پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته شانزدهم سری آ ایتالیا - کالیاری1 - 3 یوونتوس

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
26 پاسخ برای این موضوع

Serie A

Serie A

trequartista

• اعضا
  • 1000 ارسال
  • LocationKurdistan

l9ugpqt2mu9l2zy8pb1g.jpg

:2laugh: :cagliari:

• AAG, juve's fan, Principino و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

x64103_GHSVhdPX0AAVopA.jpg

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4147 ارسال

تیم زمان در فاز دفاعی اجازه روان بازی کردن به یووه را داد و همین امر باعث خوردن دو گل اول شد.

• The_God_of_Goalkeepers , El rey leon, Soheil Bianconeri و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1481 ارسال

فکر کنم این بازی تو فروم ما هم رکورد زد: فقط 22 پست(با استثنای پست خودم). لطفاً یکی از دوستان مدیر که حسّش رو دارند عنوان تاپیک رو اصلاح کنند(نتیجه اضافه بشه).

* تعویض‌های جالبی نداشتیم، تایمینگشون از خود تعویض‌ها بدتر بود. جا داشت از دقایق 60-50 کومان و موراتا رو ببینیم.

*از نظر من بازی با پا قطعاً یکی از نقاط درخشان جی‌جی نیست بنابراین از ندادن پاس به عقب‌های بعضاً خطرناک استقبال می‌کنم.

*مارکیزیو :8:

• GioVanni Agnelli, AAG, juve's fan و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

فکر کنم این بازی تو فروم ما هم رکورد زد: فقط 22 پست(با استثنای پست خودم)

کلا زمانی که بد نتیجه میگیریم فقط باید نظر داد دیگ :)

چند روز گذشته و چیز زیادی یادم نیست.
اورا داره کم کم جا میفته.ویدالم داره خودشو پیدا میکنه.در مجموع خوب بودیم ولی ۳.۵.۲ کلا با این تاکتیک نمیسازه.تعویض هامونم اصولا از سر تکلیف کلا!

من فقط موندم چرا بعد این همه هفته هنوز روی سانترها خط دفاعیمون با این همه قد وبالا افتضاح عمل میکنه؟این دستپاچگی دود داره!!!
  • AAG, Soheil Bianconeri, L'Avvocato و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

فکر کنم این بازی تو فروم ما هم رکورد زد: فقط 22 پست(با استثنای پست خودم). لطفاً یکی از دوستان مدیر که حسّش رو دارند عنوان تاپیک رو اصلاح کنند(نتیجه اضافه بشه).

منم روز بعد از بازی یک پست چند خطی نوشتم ولی دیدم کسی براش این تاپیک مهم نیست ارسالش نکردم :fp:

کلا معلوم نیست چمونه :22:  پارسال این موقع نرفته بودیم جز 16 تیم کسی پست نمیداد ، امسال که رفتیم باز کسی پست نمیده ، هیچ ، کسی تاپیک بازی هارو هم حوصله نداره بزنه :fp:

کم کاری از همه هست. به قول بهمن  "در واقع بايد گفت چقدر جاشون و "جامون" خالي ـه ..."

• AAG, juve's fan, mory و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

خوب تیم زمن همیشه 4 تا از ما میخوره و 4 تا به اینتر میزنه دیگه پست دادنش چیه ......بازی با نبپولی پست بارون میکنیم :1:

• L'Avvocato, Escanor, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6376 ارسال
  • LocationRasht

فصل پیش بعد از 16 هفته 43 امتیازی بودیم و البته به امثال اینتر و فیو مساوی و باخت داده بودیم.

الان 39 امتیاز داریم و با همین میزان و در همین مقطع، قهرمان نیم فصل پیش میشدیم چون رم اون موقع 38 امتیازی بود و الانم تازه اگه امروز میلانو ببره، میرسه به 38 امتیاز...

این فصل و تا الان به تیمهای بزرگ باج ندادیم ولی بازم مثه اون سری مقابل فیو مشکل داشتیم. کلا فیو بین تیمای اسمی این چند فصل ایتالیا، بهترین نتایج رو مقابل یووه گرفته علی رغم مهره های کمتر نسب به سایرین، که نشون دهنده نقش مونتلا و آیندۀ خوب در انتظارشه. میهایلوویچ که اونم در ردۀ مربیای با کیفیت و آینده داره، هم کم و بیش با کپی همون استراتژی مونتلا، تونست یووه رو متوقف کنه.

با توجه به 3 اسکودتو قبلی و امکان اشباع بازیکنا + باج ندادن به تیمهای بزرگ تا اینجا و حفظ اقتدار و صدرنشینی و شهامت تغییر سیستم، میشه ازین اختلاف 4 امتیازی چشم پوشی کرد. راضیم از مکس !

• AAG, Juventus FC, The_God_of_Goalkeepers و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی