پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته هجدم سری آ ایتالیا - ناپولی 1-3 یوونتوس

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
81 پاسخ برای این موضوع

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال

خیلی حال داد , همین !!!

• Orphée, juve's fan, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

8

Claudio

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
بازی رو که ندیدم ولی گل ویدال عالی بود اینها ثمرات ازدواجه و لاغیر
  • juve's fan, mory, Soheil Bianconeri و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

+ منم به نوبه خودم این برد شیرین رو به همه تبریک میگم. :53: ..من قبل بازی اصلا امیدی به این بازی نداشتم حتی 1 امتیاز!!..ولی خوشحالم بازیکنانمون غیرت به خرج دادن...

...از مکس هم ممنونم که بعد از مدت ها ما رو تو سن پائولو پیروز کرد...هر چند باز هم قویا معتقدم این تیم مشکل داره...هم از نظر شکل بازی و هم از نظر ذهنی هر چند تو

این بازی تو مقوله دومی شرایط بهتری داشتیم...اگه بتونیم تو 70-80 درصد بازی های باقی مونده فصلمون اینجوری با تمرکز باشیم قطعا چهارمین اسکودتوی متوالی دور از

دسترس نخواهد بود...

+ ویدال هم یه شمه ای از ویدال 2،3 فصل اخیر رو نشون داد...امیدوارم اشتباه نکرده باشم و بتونه دوباره همون ویدال سابق بشه...

• mory, Atomic Ant, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

ناپولی رو هم در سن پائولو به خاک و خون میکشیم !

من رو باخت حساب میکردم ولی بازی ناپولی جوری نبود که بتونه ببره اصلا برای برد نیومده بودن خداییش یوونتوس هم برای برد نیومده بود و خیلی منطقی بازی کرد ! سنت شکنی کردیم و بعد از 14 سال ناپولی تو سن پائولو بردیم. سیستم 2-1-3-4 بود ولی ظاهرا تو زمین چینش بازیکنان جور دیگه ای بود کاسرس خیلی تو بازی میکرد ویدال عقب بود ، گل اول بی کم و کسر مدیون نبوغ چنین فوق ستاره ای هستیم پوگبا عالی زد اصلا اون توپ و نمیشد سر ضرب اونجوری زد واقعا فوق ستاره است این بیشر ! بعد از خوردن گل مثل دربی ایتالیا سراسیمه بازی نکردیم نگشتیم دونبال گل خیلی راحت به اون رسیدیم بدون هیچ ترس و اضطرابی و در ادامه با اومدن لیخت و تدافعی شدن واقعا اگر ناپولی ، ناپولی همیشگی بود خیلی راحت گل و میزد ! کیلینی 2 گل برای یوونتوس خرید.

ویدال سال 2015 داره روز به روز بهتر میشه واقعا داره عالی بازی میکنه ، تیر خلاص قبل از سوت پایان . شوتش خیلی دقیق عالی بود ! کاسرس بعد از مصدومیت عالی بازی میکنه انصافا سبکی جدید عرضه میکنه لیخت خیلی خوب نبود این اواخر وجود این کاسرس واقعا نعمتیه . نکته منفی در بازی یوونتوس خیلی زیاد شاید اگر اینتر هفته قبل بود میتونست بازی 2-2 کنه. در آخر این از اون بازیهایی بود که هرکی ندید خیلی چیزا رو از دست داد ، برد دلچسب و بسیار لذت بخشی بود !

FORZA JUVENTUS

• Orphée, juve's fan, mory و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

71312052046200342812.jpg

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

دلورانتیس: یووه تیم قوی هستش اگر اونها از طرف داور هم حمایت بشن غیر قابل شکست هستن :22:

• Bianconero Amore, juve's fan, Mohammad-SS و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
نگفتم میبریم ??؟؟
ویدال فوق العاده شده
دیگه باید چیکار کنیم صداسیما بازیمونو نشون بده ؟
شبکه ورزش خالیه چرا نشون نمیدن ؟
آقا خواهش میکنم از مدیرا ی شماره اس ام اسی چیزی اگه دارن یا امکانش هس بدست بیارن بدن ب ما اعتراض خودمونو اعلام کنیم

چقد خوب گفت 2015 برمیگردم و برگشت !!
اینجوری پیش بره آخر فصل اندازه مهاجمای تیم دوم پایتخت گل زده

پوگبا عالی بود ،، هر بازی دارن هافبک هامون گل میزنن واقعا نشونگر کیفیته نازل خط حمله ماست
یورنته و موراتا گل زدن باید شتر قربونی کنم

بیرون کشیدن پوگبا یورنته و اضافه کردن بازیکنای دوندت مث موراتا و لیخ و بازگشت به 352 واقعا از علگری بعید بود!!!
تعجب کردم از این کار شایستش

اشاره ای کنم بتو سر توپ کاپیتان ک با خاک یکسان کرد
جقد حال داد چقد عالی بود امشب
فک کن با این همه ادعا بعد 14 سال بردیمـشون
اونم با علگری
اونم بدون تماشاگر
اونم بعد از چند تساوی پشت سر هم
اونم بعد باخت تو سوپرکاپ

مبارک همه تیفوسی ها
  • Orphée, juve's fan, Principino و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

دلورانتیس: یووه تیم قوی هستش اگر اونها از طرف داور هم حمایت بشن غیر قابل شکست هستن :22:

شخصیت تیم ها و آدما اینجور جاها مشخص میشه...خواستن با پروندن چند تا چرت و پرت پیروزی ما رو لوث کنن که خدا رو شکر گل کاسرس هم سالم بود و ماجو آفساید رو پر کرده بود...

• AAG, Orphée, Juventus FC و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6428 ارسال
  • LocationRasht

دست بالای دست بسیاره میستر توتی ...

ulk1hv5xywolnhmczv2f_thumb.jpg

من نیستما :fp: :1:

• Bianconero Amore, AAG, juve's fan و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ned : It's Done Your Grace , The Targaryens Are Gone ... i

Robert : Not All Of Them ! i

standing-jon-snow-game-of-thrones-m44shr

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4160 ارسال

هذیان گویی بنیتز

• Juventus FC, Soheil Bianconeri, Georgia و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

امار بازی

79479659080956492765.png

16147737790170838258.png

07385682485111554826.png

سانترها

58928227794249748705.png

• AAG, juve's fan, Juventus FC و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

ماسیمیلیانو آلگری

" ما تلاش کردیم که بازی خوبی را انجام دهیم ، بازیکنان من بسیار خوب بودند و من از همه آن ها راضی هستم. همانطور که همیشه گفتم ما باید همواره برای بهتر شدن تلاش کنیم و در این بازی هم تلاش کردیم بهتر از آنچه که در برابر ناپولی در دوحه انجام داده بودیم از خودمان نشان دهیم "

" ما می خواستیم که پیروز بازی شویم و با تلاش زیاد به این رسیدیم. ما برای پیروزی تلاش کردیم و خوشحال هستم که توانستیم آن را بدست بیاوریم . آن هم در شرایطی که سختی زیاد کشیدیم و در خانه حریف بازی کردیم اما می خواستیم که با تلاش و سختی زیاد پیروزی را بدست بیاوریم "

" پس از سه سال قهرمان شدن ، اصلا ساده نیست که باز هم آن را تکرار کنیم . باید بدون تعارف گفت که هنوز هم باید در برخی نقاط بهتر شویم اما در کل امشب بازی خوبی انجام دادیم و توانستیم موفق شویم "

" باید به ناپولی هم تبریک گفت، آن ها در خانه بسیار خوب هستند و ما را تحت فشار قرار دادند. بازی خوب آن ها در دقایقی ما را به عقب برد که البته این اصلا خواسته ما نبود "

تساوی بازی اما تلاش دوباره یووه ..

" بله. ما می خواستیم که پیروز شویم. گل هایی که بعد از تساوی بازی بثمر رساندیم خیلی مهم و حیاتی بودند زیرا در بازیهای قبلی از این موضوع رنج می برردیم و با وجود برتری نتوانسته بودیم پیروزی را کسب کنیم "

" ما به تمرکز بالاتر و استفاده بهتر از ذهن و البته موقعیت ها احتیاج داشتیم و خوشحال هستیم که موفق شدیم فاصله امتیازی خود را با رُم به 3 امتیاز افزایش دهیم "

" در نیمه اول ما بازی خوبی انجام دادیم و توانستیم به گل هم برسیم و در نیمه دوم هم بخوبی دفاع کردیم و خصوصیات یک تیم بزرگ را نشان دادیم . بسیار مهم بود که در چنین بازی و در خانه ناپولی بتوانیم به بازی برگردیم "

" باید در فوتبال تعادل داشت ، در بازی سوپرکاپ ما قصد دفاع نداشتیم و نمی خواستیم فضا را در اختیار حریف قرار دهیم اما شرایط به گونه ای پیش رفت که ناپولی توانست دو بار بازی باخته را به تساوی بکشاند "

" در دیدار با اینتر ما فشار زیادی برای رسیدن به گل به حریف وارد کردیم ، به گل هم رسیدیم اما پس از آن اشتباهات فنی داشتیم که نتوانستیم نتیجه بگیریم. باز هم باید بهتر شویم و از این لحاظ پیشرفت کنیم "

صحبت های مدیر ناپولی ..

" انتظار بیشتری می رفت، من با خواندن حرف های او تنها لبخند زدم . ما باید به تصمیمات احترام بگذاریم. ممکن است اشتباهات در هر بازی و برای هر تیمی پیش بیاید . ناپولی ، اینتر ، میلان یا سمپدوریا ! اما ما باید آرام باشیم "

" برای ما هم در این فصل داور تصمیمات اشتباه گرفته و ما را دچار ضرر کرده اما همیشه ساکت بودیم و کسی اعتراض نکرده است. ما هوادارانمان را هم به آرامش دعوت می کنیم و باید از شلوغ کردن و حاشیه دور بود "

" متاسفانه در ایتالیا کسی تحمل باخت را ندارد، در حالی که این هم مانند پیروزی است و در ورزش فوتبال اتفاق می افتد . ما باید از محکوم کردن و ایجاد نا آرامی جلوگیری کنیم "

" خوشحال هستم که توانستیم بازی را پس از تساوی برگردانیم و با زدن گل دوم و سوم بازی را اداره کنیم. از نظر فنی پیشرفت کردیم و فکر می کنم پیروزی در خانه ناپولی چیزی نیست که به سادگی بدست آمده باشد "

آمادگی آرتورو ویدال ؟

" ویدال بازی بسیار خوبی انجام داد، او نسبت به یک هافبک گل های زیادی بثمر می رساند و امشب هم از هر نظر خوب بود و توپ های کمی را از دست داد . او با ادامه دادن این روند به یووه می تواند کمک زیادی کند "

ادامه کار با یووه ؟

" ما باید ادامه دهیم، هنوز رُم پشت سر ما است و در حال جمع کردن امتیازات. رقابت بین ما و رُم همچنان ادامه خواهد داشت و البته ما در لیگ قهرمانان هم پیشروی بیشتر را هدف گرفته ایم "

• AAG, juve's fan, Juventus FC و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

رافا بنیتز چی گفته که بوفون باقی اینقدر شاکی شدن ؟

• Georgia از این پست تشکر کرده است

71312052046200342812.jpg

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

گفته یوونتوس خیلی قویه اما فکر کنم سخت نبود که کمک داور ، پیراهن سفید کیلینی رو با بانداژی که داشت و کاسرس رو ببینه .  گفته که یوونتوس قهرمان شده تو این مدت اما از فصل پیش من یادگرفتم که جمله " ممکن است اتفاق بیوفتد " تو همه بازی هایی که جلو یووه انجام می دیم صادق هست .

وقت که بازی با نتیجه تساوی دنبال میشد این اتفاق افتاد و ما ضرر کردیم اما خوب به یووه بخاطر کیفیتی که داره تبریک میگیم ،  البته اشتباه داوری در این گل بی تاثیر نبود ، اون ها 3 بار قهرمان شدن و باز هم با این روند قهرمان خواهند شد و ما هم نمی تونیم جلوی شکست رو بگیریم .  :31:  :31:  :31:  :31: 

به فکر جنجال نیستیم اما همیشه اتفاقات برای یوونتوس و علیه تیم های مقابل هست ، آفساید و گلی که بثمر رسوندیم نمونه هایی از اون هست که کاری از ما بر نمیاد .

این تلافی سوپرکاپ بود ؟ یووه قهرمان میشه ؟

من واسه رُم که در حال تلاش هست متاسفم، اما باز هم یووه قهرمان میشه . این رو از این بازی هایی که دیدم فهمیدم .

• Bianconero Amore, AAG, juve's fan و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

"Sina"

"Sina"

...

• اعضا
  • 980 ارسال

واقعاً دیگه شورشو درآوردن. همه ایتالیا نشستن پای بازی یووه فقط. اینهمه اشتباه تو بازی های دیگه داره اتفاق می افته اونوقت آویزون ما میشن اینا. حالا اگه واقعا اشتباهات داوری بود یه چیزی.

یعنی ما یه مقام مسئول تو اون باشگاه نداریم جوابشونو بده؟ اینا اگه یه ذره قدرت داشتن مثل 2006 میزدنمون زمین. مگه اینکه اینجوری اسکودتو بگیرن.

خب آخه مربی بزرگ ، تو اگه تیمت اون گلم نمی خورد که باز ما برده بودیم بازی رو. واقعا از بنیتز بعید بود این حرفا. حالا اون گارسیا تازه به دوران رسیده رو میشه درک کرد. بدبخت سطح شعورش همون حده ولی بنیتز...

در آخر هم نوش جونمون رکورد شکنی 14 ساله. :worship:

• AAG, juve's fan, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

I Joined Juventus Too Soon

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

جالب اینجاست در مورد اشتباهات داوری که در مورد رم گرفته میشه هیچکی هیچی نمیگه .

حتی اشتباهاتی که گارسیا خودش هم قبول داره :22:

• AAG, juve's fan, Soheil Bianconeri و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

ppzyf9awwfgsjewvnc6z.jpg

این گل که درسته.

صحنه بوفون و اون سیاه پوست هم که درست بود. که توپ رو از دست بوفون خلرج کردن

مگه این خطا نیست !!! بازی بازیکن ناپل تو دهن بوفونه و با دستش هم داره به توپ میزنه که توپ از دست بوفون میفته پایین

vdmvqjj61qc37ylyehdr.jpg

اون صحنه تک به تک هم که مرغ پخته خندش میگیره اگر کسی بگه پنالتیه

اینا در مورد کدوم صحنه دارن حرف میزنن ؟

اینم یک گل افساید که ناپولی به ما زده قبلا

iu0agp2mi7jwgsr66ag8.jpg

یعنی اونها هم داور رو خریده بودن

• AAG, juve's fan, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

F A R SH A D J U V E

F A R SH A D J U V E

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 333 ارسال

اصلا" همینه که هست

آب رو بریزن اونجایی که میسوزه

والااااااااااااااااااا

forza  juve

• Mohammad-SS, Soheil Bianconeri, Georgia و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
اتفاقا این از معدود بازیهای بزرگی است که داوری خیلی خوب بود تو صحنه که کاسرس کارت گرفت مارکیزیو رو مرتنس خطا کرد ولی به کاسرس کارت داد گل کاسرس هم اصلا آفساید نبود کاسرس ماجو ماسک کرده بود برای همین همه میگن آفساید بوده در حالی که کمک داور از این موضوع خبر داره..
گل ناپولی هم که مشخص همه دنیا این و خطا میگیرن بوفون توپ و گرفت ولی کولیبالی بهش ضربه زد توپ از دستش افتاد خیلی خیلی خطا واضح بود. اون دایو زاپاتا هم که دیگه خیلی خنده دار بود طرف اینقدر بی شعور که پشت محوطه هم دایو میکنه نه تو محوطه که پنالتی بشه خیلی هم دایو واضحی میکنه! تو نگاه اول هم میشه این و فهمید....
  • juve's fan, MaMpIeRo, Soheil Bianconeri و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

71312052046200342812.jpg

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3770 ارسال

فرافکنی و فرار به جلو هم حدی داره ...

آقای دلورنتیس میبینه با این همه هزینه تیمش توی زمین خودش حرفی برای گفتن نداره شروع کرده به مزخرف گویی ...

بنیتس باید خجالت بکشه با این همه اهن و تولوپ ناپولی حتی برای 5 دقیقه هم نتونست سوار بر بازی بشه و حداقل فوتبال بازی کنه بعد بجای عذرخواهی از هوادارانشون اومده نقش بازی میکنه و زیرآبی میره ...

هر چند دریای مدیترانه هم کفاف سوختگی شدید ماتحت این سفله های حسود رو نمیده ولی شاید اندکی موثر واقع بشه .

• juve's fan, eⁿzº, moha684 و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

sinazzz

sinazzz

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 503 ارسال

مردمان استان کامپانیا کلا به حرافی شهرت دارند. حتی معروفه که برای شنیدن صحبت همدیگه هم سکوت نمیکنند. جدیشون نگیرین کلا!

• GioVanni Agnelli, juve's fan, mory و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

These things bring you to reality as to how fragile you are; at the same moment you are doing something that nobody else is able to do. The same moment that you are seen as the best, the fastest and somebody that cannot be touched, you are enormously fragile. Because in a split second, it's gone

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی