واقعا دورتموند موقعیت گل خاصی نداشت، ولی خط هافبک ما رو کاملا از بازی خارج کرده بودند،

بحث سر دادن مالکیت توپ نبود، یووه "توان" حفظ مالکیت رو نداشت ! پرسینگ شدید و البته واقعا کارشده دورتموندی ها نبض بازی رو از یووه گرفته بود.

موراتا یک بار دیگه ارزش های خودش رو نشون داد، خوشحالم که از اون بازیکن نیمکت نشین و البته بدون انگیزه اوایل فصل تبدیل شده به یکی از بهترین های تیم و البته توانایی های موراتا هنوز هم خیلی بیشتر از ایناست

دورتموند تیم ضعیفی نبود حقیقتا، ولی واقعا هم قدرتمند و کوبنده نبود و فکر می کنم میشه با یک بازی هوشمندانه و کم اشتباه در آلمان هم موفق بود.

• Juventus FC, Atomic Ant, MaMpIeRo و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

یه مشکل بزرگ پیش اومده بود یک ربع قبل بازی نتونستم بازیو ببینم...شانسو نیگا تورو خدا...الان 3 شب تونستم نتیجه رو ببینم و فول مچ تا دانلود نشه چیزی نمیتونم بگم .....ساعت 5 صبح که دانلود شد بازیو میبینم ...مرسی الگری و مرسی بچه ها ....تو دورتموند شانس  زیادی دریم اگه توپو به اونا بدیم و ما از فضای پشت دفاعشون استفاده کنیم ....

• eⁿzº, sia10, Escanor و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Principino

Principino

Nothing really matters

• اعضا
  • 942 ارسال
  • LocationFar far away
بدشانسی کیلینی و البته همراه با یکم اشتباه (چون توپ مال بونوچی بود و دلیلی نداشت کیلینی اونجا باشه!) خیلی حالمو گرفت امیدوارم بعدا" نابودمون نکنه ولی باز هم فدای سر دکتر
اگر یک ذره اعتماد به نفس توی این تیم وجود داشت با اختلاف بازی رو میبردیم بعد از گلی که خوردیم استرس تو وجود همه بازیکنا موج میزد...
به نظر من ما از نظر فنی عالی هستیم اگه از دورتموند بالاتر نباشیم به هیچ وجه پایین تر نیستیم
ولی از نظر روحی روانی واقعا" تو اروپا خیلی ضعیفیم
بعد از هر گلی که میخوریم تمرکز کل تیم به هم می ریزه
امیدوارم تو بازی برگشت این مشکل تیم حل شده باشه وگرنه تو جو وست فالن ممکنه بدجوری اذیت بشیم

موراتا خیلی خوب داره پیشرفت میکنه دروغ چرا؟! نمیدونم باید خوشحال باشم یا ناراحت ! چون خیلی یورنته رو دوست دارم :(
ویدال چرا انقدر عصبی بود؟؟؟
و دیگر اینکه مارکیزیو خیلی عالی بود فکر میکنم انتقادهایی که ازش میشه به خاطر اینه که بچه ها عادت کردن انتقاد کنن دیگه ! وگرنه عملکردش کاملا" راضی کننده بود

پ.ن:بعد از ده سه لی فکر کنم استاد علیفر عاشق پادوین شده :1:
  • GioVanni Agnelli, eⁿzº, alijuve و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

marchisio_juve_applauso_2017_2018_356x23

And it's killing me when you're away
I wanna leave and I wanna stay
I'm so confused, so hard to choose
Between the pleasure and the pain

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی