پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته بیستم سری آ ایتالیا - یوونتوس 2-0 کیه وو

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
50 پاسخ برای این موضوع

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
کیوو عمق رو ب خوبی بسته و تنها راهش استفاده از کناره ها یا باز بازی کردنه که 4_3_3 بهترین گزینه ادامه بازیه یا اگه همین سیستم بازی میکنیم. بهتره کومان و جیووینکو اضافه بشن که راحت میشه از کیوو خطا گرفت
  • The_God_of_Goalkeepers , El rey leon, Soheil Bianconeri و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

باید گل بزنیم ! خیلی حیفه که جلو کیه وو اونم تو خونه یوونتوس 3 امتیاز رو نگیره و فاصله رو با رُم بیشتر نکنه .. امیدوارم که به گل برسه یووه ، بازم هم موقعیت ها راحت از دست رفته البته کیه وو ای ها هم خیلی خشن بازی می کنن که احتمالا تو نیمه دوم اخراجی هم میدن .. فکر می کنم بهتره از سمت راست کیه وو که بازیکنشون هم مصدوم شد و بیرون رفت یووه حمله کنه بیشتر ..

+ آقا یکی هم به این گزارشگر بازی ویدال و پریرا رو نشون بده !!! جابجا میگه !  :fp:  :1:  :1:

• The_God_of_Goalkeepers , eⁿzº, El rey leon و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال

نیمه اول تموم شد...

چقدر از سر شکم سیری بازی می کنیم  :22: خیلی شل و ول. امیدوارم آلگری نیمه دوم به بازیکنا بفهمونه که پنج امتیاز فاصله ی چندان مطمئنی نیست.

احتمالا اخراج یکی از بازیکنای کیه وو نیمه دوم بالاست. خیلی هاشون کارت زرد گرفتن  :1: .

پوگبا، ویدال و خیلی از بازیکنان توی روز ایده آلشون نیستند. فکر کنم چون شبکه 3 داره بازی رو پخش می کنه.

این کیه وو رو ببریم احتمال این که اختلاف امتیاز با رم به 7 یا 8 برسه زیاد میرسه و  یک حاشیه اطمینان مناسب.

• Soheil Bianconeri, Georgia , ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

بازی بدون توپ کیه وو خیلی خوبه ! ما هم داغون بودن توز و کاسرس و خنثی بودن خط هافبک باعث شده عمق بازیمون از دست بره ! رو اوردیم به سانتر های نچندان خوب ! به بازی اومدن لیخت یا حتی پادوین به جای کاسرس و یورنته به جای موراتا میتونه مفید باشه ! لااقل روی ضربات ایستگاهی شانس بالاتری خواهیم داشت ! 

این داور هم گند زده به بازی ، از بس سوت زد بازی رو از جریان اندخت ! 

• Soheil Bianconeri, Georgia , ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4147 ارسال

شک نکنید.که کیه وو نیمه دوم کرک میشه....

• Georgia , ace of glass و محمد جمالی از این پست تشکر کرده است

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
بدترین بازیکن نیمه ی اول مارکیزیو که گم بود وزمانی هم که توپ بهش میرسید اکثرا اشتباه داشت تو اینجور بازیها همون بازیکن خلاق تو حمله رو کم داریم
  • Georgia , F A R SH A D J U V E و محمد جمالی از این پست تشکر کرده است

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال

سوپر پوگبا ....

+ چهره ی ویدال موقع تعویض خیلی ناراحت کننده بود. معلوم بود خودش هم از بازیش راضی نبوده...حرکت پوگبا رو عشقه که رفت توی گوشش و یه چیزی گفت و سعی کرد آرومش کنه...

+ بالاخره چهره ی عزیز همیشه در پشت صحنه مارونه  :8: رو دیدیم. جووینکو هم که ....

+ یک گل دیگه بزنیم خیالمون از سه امتیاز شیرین دیگه راحت میشه...

• eⁿzº, alexdelpiero, Soheil Bianconeri و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GG.B1

GG.B1

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 261 ارسال

یا الله یا پوگبا!

لامصب چه بازیکنی شده !

چقدر حیفه فروختن این الماس

• Orphée, alexdelpiero, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4147 ارسال

قدرت پای چپ پوگبا امروز کشف شد.....

• Georgia , Massimiliano Allegri, F A R SH A D J U V E و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

استوپ زیدانیش در حالت سه بعدی تو حلق پرز

این بازی رو روی هنرنمایی فردی پوگبا بردیم. بازی کاملا گره خورده بود و اگر حرکات پوگبا نبود اصلا به 2 گل نمیرسیدیم

مرسی پوگبا

• juve's fan, Mohammad-SS, eⁿzº و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

+ تعویض بجای ویدال ، الگری نشون داد ترسی از تعویض کسی نداره 
+ دریبل دو طرفه ی پادویین 
+ فاجعه ای به نام موراتا 
+ نعمتی به نام پوگبا 

برد بسیار خوب ، که امشب شیرینیش میتونه بیشتر هم بشه 

• juve's fan, Mohammad-SS, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال

فوق العادسـت این پوگبا ، یوونتوس نباید با 200 میلیون هم بفروشتـش و فکر می کنم که آنیلی قدر این جواهر رو می دونه و اجازه نمیده جدا بشه ..

+ 8

• AAG, The_God_of_Goalkeepers , eⁿzº و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

یعنی چند تا بازیه که کلا روی قابلیت های فردی بازیکنا داریم میبریم و هیچ برنامه خاصی برای باز کردن دفاع تیم حریف نداریم .

بازی با ناپولی هم پوگبا گلمون رو زد

این بازی هم پوگبا دو تا گلمون رو زد ( تقریبا ) .

بازی های قبلی رو حضور ذهن ندارم ولی به غیر از بازی 6-1 ورونا یادم نمیاد کی با برنامه ریزی قبلی گل زده باشیم .

+ واقعا شوت های پوگبا خوب شده . :worship:

اصلا خوب نیست اینقدر روی رفتنش از یووه تمرکز بشه و روی بازی خود پوگبا هم تاثیر میذاره . ولی با این همه شایعه ای که دور و برش هست خیلی خوب گلیمشو از آب کشیده بیرون .

به خاطر دوستان گلمون درباره موراتا حرف نمیزنم :14:  .

• The_God_of_Goalkeepers , eⁿzº, alexdelpiero و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال

پل پوگبا

در نهایت توپ را گوشه دروازه جای دادی ..

" من باید این کار را کنم، برای تیم و برای خودم . باید همینگونه ادامه دهم برای هواداران و باشگاه "

" آن ها بخوبی دفاع می کردند این اصلا آسان نیست و کیه وو بسیار سخت کوش بود اما پس از گل ِ من کمی شرایط بهتر شد "

یک گل کم تر از مجموع گل هایی که فصل پیش بثمر رساندی ، در گلزنی هم بهترینی ..

" بله اما با کمی خوش شانسی ، من در حال پیشرفت هستم و بدنبال گلزنی بیشتر "

حالا همینطور بازیکن مهم تیم هستی و ویدال را در صحنه خروج از زمین اداره (آرام) کردی

" بله، من به ویدال گفتم که از مصدومیت باز می گردی و باید دوران ریکاوری را طی کنی ، ما او را %100 آماده می خواهیم و سرمربی او را احیا خواهد کرد و او هم این را متوجه شد "

" گل فوق العاده ای برای من بود من خوشحال هستم اما نباید در اینجا متوقف شوم .، ما باید به عنوان تیمی بزرگ به پیروزی ادامه دهیم و من هم همینگونه خواهم بود و تلاش می کنم که بازی ام را انجام دهم و همیشه همینگونه باشم "

فشار بر روی رُم ؟

فشار بر روی همه است ، ما نباید به رُم فکر کنیم بلکه باید حواسمان به همه باشد و مانند امروز کار کنیم . تشنه باشیم خوب بازی کنیم "

• AAG, juve's fan, The_God_of_Goalkeepers و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

F A R SH A D J U V E

F A R SH A D J U V E

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 333 ارسال

تبریک به خاطر برد

امیدوارم امشب رم هم در مقابل فیورنتینا امتیاز از دست بده و همین 8 امتیاز اختلاف باقی بمونه

چه میکنه این پوگبا,بشر قابل وصف نیست

ولی با تمام این تفاسیر هیچی از بی ارزشی موراتا کم نمیکنه....

• The_God_of_Goalkeepers , alexdelpiero, Soheil Bianconeri و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال

تبریک به همه دوستان... :53: 

پوگبا گره بازی رو درآورد.....واقعا این بشر زیبا بازی می کنه. حیفه به این زودی بخوایم با بازی های زیبای پوگبا توی تیممون خداحافظی کنیم. آنیلی خودش باید بفهمه دیگه! باید بفهمه...

تیممون بعد از گل بهتر شد و از طرف لیخت هم بهتر حمله کردیم.

+ دریبل پادووین توی حلق طوطی :2laugh: 

+ من امروز یه اسم جدید از گزارشگر شنیدم، داوید ویدال  :1: شما میشناسینش؟

• juve's fan, Principino, The_God_of_Goalkeepers و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

+ من امروز یه اسم جدید از گزارشگر شنیدم، داوید ویدال  :1: شما میشناسینش؟

واقعا نمیشناسیش :22:

بفرما اینم صفحه اش . :nish:

• Principino, eⁿzº, alexdelpiero و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

من اول برد رو تبریک بگم و برم سر انتقادات همیشگی ام. :1:

خب، برد رو تبریک میگم :nish:

- اصولا من متوجه نمیشم وقتی تیم دو تا گل جلوئه و ما نیاز داریم که به توز استراحت بدیم و در مقابل بهترین زمان ممکن برای بازی دادن به کومن هست چرا بازیش نمیدیم؟ :45: لابد میخواد توی بازیهایی که مشکل گلزنی داریم بیارتش که تحت فشار استعدادش رو شکوفا کنه :45:

- آلگری دقیقا میخواد حرص من رو در بیاره که با وجود آوردن په په به بازی باز هم سیستم رو به 3-3-4 سوئیچ نمیکنه؟ :45:

- لیخت رو چرا از اول بازی نمیده؟اصلا چه معنی میده نیمکت نشینی بهترین مدافع راست سری آ ؟ :45:

-  مرکزگرا :14: :14:

+ موراتا مشکلش چی بود که انقدر بهش گیر میدید؟من خودم لقب بدترین خرید یووه از وقتی فوتبال دیدن رو شروع کردم رو بهش دادم ولی انصافا بد بود این بازی؟خدایی از توز بهتر نبود؟شایدم شماها چشم بصیرت دارید و چیزایی رو که میبینید من نمیبینم.

+ پوگبا خودش تنهایی یه تیمه.فقط یه چند نفر دور و برش باشن توپ رو برسونن بهش، نیازی به برنامه های تاکتیکی و ... نداره.وسط بازی همش داشتم دو دو تا چهار تا میکردم که چه قیمتی روش میشه گذاشت

• juve's fan, Principino, The_God_of_Goalkeepers و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4147 ارسال

شگفت انگیز است پوگبا ای هموطنان...

• The_God_of_Goalkeepers , Mohammad-SS, moha684 و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

محمد جمالی

محمد جمالی

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
  • Locationمازندران - شهر ساحلی محمودآباد

سلام به دوستان... به خاطر این برد شیرین تبریک میگم
متاسفانه بازی رو ندیدم (تازه از سر کار اومدم)

خلاصه بازی یوونتوس 2 - 0 کیه وو

24 مگا بایت

دانلود

• The_God_of_Goalkeepers , eⁿzº, Soheil Bianconeri و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

rgkqiqfovwkli7upfqq6.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی