پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

استفانو استورارو

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
254 پاسخ برای این موضوع

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال

به نظرم استو بعد از آخرین مصدومیتی که براش پیش اومد از لحاظ روحی و هم از لحاظ کیفیت بازی افت کرده. واقعا پرتلاش و جنگنده هم بازی می کنه و از لحاظ تخریب بازی حریف خوبه. ولی نمیدونم چرا موقع دریافت توپ هول و سر به هوا بازی می کنه. به نظرم باید بیش تر به خاطر روانی باشه که از این جنبه اینقدر افت کرده  :2:  :141:

+ امیدوارم بشه همون استوی روی فرم سابق  :53:

+ پست دوستمون aminvo رفت صفحه قبل  :53:

• mory, MaMpIeRo, alexdelpiero و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

اتفاقاً هر وقت تو تیم بود تیم خیلی بازیشو خوب ارائه کرد و نتیجه لازم رو گرفت

• alexdelpiero, Aminvo, Camel Blue و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال

اتفاقاً هر وقت تو تیم بود تیم خیلی بازیشو خوب ارائه کرد و نتیجه لازم رو گرفت

از لحاظ تخریب و جنگندگی که خوب هست. کسی منکر این نمیشه. بازی بدون توپش هم خیلی خوبه.

ولی به نظرم توی پاس دادن و یا دریبل زنی هنوز باید بهتر بهشه. قبلاً بهتربود، الان از این جنبه افت کرده که باید خودشو بهتر کنه. اینم به نظرم بیش تر جنبه ی روانی داره.

• mory, alexdelpiero, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
دیشب بیشترین دوندگی رو بین تمام بازیکنا داشت با حدود ۱۲ کیلومتر !
  • mory, MaMpIeRo, alexdelpiero و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Alex2003

Alex2003

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 378 ارسال

در تایید تاثیر مثبت حضور و کیفیت بازی استورارو اینکه کاری کرد  بازیکنی مثل کسیه که چشم اکثر تیمای اروپا رو گرفته وجود با عدم وجودش فرق نمیکرد.کلا توی بازی محو شده بود و بدترین ریت رو بین هم تیمی هاش داشت.حالا اینکه ما میخوایم این بازیکن رو بیاریم که حتی از پس استورارو ضعیف بر نمیاد از عجایب مدیریته.اونم با چه مبلغی نزدیک به 30 میلیون.

:fp:

ویرایش شده توسط El Rey León 05 December 2016 - 05:45 PM.
با عرض معذرت . اومدم نقل قول بگیرم اشتباهی پستتو ویرایش کردم :1: خط آخرشم پاک کردم هر چی هم فکر میکنم یادم نیست چی بود !

• mory, alexdelpiero, El rey leon و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

تاثیر منفی که میگین من تا حالا ندیدم جوری باشه که تیم رو نابود کنه، آره مثلاً تو بازی با بایرن یا همین جنوا میتونست اختلاف رو کمتر کنه تو دقایق آخر ولی جوری نبود که اگه میزد دیگه تیم میرفت به مرحله بعد 

ولی از اون طرف تاثیرای مثبتی رو که داشتو نگاه کنید مثلا بازی با رئال( جلوگیری از گل شدن دم دروازه)، قطعا یووه نمیتونست مرحله بعد بره

• alexdelpiero, Camel Blue, Alex2003 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

Alex2003

Alex2003

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 378 ارسال

از نظر من هم به واقع هیچ تاثیر منفی در عملکردش ندیدم.البته یه بازی هایی مثل بولونیا یا هلاس ورونا آخر فصل پیش ضعیف ظاهر شد که باید دید توی اون بازی ها کی خوب بوده که این بنده خدا بد باشه.

بازی بایرن موقعیت هایی که مانژو خراب کرد با توجه به مهاجم بودنش خیلی آزار دهنده تر بود.

از نظر من تنها هافبک بدرد بخور بعد از مارکیزیو و پیانیچ استوراروئه.و با اختلاف از  خدیرا - لمینا-آساموا و هرنانس بهتره.

هر چقدر بیشتر بازی کنه بازیش بهتر و روونتر میشه و قطعا میتونه تا حدی نیاز ما بعد از ویدال رو مرتفع کنه.

چیزی که خیلی مشخصه اعتقاد ویژه آلگری به استورارو برای جانشینی خدیرا و حتی حضور فیکس در بازیهاست.چند بازی اخیر که تماما تعویض اول بوده برای خط هافبک و دیروز هم که فیکس بازی کرد.معلومه داره چشمه هایی از پیشرفت رو در تمرینات بروز میده که روش حساب باز کرده آلگری.و کار درستیه.چون از یک ماه دیگه لمینا و آساموا میرن آفریفا و تا یه ماه در گیر مسابقاتن. بعدش هم معلوم نیست با چه شرایطی به تیم اضافه بشن.

با این فرم جدید و بد خدیرا،فروشش به تیمهای آمریکایی بنظر معقوله.

• mory, Pinturicchio, alexdelpiero و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

یه زمانی خودم میگفتم بین این همه هافبک باید مارکیزیو فروخته شه تا یه وینگر بخریم ببینید چی شدیم که به این دل بستیم .....مارکیزیو موند و همه رفتن 

استورارو یه دوسال دیگه زمان میخواد تا بازیشو بهبود ببخشه  

• alexdelpiero, tecra, Camel Blue و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

دایی احمد

دایی احمد

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
  • Locationahwaz

الان که جنگندگی تیم در میانه میدان خیلی کمه حضور استو خیلی میتونه مثبت باشه . باید وظایف دفاعی بیشتری بر عهدش بزاره و خودش هم رو تخریب بیشتر متمرکز باشه تا بازیسازی .

• mory, alexdelpiero, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Posted Image

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

در تایید تاثیر مثبت حضور و کیفیت بازی استورارو اینکه کاری کرد  بازیکنی مثل کسیه که چشم اکثر تیمای اروپا رو گرفته وجود با عدم وجودش فرق نمیکرد.کلا توی بازی محو شده بود و بدترین ریت رو بین هم تیمی هاش داشت.حالا اینکه ما میخوایم این بازیکن رو بیاریم که حتی از پس استورارو ضعیف بر نمیاد از عجایب مدیریته.اونم با چه مبلغی نزدیک به 30 میلیون.

حرفتون از نظر من چند تا ایراد داره . [:53:]
کسیه 19 سالشه استورارو داره 26 سالش میشه
کسیه بدبختو مانزو بیچارش کرد . فکر کنم فوتبالش تحت تاثیر بازی دیشب قرار بگیره اصلا ، چهار پنج بار که توپاشو زد . دو سه تا هم نبرد تن به تن جا موند و از لحاظ بدنی با مانزو کم آورد .

استورارو خیلی بازیکن تک بعدیه . تو فوتبال جدید این دست بازیکنا دارند منقرض میشند [:1:] حفظ توپ ، پاسکاریش چه بخوایم چه نخوایم از نرمالم پایین تره .

اما نکته مهم تر اینه که استورارو دوباره یه بازی خوب بازی کرد و امید همه رو بالا برد ، هر وقت این بشر اینجوری بازی میکنه ده تا بازی بعدی و خراب میکنه .

+ درباره خدیرا هم همینو بگم که شاید بازیش به چشم نیاد ولی هیچ مربیی نتونسته خدیرا رو بذاره رو نیمکت مگر این که خودش بخواد [:1:] یعنی مصدوم بشه . مورینیو ، آنجلوتی ، لو ، و الانم آلگری .  من خودم بعضی اوقات اعصابم از دست بازیش خورد میشه ولی شک نکنید بازیش به نفع تیمه .

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Alex2003

Alex2003

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 378 ارسال

:53: :135555: El Rey León

استورارو داره 24 ساله میشه.به هیچ وجه خدیرا رو ترجیح نمیدم.خدیرا تنها باهوشتره.ولی نه از نظر دوندگی و نه از نظر تخریب نزدیکترین قرابتی با استورارو نداره.

مانژو نهایتا 2 تا توپش رو روش اثر گذاشت بقیه اون سمت با استورارو و ساندرو بود.

مورینیو که با خدیرا به جایی نرسید و آنچلوتی هم تا جایی که یادم میاد فصل دوم دایورتش کرده بود روی نیمکت.فقط لو شاید به خدیرا کمی وابسته بوده باشه.

دلیل اینکه خدیرا فیکسه این نیست که خوبه.اینه که ما هافبک به اون حد خوب نداریم که بخواد بجاش به بازی بیاره.شما مودریچ-ویدال-کروس یا ایسکو-راکیتیچ رو بدید به آلگری اونوقت باید دید بازم فیکس بازی میکنه یا نه.

از خدیرا جدیدا تک بعدی تر نداریم.فقط توی حمله شرکت میکنه اونم نصف و نیمه.نه توی زمین خودی دیده میشه نه جریان حملات رو میتونه ساماندهی کنه.

و در نهایت اینکه من مشکم با بازهایی که جدیدا ارائه میده هست.با فرم فعلی خدیرا فکر نمیکنم هیچکس به خوب نبودنش شک داشته باشه.

فرم فعلیش به شدت منزجر کنندست.از اول فصل هم فقط 2-3 هفته اول خوب بود.امیدوارم در ادامه به خوبی قبل از مصدومیت بشه تا منم از حرفم پشیمون بشم.

ولی به قول یکی از دوستان نشخوار تیمای خوب دردی رو از ما دوا نمیکنه چون اگر درمانگر بود خودشون نگهش میداشتن.

• mory, El rey leon, Massimiliano Allegri و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

کسی که تو جنووا نیمکت شده بود حالا داره تو یووه بازی می کنه حرفی ندارم  :22:

• mory, Massimiliano Allegri, Gin و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

:53: :135555: El Rey León

استورارو داره 24 ساله میشه.به هیچ وجه خدیرا رو ترجیح نمیدم.خدیرا تنها باهوشتره.ولی نه از نظر دوندگی و نه از نظر تخریب نزدیکترین قرابتی با استورارو نداره.

مانژو نهایتا 2 تا توپش رو روش اثر گذاشت بقیه اون سمت با استورارو و ساندرو بود.

مورینیو که با خدیرا به جایی نرسید و آنچلوتی هم تا جایی که یادم میاد فصل دوم دایورتش کرده بود روی نیمکت.فقط لو شاید به خدیرا کمی وابسته بوده باشه.

دلیل اینکه خدیرا فیکسه این نیست که خوبه.اینه که ما هافبک به اون حد خوب نداریم که بخواد بجاش به بازی بیاره.شما مودریچ-ویدال-کروس یا ایسکو-راکیتیچ رو بدید به آلگری اونوقت باید دید بازم فیکس بازی میکنه یا نه.

از خدیرا جدیدا تک بعدی تر نداریم.فقط توی حمله شرکت میکنه اونم نصف و نیمه.نه توی زمین خودی دیده میشه نه جریان حملات رو میتونه ساماندهی کنه.

و در نهایت اینکه من مشکم با بازهایی که جدیدا ارائه میده هست.با فرم فعلی خدیرا فکر نمیکنم هیچکس به خوب نبودنش شک داشته باشه.

فرم فعلیش به شدت منزجر کنندست.از اول فصل هم فقط 2-3 هفته اول خوب بود.امیدوارم در ادامه به خوبی قبل از مصدومیت بشه تا منم از حرفم پشیمون بشم.

ولی به قول یکی از دوستان نشخوار تیمای خوب دردی رو از ما دوا نمیکنه چون اگر درمانگر بود خودشون نگهش میداشتن.

سنشو تازه رفتم دیدم ، شما درست میفرمایید .
من تا جایی که یاد دارم خدیرا قبل مصدومیتاش فیکس تیم مورینیو بود .
تو اون تیم با داشتن هافبکایی مثل آلونسو و اوزیل باز خدیرا فیکس بود .
ولی خب مصدومیت امونش نداد . تو فصل اخرش تو رئالم آنجلوتی خودشو کشت که بازیش بده ولی گفت نمیخوام مصدوم بشم و خودشو واسه تیم بعدیش حفظ کرد .

اما در باره سبک بازیش من مخالف حرف شمام . خدیرا بازی بدون توپ هاش معرکست . در جایگیری هاش تو بازی یکم دقت کنید میبینید چقدر تو فاز دفاعی به تیم کمک میکنه ، تا حالا دقت کردید که چرا اکثر گل هامون رو از سمت چپ میخوریم .با وجود این که ساندرو قطع توپ های خوبی داره .
این فصل کم گل هم نزده ، پاس گلم داده تازه :1: نمیگم از عناصر هجومیمون بوده ولی تا سه هفته اول بهترین گلزنمون بود .

خدیرا تو بازی های هجومی شاید یه مقدار بار اضافی رو دوش بقیه بازیکنا بندازه ( با دوندگی بیشتر ) ولی تو بازی های دفاعی و تخریبی نعمتیه واسه هر تیم .

+ اگه این بحث خواست ادامه پیدا کنه بره تو تاپیک خدیرا بهتره

++ عماد جان هیچ تیمی دلش به حال تیم دیگه نمیسوزه ، جنوا مگه مغز خر خورده بازیکنی رو که خودش میتونه پرورش بده و بفروشه ول کنه و بیاد بازیکن یووه رو فیکس بذاره ( تازه جنوایی که رابطه به نسبت بهتری با اینتر و میلان داره تا یووه ) .

شما یکی مثل کانته رو بیاید با استورارو مقایسه کنید . به ضعف های استورارو پی میبرید . دوبازیکنی که سبک بازی هاشون یکیه .ولی این کجا و آن کجا .

• mory, tecra, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Alex2003

Alex2003

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 378 ارسال

کانته همین الانش 2 سال از استورارو بزرگتره.و اما اینکه تا الان جلوی تیمای بزرگ بازی نکرده که بشه سنجیدش.یه مسابقات یورو حضور داشت که اونم بعد از چند بازی

منفعلانه به یه بازیکن تعویضی تبدیل شد.و از همه مهمتر پارسال توی لستری بازی میکرد که هدفش نهایتا موندن توی لیگ بود و هیچ فشاری روی مربی یا بازیکن برای بد بازیکردن نبود.اگر به استورارو این فرصت داده شده و استفاده نکرده میشه در موردش بحث کرد.

ولی استورارو توی 21 سالگی به اون نحو تیم رئال رو زمین گیر کرد.بازی پارسال با بایرن هم هنوز خیلی زمانی ازش نگذشته.یا توی یورو با پای مصدوم 80 دقیقه جلوی آلمان به خوبی ایفای نقش کرد.

همین امسال هم چلسی و کونته یکی از گزینه هاشون به جای کانته بود.

مشکل استورارو اینه که همیشه یه بازیکن تعویضی بوده و نمیشه با بازیکنی که فیکس بازی میکنه مقایسه بشه.

بازیکن یه بازی انجام بده،اما بعد از چند هفته مورد استفاده قرارنگیره و بعد هم به عنوان یار تعویضی بیاد و انتظار هم داشته باشیم کولاک کنه یه کم بی انصافیه.

اگر 4 بازی پیاپی در ترکیب بود بعد خراب کرد میشه خرده گرفت.اما همین جیمز رودریگز رئال با اون کیفیتش ببینید نیمکت نشینی چه بلایی سرش آورده.اون که توی کیفیتش شکی نیست.

یا وین رونی وشواین اشتایگر و...

• mory, El rey leon, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

نیمکت نشینی یه بحثیه قبول ، ولی وقتی بازیکن خودش خودشو نیمکت نشین میکنه دیگه جای دفاع نمیذاره .
فصل پیش که ویدال رفت همه میگفتند ویدال کیه ما استورارو رو داریم ، همون بازیکنی رو داریم که جلو رئال لنگ انداخت :1:
سه چهار تا بازی اولم فیکس بود ولی یادته چه گندی بار اومد .
امسالم پوگبا رفت مارکیزیو مصدوم بود ، فقر هافبک تو تیم موج میزد ( البته هنوزم میزنه ) ولی استورارو بعد مصدومیتش تونست مربی رو راضی کنه که اونو به لمینا ، یا هرنانز یا حتی آساموا ترجیح بده ؟؟ این بازیکنایی که نام بردم تونی کوروس ، ویدال ، مودریچ نیستند که بگیم به خاطر سطح بالای اونا نیمکت نشین شده .همین بازیکنای درب و داغون خودمونند که خیلی بازیا کاری کردند که خود شخص من با کله رفتم تو مانیتور ( لمینا کمتر حالا :1: )

استورارو بی فکر بازی میکنه ، شاید تجربه یه مقدار از این بی فکر بازی کردن رو پوشش بده ولی هیچ وقت ازش نمیشه انتظار یه هافبک تاپ رو داشت .
از لحاظ ذهنی به بلوغ رسیدن کار خیلی سختیه ، بعید میدونم استورارو بتونه از پسش بر بیاد .

-اما بحث کانته و استورارو .
دقیقا تو بازی کانته اون بلوغ رو میبینم که تو بازی استورارو نمیبینم . استورارو تو بعد دوندنگی و فقط دوندنگی تو سطح بالاییه ، تو پوشش فضا ها هنوز ضعف داره ، تو قطع توپ هاش ضعف داره ، تو بازی خونی ضعف داره تو دریبل و تموم کنندگی فقط ضعفه (:1:) . یه سریاش به مرور زمان بهتر میشه ولی آیا همشو میتونه رفع کنه ؟؟

هیچ وقت یادم نمیره آمار دوندگی استورارو رو تو بازی با آلمان وقتی شنیدم کپ کردم یه چیزی حدود 19 کیلومتر بود . به نظرت این دوندگی با بازیخونی درست تر نمیتونه ازش یه بازیکن خوف بسازه ؟؟

الان همین کانته تو هر بازی حدود 10 تا تکل داره و کلی هم قطع توپ داره اینا اکثرش به بازی خونیه وگرنه دو سال تجربه بیشتر اونچنان تفاوتی تو بازی بازیکن نداره .

• mory, tecra, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

Alex2003

Alex2003

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 378 ارسال

بازی خوب که داشته مثل سیتی و پالرمو...اما همون هفته های اول کدوم بازیکن خوب بود که این نبوده باشه.اما تمام بد بازی کردناش مخالفم که اون اولا بوده باشه.بعد از حضور خدیرا توی بازی و نیمکت نشینیش شروع شد.هنوز رو اعصاب بازی کردنای پوگبا یادم نرفته ولی چرا فیکس بازی میکرد رقت انگیزتر بود.10 رو داشت یدونه +5 هم میزد تنگش شاید درست بازی کنه.باید همه چیز رو با هم دید.

این که مربی یه نفر رو به چه کسی ترجیح میده بسته به نیازهای مربیه نه کیفیت اون بازیکن.مثلا لمینا خصوصیات باکس خوبی داره اما بیشتر بازی کردن فصل قبلش یا این فصلش به دلیل تغییر پستش به رجیستاست که عملا کلی هم خرابکاری کرد.

یا همینطور هرنانس.

روگانی هم نمونه دیگشه.همین بازی با جنوا باید به بازی میومد اما آلوز جانشینش شد.خیلی هم خراب کرد.مربیه دیگه نمیشه بگی چون فلان بازیکن خوب نیست بهش بازی نمیده.سلیقه شخصیه.

بگیم دنی آلوز بیشتر خودش رو توی دفاع 3 نفره نشون داده یا اون بن عطیه که خودش هم میگه داشتم از خستگی میمردم.همه اینا انتخاب جلوتر از روگانی برای اون پست بودن اما آیا خوبتر بودن؟؟!!!

اگر به این نوع قضاوت باشه میشه گفت فصل قبل به دلیل برتر بودن اورا،ساندرو به عنوان جانشین به بازی گرفته میشد.

در مورد بیفکر و بیمغز بودنش هم بگم باید شرایط بازیکن و مسابقه رو درک کرد باید زمان بهش داد اگر درست نشد میشه گفت احمق بوده چیزی که من تا حالا ندیدم.الان خدیرا با فکر اما وقتی تن و بدنش یاری نمیکنه به چه دردی میخوره.یکی دو هفته پیش بازی اسطوره ها بود و مارادونا هم بازی میکرد.اما مثل الان خدیرا.خیلی نبوغ داشت و با فکر بازی میکرد اما توان دویدن نداشت.منتظر میموند که توپ بهش برسه.این خوبه اما میتونه توی تیم حال حاضر یووه جا داشته باشه.فکر نمیکنم.

همین بازی قبل اکثر خطرات حریف از سمت راست زمین بود به خاطر اینکه روی احساس خستگی بازیکنان اونطرف حساب کرده بودن.

• mory, El rey leon, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
استورارو احمق دوچرخه جنگنده ایتالیایی > خدیرا باهوش تانک تن لش آلمانی
  • mory, El rey leon, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

بازی خوب که داشته مثل سیتی و پالرمو...اما همون هفته های اول کدوم بازیکن خوب بود که این نبوده باشه.اما تمام بد بازی کردناش مخالفم که اون اولا بوده باشه.بعد از حضور خدیرا توی بازی و نیمکت نشینیش شروع شد.هنوز رو اعصاب بازی کردنای پوگبا یادم نرفته ولی چرا فیکس بازی میکرد رقت انگیزتر بود.10 رو داشت یدونه +5 هم میزد تنگش شاید درست بازی کنه.باید همه چیز رو با هم دید.

این که مربی یه نفر رو به چه کسی ترجیح میده بسته به نیازهای مربیه نه کیفیت اون بازیکن.مثلا لمینا خصوصیات باکس خوبی داره اما بیشتر بازی کردن فصل قبلش یا این فصلش به دلیل تغییر پستش به رجیستاست که عملا کلی هم خرابکاری کرد.

یا همینطور هرنانس.

روگانی هم نمونه دیگشه.همین بازی با جنوا باید به بازی میومد اما آلوز جانشینش شد.خیلی هم خراب کرد.مربیه دیگه نمیشه بگی چون فلان بازیکن خوب نیست بهش بازی نمیده.سلیقه شخصیه.

بگیم دنی آلوز بیشتر خودش رو توی دفاع 3 نفره نشون داده یا اون بن عطیه که خودش هم میگه داشتم از خستگی میمردم.همه اینا انتخاب جلوتر از روگانی برای اون پست بودن اما آیا خوبتر بودن؟؟!!!

اگر به این نوع قضاوت باشه میشه گفت فصل قبل به دلیل برتر بودن اورا،ساندرو به عنوان جانشین به بازی گرفته میشد.

در مورد بیفکر و بیمغز بودنش هم بگم باید شرایط بازیکن و مسابقه رو درک کرد باید زمان بهش داد اگر درست نشد میشه گفت احمق بوده چیزی که من تا حالا ندیدم.الان خدیرا با فکر اما وقتی تن و بدنش یاری نمیکنه به چه دردی میخوره.یکی دو هفته پیش بازی اسطوره ها بود و مارادونا هم بازی میکرد.اما مثل الان خدیرا.خیلی نبوغ داشت و با فکر بازی میکرد اما توان دویدن نداشت.منتظر میموند که توپ بهش برسه.این خوبه اما میتونه توی تیم حال حاضر یووه جا داشته باشه.فکر نمیکنم.

همین بازی قبل اکثر خطرات حریف از سمت راست زمین بود به خاطر اینکه روی احساس خستگی بازیکنان اونطرف حساب کرده بودن.

این که بخوایم عملکرد یه بازیکن رو صرفا با یه بازی بسنجیم مسلما کار غلطیه ، حالا میخواد اون یه بازی خوبش بوده باشه یا یه بازی بدش .

توی هر بازی یه اتفاقاتی میفته که به فاکتور های زیادی وابسته است . این برآیند این اتفاقاته که قابل نتیجه گیریه . آلگری نشون داده آدم متعصبی نیست ، و چیزی که به صلاح تیمش هست رو میپذیره ( برعکس کونته دقیقا مشکل من با کونته همینه !! ) . بار ها دیدیم که خطوط مختلف رو با ترکیب های مختلف امتحان کرده اما وقتی استورارو توی هیچکدوم از اون ترکیب ها اونجوری که باید جواب نداده مقصر مربیه ؟؟ 

بازیکن باید یه جرقه ای از خودش نشون بده که مربی بیاد بگه آقا من اصلا به خاطر تو سیستم و تاکتیک تیممو عوض میکنم ، کاری که دیبالا کرد ، کاری که پوگبا کرد ، کاری که پیرلو کرد کاری که سه دفاعمون کردند .

خط هافبک ما از نبود یه هافبک باکس خوب رنج میبره ( نه فقط هافبک تخریبی صرف)، من خودم از خدامه که این هافبک استورارو باشه تا نیم فصل هم وقت داره خودشو ثابت کنه وگرنه مدیریت یه هافبک دیگه میخره و استورارو دوباره نیمکت نشین میشه .

• mory, tecra, Georgia و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

Alex2003

Alex2003

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 378 ارسال

بخره ما که بخیل نیستیم.بعدش هم اون خدیرا رو بندازن بیرون. :nish:

دیبالا کجا بخاطرش تاکتیک تغییر کرد.دیبالا خودش رو بخاطر تاکتیک تغییر داد.

دیبالا پستش9 بود و نزدیک به دروازه خودش هم چند بار این رو گفته.

پوگبا هم که از اول هافبک دفاعی و پیرلو هم که رجیستا رو به نامش میشناسن.

درنبود پوگبا کیا توی خط هافبک بودن:ویدال-پیرلو و مارکیزیو

همین استورارو یه نیمفصل رو با اون سه تا بازی کرد و یه بازی خیلی خوب هم از خودش نشون داد.پوگبا 3 فصل کامل با اینا بود.

اما حالا اگر بتونه یه مارکیزیو سالم رو کنار خودش ببینه باید روزی دوبار نماز شکر به جا بیاره.

الان خدیرا ویداله یا پیانیچ پیرلو یا مارکیزیو پیرلو

یه توپ استورارو خراب کنه مارکیزیو یا ویدال 3 سال قبل رو داریم که بتونن جورش رو بکشن؟یا پیرلویی که بتونه در آرامش کنارش بازی کنه.

گفتم که لمینا با تمام تواناییهایی که میگید یا هرنانس کدومشون تونستن تعویض اول توی باکس باشن.اونا پستشون تغییر کرده که بیشتر بازی کردن نه اینکه توی پست استورارو بیشتر به بازی اومده باشن.

آلگری همیشه توی بازی دادن به جوونا محتاط بوده این رو رزومش نشون میده.اگر واقعا به استورارو اعتقادی نداشت مطمئنا با فروشش به جای پریرا موافقت میکرد.در حالی که پریرا سرحال بود و استورارو مصدوم و بیشتر به کارش میومد.

• mory, El rey leon, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

حالا به مثال گیر نده :1:
تیم ما به خاطر پیرلو تغییر تاکتیک داد یا نه ، به خاطر سه دفاع تغییر تاکتیک داد یا نه ، به خاطر ویدالم تغییر تاکیتیک داد دیگه ، به خاطر دیبالا تغییر سیستم ندادیم ولی تغییر تاکتیک دادیم .

والا جفتمون داریم یه حرفی میزنیم تقریبا ، میگیم هیچکدوم از بازیکن های فوق توانایی ایجاد تغییر رو ندارند .

+ اعتقاد دادشتن ، با یه بازیکن رو تو ترکیب داشتن تا یه جا هایی به درد بخوره فرق داره به نظرم .

+ والا همین استورارو یه نیم فصل هم کنار اون مارکیزیو بازی کرد هم کنار اون ویدال هم کنار اون پیرلو . میخواست پیشرفت کنه تو همون یه نیم فصل اصلاح میکرد خودشو :1:

• Georgia و Alex2003 از این پست تشکر کرده است

80a.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی