پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

تیم های پایه یوونتوس

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
486 پاسخ برای این موضوع

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
بالاخره اخبار به ما هم رسید (!) و حریف یوونتوس عزیز در دور بعدی مسابقات قهرمانی جوانان ایتالیا مشخص شد ؛ بنا بر اعلام فدراسیون فوتبال ایتالیا ، دو تیم امید یوونتوس و امید آث میلان در دو بازی رفت و برگشت به مصاف هم خواهند رفت تا تکلیف تیم مرحله ی بعد ( که فکر میکنم فینال باشه ، دقیق نمیدونم ! ) مشخص بشه . بازی اول این دو تیم در روز شنبه 10 می ( 21 اردیبهشت ) در شهر میلان و بازی برگشت دو هفته ی بعد در وینو ووی تورین برگزار خواهد شد . به امید پیروزی جوونای رعنای بانوی پیر ...

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان

میلان 1 - 2 یوونتوس

یوونتوس عزیز با گلهای دوناتو بوتونه و اسامه اصبر موفق شد میلان رو شکست بده . به همه تبریک میگم ...

بازی برگشت در روز یکشنبه 18 می ( 29 اردیبهشت ) در وینوووی تورین برگزار خواهد شد . به امید پیروزی جوونای عزیز بیانکونری ;) ...

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
واقعا خوشحال شدم این خبر رو خوندم - نمی گم به اندازه بازی میلان - یوونتوس که یووه ببره خوشحال شده باشم ولی انصافا خیلی خوشحال شدم

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
ایول به یووه ی جوان اینده ماله ایناست

sajjad_ganjipour2000

sajjad_ganjipour2000

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 576 ارسال
خیلی خوشحال شدم..... واقعا آینده ی تیم ملی ایتالیا در دستان یووه ی جدیده...

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان

يوونتوس 1 - 1 ميلان

ميلان نتونست تو وينووو بيشتر از يه گل به يووه بزنه تا يوونتوس عزيز با تک گل ( باز هم ) اسامه اصبر :-* موفق به شکست ميلان در محموع دو بازی بشه . همونطوري که ميدونين بازي رفت با نتيجه 2 - 1 به نفع يووه تموم شده بود و  يا اين حساب يوونتوس از اين مرحله هم با سربلندي و افتخار عبور ميکنه . هنوز در هيچکدوم از سايتها خبري در مورد بازي بعدي تيم اميد منتشر نشده ! انشاالله در صورت اعلام ، به نظرتون ميرسونم ;)

sajjad_ganjipour2000

sajjad_ganjipour2000

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 576 ارسال
یووه نشون داد که بهترین کلوپ جوانان ایتالیا رو داره..... .... ... .. .

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21148 ارسال
سلام دوستان من میدونستید لوکا کاستیلیا رو آندره آ پیرلو آینده فوتبال ایتالیا میدونند ؟! حالا بدونید ;D باتشکر

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
در موردش توضيح ادى بيشتر باهاش آشنا ميشيم ;)

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
یانگ یون بازیکن تیم شنهوآ که در دیدار مقابل یوونتوس خوب بازی کرده با توافق سران دو باشگاه یوونتوس و شنهوا برای مدتی کوتاه راهی شهر شمالی تورینو خواهد شد تا در کنار تیم جوانان یوونتوس در مرکز تمرین وینوو تمرین کند .

amirtaker

amirtaker

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 761 ارسال

سلام دوستان من
میدونستید لوکا کاستیلیا رو آندره آ پیرلو آینده فوتبال ایتالیا میدونند ؟!
حالا بدونید ;D

باتشکر

همونی که بازی آخر لیگ آوردش.؟

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21148 ارسال
سلام امير جان بله ، همونه ! باتشكر

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

یانگ یون بازیکن تیم شنهوآ که در دیدار مقابل یوونتوس خوب بازی کرده با توافق سران دو باشگاه یوونتوس و شنهوا برای مدتی کوتاه راهی شهر شمالی تورینو خواهد شد تا در کنار تیم جوانان یوونتوس در مرکز تمرین وینوو تمرین کند .

حسین.فقط همین یه بازیکن؟!
تا اونجایی که یادمه توی توافق اولیه و قبل از شروع بازی ها قرار بود دو بازیکن از این تیم با تیم جوانان یووه تمرین بکنن! ;D

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

حسین.فقط همین یه بازیکن؟!
تا اونجایی که یادمه توی توافق اولیه و قبل از شروع بازی ها قرار بود دو بازیکن از این تیم با تیم جوانان یووه تمرین بکنن! ;D

تا جایی که من در جریان هستم فعلا همین یکی هست - حالا چیزی فهمیدم خبر می دم

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

تا جایی که من در جریان هستم فعلا همین یکی هست - حالا چیزی فهمیدم خبر می دم

حق با توئه.همین یه بازیکن بوده و جالب اینجا ئه که شایعه شده نظر رانیری رو جلب کرده و ممکنه بعد از تمرین با تیم جوانان باهاش قرادادی هم امضا بشه!

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
همونجوری که تا حالا هم فهمیدین تیم امید یوونتوس با شکست 2-1 در مرحله ی نیمه نهایی قهرمانی ایتالیا ، از دور رقابتها در فصل 08-07 حذف شد ! اما از امروز باز کار این تاپیک رو در فصل جدید رقابتها آغاز میکنیم ! به همین خاطر هم اسم تاپیک رو عوض میکنم و تیم امید در فصل 09-08 میذارم اسمشو !

تصویر[center]

جوونای مستعد یوونتوسی هفته ی آینده از واشنگتن آمریکا برمیگردن و آماده انجام سه بازی تدارکاتی هستن . از امروز به معرفی بازیکنان این تیم می پردازم ;)

[center][img width=480 height=305]http://www.juventus.com/site/filesite/teamestaff/fotogruppoprimavera.jpg[/img]

**

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
دروازه بان :

تصویر

جان مارکو فیوری

این دروازه بان متولد 26 ژوئن 1990 در کاپری ایتالیاست . 185 سانتیمتر قد و 77 کیلوگرم وزن داره . فوتبال خودش رو از سال 2006 با تیم فوتبال سورنتو شروع کرده و مربیان استعداد یابی یوونتوس ، بعد از یه نیم فصل آنالیز بازی این گلر ، سریعا اونو به تورین آوردن . این بازیکن هم تو تیم جوانان و هم تو تیم امید یوونتوس بازی میکنه و این فصل سومین فصل حضورش تو یوونتوسه :) در ضمن ، مارکو یه بار هم در سال 2007 ( نیم فصل بعد از پیوستن به یووه ;D ) موفق به قهرمانی در سوپر جام جوانان باشگهای ایتالیا شده . سایت یووه در مورد این دروازه بان نوشته : (( یه بازیکن کاملا حرفه ایه ! )) که در مورد یه پسر هجده ساله ، فوق العاده ست . براش آرزوی موفقیت دارم ;)

**

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
دروازه بان :

تصویر

جورجو مرلانو

این گلر در 19 جولای 1988 به دنیا اومده ؛ فوتبالش رو از سال 2000 و در تیم ویتزولِسه شروع کرده و یک فصل بعد به یوونتوس اومده و در تمام تیمهای پایه ی یووه بازی کرده . متولد تورناتای ایتالیاست و 1.84 متر قد و 75 کیلوگرم وزن داره . این دروازه بان به عقیده ی سایت یوونتوس (( بهترین دروازه بان جوان )) هست و امید میره در فصل جاری ، به عنوان دروازه بان فیکس تیم انجام وظیفه کنه ؛ جورجو تا امروز یک بار قهرمان کوپا ایتالیا شده ( در فصل 2006 - 2007 ) و دو بار هم قهرمان سوپر کاپ ایتالیا ( 2006 و 2007 ) ؛ بهترین آرزوها رو براش دارم ... .

**

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21148 ارسال
سلام قاسم جان لیست بازیکنان تیم امید سال بعد یووه مشخص شده ؟! و اگر مشخص شده میشه یک اماری بگیری ببینی کدوم هاشون رفتند و کدوم ها جدید هستند ! فکر کنم جالب باشه !! با تشکر

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان

BASSAOULE' YOBIE'
BETTEGA ALESSANDRO
BIANCO RAFFAELE
BONSANTO STEFANO
CAMPAGNA DARIO
COSENTINI NICOLA
CUNEAZ ANDRE
DALENO GIULIO
DANTONI ALESSANDRO
DI BERARDINO STEFANO
FURGATO ALESSANDRO
GHIONE MATTEO
GIOVINCO SEBASTIAN
LAGNESE LUCA
LANZAFAME DAVIDE
MANIERO RICCARDO
MARITATO PIERGIUSEPPE
MERLANO GIORGIO
PISANI ANDREA
POZZATO ANDREA
RIZZA GIUSEPPE
RODRIGUEZ SAMON REIDER
TRINI MATTEO POR
VECCHIONE CARLO
VENITUCCI DARIO

این بازیکنهایی بود که بهمن اول همین تاپیک اسمشانو نوشته بود و حالا که میبینیم ، کسانی که اسمشون قرمز شده از تیم امید یووه رفتن ! شاخص ترین اون بازیکنها هم سباستین جووینکوئه ؛ ولی بازیکنهای این فصل یوونتوس :

دروازه بان ها : جان مارکو فیوری ( 26 ژوئن 1990 ) ، کارلو پینزولیو ( 16 مارس 90 ) و جورجو مرلانو ( 19 جولای 88 ) .

مدافعین : لورنزو آریادو ( 11 ژوئن 89 ) ، یوبی باسولی ( 24 دسامبر 88 ) ، سالواتوره دی الیا ( 10 فوریه 89 ) ، مارکو دورا ویا ( 14 اکتبر 89 ) ، عبدالله بامبا ( 25 آپریل 90 ) ، داوید بورین ( 8 ژانویه 89 ) و آندره آ دی پائولا ( 2 اکتبر 90 ) .

هافبکها : داریو کامپانیا ( 30 ژانویه 88 ) ، نیکولا کازنتینی ( 14 ژوئن 88 ) ، سیمونه اسپوزیتو ( 24 می 90 ) ، جوزپه لتا ( 15 فوریه 89 ) ، لوکا مارونه ( 28 مارس 1990 ) ، داوید جونیور توکام ( 17 نووامبر 90 ) ، لوکا کاستیلیا ( 17 مارس 89 ) ، فاستو روسی ( 90 ) ، ایوب داود ( 24 فوریه 90 ) ، تولیو مایو ( 13 می 89 ) ، کارلو وکیونه ( 27 ژوئن 89 ) .

مهاجمین : دوناتو بوتونه ( 21 ژوئن 88 ) ، اسامه اصبر ( 19 ژانویه 89 ) ، کریستین پاسکوواتو ( 20 جولای 89 ) ، الساندرو دی آنتونی ( 3 آگوست 88 ) و پیر جوزپه ماریتاتو ( 19 مارس 89 ) .

**

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی