پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته هفدهم سری آ ایتالیا - یوونتوس 1-1 جام دزدها

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
66 پاسخ برای این موضوع

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
بنظرم مهم نیست که ما از عمق حمله میکنیم و نمیشه ازین روش خرده گرفت . اتفاقا روش خوبی هم هست ولی متاسفانه مهاجمای ما مهاجم نیستن . کی میتونه قبول کنه که یورنته بازیکنی باشه که تو عمق بتونه بازی کنه. یورنته تنها خاصیتش سر زدنه. او حتی نمیتونه درست حسابی توپ رو استپ کنه . اول دست از خساست بردارن و یه بازیکن تکنیکی بخرن که پا به توپ باشه و همش حرف مفت نزنن که ما الان هم بازیکنهای با کیفیت مثل پریرا داریم در حالی که همه میدونن بازیکن متوسطیه این آقایونی که همش فکر میکنن با خرج نکردن هم میشه تیم خوب بود نمیفهمن که دیگه کنته ای نیست که طول نود دقیقه مرتب به بازیکنها انگیزه بده وسرشون داد بزنه که تمرکز داشته باشن تو نیمه ی دوم تو بعضی دقیقه ها تیم کاملا از هم پاشیده بود و اگر مهاجمای اینتر هشیارتر بودن الان بجای تساوی داشتیم از باخت حرف میزدیم تو بازی با ناپولی وسمپدوریا وحتی جنوا هم همین وضعیت پیش اومد قرار نیست همه ی تیما اینجوری مثل اینتر نتونن استفاده کنن اگر اینجوری بخوایم ادامه بدیم مرتب امتیاز از دست میدیم
  • mory, sinazzz, Escanor و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

تقریبا دیگه مطمئن شدم که تیم ما توی فاز هجومی هیچ برنامه ی درست و حسابی نداره.شوت از راه دور،استفاده از خلاقیت و تکنیک بازیکنا و سانتر از جناحین تاکتیک های قابل اتکایی نیست.از طرفی ذهنیت تیم هم خراب.اشتباهات فردی و اعتماد به نفس کاذب تو تیم موج میزنه.گل دقیقه ی 5 رو که زدیم با توجه به سیستم فکری بازیکنا مطمئن شدم چوبشو می خوریم.مطمئنا این مشکل از مربی.مربی که تفکرات رو به ذهن بازیکنا تزریق میکنه.

در مورد آلگری هم باید بگم نظری که بعد از بازی جنوا در موردش داشتم رو به شکل کامل دیگه ندارم ولی همچنان معتقدم آلگری در سطح یووه نیست و به درد تیمای بزرگ نمیخوره.بهترین مهره های ایتالیا رو داشته باشی و نتونی از بازیکنات اون طور که باید بازی بگیری و هنوز توی امتیاز گیری مشکل داشته باشی باید بهت تبریک گفت!!!

در کل:

اورا خیلی خوب بود.دمش گرم خوب خودشو هماهنگ کرده با تیم.

ویدال هم داره به روزای خوبش برمیگرده (نه به خاطر پاس گلش به خاطر عملکرد کلیش میگم)

بر خلاف گذشته چیزی که آلگری از یورنته می خواست توی آپپشناش نبود!!!یورنته از دید من مقصر نیست.به نظرم با توجه به خصوصیات موراتا،اون توی این بازی میتونست بیشتر کمک کنه.

از بازی میشد لذت برد البته اگر یوونتوسی نبودی.

مطمئنم با آلگری اگر پسرفت نکنیم پیشرفتی هم نمی کنیم ولی اگر اشتباهاتمون رو توی فاز دفاعی کم کنیم با همین آلگری میشه راحت حداقل اسکودتو رو برد.امیدوارم این اتفاق بیفته.

• Soheil Bianconeri, Georgia , ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4147 ارسال
اینکه در زمین خودی با یک گل جلو بیفتی و بعدش گل بخوری خیلی زشته. اینکه در زمین خودی یک گل بخوری که عینا پارسال همینطور گلی یووه خورد خیلی ناراحت کننده است. اینکه در زمین خودی نیمه دوم کاملا مربی مغزش از کار بیفته خیلی اعصاب خورد کنه. اینکه دشمن ترین دشمن یووه مربی اش بیاد بگه ما حقمون برد بود واقعا نگران کننده است. در کل بگویم الگری بر خلاف کونته که بزرگان رو راحت تر و مار میکرد یک موفقیت 40 درصدیدر قبال تیم های مهم سری آ داشته و همین تفاوتش با کونته باعث از دست رفتن اسکودتوی متوالی چهارم به عنوان تارگت اصلی مدیریت باشگاه یووه خواهد شد. مگر انکه خریدی خوب در کار باشد.... یاد بردهای پیاپی کونته بخیر که خیلی ها دیگه کسل شده بودند از این بردن ها....
  • Soheil Bianconeri, Georgia , ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3750 ارسال

من نیمه اول بازی رو دیدم و موفق به دیدن نیمه دوم نشدم ...

در نیمه اول یووه کاملا سوار بر بازی بود و موقعیت های خوبی هم داشت و در کار تیمی و پرس حریف و کارهای ترکیبی برای تهاجم به دروازه حریف بسیار موفق بود ولی به قول دوستان چه اتفاقی در بین دو نیمه میافته که تیم زیرو زبر میشه در نیمه دوم و همه چیز رو از دست میده جای سوال داره ..؟

من حاضرم یووه حتی قهرمانی رو از دست بده ولی مدیران این باشگاه سر از خواب خرگوشی بردارند و فکر نکنن در همیشه روی یک پاشنه می چرخه ...

ما در خط حمله نیاز به یک بازیکن تکنیکی و امتحان پس داده داریم تا از موقعیت هامون بتونیم استفاده کنیم .

چیزی که در صحبت های بازیکنان مخصوصا کیه لینی و بوفون به خوبی اشاره شده بود موضوع مدیریت بازی بود که بسیار مسئله کلیدی ای هست و واقعا یکی از ضعف های یووه فعلیه .

شاید اون بازی سراسر پرس و دوندگی در نیمه اول به نوعی بازیکنان رو تحلیل برده که البته برای خود من پذیرفتنی نیست و چیزی که برای خود من خیلی آزار دهنده است گل های بد و تقریبا یک شکلی هست که می خوریم .

یکی از اشکالات آلگری نداشتن کاریزما و توان انگیزشی و روانی برای ساپورت بازیکنانش در حین دیداره که بنده خدا تقصیری نداره و کلا توی ذاتش نیست ایراد بعدی به نظر من پست بازی پوگبا هست که باید بیاد پشت مهاجمین ...

پوگبا بازیکن فیزیکی ای نیست و دوندگی لازم رو هم نداره اما استعداد و تکنیک خوبی داره پس چرا در پشت مهاجمین بازی نکنه ؟

• Escanor, Georgia , ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Pouya

Pouya

گاد خوشحال

• اعضا
  • 1134 ارسال
  • Locationکرج

یوونتوس بازیکنان فوق العاده ای داره منتها بشدت ضعف تیمی داره. با این شرایط خیلی خیلی بعیده قهرمان بشیم. احتمال 90 درصد بازی با ناپولی رو یا میبازیم یا مساوی میکنیم میایم رتبه دو ، بازی با رم هم قطعا میبازیم

حاضرم خودم کلیه هامو بفروشم اصلا جفتشو میفروشم قلب و کبد و همه چی اصن فقط پول این موراتا و پریرا رو حساب کنید برن
توروخدا قبل اینکه منو بکشید برید
فقط برید 

خودتونو برای صدر نشینی رم در هفته آینده آماده کنید   :fp:

یه خسته نباشید جانانه به آلگری میگم که واقعا گند زده تو تیم .

آلگری مسخره بیشعور با این سیستم داغونش ! نخواستیم همون 2-5-3 کونته بازی کن حتی اگر میخوای تعویض های مسخره بکنی ! لعنت به این مربی لعنت به مدیریت باشگاه که این ناقص الخلقه مربی یوونتوس کرد ! 

قبلا هم گفتم که امیدوارم تفکرات آلگری به تیم دیکته نشه ! چون این در صورت تیم رسما به فنا میره.

متاسفانه تیم آلگری شدیدا بازیکن محور هست و کار تیمی و گروهی در کمترین و ضعیف ترین حالت ممکن هست، دقیقا برعکس 3 فصل گذشته که یووه واقعا از نظر تاکتیکی و کارهای تیمی فوق العاده بود.
پنالتی گرفته نشده و ... رو هم لطفا کسی بهونه نکنه، این تیم مشکل تاکتیکی داره و به سلامتی در آینده ای نه چندان دور صدرنشینی رو هم از دست میدیم ...

خیلی از حرفها رو نمیشه اینجا به زبون آورد. حیف...

فقط منتظرم این ابلهی که تیممون رو به این وضع در آورده زودتر بره گورشو گم کنه. 

ما جلوی این تیمای متوسط ایتالیا مشکل داریم حالا سی ال و ریال و بارسا و اینا که بماند که معلوم نیس چه ابرو ریزی میخواییم راه بندازیم هرچند همین دورتمند ته جدولی حسابمونو میرسه متاسفم واسه انیلی بی شعور که تیمو به این وضع انداخت

خیلی محترمانه بخوام بگم اینه که جناب علگری از پس هدایت یووه و رفع مشکلات برنمیاد که هیچ، خودش هم یک مشکل بزرگ هست
یه تیم معمولی ساخته مثل خودش... از نظر شخصیت هم که با ماست فرقی نداره و هیچ تاثیری روی زمین و بازیکنا نداره!
امیدوارم هر چه زودتر محترمانه اخراج بشه!...اصلا هم لازم نمیبینم دلایل فنی و اشکالاتی که این آدم داره رو بازگو کنم!2mo5pow.gif

خدایا شر این مصیبت عظمی رو از سر تیم ما کم کن 

:65yytgts6rouhope1x2s:

:nish:  :nish:  :nish:

یه زمانی تو تنیس تاکرز حوصله داشتم، بعد تورنمنت یا آخر فصل، از یه سری پست زیرخاکی رونمایی می کردم. :1: 

عمدا و برخلاف اونجا با اسم نقل قول نکردم. توصیه هم می کنم کسی دنبال پست ها نره و به همین اکتفا کنید. :nish: 

خیلی حرفها شاید اون موقع درست بوده ولی الان جور دیگه ای به نظر می رسه. هدف ازین کار هم اینه که دور هم یه ذره بخندیم. :1: 

به زودی سراغ تاپیک های دیگه هم میرم. ورق زدن خاطرات وقتی که حالمون خوبه، خیلی لذت بخشه. :nish: 

• J U V E N T I N I, Bianconero Amore, alireza.de710 و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

^^^

پویا یه سر برو تاپیک الگری از اول بخون بیا جلو ...  :24:  :2laugh:  :2laugh: 
اینقدر مطلب برا نقل قول کردن پیدا میکنی  :21:  :21:  :21: 

و به دوراندیشی من هم ایمان میاری  :fuck yeahh: 

فقط برید پست هام تو اون تاپیک رو بخونید  :yes1:  :65yytgts6rouhope1x2s:  
راستی گفتی بازی دورتمند ... اونجا هم فکر کنم پست دادم ... اون پستم فوق العاده ارزشی هستش :1:

• Georgia , Pouya و Vecchia Signora از این پست تشکر کرده است

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال

blz3_92c539fd-460e-4de9-b257-f8d3476ade6

نمیری یه وقت !!

:2laugh:  :2laugh:

• Bianconero Amore, eⁿzº, alexdelpiero و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است