پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته بیست و چهارم سری آ ایتالیا - یوونتو 2-1 اتالانتا

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
65 پاسخ برای این موضوع

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

upnayxy92agtya3whag0.jpg

هفته بیست و چهارم سری آ ایتالیا

یوونتوس - آتالانتا

جمعه 1 اسفند 1393

ساعت 23 : 15 به وقت تهران

ورزشگاه یوونتوس

• eⁿzº, L'Avvocato, Escanor و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juvenista

juvenista

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 285 ارسال

بازی تو ورزشگاه یوونتوس ارنا یعنی قبل از شروع بازی 2-0 جلوییم

با یه برد خیلی خوب میریم به استقبال دورتموند :yes1:

• L'Avvocato, Escanor, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

هفته پیش 4 تا از عنتر خوردند ... بازی رفت هم 3 تا زدیم اشتباه نکنم ...
که یه پنالتی هم حضرت گرفت و جریان بازی رو به کل عوض کرد ... 
امیدوارم ببریم و از همه مهم تر مصدوم ندیم  :fp:  فکرشم نمیتونم بکنم قبل مهم ترین بازی فصل مصدوم بدیم ... 
فقط کاش زیاد به خودشون فشار نیارند  :22:

• eⁿzº, L'Avvocato, Escanor و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6376 ارسال
  • LocationRasht

یک دوجین بازیکن محروم و مصدوم دارن؛ بنالوآن، پینیلا (که طبق قولش به انتر هم گل زد) و کارمونا همه شون محرومن و ماکسی مورالز، بیاوا و چروبین هم معلوم نیس برسن.

فقط امیدوارم بازی دورتموند رومون اثر نذاره و توز هم سرحال و آماده برگرده. من باشم به اورا، لیخی، بونوچ، پوگی، پیرلو و توز/موراتا استراحت میم و اینارو میفرستم تو زمین :

بوفون، کسرس، کیه لینی، اوگبونا، پادویین، استورارو، ویدال، پریرا، مارکیزیو، توز/موراتا (هر کدوم یه نیمه فقط) ، یورنته

داخل پرانتز اینم بگم که دورتموند فقط یه بازی تو بوندسلیگا داره تا یووه-دورتموند و همچنین یه سری بازی یکشنبه ها تو آلمان برگزار میشه که میتونه دورتموند رو برگردونه به 3 ردۀ اول

اما بین یووه-دورتموند و دورتموند-یووه، بازیهای سختی مثه دربی روهر با شالکه رو دارن. باید میخو تو تورین کوبوند...

+ به گفتۀ گاتزتا، آلگری از رویکرد تیم و روحیۀ بازیکنا مقابل چزنا عصبانی بوده (بخصوص بعد از زدن 2 گل) و دیروز هم کل هیئت مدیره تو وینوو حاضر شدن!

امروز قراره دوباره بازی با چزنا تو تلویزیون جلوی کل تیم بازبینی بشه. 7 بازی حیاتی یووه در یک ماه آینده :

46c90650a26661550ff69e617a0624d6688b1c82

• GioVanni Agnelli, juve's fan, Juventus FC و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
کاش بازی چزنا رو میبردیم
حتی الکی الکی و شانسی
همین باعث میشد این بازی به این صورتی ک الان هست محکوم ب برد نباشیم بیشتر ب بازیکنا استراحت میدادیم بنظرم نمیشه کس خاصی رو متهم کرد ی سری عوامل مث اشتباهات الگری و نا اماده بودن بعضی بازیکنا و اشتباهات فردی و زمین ورزشگاه و حتی مساوی رم با پارما باعث شد بازی رو نبریم !
حالا اون بازی افتضاح تموم شده (دقیقا با استایل بازی ناپولی ، جلو افتادیم و بیخیال شدیم و سوتی دادیم)
ازون بازی لعنتی بکشیم بیرون

ترکیبی که فراز ^ گفت خیلی خوبه فقط دلم میخواد بجای اوگبانا بارزالی باشه + میخوام نیمه اول موراتا توز باشن و نیمه اول کارو تموم کنیم مثلا 2 تا بزنیم
بجای توز نیمه دوم کومان بیاد + بجای موراتا هم یورنته بجای ویدال هم په په بیاد 433 بشیم استورارو پریرا کلودیو هافبک هامون باشن
اینجوری ببینم یورنته مهاجم نوک و تارگت چیکار میکنه بین په په و کومان ضمن اینکه توز و موراتا و ویدال هم استراحت میکنن نصف بازی رو !

ولی مطمئنم نه اونی ک من میگم میشه نه اونی ک فراز

احتمالا بونوچ کیلینی ثابت اند و شاید اینجوری مکس میخواد هماهنگی رو دوباره بین دفاع برگردونه (منم خدا خدا میکنم روز بازی دورتموند هم روز خوب دفاع هامون باشه) خوشبختانه یا بدبختانه هم بازی اول توی تورینه ! اگه نتونیم اونجور که باید بازی رو ببریم باید شمشیرو بندازیم و تسلیم بریم سیگنال ایدونا پارک

یه برد پر گل و بازی روون و بازی دادن به امثال استورارو و بارزالی و پادویین (عزیز دلم مظلوم خودم) و کومان و په په میتونه خیلی بهمون کمک کنه

مستر الگری جون بابات بکش بیرون از ویدال بذار باکس بازی کنه اخه چ گیری دادیش بذاری پشت مهاجم
پریرا و پوگبا و حتی مارکیزیو و حتی حتی توز هم داری تو اون پست واس چی اینو میذاری :| کسی تو اون مجموعه انالیز یووه نیست اینو به اون عاغا بگه ؟؟
  • Orphée, tecra, L'Avvocato و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

13548062039491599385.png

43064959242614367045.png

13378574014177561226.png

43384069297897279775.png

64495914322311032898.png

85287170686708693594.png

• eⁿzº, tecra, Escanor و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

sinazzz

sinazzz

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 503 ارسال

با توجه به دو بازی مهم بعد از بازی با آتالانتا ,توتو این احتمال رو داده که پوگبا استراحت کنه و استورارو فیکس این بازی باشه.

• juve's fan, eⁿzº, Escanor و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

These things bring you to reality as to how fragile you are; at the same moment you are doing something that nobody else is able to do. The same moment that you are seen as the best, the fastest and somebody that cannot be touched, you are enormously fragile. Because in a split second, it's gone

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
اگه قراره از بين بونوچي و كيليني يكي بازي نكنن ترجيح ميدم كيليني باشه چون همه سابقه ي مصدوميتش رو ميدونيم. ولي احتمالا اوگبونا و بارزالي بازي كنن. شايد ليخت بازي كنه ولي سمت چپ احتمالا پادوين به جا اورا.
استورارو هم بازي كنه فيكس ببينيم چند مرده حلاجه :1:. كومان هم فيكس باشه كه ديگه عالي ميشه.
  • tecra, Escanor, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

محمد جمالی

محمد جمالی

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
  • Locationمازندران - شهر ساحلی محمودآباد

53ztrmuhwfh4xi2m5aie.png

7voyjp4oix6lt7e27ex4.png

یووه و آتالانتا کلا 105 بار روبه روی هم قرار گرفتن که نتیجه آن را در جدول زیر مشاهده می فرمایید :

qbkza654zukk3ys91ceh.png

veajbxwpx1sebk130rf2.png

باز هم همون داستان قدیمی با تیم های ته جدولی  :fp: 
پیش بینی من 3 بر صفر به نفع یووه ... 
FOAZA JUVE

• eⁿzº, Escanor, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

rgkqiqfovwkli7upfqq6.jpg

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج

53ztrmuhwfh4xi2m5aie.png

7voyjp4oix6lt7e27ex4.png

veajbxwpx1sebk130rf2.png

باز هم همون داستان قدیمی با تیم های ته جدولی :fp:
پیش بینی من 3 بر صفر به نفع یووه ...
FOAZA JUVE

تو پنج بازي اخير فقط يه گل زدن و اين گل هموني بود كه ركورد كلين شيت بوفون رو قطع كرد!!! :22:
  • Escanor, Georgia , ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

اتالانتا همیشه جلو ما یه نیمه خوب داشته و یه نیمه افتضاح....مشکل اتالانتا باید مربی باشه چون امانوئلسون -زاپاکوستا - استیگاریبیا - دنیس - کارلوس کارمونا رو داره و انصافا بهتر از تیمای بالاتر از خودشه ...خدا کنه ببریم و به کومان و استورارو بازی برسه ...

• eⁿzº, Escanor, Georgia و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

38ughuefhxtdlpas2msz.jpg

یووه فردا در شب در هفته بیست و چهارم سری آ ایتالیا به مصاف آتالانتا می رود و ماسیمیلیانو آلگری با حضور در کنفرانس خبری پیش از این بازی پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود :

" ما فردا با آگاهی از اهمیت 3 امتیاز این بازی به زمین خواهیم رفت ".

" من فکر می کنم ما در حال حاضر توجهاتمان را به اهدافمان یا حداقل یکی از اهدافمان از دست داده ایم. به نظر می رسد که فکر می کنیم قهرمانی در لیگ در بانک محفوظ است یا آن را تماما فتح کرده ایم ".

" من فکر نمی کنم اعداد چیزی می گویند. درست است که امتیازات ما بیشتر از رم است اما هنوز بازی های زیادی تا انتها باقی مانده و ما باید برگردیم و به هر بازی مجزا فکر کنیم ".

" فردا ما با آتالانتا رو در رو خواهیم شد و نیاز داریم که تلاش کنیم و 3 امتیاز مهم این بازی را کسب کنیم. پس از آن برای بازی حساس 16 تیم چمپیونز برابر بروسیا آماده خواهیم شد ".

" ما در مسیرمان امتیازات زیادی را دور انداختیم. یکشنبه در چزنا ما خوب بازی کردیم و من فکر می کنم همه شما دیدید که ما دو امتیاز را دور انداختیم ".

" البته من اعتباری هم برای چزنا قائل هستم. آن ها هم خوب بازی کردند و هر آن چه که می توانستند اجرا کردند اما ما قادر به کسب یک پیروزی مهم نبودیم ".

" حتی پس از آن چیزی از پویایی لیگ تغییر نکرده است برای این حتی اگر ما برابر چزنا پیروز می شدیم 9 امتیاز به هیچ وجه گارانتی کسب اسکودتو نبود ".

" ما باید سعی کنیم پاهایم را روی زمین حفظ کنیم، به کار کردن ادامه دهیم، بازی به بازی فکر کنیم و تا حد ممکن حداکثر امتیازات را کسب کنیم ".

" فردا برابر آتالانتا بازیکنانی که در تمرینات بهترین عملکرد را داشته اند در زمین خواهند بود. چرخش واژه ایست که برای من وجود ندارد ".

" هر کسی که در بازی فردا برابر آتالانتا به زمین برود در بهترین فرم فیزیکی و روانی خود خواهد بود ".

دفاع از مصاحبه با رسانه های آلمانی در مورد این که در مصاف با دورتموند مهم ترین چیز گل نخوردن است :

" من آن را گفتم چون این مصاف تک بازی نیست. این یک رویارویی در جمع 16 تیم و 2 بازی و 180 دقیقه است. عنصر کلیدی در این مصاف ها گل نخوردن در خانه است ".

" اگر به انتخاب من بود قطعا انتخابم پیروزی بود اما اگر قرار باشد پیروز نشویم تساوی 0-0 از دید من بهتر از تساوی 1-1 است. این پاسخ من به آن سوال بود و امروز هم پاسخ من همین است ".

" ما دو بازی پیش رو داریم و در هر دو باید تعادل را رعایت کنیم به خاطر این که هدفمان صعود به مرحله بعدی رقابت هاست ".

" اگر ما در خانه 0-0 کنیم و در خانه آن ها 1-1 قطعا به هدفمان رسیده ایم. باز هم تکرار می کنم شما اگر در خانه گلی دریافت نکنید یک گام به جلو برداشته اید ".

اتکای بیش از حد تیم شما به توز و پیرلو :

" توز علیرغم این که بازیکنی بین المللی است یک بازیکن با کاراکتر و با شخصیت هم به شمار می رود. او برای تیم و کل مجموعه مهم است ".

" این شرایط برای همه تیم ها وجود دارد. مسی برای بارسلونا حیاتیست همچنان که رونالدو برای رئال حیاتیست و همچنین زلاتان برای PSG ".

" این طبیعیست که وقتی شما از بازیکنان با کیفیت برخوردار هستید آن ها برای تیم، تبدیل به بازیکنی کلیدی خواهند شد ".

" در مورد آندره ا او، زمانی که حتی یارگیری می شود می تواند در آرامش بازی کند. این درست که نیست که به خاطر یک اشتباه در مصاف با چزنا که برای پیرلو پیش آمد، سبک بازیمان را تغییر دهیم " .

" آندره ا برای ما همانند یک ارزش افزوده است به خصوص در سطح فنی. او به تیم ما شکل بزرگی می دهد و بالاتر از این ها زمانی که تیم تحت فشار است همانند یک نقطه مرجع به شمار می رود ".

" از نظر من این طبیعی است که ما بخواهیم از ویژگی های او استفاده کنیم ".

آلگری از اظهار نظر در مورد باقی ماندن توز تا پایان مدت قراردادش در یووه خودداری می کند، سوالی که دو بار از او در کنفرانس خبری پرسیده شد :

" در مورد توز من نمی توانم چیزی به شما بگویم. او خوب تمرین می کند، فصلی فوق العاده را سپری می کند و فکر می کنم چند روز استراحت و کارهای شخصی برای او مفید بوده است ".

" ما به او نیاز داریم به همین خاطر باید او را برای نیمه دوم فصل آماده کنیم. او زودتر از موعد تیم را ترک می کند ؟ من نمی دانم. من در امروز زندگی می کنم. این هفته برای این فصل ما باید برای رسیدن به اهدافمان تلاش کنیم" .

" در انتهای فصل خواهیم دید چه می شود.اما من فکر می کنم او یک حرفه ای بزرگ است و بالاتر از همه این ها او یک مرد فوق العاده است. بنابراین خواهیم دید در انتها چه می شود ".

شرایط بارزالی برای بازگشت به میادین :

" بارزالی شرایطش بهتر است و من فکر می کنم آماده بازگشت به میدان است.من فکر می کنم او به یک بازی دیگر یا یک تمرین دیگر برای ارزیابی شرایطش نیاز دارد.

بنابراین ما چهارشنبه بعد از بازی با بروسیا یک بازی دوستانه برای ارزیابی شرایط بازیکنانی که سه شنبه بازی نخواهند کرد خواهیم داشت اما به طور ویژه آندره ا خوب کار می کند.

من فکر می کنم او آماده است و در آستانه بازگشت به میادین است "

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21159 ارسال

- داور بازی هم مشخص شد و ایراتی این دیدار رو سوت خواهد زد.

ویدال هم به دلیل التهاب تاندون در این بازی خواهد بود.

بدون شک کسب هر 3 امتیاز این بازی مهم ـه ولی باید با ترکیبی وارد زمین شد که علاوه بر کسب 3 امتیاز، به تیم زیاد فشار نیاره و اگه به چند تا از بازیکن های اصلی استراحت داده بشه خیلی بهتره.

• juve's fan, MaMpIeRo, eⁿzº و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

محمد جمالی

محمد جمالی

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
  • Locationمازندران - شهر ساحلی محمودآباد

هر وقت اسم آتلانتا میاد یاد پیپو اینزاگی می افتم .. چندین سال پیش که دقیقا یادم نمیاد چه سالی بود.. اینزاگی با آتالنتا آقای گل ایتالیا شد یادمه با 22 گل ...
بعد بلافاصله یووه اونو خرید و در کنار کاپیتان دلپیرو یه زوج حمله قوی در اروپا بودن...   

• juve's fan, mory, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

rgkqiqfovwkli7upfqq6.jpg

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

58485791654785750799.png

09757464003169863852.png

خدا کنه بدون مصدومیت بازی رو تموم کنیم .....ترجیح میدم موراتا تو این بازی باشه همچنین کومان چون اتالانتا تیم فیزیکیه و ضعفش رو یارگیری بازیکنای تکنیکی مشهوده . چیگارینی و کارلوس کارمونا بهترین های اتالانتا تو این فصل بودن هر طوری هست تا بازی با دورتموند باید ضعفمون رو تو ضربات ازاد و گل خوردن از کرنر برطرف کنیم چون دورتموند تو کرنر خیلی خطرناکه و 80 درصد گل هایی که این فصل خوردیم همینطوری بوده....اتالانتا این فصل 1900 پاس اشتباه داشته و تو پرس شدن خیلی ضعیف عمل میکنن بیشتر روی سانتر و بازی مستقیم سعی در جلو کشیدن دارن ...اونا بوناونتورا رو هم به میلان فروختن تا وضعشون اسفناک تر بشه و در رده  17 جدول  قرار دارن ....تیم های ساسولو چزنا و امپولی خیلی خوب بازیکنای جوون رو به بازی میگیرن اما این اتالانتا یه تیم خیلی بیخاصیتیه میانگین سنی بالا همیشه یه نواخت بازی میکنن . حال ب هم زن واقعا دوتا تیم تو سری آ اضافی ان باید 18 تیمی برگزار بشه 

• moha684, Escanor, Georgia و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21159 ارسال

- ترکیب پیش بینی شده : بوفون - دچلیه - کیه لینی - بونوچی - کاسرس - مارکیزیو - پیرلو - پوگبا - پریرا - توز - موراتا

تقریبا میشه گفت با ترکیب اصلی داریم بازی میکنیم !

ماتری هم که تو لیست دعوت شده ها هست و این هفته تمرین های خوبی رو با تیم داشته، احتمال اینکه حداقل برای چند دقیقه ای به بازی بره هست.

ضمن اینکه دوست دارم بارتزالی هم بالاخره بازی کنه که کم کم شرایط بازی کردن رو پیدا کنه.

• juve's fan, eⁿzº, moha684 و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4147 ارسال

کردیت تیم برگامو به شکست دادن عنطر است که به جز امسال در سالهای گذشته اتفاق افتاده و از این حیث این تیم در قلب هواداران یووه است.

این بازی بردن قطعی است و نباید جوری بازی بکنیم که دچار چالش شویم...

اقای ندود هم از استوارو تعریف کرده اما امکان اینکه کومان و این پلایر همزمان در ترکیب باشند خیلی کمه...

• Escanor, Georgia , ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
ظرفیت کارت زرد پوگبا اگه امشب بازی داده بشه و کارت بگیره تموم میشه و محروم از بازی بعدی تو المپیکو بازی با کفتارها :|

لااستامپا گفته بازی دادن با استورارو بهترین کاره
این ترکیب پیش بینی شده ک 4 تا از بازیکنان اصلی استراحت می کنند
Juventus (4-3-1-2): Buffon; Caceres, Bonucci, Chiellini, De Ceglie; Sturaro, Pirlo, Marchisio; Pereyra; Tevez and Morata.
  • juve's fan, Mohammad-SS, tecra و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

ERF_JU

ERF_JU

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 610 ارسال
  • LocationUrmia

ظرفیت کارت زرد پوگبا اگه امشب بازی داده بشه و کارت بگیره تموم میشه و محروم از بازی بعدی تو المپیکو بازی با کفتارها :|

لااستامپا گفته بازی دادن با استورارو بهترین کاره
این ترکیب پیش بینی شده ک 4 تا از بازیکنان اصلی استراحت می کنند
Juventus (4-3-1-2): Buffon; Caceres, Bonucci, Chiellini, De Ceglie; Sturaro, Pirlo, Marchisio; Pereyra; Tevez and Morata.

اوه اوه اگه اینجوری باشه که پوگبا به هیچ وجه نباید بازی کنه و هم استراحت کنه و هم ریسک از دست دادن بازی با کفتارا هم نمیکنه ....استورارو خوبه بنطرم بازی کمه در کنار مارکی و چیرلو جون هم بنطرم با توحه به چیزایی ک من ازش دیدم و شنیدم بازیکن درگیری و جنگنده و قیزیکی هستش و به علت غیبت ویدال هم میتونه ما رو تو این بازی از وجود همچین بازیکنی بهره مند کنه و جای ویدال پر شه و هم اولین بازیش میتونه باشه و خودشم خوب نشون بده که فبها ، ما رو به یه نیمکت نشین خوب دیگه امیدوار کرده که در ادامه فصل ازش استفاده شه

تو دفاع چپ هم فک کنم کینگ پادوین از ابتدا بازی کنه بهتر باشه چون خوب جواب داده و هماهنگیش بیشتره و دی پلیه هم در نیمه دوم به بازی بیاد که اونم اولین بازیشو انجام داده باشه و سمت راستم کاسرس خوبه لیخت هم استراحتی میکنه تو دفاع وسط هم امیدوارم تو 10-15 دقیقه آخر بارتزالی بیاد جا بونوچی تا کم کم به شرایط بازی برسه خیلی بهش نیاز داریم تو ادامه فصل :8:

تو خط حمله هم تو تاپیک ماتری گفتم توز و موراتا ایشالا نیمه اول بازی رو تموم میکنن با 3 گل پیش میفتیم :1: و نیمه دوم کومان به همراه ماتری یا یورنته به بازی بیان و دو تا دیگه بزنیم 5-0 من راضیم اصلنم زیاده خواه نیستم :1:

و اینکه این بازی دیگه کلین شیت کاپی رو باید ببینیم دیگه آتالانتا در حدی نیست که بهمون گل بزنه امیدوارم آقایان بونو و دکتر زحمتای سوپر من رو هدر ندن :45: و سوپر جیجی با اعصابی آسوده از مدافعا به استقبال بازی با دورت بره تا حسرت گلزنی رو به دل زنبورا بزاره بازم :8:

به امید یک ماه پر از خوشی و پیروزی و رستگاری در پایان این یه ماه سخت :worship:  فورزا یووه

• tecra, Georgia , ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
تصویر
________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Proud_of_Ju#

juvenista

juvenista

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 285 ارسال

سایت ورزش 3 بازی رو انلاین پخش می کنه

• Escanor, Georgia , ღZahraღ و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی