پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

تیم های پایه یوونتوس

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
486 پاسخ برای این موضوع

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
کاش خبر میدادی بازی رو هم ما ببینیم چون شبکه Rai Sport بازیها رو مجانی پخش میکرد

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
اگر اشتباه نکنم این اولین مقام یووه با مدیریت جدید باشه ;D

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
اره دقیقا !!! بعد از چهار سال اولین جامی بود که یووه به دست اورد :flag3: واقعا بازیکنان جوونمون همه با استعداد هستند و خیلی خوب بازی می کنند !!! البته یکی دو تا مثل مولینارو داریم :biggrin: ولی واقعا بقیه خیلی خوب بودند

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
ولی انصافا دم این مدیرا گرم واقعا دارن واسه جوانان خیلی سرمایه گذاری می کنن امیدوارم نتیجه اش رو هم در چند سال اینده ببینیم طوری که یووه بازیکن هاش رو خودش تامین کنه

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21255 ارسال
  • LocationDeutschland
با توجه به اینکه متاسفانه اسم تاپیک " تیم امید یوونتوس در فصل 09-08 " هست . برای فصل بعد تاپیک جدیدی ساخته میشه و این تاپیک با تمام اطلاعاتش به ارشیو منتقل میشه ؟؟؟؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
به نکته ی خوبی اشاره کردی !!! اما فعلا اسم تاپیک رو عوض کردیم !!!

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
البته من خیلی دوست داشتم که از این تاپیک اون قدر استقبال بشه که همین کارو بکنیم ولی متئسفانه برخوردها باعث دل سرد شدنم شد ! گرچه من برای خودم اخبار این تیم رو دنبال خواهم کرد و سعی می کنم برای فصل بعد با قدرت تر عمل کنم .

*

6 روز بعد از قهرمانی در کاپ ویارجیو ، باز هم دو تیم یوونتوس و سامپدوریا در خلال مسابقات قهرمانی ایتالیا رو به روی هم قرار گرفتن . ولی این بار بردن تیم دوم جدول چندان راحت نبود و میزبان موفق شد از یوونتوسِ صدر نشین تساوی بگیره !

در هفته ای که گذشت بولونیا در برابر مودنا 1 - 1 متوقف شد ، گروزه تو در خانه 3 - 2 به سیه نا باخت ، پارما با همین نتیجه از جنوا شکست خورد ، لیوورنو 2 - 1 امپولی رو برد ، ساتزولو و پیزا به تساوی 1 - 1 راضی شدن و تورینو هم با یک نتیجه ی عجیب در خانه جلوی پیاچنتزا کم آورد ؛ اونا 3 - 1 باختن !

جدول رقابت ها هم به طرز نگران کننده ای شکل گرفته :

تیم امتیاز

یوونتوس 36

سامپدوریا 35
امپولی 34
سیه نا 30
جنوا 29
بولونیا 24
تورینو 21
پیزا 20
مودنا 20
ساتزولو 20
پیاچنتزا 17
لیوورنو 16
پارما 11
گروزه تو 8

بازی بعدی تیم امید در چارچوب رقابت های کوپا ایتالیا برگزار خواهد شد ؛ بازی که به شدت سرنوشت ساز و هیجان انگیز خواهد بود :

تصویر

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
اتفاقا من هموراه این تاپیک رو دنبال می گم و وظیفه ی خودم می دونم تشکر ویژه ای ازت بکنم که به تاپیکی که کسی اهمیت نمی ده نگاه ویژه ای داری

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21255 ارسال
  • LocationDeutschland
من درسته كه پست نمیدم ولی همیشه دنبال میكنم من عاشق تیم امید یووه هستم و امیدوارم یووه از همینا استفاده كنه .

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
فکر کنم همه میان سر بزنند ولی بعضی اوقات چیزه خاصی نیست که پست بدن ولی بازم از زحمات شما متشکریم.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
قرار داد ایوب دایود بازیکن 19 ساله ی یووه هم تا سال 2013 تمدید شد

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
بازی رفت و حساس دو تیم رم و یوونتوس در چارچوب رقابت های کوپا ایتالیا امروز عصر در شهر رم برگزار شد و دو تیم بعد از 90 دقیقه تلاش و تماشای 4 گل خودشونو آماده ی 18 مارس و نود دقیقه ی تورینی می کنن ! توی این بازی که سهم هر تیم دو گل بود ابتدا رم به گل رسید و تونست با همین گل نیمه ی اول رو به نفع خودش تموم کنه ! اما با صحبت های آقای مدولینی نیمه ی دوم یوونتوس با حمله های بی امان خودش موفق شد دو گل پیاپی رو بزنه و 2-1 جلو بیفته ! البته این همه ی ماجرا نبود و تیم رم نهایتن موفق شد شکست رو با تساوی عوض کنه !

چیرو ایموبیل طبق معمول هر دو گل یوونتوس رو به ثمر رسوند ... .

تصویر
چیرو ایموبیل ستاره ی بازی

بازی بعدی تیم امید یوونتوس در چارچوب رقابت های قهرمانی امیدهای ایتالیا با تیم جنوا خواهد بود و در روز شنبه 7 مارس (17 اسپند ماه) برگزار خواهد شد .

تصویر

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
سه هیچ به جنوا باختیم !

سایر نتایج :

امپولی 1 - 1 گروزه تو
لیوورنو 0 - 0 بولونیا
مودنا 0 - 0 پارما
پیاچنتزا 0 - 0 ساتزولو
پیزا 1 - 2 سیه نا
تورینو - سامپدوریا (برگزار نشد !)

جدول رده بندی :

1) یوونتوس              36 امتیاز
2) سامپا                  35 امتیاز
3) امپولی                35 امتیاز
4) سیه نا                  33 امتیاز
5) جنوا                      32 امتیاز
6) بولونیا                    25 امتیاز
7) تورینو                    21 امتیاز
8 ) مودنا ، ساتزولو      21 امتیاز
10) پیزا                      20 امتیاز
11) پیاچنتزا                18 امتیاز
12) لیوورنو                  17 امتیاز
13) پارما                    12 امتیاز
14) گروزه تو                9 امتیاز

اینم بازی بعدی که هفته ی بعد تو تورین برگزار میشه :

تصویر

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21255 ارسال
  • LocationDeutschland
حالا هم اختلافمون با سمپدوریا 1 امتیازه ، هم اونا یک بازی کمتر دارند ! تورینو هم تیم شاخی نیست که بتونه جلوی سمپدوریا رو بگیره ! یعنی من بعید میدونم . مودنا حریف سختی نیست ، ایشالله میریم که ببریم

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
بدون چند مهره ی کلیدی یوونتوس مقتدرانه مودنا رو کشت ! 3 - 0 و هت تریک فیلیپوی عزیز ... .

غیبت ایوب داود و چیرو ایموبیل که هم راه تیم اصلی یووه در شهر بولونیا بودن این فرصت رو برای بقیه ی مهاجم ها فراهم کرد تا بتونن بدرخشن . هت تریک مهاجم نیمکت نشین یووه نشون داد که یوونتوس واقعن تیم قدرتمندیه .

از طرفی بعد از چند هفته ی پیاپی نتیجه ی ضعیف تیم که بزرگ ترینش باخت 3 - 0 به جنوا بود ، مدیران یوونتوس با تشکر از زحمات آقای مدولینی ، هم کاری خودشونو با این مربی خوب به پایان رسوندن و در بازی با مودنا شاهد بودیم که آقای سورمنی به عنوان سرمربی هدایت تیم رو بر عهده داشتن . برای مدولینی آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم که یوونتوس سورمنی بتونه این فصل قهرمان ایتالیا بشه ... .

تصویر
سرمربی جدید تیم

اما خوش حال کننده ترین خبری که می خوام بهتون بدم اینه :

بازی برگزار نشده ی تورینو و سامپدوریا به تساوی 1 - 1 رسید و این هفته هم سامپا تو خونه ی خودش نتونست پیروز بشه و بازیش با جنوا به تساوی بدون گل رسید ! تو بازی های مهم دیگه هم امپولی در زمین بولونیا متوقف شد و اون بازی در پایان 90 دقیقه 2 - 2 به سرانجام رسید و بازی فوق العاده حساس پارما با لیوورنو که در شهر پارما برگزار میشد با سه گل به نفع سرخ پوشان لیوورنویی سوت خورد !

نتیجه ی نهایی بقیه بازی ها : گروزه تو 0 - 1 پیزا ؛ ساتزولو 1 - 1 پیاچنتزا ؛ سیه نا 1 - 0 تورینو .

پس با این حساب :

1) یوونتوس               39 امتیاز

2) سامپا                    38 امتیاز
3) امپولی ، سیه نا     36 امتیاز
5) جنوا                       33 امتیاز
6) بولونیا                     26 امتیاز
7) پیزا                         23 امتیاز
8 ) تورینو                 22 امتیاز
9) مودنا ، ساتزولو 21 امتیاز
11) لیوورنو                  20 امتیاز
12) پیاچنتزا                 19 امتیاز
13) پارما                      12 امتیاز
14) گروزه تو                 9 امتیاز

باید خاطر نشان کنم که همه ی تیم ها تا امروز 20 بازی انجام دادن و تا 7 هفته ی دیگه مسابقات گروه های مختلف به پایان می رسه و دور پلی آف شروع میشه ... .

بازی بعدی یوونتوس در چارچوب رقابت های کوپا خواهد بود ؛ چهارشنبه برگزار خواهد شد و مستقیمن از شبکه ی اسکای پخش میشه . در تورین در برابر تیم امید آ آس رم صف آرایی خواهیم کرد . بازی رفت و دیدنی این دو تیم 2 - 2 به پایان رسیده که یووه با یه تساوی 0 - 0 یا 1 - 1 هم می تونه صعود کنه ؛ هر دو گل یووه رو توی اون بازی چیرو ایموبیل به ثمر رسوند.

تصویر

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
بازیکن های تیم امید که برای بازی بولونیا به اردوی تیم اصلی دعوت شده بودن :

[img width=480 height=312]http://www.imageurlhost.com/images/qcg955g4fhi7vev3u38b.jpg[/img]

از راست به چپ : ایوب داود ، سیمونه اسپوزیتو و چیرو ایموبیل

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
میگم این جناب مدولینی برای چی از یوونتوس رفت!!!!!!!!!! به خواست خودش بود تفافقی بود جریانش چیه؟ اون که نتایج خیلی خوبی میگرفت؟.............

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان

میگم این جناب مدولینی برای چی از یوونتوس رفت!!!!!!!!!!

به خواست خودش بود تفافقی بود جریانش چیه؟ اون که نتایج خیلی خوبی میگرفت؟.............

البته با داشتن این بازیکن ها گرفتن 36 امتیاز از 19 بازی که 57 امتیاز داره اصلن جالب نیست ! گرچه یوونتوس پیروزی درخشان و پر گل کم نداشت (نمونه ش برد 6 - 0 جلوی گروزه تو یا پیروزی 4 - 0 جلوی بولونیا) اما باخت های 3 - 0 به جنوا و مخصوصن پارما (که تیم سیزدهم جدوله) ، تساوی با لیوورنو و رسیدن سامپا به یووه از عواملی بودن که در کنار از دست دادن 21 امتیاز از مجموع 57 امتیاز برکناری مدولینی رو توجیه می کنه ! یوونتوس که در تیم ملی جوانان هم بازیکن های زیادی رو داره خیلی بیش تر از این ها ازش انتظار میره ؛ این تازه مرحله ی گروهیه و بعد دور پلی آف خیلی مهمه ؛ اون جاست که تیم با یه اشتباه زحمات یک فصلش به باد میره ! ما سال قبل هم تو فینال به فیورنتینا باختیم اونم در حالی که جام تو دستامون بود ! مدیران یوونتوس بر خلاف تیم اصلی که فعلن ازش قهرمانی نمی خوان از تیم امید یوونتوس قهرمانی تو کوپا و لیگ رو تو همون اول فصل خواستن ! صحبت های آقای کوبولی تو روز ابتدایی هم به خاطر همین هدف دنبال شد . بنابر این تیم یک دست آقای مدولینی با این که بازی های خوبی رو ارایه می داد اما برای قهرمانی ایدئال نبود و به همین سبب مدیران بانوی پیر تصمیم گرفتن که با تغییر توی کادر فنی به اقتدار یوونتوس در قهرمانی این فصل کمک کنن !

تصویر

اینم داداش کوچیکه ی مورچه ست ! ;D ;D

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
چقدر شبیه هم هستن هردوشونم کچل کردن

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
بالاخره یادم اومد! از دیروز که عکس برادر سبا رو دیدم همش دارم فکر می کنم که بفهمم شبیه کیه!الان فهمیدم! ;D شبیه حسن نیست؟!توی اون تبلیغ شرکت گاز! خیلی خطرناکه حسن! :D

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی