پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

عضو گیری کانون هواداران یوونتوس در ایران

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
261 پاسخ برای این موضوع

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran

سلام خدمت همه زحمت کشان این سایت و تمام کسانی که قلبشون به عشق یووه می تپه....

عاشق همتونم چون همتونون عاشقین

ببخشید آیا الان صدور کارت برای افراد علاقمند به عضویت انجام میشه؟؟؟؟؟

اگه انجام میشه مبلغ و شرایط کامل توضیح بدین ممنون میشم؟؟؟؟؟

کاره ای نیستم فقط خواستم ورودت رو به جمعمون خوش آمد بگم و امیدوارم بعد از این بیشتر کنار ما باشی میثم خان سالاری.

soheil ahmadi

soheil ahmadi

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 1 ارسال
دیگه چطوری میشه عضو شد؟ شرایط کامل توضیح بدین ممنون میشم؟؟؟ خیلی ممنونچطوری می شود با بقیه ارطبات برقرار کرد مانند چت

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
من همین جا اعلام می کنم !: با ادامه این وضعیت تا چند سال آینده نسل تمام یوونتوسی های ایران منقرض می شه !!!!! و تمام کسانی که به سنی می رسند که تیمی انتخاب کنند می رودند سراغ امثال : انتر - بارسا -چلسی- منچستر و....... چارههههههههههههههههههههههههههه چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال

من همین جا اعلام می کنم !:

با ادامه این وضعیت

تا چند سال آینده نسل تمام یوونتوسی های ایران منقرض می شه !!!!!

و تمام کسانی که به سنی می رسند که تیمی انتخاب کنند می رودند سراغ امثال :

انتر - بارسا -چلسی- منچستر و.......

چارههههههههههههههههههههههههههه چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چرا؟
از چه نظر این حرفو میزنی؟

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
ببین الان بین 11 تا 16 سال که معمولا افراد کلا طرفدار 1 تیمی می شوند در فامیل و دوستان چندتاشون رو می بینی که طرفدار یووه اند ؟؟؟؟؟؟؟ همه شدند بارسا . منچستر و ........................ حالا با این گل کاری ها روند اضافه شدن یوونتوسی های ایران قطع می شه و همین طور که سن ما می ره بالاتر پشتمون خالی تره می شه ! و این چنین راه زوال رو در پیش می گیره !

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
فکر می کنی یووه 5 ساله که بوجود اومده ؟ فکر می کنی یووه توی این سال ها همیشه قهرمان بوده؟ 110 سال تاریخ یووه فقط 29 قهرمانی داشته. یعنی نزدیک به 80 سال از دوران یووه بدون قهرمانی بوده.یووه هم دوران افت داشته.از سال 85 تا 95 یووه 10 سال قهرمانی نداشت.قبلتر هم ازین دوران های سنگین افت داشته یووه.می دونی لیورپول الان 19 ساله قهرمان لیگ نشده ؟ تو این 19 سال 3 بار جام حذفی،1 بار یوفا،و 1 بار لیگ قهرمانان رو برده فقط ! می دونی آرسنال چند ساله اصلا هیچ جامی نبرده ؟ یا رئال دهه 90 حدود 5-6 سال بدون جام بود ؟ بارسا تا قبل از رایکارد 5 سال بدون قهرمانی بود.منچستر یه دوره ی 20 خورده ای ساله بدون جام داشت. این باشگاه ها دوروز نیست که بوجود اومدن که با دوروز بد نتیجه گرفتن از بین برن ! آرسنال چندین ساله جام نمیگیره،چندین ساله حتی ستاره ای نداره و هرچی ستاره داشت فروخت،چند ساله حتی در کورس قهرمانی نیست،ولی بالاترین رکورد تماشاگر توی انگلستان رو داره. هوادار یک تیم بودن با Glory hunter بودن فرق داره.

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
من منظورم این بود که تا وقتی اوضاع اینه ،هوادار جدیدی پیدا نمی شه !!!!!!!!!! من وضعیت حال حاضر رو گفتم ! خوب معلومه 5 6 سال دیگه که کاپ گرفتیم هوادار هم اضافه می شه!

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام به نظر من که ما فقط مربیمون رو عوض کنی ، هوادار اضافه میشه ، فقط این مردتیکه دست از سر تیم ما برداره واقعا منو زده کرده انقدر این مردک توی نیمه ی مربیان تیم رو به باد میده در مورد اومدن هوادار بگم که شک نکن همه حسرت این جمع یوونتوسی ها رو میخورن و فقط کافیه یه سر بری همین زمین فوتبال های شهرداری ها هست توی پارک ها زده ، ببینی چند نفر لباس یووه پوشیدن ، یووه همیشه پر طرفداره با تشکر

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال

شهرداری ها هست توی پارک ها زده ، ببینی چند نفر لباس یووه پوشیدن ، یووه همیشه پر طرفداره
با تشکر

حالا فکر کنید با این همه هوادار 1 مربی حسابی بیاد

با یک سیستم تهاجمی تر

یا 1 سیستم مثل لیپی که هم در دفاع و هم حمله قوی باشه !

هواداران 10 برابر می شوند

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
اصلا ربطی نداره به این چیزایی که داری میگی...هواداری که بخاطر 1قهرمانی بیاد و بخواد با باخت تیم، ول کنه بهتر که طرفدار تیم نباشه.. هواداری بخواد بخاطر 1 بازیکن (الی 3 بازیکن) طرفدار یه تیم بشه بازهم بدرد نمیخوره.. البته بازیکن بیتاثیر نیست ولی دلیل لازم و کافی برای هوادار تیمی بودن نیست..

kianoosh

kianoosh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 416 ارسال
هوادار باید یووه تو دلش باشه اگه همه ی بازیهاهم ببازه ما دوسش داریم. یووه اول بشی آخر بشی دوست داریم . ONLY JUVENTUS :scarflong:

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
الان جذب هوادار در صورت جذب بازیکنه ستاره هستش مثلا حالا خیلی ها به خاطر الکس هوادار یووه شدن خیلی ها (یکی دو تا از دخترای همین فروم خودمون) به خاطر این ندود و اون موهاش طرفدار یووه شدن :دی: پس بازیکن مهمترین چیز برای جذب هوادار هستش به نظرم بعدش عنوان و قهرمانی هستش

juve90

juve90

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 1 ارسال
سلام من تازه عضو گروه شدم چه جوري بايد كارت بگيرم؟

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال

سلام من تازه عضو گروه شدم چه جوري بايد كارت بگيرم؟

به نقل از مديريت سايت ، جناب صالحي :

فعلا كارت صادر نمي كنيم :دی:

حالا شما قلبا يوونتوسي باش تا حاج حسين يه كاري بكنه برا ما :victory:

منبع : سايت گل :lol:

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
pass in ozve giri chi shod?

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

الان جذب هوادار در صورت جذب بازیکنه ستاره هستش مثلا حالا خیلی ها به خاطر الکس هوادار یووه شدن خیلی ها (یکی دو تا از دخترای همین فروم خودمون) به خاطر این ندود و اون موهاش طرفدار یووه شدن :دی:

پس بازیکن مهمترین چیز برای جذب هوادار هستش به نظرم بعدش عنوان و قهرمانی هستش

خیلی بده که به خاطر یه بازیکن طرفداره تیمی بشی البته خب متاسفاه اکثر دخترا اینجرین اما اینجوری نگین " ندود با اون موهاش" یه جورایی کم لطفی در حق ندوده شما از کجا میدونین که به خاطر صرفا موهاش بوده؟؟؟

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
سلام دوستان میگم من در سایت یوونتوس دات کام رفتم بعد یک جایی داره یوونتوس ممبر شیپ بعد عکس الکس هست که یک کارت دستشه........ نمیشه از این کارتها تهیه کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال

سلام دوستان

میگم من در سایت یوونتوس دات کام رفتم بعد یک جایی داره یوونتوس ممبر شیپ بعد عکس الکس هست که یک کارت دستشه........

نمیشه از این کارتها تهیه کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اون کارت هواداریه
تمام مسابقات بین المللی باشگاه ، هوادارا با استفاده از اون کارت میتونن وارد ورزشگاه بشن
همچنین از اون کارت برای سنجش تعداد هوادارای یه باشگاه استفاده میشه
توی تمام کشور ها به غیر ایران اون کارت توضیع میشه

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

اون کارت هواداریه
تمام مسابقات بین المللی باشگاه ، هوادارا با استفاده از اون کارت میتونن وارد ورزشگاه بشن

چه بد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال

اون کارت هواداریه

البته يه نكته ديگه هم مي مونه گكه من اضافه مي كنم كه ، مزيت هاي ديگه اي هم كه اين كارت داره اينه كه به شما امكان استفاده بيشتر از امكاناتي نظير دريافت عكس هاي بازي يوونتوس و والپيپر ها در سايز و كيفيت مناسب و نيز فيلم مسابقات يوونتوس نيز مي باشد ...

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی