پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مرحله 1/8 نهایی کوپا ایتالیا - یوونتوس 6 - هلاس ورونا 1

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
49 پاسخ برای این موضوع

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
نیمه اول در یک کلمه خیلی اشفته بودیم اما کاری که الگری کرد واقعا شگفت زدم کرد.....میتونست کنته وار و 3_5_2 بازی کنه اما اومد و تهاجمی ترین سیستمو چید.... هر چند خیلی اشفته بودیم و ورونا کاملا اومده بود مرکزو ببنده اما ما 4_3_3 بودیم....3 تا زدیم و بیشترم میتونستیم بزنیم اما تو دفاع هم خیلی معمولی بودیم.....پپه نمونه یک وینگره اما سبا کاملا مهاجم دوم بازی میکرد... انگیزه از سرو روی پپه میبارید خخخ
  • Principino, moha684, Escanor و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

مالکیت توپ ، کارهای تاکتیکی ، استفاده کامل از موقعیت های گلزنی همه چی خوب بود

چقدر این په په محبوب هست برام . دوست دارم همیشه تو زمین ببینمش

• Orphée, juve's fan, Juventus FC و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

یووه خیلی خوب بازی کرد ، به شخصه انتظار این بازی رو از تیم دوم (با توجه به اینکه کم هم کنار هم قرار گرفتن) نداشتم اما تو خیلی از مواقع هماهنگ بودن ..

بازگشت جووینکو با 2 گل خیلی خوشحال کننده بود ، همینجور سیمونه په په .. تک ضرب بازی کردن په په چیزی هست که یووه تو بازی های بزرگ نیاز داره .. اگه دقت کنید خیلی کم پیش میاد که بازیکن های یووه جلو تیمای قوی تر تک ضرب و رو به جلو بازی کنن .. 

• Orphée, juve's fan, Juventus FC و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

به معنای واقعی کلمه عالی بودیم...همه از کادر فنی گرفته که با اتخاذ یه سیستم نو (43-3-4) ماندورلینی رو برد تو شوک و هم بازیکنان رزرومون که عالی بازی کردن...

به خصوص سبا و په په که فوق العاده بودن...لعنت به باعث و بانیش که 2 ساله واسه این تیم وینگر نمیخره و تیم رو در قالب دو تا سیستم محصور کردن...چند سال بود

این تیم با پدیده ای به نام اورلپ بیگانه بود و همه دیدیم ترکیب، لیخت و په په چه بر سر سمت چپ هلاس آورده بود...

• Orphée, Juventus FC, Principino و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

دلم می خواد په په بازگشتش رو با گل جشن بگیره و واقعا داره خوب هم بازی می کنه 

هنور توی بعضی کارهای دفاعی به صورت کلی مشکل داریم و شانس داریم که تیم مقابلمون خیلی حرفه ای نیست که بتونه استفاده کنه 

در محموع تیم خوب بود ولی یه سری اشتباهات ضد حالی هست برای مسابقه ای که 3 - 0 نیمه ی اول رو پیروز شدی

• Orphée, Juventus FC, Principino و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

بازی روون و خوبی انجام دادیم.

مخلوطی از انگیزه ی بالای تعدادی از بازیکنا مثل سبا و په په و آرامش روانی و نبود فشار روانی روی تیم و مخصوصا سرمربی تیم باعث شد تیم خیلی روونتر از بازیهای قبل بازی کنه.

تیم فعلی یووه از لحاظ کیفیت فردی بازیکنا کاملا از سطح فعلی لیگ ایتالیا بالاتره، فقط یه سری موانع باعث شده فاصله ی امتیازی ما با تیم دوم جدول لیگ اون فاصله ی واقعی نباشه.

بازی با یه سیستم کارآمد، وجود انگیزه بین بازیکنا و نبود فشار روانی روی سرمربی تیم (که باعث میشه این فشار به تیم و بازیکنا و هم منتقل نشه) باعث شده ترکیب ذخیره های تیم کیفیتی معادل و حتی تا حدودی بهتر از تیم اصلی از خودش نشون بده.

بازی رو که دیگه بردیم و شانسی هم برای ورونا وجود نداره، فقط امیدوارم از این بازی خوب یه سری نتایج برای آلگری حاصل بشه و یه سری تغییرات توی تیم ببینیم

• Orphée, juve's fan, Juventus FC و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال

سباستین جووینکو | " RAISPORT " 

دو گل در یک نیمه و اثبات اینکه جووینکو هنوز هم می تواند در یووه مفید باشد ..

" بله. من بخاطر عملکردم و گل هایی که زدم خوشحال هستم . نکته مهم این است که همینگونه ادامه دهیم و در خانه پیروزی را کسب کنیم "

• Orphée, juve's fan, Principino و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

sinazzz

sinazzz

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 503 ارسال

با 3-3-4 که براش اماده نیستیم و وینگرهای درجه دو که تا حالا بازی نکرده بودند و ترکیبی از بازیکنای ذخیره , روونترین و سریعترین بازی فصلمون رو داریم انجام میدیم.. اتفاقی که فصول قبل هم افتاد

سوال اینجاست که چرا مجموعه یوونتوس همگی خودشون رو به ندیدن زدن؟ این تیم 4 ساله که فقط با دوتا وینگر سطح بالا تبدیل به تیم وحشی که میبینید میشه! چرا واقعا؟!

• Orphée, juve's fan, Principino و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

These things bring you to reality as to how fragile you are; at the same moment you are doing something that nobody else is able to do. The same moment that you are seen as the best, the fastest and somebody that cannot be touched, you are enormously fragile. Because in a split second, it's gone

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

دیگه بی انصافی نکنید دیگه :1:  تیمی که همش داره حمله میکنه آشفته نیست ، گرسنه هست. و خوبی این بازی اینه که حداقل گلارو خوب زدیم.

نیمه دوم به نظرم زیادی فشار نیاریم. دیگه حتی الگری هم خودشو بکشه و نحس هم باشه 4 گل بخور نیستیم :nish: 

• juve's fan, Principino, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

از پریرا یادمون رفت . بالاخره ی چی از خودش نشون داد :1:

• juve's fan, Principino, eⁿzº و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

با 3-3-4 که براش اماده نیستیم و وینگرهای درجه دو که تا حالا بازی نکرده بودند و ترکیبی از بازیکنای ذخیره , روونترین و سریعترین بازی فصلمون رو داریم انجام میدیم.. اتفاقی که فصول قبل هم افتاد

سوال اینجاست که چرا مجموعه یوونتوس همگی خودشون رو به ندیدن زدن؟ این تیم 4 ساله که فقط با دوتا وینگر سطح بالا تبدیل به تیم وحشی که میبینید میشه! چرا واقعا؟!

سینا فکر کنم دیگه الان بتونی متوجه بشی که چرا انقدر بخاطر سیستم 2-1-3-4 از آلگری عصبانی ام !!؟

• juve's fan, Principino, Soheil Bianconeri و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

Mohammad-SS

Mohammad-SS

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 857 ارسال

دیگه نای دیدن بازی رو ندارم ... خدایی این آلگری چقدر خوب گل میزنه تیمش ! دومین بازی فصل هست که با بالای 5 گل داریم میربریم . راضیم از این ترکیب !

خیلی حوصله ی نوشتن ندارم ... فقط همین بس که آلوارو موراتا رو کردن تو پاچمون شدیدا ! در کنار په په و جووینکو حتی به نظر میومد سطحش از این دو نفر هم چند لول پایین تره ! په په رو فک کنم با حدود 5 تا از سیه نا خریدیم ؛ این بدرخش و برگرد رو اگر سیه نا میخواد با همین 5-6 تا ردش کنیم بره ، بمونه می مونه رو دستمون ! 

کاش پنالتی رو میدادن سبا ... هت تریک میکرد تو راه خروج از باشگاه ! :1:

• juve's fan, Principino, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

تو میری ، آره میدونم

نمیگم که بمون پیشم !

ولی تا لحظه رفتن ، یه عالم عــاشقت میشـــم !

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

kingsley coman

:77: :77:

bellissimo  :8: :8:

• AAG, Principino, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

از نظر من زدن گل زیاد به معنی خوب بودن نیست ورونا تیم چقریه و سرعت تنها عامل موفقیت ما جلو اینجور تیمهاست و ورونا نتونست سرعت یووه رو تحمل کنه اما این همه گل به خاطر بدبازی کردن وروناست ....4-3-3 خیلی خوبه ولی براش اماده نیستیم دوتا وینگر خوب داشتیم....الان یکی مثل شکیری میتونست تیمو فوق العاده کنه.  به هذ حال تبریک به خاطر برد......

نیمه اول سعی در باز کردن بازی داشتیم اما بازیکنامون جاگیری خوبی نداشتن و تمرکز کافی رو 4-3-3 نداشتن اما رفته رفته بهتر شدیم ....کار الگری شجاعانه بود و گل زدن پریرا و کومان و سبا خیلی خوشحالم کرد ...توی نیمه دوم سعی کردیم با نظم تر بازی کنیم اما این ورونا کلا روحشو باخته بود .ما امشب اصلا تو عمق کار نکردیم و کامللا به عرض کشوندیم بازیو ...در کل تیم در حال تکمیل شدنه باید به الگری زمان داد

• juve's fan, Principino, Escanor و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

بر خلاف همیشه چقدر خوب بودیم نیمه دوم :1: هر چی گل میزدن خسته نمیشدن بازم میخواستن بزنن .

نکته منفی بازی همون گل مسخره ای بود که خوردیم . 

3 روز دیگه همین بازی همین ورزشگاه تکرار میشه با تیم اصلی و اون سیستم . فکر نکنم بتونن 2 تا هم بزنن :1:

• juve's fan, Principino, Soheil Bianconeri و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال

عالی بود ، گل کومن ، بازی خوب په په و دو تا گل جووینکو خیلی لذت بخش بووووووود ..

فوورزا یـــــــــووه  :8:  :8:  :8:

• AAG, juve's fan, Principino و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Principino

Principino

Nothing really matters

• اعضا
  • 942 ارسال
  • LocationFar far away

عجب گلی زد کومان !!!!!! :happy crying:

خیلی دوسش دارم این بشرو امیدوارم حروم نشه و از این به بعد بیشتر بازی بهش برسه

از معدود بازی هایی بود که نیمه دوم بهتر بودیم !

با بازیکنای ذخیرمون نتیجه ی عالی ای گرفتیم

کاملا" مشخصه که از بقیه تیمای سری آ یه سر و گردن بالاتریم کاش یکم مدیران گرانقدر! سرمایه گذاری میکردن واسه نتیجه گیری تو اروپا

خدا کنه پریرا هم با این گلی که زد راه دروازه رو یاد گرفته باشه!

فقط موراتا اصلا" خوب نبود امشب که البته من بهش امید دارم فکر میکنم کم کم درست میشه

----------------------------------------

هنوز معلوم نیست بارتزالی کی برمیگرده؟

• AAG, Orphée, juve's fan و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

marchisio_juve_applauso_2017_2018_356x23

And it's killing me when you're away
I wanna leave and I wanna stay
I'm so confused, so hard to choose
Between the pleasure and the pain

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال

کینلزلی کومن

یک پیروزی دلچسب، برد 1-6 هرگز آسان نیست ..

" بله، آسان نبود . ما بازی خوبی انجام دادیم و این یک پیروزی خوب بود "

آنیلی گل فوق العاده تو را تحسین کرد ..

" من خوشحالم ، اما مهم تر از این گل برنده شدن بود "

یک شنبه آینده هم ورونا در این استادیوم است ، آیا بازی متفاوتی خواهد بود ؟

" قطعا. بازی سختی خواهد بود و ما باید آماده باشیم "

• AAG, Orphée, juve's fan و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

sinazzz

sinazzz

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 503 ارسال

سینا فکر کنم دیگه الان بتونی متوجه بشی که چرا انقدر بخاطر سیستم 2-1-3-4 از آلگری عصبانی ام !!؟

منم فکر میکنم با بیشتر حرفات موافق بودم. نکته ایتجاست که هم 2-1-3-4 هم 2-5-3 ضعف های اساسی دارند و منم بیشتر تاکیدم این بود که تقریبا فرقی انچنانی با فصول پیش نکردیم از لحاظ تاکتیکی.. چیزی که خیلی فرق کرده همون مشکل

امادگی ذهنی تیم الگریه که همه روش توافق داریم و اون بحثش جداست.

اما وقتی میبینی که این تیم به جرات بهترین بازی های این 4 سال رو چه زیر نظر کونته چه زیر نظر الگری با 3-3-4 انجام میده واقعا این سوال پیش میاد که چرا برای این تیم یک وینگر در سطح یووه خریده نمیشه؟ آیا مربی مقصره؟ آیا پیدا کردن یه

بازیکن مثل په په کار غیر ممکنیه برای ماروتا؟

اونجاست که یه طرفدار حرص میخوره دیگه :1:  شاید 3 یا 4 تیم توانایی بازی کردن با چند سیستم متفاوت رو دارند و خوشبختانه یووه یکی از اونهاست اما بدبختانه اون تیمها کجان و ما کجا؟

• AAG, Orphée, juve's fan و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

These things bring you to reality as to how fragile you are; at the same moment you are doing something that nobody else is able to do. The same moment that you are seen as the best, the fastest and somebody that cannot be touched, you are enormously fragile. Because in a split second, it's gone

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

دیگه خیلی بخوام حرف بزنم باید همون حرف های وسط نیمه رو تکرار کنم.پس بیخیال

فقط بگم که بازی امشب منو برد به فصل اول کونته.ادامه ی فصل با همین سیستم باشه همین الان تضمین میدم بدون دردسر اسکودتو مال ماست

قبل از شروع بازی انقدر خسته بودم میخواستم بیخیال دیدن بازی بشم.الان بخاطر بازی خوبی که کردیم خواب به چشمام نمیاد.

پ.ن : سینا پستت رو بعد از ارسال پستم دیدم.داریم به یه سری نقاط مشترک میرسیم. :1: بعدا مفصل تر باید صحبت کنیم :1:

• Orphée, juve's fan, Juventus FC و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی