پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

سوپر کاپ 2014 ایتالیا - یوونتوس 2 (7) - ناپولی 2 (8)

* * - - - 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
79 پاسخ برای این موضوع

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

0z83qrceoiifr981m72g.jpg

سوپر کاپ 2014 ایتالیا

یوونتوس - ناپولی

22 دسامبر 2014

دوشنبه 1 دی 1393

ساعت 21 به وقت ایران

3zcg2o8e6bct80r8cj21.png

dg40n02kzon6gjgn0um1.jpg

محل برگزاری بازی :

شهر دوحه قطر

استادیوم جاسم بن حمد متعلق به تیم السعد

سال تاسیس : 1974

ظرفیت : 15000 نفر

بازسازی شده در سال 2004

kl1xu8kohvzy8rix15se.png

d7n98kks3dx3ipp0lxf5.jpg

vigv1xfos9fmj3v70ed4.jpg

8zihj54lfrcnq3us5mmm.jpg

• AAG, Orphée, Juventus FC و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

این دیگه مسابقات لیگ نیست جوش کاملا متفاوته من ب شخصه شانس ناپولی رو بیشتر میدونم.....2 روز و 8 ساعت مونده ب بازی و ناپولی کاملا از نظر روحی تیم خودش رو تقویت خواهد کرد کلا جنوبی ها وحشی بازیشونو تو این بازی ب رخ خواهند کشید...ما دیدار سوپرکاپی ک تو چین بود رو عقب افتادیم و کلا تو این جور دیدار ها تیمی که دوندگی خیلی بیشتری داشته باشه برنده خواهد شد....امیدوارم مصدوم ندیم...چون ناپولی برای مساوی نمیاد ....استادیومشونم کوچیکه و امیدوارم پر بشه....

• juve's fan, eⁿzº, moha684 و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

میدوارم مصدوم ندیم...چون ناپولی برای مساوی نمیاد

مگه این بازی مساوی هم داره :1:

بازی سختیه. الگری همه جوره داره میگه برای برد میره و امیدوارم این امر محقق هم بشه.

البته من خودم با توجه به شرایط بعید میدونم قهرمان نشیم. اگر این بازی رو وا بدیم واقعا بهونه ی خوبی به سایر رقبا دادیم از اینکه دیگه توان رقابت نداریم. این بازی باید مشت محکمی باشه بر دهان استکبار رمی :1:

• AAG, juve's fan, Mohammad-SS و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
اگه مثل بازی کالیاری دقت شوتمونو بالا ببریم حتما برنده میشیم
بازی با کالیاری دقت شوتمون زمین تا اسمون فرق داشت با بازی های قبل
من که از برنامه Fotmob امار بازی رو خوندم ۴ شوت در چهارچوب داشتیم ... ! ۳ تاش گل شد
البته بستگی به کیفیت دروازبان هم داره ،، بهرحال مهم ترین ضعف یووه فعلا همینه + گل خوردن از ارسال ها

-----

ببخشید بازی رو نیشان میدن جایی ؟ یا باید بازی بسکتبال بارسلون با روستا خرچنگستان ماد رید رو نگاه کنم ؟
اخه ساعتشم 21 هست فک نکنم فوتبال مهمی داشته باشه
من چ گناهی کردم ماهواره و ریسیور ندارم ؟
  • juve's fan, moha684, L'Avvocato و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4147 ارسال

یوونتوس به نزدیکترین نقطه نسبت به ایران بازی خواهد کرد برای اولین بار.

• moha684, Georgia , ace of glass و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

مگه این بازی مساوی هم داره :1:

بازی سختیه. الگری همه جوره داره میگه برای برد میره و امیدوارم این امر محقق هم بشه.

البته من خودم با توجه به شرایط بعید میدونم قهرمان نشیم. اگر این بازی رو وا بدیم واقعا بهونه ی خوبی به سایر رقبا دادیم از اینکه دیگه توان رقابت نداریم. این بازی باید مشت محکمی باشه بر دهان استکبار رمی :1:

گفتم چون تو قطره ناپولی عرب وار برا مساوی بازی کنه بعدشم بره رو پنالتی :1: .........

سجاد قرن 21 ...یکی بخر...ضرر نمیکنی....فوتبال رو احتمالا بسیاری از شبکه ها پوشش خواهند داد ایرانم معغلوم نیس...احتممالا میده

• The_God_of_Goalkeepers , Georgia , Massimiliano Allegri و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

F A R SH A D J U V E

F A R SH A D J U V E

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 333 ارسال

ببخشید بازی رو نیشان میدن جایی ؟ یا باید بازی بسکتبال بارسلون با روستا خرچنگستان ماد رید رو نگاه کنم ؟
اخه ساعتشم 21 هست فک نکنم فوتبال مهمی داشته باشه

متاسفانه تنها گناهت همینه که ماهواره و رسیور نداری  و عذاب این گناهت ندیدن بازی یووه هست :1:

البته شبکه ورزش شاید ببینه که بارسا و رئال بازی ندارن و تصمیم بگیره که پخش کنه

kmjh0za6xq57yq2sfj9h.jpg

• Georgia , ace of glass, Massimiliano Allegri و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

عکس سال  :24:

17075446413385322084.jpg

• Juventus FC, Mohammad-SS, tifusi و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21159 ارسال

- شاید وضعیت نه چندان مساعد ناپولی و نتایج سینوسی واری که به دست اوردن این ذهنیت رو به وجود بیاره که یووه بازی آسونی رو خواهد داشت، ولی شخصا انتظار یک بازی نزدیک رو دارم.

البته برمیگرده به خودمون، اگه بازی رو از همون ابتدا تو دست بگیریم و اجازه خودنمایی رو به خط هافبک ناپولی ندیم، می تونیم یک پیروزی ساده رو به دست بیاریم، آمادگی ویدال و توز برای فاز هجومی و کیه لینی، لیختشتاینر و کاپیتان برای فاز دفاعی بسیار حائز اهمیت هست، ضمن اینکه خیلی مهمه کمی "قلدر" باشیم و اجازه مرتب و منظم بازی کردن رو به هافبک های ناپولی ندیم.

میشه پیش بینی هم کرد که حداقل همون تماشاگرهای حداقلی که به ورزشگاه میان از یووه حمایت کنند.

واقعا این بازی برای من مهمه و به هیچ عنوان نمی تونم قبول کنم که سوپرکاپ رو به ناپولی هدیه کنیم.

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

مارک همسیک ستاره ناپولی گفته چن سال پیش وقتی الگری تو مبلان بود نزدیک بود به میلان ملحق بشم.....اون همچنین گفته رییس دی لورنتیس ب ما انگیزه داده و گفته مردم ناپل شمارو حمایت خواهند کرد...همسیک گفته که من عاشق گل زدن به یوونتوسم و دوس دارم جام سوپرکاپ رو بالای دستام ببرم واین دیدار متفاوت و مهمتری نسبت به لیگه و نا میتونیم یوونتوس رو شکست بدیم.

• AAG, sia10, moha684 و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6377 ارسال
  • LocationRasht

میشه پیش بینی هم کرد که حداقل همون تماشاگرهای حداقلی که به ورزشگاه میان از یووه حمایت کنند.

غرب آسیایی ها طرفدارای پر و پا قرص فوتبال ایتالیا و اکثرا یووه هستن. برعکس شرق آسیاییها که بطور سنتی طرفدارای لیگ جزیره ان...

اینو میتونید حتی از کثرت شاغلین سری آ که برای پایان فوتبالشون به کشورای حاشیه خلیج فارس میرن به عینه ببینید، چیزی که در مورد لالیگا و لیگ برتر کمتر دیده میشه.

بوفون تو مصاحبۀ مطبوعاتیش تعجب کرده بود که تو قطر هم یووه فن بیس رسمی داره! بیاد ایران مخش میگوزه :nish:

42646513570533436327_thumb.jpg

همه شونم عرب نیستن...

پ . ن : چیزی که واسه من جالبه، گرفتن این میزبانی توسط قطر تو اوج حاشیه های مربوط به میزبانی ج.ج 2022 ـه! جالبه فیفا که خودش متهمه به دریافت رشوه و تبانی، میاد یه مامور تعیین میکنه تا در این زمینه، گزارش "مستقل" (!!) تهیه کنه! و جالب اینکه با استناد به همین گزارش میاد قطر و روسیه رو تبرئه میکنه (و نتیجتا خودشو! :دی) و جالبتر اینکه مامور تهیۀ همین گزارش بخاطر انتشار خلاصه شده گزارشش استعفا میده و میگه که گزارش خلاصه شده ناقص و مبهم و پرخطاست و باید بصورت کامل منتشر بشه! یَک وضعی... خلاصه از قدیم گفتن پول حلال مشکلاته :-]

• GioVanni Agnelli, AAG, juve's fan و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

benitez-higuain-hug490ai_6.jpg

ناپولی میتواند فاتح سوپرکاپ شود

رافائل بنیتز معتقد است که تیمش در بازی فردا میتواند راه راه پوشان تورینی را از پیش رو بردارد.او در ادامه میگوید: 

یوونتوس در لیگ از ما جلوتر است اما فردا شب اگر اعتماد به نفس داشته باشیم و ذهنیت خود را اماده بازی فینال کنیم به همراه جاه طلبی که خواهیم داشت میتوانیم فاتح سوپرکاپ شویم .فردا با تمام وجود بازی خواهیم کرد آنطوری که هوادارانمان از ما میخواهند....

چه تیمی فردا بهتر است؟ آن تیمی که سزاوارتر است من باید به بازیکنانم انگیزه کافی دهم تا اماده بازی باشند. لیگ ایتالیا لیگی بسیار تاکتیکی است و همین امر کار را برای تیمها سخت میکند . از او همچنین درمورد ماریو بالوتلی که به ناپولی لینک شده گفت: ما فقط بر روی بازی فردا تمرکز میکنیم. حرفی ندارم

• Juventus FC, Georgia , Massimiliano Allegri و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

ناپولی تو این چند سال خوب یووه رو اذیت کرده . جوری که فصل قبل میدونستیم بازی رو می بازیم ازشون که باختیم

بنیتز هم ساخته شده واسه همین بازی های حذفی . تو این بازیها فوق العاده تجربه بالاتری نسبت به آلگری داره . بدون شک جزو 5 آزمون سخت آلگری به حساب میاد تو این مدت

فوق العاده بازی سختی داریم . حتی با توجه به اینکه جو ورزشگاه به احتمال زیاد طرف یووه باید باشه ولی بازم شانس پیروزی 50-50 هست

• juve's fan, moha684, Escanor و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

جدیدترین عکس ها از کمپ تمرینی دو تیم

46601796797908250591.png

61376853921176813673.png

13567696125838593501.png

52347755470398687768.png

44652170397023655448.png

• GioVanni Agnelli, AAG, Juventus FC و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

sinazzz

sinazzz

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 503 ارسال

83053118701291353831.jpg

• juve's fan, Juventus FC, sia10 و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

These things bring you to reality as to how fragile you are; at the same moment you are doing something that nobody else is able to do. The same moment that you are seen as the best, the fastest and somebody that cannot be touched, you are enormously fragile. Because in a split second, it's gone

یووه ای

یووه ای

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 275 ارسال

یووه اگه این سوپرکاپ را ببره تعداد قهرمانی هایش در سوپرکاپ به عدد 7 میرسه و به تنهایی رکورد دار در فوتبال ایتالیا میشود.

به نظرم برد ناپلی برای یووه سخت نیست و با یک بازی هوشمندانه این جام را هم به تورین میبریم

فورتزا یووه

• AAG, Juventus FC, sia10 و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اندکی صبر، سحر نزدیک است

به زیبایی یک رویا.....

Pourya Tavassoli

Pourya Tavassoli

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 109 ارسال
در اينکه ناپولى تيمه قدرتمنديه شکى نيست,ولى به نظر من شانسى جلوى ما نداره,شما يه نگاه به ترکيب دوتيم بندازي:
ميشه گفت تو تمام نقاط يووه قدرتمند تره
تنها پيروزى که ناپولى نسبت به يووه داره سرعتشونه,اونه مرتنس و کايخون رو در کنارهها دارن که واقعا خطرناکن
اورا امروز کارش خيلى سخته اميدوارم سوتى نده
  • sia10, Georgia , ace of glass و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

ابن بازی حکم فینال لیگ قهرمانان رو میده ازین لحاظ که هم تک بازیه و هم فیناله و هم هوش الگری رو نشون خواهد داد....و اصلا نباید الگری مثل بازی های لیگ بهش نگاه کنه......الگری شانس اینو داره که هم خودش و هم تیمش رو تو این بازی ها هم از نظر ذهنی و هم فکری  بهتر کنه.......شبکه ورزش هم گویا بازی رو نشون خواهد داد....اما باخت تو این بازی نشون دهنده اینه که نه الگری و نه تیم برای مراحل بالایی مسابقات اروپایی اماده نیستن.....و نه الگری مربی خوبیه و نه تیم ما میتونه تیم اروپایی باشه چون این هم فیناله و هم تک بازی ...

• sia10, Georgia , juvenista و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

تاپولی این فصل یک تیم معمولی بوده که جلوی حریفان بزرگ اونم توی خونه خودش سن پائولو خیلی خوب بازی کار کرده ! من فکر نمیکنم بردن این ناپولی به این آسونی هایی باشه که شما ها میگید ! اتفاقا انتظار باخت خیلی بیشتر از پیروزی دارم اونم از این آلگری بی تاثیر ! من اگر بودم با همون 2-5-3 بازی میکردم ! به 3 دلیل :

- چون ما تو این سیستم خیلی  جا افتادیم و خیلی خوب بازی میکنیم. 

- بونوچی تو این سیستم فوق العاده بازی میکنه.

- فاصله بین خط هافبک و دفاع و حمله تو این سیستم خیلی کمه.

تو این سیستم اگر یوونتوس قصد گل زدن داشته باشه دیدید که تیم یک خیمه روی دفاع حریف میزنه که بوسیله پیرلو سوئیچ میشه جای آسامواه پادوین میشه بازی داد که انصافا این فصل من بازی بد ازش ندیدم همیشه با جون و دل بازی میکنه ! با این سیستم احتمال برد و %90 میدم ولی با سیستم 2-1-3-4 اصلا امید به برد ندارم تیم تو این سیستم خیلی باز و افسار گسیخته بازی میکنه تمام برد ها رو تقریبا شانسی میدونم تو این سیستم یا هنوز سیستم جا نیفتاده برای یوونتوس یا آلگری بلد نیست درست این سیستم پیاده بکنه ! تو این سیستم یوونتوس خیلی فضا به حریف میده نمونش بازی های متعددی هست که با این سیستم بازی کردیم !

بازی با الیمپیاکوس که 2 تا خوردیم در آستانه حذف بودیم ، بازی با سمپدوریا که تو خونه بعد از n بازی امتیاز دادیم ، بازی با کالیاری که 10 15 دقیقه تحت فشار کالیاری بودیم و از دست رفت امتیاز خیلی خوب حس میشد ! اگر تیم مقابل تهاجمی باشه تو این سیستم یوونتوس خیلی زود قافیه و میبازه و تن به شکست میده ! مطمئنا یوونتوس با همین سیستم 4 دفاع بازی میکنه اما امیدواری به برد ندارم من ! البته ایشاالله این مربوط بشه به رشته افکار منفی من نه واقعیت.

• Orphée, juve's fan, sia10 و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

71312052046200342812.jpg

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

شبکه ورزش بازی رو نشون میده متیونید از این قسمت برنامه هفتگی این شبکه رو ببینید که اخرش نوشته بازی یوونتوس رو نشون میده

خیلی از دوستان از سایت varzesh3.com استفاده میکنن که ببینن این بازی رو شبکه ورزش نشون میده یا نه که متاسفانه این سایت اصلا خبرنداره که قراره این بازی برگزار بشه حتی تو قسمت نتایج زنده هم اسمش بازی یوونتوس زده نشده

تو مسیر ترکست شبکه HD رایگان بازی رو نشون میده و تو مسیر هاتبرد هم شبکه رایگان SD بازی رو نشون میده

برای دیدنشون میتونید برید تو تاپیک پخش زنده بازی ها

• juve's fan, sia10, sinazzz و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی