پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

جام ملت های آسیا 2015 - استرالیا

* * * * * 2 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
89 پاسخ برای این موضوع

Serie A

Serie A

trequartista

• اعضا
  • 1013 ارسال
  • LocationKurdistan

دوباره روز از نو روزی از نو ...
باز دور حماقت وار مدیرهای نا کارامد و حمایت همه جانبه از مربیای مزخرف و پر ادعا و بی سواد وطنی شروع شد

این شکست ربطی به کی‌روش نداره ... ساختار فوتبال ما مشکل داره

ما فوتبال نداریم ...ایران شخصیت قهرمانی نداره (هیچوقت نداشتیم)

همیشه هم بدون هیچ دلیلی‌ فکر می‌کنیم از تمام دنیا یک سر و گردن بالاتریم

- به احتمال خیلی زیاد مربی بعدی تیم ملی: فرکی ـه :fp: :fp:
 - این فوتبال ارزش دیدن نداره!

• juve's fan, Principino, El rey leon و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

p87322_GMheE6iXQAA1FRQ.jpg

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

ادم ورزش سه رو میخونه خندش میگیره . اینقدر دلم به حال این بد بختایی میسوزه که تو دوران فوتبالی خودشون به هیچ قبرستونی نرسیدند و میخوان از باخت تیم ملی به نون و نوایی برسند . 

برعکس بهمن تنها تیم ملی بود که بعد تیم ملی برانکو دوسش داشتم . هر اتفاقی تو ایران میافتاد اولین حمله به تیم ملی بود . دلار گرون میشد مینداختند تقصیر تیم ملی ، گوجه گرون میشد تقصیر تیم ملی بود . کیروش خیلی تحت فشار این تیمو تحویل گرفت و به نظرم لیاقت قهرمانی رو داشت .

تو پنالتی، اونم هشتاد دقیقه ده نفره ،باخت محسوب نمیشه . اگه الان این تیم میبرد همین اقایون صداشون در میومد ؟؟ .

من این بازی رو ندیدم ولی کیروش حتی تو بازی با امارات هم برنامه داشت و بی برنامگی تیم رو اصلا قبول ندارم .

+ اونایی که میگند هر چی زدیم رو سانتر و کرنر زدیم !!! خو الان همین اتلتیکو با همین تاکتیک دهن همه تیما رو سرویس کرده و همه تیما جلوش گریشون در میاد .

• AAG, Principino, Soheil Bianconeri و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

خوشحالم که ملت ایران به حقشون رسیدن...

بهر حال ملتی که وضع فوتبالش اینطوری باشه بایدم همیشه در حسرت قهرمانی بمونه

ولی برای تیم واقعا باید افسوس خورد چون خوب کار کردن حقشون نبود حذف بشن 

خب!دوباره از فردا یه سری آدم بیسواد و بی شخصیت مثل قلعه نویی و ... شروع می کنن به نق نق کردن که کی روش گند زده به فوتباله ما

• tecra از این پست تشکر کرده است

2_hn6s.jpg

maseod_juve

maseod_juve

عضو جدید

• اعضا
  • 40 ارسال

سلام به دوستان.بازی خوبی برامون نبود مخصوصا زمانی که گل بد اول رو خوردیم تیم نابود شد .این موارد توبازیهای تدارکاتی رو میشه .که متاسفانه بازیهای تدارکاتی کافی برای تیم در نظر گرفته نشد

• Soheil Bianconeri و ace of glass از این پست تشکر کرده است

30aMak

30aMak

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 714 ارسال

داور انتقام اون بازی تاریخی ایران استرالیا رو گرفت هنوزم اسم خداداد واسشون کابوسه شایدم بخاطر اون حادثه سیاسیه چند وق پیشه که  اینجوری نامردی کرد!!

خب ژاپن هم حذف شد ایران و ژاپن دو تا از بخت های قهرمانی اوت شدن

همین 4 روز پیش تو یک برنامه زنده مارک بوسنیچ می گف ایرام و ژاپن میرن فینال و ژاپن قهرمان میشه!!

حالا که اینطوریه امیدوارم  کره قهرمان بشه نه اون کانگوروهای بی کیفیت حداقلش اینه که تیمی که 3 بار متوالی از ایران شکس خورده قهرمان بشه بزنیم تو سرشون که قهرمانی که سه بار از تیم ملی باخته!!

• juve's fan, Soheil Bianconeri, ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

We believed we'd catch the rainbow, ride the wind to the sun, sail away on ships of wonder
But life's not a wheel, with chains made of steel
So bless me, come the dawn

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

حالمون که گرفته شد ولی دمشون گرم جانانه و با غیرت بازی کردن...پتانسیل تیم ما همین قدره و با یک یار کمتر،

نمایشی بیشتر و بهتر از این قابل ارائه نبود...اگر کلیت و ساختار فوتبال خودمون رو فعلا بی خیال شیم و تنها همین

بازی رو ملاک قرار بدیم، تیم ما به دو دلیل حذف شد : 1- حماقت پولادی  2- بنجامین ویلیانز...

• mory, eⁿzº, alex74 و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

انتقاد به تیم کیروش و خودش هست اما واقعا ایرانی ها با غیرت بازی کردن ..

اگه پولادی اخراج نمیشد ایران با اختلاف 2 یا 3 گل عراق رو می برد ، اما واقعا بدشانسی و ناداوری گربان گیر ایران شد ..

دوستانی که روشن فکر هستن و از باخت ایران خوشحالن !! یه سر به پیج های مختلف بزنن و شادی دسته جمعی عرب ها رو ببینن تا شاید به خودشون بیان ! 

• juve's fan, Juventus FC, Mohammad-SS و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال
^^^خوشحالی عرب ها از اینه که صعود کردن
اگرم پای بحثای نژاد پرستانه درمیونه که باید بذاریم توی حماقت خودشون غلط بزنن
ما نباید اعصاب خودمون رو با عقاید یه عده نژادپرست کم عقل ناراحت بکنیم
بعدشم اینکه ما با این لیگی که داریم قاعدتا تا همینجا هم نباید بیایم
وضع لیگ ایران از هر نظر برای یه ملت 80میلون خجالت آوره
مسلما اگه ما توی این بازیا نتیجه بگیریم این روش فاسدمون تایید میشه و همینطور توی این راه میمونیم
هرچند که با این وضعی که ما داریم شاید از شکست هامونم درس نگیریم!
+اگه منظورتون از اینکه گفتین عده ای به روشن فکر از باخت ایران خوشحالن من هم مورد خطاب قرار دادین باید بگم که منم ازینکه تیم کشورم باخته خوشحال نیستم
از این خوشحالم که به چیزی که حقمون نیست نرسیدیم چون اینجوری که این برد ارزشی نداره
البته هرچیزیم که گفتم فقط نظرم بود
شایدم که اشتباه میکنم
  • mory, tecra و ace of glass از این پست تشکر کرده است

2_hn6s.jpg

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21170 ارسال

- اصلا فرض می کنیم که از حذف کردن ایران خوشحالن، چرا نباشند ؟!

عراق کشوری ـه که هنوز درگیرجنگ ـه ! یک لیگ مشخص و منظم ندارند ولی بازیکن هاشون رو دارند به کشورهای مختلف ترنسفر می کنند و یک تیم ملی خیلی خوب دارند، چرا خوشحال نباشند ؟!

و ایرانی های پرمدعا و مغرور دلشون خوشه که کیروش و امثالهم !

متعصبانه قضاوت نکنید ...

• juve's fan, eⁿzº, tifusi و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
فی الواقع ب نظر این حقیر حس ناسیونالیستی ی چیز من دراوردی و چرتیه
چ دلیل داره چون من توی کشور X بدنیا اومدم از ورزش و فرهنگ و سیاست و اقتصاد و سایر مواردش حمایت کنم
ب من چه ک تیم ملی ایران باخت
یک ذره هم ناراحت نشدم ، البته اگه میبرد خوشحال میشدم ولی با باختش ناراحت نمیشم

از من بشنوید دون آنتونیو هم بیاد تو ایران این جماعت ادم بشو نیستن
من که خوشبختانه یک دقیقه هم وقتمو تلف نکردم واسه این سری از مسابقات حتی نمیدونم بازیها ج ساعتی بوده میزبانشم از اسم تاپیک خوندم
  • tecra و یووه ای از این پست تشکر کرده است

______ Never chase a bitch _______

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

اونقدر که بحث بازی ایران و کره تو رسانه ها مطرحه بحث بازی با عراق نیست :22:

نکنه بازی ایران و عراق دیروز بوده و ایران برده و خبر ندارم :1:

چقدر حال میده از عراق ببازیم روی همه کم شه :nish:

:24: :24: :24: :24: :24: :24:

منم بگم اصلا از باخت ناراحت نشدم . هر چند خیلی حیف شد اینقدر زود حذف شدیم .

فکر کنم ژاپنی ها هم بیشتر به فکر بازی جلوی میزبان بودن تا بازی امارت .

• tecra و یووه ای از این پست تشکر کرده است

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

Principino

Principino

Nothing really matters

• اعضا
  • 942 ارسال
  • LocationFar far away

امیدوارم امارات قهرمان بشه

تیمی هستن که برنامه دارن و کلی رو فوتبال پایشون کار کردن

خوب هم بازی میکنن حیفه که قهرمان نشن

• Soheil Bianconeri و ace of glass از این پست تشکر کرده است

marchisio_juve_applauso_2017_2018_356x23

And it's killing me when you're away
I wanna leave and I wanna stay
I'm so confused, so hard to choose
Between the pleasure and the pain

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

بازیکنشون مثل اینکه دوپینگی اعلام کردن :22:

حالا چی میشه ؟ ایرا میره مرحله بعد ؟ :39:

• eⁿzº, El rey leon, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

فکر کنم اگه فیفا دوپینگی اعلام کرده باشدش عین بازی جوانان ایران میشه که 3-0  ایران باخت .

ولی الکی امید به دلتون راه ندین . مسوولین فوتبال ما بی عرضه تر از این حرفاند که این جور چیزا رو پیگیری کنند.

• eⁿzº, Georgia , ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

دوپینگش صد در صد تایید شده اما اینکه بازی رو 3 - 0 میکنند یا نه یه بحث جداست ! که تو جلسه امروز معلوم میشه ... ولی اگه اینطور بشه خیلی حال میده بریم کره رو بزنیم پوز این منتقدین داخلی رو بزنه زمین  :yes1:

• El rey leon, amin_delpiero_juve, Georgia و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

در صورتی که فیفا یا AFC حکم محرومیت بازیکن عراق رو به فدراسیون فوتبال عراق اعلام کرده باشن بازی 3-0 میشه که متاسفانه اعلام نشده این حکم بهشون ! احتمالا بازیکن محروم میشه ولی عراق مشکلی نخواهد داشت !

• eⁿzº, Prince Claudio, Georgia و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

در صورتی که فیفا یا AFC حکم محرومیت بازیکن عراق رو به فدراسیون فوتبال عراق اعلام کرده باشن بازی 3-0 میشه که متاسفانه اعلام نشده این حکم بهشون ! احتمالا بازیکن محروم میشه ولی عراق مشکلی نخواهد داشت !

یعنی میخوان بپیچونن دیگه

بازیکن که سر خود نیومده تیم ملی . دعوت شده . فدراسیون هم میدونسته که این بازیکن محرومه و اجازه داده .

فقط یک مسئله ای میمونه . این آقا جلوی ژاپن و اردن و فلسطین هم بازی کرده یا نه ؟ اگه نه که هیچی . آگه آره اردن هم میتونه مدعی بشه و به جای عراق بیاد بالا .

پس باید با اردن بازی کنیم . از اون طرف کره باید منتظر بمونه با کی باید بازی کنه . استرالیا و امارات هم بازی کنن و تو فینال یکی دو هفته ای منتظر بمونن تا پای فینال مشخص بشه :1:

• Massimiliano Allegri و abbas-juve11 از این پست تشکر کرده است

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

یعنی میخوان بپیچونن دیگه

بازیکن که سر خود نیومده تیم ملی . دعوت شده . فدراسیون هم میدونسته که این بازیکن محرومه و اجازه داده .

فقط یک مسئله ای میمونه . این آقا جلوی ژاپن و اردن و فلسطین هم بازی کرده یا نه ؟ اگه نه که هیچی . آگه آره اردن هم میتونه مدعی بشه و به جای عراق بیاد بالا .

پس باید با اردن بازی کنیم . از اون طرف کره باید منتظر بمونه با کی باید بازی کنه . استرالیا و امارات هم بازی کنن و تو فینال یکی دو هفته ای منتظر بمونن تا پای فینال مشخص بشه :1:

نخیر ... سایرتیم ها 2 ساعت بعد بازی میتونستند شکایت کنند که نکردند به همین دلیل اگه نتیجه ی بازی ایران عوض بشه اونها همچین حقی ندارند چون شکایت نکردند 

• ace of glass, یووه ای و abbas-juve11 از این پست تشکر کرده است

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

ی مسئله ای هم تازه فهمیدم . انگار فدراسیون فوتبال عراق خبر نداشته از محرومیت این بازیکن .

یا حتی تیم های دیگه هم خبری نداشتن از دوپینگی بودن این بازیکن که بخوان شکایت کنن .

• abbas-juve11 از این پست تشکر کرده است

Caspian+Gauss

Caspian+Gauss

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 230 ارسال

اگه اشتباه نکنم برای اعتراض یه تایم خاصی فرصت هست! فک کنم حدودا 2 ساعت

خودم احتمال کمی میدم نتیجه برگرده!! آی تی سی براش صادر شده! درنهایت "شاید" باعث جریمه فردیش بشه

همچنان داعشیا در حال رقص کانگرویی!

• El rey leon, ace of glass, Massimiliano Allegri و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
از مصاحبت آفتاب می آیم
کجاست سایه؟

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی